• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Alčo, jsme tu stejně :dizzy_face:
já myslim, že se mu to bude líbit, jen rozpočet bude jaksi vyšší, než jsme počítali... a jak se znám, tak mi bude vadit, že k tomu neladí stůl a židle a za pár měsíců budu koukat po novém :grinning: a to ho asi klepne...

Alčo, víš jak :dizzy_face: posílám pusu :dizzy_face:
16. pro 2008 v 16:03  • Odpověz
hade! jsi mi tenkrát vyžrala i tu první tisícovku :grinning:
16. pro 2008 v 16:04  • Odpověz
jak byste, holky, pochopily mejl, který mi poslali jako reakci na moji objednávku kolotoče, že zboží bohužel nemohnou do konce roku doručit - jako že mi to pošlou v lednu nebo že jako nic?
16. pro 2008 v 16:09  • Odpověz
holky jenda ted pořád říká "aku", "akíja" a "akva" je to hrozně srandovní, i když nevím, jestli to má něco znamenat, no spíš ne. :grinning:

Míšo, spíš bych to pochopila tak, že ti ho pošlou po novém roce. a jaký jsi nakonec objednala?

autoškola mi vůbec nejde a hlavně mě to nebaví číst, musím se do toho nějak dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
Míšo, tak mu takhle odpověz - že nerozumíš é jeho reakci, a jestli to tedy znamená, že kolotoč bude po novém roce a nebo nebude vůbec.
16. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
Alčo, to jsem přesně udělala... bohužel žádná reakce... tak nevím, dneska jsem se tam nemohla dovolat
Leni, objednala jsem ten "tvůj" :dizzy_face:
Leni, tak ho natoč :grinning:
16. pro 2008 v 16:26  • Odpověz
no já se ho snažím natočit, jenomže on jak vidí ten foták, tak se na něj začne vrhat a je po povídání :slight_smile:
16. pro 2008 v 16:41  • Odpověz
Jé Leni to musí být jenda rozkošnej :dizzy_face: Tak uvidíš, třeba ho někdy natočit zvládneš a pak se budem moct smát i my :grinning:
16. pro 2008 v 16:48  • Odpověz
ahojky
dneska jsem se prima vyspala, po několika dnech mě Filípek nechal, tak jsem ráda.. jdu na masáž a kontrolu - teď už tam budu do porodu pečená vařená :grinning:
17. pro 2008 v 09:20  • Odpověz
Jé tak masáž bych si taky dala :dizzy_face: Ať kontrola dobře dopadne Míšo!
17. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
Alčo, jj taky se těšim, i když teda jsem teď zvyklá, bo dostávám masáž každý den - ale je to nutnost, jinak se večer už nemůžu hýbat... ale tohle je od odborníka, tak to zas bude jiné :grinning:
dík :dizzy_face:
17. pro 2008 v 09:35  • Odpověz
ahojky holky! Míšo at ti dopadne dobře kontrola a užij si masáž!!!!!

Já jsem ted dodělala PFko, tak ted to jen musím nechat vyvolat a poslat, to bude ta nejtěžší část úkolu :grinning: nevím, jestli jsem vám psala, že jsem nechala udělat kalendáře s fotkama Jendy ve Fotolabu a jsem z toho hrozně zklamaná, nevím, jestli byly špatné fotky, ale některé jsou šíleně do oranžovožluta, chudák Jenda tam vypadá jak čínan. Pěkně mě to naštvalo, takových peněz to stálo a tam nemůže být nějaký grafik, který se na to koukne a třeba to upraví, jako nejsou to všechny fotky, ale asi 3, ale stejně mě to šíleně štve.
17. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Petru, pokud k nám pojedete, určitě se ozvi, ráda vás uvidím! Jen jestli bude možné jet na lyže... Dívala jsem se do té vaší diskuse na Tvou reakci, jak jsem Ti radila pu erh místo hannasaki a stěžuješ si tam na pleť. Měla jsem pleť po vysazení HA a pak krátkém nasazení )Norethisteronu kvůli Rumunsku) celkem škaredou pleť a moc mi pomohlo mazání dýňovým olejem na noc. Olej na pleť s akné zní nelogicky, ale on může za určitých okolností i vysušovat a dýňový je díky vysokému obsahu zinku silně hojivý. Na obličej (na vlhkou pleť) se mažou tak 2-3 kapky, dobré je ho užívat i vnitřně (cca 1 čajovou lžičku) - Ty ho asi nebudeš chtít jíst, když hubneš, ale pokud si dáváš do salátů olej, můžeš ho nahradit právě dýňovým. Zní to jako od dealera, ale fakt s ním mám vynikající zkušenosti.

