• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květen 2006

(Zamčená)
12. ledna 2009 
Ahojte maminky a dítka, nenašla jsem tady měsíc ve kterém se narodil náš Tomášek, tak jsem založila nové téma. Tak sem určitě piště!
9. lis 2006 v 16:15  • Odpověz
no je tu len sa volá Májovky 2006 :slight_smile: kuk tam
9. lis 2006 ve 23:04  • Odpověz
autor
Já tu žádné Májovky nemám, jen Marcovky
10. lis 2006 v 08:32  • Odpověz
Ahojky, sorry, že Vám skáču do diskuse, ale kangaroo, Lucka chtěla nejspíš založit tuto diskusi jen na MK.cz ale zaškrtla aj zobrazování na MK.sk, kde máte Májovky 2006, ale není na MK.cz.

Luci, možná by jsi měla napsat adminům, zda by to z MK.sk nemohli vymazat :wink:
10. lis 2006 v 09:00  • Odpověz
prehadzujem temu len na modrykonik.cz :wink:
10. lis 2006 ve 22:10  • Odpověz
autor
holky piště, chtěla bych se seznámit s maminkami, které mají stejně staré dítě
15. lis 2006 v 08:32  • Odpověz
Ahojky holky, taky se hlásíme mezi květňátka 2006, naše Adélka se narodila jako naše druhé dítko 9.5.2006. Doufám, že si budeme navzájem vyměňovat rady, postřehy atd :slight_smile:
12. led 2007 v 09:48  • Odpověz
Tak děvčata kde jste kdo? :frowning2:
13. led 2007 ve 13:52  • Odpověz
ahojky,mne se taky narodil syncek v kvetnu.Tedka je z neho uz veliky chlap:slight_smile:Co vase mimca?uz umi lozit nebo chodit?nas zatim nelozi ale v choditku uz beha :slight_smile:
22. led 2007 v 06:18  • Odpověz
Ahoj holky, také se připojuji s májovým koťátkem teda spíš kocourkem. Jmenuje se Adámek a už je to takovej všudybýlek :sweat_smile:, začíná lézt po čtyřech, je to zatím něco mezi plazením a lezením, ale i tak chce všechno prozkoumat.
7. únor 2007 ve 14:02  • Odpověz
autor
Vítej mezi náma Susan11. Sedí už Adámek? Tomášek se takový lenoch, chvíli sedí a pak se opře o mě a už nechce zpátky. Stále se jen chce stavit na nohy. Lézt se mu taky nechce, zjistil, že se může ke všemu doválet, tak válí sudy. Odkud jsi Susan11?
9. únor 2007 v 08:38  • Odpověz
Ahojte Co vám dělaj deticky? Pry maji mluvit mama, baba, tata a podobně.Ta nase MAjda vubec nemluvi. Pokud ji srovnam s tou starsi, tak ta v te dobe mluvila tyhle jednoducha slova, rozumnela pokyny jako Nesmis, Kde je ,umela zastekat jako pejsek kdyz ho videla a davala kosticky do kybliku, delala paci paci, papa a pod.Tadyta nase Madla z toho nic neumi.TAk nevim, zda prvni dite je genialni a druhe lenoch, nebo je to normalni.Vim, ze vsechny deti se nauci mluvit a vsechno, ale prijdu si divne u doktorky.FAktem je, ze ta prvni dcerka, v 8 ¨mesicich lezela jak placka a kam ji clovek dal tam zustala.TAdyta nase druha opice je zivocich k nedohledani.Leze po ctyrech, sama si sedne, prelejza prekázky, leze na vyvysene predmety, kleci a chce si stale stoupat a nekam se dobyvat.A je neskutecne rychla.Hlavne kdyz se opici po te starsi.
11. únor 2007 v 19:50  • Odpověz
Ahoj Lucie85, tak my jsme z Liberce. Adámek už sedí a v pátek se poprvé postavil, ráno si ho totiž beru k sobe do postele a když se probudí tak ještě napůl spím a probudil mě rozsvícenou lampičkou a hezky se opíral o pelest. Odkud jste vy?
12. únor 2007 v 11:48  • Odpověz
Jé teď jsem si všimla ve vizitce, že jste z okresu U.H. :sweat_smile:
12. únor 2007 v 11:50  • Odpověz
Je tu nekdo?
14. únor 2007 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky holky.Mohla bych se k vám přidat?I my máme květňátko Petříka přesněji 3tího.K tomu ještě máme čerstvě dvouletého Honzíka lumpíka.
26. bře 2007 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj Janinko, jak to prosím tě zvládáš, dva klučíky a takhle po sobě? My se právě rozmýšlíme, kdy je dobrý pořídit druhé, ale zatím to má ještě čas. Taky jsem přemýšlela v odstupu dvou let, ale teď si říkám, že to asi ještě posunu. :sweat_smile:
28. bře 2007 ve 13:13  • Odpověz
