• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Míšo,
jo jo fotky z promoce je dobrej byznys :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejsem si jistá, jestli jsme náhodou neplatila ještě víc.... ale je to památka, no .
22. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
ahojky! tak konečně jsem se sem za váma dostala, v sobotu návštěva tchýně a tchána, včera jsme dělali stromeček a kapra, tak nám to s Jendou zabralo celej den :slight_smile:, Láda se u toho brutálně pořezal na ruce, tak snad to bude dobrý. Jeník dneska spal do 8 hodin!!!!!! to je snad jeho rekord za poslední 2 měsíce, třeba včera vstával v 5 ráno.
jinak jsem z víkendu totálně naštvaná, asi možná tušíte proč.....

Medi, tak pfko už dorazilo jo? vám chodí pošta i o víkendu? to je teda rychlost, my to posílali v pátek odpoledne. :slight_smile:

Míšo a jak to, že ve noci nespíš? Filípek zlobil nebo jsi jen nemohla zabrat?

Alčo, dobře děláš, že jsi si nebrala dovolenou, stejně ted nikdo nikde nebude a můžete aspon vypadnout z práce dřív.

Fotky z promoce měl Láda od stejný firmy, jsem jenom koukala, jak se na tom dá vydělat a to ani nemluvím o vítání občánků - 8 fotek + cd 450,- vyděrači!! a ty fotky bych nafotila 100x líp, ta fotografka byla hrozná, jenomže nám řekli, že v průběhu vítání se nesmí fotit, zmetci!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, ty jo 36 týden!! to už Stáňa rodila!! teda myslím že rodila 36 + něco. Myslíš, že tam Filípek vydrží až do konce? :wink:
22. pro 2008 v 10:56  • Odpověz
ahoj Leni!
tak víkedn asi náročnej co... tuším, tuším :confounded: a Jeníčkovi vzkazuju, ať takhle hezky spinká každý den!
jako fakt je to zlodějina ty fotky - já chápu, že vydělat na tom musejí, ale teda sumy to jsou hrozný - za DVD jsem dala přes 600!!! a za fotky dám i s dobírkou 1000,-.... ale je fakt, že fotky mají hezký

Leni, Filípek tam určitě vydrží do konce - máme to domluvený :grinning:
a spát nemůžu proto, že mě bolí záda šíleně, v žádné poloze nemůžu vydržet, a hlavně mám furt ucpanej nos a celou noc se prostě dusím....
22. pro 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
holky, stve me, ze vas nemam docteny....na breznacky prispivam vic, ale to jen proto, ze tam nedocitam....tady chci nejdriv docist a pak reagovat...dneska to ale doctu, slibuju !!!! :wink:
22. pro 2008 v 17:41  • Odpověz
Leni, díky za PF :dizzy_face: krásný!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem vůbec neměla čas se ozvat - věnovala jsem se manžílkovi (o víkendu na sebe máme aspoň čas) a byli jsme na tom koncertě, který se opravdu vydařil!

Míšo, dala bys mi prosím recept na ty kulička Kačera Donalda? Zní to zajímavě :grinning: Vločkama se sice přecpávat nemůžu (byla to příčina toho mého ekzému), ale kdybych si zobla jen symbolicky... :slight_smile: Mám 5 druhů cukroví, moc to nepřeháním. Manželovi jsem koupila 2 knížky (na jednu mi dal tip a druhá by se mu mohla líbit) a čepici. Děkuji za PF, je moc pěkné (ale na této fotce vypadáš celkem netěhotně :grinning:)! Kolik je vlastně Sandře? Mrzí mě, že Tě tak trápí záda, že nemůžeš spát, snad se Ti po porodu aspoň trochu uleví (i když pak zase budeš muset Filípka nosit, ale třeba to bude pro záda trochu jiná zátěž...). DVD z promoce je nechutný byznys :angry: , škoda, už radím pozdě: my jsme se domluvili, že DVD koupí jeden a pak ho přepálí ostatním za alikvotní sumu - bylo nás myslím 6 z našeho ročníku, tak jsme každý dali zhruba stovku a hotovo.

