• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
zdravím při štědrém odpoledni :slight_smile: Láda vyrazil s ukňouraným Jendou ven, tak mám chvilku, i když tady musím ještě trochu uklidit, ted jsem teprve dobalila dárky.

holky, musím vám napsat, že asi podlehnu tomu, říkat našemu Jendovi Honzíčku, všichni mu totiž tak říkají, naši, ted už i Láda, tak asi budu taky, přeci jen by v tom měl chudák zmatek, i když Jenda, Jéňa nebo Jeník se mi fakt líbí, prostě většina lidí mu pak bude říkat Honzíku, tak abych mu v tom nedělala chaos.

Míšo, taky mě zajímá souvislost rychlosti porodu a streptokoka. No tašku si zabal, člověk nikdy neví :wink: jo a ten obraz máte v ložnici moc hezký. :wink:

Amorous, tobě taky krásné svátky!!!

Mějte se všechny pohodově!
24. pro 2008 v 15:23  • Odpověz
tak jsme přišli z procházky, tak nakukuju....
Hermi, to je príma, že jste si to udělali dle svého a naprosto souhlasím, že na Štědrý den se uklízet už nemá - jen hezky papkat, případně zdobit stromek ( i když já už jsem si teda zametla :grinning: ).

Leni, teda až napíšeš, že Honzík udělal tohle a tohle.. .tak nebudu vědět, o kom mluvíš :grinning: si budeme muset zvyknout :grinning:

jinak ohledně streptokoka - jde o to, že se nesmí nakazit miminko - tudíž oni musí 4 hodiny před porodem mi nechat vykapat kapačku s antibiotikama, kterého vyženou - dřív to nemá smysl, zase se vrátí.. musím tedy co nejrychleji do porodnice, aby se to stihlo - tím pádem se mi vůbec "nehodí" rychlej porod - pokud se to nestihne, až bude mimi procházet porodními cestami, tak by to chytlo a hrozí tam zápal plic, zánět mozkových blan a podobné chuťárny.... takže taková je souvislost streptokoka s časem porodu.
no já prostě z takových věcí musím mít všechno že... z každé kontroly si něco přinesu - žlázu, krevní obraz a tentokrát tohle.... tak snad už mě na nic nebudou testovat, bo by mi zase něco našli :grinning:

jinak já už teď budu jenom čekat na večeři a vyhlížet Ježíška, nemusím totiž vařit, kuchyně je záležitostí manžela :dizzy_face:

Mějte se fajn!!!!!!!!!!!!!
24. pro 2008 v 16:07  • Odpověz
Ahoj holky, přeju krásný zbytek Štědrého dne :slight_smile:

My byli dneska u našich, docela se tp vydařilo, Andulka byla hodná, jen párkrát to breklo... :grinning: Dárečky taky slavily úspěch. Co vám naježil? Mě letos satelit - teda nám. A taky jsem dostala Be delisious od DKNY...úžasná vůně za úúúžasnou cenu - od tatínka. A 3 knížky od Honzíka - Astrid Lindgrenovou Ronja, dcera loupežníka, pak novýho Urbana a ještě jednu německy - Potilla od Cornelie Funke.Jo a prima pruhovanej svetr a novou 2GB kartu do mobilu (ten mám vlastně taky novej, ale byl už před Vánoci.. :slight_smile:

Míšo, ty jsi takováhle časrodějnice? Bez košťátka ani ránu? :wink:

Amorous, super, že ses stavila, přejem totéž...prima svátky a vše nej do nového roku 2009

Leni,Jeníček je lepčejší :slight_smile: aspoň se to pak pozná, až my budem mít druhý mimi Honzíka :slight_smile:

HOlky, doufám, že to všechno dneska klaplo... :slight_smile: Já jdu pomalu do hajan...Včera jsem do jedný do noci balila dárky, tak jsem trošičku nevyspalá...
24. pro 2008 ve 23:17  • Odpověz
ahojky!
manžílek ještě dospává, tak jsem trochu poklidila (miluju košťata :grinning: , bohužel jsem žádné vychytané nedostala :grinning: ) a spala jsem neuvěřitelných 7 hodin!!!! teda, jsem nemohla uvěřit hodinám!

nám se to včera moc vyvedlo, bylo to krásný - Filípek dostal svou asi šedesátou :grinning: osušku. A já od manžílka úžasnou sadu: tác s miskama - takovej designovej kousek :dizzy_face: - jsem mu prý v jednom obchodě říkala, že to je kráný a pak jsem viděla cenu a málem to se mnou šlehlo, ale na vánoce ideální dárek - tak jsem teda čučela, bo si to vůbec nepamatuju :grinning: a taky jsem dostala Sázky a dostihy - tak jsme pařili až do jedné do noci a furt jsem ho porážela - tuhle hru miluju a shodou okolností jsem mu teď v týdnu pořád cpala, že si ji musíme někde koupit, protože bych si ji hrozně ráda zahrála :grinning: a ona už byla ve skříni. A taky jsem dostala Sophiinu volbu (teď ji asi vzhledem k hormonům nedám, ale jen ten pocit, že ji tady mám :dizzy_face: ) no a manža měl z mojich dárků hroznou radost :wink: takže fajn.
dneska jedeme k našim, tak se těšim - oni se u nás večer chviličku stavili a náš dárek je taky hrozně potěšil (vynikající víno a k tomu sada na víno).

