• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Já se dnes chystám pobalit tašku do porodnice. Dokoupila jsme v DM pár věcí, co mi chyběly, tak snad už mám všechno.

Taky jsem dnes vyzvedla přihlášku do MŠ pro Kačenku. Budu muset ještě vyřídit u doktorky razítko a zápis je v březnu, tak jsem zvědavá, jestli nebudu tou dobou ležet v porodce.

Flapi, já chodím na kontroly a monitor až do termínu ke svému doktorovi. Pokud má vybavení u sebe v ordinaci, tak tě do porodnice pošle až po termínu. :wink: Já už teď taky chodím na kontroly každý týden.
2. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
Jo tak,aby s tim nebylo víc lítání než pak užitek :wink:
Já rodičák vyřizovala ještě tehdy v Benešově a pracovala v Praze,takže myslim,že v okrese bydliště(ale už je to přes 3 roky tak snad se to nezměnilo).Dopředu se dá vyřidit to potvrzení od OSSZ,že neni nárok na PPM(jestli jsem se špatně nevyjádřila) na rodičák už pak bude potřeba asi i rodný číslo a tak,takže to až po narození...
2. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Já byla dnes objednat ricinum a snad už to bude vše.
My pujdeme k zápisu MŠ už po druhé a doufám,že už mi ho tentokrát vemou. :angry: máme tu nějak předětičkováno :slight_smile: my tu máme 20.2. karneval,tak jsem na sebe taky zvědavá,přijde mi už teĎ že funim z posledního... :grinning:
2. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Lucis, já dneska taky řešila Arnicu 15CH. Hodně na netu píšou, že si brali 9 CH a já si taky koupila 15. Ale někde jsem četla, že 15 doporučují 2 týdny před termínem, tak začátek braní Arniky asi odsunu o týden dva.
Ani, po porodu se ta 15 taky může brát místo 9CH?
2. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
jo jo ja mam taky pocit ze uz budu na dve půlky :grinning: chci jeste vydrzet aspon dva tydny do toho 36tt pak uz mi to je jedno ale nekdy mam pocit ze s tech nervu tady uz dlouho cela nebudu :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Martinko, já si taky říkám, že se docela často nervuju a rozčiluju, tak to bude zázrak, když neporodím před termínem. :unamused: :grinning: Poslední dny mně pobolívá v podbříšku (nebo spíš cítím takový tlak). Maličký už se asi tlačí dolů, tak jsem fakt zvědavá, jak dlouho ještě vydrží v bříšku. Ráda bych ale rodila až v březnu.

Zuzzie, já jsem slyšela od jedné učitelky z MŠ, že když řekneš, že už se hlásíte do školky podruhý, tak by vás měli vzít. Nevím, co je na tom pravdy, ale za zkoušku to stojí. My jdem teď poprvý (Kačence budou v červnu teprve 3), ale u nás by se školkou neměl být problém. Otevřeli tu loni dvě nový třídy, takže loni vzali všechny děti, který se hlásili. Dokonce i přespolní.
2. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Já jsem dnes zas utahaná jak kotě. Poslední dobou spím maximálně tak 6 hodin a už mě to docela zmáhá. Dopoledne jsme byli s malou v práci, něco jsem tam vyřizovala, pak ještě po nákupech a domů jsme dorazili až ve tři. Chvilku jsme si četli pohádky a ani ven jsme nakonec nešli. Vůbec se mi nechtělo chodit. Byla jsem ráda, že si můžu v klidu sednout. Teď jsem malé pustila DVD a myslela jsem, že něco porobím (potřebovala bych vytřít a vyžehlit), ale místo toho sedím u PC a nic se mi nechce dělat. Jsem poslední dobou fakt docela utahaná a strašně lenošná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
marti, to bude mít mrňousek blbé, když se ti narodí v termínu, bude mít jmeniny a pak hned narozky :unamused: můj manžel je taky Josef, ale ten zase své jméno nesnáší, já bych nebyla proti, zvlášť když stejně dáváme všem našim dětem dvě křestní jména, ale on ani nechce. to jen holky ho provokují, že budeme mít Pepína nebo Pepínku :grinning: tak taky dejte dvě jména.
a prosím tě, jak ty to máš s těmi tatínky, nějak jsem to nepochopila. vidím, že máš dvě holky, píšeš, že máte doma dceru z exvztahu partnera, ale přitom jsi rozvedená a s manželem stále žijete. to jste se jako rozvedli a pak se dali znoviu dokupy a pořídili si třetího sviště? a on v tém mezidobě měl ještě dcerku? asi se ptám blbě, ale jsem z toho nějaká doblbnutá. i když vím, že mi do toho samo nic není, tak jestli ti to přijde vlezlé, ani neodpovídej :confused:
2. únor 2010 v 17:53  •  3 děti  • Odpověz
Tak při 6 hodinách denně už bych asi někde zkolabovala :slight_smile: já musim i normálně spát víc jinak jsem nepoužitelná.Já mám ale výhodu,že moje mamča je nezaměstnaná a ještě k tomu ode mě jen 2km a manža dělá jednou za 3dny 24-hodinovou směnu a jsou na mě hrozně hodný,že mě nechaj odpočívat "skoro" jak se mi zlíbí.Dneska máme teda vyjímku jelikož babička je na horách a táta v práci,ale Filda je na mě hodnej a po o koukal na dobu ledovou a já u toho zavřela jaksi oko a nechal mě spát :grinning:
2. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
jakel, a jak se ti líbily pokoje? budeš tam mít dost místa na župan :grinning: ? pokud ho tedy bereš....