Medi, nepomohla by třeba nějaká masáž bříška?

Jaji, jojo sněžilo, ale už je skoro všechno pryč :frowning2:, ale prý by mělo připadnout. To je aspoň výhoda bydlení "v horách" - na Vánoce sníh a taky možnost vyrazit na běžky, kdykoli něco napadne. Gratuluji k úspěšnému nákupu kozeček - potěší to, když po takové době seženeš, že? Já jsem měla dnes podobné štěstí na kabátek - toužila jsem po takovém tom krátkým s páskem, jak se teď nosí (aspoň tedy u nás :grinning:), při mé výšce mám s nákupem takových věcí celkem problém :unamused:

Petru, uzdravuj se! :slight_smile: A naprav se s tím přispíváním, vždyť nás jsi znala dřív :grinning: :wink:

Dnes jsem krom dobré koupě :grinning: dopekla jedno cukroví (je to takové to v srnčím hřbetě s celými ořechy, které se po 3 dnech pokrají a znovu upeče), částečně pofackovala úklid (zbytek zítra - trpím iracinální obavou, že to do Vánoc zase zabordelíme :grinning:), donesla našim stromek, betlémské světlo a cukroví (a na oplátku si odnesla od mamky) a mákla si na spinningu. Jen co jsem přijela, manžel jel na badminton (alemáme i společné koníčky, fakt :slight_smile:), zase jsem slaměná vdova, ale nevadí mi to, aspoň jsem vám stihla napsat :slight_smile:
22. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem se právě vrátila z posledního vánočního nákupu a byl to teda saigon!!mraky lidí, všude hrozné fronty u pokladen, no už by mě tam asi nikdo nedostal. ale nakoupila jsem nějaké drobnosti, co jsem potřebovala a mám už všechno, zítra budu balit dárky.

Hermi, ono taky má něco do sebe nemít jen všechny koníčky společné, ne? :wink:

Míšo, s tima zádama, to je prekérka, ted s tím nic neuděláš, tak snad to po porodu hned přejde, ted je to fakt extremní zátěž, no a pak až zas to nošení, to vím ted z vlastní zkušenosti. Jeníčkovi jsem to od tebe vyřídila, tak doufám, že tetu Míšu poslechne a bude se pěkně budit až je venku světlo.:slight_smile: Jestli to máte s Filípkem domluvený, tak to je fajn.:slight_smile: já měla třeba u Jéni pocit, že vyleze o chvilku dřív a vylezl.:slight_smile:
22. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz
Leni, teď před svátky je to v obchodech strašlivé :angry: S těmi koníčky máš pravdu, vyhovuje nám, že něco děláme společně a něco každý sám - ale raději jsem to takto napsala, ať to nevyzní, že si každý furt chodíme po svém :slight_smile:

Míšo, jsem zvědavá, jestli Filípek poslechne :grinning: Říkám si, že by ty záda mohly dát po porodu pokoj - teď se přece jen povolují vazy atd.
22. pro 2008 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky,

jen vás v rychlosti zdravím. :slight_smile: Vánoce s našima a ségrou byly fajn, jen mám teď pocit, že je už po vánocích. :slight_smile: Ve středu si dáme dárečky s Petrem a Mišákem a pak nás ještě někdy čeká návštěva u Petrových rodičů. :slight_smile:

Moc vám všem děkuju za hezký PFka a přáníčka. :dizzy_face:
Leni, nám taky PFko přišlo v neděli (moc děkuju). Normálně je pošta o víkendu zavřená, ale v prosinci měli otevřeno i o nedělích (aspoň teda o těch 2 posledních). Jen mě teda překvapilo, že povolali i doručovatelky.

