• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
DOufam, ze vam tenhle nazev vyhovuje....
takze jaji, koukej sem chodit casteji...
pro me to bude takhle pohodlnejsi, ze nebudu muset stridat kone s beremkem a budu to mit pri jednom... :slight_smile:
6. čer 2008 v 18:14  • Odpověz
jůůůůůůůůů tak sem budu chodit ráda :grinning: A hlavně budu moci i z práce :sunglasses:
6. čer 2008 v 18:48  • Odpověz
tak já už budu odpovídat tady....

Petru, ale vždyť 14. je příští týden a to už je pro mě vlastně jako teď :grinning: mně ten čas tak hrozně rychle letí... fotečky ze srazíku jsou krásný!

Míšo, jasně - uvidíš co kontrola a pak se domluvíme...
jinak plány na víkend jsou konečně trošku jinačí než posledních pár týdnů - jedeme ke známým na chatu grilovat, tak doufám, že pěkný počasí vydrží. A taky musim dát naší domácnost do pořádku - už sem tedy začala - vyžehlila jsem prádlo, které tu už 14 dní leží vyprané...
6. čer 2008 v 18:54  • Odpověz
jeeee, naše nová diskuze!!!! :wink: super!!

Medi, super, že to s mamčou už vypadá lépe!! Ta vaše malá, to je teda malá stydlínka co? :wink:

Jáji, no doufám, že ti ted v práci nezatrhnou Koníka. :grinning: Super, že s námi ted budeš častěji!!!

Míšo, myslím, že tím nákupem jsi mimču nijak neublížila, ale radši už nic netahej a šetři se!! :slight_smile:

Amorous, to je škoda, že vám nevyjde to moře, ale i ty Prachatice si určitě mooc užijete. :wink:

Petru, krásný fotky ze srazíku, mimča máte všechny úžasný, ta jedna holčička je tam krásně vlasatá!! Na ty příkrmy bych se taky vyprdla, když je Toníčkovi dobře, hubeně nevypadá a určitě nestrádá.

Holky, mě zase stoupá ten tlak, já se fakt picnu (mám doma tlakoměr, tak se měřím 3x denně dle pokynů doktorky), i když dneska jsem měla trochu akčnější den, tak je to možná tím, ale už jsem z tich doktorů tak zblblá, že se bojim, že půjdu zase do nemocnice a já už tam fakt nechci.....ale snad to bude dobry, já si jen moc chci tech par poslednich tehu tydnu s pupikem uzit..... :slight_smile:

Užijte si víkend!!!!
6. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz
No to je věc, to je nápad....jsem se tady zatím úspěšně schovávala, tak se teda odkopu :grinning:

míšo, ty trubko, koukej se šetřit..a neboj, to bude OK...
Leni, ležet, flákat se, čučet na bednu, číst hezký knížky a ne něco dělat!!!

My se teď vrátili z Honzova zápasu na Děkance - prohráli 2:7 - ale tentokrát jim nic neukradli :wink:

Jaji, no to je fakt, tys to vlastně psala, že ti nejde BRMS v práci...Tak tu budeš s námi mezi tou vší prací...:slight_smile:
6. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
Medi : blahopreju k pipince :wink: a jsem rada, ze to je s mamkou lepsi. CO presne ji rekli ? teda jestli jsi to nepslaa na beremku...
jaji : no jo ale trimesicni kontrola byla dva tydny pred ...tak jestli dr. cumela na tabulky kolik ma mit mimino ve trech mesicich nebo co :angry: , tak to by treba Tonda dohnal..No chci tam jit pristi tyden na prevazeni, ale jestli mi bude nutit prikrmy, tak snad budu lhat, ze je davam :sweat_smile:
hodne kamosek rika, ze zavedeni prikmu je pozvolny konec laktace a taky to stoji strasny prachy...
6. čer 2008 ve 22:54  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:

Tak jsem právě dokončila generální úklid - má přijet na návštěvu babička...tak jsem včera donutila muže vyluxovat - on se tomu moc nebrání - a dneska jsem to dodělala...Uffff :slight_smile:

petru: řekli jí, že snad všechno čistý, že nikde snad nic nezůstalo a tudíž by nemuseli ozařovat ani dávat chemo - ale jen nějaký léky. Tak to snad bude OK...Doufejm,e , všichni držíme palce.

Dneska mě čeká perný den...povezu pak babi k našim, budem piklit, jako že je máma zdravá a pak asi zase povezu babi zpět do Prahy...a pak hurá na ten fotbal...Honzík už na nic jinýho od včerejška nemyslí. Natipovali jsme to u strýce v hospodě...vklad byl 110 Kč a vítěz dostane penízky...to my sice nebudem, ale jen tak rpo tu srandu... :wink:
7. čer 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
Medo : tak to je fajn. Takhle to mela tchyne, akorad ze ona ani nemusi brat prasky :slight_smile:
tak moc drzim palce, at to cisty zustane :wink:
hele a ty se taky setri...divosko !!!!
to je fakt super, jak mam ted prehled o vasich tydnech tehu :slight_smile:
7. čer 2008 v 08:42  • Odpověz
autor
jo, normalne, Tonda se dneska rano nekolikrat pretocil ze zad na brisko, jsme s manzelem nechapali :slight_smile:
ale vzdycky si prilehl rucicky, takze pak nemohl past :grinning:
a uz rano strasne " keca....", fakt je den ode dne k unuchani....Od krtin je zase hodnej, tak o to vic bych ho zulibala :dizzy_face:
7. čer 2008 v 08:44  • Odpověz
petru: No jo...tobě to nedalo spát, co?

