• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Luci,já bliju 2 týdně. Večer. Nesedne mi jídlo a je to. Ale jsem zvyklá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad to u tebe bylo taky jen z jídla. Uvař heřmánkový čajík a bude zase dobře.
1. únor 2010 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
aleni, díky, fakt jsem se lekla, nebylo to vůbec příjemné a žádné příznaky z porodu mi to nepřipomínalo.......
aspoň, že se mi ulevilo, protože zvracení se bojím normálně, raději do sebe nacpu všechno možné, jen abych nemusela zvracet, a když si představím, že bych blinkala s břuškem - děsná představa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz
Luci,je pravda,že to jde blbě. :wink:
1. únor 2010 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrý večer holky,

hlasím, že máme konečně připojení k internetu :slight_smile: sice pomaly jako blázen, ale už se aspon nemusim trapit psanim pres mobil...

jinak Štěpínek je brouček šikovnej, už pije z lahvičky 32 ml mlíčka...zatím od dárkyn, protože ja jsem odstříkala max 20 ml za celej den....ode dneska mam poradnou odsavacku a odsala jsem najednou 20 ml, takze se blyska na lepsi casy :slight_smile: pokusim se pridat i fotky malyho do alba a postupne vas docist :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Juchůůůůůů. Sluni je tu :grinning: :slight_smile: :grinning:
1. únor 2010 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Už se těším na fotky. Každý den se dívám na Štěpánka na FB.
Co sis koupila za odsávačku?
1. únor 2010 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz
Sluni, ahoj, já už jsem doma, na fotky se moc těším a taky mě zajímá ta odsávačka.
Doorka, kde se na něj díváš na FB? Já chci taky... :wink:
1. únor 2010 ve 20:40  •  4 děti  • Odpověz
doori: mam zatim pujcenou nemocnicni medelu symphony a je teda fakt uplne super....jakmile se mi to mlicko trosku rozjede, tak budu kupovat medela swing...tak jake jsou dojmy z porodky? vsechno dobre?
1. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
sluni, ahoj, tak "osobní koníkovská" gratulace ke krásnému synovi, všechny se tady nad ním rozplýváme a závidíme (v dobrém), že ty už to máš za sebou a malý je v pořádku - váhu dožene, neboj :wink:

a trošku trpělivosti a klidu a mlíčko se rozteče :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz
a jaké jsou tvoje dojmy, co porod atd. atd...?
1. únor 2010 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz
holky, jste tady?
1. únor 2010 ve 20:46  •  3 děti  • Odpověz
Jdu se natáhnout, ať mě to zase nechytne, zítra papa :wink:
1. únor 2010 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz
Zuzko,jedna fotka je na straně 82 a druhá na 83.
Jinak jsme se popřihlašovaly se na FB.
Sluni sem určo fotky dá,že?
Sluni,porodka byla fajn.Všecko dobré. Dokonce jsem tam potkala 2 svoje zákaznice. Obě už měli mimi u sebe. Jedna Nelu a druhá Matyáše.
1. únor 2010 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
PA nám právě říkala,že si odsávačku máme koupit. Ale já se v tom vůbec nevyznám,tak sonduju.
Aninam taky nějakou má,se mi zdá...tak se poptáme. :wink:
1. únor 2010 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
Luci,tak ať je líp.
1. únor 2010 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda Sluni nakoukla, to je fajn, že malý prospívá. V tom náručí u tatínka je teprve vidět, jaký je to bobeček. Je krásný.
1. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
http://www.medela.cz/produkty/mini-electric.php

holky, ja mam tuhle a nemenila bych!! Ja prakticky odsavala 14 dni denne a mela jsem i klasiku manualni pistovku a s tou jsem vazne zkuhrala!!!!
1. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
doorko, na mateřskou nastupuji ve čtvrtek :grinning:
1. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3759240&vReferer=

tak jsem aktualizovala tabulku dle dat u Sluni v albicku!!

