• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Petru, já sice to mám kousek, ale nepůjdu - jak už jsem jednou psala, nesledovala jsem ani seriál, natož film - moc mě tohle nebere - ale vy si to určitě užijte!!

Leni, no hlavně, abych měla co povídat, tak musím něco stvořit - tak teď něco dělám a otálím s další várkou... no a zítra ten polední asi vynechám, vždyť bych tam kecala nesmysly a to před 50ti lidma fakt nehodlám :grinning:
12. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky!
Včera jsem sice ěmla volno, ale měla tak napilno, že jsem na vás jen tak nahlédla :slight_smile: Měla jsem na hlavě hennu (chci ji tam mít vždy co nejdéle) a volal manžel, že jim nejde v práci proudd, abych pro něj přijela a jestli bychom vzali i jeho kolegu :grinning: Nu což, měla jsem na hlavě takovou tu černou čepici á la Barbora Škrlová :grinning: (aby henna působila pěkně v teple), tak jsem si na to dala kapucu a jela jsem :grinning:

Míšo, spadl mi kámen ze srdce, že je miminko v pořádku, snad už Tě takoto děsit nebude! A jen odpočívej, potřebuješ to (i když chápu, že když chceš něco dělat, moc vhod ten spánek není...).

Anni, ahój! To jsem zvědavá, jestli s tím miminkem vydržíte čekat dva roky :wink:

Amorous, taky máš fotbal tak ráda? :grinning: Já nějak furt nechápu, co na něm ti chlapi vidí :grinning: Dokonce i můj muž to teď sleduje, a to jsem si myslela, že ho to nezajímá. No, naštěstí tonení takový ten fanda, co musí vidět každý zápas od začátku do konce, ale dívá se jen na utkání našich, a to většinou jen ke konci :slight_smile:

Medi, Ty máš tedy dneska činorodý den :slight_smile:

Leni, držím palce s kontrolou, snad to bude v pořádku!

Petru, dívala jsem se na fotky a Toník se fkat neuvěřitelný slaďoch :slight_smile: Moc se těším, až ho uvidím naživo! Doufám, že Ti těhotenství se štítnou žlázou "nepohlo" k horšímu!

Moni, užij si poslední den v práci :dizzy_face:
12. čer 2008 ve 13:41  • Odpověz
Hermi, to muselo být srandovní s tou kapucou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak teď napsala jedna holčina z ledna 2009, že jim to nevyšlo... :frowning2: , tak snad to bude konec špatných zpráv a teď už budou jen samé dobré :wink:
12. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz
tak jsem se sem jen hctěla mrknout..jestli náááááááááhdoou jste něco nenapsaly....a ono jo..:slight_smile:

Tak nakonec z našeho slavného výletu do Prahy sešlo. Honza nejprve zapmomněl telefon doma, pak Láďa zapomněla jeho diplomku doma, pak neměli otevřeno a švagr nám lístky do divadla vyzvedne, takže jsme ušetřili 104 Kč za lístky, to jde, ne?
Místo toho jsme nakoupili Honzíkovi tříčtvrťáky kalhoty za 500,- v Globusu, drogerku, která n ám doma chyběla a taky samolepící borduru s Krtečkem(petru, myslím, že vy ji máte taky, takovou žlutou... jen jsem nikde nenašla ty obrázky s krtkem a ostatníma zvířátkama..nemáš tip, kde to najít? )

míšo: No aspoň už se nemotáš. A spánek je potřeba :wink:

hermi: A co henna? Nebyla moc? :wink: No to musel být docela vtipný pohled.. :grinning: :grinning: :grinning:

leni: Drž se a napiš, jak jsi dopadla s tou kontrolou, určitě jsi byla hodná a bude vše Ok. Myslím na tebe.