Susan ahojky.Dá se to zvládnout ale hodně záleží jaké je to první dítko.Honzík spinkal od třech měsíců celou noc takže začátek i konec těhu druhého bylo v pohodě.Hlavní je abys měla čas na odpočinek.Mě taky ze začátku hodně pomáhaly babičky hlavně tchýně která bydlí stejně jako my v Domažlicích.Teď už si spolu hrajou i když stejně musím dávat bacha aby ten starší malýmu něco neudělal.Jinak plán byl odstup dva tři roku taťkovi se to povedlo dřív.Já to tak nechtěla ale teď bych je nedala:slight_smile:))
29. bře 2007 ve 14:48  • Odpověz
Janinko, taky si myslím, nebo spíš vím, že bys je nedala :sweat_smile: A co Honzík nežárlí na Péťu? A nechtěli jste druhý radši holčičku? Já bych radši holku, ale i když to bude znovu kluk, tak budu doufám stejně šťastná. Já jsem z toho rodičovství úplně unešená, Adámek je moc hodnej, i když začíná období, že se vzteká, když něco chce a nedostane to. Jseš takhle unešená i u druhýho děťátka a je něco jinak? Tak zatím pa.
2. dub 2007 ve 20:58  • Odpověz
No já jsem si přála vždycky holčičku ale nezadařilo se a nejspíš už nezadaří.Manžel chtěl zase kluka:slight_smile:))
Honzík na Péťu žárlil hlavně na začátku kdy byl ještě vlastně malej a my byli měsíc v novém domově takže toho na něj bylo dost nových věcí.Tu dobu co jsem byla v porodce byl u tchýně kde prožil první rok takže je tam zvyklý.Teď malýmu hodně bere hračky ale už ho i tahá a pošťuchuje.Ale taky mu kolikrát hračku podá.taky ho učí máma táta.Ale Peťulka ne a ne to říct.Hodně si brouká ale slovo ještě neřekl.Jak jste na tom vy?
S kočárkem jsme to vyřešili že máme skejt na kterým Honzík stál hned od začátku perfektně a dodnes ho používám i když sám chodí taky ale je to pro mě rychlejší.
2. dub 2007 ve 22:40  • Odpověz
Tak to u nás chtěl manžel zase holčičku, kvůli rodičům, protože už mají dva vnuky od mé švagrové, ale teď si malýho nemůže vynachválit a mě to bylo celkem jedno u toho pvního. Jsem zvědavá až budem chtít druhý, ale to se necháme překvapit až do porodu, ať máme alespoň nějaký překvápko. Co vy nechali jste si říct, že to bude Petřík?
Adámek už brouká máma, táta, bába a ham. První začal říkat táta a bába a teď už zas táta moc neříká a říká máma, tak jsem ráda. To asi potěší každou mámu, když jí dětátko řekne máma. :dizzy_face:
Jinak na ten skejt jsem taky už koukala, to je dobrá věcička.
My teď bydlíme u mojí mamky a asi tak za měsíc se už budeme stěhovat. Tak jsem taky zvědavá, jak to bude malej snášet.
3. dub 2007 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,koukám,že se to tady moc nehejbe...to je škoda.Ráda bych popovídala s maminkami,co mají stejně staré mrňousky :wink: Já mám doma červňátko tak snad nebude vadit,když se přidám k vám... pěkný den všem
24. dub 2007 v 16:59  • Odpověz
Ahoj Cwiko, koukám, že máš taky Adámka. Jak se připravujete na oslavu prvního roku? Nás už to čeká za necelý měsíc, nějak to strašně utíká. Tak zatím.
27. dub 2007 v 15:01  • Odpověz
Ahojda susan11 Adámků se poslední dobou urodilo hodně jen s námi v porodnici jich bylo asi 6 :slight_smile:,ale je to krásné jméno,že?
Oslava se blíží,hrozně to uteklo.tak přemýšlím jaký objednáme dort a samozřejmě dárečky...
co budete kupovat vy?já jsem přemýšlela nad odrážedlem,tatrovkou, líbí se mi mluvící hrnec nebo hrací stoleček....
29. dub 2007 ve 13:58  • Odpověz
Dárek ještě taky nemáme vybraný, ale snad příští týden něco vymyslíme. Adámek je moc krásné jméno, co si budem povídat :sweat_smile: Akorát mám trochu strach, až nám začne vyčítat svátek, ale k tomu snad nebude mít důvod.
3. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz
Ahojda maminy,kdepak všechny jste?Já mám doma taky májové koťátko Štěpánka. :sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2007 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky, já mám doma taky květňátko. Šimon se narodil 18.5.06. První narozky našich zlatíček máme za sebou, jak jste je holky zvládly???
24. čer 2007 ve 23:25  • Odpověz
holky nevadí? já nenašla termín červen 2006, jenom by jsme sem mohly přispívta častěji :grinning:
1. črc 2007 ve 22:48  • Odpověz
maja26 • 1d • 1. květen 2008 v 19:45
Ahojky najde se tu někdo z dvouletýma prckama :slight_smile:

simipel • 1d • 2. květen 2008 v 16:19
ČUs Máji, co ty tady? Zakládáš novou debatu? JO já zase postrádám červen 2006? Asi jsme špatně porodily! :grinning:

maja26 • 1d • 6. květen 2008 v 07:46
asi jo ale neříkej mi že sme v porodnici byly samy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

budulinek.kaja • 6. květen 2008 v 08:52
Ahoj holky,ja byla v porodnici srpen 2006.Pěkně už to leti,připada mi to jako by to bylo včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maja26 • 1d • 6. květen 2008 v 19:25
my jsme byly v květnu 2.5. a teď jsme měly narozeninky fakt to letí to se člověku nezdá :slight_smile: Opravdu jde nejvíc vydět na dětech jak člověk stárne :wink:

simipel • 1d • 7. květen 2008 ve 20:36
Jo to mi holky něco říkejte, zrovna přesně za měsíc 7.6.slavíme taky 2.narozeniny. A to se mi zdá, že jsem nedávno chodila s břuchem.a ani se nenadáme a povalím příští červen do práce a malá do školky. Hrůza. :frowning2: Já nechci. Třicítka v čudu,malá už není mimčo, tož to si pak člověk připadá na odpis.

maja26 • 1d • 7. květen 2008 ve 21:46
já nechcííí do práce ne že bych nechtěla pracovat,ale mám strach co Mařenka ve školce co když se jí tam nebude líbit,někdo ji bude ubližovat nebo já nevím co všechno :frowning2: já chci být pořád sní a jen občas si odběhnou škoda že to nejde
30. pro 2008 v 15:22  • Odpověz
Ahoj.chodí sem ještě někdo?Já teda nemám květňátko,ale malej je narozenej v červnu 2006,tak to snad nevadí..Ozvěte se někdo :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2009 v 09:29  • Odpověz
tak nikdo?
:frowning2:
12. led 2009 v 15:12  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.