Sluni, malej je krasnouckej......... mocinky gratuluji!!! A neboj, vse dobre dopadne. Uz jsem to tu psala, manzel se narodil ve 31 tt, mezil 41 cm a vazil 1112 g :slight_smile: a dneska je cipernej az moc :grinning:
1. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
A ja pristi stredu........ Normalne jsem zjistila, ze me MK blbe pocita termin porodu!!! Mam ho 24.3 a ne 23.3 :rolling_eyes:
1. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
A myslíte,že ji budem potřebovat 100%? Nejsem znalá,tak nevím,jak to je.
Jestli ji mám koupit teď nebo až později. Nebo vůbec.
1. únor 2010 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
A já v neděli :grinning:
1. únor 2010 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, tak to máme za pár :grinning:
1. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Doorka, ja bych s timhle nechvatala, nechala bych to az po porodu. Ja si taky koupila pistovku a nakonec my nevyhovovala, zbytecne vyhozene penize. Oni ti v porodce poradi, co je dobre. Ja bych treba osobne nesla do Aventu, je to zbytecne draha znacka. Ja mam sice svoji Medelu uz zabalenou do porodky pro pripad, ze ji budu potrebovat. Minule jsem sice dostala tu jejich profi elektrickou, ale ted se nebudu muset doprosovat, kdyby neco....... Jo a my ji minule taky koupili v den odchodu z porodnice......
1. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
mi nevyhovovala.........jsem myslela uz dopredu, jako ze jsme my kupovali medelu.......bych to mela po sobe cist, to je hruza!!! :grinning:
1. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky,
dori, jak psala ani, asi bych taky počkala s pořízením odsávačky, já z porodky odcházela jako nekojící, ale pak jsme ji přes víkend sháněli. Nakonec jsem si pořídila tu od Aventu (pístovou) a byla jsem spokojená... Ale elektrická musí být určo lepší...
V porodce nemají dobré odsávačky, tuším balonkovou a druhou - no to snad ani nepopíšu :grinning: , takže tím mi to nešlo vůbec, ale mamina vedle mě tak odsávala, takže asi o zvyku nebo o velikosti prsou, nevím :sweat_smile:
Možná se to v Kyjově už zlepšilo, ale ty odsávačky tam byly nic moc...
Raděj si obhlídni, kde jakou mají a v případě potřeby ti ji skočí někdo koupit :wink:
1. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Cori, u me byl treba problem vymackat mleko prsty a u jine to jde v pohode.......

Ja byla "premiant", vsichni mely pistovou nebo tu balonkovou a ja tuhle: http://www.medela.cz/produkty/lactina-select.php :grinning: Ale co mi to bylo platne ze!!!
1. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
ani já taky sem si rukou nic nevymačkala a i z porodky jsme odcházely - jak se říká s flaškou v ruce - prej holt kojit nemůže každá :angry: a až díky dětské sestřičce u nás, sem to mléko z prsou dostala, takže pak sem odsávala jak divá a kojení se rozjelo na 200% :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
holky ja mam taky elektrickou jeste navic dvoufazovou a to je teda fakt pohoda...je teda drazsi...stoji cca 2900 Kc, ale me teda pomaha uplne neskutecne, presne jak pise aninam....
doori: ja v porodce taky potkala dvě staré známé, které jsem neviděla spoustu let :dizzy_face:
luci, jake: dekuji, je to nas malej sikula :slight_smile: sestricky ho hrozne chvali, jaky dela pokroky, tak jen at mu to vydrzi...

a ted porod:
mela jsem naplanovany jak budu rodit do vody, s aromalampou, pokud mozno bez epiduralu a urcite ne v olomouci, od 36tt budu pit malinik, jist lneny seminka, koupim epino a budu masirovat hraz.....ehm...krome lnenych seminek se nic jinyho nesplnilo....ale od zacatku....
konecne me ve ctvrtek rano presunuli na gynekologii po trech dnech stravenych na porodnim sale s kapackou zapichnutou v ruce....deloha se konecne uklidnila a ja se tesila na pokoj za Zuzkou 72, ze konecne pokecame....moc jsme toho spolu nenapovidaly, zuzka akorat stihla naladit televizi :grinning: :grinning: a zajit na kafco...sotva odesla ucitila jsem hooodne velky mokro mezi nohama....zacala jsem zmatkovat a utikala na zachod. Bylo mi jasny, ze takovy mnozstvi vody muze byt jen plodovka....kdyz jsem vychazela ze zachodu, prisli za mnou na navstevu nasi...jen jsem mamce rekla, at leti pro sestru, ze mi praskla voda. Sestra priletela, udelala test (zbytecne) a rekla, ze jedeme zpatky na porodni sal....sestricky na sale neverily vlastnim ocim, kdyz me tam po ctyrech hodinach zase videly :slight_smile: potom nasledovalo vysetreni...byla jsem otevrena na tri prsty. Primar temer naridil, ze mi daji epidural...takze mi vzali krev a ja se i s drahym odebrala do sprchy....porad jsem necitila vubec zadne stahy, citila jsem se suprove, mozna trosku v soku. Po pul hodce jsme se vratili na pokoj a ja zacinala konecne citit mirne stahy...to uzh prisla anesteziolozka a napichla mi epidural (trosku neprijemne, ale bezbolestne)....bylo asi kolem pate a ja zacala byt strasne unavena....stahy jsem prestala uplne citit, takze jsme do pul devate spali. o pul devate jsem si zacala rikat, ze to zacina byt docela citit, a zavolala na sestru, at mi zvysi davky epi....sestra zvysila davku a jeste rekla, ze na me radeji koukne....najednou rekla, at zacnu tlacit :astonished: :astonished: pri kontrakci jsem zatlacila a to uzh zacinalo jit do tuhyho....prisla druha kontrakce, ja zase zatlacila, potom treti, ctvrta....a asi na popate byl ten nas princ venku :dizzy_face: najednou to bylo vsechno za mnou. Stepinek zacal hned plakat...byl tak krasnej :dizzy_face: cas narozeni byl 20:50. Sestricky ho hned odnesli, vysla placenta a potom me primar asi minutku zasival.... a my zustali s miloskem sami a pekne si breceli stestim....snad vas to neunavilo :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Sluni, moc krasnej porod........to my s manzelem taky plakali.......
1. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.