• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květen 2011

(Zamčená)
15. dubna 2011 
@lufe Ahoooj :slight_smile: Tak to jo, já jsem si říkala, že tady moc maminek není :slight_smile:
Přeji ti at se té rýmy brzy zbavíš, mně se pořád drží kašel, už asi měsíc, nemůžu se toho zbavit....Ono v tomhle počasí se není čemu divit :unamused:
Já jdu na prohlídku 30.11. tak jsem taky zvědavá.
23. lis 2010 v 10:36  • Odpověz
@jitulka1985 nejhorší je, že si na to člověk nic moc dát nemůže a to co může, moc nepomáhá :frowning2:
23. lis 2010 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, tak tu to akosi nežije... ja som v sk skupine, ale tým, že bývam v cz - v Ostrave, chcela som sa dostať do kontaktu aj s niekym z okolia, no poraďte, kde sú babenky s miminkami v brušku s termínom květen 2011??? som v 17.tt a už sa teším na 30.11, kedy idem na poradňu a uvidím drobčeka na utz!
26. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz
@mcm ahoj, většina už je v soukromých tématech, kam není moc šance se dostat ... je pravada, že tady to moc nežije a je to škoda :pensive:
27. lis 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz
@lufe no práve, ja som sa tiež dala hneď od začiatku tehu do súkromnej, ale na SK koníku a to som urobila nie moc najlepšie, lebo teraz nemám absolútne žiadny kontakt tu v CZ a už vôbec nie v OV a celkovo sa to predsa len líši - iné sú zariadenia a referencie na ne.. cvičenia... všetko :slight_smile: no čo už...
27. lis 2010 v 08:15  • Odpověz
@mcm no, musíme doufat, že se to tady třeba trochu rozjede :wink: ty máš manžela Čecha nebo co tě táhlo do Ostravy?
27. lis 2010 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
@lufe partner je Čech a spoznali sme sa po skončení VŠ a potom som tu už zostala... on by na SK nebol išiel a našla som si hneď prácu, takže to celkom šlo... a domov k našim to mám niečo cez 100 km, čo je v poho.
27. lis 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahojky všem, dlouho jsem tu nebyla, koukám že vás tu přibylo. Svatba byla super ale utekla rychle, tak už jsem vdaná.

Jinak já byla na triplech asi v 15 tt.

Teď jdu v 19 tt na kontrolu a budou výsledky. Jinak čekáme na pohyby a zatím nic. :frowning2:
1. pro 2010 v 16:39  • Odpověz
Ahojky holky, já jdu na kontrolu do poradny zítra. Tak si budu muset přivstat a proházet si cestu, protože tam sněží a sněží a nevypadá, že to někdy přestane. :frowning2:
1. pro 2010 ve 22:47  • Odpověz
@kackabo moc a moc gratuluji k svatbě, jinak já jsem první pohyby cítila při 1 těhu až okolo 20 týdne ale je to individuální, ale neboj určitě to zaregistruješ.
1. pro 2010 ve 22:48  • Odpověz
autor
ahojky všem dlouho jsem tu nebyla, není čas. Pohyby už máme od 18 tt. Teď jsme 22 tt a prcek kope jak o závod - je to supr. Vánoce taky byli supr. tak si užívám těhu a co vy?
27. pro 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se k Vám přidat? máme sice termín už 25. dubna, ale holčičky si prý dávají na čas - tak to možná bude i květen :wink: Nemáte někdo nějaký tip, jak bojovat s chřipkama? ... už skoro 4 měsíce bojuju s chřipkama a už jsem z toho trošku zoufalá :( nic, co mi napsal lékař nezabírá.. :frowning2:
11. led 2011 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak to my máme termín 30.5. , tak uvidíme zda ten květen stihneme, ale od 20tt ležím, protože jsem se začala otvírat :frowning2: Abychom nakonec nebyli ještě dřív...
26. led 2011 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky můžu se k vám přidat ?Jak se vede u nás to celkem jde jen bojujem s cukrovkou a tlakem ale snad to zvládnem čekáme holčičku máme to samího kluka :wink: :wink:
9. únor 2011 v 09:16  • Odpověz
Ahojky, tak já bych se k vám taky ráda přidala. A doufám že to to trochu rozjedem.
Já mám termín na začátku května 2011, měli bychom mít kĺuka. A jak jste na tom vy? Nechali jste si říct co bo bude? Že bychom udělali nějaký skóre. A odkud jste? Já jsem z jižních Čech. Teď taky řeším kde že to budu rodit.
Jinak doma už mám tříletou cácorku. Momentálně taky od včera bojuju s nějakou potvorou - chřipkovo virovou, tak snad se z toho dostanu, má to i malá a manžel to dotáhl.
A pracujete nebo jste doma - na rodičáku - na nemocenský...atd..
Předem díky za reakce.
12. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz
@krpeska

