• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ahoj, jsem zpět

katy, tymáš nějaké rizikové, že jedeš do ostravy nebo se ti opava nelíbí? a váha je ukázková
2. únor 2010 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz
jo a byla jsem v lékárně pro hoemo a měli jen arnicu montanu, ale jen 9CH a všimla jsem si, aninam, že jsi to měla v závorce. je velký rozdíl mezi 15CHa 9CH? bylo tam dost lidí, tak mi lékárnice jen řekla, že je to rozdíl v naředění, ale teď nevím, jestli to mám brát tak, jak jsi to napsala..... :frowning2:
pro zbytek se vypravím jinde a poptám se, kdybys nevěděla, díky :wink:
2. únor 2010 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz
lucis,v opavě jsem rodila právě před 10 měsíci a mám hrozné zkušenosti,proto chci Ostravu,navíc mi od 18tt říkali,že budu mít císaře,protože budu na 99% přenášet a mít nepostupující porod.Mé tělo produkuje málo hormonů,které spouští děložní stahy
2. únor 2010 ve 13:41  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy, tak to jsi na tom stejne jako ja :grinning:
2. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Aninam,myslíš ty hormony nebo ta nejistota s porodem? :grinning:
2. únor 2010 ve 13:50  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
lucisa, 9 CH klidne ber a hlavne si ji nech na dobu bezprostredne po porodu..... Ma jakoby mistni ucinek a to budes potrebovat :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
jo a davkovani je stejne....
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
katy, s tim porodem :grinning: No ja to mam tak, ze se mluvilo o cisari taky od zacatku a ted se tomu nechava volny prubeh s tim, ze kdyz se vyskytnou problemy, tak okamzite cisare........ rodit me bude muj gynekolog a kdyz nebude moci on, tak mam domluveneho primare od nej osobne v Pisku....... Jen jestli bude mit maly vahu 4kg a vice, tak pujdu cisarem......

A ja mizim na tu kosmetiku, kdyby me to ted nekdy chytlo na porod, abych vyla v porodnici krasna :grinning:
2. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahojík holky, tak jsem po Ko, placenta trošilinku povylezla , ale po natočení monitoru mi vypsal ještě žádanku do nemocnice / kam se nemohu už 2 hodiny dovolat/, Elenka je v pořádku sice spinkala tak mi musela sestřička třást bříškem, ale ta děloha se mu prý moc nelíbí, takže si musím objednat na zítra nejpozději na pozítří na vyšetření
2. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
katy: ahá, to jsem netušila. já právě přemýšlela, že bych zkusila krnov, ale prý odtama odešlo pár dobrých dr., tak to asi nechávám na opavě. už jsem tam rodila druhou dceru (první ještě ve staré), tak se když tak ozvu, jsem držka a víckrát už asi nepůjdu :wink:

ani, aby tě doma poznali, když budeš tak krásná...... :grinning: nebo máš strach, že se tě prďolka na sálu lekne? neboj, jemu to bude šumafuk :wink:
2. únor 2010 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz
BAF. :grinning:
Jsem po obědě i po nákupu. A myslím,že už bych měla mít skoro všechno. Kočárek příjde zítra-už mi volali,tak se moooc těším.
Káťo,Eliášek už je šikovný klučina :slight_smile:
Ani,malému se buděš líbit i tak. :slight_smile:
Jdu na chvíli spočnout a v 17hod. hurá na cvíčo
2. únor 2010 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz
Aleni a co ti budou dělat za vyšetření?
2. únor 2010 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz
jen monitotr a počkej
V žádance je prosím o natočení CTG a změření velocimetrie
dg nizce nasedající placenta
ctg zúžené pásmo
2. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ja vim, ze malemu to bude jedno, ale ja nebyla na kosmetice uz pul roku :grinning: Takze moje oboci bylo jaksi prerostle a svetle......... Uz jsem doma a ani to nebolelo, jen jsem o nejakou petku lehci :slight_smile: a jdu si uvarit caj, pac je mi zima jako blazen :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Aleni, takze ti natoci monitor a udelaji ultrazvuk, aby poznali zda prochazi placentou a pupecni snurou vse co ma :slight_smile: Neboj, bude to dobry :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Aleni,aha. Tak monitor ti natičí,to chápu ,ale změření veloci... jsem nikde nenašla. Měl by to být prutok krve,ale moudrá z toho nejsem. Už ses dovolala?
Ani,já chodím na obočí každé 3týdny. Nejít půl roku,tak vypadám :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc dobře :grinning:
2. únor 2010 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
autor
holky, ja srotim jak o zivot, zjistila jsem, ze toho neni tolik jak jsem se bala, ale jeste mi to stejne peknou chvilku zabere vsechno nacpat do hlavy :sweat_smile: ale tak si rikam, ze jestli to udelam, tak si kosmetiku jeste pred porodem taky nadelim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Maji,chuďato malé. Máš toho plné brýle,co? Já si nedovedu představit,že bych se měla ještě něco učit :unamused:
2. únor 2010 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, tak jsem zde, totálně vyšťavená, 2,5hodiny jsem lítala od čerta k ďáblu a 3x mě hnali na stejnej úřad. Výsledkem je, že nedostanu žádnou mateřskou, nemám na ni nárok a po narození dětí budu dostávat ty dávky ato automaticky 4roky. Až se narodí děti, tak musím ještě na soud zažádat o svěření dětí do péče a 150jiných věcí, lterým ted moc nechápu a raději se s nima budu zabírat až potom. :confounded:
2. únor 2010 v 16:09  •  4 děti  • Odpověz
zuzko a ty jsi na uradu prace?ja jsem na tom stejne taky jsem se vcera dozvedela ze nemam na materskou narok az po narozeni ditete a ani nevim kolik budu dostavat jestli normalni uz materskou nebo jen nejaky zaklad jsems toho taky vyrizena litam jak pitomec a nic s toho a jeste v breznu nedostanu zadnou podporu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Holky já dorazila z porodky. Nechali nás čekat až do 14,35 a to mělo začít ve 14,00. Všechno moc pěkné, i pokoje i sály. Tak jsem měla husí kůži, když jsem viděla tu kozu a přístroje. Ach jo, já už to chci mít za sebou.
Katy malý je už dost velký, ani jsme nevěděla, že chcete Eliáše. U nás asi taky zvítězilo toto jméno. Tobě to vadit nebude. :grinning:

Lucis, taky nám paní povídala o podložkách na sále a bylo tam na vývrat, musela jsem si sednout na porodní vanu.
Prováděla nás taková mladá doktorka a byla moc přijemná.
Normálně jsem tam měla co pět minut stah, asi na mě působilo to prostředí. Hodně mě uklidnilo, že nenastřihují automaticky, ale jenom v případě nutnosti. Tak to snad bude jen malý nástřih a pomůžou všechny ty hnusy co piju a masáže. :cry:
2. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
a muzu se sezptat proc musis mit svereni deti do pece?ja jsem rozvedena ale porad spolu jsme tak jsem premyslela ze udelam to ze ho nenapisu do rodneho listu je to divny ze jedno dite ho tam mit bude a druhe ne ale lepsi nez zase litat po soudech a uradech
2. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Holky to je síla, já myslím, že po porodu dostanete rovnou rodičovský jako já.
2. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
a to bude ten normalni rodicovak nebo ten mensi ja to taky totiz vubec nechapu
2. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
martinka2000-já jsem k 8.4.09 skončila OSVČ a šla na pracák a oni mají nějakou půlroční ochranou lhůtu, do které se nevlezu, jelikož už je únor, takže dostávám teď jen sociálku. Petr v rodném listě uvedený bude, ale potřebuji doklad, že má vlastní bydlení a nebydlí s dětmi, jinak bychom přišli o peníze. Kdyby nebyl v rodném listě, tak je to asi jednoduší, ale já chci aby tam byl.
Jinak v Kauflandu mají slevu toho Kinder punče na 15,- :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:22  •  4 děti  • Odpověz
jakelin,noooo,už se zlobím :grinning: :grinning: .Stále mám vyčíhnuto,že zatím je Eliášů v ČR 7,můj bude osmý a tvůj devátý...
...snad mě teda nepředběhneš :grinning:
2. únor 2010 v 16:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Holky,jak to,že nedostanete nic? Zuzko a žádání dětí do své péče??? To je proč? No to mě poser(pardon). Co to má znamenat? Stát chce,aby jsme rodily a takhle nám vráží klkacky pod nohy? To jsou svině. Dovede mě to pěkně rozčílit. Achjo.

Promiňte za ten výlev,ale když už ne matky,tak kdo???

Jdu cvičit. Snad se uklidním.
2. únor 2010 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
Martinko, záleží jak dolouho budeš doma. Kolik let.
2. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Katy, tady ho taky ještě nikdo v okolí nemá. Hodně se mi začal líbit až teď. Dnes v té porodnici měla nějaká mamina na chodbě v postýlce mimi, no byla jsem naměko.
2. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Katy.m-můj švagr je taky Eliáš i jeho otec a všichni, ale příjmením. :grinning:
martinka2000-no je to ta varianta na 4roky=22měsíců 7600,- a pak 3800,- aspoň tak nějak jsem to pochopila.
2. únor 2010 v 16:25  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.