• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
To ne, to neuspisi, ale kdyz i lekar rika, ze do terminu nevydrzim, tak to zacnu brat v 35 tt o tyden drive.... Holt kdybych to zacala brat 36 tt a prenasela, tak je taky budu brat dele...
2. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Blbý dotaz, co je Arnika? A na co je?
2. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Aronku homeopatikum :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
jakelin, z lékárny? A to je jenom jedno, nebo jsou k tomu ty divné čísla a písmenka?
2. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Tak to by mě taky zajímalo, já bych porod tak o 2 týdny dříve brala. Ale já rodím v temínu, první dcera den po, druhá 5 dní dřív, takže u mě se to asi moc nepohne.....
2. únor 2010 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz
Arnica Montana 9 CH volně prodejné v lékárnách. Nastuduj si to na netu. :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Lucis, já taky ale příroda si neporučí.
2. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
tak jsem chtěla vyprat dvě naše pračky, abych měla vše hotové a od čtvrtka bych prala na malého a pračka umřela :angry:
2. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
jakelin dík, zjistím co a jak. Už je tu někdo, kdo to bere?
2. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
TAk jsem studovala a vypadá to, že vlastně na všechno kolem porodu stačí ta Arnica Montana 9 CH :grinning:
2. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Já mám sex zakázaný :cry: Už měsíc mám "po ptákách"
2. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
aronku, jj staci a pak jeste Actaea racemosa 15 CH pri nastupu kontrakci (proti nepravidelnosti) :slight_smile:

Pajcul, mesic? Ja od zacatku a zacina me to pekne lezt na budku :grinning: Ted jsou vsichni opatrni a hlavne ten syndrom mizejiciho dvojcete.......
2. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
My taky kvůli té nízké placentě nic nevytvářímeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
pajcul, proč máš zakázanej sex?Už je líp po tom železu nebo pořád hrozný?
2. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
aninam: až táák? Jéjé :confused: Mně bylo tak do konce 4 měsíce špatně, že když už jsem tedy k něčemu svolila, tak jsem se u toho netvářila zrovna sexy :grinning:, když už ty nevolnosti povolily, narostl mi pupek. Když už začala být chuť, dostala jsem zákaz :frowning2:

Dočetla jsem se někde, že po nástřihu hráze, je styk nějakou dobu bolestivý.. :confounded: Slyšely jste o tom také? Že bych přece jen měla být za císaře ráda.. :confused:
2. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
my sice zákaz nemáme, ale ani tak neprovozujeme, jsem večer totálně ko a manža má tak chudák celibát..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dnes v naší lékárně actaeu neměli, musím ještě jinam.......
2. únor 2010 v 19:32  •  3 děti  • Odpověz
Pajcul, ja mela nastrih hraze a muzu rici, ze po sestinedeli to slo v pohode. Sice jses takova citlivejsi, ale kdyz si da chlopek (libi se mi ten vas vyraz :grinning:) da pozor, bude neznejsi, tak to bude ok. Neboj se!! To vis, cisar ma taky sve pro a proti......
2. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
pajcul, nechci tě vylekat, každá to má jinak, ale já u prvního porodu stříhaná byla, půl roku jsem měla spodek zmodřincovaný, jizvu si nahmatám na hrázi dodnes a manža měl tehdy celibát skoro rok.
každou návštěvu jsem to řešila u gyndry, prý to u mě bylo psychikou, ale já si neuměla zavést ani tampon, jak mě to bolelo, trochu tužší stolice to samé.... pak jsme šli s manžou silou a časem to polevilo.... a pak jsem zapadla podruhé, manžu málem trefil šlak, že se to tak rychle podařilo, ale u druhého porodu jsem stříhaná nebyla a sex v pohodě. takže jak kdo....
2. únor 2010 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa, oni to ty chlapy nejak berou :slight_smile: Hlavne me prijde, ze muj muzskej to se mnou nejak proziva a nema az takove chute :slight_smile: jako normalne :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Zuzzie: hlavně kvůli čípku. Taky mi dělala výtěr a vše v pořádku, takže návdavkem tak prý ještě omezím riziko možné infekce. K tomu železu - v noci mívám ty děsné křeče stále a to už beru jen jednu pilulku denně. Doktorka se moc netvářila, prý potřebuji víc, ale když mi to tak řádí ve střevech, tak aspoň v tom nepolevit. Připadnu si hrozně v tomto období ufňukaná - své bříško zbožňuji, ale ty křeče a poloha miminka, kdy mi boxuje do okolních vnitřností.. připadám si jako vlk, co mu zašily do břicha kamení. Ležet, sedět v klidu už neumím, jsem jako na jehlách.
2. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
ani, on už si tak nějak zvyká, že já v období březosti a po jsem jaksi mimo (viz hořejší příspěvek), bere to už jako daň za krásné dcery (a zdravé, co by chtěl víc :wink: )
2. únor 2010 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
lucisa, vidis a ja to mela v pohode :grinning: Jako jizvu citim do dnes, kdyz malej zacne tlacit na spodek, tak ji citim. I pri zmene pocasi tak nejak "svedi". Ale slo to, manzel musel byt neznej :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Já jsem teda po nástřihu neměla problém a šestinedělí jsme teda dost nedodrželi :slight_smile: a v pohodě...
manža byl hrozně nadšenej i z toho,že mi bude provádět masáž hráze a to si myslim,že ho až tak zase neodbejvám... :grinning: a už dopředu se těší na vyvolávání porodu :grinning:
2. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Lucisa, manzel to taky tak bere, proste v zivote je nejake obdobi, kdy to nejde nebo se to nesmi provozovat. Preci nevymeni jeden rok bez sexu za zpackanej zivot (slova meho chlapa).
2. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
lucisa: ajajaj.. tak přesně o něčem takovém jsem četla. Ten můj loudil je teď vzorný, ale ty psí oči, to je tedy něco :grinning: , kdybych měla podobný scénář jako Ty, asi by ho ten šlak trefil :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
zuzzie, tak to preju hodne uspechu, nam se to u prcka nepovedlo a to to bylo i 3-4krat denne v terminu :grinning: a nic.....
2. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Jezis, doufam, ze jste ten muj prispevek jako pochopili :grinning: jsem to napsala nejak divne........mysleno: jako ze milenka na rok mu za to nestoji :grinning: mel by vymenenou fabku!!!
2. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
aninam: přesně z toho důvodu abstinujeme, na Nelinku se těšíme, ale urychlit to taky nechceme :wink: ale rok - klobouk dolů.
2. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Já myslim,že se nám to u Fildy povedlo.Tak jsem si přes den trochu pohopsala,večer jsem si dala teplou vanu,malou sklenku vína,zapálila si v aromalampě jasmín,pak zapůsobil manža a asi po půl hodce,hodce začli kontra :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Aninam: já to pochopila až po vysvětlivce :wink: Myslela jsem, aby miminku nějak nezkrátil vývoj v bříšku a pod :wink:
2. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.