• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Míšo, dívám se, že už jsi 36tt (přitom celkem nedávno jsi hlásila pozitivní test :astonished:, hrozně to letí), používáš už nějaké "podůrné porodní prostředky" - lněné semínko, maliník apod.?
18. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz
Helou girls!

nějak jsem dnes rozlítaná, zítra máme Christmas party v práci a já (debil) jsem se zas dobrovolně ujala organizace, takže objíždim obchody a nakupuju jídlo, pití, dělám obložené mísy, tiramisu a tak...

Všechny nové fotečky jsou krásné - jak dětičky, tak výtvory!
18. pro 2008 ve 14:06  • Odpověz
Hermi, jj letí to co?
dneska jsem si vypila svůj první maliník - lněné semínko je na co?

Alčo, i ty jedna organizátorko! kde to máte? přímo v práci? tak se nám hlavně moc nezmař jo? jak jste zakončili kurzík?
18. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz
Míšo, máme to v práci :grinning: myslím, že moc pít nebudu, když tu budu vozem :grinning:
18. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz
tak nejezdi vozem :grinning:
18. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz
Jo a kurzík jsme zakočili celkem fajn - jen já jsem trochu "remcala", tak si mě pro jistotu pak lektorka nevšímala vůbec... :grinning:
18. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz
vozem musím, neb musím dovézt ty obložené mísy, tiramisu a tak... :grinning:
18. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
ale přinejhorším si zavolám želvu :grinning:
18. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
a jak jsi remcala?
18. pro 2008 ve 14:24  • Odpověz
holky, já úplně zbožňuju fotky tohohle chlapečka - ten je tak krásnej :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=249994&vReferer=
18. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky holky, nevím, jestli si na mě ještě pamatujute, jsem z květňaček 2007 :slight_smile:. My miminko zatím nemáme a ani se na to nechystám (i když věk by na to byl :wink: !). Naposled jsem se ozvala někdy v červnu, ono to hrozně letí, ale často na Vás a teď už i na Vaše prcky vzpomínám. Já jsem mezitím dokončila školu, teď se chci hlásit ještě na jinou, snad to vyjde, je tam děsnej nátřesk. K tomu mám příšerně práce, zvlášť teď před Vánocema - to asi každej zná, co :angry: ?. Ale chtěla jsem se ozvat a všechny Vás pozdravit a popřát KRÁSNÉ VÁNOCE!!! :slight_smile:
18. pro 2008 ve 14:44  • Odpověz
autor
urbi : to je fakt nadherny dite.....jedno z deti o kterych jsem schopna rict, ze je hezci nez Tonda :grinning:
fakt prekrasnej chlapecek, asi je hezkej po mamince.

jersey : no jasne ze si te pamatujeme a casto si s holkama rikame, ze je skoda, ze "nedorazis" casteji....
gratuluju k dokonceni skoly, jsi dobra...a taky moc preju krasny vanoce !!!!

tak jsem si myslela ze vas doctu, ale Tonda se probudil a uz mi zase visi na noze.....
monisek : IP jsi uzasna !!!
18. pro 2008 v 15:19  • Odpověz
Alčo užíj si párty!!! :wink:

Ahoj Jersey, tobě taky krásné Vánoce!

Musím vám říct, že moje výchovné prostředky u Jendy naprosto selhávají, když řeknu NE!, tak se směje a když řeknu TYTYTY! tak chytne záchvat smíchu, no to dítě ze mě má prostě srandu, jestli to takhle půjde dál, to si užiju! :grinning:

Prosím holky, pošlete mi do IP adresy, zítra budu posílat pfka. :slight_smile: chtěla jsem na to pfko nějakou fotku, kde se Jenda směje, ale tohle je nejlepší, co jsem z něj s čepicí na hlavě "vymáčkla".
18. pro 2008 v 16:13  • Odpověz
Míšo, úplně přesně nevím, na co je lněné semínko (ale zasloužilé rodičky třeba poradí :wink: ), ale ono vytváří takový jakoby sliz (já si z toho občas dělám gel na vlasy :grinning:), takže asi nějak připravuje sliznice.