Leni, já jsem rodila na konci 37.tt (36+5), takže má Míša ještě čas. Ale přeju jim, ať vydrží až do konce. :slight_smile:

Ještě k těm fotkám. My jsme z vítání občánků 3 fotky dostali zdarma a pak se dalo přiobjednat DVD za 50,- a 1 fotka, myslím, za 15,-. DVD ještě nemáme, tak jsem na něj zvědavá. :slight_smile:

Musím jít. Už zase ponocuju a pak se ráno nejsem schopná probrat (narozdíl od Mišáka) :slight_smile: .
Tak se mějte hezky a dobrou noc. :slight_smile:
23. pro 2008 v 00:11  • Odpověz
Ještě jsem prolítla předchozí stránku.
Takže: Petr se v pátek (v sobotu ráno) vrátil ve 3:40. No neměl ze mě radost, když jsem mu v 9h šoupla Mišáka. :slight_smile:
Do mobilu jsem si půjčila SIMku od mamky, která v PIN nemá č.1 a fungoval. Tak jsem si vypsala tel. čísla. No a pak začala ta jednička fungovat, ale už asi zůstanu u toho nového telefonu. Základy už zvládám a snad si na něj zvyknu. Jen mi moc nevyhovuje psaní SMS, ale zvládnu to i tak.
Hermi, klokanku na Mišáka mám, ale nosím ho v ní jen při cestě na plavání. Stejně je to ale zátěž na záda, takže tomu by to moc nepomohlo. Jen že by záda třeba zabírala trochu jinak. Teď nosím Mišáka hlavně na boku, tak jsem zvědavá, co tomu řekne skolióza, co mám od malička.

Tak snad jsem nezapomněla na nic odpovědět a teď už fakt musím jít spát. :dizzy_face:
Petr má dovču, ale dnes byl po nákupech a zítra má 2 pohovory, takže stejně bude dost pryč. A já se snad dokopu na nákup (ještě sehnat tak 2 dárečky) a musím zabalit dárky. :slight_smile:
23. pro 2008 v 00:26  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Já vím, dlouho jsem tu zase nebyla... :frowning2: Ale je to pořád to samý, hodně práce, práce a zase práce. :rolling_eyes: :angry:

Jak užíváte předvánočních dnů? :slight_smile: Já jsem dnes opět v práci, ale zítra už mi začíná dovolená a pak jdu do práce až 5.1., tak si konečně odpočinu, hurá. :dizzy_face:

Doufám, že jste všechny zdravé i se svými manžely a dětmi a že u vás panuje pohoda?! Moooooc děkuju za krásná mailová přáníčka a za dopísek s dárečkem, udělalo mi to hroznou radost!! :dizzy_face:

U mě jinak všechno v pohodě, jsem v jednom kole, ale na Vánoce jsem se stihla připravit, mám dárky (kupuju je v průběhu roku) a dokonce jsme i stihli upéct cukroví (asi 5 druhů, zbytek jistila cukrárna). :sunglasses: Zítra se chystáme k rodičům a k přátelům a pak už budeme odpočívat a flákat se. :slight_smile:

Přeji vám všem a vašim rodinám krásné Vánoce plné pohody, hodné děti :slight_smile: a bohatého ježíška. Mám vás ráda! :wink:
23. pro 2008 v 07:45  • Odpověz
ahoj holky!
tak dneska jdu na svůj první monitor, tak jsem zvědavá, co mi tam teda natočí :grinning:
Stáni, to jsi mě moc nepotěšila, že mám prý ještě čas - kdybych rodila jako ty, tak rodím za 6 dní!!!! zapomeňte milé dámy, jak říkám, dohoda je dohoda :grinning: :grinning: :grinning:

Hermi, teda koncertík musel být super, já se letos nikam nedostala... :frowning2: , receptík máš v IP. Sandře budou v lednu 3, už je to velká holka :dizzy_face: ohledně toho DVD je fakt, že se dalo s někým domluvit, jen problém byl ten, ten, že jsme od nás promovaly jen 3 a holky ho nechtěly....