moni: No to k tomu patří, pár slziček, ne? Dyk jsi tam nějakou dobu byla a člověka se vždycky dotknou ty společný vzpomínky. Já teda naštěstí tohle neměla...díky tomu, že jsem šla na PN rychle....BUdu se tam muset zastavit a vykrámovat to..mám tam za těch 7 let fakt poklady...starý písemky, klasifikace, přípravy...atd.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. čer 2008 ve 14:20  • Odpověz
Holky, to víte, že na mě byl úžasný pohled :grinning: Ale říkala jsem si, že bunda s kapucí (když lilo) vypadá líp než zimní čepka v červnu :grinning:
Vzpomněla jsem si, že jste se ptaly, co vařím, když ne maso. Nejčastěji je to zelenina dle sezony (květák, brokolice, kapusta, mrkev, růžičková kapusta) a na nejrůznější možné způsoby, potom luštěniny (zatím jsem nevařila nic jiného než cizrnu a červenou čočku - k nim ale dávám manželovi klobásku, kterou máme v mrazáku téměř vždy, samotné luštěniny by mi nepozřel), těstoviny (zrovna teď jsem dělala výborné s houbami podle Apetitu), zapečené brambory, pohanka, sladká jídla spíš výjimečně... je toho spousta :slight_smile:, ale stejně mám často trochu problém vymyslet, co vařit, pak samotné vaření mě vcelku baví :slight_smile: Nevařím třeba vůbec ze sójového masa, které jsem měla moc ráda, ale jako alergik se mu teď spíš vyhýbám (a sóje celkově).
12. čer 2008 v 15:01  • Odpověz
Leni, večer na tebe budu myslet! Ale určitě bude na kontrole vše OK! Nesmíš se dopředu stresovat (já vím, lehko se mi to radí....), aby ti zas ten tlak nevylítnul tak nahoru. Ale určo to bude v poho!

Medi, tak to jste dobře pořídili :dizzy_face:

koukám, že bych si asi měla změnit fotku...ta nevěsta už není úplně aktuální :sunglasses: :grinning: jenže já nějak nemám na nic čas :frowning2:
12. čer 2008 v 15:19  • Odpověz
jaji..no jo, to já taky nee :slight_smile: A to jsem doma a "flákám se"

hermi: A to ti manžel jí to bezmasý? Můj by umřel...masožravec:grinning:Sice si dá rád zeleninku...ale jen jako přílohu, máílokdy jako hlavní jídlo... :slight_smile:
12. čer 2008 v 15:32  • Odpověz
Jaji, aktuální neaktuální, vždyť je to jedno :wink:

Medi, jí, co mu zbývá :grinning: Ne, on je naštěstí uvědomělý a ví, že maso by se nemělo jíst pořád, tak mu to problémy nedělá (navíc má maso na 5 obědů ze 7). Ačkoli když udělám maso, jsem za to víc pochválena než za bezmasý oběd :grinning:
12. čer 2008 v 15:46  • Odpověz
Medi, tak to jste dobře pořídili :slight_smile:

Alčo, já tu fotku nemám žádnou :grinning: - není čas :grinning:

Hermi, já bych k tobě chodila na jídla - já jsem teda masožravec, ale nemusím ho mít každý den, ale vzhledem k tomu, že moc nevařím a vaří spíš Tom - a ten by bez masa jídlo neudělal - tak mi občas takové dobroty, jako děláš ty, chybí .... :wink:

jinak mám za sebou další hodinový spánek - a teď se snažím dodělat tu druhou prezentaci, abych si to pak mohla zkusit říct a přečíst ještě nějaké materiály :wink:
12. čer 2008 v 16:40  • Odpověz
Míšo, co já bych dneska dala za ten tvůj spánek! mě se dneska zbláznilo dítě a už tam asi 3 hodiny vkuse skáče jak pomatený, ale je to fakt nepříjemný a pěkně to bolí, sedět nemůžu, ležení se mu taky nelíbí, tak chodíme a domlouvám mu, už jsem utahaná jak pes, břicho se mi vlní, byli jsme i ve vaně a taky to nepomáhá, nevim, je to nějaký divný, do toho mám takový divný křeče v břiše, za dve hodky jedeme do té nemocnice, tak uvidím, co doktor na to. no nic, my jdem zas chodit......
12. čer 2008 v 17:17  • Odpověz
jejda Leni, abys nezačala rodit.. pořádně Jéňovi domluv, že mu tetka vzkazuje, ať zklidní hormon