Jaji, užij si party! Tak kurzík už Ti skončil? Docela to uteklo, že? Budeš v tom chtít nějak pokračovat? Nebo až časem?

Jersey, ahój, jasně, že si na Tebe pamatuji! Gratuluji k ukončení školy, jsi dobrá! A obdivuji, že se chceš dát na další :wink: Taky Ti přeji, ať si užijete s manželem krásné Vánoce :wink:

Ten klučina je pěkný, ale styl a popis alba mi připadá hodně podobný jiné mamince, která má holčičku - taky myslím vdaná za Američana :grinning:
18. pro 2008 v 16:15  • Odpověz
holky, si představte´, že jedné ledňačce se místo holky narodil kluk!!! to musí být brutus šok!
18. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
Jersey, ahojky :slight_smile:)) gratuluju k ukončení školy, jsi šikulka a obdivuju, že máš nervy pokračovat dál! kdyby ti to vyšlo, dojdi častěji :dizzy_face:

Leni, koukám, že výchova fakt funguje :grinning: :grinning:

Hermi, tak já budu pít ten maliník a pokud někdo něco přidá, případně dokoupím :grinning: ten gel na vlasy si fakt nedokážu představit :grinning:

vidíš Hermi, já snad nikdy ani na popis fotek nekoukala, vždycky mě tak zaujmou ty jeho krásný oči, že se na popis nedostanu .. .
18. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
Míšo, se mnou holt necloumají hormony, tak to vnímám jinak :wink: Teď kecám, hormony se mnou už cloumat docela začínají :sweat_smile: , ale racionálně vím, že musím aspoň rok, spíš dva, počkat (manželovi raději ani ni neříkám, možná až bude mít po státnicích).
To lněné semínko je dobré i na zácpu. Nejsem si jistá, ale myslím, že si nemusíš dělat hned odvar, ale dávat si ho třeba do jogurtu, lépe mleté (to je k dostání v DM, takžeani mlít nemusíš). Mám dojem (ale možná se pletu), že Léňa nebo Méďa ho jedly...
18. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz
AHoj holky, dneska jsem měla zase rozlítanej den. Byla jsem na chvilku na srazu se záříjovkama v Tesco v Letňanech a pak jsem sypala na besídku ve škole. Andulku všichni okukovali, pitvořili se na ni, ona se culila...pak se schvaloval rozpočet FKSP a to se u toho posr...tak jsem ji šla přebalit a přišle si pro ni Honzík, takže jsem si to docela užila. Vyhrála jsem v tombole svíčky a svícen...obojí děsný...ale hlavně ne putovní cenu - vibrátor...každoročně ho tam loňský vítěz vrátí....letos ho vytáhla hospodářka :slight_smile:

Jinak děkuji zapochvalu hodin, dneska mě čekají druhý.

Jersey, děkujem za přání, tobě taky klidný a pohodový svátky a gratuluju k dokončení školy, to je super, určitě sis oddechla :slight_smile: a koukej se tu stavovat, jo?

Leni,šikula...vajíčka.. :grinning: :grinning: :grinning:

míšo, šikula Adámek, to je dneska den, co?

Jaji, no to si teda mocneužiješ, nejhorší je koukat na přiopilý kolegy, ne?

Hermi, brož super :slight_smile: Hele, biohodiny jsou mrchy, když tikaj,co? :sunglasses: :grinning:
18. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz
Medi, jsi šikovná, že tak zvládáš tvořit i s Aničkou, máš můj obrovský obdiv! Jojo, jím biopotraviny (nejen), používám biokosmetiku, není divu, že se ozvou biohodiny :grinning: :confused: :fearful:

Achjo, dneska jsem zažila celkem nepříjemnou situaci - pro švagra jsme k Vánocům objednali francouzskou přikrývku (220x240) s povlečením, přivezlo mi to PPL, ale jen deku, povlečení tam nebylo, ale platila jsem plnou sumu :angry: Volala jsem tomu PPLkařovi, jestli mu tam něco nezůstalo, tak prý ne a ve firmě jsou jen do 15.00 (viděli jste někdy takovou pracovní dobu???), takže to budu řešit zítra. Achjo, snad se to vyřeší a o ten litr za povlečení nepřijdeme :frowning2: Do toho mi tam chodili protivní a neodbytní lidi (ale i milí, to se zas musí nechat), no fakt radost. Manželovi enuznali zadáni diplomky, prý mu tam chybí nějaké závorky, či co... No, den blbec. Ale aspoň se mi povedlo napéct jedno cukroví...

Míšo, tyjo, to je dobrý šok :astonished: Ještě štěstí, že Ty sis ho zažila podstatně dřív!
18. pro 2008 ve 21:23  • Odpověz
Míšo, teď jsem vyčetla, že lněné semínko zvyšuje pružnost tkání. Navíc má nepříznivější poměr nasycených a nenasycených mastných kyselin.
18. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky.. :slight_smile:

hermi, to byl teda včera den...tak ať je dneska lepčejší :wink:

Jinak s přepravníma službama je to taky dobrý. My máme (teda švagr) na cestě lyže z Rakouska...objednávali je přes můj účet na ebay.de, jen jsem tam nezměnila adresu včas, takže je poslal na tu starou...a teď se z něm snažíme vymlátit po mailu číslo zásilky, už nám sice nějaký poslal, ale ta operátorka řekla, žejsou blbý, že musí být 11ti místný...no prostě mazec. A podle jména nebo adresy to vyhledat nejde... :frowning2:
19. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
hoj holky,
tak jsem se vrátila z města, teda začíná mě ten náš kopec pekelně zmáhat...

Hermi, tak mám nakoupeno: lněné semínko a taky ten olej - akorát prostě nemůžu sehnat maliník!!! ve zdravé výživě ho nemají, v lékárnách taky ne... ach jo... naštěstí mám trochu zásoby od Léni, Stáni a spol. :grinning: , ale to mám tak max. do nového roku... asi to zkusím objednat přes net... máte tip odkud?

jo a ve zdravé výživě mě furt přesvědčovala, že to semínko až před porodem a hrozně se divila, že už téměř před porodem mám :grinning:
19. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
a přinesla jsem fotky, tak až se najím a odpočinu, tak je zmenším a dám sem jo? :dizzy_face:
19. pro 2008 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky,

všechny vás moc zdravím a omlouvám se, že nereaguju, i když bych moc chtěla. :dizzy_face:

Hlásím Mišáka taky do skupinky závisláčků. Sám si nevydrží hrát dlouho a nejradši by se nosil. :slight_smile: Ale když mu dám něco zajímavýho (např. autíčko, kelímek od jogurtu, časopis, mobil, hodinky,... :grinning: ), tak ho to na chvíli zabaví. A ani přes den moc nespí (dopoledne tak 30-60min. a odpol. v kočáru taky tak), takže s ním toho moc nestihnu. Jinak je to zlatíčko, je s ním sranda a dělá pokroky. Jen teda včera si udělal výlet z postele na zem, ale snad se mu nic nestalo.
Leni, já Mišáka taky nemůžu natočit nebo vyfotit, jak se směje nebo povídá, protože jak vidí foťák, zaujatě ho pozoruje a jde po něm. :slight_smile:

Míšo, není na tom pytlíku s maliníkem výrobce? Třeba by se to dalo objednat přímo od něj nebo by mohl mít na stránkách odkazy, kde ho prodávají.