Leni, tys byla nakupovat na Andělu? my jsme totiž potřebovali jen ovoce a tak, tak jsem vymyslela, že ideální obchod je ten, kde není parkoviště, případně je placené - jeli jsme do Alberta, co je vedle náměstí a nebyla tam ani noha :grinning: :grinning: :grinning:

ad moje záda - pokoj asi nedají, stejně jako Stáňa mám velkou skoliozu, ale mám hodného mužíčka, který mě každý večer masíruje, takže se to dá přežít :dizzy_face:

ahoj Amorous, taky přeju hezké Vánoce!
23. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
Helou girls!

tak si představte, že jsem dnes v práci dokonce i pracovala :grinning: takže můžu jít s čistým svědomím domů.

Tak co Leni, v kolik vstával Jenda dneska???? Doufám, že poslechl tetu Míšu a před osmou nevstával :grinning: A s těma včerejšíma nákupama - já jsem byla odpoledne ve městě (naštěstí jsem už nic nescháněla) a říkala jsem si, že snad lidi vyrazili pro dárky až včera...takové návaly všude, šílený...

Stáni, je fajn, že se vám Štědrý večer s rodiči vyvedl a teď si ještě užijte ten svůj rodinný :dizzy_face:
A Petrovi držím palce, ať dobře pořídí na těch pohovorech!

Petru, tak už si nás dočetla?????

Ahoj Amorous, taky přeji hezké Vánoce a do nového roku vše nej!

Míšo, podej pak info, co monitor!!!!!
23. pro 2008 v 09:46  • Odpověz
nazdráek Alí - ty údernice jedna! fakt jako pracuješ jo? :grinning:

Petru ještě asi dočítá :grinning:

pro pobavení: jsme s manžou přišli na to, čím to je to moje spaní - resp. nespaní - jsem zvyklá každý den, než jdu spát, tak si zamést celý byt (úchylka no) - a teď se mi párkrát manža snažil pomoct - a v ty dny, kdy koště vzal do ruky sám, tak jsem nemohla spát :grinning: :grinning: :grinning: . Tak jsem včera večer si zametla sama a na dnešek spala v kuse 5 hodin! úžasné! jsem jak znovuzrozená. takže když ráno manža vstával a ptal se mě, jak jsem spala, tak jen konstatoval: Saxano moje, sbal si to koště pak i do porodnice jo? snad ti tam dovolí přejet aspoň ten tvůj pokoj a chodbu :grinning: :grinning:
23. pro 2008 v 09:50  • Odpověz
dneska dávají Lásku nebeskou - ale bojíme se, že to bude blbě nadabovaný, tak jsme si říkali, že si to ve stejný čas pustíme na DVD v originále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2008 v 09:52  • Odpověz
Míšo, ty naše Saxano, fakt jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

jako fakt jsem asi hodinu pilně pracovala - vyhledávala jsem ve starých zápisech z jednání nějaké údaje....
23. pro 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
holky, mam velky skluz a nestiham docist....Tonik uz mi to moc nedovoli. A vcera vecer jsme s MM jeste delali jeden darek pro nase (z fotek) a dnes mame slavnostni obed a pak prijede segra, pak jdeme k jedne kamosce, kde bude jeste jeden sraz s kamarady a zitra jedeme k babicce F....ja myslim, ze dnes vecer nebo po obede, nez prijede segra vas snad doctu.

