• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jééé pajcul, a to ani nepřipustili možnost, že by se ještě otočila? :confused:
1. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
jakelin ja jsem zacala masirovat minuly tyden a je to fakt hodne divny a neprijemny a manzovi se mi nechce rikat o pomoc, protoze mi to opravdu prijde divny. Chudak uz takhle ma ze me hlavu nafouklou zenskyma problemama :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Rin jak bych to popsala? :grinning: No na vnějších stranách ji mám vždycky odchlíplou a měla bych strach, že mi ta prsní vložka někde vypadne :slight_smile:. Zkoušela jsem právě v HM a CA, tam mají ty klasický a pak jsem byla v Mothercare, a taky nic. Tam mi přišly ty podprdy taky stejný, akorát že dvojnásobně dražší.
Ještě juknu příští víkend, snad něco schrastím.
Pajcul takže už není šance, že by se malá otočila?
1. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
zuzule, vzhledem k tomu, že čtu asi 5 knih zaráz,tak nezaručuju, že to dočtu do porodu :confused: už jsem si ani žádné další knihy kupovat nechtěla, ale když všechny ženské na gravijoze z ní byly tak nadšené a unešené, tak jsem neváhala. Nejdříve chci ale dočist všechno to předešlé, tak mám opravdu co dělat. Nejspíš ale budu muset vypnout PC :grinning:
1. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Mě taky točili monitor v 34tt. A taky mě Dr. plašila, že jak se do 36tt. mimčo neotočí, tak císařský řez. Ono už se těm doktorům asi nechce čekat :unamused:
S masáží hráze jsem začala už před týdnem, ale docela to flákám, tak tak se přinutím ob den. Ale už mi to jde o něco líp, cvik je cvik. Snad to teda k něčemu bude.
S tím maliníkem, musí se dávky zvyšovat? :confused: Já zatím piju stále 1 denně.
1. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Rintintyna: prý je to velice nepravděpodobné.. :confused: Už je veliká a místa prý málo. Čas od času se prý stane malý zázrak a mimi se otočí, ale podle doktorky je ta má paličatá a ta se nehne. Předtím tam byla zešikma (ještě před 14 dny), teď je už spíše narovno - jen špatným koncem :grinning:

a tak si říkám, jestli mám být ráda nebo víc pos.. postrašená :grinning:
K té masáži hráze - nám PA říkala, že nejlepší je pomoc tatínka, popř. když si mamina dá nohu na vanu - lépe by se měla na ta místa dostat. Ale já to nezkoušela - máme sprcháč :grinning:
1. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Pajcul, tak budeme držet palečky a na císaře se objenává asi dva týdny před termínem. Tak to budeš mít za pár. :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem si nechalanatočit EKG a večer mě ještě čeká cesta do Prahy. Dnes nám nastoupili na broušení podlah, tak uvidíme, jak to dopadne. Ještě koncem týdne vymalovat a můžeme začít příští týden uklízet. Sedím dnes u mamky a stahuji ji fotky z počítače v práci domů. Koncem měsíce končí v práci a jde do důchodu, ale pořád jim tu bude externě vypomáhat.
Jinak podprsenku jsem si koupila obyčejnou v Tchibu a hlavně je dobré si ji koupit o číslo větší, protože po porodu se prsa ještě nalijí.
Masáž jsem si původně říkala, že budu dělat, ale skutek utek, tak nevím, zda se k tomu ještě dostanu.
1. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Hajduš, tak to jsme na tom stejně, taky je mi blbé říct příteli, aby mě masíroval. Radši budu tiše trpět sama :grinning: A to si právě říkám, jestli ho náhodou nevyhodím od porodu, bo já jsem zvyklá fakt si vše řešit sama a jak jsem četla, takovéhle "typy" pak chlapa u porodu ani nechcou! No uvidíme, nejsme nijak pevně rozhodnutí co a jak bude, prostě uvidíme až na místě, co bude jak komu příjemné.
PA tatínky na kurzu varovala, že ať řekneme na kurzu cokoliv, nemají to brát vůbec vážně :grinning:
1. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
jakelina: ježííš, fákt? Já tam jedu v pondělí - úterý pak začnu 38. týden..