ta mladá dr. byla s brýlemi? v červeném oblečení? jestli ano, tak je to dr. markéta martínková, je docela příjemná, dělala mi velký uzv ve 20 tt a přišla mi na tu dilalataci u mimča a poslala do ostravy.
a u nás to taky začalo až po půl třetí, měli nějaký zákrok (porod nebo operaci, netuším...)
2. únor 2010 v 17:55  •  3 děti  • Odpověz
jo jo to taky znam taky se mi nic nechce ja mam taky posledni dobou boleni jako kdyz mam dostat ms a tlak dole tak se bojim aby to neprislo driv spis mame doma veselo tak to moc neprida
2. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
že to rovnou nepřesunou na tu půl 3 :grinning:
2. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Vero, je jedno jestli mas 15 CH nebo 9 CH. Pokud mate 9 CH tak ta je lepsi bezprostredne kolem porodu (1. doba porodni a par dni po porodu), pokud mate 15 CH, tak se nic nedeje. Davkovani je stejne. JO a jeste ty dohady jestli 2 nebo 4 tydny pred porodem, tak homeopatka mi doporucila opravdu 4 tydny pred porodem, ze se pak lepe otvirate a blahodarne to pusobi na kapilary a tak se i lepe hojite (neco jako malinik).
2. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Lucis, pokoje fakt hezké, určitě se tam vejde kufr :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
ne ne ja mam devitiletou dceru z prvniho manzelstvi rozvadela jsem se a potkala jsem nynejsiho partnera ale byl zenaty a mel dceru ty je ted 13let rozvedl se a vzali jsme se narodila se nam dcera natalka ty jsou tri roky ale po narozeni natalky jsme se rozvedli a rok jsme spolu nezili pak jsme se k sobe vratili a on chtel miminko klape nam to lip nez kdyz jsme byli manzele takze jsem se nechala ukecat a ted spolu cekame druhe dite jenze se stal problem a ted o silvestra u nas bydli jeho dcera z prvniho manzelstvi ty je tech trinact takze ted tu mam tri deti a ctvrte na ceste nejak se nam to zvrtlo nebylo by to tak hrozne kdyby jeho dcera nebyla problemova snad jsem to napsala tak ze jsi to pochopila je to slozitejsi :grinning:
2. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Lucis, ona se představila, ale nebylo jí rozumět, mluvila hrozně potichu. Taková rezavá s copem a brýle neměla.
Župan neberu, půjčují, alespoň byl napsaný na seznamu věcí co mi dala sestra na ambulanci. Moc toho tam teda neposkytují, vůbec pleny ani vložky. Všechno svoje.
2. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
takze u nas to funguje moje dite a tvoje dite mlati nase dite :grinning:
2. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Martinko, tak to máš složité a babinec. Tak přejeme toho chlapečka. Kamarádka má taky Pepíčka a to jméno je teď celkem moderní. Druhého syna mají Jeníčka.
2. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
taky mi to vsichni rikaji ze se to zase vraci budu mu rikat Josifku nebo Pepino
2. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
jo tak, už jsem to pochopila, máte to trošku složitější, ale to je holt život, to si nevybereš, někdy to tak přijde. ale zase budeš mít plno chůviček, aspoň ty starší a možná se ta "problémová" manželova uklidní, když uvidí mimčo :wink:

jakel, kdybys začala rodit dřív, dej mi vědět, drž mi fleka, já si s chlopem sexnu, umyju okna a hodím pár koleček kolem dědiny a přijdu za tebou :wink:
2. únor 2010 v 18:08  •  3 děti  • Odpověz
jakel, tak to není ona, tahle má vlasy krátké.....

marti, však jo, navíc můžeš bobkovi říkat i jinými jmény - kuřátko, broučku, Chosé :grinning: . Ale Pepíno je náhodou super, sice mám víc jiných favoritů, ale kdyby čirou náhodou manža na tom jméně trval, nijak zvlášť bych se tomu nebránila, i když v kombinaci se jmény holek by to bylo jako pěst na oko :grinning:
2. únor 2010 v 18:10  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, tak já budu držet flek na pokoji :grinning:
Jenom aby mi tam nedali nějakou cigošku, to by mě piclo. Dnes jich tam bylo na chodbě snad deset, asi porodila nějaká vlna cikánek a na návštěvu přišlo půl Opavy :frowning2:
2. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Lucis já dám vědět i o půlnoci, tak abys to stihla. Tak nos v březnu telefon i do postele a můžeš se na to hned vrhnout. Záleží na tobě, jestli na ten sex, nebo na ty okna. :grinning:
2. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Ani - a kdy začneš s tou Arnicou ty? Mě by zajímalo kdy nejdřív se může brát..moc díky. Já to vidím, že bych začala na začala na začátku 36.tt, tzn. příští pátek. Co ty myslíš?
2. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Zuzul, já bych ještě počkala. Píšou všude dva týdny před porodem.
2. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
holky, na unorovkach maji uz 11 miminek a z toho 3 se narodily dneska :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dalsi na rade jsme my... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Zuzu, ja zacnu pristi tyden az mi tady naskoci 35 tt, chci rodit drive.....
2. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Maji, teď jsem se tam dívala. 2.2. krásné datum
2. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Ani, já myslím, že to porod neuspíší, myslíš, že ano???
2. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Martinko-my měli mít taky Pepíčka, po dědečcích, ale nakonec z toho sešlo, je to pěkné jméno a vrací se. U nás v ulici už jsou však tři. :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:40  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.