• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ahoj, aron, máš co dělat, ale teď jsme nebyly tak ukecané, jako ve čt, když rodila sluni :grinning:
31. led 2010 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz
tak jsem sbalila ten kufr do porodnice, potřebovala bych ho větší! :grinning: Ještě mi tam chybí dobalit vody, fén, část kosmetiky...to teda nevím, kam to dám.
31. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Doorka, a uz tipujete co to bude? Dle kopancu na prave strane tipuji holku :grinning:

Tak ja jsem od chlapa oholena na zitrejsi kontrolu, cekam az mi zaschne namazane bricho (take od nej) a zmiznu do postele, vstavam v 6 hod :grinning:
31. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
michell, ja minule mela maly kufr s tim, ze me tam chlap donese pripadne, co budu potrebovat, jenze on nosil furt a pak musel postupne i odnaset a to jsem z porodky sla s kufrem a 2 igelitkama a k tomu vzorovy kufrik z porodnice........ Tentokrat mam cestovni tasku poradnou, ale mam tam vsechno!! Krom veci maleho na odchod a autosedacky, to prinese chlap po porodu hned druhy den, aby to bylo pripravene (veci a autosedacku az v den odjezdu).
31. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
haha, ani, hlavně, že ses mi chlamala, že já mám nachystaný kufr, nebo jsi to nebyla ty :astonished: ?
31. led 2010 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz
lucisa, ja ne!!! Ja tu jen chci schvalit ten kufr na koleckach!!! Jenze ja tak velky nemam :frowning2:
31. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Tak ja vam preju dobrou noc a zitra se ozvu. Rano na me myslete, at je vse v poradku :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
já mám 3 - sada, nachystala jsem ten nejmenší, strčill do něj plínky, vložky a kojící vložky a kufr byl plný :grinning:
tak jsem ho schovala, vytáhla ten střední, přeskládala, ale ještě tam nemám všechnu kosmetiku a pantofle a vodu, tak snad to půjde, zbytek vezmu do kabelky, mám ji větší - kvůli holkám nechodím s psaníčkem, ale s větší kabelou. v nejhorším mi chybějíc věci donese chlopek. :wink:
31. led 2010 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz
Ani dobrou
31. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Já nevím jak to bude v porodnici vypadat, jdu se tam podívat až v úterý, tak zhodnotím skříňky na věci a přiizpůsobím tašku. :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
jakel, skříň je dost velká, ještě máš noční stolek, stěnu s háčky na pověšení třeba županu, v koupelně místo na kosmetiku. neboj, pokud se nestane, že přijde nějaký boom a budou muset výjimečně na nějaký pokoj hodit na přistýlku třetí maminku, tak pro dvě mamči je to v pohodě :wink:

ani, dobrou
31. led 2010 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz
Zrovna se dívám na Retro a je to síla. Doporučuju nakouknout všem na reprízu na internetu.

Lucis, tak můžu mít tašku velkou jak chci. :grinning: Já teda župan neberu, když říkáš, že jsi ho nevyužila. Já jsem ho nosila jenom do jídelny na jlídlo. Jinak mi bylo horko. Tak to je fakt zbytečné.
31. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
jakel, v nové porodce máš na pokoji stolek i se židličkami a jídlo ti nosí na pokoj.
jak říkám, já župan nepotřebovala, až ten poslední den, kdy se mělo propouštět, tak sono je v přízemí, říkám sestře, že nemám župan, ona mi ho přinesla, nebo dokonce tam na pokoji byl nějaký ve skříňce navíc, fakt už si nevzpomínám :confounded: a horko tam je furt........ aspoň se člověk nemusel přemlouvat do sprchy, byla to kolikrát úleva, zchladit se....

a jinak je tam i dost skříněk pod vaničkou a přebalovákem a tam jsou právě erár náhradní košile, mimi oblečky, obyčejné ručníky na rodidla atd., atd. i váha je na pokoji, kdybys musela vážit před a po kojením.....

jinak, pa, taky se loučím, jdu zkontrolovat holky a zalehnu, dnes jsem byla celý den na nohou, odpočinkový den měl manža, navečer vyrážel nonstop do Německa, tak si šel odpo lehnout a já hlídala babinec... tak toho mám taky plné kecky, a navíc se asi bobkovi už nelíbí posezení u kompíku, dává mi to najevo čím dál víc...

mimochodem, co Maty, už je v poho bez zvracení?

tak dobrou a pa zítra!!!!!!!!!!!!
31. led 2010 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak sem vás v rychlosti projela, teda Vám už se některým ozývají poslíčci? Já u Káji žádné neměla až rovnou naostro :grinning:
A to protahování prcka teda fakt stojí za to, dneska sem si myslela, že si ze mě dělá boxovací pytel, takového bušení :grinning: a nejhorší sou rány do pupku, to teda fakt bolí a taky se dycky leknu :sweat_smile:

A jen koukám řešíte župany - já si třeba do porodky župan brala z domu a byla sem ráda, že ho tam mám, my teda chodily na jídlo na chodbu, né že by tam byla zima, ale bylo mně v něm příjemněji než jen v té eráár košuli :sweat_smile:
31. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
tak jsem dočetla a všechny jste šli spát, tak jdu taky a kecat se bude zítra :grinning:
31. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj holky!

Teprve teď jsem se dostala na net, takže jsem vás ještě nedočetla. Snad se zatím držíte všechny pohromadě. My dnes byli na obědě u tchánovců a večer jsme odvezli malou k našim na noc. Pak jsme s manžou zajeli do kina. A teď se chystám do pelíšku užít si noc bez vstávání k malé :sweat_smile: a bez ranního buzení tím naším torpédem. :grinning:

Já jdu zítra odpoledne na kontrolu a první monitor. Teď už tam budu chodit asi každý týden.

