• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Tak my máme skladiště v obyváku a to mám 3 velké krabice ještě v ložnici pod postelí :grinning:
Já si župan sbalila, ten se mi tam naštěstí ještě vlezl :slight_smile: Chodily jste po porodnici i v ponožkách? Jsem si vzala 2 tenké nízké, kdyby náhodou.
Tady krásně svítí sluníčko, přes noc něco málo připadlo. To by byla bezva procházka s kočárkem! :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Zuzul, mému spánku už se taky nedá říkat spánek! Jsem co 2-3 hod vzhůru a musím na záchod, usínání mi taky dělá problém, bo nevím, jakou polohu zvolit, pod peřinou je mi horko, venku zase kosa... a po porodu bude hůř co?
:grinning:
1. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Ani, tak samé super zprávy. Malý bude fakt cvalda. :slight_smile: Jestli ještě každý týden přibere 20 deka, tak máš co dělat u porodu. Jak jste se domluvili na ten porod??? Císař, nebo klasický porod???
1. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Jakelin, no za posledni 3 tydny pribral 1 kg, takze kdyby takhle sel dal tak v 39 tt mame o 2 kg vice, tzn. 4873 g a to je jeste tyden do terminu!!!

Nechame to prirozene s tim, ze kdyz nastanou problemy bude cisar. Mam nejprve volat, sejdeme se v nemocnici a pokud nebude moci, tak mam od nej osobne domluveneho primare v Pisku.... :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Michell, ja mam sebou jen nizke pletene, ty se mi osvedcili nejvice. Pri 1. dobe porodni jsem chodila jen v nich....
1. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Dobré ranko holky,
dočetla jsem vás u snídaně. Michelle já mám tu noc podobnou, chodím co 2 hodiny čůrat, omlátím se vždycky o futra, jak jsem rozespalá, to mě probere, takže pak než zase zaberu :grinning:
Ani super, že máš dobré zprávy z kontroly. Podle váhy prcka už můžeš klíďo rodit :slight_smile:, bude nakonec ten císař?
Jak jste tady řešily prsa, tak mě z nich nic neteče, ty špuntíky mívám a bradavky mám taky strašně tmavý. Včera večer jsme byli v nákupáku, sháním kojo podprdu a mně nic nesedí, děs. Kde jste koupily podprdy holky?
Toňas už teď moc nekope, spíš se hodně boulí, ale poslední měsíc kopance téměř necítím.
1. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Zabko, zrovna jsem porovnavala vahu Stepanka a Lukaska....

http://www.linia.cz/damske-spodni-pradlo-podprsenky/
Koukni na podprdy sem, obcas mivaji i slevy :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
http://www.ceskatelevize.cz/program/10252557610-02.02.2010-01:15-2-retro.html?online=1 tady je odkaz na to Retro, teď jsem se na to dívala, no díkybohu za 21. stolení :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
1. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že se máte všechny dobře, taky jsem dnes od pěti nemohla spát...Chci dnes ještě dobalit tašku do porodnice, ještě mi tam něco chybí... :wink:
1. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
ani díky za odkaz, mrknu se tam v pátek, až půjdu z poradny, je to kousek.
Klárka tam má hlas :wink:
1. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Odhlasovala jsem. Je zajímavé, ale já v noci čurat moc nechodím, manžel mi na to koupil homeopatika Sepia Officinalis 9CH. Nevím kde to našel, ale mě pomáhají. Zobnu většinou až skoro před spaním, protože přes den na to zapomínám.