Toník je zlato, co? Naše Andule zase od rána kope...nesmím jíst sladký, je po něm jako pominutá :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2008 v 08:49  • Odpověz
autor
mys : to do tebe urco kope protoze : chci vic chci vic.... :grinning:
7. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
Hele, neprovokuj...jako by nsetačila má současná váha....už se jí děsím. Jedu pro tu babičku, tak doufám, že neobjeví moc pavučin a neutřenýho prachu :wink:
Papa
7. čer 2008 v 09:05  • Odpověz
Hola hola,
tak vás zdravím z práce :slight_smile: a funguje to !!!!!!!!!!! jsem tu jen na chvilku dodělat nějaký resty, za dvě hoďky mě tu vyzvedne manžel, já ho vezmu podívat se k nám na stavbu a pak hurá ke známým...

Tyjo Medi, ty už jsi 29tt ??? ten čas tááák letí, jsem ráda že jsme tady, aspoň mám přehled jak na tom děvčata jste :sunglasses:

Tak hezký víkend všem !!!
7. čer 2008 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky, zdraví vás vobluda a opice :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem vás našla a snad se zase trochu zapojím, jemi po vás smutno, ale k práci jsem si navíc nabrala nějakou tvorbu webový stránek a nestíhám :frowning2:
Petru, zahlédla jsem, že se chystáte koncem června za Ankou - tak se pak ozvi, kdy tu budete, moc ráda se s Tebou uvidím! Prý možná budou chodit k nám do spolča, nejprve ale musíme oťukat vzájemné sympatie někde v hospodě :slight_smile: (prohlásili naši mužové).
Mějte se hezky :slight_smile:
7. čer 2008 v 15:43  • Odpověz
autor
Hermi ahooooooooooooj
jedeme tam 25.6., ale do 26.6. budem nejspis v Brne u jine kamaradky. No a u vas se zdrzime asi do 1.7., z prvniho na druhyho budem zase u jinych znamych (manzela) , co bydlej nekde u Brna.
Napis mi prosim do IP telefon, at se lip spojime, az dorazime. Ale nejspis se uvidime v kostele 29.6. :wink:
To bude presne rok, co jsem zjistila ze jsem tehotna :dizzy_face:
7. čer 2008 v 18:27  • Odpověz
nazdar kočičky moje milovaný - to je paráda!!! máme diskuzi

jen teď mám dilema, jestli tu zůstat takhle a nebo tak jako na BRMS
tak mi hoďte tipy - co byste chtěly víc? :wink:
jdu odpočívat, vrátili jsme se ze zoo a jsem mrtvolka :wink:
7. čer 2008 v 18:56  • Odpověz
autor
Ahoj urbi et orbi :slight_smile:
se zeptej Medi a Stani, jak to dilema vyresi...i kdyz Meda je tu jako konikarka....
jde o to, jestli chces byt konikarkam utajena nebo ne :grinning: kdyz bys tu chtela psat neco, co nechces aby cetli konikovky atak....
ale jako konikarka mas zase v pasu info o tehu.... :slight_smile: by sis to musela jako beremesacka nastavit znova, ale to je asi to nejmensi, co ?
Jo jo, kdybyste nemenily identitu nezbednice!!
7. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky
tak já se ještě rozmyslim a uvidim :sweat_smile:
já identitu měnit musela kvůli cizím lidem, nechtěla jsem, aby to někdo věděl...

jinak mě je dnes celkem divně - zatím od rána jen ležím :frowning2: - tak uvidíme, jak to bude pokračovat, ale mám strašně práce - musím do zítřka něco připravit... no uvidíme, co s tím..
a co děláte dnes vy?
8. čer 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
Míšo : ja jsem doma, Frantisek dela strop v koupelne a ja misto toho abych vyzehlila haldu pradla , tak cumim na telku nebo konikuju....
Tonda spinka....od krtin je zase zlaticko...bych ho fakt sezrala...
8. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz
dneska dávají celkem dobré filmy - třeba teď Hlavu rodiny, to miluju

no ale dostala jsem průjem, ach jo....
8. čer 2008 v 15:50  • Odpověz
Čau kočky,

doufám, že jste si všechny užili hezky víkend!

Ahoj Hermi!!! Ráda tě vidím po delší době! Jak pokračuje vaše rekonstrukce?

Míšo, snad ti bude brzičko lépe, střevní chřipka je nic moc :confounded: Jak sis užila návštěvu rodičů a ségry?