Leni a spánek ti klidně přenechám - už se mi totiž chce zase :grinning: :grinning:
12. čer 2008 v 17:26  • Odpověz
Ahojky, holky...
no ja si taky davam min jak dva roky ...hihihi :slight_smile:

Moni: ty jo to to uteklo...to chapu, ze sis poplakala :wink:

Urbi: teda drzim palecky aby ti bylo lip a vse bylo ok! Kdy jdes na dalsi kontorlu? Teda s tim zitrek ses hrozne statecna a moc drzim palecky!!!

Lenni: tak co jak si dopadla?????? Doufam, ze vse ok! Co vcerejsi kadernik, uzila sis ho?

Alco: No, brusle bych si taky dala.. dlouho sem nic nedelala, po tom mym blbym padu, me ten kotnik jeste docela boli, tak to nechci riskovat! Kor ted si nemuzu dovolit, abych si nedej boze zlomila ruku! To by byl pekny pruser v praci...levou bych se to asi nenaucila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peto: vrele doporucuju Sex ve meste nema chybu, me se priserne moc libil a po dlouhe dobe jsem se opravdu naramne bavila! Dokonce i Petr byl nadseny, coz je co rict! Uz se tesim az bude Dvd :slight_smile: Co ta stitna zlaza? Jak si dopadla?

Drag: jak se mate? Uz se trochu vic vyspis?

Holky co ten srazik - piknik? Ja bych vas zase hrozne rada videla? Abych vas teda jeste vubec videla - prognozy na cervenec a srpen v praci jsou nevesele:-/ .... a to pocasi nam teda ted moc nepreje...

A jinak neco o malo co se deje u nas noveho.... v praci - je to lepsi, ale tuky, tuky, tuk!!! Petr - je taky porad v praci a to i o vikendech, sice jezdim snim, protoze ma turnaje s detickama. Je to fajn, jen nejsme nejak moc sl'polu sami.. tak snad tenhle vikend, konecne! Tak to je vse, jinak jsem celkem spokojena, jen jak povidam ty deti mam porad v hlave
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak holky zatim pa a mejte se krasne a snad se tu zase ukazu zitra aspon na skok! Pusu vsem!
12. čer 2008 v 18:37  • Odpověz
Jejda, Anni, to je román :grinning:

to je fajn, že se máš dobře - počkej, až se narodí Jéňa a ty budeš vozit - to bude mímo do roka :grinning:

Lenni, tak jak? jsem tu celá nedočkavá na zprávy od tebe.... dej hned vědět jo?
12. čer 2008 v 19:28  • Odpověz
holky tak jsem zpet z nemocnice a vse dobry, mladej se zklidnil uz po ceste tam a na monitoru zase chrapal, ze jsme ho museli budit, prevít :wink: byli jsme tam docela dlouho, čekali jsme na výsledky krve. Doktor mi říkal, že přenášet mě kvůli tomu tlaku určitě nenechají a ve 38. tydnu se budou rozhodovat, zda mi ten porod kvuli tlaku dokonce nevyvolaji, tak jsem zvedava, takze mam jeste nejméně 2 tydny s Jéňou v bříšku. :slight_smile:
12. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz
Lenni, teda já tady byla jak na trní, že furt nepíšeš - tak to ja paráda, že je vše v pořádku a když to vyvolají, tak OK, nic neděje, hlavně, abyste byli oba v pořádku - tak si ted ty dva týdny hezky užívej!!!! :wink:
12. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz
autor
holky, dekuju za pochvaly Tonicka... :dizzy_face:

anni : je to je super, ze je ten film fajn..Ja mam ten serial rada, tak jsem se bala, ze jako film do bude slaby....tak se tesim...
Simpsonovy ve filmu se mi taky libili, tak snad to nebude horsï nez oni...