Miso : dobra uchylka :grinning: Takova Monika z Pratel, co ? :grinning:

urbi : Lasku nebeskou taky miluju a mam na DVD. Dabing je tam dobrej , ale taky koukam radsi na originaly.
Ja kdyz to videla poprvy, tak jsem to cely prorvala (byla jsem v te dobe sama, ve stejne situaci jako ta holka, co miluje sveho kolegu - tedy jen v tom, ze jsem byla nekolik let bouchla do kolegy) a vubec je to pro me srdcovej film.....
23. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
tady můžete mrknout, jak vypadá náš obraz v ložnici :wink: ten tam na mě prostě čekal :dizzy_face:

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2196894#navigator
23. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám dočíst, tak jen zdravím, než se mi to probudí :slight_smile:

Dneska se pokusím poslat pf, je hotový, jen v InDesignu a převodem do pdf se nějak pokopalo písmo...tak musím počkat, až dorazí Honzík z města, aby to spravil.
Já jsem vyžehlila ubrusy a kus prádla a tak tu pobíhám mezi Andulkou a prací

mmch...včera jsem do 22:15 byla bna policii...vykradli nám sklep a ukradli moje a kamarádky pneu (měla je u nás schovaný)....přecvakli petlici a vybrali sklep...naštěstí nám neukrakli zbytek z kočáru a Honzovy boty na běžky a lyže...šli jen po těch gumách. Nebo se možná chtěli dneska vrátit, kdo ví... :frowning2: :unamused: :unamused: Prima předvánoční dárek...
23. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se z monitoru a kontroly!
bohužel mám streptokoka - mrcha jedna- :angry: - ale vzhledem k tomu, že jsem s tím počítala, tak mě to nepřekvapilo.... předpokládám, že mi kapačku stihnout dají, že neproodím do 4 hodin od toho, co to začne...
jinak se mi pohlo CS z 0 na 1
a monitor OK, až na to, že tam ten náš zlobil tak vyváděl, že jsem srdíčko skoro neslyšela, bo se z toho ozývaly šílené zvuky :grinning: ale byli spokojení, prý to mají doktoři radši, než když to mimčo prospí, že takhle líp vidí činnost dělohy...

jdeme dělat salát a tak :wink:
23. pro 2008 v 17:13  • Odpověz
Míšo, tak to je fajn, že monitor ok a že se Filípek hlásil, já jsem si monitorů užila (když jsem byla v nemocnici tak 3x denně) a na jednom mi dokonce Jenda tak řádil, že si mě tam nechali na kapačce fízáku, aby ho uklidili, ale to bylo den před porodem, tak už se mu asi chtělo ven.:slight_smile:

Medi, s tím sklepem to je děs!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2008 v 18:00  • Odpověz
Medi, teda to je fakt k nas... ten sklep! takže jsi bez letních gum? :angry:

Leni, mě spíš pobavilo., když mi říkala, ať si zdřímnu, že maminky u toho často usnou, že je to takový pravidelný zvuk - tak to mě fakt pobavilo, protože to byly takový rány, že se to rozléhalo celou porodnicí a dokonce jsem pak už musela na Filípka začít mluvit, aby trochu zklidnil hormon - což sice zklidnil, ale jakmile jsem přestala mluvit, tak se zase rozjel naplno - bylo ale zajímavý slyšet, co to dělá s jeho srdíčkem, jak se zklidňoval -nebo naopak když to pak začalo zvonit, jako že konec, tak se asi leknul a srdíčko zrychlilo :wink:
23. pro 2008 v 18:04  • Odpověz
tak koukám, že tady nikdo... my máme už vše připravené a nachystané... jen se Filípkovi moc nelíbí to, že jsem teď vytřela celý byt - ale mě se to líbí :grinning: to se to dneska bude spát - nejen zametání, ale ještě vytření, to budu spát celou noc :grinning:

tak holky, přeju vám krásné Vánoce, plné pohody, sněhu a všeho, co si přejete! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
Míšo, s tou Saxanou jsi mě pobavila. :dizzy_face: No ještě, že nebydlíte ve velkým domě. :grinning: Já mám taky svoje úchylky, ale tu tvoji by Petr určitě ocenil. :dizzy_face:
To je dobře, že byl monitor v pořádku. Já jsem byla na monitoru jen 2x - při příjmu do porodnice a při porodu. Víckrát jsem to nějak nestihla. :slight_smile:
Obraz je moc hezký a skvěle se vám tam hodí.