Míšo, jé, vy jste se byli s Tomem a Filípkem fotit? Doufám, že se nám pochlubíš! Nojo, malý má být po kom čtenář :wink: Jejda, už v únoru mi ho pošleš? No potěš :grinning: Dobře pořiďte na kontrole! Masáž bych si taky nechala líbit, a mohla bych jít hned, ale jsem lempl, dostala jsem od manžela poukázku na shiatsu na narozeniny v říjnu a ještě jsem se neobjednala :sweat_smile: Teď už to nestihnu, ale po Novém roce musím :grinning:

Stáni, Mišák je živel :grinning:

Leni, Jéňa musí být roztomilý, jak tak vykládá! Nechceš zkusit ten kalendář reklamovat? Ale asi by se to do Vánoc už nestihlo, že? :frowning2:

My jsme se s manželem byli o víkendu projít, bylo to příjemné, ale nechápali jsme, jak kýčovitou světýlkovou výzdobu mají lidi i v různých zastrčených končinách :astonished:

Nový sporák je úžasný, trouba na starém už pekla hrozně silně (i když byla nastavená třeba na 100°C) a loni jsem měla s cukrovím strašné nervy, zatímco teď je to balada :slight_smile: Zatím mám napečeno dvoje, ale budu ještě pokračovat (mám iracionální obavy, aby to na svátky nebylo staré, tak budu další péct až koncem týdne :grinning:), ale max. 5 druhů, manžel stejně furt brečí, že je tlustý (není) :grinning:

Musím se s vámi podělit o radost - na Fleru jsem vyhrála tuto brož, bude se mi hodit na zimní kabát :slight_smile:
http://www.fler.cz/blog/vanocni-pisnickova-soutez
17. pro 2008 v 15:25  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tady :slight_smile:
než vás dočtu, tak podávám zprávu z kontroly - nález totálně neporodnický, takže zavařená, čípek dlouhý :dizzy_face: takže já si poctivě počkám na konec ledna :slight_smile:
jinak mám ale zhoršený krevní obraz, takže mi nasadili železo, ale to je předpokládám naprosto normální, Filípek mě vyžírá zevnitř
a poslouchala mu srdíčko (můj primář měl dovču) a Filípek se tam tak mlátil, že jí to znemožňoval - tak říká: pohyby asi cítíte že? to nejde ani přehlédnout :grinning: :grinning: - je to fakt drak
17. pro 2008 v 15:42  • Odpověz
Míšo, však máš ještě spoustu času :wink: Krevní obraz nebude nic neobvyklého, pokud si vzpomínám, Stáňa brala železo taky :wink:
17. pro 2008 v 15:58  • Odpověz
jsem jaksi usnula....
Hermi, spoustu času má, to souhlas, nicméně v ledňáčkách holky rodí o měsíc dřív taky, takže proto se raduju, že to je OK - a jsem moooooc ráda
ten krevní obraz - to je mi právě jasné, že je to běžné, proto to jen konstatuju a k večeři si dám kousek trubky :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, no myslím, že ve fotolabu to opravdu nedělá člověk, ale automat, proto se nikdo nad kvalitou fotek nepozastavuje - jaké je dodáš, takové bohužel jsou.... takže asi ani reklamace by nebyla nic platná - chápu, že to zamrzí, kor, když to je dárek....

