• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květen 2009 v Praze

(Zamčená)
12. ledna 2009 
ahoj holky, kdo máte termín 2009 a chystáte se rodit v Praze?
já mám termín 19.5., zatím netuším, co to bude (vypadá to na stydlína), a registrovaná jsem do Thomayerky... co vy?
11. led 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj, já mám termín 2.května a jsem taky registrovaná v Thomayerce :slight_smile: .
11. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
jůůůůůůů, tak to je super!!!
11. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
A ty jsi někde z Prahy 4? Já jsem z Hostivaře. A už víte co čekáte? My si to necháváme jako překvapení.
11. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
čekám sama, partner je silně na baterky, a spíš by to bylo víc škody než užitku
a čekám stydlína, co se panu doktorovi odmítl ukázat :D :D :D
a jojo, jsem z Prahy 4, mám to do porodnice 10 minut pěškochodem, takže si říkám - když tam dorazím pěšky, tak mě snad nevyrazí???
11. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
No to tě snad nevyrazí :wink: . Kdybys chtěla, určitě se můžeš připojit do diskuze květen 09. Jsou tam holky z celé republiky,ale pražaček nás tam je taky pár. Kromě mě i jedna holčina,co jde taky do Krče. Pak spolu asi půjdeme někdy výhledově do Krče i na předporodní kurz,tak se třeba můžeš přidat.
11. led 2009 v 18:46  • Odpověz
hoj svijo, koukam, ze nam tu zahybas :grinning: :grinning: :grinning:

reino, nechses se pridat k nam kvetnovkam? je nas tam hromada prazacek :wink:
11. led 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
já se tam zděsila když jsem viděla to množství příspěvků... v tom květnu 09... tím se neprokoušu, jsem jenom člověk!!! holky mějte slitování!!!
11. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
Reino,to nedočítej ani náhodou,to nemá cenu. To bys seděla u PC tři dny :slight_smile: .
12. led 2009 v 08:33  • Odpověz
reino nebooj, ta temata se tam furt toci dokola :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
no jestli jsem dobře koukala, na květen 2009 jsou tam minimálně další 3 diskuze... se poser.. zblázním!!!
a to se mi tady ještě jedna taková malá, chlupatá, čtyřnohá, snaží strčit svou hlavu do mé ruky na noťau... asi chce mazlit.. ale aspoň nemám k jídlu nic zajímavého (vaječina, maso) co by ji zaujalo tak, že by se zabrala do jídla a vrčela na mě :D :D :D
12. led 2009 v 19:01  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.