Jo, ta já bojovala s cukrovkou i tlakem při prvním, musela jsem kvůli tomu i do nemocnice ve 32.týdnua malá se narodila v 35.týdnu. Tak se děsim co bude teď. Ale díky Bohu mi cukrovka vyšla dobře teď a tlak jsem měla problém v 1.trimestru, ale pak se trochu srovnal a zatím se drží. Tak čekám co s ním udělá teď ten 3. trimestr, nerada bych zase ležela v nemocnici.
12. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz
@ilkav Ahojky já jsem na nemocenské už od září tedy od uplného začátku .Vzhledem k věku a těm mým problémům my už jsme s mimčem nějak nepočítali ale oto jsme tet radši .Bohužel už musim spíš ležet začalo ke všemu zlobit i moje srdíčko ale tet už to doklepem .kluci oba jsou dřív takže i tet porod vypadá spíš na duben a co ty v poho :wink: :wink: :wink: :wink:
13. únor 2011 v 18:54  • Odpověz
@krpeska No já od začátku chodím do práce, nechtěla jsem zbytečně od začátku na nemocenskou, ale počítala jsem s tím že můžu kdykoliv kvůli problémům zůstat doma. A tak nějak to vychází, vždycky se objeví nějakej problém, ale tak nějak zmizí, zatím nic závažnýho že bch musela ležet, takže se držím, a myslím právě že díky tomu že pracuju držím, nemám žádnou náročnou práci takže se to dá, a nestíhám vnímat všechny problémy. Nejdřív to byl tlak už v 1.trimestru, to už jsem byla smířená že končím, ale zbytečně jsem se nezajímala a nikdo se mě nepsala resp.nenařídil že musím být doma... pak tvrdnutí břicha... ale tak nějak všechno pořád držím v normě. Ale u mě to je tak, že držím držím a pak můžu klidně ze dne na den rodit... jako počítám taky ten duben, že dýl asi nevidržím, stjeně mám termín hned začátek května. Kdyby to bylo ta týdny podle malý, tak by to byl poslední týden v březnu. Jinak mateřskou oficiálně nastupuju od 24.3. takže ještě měsíc, tak uvidím jeslti to do táhnu nebo ne.
14. únor 2011 v 17:21  • Odpověz
@ilkav tak jsem zvědavá jak dopadnem já měla náročnou práci pracuji jako pokladní v kauflandu a to se v těhotenství opravdu nedá .Tet zas komplikace a nejspíš kvůli tomu budu rodit císařem tak nevím do čeho půjdu no uvidíme :wink: Ty čekáš první mimi?
14. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz
@krpeska
Nene, už mám holčičku 3,5roku, proto jsem psala že už jsem předtím komplikace měla. Já učím v ZUŠ.
A odkud jsi?
15. únor 2011 v 00:10  • Odpověz
@ilkav Aha to jsem nějak nepostřehla já jsem z České Lípy já mám dva velký kluky s mimčem už jsem nějak nepočítala ale tet jsem ráda že tam je a uvidíme jak to ustojíme .manžel jezdí kamionem tak jsem dost sama ale kluci jsou šikulky strašně pomáhaj a hrozně se těšej .Tak uvidíme jak dlouho jim to vydrží :wink: :wink: :wink:
15. únor 2011 v 05:05  • Odpověz
@krpeska Tak je to teď docela hukot, v úterý jsem měla s dětma koncert, včera soutěž a dneska další koncert :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se těšim na víkend.... ještě přežít pátek :sunglasses:
17. únor 2011 ve 22:42  • Odpověz
Ahojky holky, muzu se pridat? Jsem ted ve 33tt...Termin porodu mam dle UTZ 23.5., dle prvnich pohybu uz 9.5. ale od 27tt mi hrozi predcasny porod... :grinning:
31. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz
Ahojte ... Mohu se k vám přidat? :dizzy_face:
13. dub 2011 v 15:39  •  čeká miminko, termín má v květnu 2011  • Odpověz
Ahojky holky, ahoj Monny :sunglasses:
Koukám že tady to moc nežije, moc sem nikdo nepíše.
Krpeska - tak jak bojuješ, kdy že to máš termín? A už víš jestli budeš muset na císaře?
My se zatím držíme.
15. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době zas nakukuju :slight_smile: Jak se máte, už to je "za pár" co ? :slight_smile: Hrozně moc to uteklo.
15. dub 2011 v 19:51  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.