• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Dobré ráno holky :slight_smile:

ja o darovani pupecnikove krve taky premyslela, ale nakonec na to nebyl vubec cas a hlavne sestricka rikala, ze v olomouci je to pozastavene, takze jsme se tim uzh ani nezabyvali...

holky, ktery uzh mate mimco....potrebuju jit na zdravotni pojistovnu prihlasit malyho, ale nemam vubec zadnej papir...musim jit nejdriv na matriku, kde mi daji rodnej list a teprve potom na pojistovnu? Na te matrice Vam ten rodnej list vystavi hned nebo se na nej ceka? Jo a jak je to z porodnym? To tam taky muzu jen tak zajit a rict jim, ze ho chci? :sweat_smile: :sweat_smile: asi se ptam trosku blbe, ale z toho vyrizovani jsem celkem v pasti :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Sluni, nejdriv si dojdi na matriku pro rodnej list a pak na pojistovnu a nahlasit popelnice :slight_smile: na MU. Rodny list ti vystavi na pockani a vem sebou manzelovo obcanku, resp. i manzela. Porodny vyridis na socialnim odboru pod uradem prace (kam se chodi treba pro pridavky), vyplnis formular a taky k tomu potrebujes rodny list....
2. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
ani: moc dekuji....v porodce mi nic nerekli, takze jsem z toho byla trosku zmatena :grinning: :grinning:
doori: mas teda pekne nabity program...ja jen na postu, za mamkou a odpo za stepinkem do porodky, uzh se nemuzu dockat, azh ho zase ponuchnam :grinning:
2. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Zuzul, kamarádka taky darovala a potom nešla zpracovat, to se taky může stát a nebo je jí málo. Ale za pokus to myslím stojí.
2. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, v noci nám vytekla voda z topení.. :angry: :angry: Naposedy se to stalo v jiné místnosti v listopadu. Děsím se možné příčiny - je totiž nové, v létě jsme rekonstruovali byt.. Jestli to ti maníci špatně nasadili.. :confused: :angry: :angry:
2. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Sluni a co vám řekli, kdy ho propustí???Podle váhy?? Nebo věku?? Já nevím jak to vůbec je u menších miminek.
2. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Dobré ránko, tak v noci jsem byla zas "jen" 3x vzhůru, dospávám to, jak přítel odchází před 7 hod. do práce. Ale dýl jak do 8.30 nevydržím.
U nás v porodnici tu elektrickou odsávačku nabízí k zapůjčení za 70 Kč denně!!!! Pěkný byznys.
Sluni, tvůj porod je tedy ukázkový ( i když o pár týdnů dřív), to bych chtěla taky.
2. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Sluni, neni zac a rikali vam, kdy vam Stepulku pusti domu???

Ja se ted objednala na kosmetiku, jen na vytrhani oboci a obarveni, abych pripadne v porodnici nevypadala jako blbec :grinning:
2. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
jakel, ani: zatim je to predcasne, kdy s nami pujde domu, ale nezh pribere na 1900 gramu tak bude na JIP a potom ho daji na intermedial a tam bude dokud nebude mit 2200 gramu....takze podle doktoru mesic to bude urcite....
michel: vsak ja za tu elektrickou nemocnicni platim 60 korun denne....ale zase je fakt videt, ze to k necemu je. Jde mi to krasne odsavat...
2. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Sluni, tak hlavne, aby nenastali nejake komplikace a Stepulka jen prospival, stejne ho budes mit doma pred max v terminu porodu :wink:
2. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
sluni a kolik už malý má?
2. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Sluni: gratuluji k malému, je krásný :slight_smile:))

Jinak holky, chtěla jsem se zeptat, jdu do porodna až příští týden, to budu na konci 36. týdne, to už se dělá kontrola srdečních ozev miminka, nevíte náhodou...Děkuji... :wink:
2. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
petul, to uz se delaji ozvy urcite!!!
2. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Děkuji aninam, to jsem právě nevěděla... :wink:
2. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Všechny chodítě na ozvy do porodky? Jdu na kontrolu příští týden normálně ke svojí doktorce a prý mi natočí i monitor...
2. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Flapi u nás to taky dělá doktor v poradně.
2. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Flapi já jdu na první monitor zítra a to ke své doktorce
2. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Já jdu na kontrolu taky ke svému doktorovi, ale právě o monitoru mi zatím nic neříkal, ani sestřička... :wink:
2. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Monitor jsem si myslela, že se točí až před porodem.
2. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
mně ozvy poslouchal minule a o monitoru zatím ani slovo :wink: Jen mi zkrátil intervaly, nechodím po pěti týdnech, ale po třech, takže jdu teď ve čtvrtek :wink: to budu 35tt
2. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Tak u nas toci monitor az do 40tt v poradne az pote se dochazi ob den do porodky nebo rovnou hospitalizuji....
2. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Tak ja jdu ted po 14 dnech a pak asi uz po tydnu.....
2. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Neozvala se Zuzka, tak doufám, že to včera nepřehnala s úklidem a nerodí.
2. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
jakelin, nestras, to snad ne!!
2. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Já už myslím na nejhorší, ona určitě nakoukne odpoledne. Možná je někde u doktora a není doma. :grinning: Zuzka je fakt dobrá, kluci dohromady přes pět kilo a ona nakonec ještě bude přenášet.
2. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Já letím na autobus, jedu do práce a na pojišťovnu a pak do porodky. Měli nám přivézt dopoledne trámy na vestavbu na půdě, ale nikdo tu nebyl, tak jsem zvědavá kam to složí, když je nebude nikdo navigovat. Snad ne do nějaké metrové závěje. :frowning2:
2. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
od 36.tt se už chodí na kontroly každý týden. Pozítří mě to zrovna těším, už se těším, až to naše mimčo zas uvidím! Teda spíš ty šedé šmouhy :grinning:
2. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
mně tedy ultrazvuk nedělá, takže ho nevidím :cry: asi až pak naživo :wink:
2. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahojte do zasněženého dne, u nás to chuemlí a chumelí :sweat_smile:
s tou pupečníkovou krví, my ji taky chtěli darovat, ale jak pak přišel porod, tak se nás na to v porodce nikdo ani nezeptala my si nevzpomněli, takže jsme ji ani nedarovali ač jsme chtěli - oni se k tomu asi vypisují nějaké papíry, že?
2. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky,
poradna o.k. ,váha Eliho je + - 2650g :dizzy_face: ,stále je hlavička dost nízko,ale čípek a hrdlo je v pořádku.
Daší kontrolu mám teď v pátek,ale to už jedeme do porodnice do Ostravy,domluvit se,co se mnou bude dál,dnes Dr.říkal,že se o mě bavil s porodníkem z OV a možná mi vyvolají přirozený porod :fearful: .A já s tímhle už vůbec nepočítala...tak to abych se už začala bát :grinning:
2. únor 2010 ve 13:17  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.