• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květen 2011

(Zamčená)
15. dubna 2011 
Zdravím všechny maminky, co čekají svoje zlatíčka v květnu. Já mám termín 5.5.2011. Přijďte poklábosit o svých starostech ale i radostech. :wink:
16. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj,milé těhulky!!!! Já mám termín 10.5.2011,doufám,že do té doby bude všechno vpořádku :slight_smile: .
16. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
@kvardosek ahojky vítej. Tak to máme skoro stejný termín. :slight_smile: A jak se cítíte?
16. lis 2010 v 18:36  • Odpověz
ahoj holky uz tady jedna takova diskuse je:porod kveten-cerven 2011 tak se kdyztak pridejte k nam momentalne jsme tam kvetnovky.cervnovky se oddelili.
16. lis 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
@badik ahojky to můžeme, já založila tuto, že to bude takový přehledný, že se tu bude začítat od začátku, já bych se v té asi nevyznala a nezapadla tam když už se tam všichni znáte a máte to tam rozjeté :frowning2:
16. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj, jsem tam jenom tři a to je jen pár článků ke koncí... :sweat_smile:
17. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky, snad se můžu taky přidat - čekáme mimi až na konec května - 29.tého :slight_smile: Jsem 12TT, tak očekávám, že každým dnem mi přestane být zle :slight_smile:
17. lis 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
@werminka ahojky tak vítej tu, neboj určo nevolnosti přestanou - mě teda byl zle jen jeden den a to teda pořádně a předtím jsem byla jen slabší ráno ale jinak si nemůžu stěžovat, od začátku těhu se cpu jak divá a zatím kilčo nahoře :slight_smile:
17. lis 2010 v 15:13  • Odpověz
No tak to já se cpu taky - mám totiž doslova vlčí hlad :slight_smile: ale zároveň je mi hrozně zle. Ráno a dopoledne je to fajn, ale odpoledne a hlavně večer je to síla. U prvního mě to drželo do 15tt, tak uvidíme, jak to bude tentokrát :slight_smile:
17. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
@werminka Tak třeba to bude dobrý, já jsem teda fakt ráda že nevolnosti nemám, mám to asi po mamce, tý také špatně nebylo. Jsem ráda že mi není špatně teď když se pozítří vdávám :slight_smile:
18. lis 2010 v 08:21  • Odpověz
KACKABO: Mé mamči taky nebylo zle, a to má 3 děti :slight_smile: tak nevím po kom to mám já :grinning: Tobě každopádně gratuluji ke svatbičce a držím palečky, aby vše klaplo tak, jak jste si to vysnili :slight_smile:
18. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
@werminka děkuji moc, už se hrozně těším, dneska jsem si byla pro šatky a další věci k tomu, tak už je to vše doma a už se můžu vdávat :grinning:
18. lis 2010 v 17:27  • Odpověz
Kackabo: paráda :grinning: tak hlavně žádné nervy :slight_smile: (i když asi stejně trochu budou) a užívejte svatebního dne od úplného začátku - strašně rychle totiž uteče :wink: Přeji hodně štěstíčka!
19. lis 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky, takly se k Vám přidávám. Termín mám kolem 27.5. Jinak k nevolnostem - hrůza děs, snad už to pomine. Zvládat to doma ještě s jedním prcekem je fakt síla.
19. lis 2010 v 17:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
můžu se k vám přidat? ono tady téma květen už bylo, ale holky ho pak zavřely, protože šly do soukromého tématu, my čekáme druhýho prcka začátkem května :slight_smile: nevolnosti nezávidím, mě opustil nepříjemný pocit v žaludku kolem 12 tt, ani u jednoho těhu jsem naštěstí nezvracela :dizzy_face:
19. lis 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz
ahoj lufe, tak ty už jsi 17tt tak to máš už triply za sebou ?
19. lis 2010 v 17:33  • Odpověz
tentokrát na triply nejdu, můj doktor na ně přestal posílat, pokud absolvuješ NT screening, minule jsem na triplech byla, ten NT je přesnější ...
19. lis 2010 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz
právě včera jsem byla na tom NT screeningu, tak jsem zvědavá jestli mě pošle i na triply. Když jsem čekala Laurku tak mi NT vyšel negativní a triply samozřejmě pozitivní, takže následovala amniocentéza a 3 týdny čekání na výsledky, už bych to nechtěla znovu zažít, ale změnila jsem teďka gynekologa - tak jsem zvědavá jak bude přihlížet k tomu NT screnningu......
19. lis 2010 v 18:27  • Odpověz
@miste u malýho mi taky vyšly blbě triply, bylo vyšší riziko rozštěpu, to se dá zjistit jen na UTZ, tak jsem na amnio nemusela, ale čekání na ten podrobnější UTZ bylo hrozný, ale čekání na výsledky u amnio musí být ještě horší ...
19. lis 2010 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
no my jsme to měli ještě o to lepší, že nám volali dříve asi za dva týdny, zrovna jsme byli na dovolené v Chorvatsku, že už mají částečné výsledky - že miminko nemá Downův syndrom, ale že mu zjistili nějakou genovou anomálii - takže dovolená v háji a hned jak jsme dorazili domů, tak jsme museli znovu na krevní testy a nakonec tu anomálii našli taky u manžela, takže všechno nakonec dopadlo dobře, ale nervy teda slušné. Takže už nic podobného nechceme zažít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám se k Vám :slight_smile:
19. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz
@samikri super :dizzy_face:

@miste to je síla ...
19. lis 2010 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, pokud můžu, ráda bych se k vám přidala...Jednoho prcka dvouletého už máme doma a koncem května čekáme druhé mimčo :slight_smile:
21. lis 2010 v 17:16  • Odpověz
Ještě abych upřesnila termín: 28.5.2011
21. lis 2010 v 17:19  • Odpověz
Ahojky Jitulko 1985, vítame tě. Tak máme skoro stejně staré první dětičky a skoro stejný termín druhého porodu - já mám termín 27.5.2010. Jak zvládáš druhé těhu ?
21. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz
Miste: moc děkuji za přivítání :dizzy_face:
To je tedy fajn, že jsme na tom takhle stejně :wink: A máte holčičku/klučíka? My máme Kubíka, narodil se v srpnu 2008.
Tohle těhu zvládám právě úplně v pohodě, žádné nevolnosti, nic, narozdíl od prvního těhu - když jsem čekala Kubíka, tak jsem měla nevolnosti snad až do 17.týdne, dost jsem hubla, protože mi smrděla snad i voda :confounded: :grinning: Nemohla jsem sníst víc jak 1 rohlík, takže tohle těhu si užívám :dizzy_face: :dizzy_face:
A co ty a všichni ostatní?Jak vám je?Jak to zvládáte?
21. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz
Holky, ještě jak jste se tady bavily o té amniocentéze, tak jsem slyšela (nevím tedy co je na tom pravdy), že ted už se dozvíte výsledky za týden a nemusí se čekat takovou dobu...
21. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky jitulko,
my máme holčičku Laurku a narodila se 9.11.2008, takže před nedávnem jsme slavili 2 roky.
Jinak snad to nezakřiknu, už mě snad opustily ty nevolnosti - u mě teda ranní ne, spíše odpolední a večerní. S Laurkou mi taky bývalo špatně, ale nezvracela jsem zato teď. Jen žádný výrazný váhový ubytek :frowning2: :frowning2:
S Laurou jsem přibrala asi 12 kg a musím říct, že po porodu byly dole a půl roku po porodu jsem měla skoro o deset kg míň než jsem otěhotněla - zlaté kojení, no a pak to šlo tak nějak nahoru a nahoru.......
Tak co maminky už Vám začíná růst bříško ?
22. lis 2010 v 17:33  • Odpověz
K té amniocentéze : je pravda co píšeš jitulko, záleží v jakém zařízení jdeš na ten odběr a spíše záleží na té laboratoři, některé laboratoře dělají (snad to píšu dobře) Fish test a je to taková rychlejší verze, výsledek řekne, jestli mimi bude trpět Downem nebo ne, ale pro komplexní výsledky musejí nechat narůst genové buňky z plodovky a to trvá těch 14 -20 dnů. Aspoň teda tak jsem si to tehdy načetla. my jsme byli U Apolináře a tam ty rychlé testy nedělají.
22. lis 2010 v 17:39  • Odpověz
To musí být hrozný to čekání na výsledky :confounded:
Miste to je dobře, že už tě nevolnosti opustily :wink:
Koukám, že sem ale moc maminek nechodí co? :confused: To je škoda...
Jak ses ptala na bříško: mně ještě nijak znatelně nepovyrostlo.
23. lis 2010 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: já jsem teď moc neměla čas přes víkend jsem se věnovala rodině, v neděli se mi rozjela rýma jako trám, tak s ní bojuju, na nic moc nemám náladu, jsem ráda, když jakž takž zabavím malýho mezi smrknáním a kýcháním ...
mě bříško poskočilo, zítra jdu na kontrolu, tak se budu ráno vážit, tak jsem zvědavá, kolik mi to ukáže ...

@jitulka1985 ony už jsou některý mamči v soukromých diskuzích, páč ke květnu 2011 existují už dvě ...
23. lis 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.