Medi, s tím vykradeným sklepem mě to moc mrzí. To fakt nas..., je to děs.

My jsme dnes odpo byli venku s kamarádkou, tak to bylo fajn. Jinak se Mišák naučil novou věc - povystrčí jazyk a prská (fouká, nevím, jak to nazvat). No někdy je to na pláštěnku. :grinning: :slight_smile:
Ještě musím zabalit dárky pro Petra a jeho rodinu a pro kamarádku. Zítra asi budeme s mamkou péct vánočky a odpo se možná stavíme u kamarádky.

Všem vám přeju krásný Štědrý den i večer. Užijte si to. :slight_smile:
23. pro 2008 ve 22:48  • Odpověz
autor
holky, zitra nebudu stihat, dopol uz jedeme k F. babicce....tak se mejte krasne a moc si to uzijte !!!!
Letos to pro vetsinu z nas budou o dost jine vanoce nez driv, tak at se vam vse povede, tak jak si prejete.

ozvu se mezi svatky!
pa pa
24. pro 2008 v 00:32  • Odpověz
ahojky holky! všem krásný Štědrý den i večer!!! moc si to užijte!!!

Jenda dneska vstával v 5.30, asi už se nemůže dočkat dárků :slight_smile:, na oběd jdeme dneska ke tchýni a zítra jedeme k našim.

mějte se všechny moc krásně!!!! :slight_smile:
24. pro 2008 v 07:03  • Odpověz
Krásný Štědrý den! :dizzy_face:
24. pro 2008 v 09:22  • Odpověz
jé u ledňáčků se rodí! a to holčina, co měla termín opravdu blízko u mě.... jejej, že by už se mě to taky začalo týkat???? asi zítra zabalím tašku :grinning: a porod měla asi rychlý, což já teda nemůžu potřebovat kvůli tomu streptokokovi - takže asi přestanu pít maliník, aby to tak rychle nešlo...
24. pro 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,
přeju příjemné štědré dopoledne :slight_smile: Manžel jel na chvilku k jedněm příbuzným, které moc nemusím, tak na vás mám čas nakouknout :slight_smile: Zbývá mi pár dodělků a máme hotovo - včera mi manžel moc pomáhal, je to šikulka :slight_smile: S našima jsme byli zvyklí nechávat všechno na Štědrý den (salát, mytí koupelny, vysávání, vytírání), byli jsme z toho pak trochu uštvaní, já jsem zůstala jen u salátu, ostatní jsme si udělali včera.

Amorous, ahój, pěkné svátky!

Míšo, Ty naše Saxano, to máš tedy dobrou zametací úchylku :grinning:, dobře, že jste na to přišli, aspoň se zase vyspíš. Obraz v ložnici je opravdu pěkný a sedí tam! Mrzí mě, že máš streptokoka - s tou kapačkou a rychlostí porodu to souvisí jak?

Ali, Tys byla ještě včera v práci? Klobouk dolů. Ale pokud jsi mohla odejít dřív, tak proč ne...

Petru, mockrát děkuji za přání a dáreček! Taky se těším, až se zase sejdeme osobně :wink:

Medi, to snad není možné :angry: Jsou to darebáci, ale na každou svini se někde vaří voda!

Holky, moc si užijte dnešní Štědrý večer i celé svátky se svými dětmi, Míšo, Ty s Filípkem v bříšku (Filípku, vydrž :wink:) a Alčo s manželem :dizzy_face:
24. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
Krásné štědrodenní odpoledne,

tak Vám jdu taky všem ještě rychle popřát krásné Vánoce plné nových a báječných zážitků s dětmi i bez dětí (Míšo a Hermi)
24. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.