Co se týká županu, já si brala taky svůj, ale použila jsem ho jen jednou. Jídlo nám nosili na pokoj a na chodbě bylo teplo (i když já většinu času stejně trávila v pokoji). Jen když jsme šli s novorozeňátky na sono kyčlí o patro níž, tak jsem si župan vzala. Jinak jsem byla jen v košili. Rodila jsem v černu, když byly hice, tak župan fakt nebyl potřeba. Tentokrát si ho vezmu zas, ale myslím, že ho taky moc nevyužiju.
31. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
zuzie bydlíme na Hájích, ale máme domeček 2 km od Benešova a chtěla bych přes léto být s drobečkem tam na zahradě.
1. únor 2010 v 00:10  • Odpověz
autor
ach jo, ja dnes nemuzu spat...usnula jsem o pul desate s Tobikem a ted uz tady hodinu cumakuju a nevim do ceho bych pichla at kluky nevzbudim (nemame dvere) :rolling_eyes: no, ale aspon pradlo jsem posbirala a poskladala a asi se pujdu do kuchyne ucit nebo nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 05:03  • Odpověz
Maji, tak to se můžeš učit :grinning: :grinning:

Lucis Maty je lepší, ale ještě v pátek dvakrát zvracel, to bude ta Margotka. Je ještě doma, ale už šmejdí kolem počítače. Manžel mu tam za vysvědčení připojil v sobotu internet, tak už pročítá maily a zprovoznil si Skype. Pro vysvědčení jsem mu byla až teď ráno, má samé jedničky, tak je taky šikovný. Kluci se všichni učí dobře, jenom na Gymplu už to nejsou samé jedničky, ale i nějaké dvojky a trojky.

Tak to se budeme v porodnici mít, že nám jídlo přinesou až na pokoj. Já jsem v Ostravě chodila do jídelny, stálo se tam v řadě a vždycky jsem byla nervózní, co tam zatím malý dělá sám na pokoji. :frowning2:
Tak to bude luxus. :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ránko.
Maji,já jsem se taky ve 4 vzbudila,ale kolem půl 6 jsem ještě zabrala :slight_smile:
Ani a vero,ať vám kontroly dobře dopadnou.
Já si župan asi neberu. Je velmi objemný a nevleze se mi tam. Myslím,že dávají jejich erární.
Dnes jdeme v 1 na ten kurz,tak se poptám.
Lehce u nás padá snížek,muž mi odjel do Olomouce,tak to půjdu asi pozametat. :angry:
Nebo se na to vyprdnu :wink:
1. únor 2010 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz
autor
tak jsem tu zas...uz jsem nezabrala, ale aspon jsem lezela v posteli a trochu na dnesek sbirala sily...ted mam cvico a musim sebou vzit Tobika, tak snad bude hodnej...a po obede uz musim fakt na to uceni sednout at si nepridelavam problemy :sweat_smile:
1. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Doorko, u nás taky sněží. Pěkně to klouže na tom ledu ta tenká vrstva sněhu. Ty bydlíš v domečku??? Na zametání se vyprdni, ještě si ubllížíš. Manža to zamete až se vrátí. :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Právě mi pošta přivezla kojo polštář, tak už fakt nevím kam ho mám dát. V ložnici už mám regulérní skladiště. Mám tam rozložený koš na kolečkách, vaničku, kopu plen a ještě tam dávám vysavač, protože ho nemám kam jinam uložit. U postele mám tašku do porodnice. Tak to tam vypadá jako ve skladu obchodu s dětským zbožím.
1. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Maji, Tobík je zlatíčko, určitě bude hodný.
1. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
jakel,nene. Máme byt,ale je nás tu 9 bytových jednotek a děláme to akorát my. :angry:
Taky mám pocit,že se z ložnice stává skladiště. Ono se to ale nějak srovná,ne?

Maji,příjemné cvíčo. A Tobík bude hodný. :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno!

Doorko, já mám župany dva. Jeden objemný, ten si neberu, ale druhý mám takový tenoučký a ten nezabere v tašce moc místa. A na to občasný oblečení mi to stačí.

My chcem s manžou dopoledne zajet do Havlbrodu omrknout porodnici. Ještě tam musím brnknout, jestli tam mají vůbec volno na sálech.
1. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Doorka to doufám, že se to pak rozptýlí po celém domě. Jinak asi za chvilku ani nevlezu do postele. :grinning: A to tam ještě nemám přebalovací pult.
1. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
U nás se to nemá kam rozptýlit :frowning2:
Jdu do města,kuknout do práce a něco málo nakoupit. :wink:
1. únor 2010 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky. Jak jste se dnes vyspaly? Já hrůza :sweat_smile: vždy si přeležím jeden bok, pak druhej, furt se otáčím a do toho Kubík...když se náhodou v noci vzbudí a zjistí, že jsem otočená zády k němu, tak mě tahá, at se k němu otočím - prej at se k němu přitulím :dizzy_face: a to už dnes šel manžel spát do obýváku, bo se tam už prostě nevlezem a doufám, že pak v té posteli neskončíme všichni čtyři :grinning: to už bych šla rovnou asi na zem :slight_smile:

Dnes jdu koupit Arnicu montanu a začnu zobat. Zítra jdu taky na první monitor a pak ještě do poradny, tak jsem zvědavá, co bude. Pak dám vědět :wink:
1. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem zpet z kontroly. Maly je v poradku. Cipek je zkraceny, ale neotviram se. Prcek vazi 2873 g a domlouvali jsme se na postupu pri porodu :slight_smile:. Tak je to dle mych predstav, tak jsem zase o trochu klidnejsi :slight_smile: Jinak uz mam papiry na materskou :grinning:
1. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.