Hermi, ten olej - kde ho koupím? já mám tu pleť furt nic moc... trošku je to lepší po oleji od Salusu - lemon tea tree, ale fakt vysušuje - tak bych ještě zkusila ten dýňový..

tenkrát ses mě ptala na ekzém - asi budu těhotná furt, protože i teď v zimě, kdy je to vždycky horor, tak paráda - jen lehoučce vysušené :dizzy_face:

jinak fotky budou v pátek, tak je sem určitě dám, tak se budeš moct kouknout :slight_smile: a mazej na tu masáž, abys nám pak mohla říct, jaké to bylo - a pořádně si to užij!

ta brož je krásná!!!!!!!! to jsi vyhrála jo? šikulka :dizzy_face:
17. pro 2008 v 17:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po několika dnech zase tu :slight_smile:

Míšo, to je prima,že jste zdraví :slight_smile: Jen hezky Filípek a´t vydrží v bříšku.

My máme děsný prdíky, fakt trápení, už jsem zkusila kde co. Tak ještě to teplý na břicho...a jinak fakt nevím. Ani trubička nic moc...chuděrka. Včera u babi tak řvala, že jsem byla z toho totálně rozhozená. Jinak po nocích dovyrábím vánoční dárky, až to bude, tak to vyblejsknu....a hodím na net :slight_smile:

všechny zdravím a nezlobte se, že jsem taková zrychlená, ale je to nějaký náročný teď... :frowning2:

Jo, Leni, my nechali taky dělat kalendáře a jsou fakt super..něměla jsi ty fotky zmenšenou velikost? Já bych to nechala asi reklamovat...
17. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
Míšo, trubka je ideální večeře :grinning: A jako zákusek miska hřebíků, to se Filípkem pomějete :wink: :grinning:
Ten olej se dá koupit ve zdravé výživě od spousty výrobců - mám Saloos (je ho jen 50 ml, chtěla jsem ho vyzkoušet, stojí cca 90 Kč), pak je od firem Nobilis, Countrylife, Topvet - určitě něco budou mít i u vás. Nevím, jestli ho jako těhulka můžeš uživat i vnitřně (účinek se tím posílí), ale řekla bych, že by škodit neměl. A na suchá místa ho můžeš zkusit máznout taky - ale vždy na vlkou kůži, aby Ti to ještě víc nevysušil. To je skvělé, že se ekzém teď neobjevuje - třeba se Ti to v těle tak přehodí, že se ho zbavíš úplně, moc bych Ti to přála!
Jojo, brož jsem vyhrála, teď jsem si ji vyzvedla na poště a je moc pěkná, jen o něco tmavší než na fotce, tak na tmavém kabátě tolik nevynikne, ale já s ní něco vymyslím.
Fotky z promoce jsou pěkné, sluší Ti to. Vás bylo tolik, že jste stáli dvěma řadama, nebo se mi to zdá? Vždycky se musím pousmát, jak každý při "Spondeo ac policeor" vypadá jak svatý obraz :grinning: Připomněla jsem si svou promoci, bylo tehdy okolo 30°C, tak jsem se bála, ať se mi neudělá zle, ale "naštěstí" jsem stála úplně první a musela jsem se soustředit na to, co mám dělat, ať to neudělám špatně a pak všichni po mně :grinning: a na mdloby nebyl čas.
17. pro 2008 v 18:12  • Odpověz
Holky, jdu dát ty hodiny na net...budou na našich stránkách ve výtvorech :slight_smile: společně s těma krabičkama. Uff...a jdu spát :wink:
17. pro 2008 ve 23:42  • Odpověz
Medi, jsi ohromně šikovná!!! Hodiny se mi hrozně líbí a z těch krabiček nejvíc ta na kapesníky :dizzy_face:

Míšo, ten dýňový olej pomáhá i na jizvičky - jsem zapomněla napsat. A na bříško by se jistě taky hodil (ale nejlepší proti striím je šípkový - to radím brzo, co? :grinning: Ale nějak mi to přišlo na mysl).