Medo : hele, dneska nam prisla cestovni postylka, do ktery budu davat Tonika spat pres den. takze si muzes prijet pro kolibku. Tonda se tam sice jeste vejde, ale uz to neni ono...Kdyz treba ze spanku rozhodi rucickama, tak se o kolibku bouchne apod...

lenni : super, ze vse dopadlo dobre...Uz se na Jenu moc tesim..Snad nebudes mit kvuli tlaku cisare, nekdy to delaj...co bys radsi ? nekdo by cisare chtel...ale ja jsem hrozne chtela vedet jaky to je rodit...
12. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz
autor
lenni : teda jestli bude Jena takhle zivej jak je v brisku, tak to te teda predem lituju :sweat_smile:
Tonda byl klidas...Vic se hejbal jen k veceru a to ne moc...Jen velmi vyjimecne radil a nikdy to nebylo neprijemny, nebolelo to.
Miso : to je smula s tou lednackou....v breznu to nevyslo jen jedne holcine a to nas tam je v tabulce kolem 40, tak snad u vas bude ta holcina taky posledni.

Anni : taky si myslim, ze dva roky nevydrzite :grinning:

Medo : no ja ty krtky videla hlavne na netu...na zivo taky, ale uz nevim kde...Bud v Tescu v Letnanech nebo v Hornbachu. Fakt nevim...Jo, jo borduru mam taky tu zlutou :wink:
zkus se kouknout po krtkach na www.zlatarybka.eu
12. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
jo a stitna zlaza dobry...teda, furt stejny...ja jeste nemam spatnou funkcnost, ale pry produkuje smaa proti sobe naky protilatky nebo co..nerozumim tomu...tak jsem hlidana a beru euthyrox...
12. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz
Petru, cisare bych nechtela a ani jsem nechtela vyvolany porod nebo vubec planovany porod, abych vedela, kdy budu rodit, chtela bych, aby to prislo prirozeni, i kdyz pak bych urcite rodila s epiduralem :slight_smile: ale ted uz si rikam cokoliv, hlavne aby prcek přišel na svět zdravej a v pořádku!
12. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz
autor
lenni , tak prirozeni, jo ? :grinning:

taky jsem rada, ze jsem nakonec rodila sama od sebe bez ciziho zasahu... :wink:
holky, moc bych vam prala porod jako jsem mela ja... :wink:
12. čer 2008 ve 22:24  • Odpověz
tak holky - příprava dodělána, ale vůbec se mi to nelíbí, mám dojem, že to bude slušnej trapas... :unamused: no což, stresovat se tím nebudu, pak si šoupnu dva utráče a zaspím to :grinning: - nějak bylo, nějak bude....

Petru, to je fajn s tou štítnou žlázou, že se ti to nezhoršilo...

Leni, na co ty myslíš? "přirození" :grinning:
12. čer 2008 ve 22:32  • Odpověz
autor
Míšo : to zvladnes !!!!jako vsechno :wink:

dneska jsme se stavovali u myho dedy, protoze bydli blizko polikliniky kam chodim na endokrinologii a zase jsem si vyslechla, jak je to mozny, ze jsem jako mala byla hubena a ted jsem tak tlusta....pribuzni jsou nekdy fakt mily....
U tohodle dedy jsem bydlela tri roky a bylo to docela psycho a to ho mam rada....
je to zapalenej komunista, hypochondr a nemela jsem tam svuj pokoj (spala jsem v obyvaku, kam chodil)...no radsi na to nebudu vzpominat...nechapu, ze jsem to vydrzela tak dlouho...to bylo asi moje nejhorsi obdobi...
12. čer 2008 ve 22:58  • Odpověz
Petru, to věřím, že to muselo být celkem psychobydlení... to má člověk zážitky co?

jinak se s vámi loučím, zítra se na net určitě nedostanu a o víkendu asi jen skromně, takže v neděli večer mě můžete očekávat :dizzy_face: - Leni ty ještě neroď a vy ostatní se mějte fajn paaaa
12. čer 2008 ve 23:21  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Míšo, ty to určitě zvládneš, my ti všechny držíme palce!! :wink:

herminka: No já fotbal celkem můžu, ale radši si dojdu na stadion nebo když už koukám v TV, tak ne na naše, protože se mi český reprezentační fotbal moc nelíbí... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráda koukám na Nizozemce a Brazilce, mají zajímavou kombinační hru a to si užívám. Jsem takový sportovní typ - pasivní, takže koukám asi na všechno, ale včera jsem zrovna dala přednost atletice před fočusem. :dizzy_face:

Jaké máte plány na víkend? Já jsem chtěla jít dnes nebo zítra do kina na Bobule, ale nevím... :unamused: Český filmy moc nemusím, ale tenhle by mě docela zajímal, ale nevím jestli nepočkat až bude v TV... :sweat_smile:

Holky, my máme dnes brief a potřebujeme před víkendem máknout, aby jsme to pak nemuseli v pondělí dohánět, tak nevím jak se sem dostanu, tak pro jistotu přeji už teď krásný víkend. :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
13. čer 2008 v 07:45  • Odpověz
AHoj holky, tak jsem dočetla vaše včerejší romány. :slight_smile:

leni: Je fajn, že jsi v pořádku a že se mrňous uklidinil...S tím vyvoláváním porodu nevím - ale asi věděj, co dělaj,aby sis neublížila - a malýmu taky. Tak vám držím pěstičky, aby to ještě chvilku vydržel...

míšo:to bude ok, neboj, to zvládneš :wink: Jsi šikula

petru: Jo, to znám, náš tatík má taky občas takový řeči...ale já teda nebyla ani jako malá hubená, tak jsem zvyklá...S tím bydlením to je teda hukot...to byly problémy s vašima? Žes tam bydlela?

ani: Tak to si užij Petra aspoň chvilku o víkendu o samotě...když bude furt u dětiček, budeš fakt muset čekat 2 ropky :wink: :grinning:

My jedem dneska na převaz s palcem a večer jdem do Činoherního klubu na Ptákovinu od Kundery (Honzík je jeho velký obdivovatel...já teda moc ne, viděla jsem jen Jakub a jeho pán v Disku - to bylo prima, ale knihy teda nic moc...mě neba). A odpoledne si myslím, že nás bude čekat asi žehlení...no uvidíme. Venku úrší, tak není aspoň dusno, tak to asi zkusím....ale nechce se mi teda vůůůůůůbec... :unamused:
13. čer 2008 v 07:52  • Odpověz
Petru, Míšo: taky byste na to myslely, když byste takovou dobu nemohly....víte co? :grinning: no jasně, že jsem myslela přirozeně tedy spontánně.:slight_smile: I když on ten plánovanej porod má taky něco do sebe, člověk by měl v tom Podolí aspon jistej ten nadstandard. :wink:

Míšo, držím ti dneska palce!!!

Medi, žehlení, fůůůůůj!!!!! Ale to divadlo si moc užijte!!

Teda Petru, takový kecy od dědy fakt potěší co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hlavně, že tam nejezdíte často!
13. čer 2008 v 09:21  • Odpověz
Leni, jsem moc ráda, že je vše OK! No jsem fakt zvědavá, jak si u tebe Jéňa ještě dlouho pobude :grinning:

Míšo, myslím na tebe, ať se ti to dneska povede (ale protože tě znám, tak nepochybuju :wink: :sunglasses: )!!!

Petru, koukala jsem taky na fotečky - mkooooc hezké :dizzy_face:

Amorous, já na Bobulích byla včera :dizzy_face: mně se ten film líbil, jen jak to bylo o víně, tak tam měli efekt, že hodně záběrů bylo tak trochu rozostřenejch (nebo bůh ví proč), nejdřív jsem si myslela, že mám unavený oči a na to veliký plátno nedokážu dobře zaostřit...ale pak jsme se shodli s kamarádkou, že taky viděla rozmazaně - takže to byl film :grinning: ale jinak fakt dobrý!