Stejnak mě ještě některá z vás předběhne :grinning: :wink:
1. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
To já jsem zase přítele u pordu chtěla - ze dvou důvodů - 1, aby si nemyslel, že jsem jako dle scénáře hollywoodského filmu párkrát zahekala a bylo díťátko na světě. Prostě aby neměl představu, že to bylo jedoduché jako nákup přes internet :grinning: a ten 2 - být u toho, když se vaše dítě poprvé nadechne.. určitě bez výhrad.. :wink:
1. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
pajčula, to už fakt máš za pár. Předbíhat tě nechci, ještě toho máme moc na zařizování :o)))
1. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Holky já budu asi rodit jako poslední z vás. Nevím jak to ten Koník počítá, mě tady svítí 33 týden a mám termín dle dr. 21.3. a vidím, že Zuzul už má 34 týden a termín 17.3. Mám normální 28 denní cyklus, tak nevím, proč to počítá takhle zvláštně.
Já bych teda raději o něco dřív, protože vy už budete venku s kočárem a já ještě budu sedět u Koníka a funět přes pupek.
1. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Pajcul, co lékař to názor. Uvidíš co ti řeknou. Když už je to tak blízko je to takové zvláštní. Je to těšení a i trochu strach.
1. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
http://www.novinky.cz/ekonomika/finance/190741-potrebne-veci-pro-deti-jsou-v-ceskych-obchodech-predrazene.html
pro zajímavost
jakel neboj, tře¨ba nás ještě předeženeš¨a my budeme přenášet
1. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
broucek2: já to vše dohnala na začátku ledna - má kamarádka porodila dříve než měla a tím mě vyděsila :grinning: a přinutila fofrem vše dokoupit, vyprat, vyžehlit a nachystat :wink:

Jakelina: :grinning: :grinning: mně se po tom mém bude stískat.. jsem na něj pyšná :wink: i za cenu, že se už jen kolébám jako tučňák a to mám jen 8 kg nahoře..
1. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
jo taky si chci pupek nechat! už jsem si na něj zvykla :grinning:
1. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ahoj holky, tak jsem zpět z nemocnice. Dnes začali malovat a došlo k hromadnymu propouštění, tím, že jsem z OL, tak mě pustili, ale jinak okamžitě dojet, mám zákaz všeho, nesmím nic dělat, ale znáte to už mám umytou zem atd. Čípek otevřenej,hrdlo měky, prej se to chystá, musím ale vydržet týden než domalují a než mi začnou účinkovat korikoidy. Kluci měli ve středu 2400 a 2600-takže to je docela masakr. Jsem ráda, že jsem doma. Jinak absolutně nestíhám dočítat, tak doufám, že se chytnu. :grinning: Propustili mě ucpáním karpálních cév v levé ruce, návaly horka a kontrakcemi v noci co 1hodinu, ale jsou to doktoři, tak snad ví, co dělají. 8.2. kontrola. Byly jsme tam celkem 5holek s dvojčaty-takže sranda. Se Sluni jsem byla i na pokoji-chvilku-byla moc rychlá :grinning: a Štěpánek je fak t krásnej. Ale to už vše asi víte od ní. Jinak Jakelin hodně jsem myslela na toho tvýho klučíka, doufám, že je OK. A ještě někdo porodil?
1. únor 2010 v 11:17  •  4 děti  • Odpověz
To asi potom všem. Hlavně to hlazení toho vlnícího se bříška. Mě přišlo, že mi po porodu něco chybí, najednou jsem si viděla při chůzi na nohy atd. Skoro jsem přepadávala jak se změnilo těžiště, ještě naštěstí se ty první dny jenom leží.
1. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Zuzi: vítej zase mezi námi a šetři se - nebo zase pomažeš fofrem zpátky :wink:
1. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zase v práci na odpolední, ale už se mi to krátí :grinning:

Vero, jestli budeš dnes v té porodnici, tak mi pak napiš zážitky :wink:
1. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Zuzule, tak my měli dnes malou na noc u rodičů, ale že bych se nějak extrémně dobře vyspala, to zrovna ne. Budila jsem se po dvou hodinách. Já pořádně nemůžu ležet na levým boku, protože se mi mimčo hned začne vrtět - má tam asi zádíčka, tak ho to tlačí. Takže spíš spím na pravým boku. Musím mít bříško podložený polštářkem, jinak mě bolí záda. Kačenka sice spinká v děcáku, ale teď se pravidelně jednou za noc budí a já tam vždycky za ní musím jít, takže mě to taky docela unavuje, jelikož pak dobu čumákuju do stropu a nemůžu zabrat. :unamused:
Není na Arnicu ještě brzy? Ještě máš tak dva týdny čas. Nebo chceš rodit dřív?

My se před chvílí vrátili z brodské porodnice. Viděli jsme jen porodní sály (šestinedělí ne), ale jsem z toho celkem nadšená. Proti jihlavské porodnici je to krása. V JI je hekárna spíš průchoďák, což v HB není. Mají tam prostorný samostatný pokoje s velkou postelí, se stolkem a křeslama, sociálama. Fakt super. :sweat_smile: Ještě chytnout dobrý personál a snad bude porod OK. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky...omlouvám se,že vám sem lezu...nemáte zájem o pár kousků oblečení?Mám je vyfocené v albumu.Cena je 100+ 60 poštovné.Je to na léto pro vaše dětičky jak vyšité.Já mám děti narozené v létě,tak jsme je vůbec neužili.
Hezký den Lucka
1. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
vero a co vše je tam k dispozici? Co si budeš balit?
1. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Ani, tak to máš teda obříka. :confused: Mně dnes z Rodiny přišel mail, že mimčo má cca 2,2 kg a to mám termín ještě před tebou. Jsem zvědavá na to naše mimčo. Na kontrolu jdu až na jednu hodinu.

U nás posněžuje už od rána. A prý má z úterý na středu napadnout 15 - 30 cm sněhu. To je hrozný. A ještě horší bude, až to bude tát. :confounded:

Žabko, mně se mimčo taky spíš převaluje. Kope výjimečně.

Já mám taky kojící podprdy obyč, ale jednu lepší. Ještě si plánuju jednu lepší koupit. Ale to asi až po porodu.
1. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Zuzko, moc ráda tě tu zase čtu. To je super, že jsou klučíci tak velcí. Fakt se šetři a kluci pod dohledem uklidí a pomůžou dochystat co ještě nemáš hotové.
Díky, že jsi na nás myslela. Matýsek je už doma a tak tu dnes válčíme spolu. Vařím mu dietku, nesmí ještě nic tučného.
1. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
zuzule ja mam ty karpalni tunely v obou rukou :confounded: posilali me s tim k fyzioterapeutovi ale vykaslala jsem se na to, ja nemam moc rada doktory a hlavne se mi nechtelo nekam dochazet, tak kazdy den trpim, ale uz jsem si na to nejak zvykla a snazim se na to co nejmin myslet.

Jinak ja manzu u porodu 100% chci a myslim ze ani chvilku neuvazoval o tom ze by tam nesel, jeste predtim nez jsem otehotnela byl rozhodly ze k porodu pujde, tak jsem moc rada, protoze sama nevim jestli bych to zvladla
1. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Sovice, moc krásní chlapečci. Já už mám výbavičku celou, tak možná někdo jiný. :wink:
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Hajduš, někdy to přejde po porodu, ale moje tchýně i švagrová na to byly operované. Nic hrozného, mají to prý geneticky dané, že mají hodně úzké zápěstí a utlačují se jim tam nějaké nervy.
Já myslím, že až porodíš, tak i tím zhubnutím se to zlepší.
1. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Zuzko, tak hodne odpocivej!!!! Ten nas drobek mel dneska 2873 g :grinning: Ted aby se mi vubec vesel do kocaru :grinning:
1. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.