Dneska jsem naposled v práci :dizzy_face: A pak až mezi svátky.
18. pro 2008 v 09:35  • Odpověz
http://www.hazlbauerojc.webgarden.cz/medvjedi-vytvory/hodiny.html
hodiny zde

a v krabičkách a bedničkách jsou ty tři bedny :slight_smile:
18. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vlezla na koně a mám tu samé zprávy - jedna holčina je těhotná, z ní mám velkou radost, protože si svoje trápení už prožila, v ledňáčkách máme nové miminko a další rodí... ty jo, to sjou šoky po ránu

Hermi, díky za tip na ten olej, zkusím to

večer jsme vybírali ty fotky z promoce - jsou drahé jak prase, ale stejně jsme jich vybrali přes 30 - ale co, je to památka... jj přesně jak píšeš, je to sranda, jak tam každý vypadá při "spondeu" :grinning: - jak se kouká směrem nahoru, tak to je fakt sranda. Bylo nás fakt hodně, opravdu jsme stáli ve dvoustupech :grinning:

já naštěstí stála druhá, ale furt jsem musela radit té první, bo ta vůbec nevěděla, co dělat - ten závěrečný odchod jsme zkazili :grinning:

Hermi, tak konečně taky budeš mít volno co? zatím na bříšku naštěstí nemám ani jednu jizvičku nebo strii, tak jsem ráda, tak snad nevykouknou... ale snad už ne, protože tak rychle, jako mi vyrostlo břicho teď, za minulý týden, už mi snad nevyroste... Tom každý den, když přijde domu, tak se ptá, jestli jsem nevzala brigádu a nenosím ještě cizí miminko :grinning:

Medi, jdu mrknout
18. pro 2008 v 09:47  • Odpověz
Leni, to je bomba ty fotky!!
18. pro 2008 v 09:49  • Odpověz
Medi, to je úžasný, jsi fakt šikovná, klaním se ti!
18. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky, viděly jste někdy většího debila než jsem já? normálně jsem si ted sedla do talíře s vajíčkama, smaženýma :grinning: jsem si to donesla k počítači a šla jsem si ještě pro kafe a čučim na Jendu jestli ho nevzbudil ten pes co tu štěká a šup, už jsem v nich seděla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nějak jste se tu včera rozepsaly a nestíhám to ted dočíst, musím se rychle nasnídat a něco dělat než se Jenda vzbudí, ten měl zase dneska noc, jsem se vůbec nevyspala.

Míšo, díky za pochvalu, včera jsem se s tím docela navztekala, než se mi to povedlo. :wink:

tak já ještě nakouknu později...
18. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
Petru, krásný nový fotky Toníčka!!!! On je fakt fešák a ty kukadla a co už všechno umí!!! ta fotka v ohrádce mluví za vše, co si budem povídat,mám to dama všechny. :grinning:

Medi, ty hodiny jsou nádherný!!!!!!!!!!! Klobouk dolů! :wink:

Jenda ted chvilku "kolotočuje", před chvilkou mi počůral postel, člověk se na sekundu otočí a už je to, potvůrka malej. :wink:
18. pro 2008 ve 12:03  • Odpověz
autor
nestiham docist...asi az pujde Tonda spat....je zase otravnej....vcera na besidce v praci byl milionovej, lidi byli nadseny a on si liboval jak je stredem pozornosti, ale kdyz jsme samy doma, tak je otravnej, urvanej zavislak :angry:

Leni : nadherny vanocni fotky !!!!
nemam docteno, tak nemuzu reagovat, omlouvam se.
18. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz
Míšo, olej zkus, když Ti nebude pasovat na pleť, dojíte ho do salátů :slight_smile: To je skvělé, že se Ti neudělaly strie! Ale co jsem si tak všimla, skoro nezáleží na tom, jestli mažeš nebo ne, ale na tom, zda máš ke striím dispozice.

Leni, krásné vánoční fotky Jéni!

Petru, Toníček je šikulka a roztomilý! Hrozně v něm pořád vidím Františka.
18. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz
Leni, mě před chvilkou počůral Adam :grinning:

Petru, hezký fotečky!

Hermi, jasnačka, olej se nikdy neztratí.
ohledně těch strií nevím, mám už je z dřívejška na zadku a asi tři na boku - ale teď zatím žádnou novou... tak těžko říct, čím to je - ale mažu max. 1x denně
18. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.