Medi, užijte si divadlo!
13. čer 2008 v 09:34  • Odpověz
Petru, dej za mě Toníčkovi velikánskou pusu k dnešnímu svátku !!!!!
13. čer 2008 v 09:54  • Odpověz
Ahoj dámy a pánové :grinning:
Míšo, tak někdy doraž na oběd :grinning:, ráda Tě pohostím :wink: (pro návštěvy dělávám většinou maso, ale u Tebe bych udělala výjimku). Sice si to už nepřečteš, ale myslím na tebe :wink:

Leni, takže vše OK? To mám radost! Třeba se Jeník rozhodne vykouknout akorát včas, aby Ti nemuseli porod vyvolávat!

Petru, tak to je fajn, že se štítná žláze nezhoršila, je to prevít! Ty řeči okolo Tvé váhy snad nemůžou být yšleny vážně :astonished: :angry: a to bydlení s dědou muselo být taky pěkné psycho! Je fakt, že jsem taky nikdy neměla doma moc soukromí, ale toto je už trochu moc. Taky přeji Toníčkovi vše nej k jeho prvnímu svátku :dizzy_face:

Medi, Tebe neba Kundera? To mě moc! Žert a nesnesitelnou lehkost bytí jsem četla 2x a klidně bych mohla i potřetí :grinning: Užijte si to :slight_smile:

U nás zatím neprší a doufám, že to vydrží, protože se večer s manželem chystáme na Čechomor (je to v rámci vojenského festivalu, na který je vstup zdarma, tak při nejhorším nepůjdeme, ale dost o to stojím, tak snad to vyjde). Na víkend zatím jasné plány nemáme, manžel jede zítra dopoledne na barák zase něco dělat, a zbytek se uvidí podle počasí.
13. čer 2008 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím, že žijeme. :slight_smile: Ale přečíst vás teda nestíhám. Nejradši bych si ty vaše romány vytiskla a přečetla si je nahoře, třeba při kojení, ale máme rozbitou tiskárnu. Ach jo. Já už chci mít net u nás. Ale nikdo pro to nic nedělá, takže si asi ještě počkám.

Petru, přeju Toníčkovi všechno nejlepší k svátku. :slight_smile:
Já jsem měla svátek v pondělí, tak jsme měli takovou pidioslavu. A dneska má ségra narozky, přijede z Hradce, tak to taky trochu oslavíme. :slight_smile:

My se máme celkem fajn. V úterý jsme byli s Mišákem na rehabilitaci a pak jsme jeli ke mně do práce. Ukázat se a taky se rozloučit s vedoucí, která odchází. Bylo to fajn a Mišák se všem moc líbil. A byl hodňoučkej. Poprvé jsem jela MHD (busem a metrem) s kočárem, zvládli jsme to. :dizzy_face: Odpoledne nás Petr vyzvednul v práci a jeli jsme k jeho rodičům, kde jsme nakonec byli celkem dlouho (nechtěli jsme jet v tom horku) a domů jsme se vrátili až okolo 23.h.
Mišák měl pár dní období, kdy dopoledne křičel, měl hysteráky. Ale jen když jsem ho položila. Když jsem ho nosila, tak byl OK. Tak snad už ho to přešlo. A taky mezi 16.-21.hod spí tak půl hodiny, jinak chce nosit nebo leží a "povídáme a hrajeme" si. Sám si ještě moc nevystačí. Ze začátku je to v pohodě, ale pak už je mrzutej, jak je unavenej a nemůže usnout a brečí a brečí a křičí,... A poslední půlhodinu hrajeme dudlíkovou - on dudlík plive, já mu ho dávám. :grinning: Petru, oproti Toníčkovi je Mišák křikloun, ale utěšuju se tím, že jsou na tom jiní hůř. :slight_smile: Noci už jsou taky lepší. Usne okolo 21.hod, pak se budí okolo jedné a okolo páté. Dopoledne je pak aktivnější, ale je to jak kdy. :slight_smile: A někdy je to pěknej vzteklounek, asi po tatínkovi. :grinning: Ale je to naše zlatíčko. :slight_smile:

Tak zatím papa, snad vás někdy dočtu a budu moct i reagovat. :slight_smile:
13. čer 2008 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.