Petru, mě fascinuje, jak máš hodný dítě :sunglasses: to je fakt neuvěřitelný, ale moc ti to přeju!

Já se dneska domů vrátila sama, manžel s klukama na tý chatě zůstali ještě až do zítra... :confounded: no nechápu, že je to baví, ale nic s tim neudělám, a rozhodně sem nechtěla bejt za "velitelku" - že jako jedeme domů...tak jsem ho tam zanechala napospas pivu a klukům...ještě že má teď volno. Jinak to bylo moc fajn, pěkně jsem si zarelaxovala ležením v trávě :sunglasses:
8. čer 2008 v 18:03  • Odpověz
je ahoj Alčo :slight_smile:

návštěva našich byla super - hlavně to spaní tolika lidí v tak malém bytě :grinning:

tak to je príma, že se víkend vyvedl, i když ten závěr.... no, je fakt lepší nechat je bejt, pak bys byla jedině za špatnou - tak máš aspoň volný večer....
8. čer 2008 v 18:29  • Odpověz
Míšo :grinning: volný večer sem neměla ani nepamatuju, takže si to dneska doma sama náležitě užiju !!! Někdy potřebuju být doma sama, tak mám dnes bezva příležitost...
A jak ti je? Doufám, že lépe....!!!
8. čer 2008 v 19:04  • Odpověz
Alčo, už je mi líp - díky za optání :slight_smile:)) - ale nestíhám s tím výzkumem, v pátek jedu do Kutné Hory a zítra mám odevzdat vedoucímu asociace výsledky toho výzkumu a já to jaksi nestihla :angry:

jé, takže dneska vínečko.... tý jo - blednu závistí - i když jak říkala Léňa, vůbec na něj nemám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2008 v 19:16  • Odpověz
tak já si dám víno i za tebe kočko! :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2008 v 19:46  • Odpověz
Alčo, tak jaképak vínko máš?

nám zrovna paní domácí přinesla australské vínko - předtím jsem jí říkala, jak miluju víno a jaké druhy, tak mi koupila takové hutné červené-asi si myslela, že ho načnu a dáme si spolu - což o to, já bych si s ní dala, ale nějak jsem to zahrála do autu, ještě jim to nechcem říkat :wink:
8. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz
jé holky a dneska mi psal kolega z práce - já jsem se s nima ještě neloučila, mám to v plánu přímo s mými kolegy na poradě - udělám nějaké občerstvení a pak asi nějakou hospodu, kam pozvu i všechny konzultanty - no a on mi psal, že mu tam budu moc chybět, tak mě to rozbrečelo :frowning2: , nějak jsem neměla možnost přemýšlet o tom, jak mi to bude všechno chybět, ale tohle mi to připomnělo - ať tam byly jakékoliv problémy, tak tu práci jako takovou jsem fakt milovala...
:cry: :cry: :cry:
8. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz
ahojky holky!!!! jeee, vínečko bych si taky dala! mnam! :slight_smile: Míšo a fakt na něj nemáš vůbec chut? já to tak měla, jak mě bylo pořád blbě od žaludku, ale i tak mě to štvalo, že si nemůžu dát.

Jáji, tak aspon máš večer pro sebe, ne? to taky není k zahození.:slight_smile:

Normálně já měla dneska uklízecí amok, ale doslova, byla jsem úplně šílená, no a ještě jsem manžela od včerejška prosila, aby aspon vytřel, no a on mi na to dneska řekne, že jsme přeci vytírali minulý týden a že nemusíme pořád uklízet!!no chlap!! takže jsem tu běhala s luxem a mopem sama, umyla jsem koupelnu, vyprala a pověsila 2 pračky, vyndala myčku a sbalila jsem tašku do porodnice.Funěla jsem u toho jak stará babka. Pořád někde čtu, jak ty ženský před porodem chytne uklízení, no já to měla dneska. Takže, když bych se v příštích dnech nehlásila, tak víte, kde jsem.:slight_smile: No samozřejmě mě ted šíleně bolí záda, jsem debil, ale já tu prostě uklidit musela!!
8. čer 2008 ve 21:45  • Odpověz
autor
lennik - sory, ale ty si nedas pokoj !!!!!! Ono by se to uklizeni neposr.....vzdyt se musis setrit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musis vydrzet aspon dva tydny.... :wink:

jo jo, tohle uklizeni pred porodem byva...zenska pripravuje hnizdo :grinning:
8. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz
Léňo, ty jsi blázen :grinning:
hlavně si taky pořádně odpočívej jo? a ještě neroď, tak si ještě tak 14 dní čas - jo a už bysme měly vymslet systém informování - já jsem teď na netu skoro pořád, takže klíďo od tebe přijmu sms a hned to sem dám - abysme to zase mohly prožívat v přímém přenosu - to zas budou nervy

Leni, taky mě to s vínem štve, ale fakt nemám chuť - ta příroda to umí zařídit - pro nás alkoholiky :grinning:
8. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz
tak koukám, že jsme se s Péťou shodly na tom termínu za 14 dní - že by znamení? :grinning:
8. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.