Michel, já rodila v roce 1991 a bylo to už i po revoluci skoro takové jako v tom Retru. Jenom v některých porodnicích už začínaly být miminka na pokojích. Já měla císaře, tak jsem poprvé viděla syna rozbaleného až při propouštění domů, jinak nenom co 3 hodiny na kojení a zabaleného jako vánočku. V noci se nekojilo vůbec a návštěvy jenom přes okno. Nebo jednou mohl manžel na chodbu a volali jsme na sebe jako blázni z pěti metrů.
1. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
dobre rano, koukam ze tady probirate spanek ja nastesti mohu spat celou noc, maximalne se probudim 2x na zachod ale hned usnu a spim jak spalek :grinning: ja se spis bojim jak to bude po porodu aby me mimis vubec vzbudil :fearful:
1. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
čao kočenky, tak se hlásím opět z Prahy a teď už odsud nevystrčím nos :confused: :sweat_smile: Program v Brně jsem měla natolik nabitý, že jsem si nakonec dovezla s sebou chlapskou smrtelnou nemoc (rýmečku) tak popíjím čaj z cibule a majoránky a lautr nic nedělám. Vlastně jo, koníkuju :grinning: Jo a taky s náma jel ve žluťáku jeden herec z Růžovky :dizzy_face: jenže moc to nesleduju, tak Vám ani jméno neřeknu :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Hajduš neboj, vyskočíš při každém zakňourání. :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Ani - tak super, je teda ještě brzo, ale s touhle váhou by se už prcek klidně mohl narodit, co? Já jsem zvědavá kolik mi zítra řeknou, minule měl skoro dvě kila a jsou to dva týdny, takže klidně už může mít i 2,5 kg, uvidíme :slight_smile: A monitor ti ještě nedělali? Já jsem na něj zítra zvědavá, akorát musím zas brát Kubíka, tak to bude zajímavé, asi bude koukat co se děje :sweat_smile: :grinning:
1. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Rintintin, tak pozor na tu hroznou nemoc, víš jak je to nebezpečné pro chlapy, ať toho svého nenakazíš. Oni když mají 37,2 tak už umírají. :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
jakel :grinning: tak ten můj je zvláštní odrůda, narozdíl ode mně se dokáže zbavit rýmy za jeden den, obleče si teplé pižamo, přikryje se až po krk, jen jedna ruka čouhá, pije jeden horký čaj za druhým a jakmile se zpotí, tak se celý převleče a vymění peřinu a tak pořád dokola. Já jednak nejsem tak trpělivá a precizní a navíc by takové pocení mimču asi ani neprospělo, ale taky to myslím zvládám pěkně. Dnes jsem sice musela zrušit kontrolu na gyndě, ale věřím, že už třeba ve středu bych tam mohla zajít.
1. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
zuzu, monitor delaji az od 35 tt, takze pristi navstevu :slight_smile: No ja si taky myslela, ze bude mit malej kolem 2,5 kg a ejhle :grinning: No ikdyz je to jen odhad, ale stejne..... Jestli mam rodit predcasne, tak at vydrzim na 12.2 to mam manzel narozky, tak by mel hezky darecek a datum 12.2.2010 taky neni k zahozeni :grinning:
1. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
rintin, tak ja mam taky od dnesni noci rymicku a na kontrolu jsem dorazila :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Jinak kojopodprdu mám úplně tu nejobyč z kamenného obchodu pod hlavním nádrem v Brně. Mají tam všehovšudy jeden model, tak jsem si naivně zkoušela 75C :grinning: , když jsem to zrekognoskovala, tak jsem poprosila o 75E a paní mě začala poučovat a učit abecedu, že jako přeskakuji velikos D, tak jsem se ji snažila vysvětlit, že pokud teď přetýkám z C, tak po nalití to do těch E vytáhnu, a taky že jo. To E nakonec sedělo už teď, tak nevím, jestli jsem neměla přeskočit ještě pár dalších písmenek :grinning:
1. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
anim, což o to, já bych tam dorazila taktéž, ale nechtěla jsem jim tam naprskat, sama to nemám ráda, když někdo prská po ostatních, noooo ale večer na předporodní kurz půjdu, bo dnes je péče o miminka a to si jaksi nemohu nechat ujít. Ale tam jsme naštěstí ve velkém prostoru a sedáváme celkem odděleně, tak snad když si dám pozor, tak nikoho neohrozím
1. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
... a taky jsem koupila ten olej na masáž hráze a mandlový olej na masáž sebe a miminka a mandarinkovou esenci k porodu, snad k něčemu bude a knížku Koncept kontinua, kterou nám doporučovali na gravijoze.
1. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
rintin já jsem taky chtěla tu obyč.bavlněnou, ale mně prostě po stranách odstává. Mám ty prsa nějaký divný teď :grinning: . A to je nechci vidět, až se nalijou :fearful:
Náš Toňas měl taky na minulé poradně rovný 2 kilča, tak počítám, že teď přes 2,5 kg bude taky mít.
1. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Rintin, to taky miluju ty prodavačky co rády poučujou.
Já teda pocení taky nesnáším a to ani nemusím být těhotná. Můj manžel si nestěžuje, když je nemocný, ale nemluví dokud mu není líp. On se taky otřepe vždycky dřív než já. To spíš kluci leží s teploměrem pod paží už když mají 37 a umírají :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Holky kdo už masírujete?? Já teda začala o víkendu a nic příjemného. Manžel měl strach, že mě to bolí a tak to bylo takové divné. Sama to ale moc nedám. Nějak se pořád napínám a nedosáhnu si tam tak jak bych chtěla. Potom mě bolí v zádech a břicho.
1. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Jakel já mám doma ten olej,ale ještě k masáži nedošlo. Ještě ani nevím,jestli dojde, nějak se do toho nehrnu :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
žabi a co přesně myslíš tím odstává? máš tam vyloženě fuky, kam bys třeba mohla strčit něco dalšího, nebo prostě jen nedrží na bocích tvar? Bo mě se tam ty prsa sice tak nějak vejdou možná i s rezervou, ale jsou v tom taková rozkydlá, hlavně tedy do boku jak říkáš, ale od kojošprndy ani moc neočekávám nějaký pěkný držení, jako spíš tu praktičnost. Určo jsou šprndy, který splňují obojí, ale pak ta cena že.... Jako nejdřív jsem to zkoušela v Tescu, tam taky sice měly obyč kolem 300,- ale jen samé 80 obvody a to by se mi vytahovalo na zádech, no a potom tam měli od jiné firmy taky naprosto obyč a ty stály 900,- tak to jsem šla do vývrtky. Kámošky mi taky doporučovali z netu, ale já bych do toho bez vyzkoušení nešla :confused:
1. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky, olej na masáž hráze mám, ještě jsem nezačala a ani nezačnu.. Dnes jsem byla na poslední kontrole na gyndě - prďolka se neotočila, dokonce už ani neí tak zešikma, ale hlavičku má pod mýma prsama a zadeček dole :sweat_smile: , takže císařský řez. V pondělí jedu na 11 hodin do porodnice do Šternberka, budu chytřejší a snad mi i řeknou plánované datum "porodu". Už se mi to blížíííí mílovým krokem - v tm přpadě se prý nepřenáší.. Jen je mi záhadou, zda se budou řídit velikostí plodu (to by už byl poslední týden v únoru) nebo podle PM - 1.3.
1. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Ani - tak já zítra budu teprve 33 plus 5 a už mi dělaj monitor, taky jsem se divila, myslela jsem že až od 36.tt a až v porodnici...tak jsem zvědavá

Jakel - já ještě ne, ale zítra se zeptám doktora co říká na to epi-no s těma křečákama a když mi to zakáže, tak ho prodám a budu jen masírovat - teda pokud to problém nebude. Jsem na to zvědavá, protože když jsem manžovi řekla o té masáži, tak se tvářil dost vyděšeně, tak nevím..a právě že jsem slyšela že sama toho ženská moc nenamasíruje, tak jsem teda zvědavá jak to budu sama dělat :sweat_smile: Ale piju maliník, jím lněné semínko a dnes jdu pro homeopatika, tak si říkám, aspon něco :slight_smile:

Rin - já četla že ta knížka je super, tak pak řekni, jaká byla až ji dočteš, kdyžtak si ji taky koupím. Já o ní četla v knize o bezplenké metodě, byla tam o ní zmínka, tak by mě to taky zajímalo :wink:
1. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.