Dneska přijede ségra s přítelem (bydlí v HK) a zítra se tu ještě staví brácha s rodinkou. A zítra večer budeme mít ještě s našima 1. štědrý den, takže teď je pořád co dělat a nějak nestíhám.
Odpoledne ještě musíme na nákup, tak snad nezmokneme. :slight_smile:

Ještě vám něco napíše Mišák: ghjcfcbfkjij hiuhhccccdfffr oioidodééiifor kfřčebgčeřbgvřčbčeb verb čřb re ftfhhr fv gv ggh rt tz n žř huřnjhuřýřhnřhnhn če rřb ř brřb hřřbřbv čgč hn tzt nž ct :grinning: :slight_smile:
19. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
stáni ...šikovnej kluk. JEn je škoda, že si moc neodpočineš, co? Pořád v zápřahu. Já tě obdivuju, že si nestěžuješ, jsi šikula.

Míšo, no jasně, těšíme se na fota :slight_smile:

My spíme v ložnici u okna...tak uvidíme, jak dlouho...A za chvilku dorazí táta z práce, tak se asi vypravím do výtvarnejch potřeb, ještě, že jsou kousek v Čakovicích.
19. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
Míšo, na oxalis.cz maliník mají asi za 14,-, ale myslím, že objednávka musí být aspoň 300,-. Ale mají i prodejny.
19. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Medi, je to s těma přepravcema svízel, co? Ale je taky fakt, že provozovat nějakou takovou službu taky určitě není žádný med.

Míšo, tak kde jsou ty fotky? Šup šup :grinning: Věřím, že Tě kopec začíná zmáhat, ale abys viděla, že v tom nejsi sama - známým měnili v paneláku výtah, měsíc jim nejezdil, bylo to mezi jejím cca 32.-36.tt - a bydleli v osmém patře :fearful: Ale musela to zvládnout, no. Aspoň se udržela v kondici :slight_smile: Nemohli by Ti ten maliník někde v lékárně objednat, abys ho už mezi svátky měla?

Stáni, Ty se tedy s Mišákem nenudíš :confused: Je fakt, že chce poznávat svět a je ještě moc maličký, aby si hrál sám... Vaši někam cestují, že slavíte Vánoce tak s předstihem?

Holky, potvrdila se stará pravda, že jsem plašan :rolling_eyes: Volám do té firmy, co dodávala peřiny, a paní prý že povlečení dala do té tašky s peřinou. A co myslíte? Ehm, bylo tam :sweat_smile: V práci jsem se tam dívala, ale ne až tolik důkladně, říkala jsem si, že tak velký balík, jako je povlečení, najdu přece na první pohled, tak jsem neprohlédla úplně všechny záhyby, a ono se tam, potvora, schovávalo, a ani nebylo tak velké. No nic, no :grinning: Mám poučení pro příště, že nemám hned plašit :grinning: Ale budiž mi omluvou, že mě vyděsilo, že byl ten pytel pootevřený...

Manžel dál řešil problém se zadáním diplomky, konečně našel, jak to má s těma závorkama vypadat, ale dnes to muselo být odevzdané, tak to mailem poslal sekretářce, jenže ona, že to musí být v papírové podobě a vytisknout mu to nemůže (chápete to?), žádný jeho známý tam zrovna taky nebyl, tak už to vypadalo, že tam bude muset jet (65 km jedna cesta) - nebo já, až nakonec ukecal nějakou jinou sekretářku, aby mu to vytiskla. Uf, to jsem ráda, ona nafta přece jen není zadarmo a taky by nám to nabouralo dnešní plány.

Konec výlevů, jdu péct :slight_smile:
19. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
tak holky, tady je ochutnávka z nedělního řádění v ateliéru :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=257981&vReferer=
19. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
Míšo, nádherné fotky, hrozně vám to sluší! Jedna je hezčí než druhá. Na této máte úžasný výraz (hlavně Tom) :slight_smile::
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2190718&vReferer=%2Fphotos%2Furbi
19. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
Hermi, díky :dizzy_face: já jsem taky spokojená, jsou takové, jaké jsem chtěla - nechtěla jsem nic extra nahého apod., takže jsem spokojená...
jj ta fotka je jedna z těch, kdy jsme se něčemu řehtali, protože jsme si navzájem přišli hrozně směšní :grinning:
19. pro 2008 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.