akorlát nevyšlo počasí, na odpolední procházce jsme zmokli a pršelo celý večer... teď to tam ale vypadá na sněhové mraky, tak uvidíme :wink:

Medi, teda taky krásný dárky!

a já jdu na vánočku, krásně se tu na mě směje a na manžílka nečekám, protože toho asi dovalím rovnou z postele do auta :grinning: to je další z "vánočních dárků" - přes týden spí tak max. 6 hodin denně, tak mu "dopřávám" :grinning: :grinning:

mějte krásný sváteční den! :dizzy_face:
25. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Leni, a co všem říct, že si přejete, aby se mu říkalo Jeníčku? Synkovi našeho šéfa třeba všichni říkají Janek nebo Janeček (případně Jéňa), ale nevím, jaké úsilí je stálo to prosadit :slight_smile:

Míšo, díky za info o streptokokovi, zas jsem o něco chytřejší. Tak v tom případě Ti přeju přesně 4hodinový porod :wink: Jéjda, to je chyba, žes nedostala košťátko :grinning: :grinning: Manžílek je šikovný, jak vyslyšel Tvé přání :slight_smile:, takové dárky jsou nejlepší, doufám, že nám tu sadu vyfotíš!

Medi, vy jste měli tedy štědrého Ježíška :slight_smile:

My jsme se taky měli fajn, užili jsme si to a celkem jsme se s manželem shodli na dárkách :grinning: - on dostal 2 knížky a čepku a já 2 knížky a mikinu. A od tchána jsme dostali brusku, na stavbě se bude hodit :slight_smile:
Dnes se půjdeme někam projít (napadlo docela dost sněhu :dizzy_face:) a večer ke kamarádům a zítra na "další Vánoce" k našim :slight_smile:

Mějte se hezky!
25. pro 2008 v 11:13  • Odpověz
Ahojky děvčátka!

tak doufám, že i vy ostatní jste si to náramně užili! Já jsem byla asi moc hodná :dizzy_face:
Užívejte volna ale sem tam sem taky něco napiště, jo????
26. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
ahojky!

tak tady se koukám opravdu volňáskuje.... my taky, včera jsme měli den u našich, dneska tu byli tchánovci a jinak furt hrajeme Sázky a dostihy :grinning:
chytl se mě ale nějaký šmej virus humus, bolí mě v krku jak blázen - asi ziánět nosohltanu, tak snad mě to brzy opustí.....
26. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak jse se mely ? My moc fajn....fotek mam malo a jsou nekvalitni, tak snad bude neco od dedy...
http://zida.rajce.idnes.cz/Tonickovi_prvni_vanoce/

zitra vas doctu , slibuju !!!!!!!!!!
26. pro 2008 ve 22:23  • Odpověz
autor
urbi : Sophiinu volbu das spis ted nez az bude Filipek na svete, ne ? :sunglasses:
ja jsem se ale v tehu podobnym knizkam taky vyhejbala....

Leni : diky za super PFko...

tak zitra pa....
26. pro 2008 ve 22:27  • Odpověz
ahojky holky!!! moc vás zdravím po svátcích. Doufám, že jste se všechny měly báječně!!!!!!

My jsme dnes přijeli od našich, bylo to moc fajn, jen já jsem tam včera celý den proležela, no spíš strávila na záchodě, měla jsem horečku, průjem, zvracela jsem jak alík, křeče v žaludku, v břiše, no fakt už mi takhle špatně dlouho nebylo, večer jsem byla tak zesláblá, že jsem se nemohla ani postavit na nohy, brněli mě nohy, ruce, no chtěli jsme jet na pohotovost, ale pak jsem to nějak zaspala a ráno bylo trochu líp, ale dneska mi ten žaludek pořád bolí. Byla to nějaká žaludeční, střevní viroza, no hnus největší!! měl to Láďovo brácha, když jsme u tchánovců byli ve středu na obědě a já to od něj chytla, Jenda je taky dneska nějakej protivnej a ma trochu teplotu bych řekla, holky jestli to chytne taky, tak mě klepne!! Hlavně jsme tam neměli vůbec jezdit, jenomže jsme to nevěděli...no radši to tu nebudu rozebírat....

mějte se hezky, já se tu ještě ukážu. papa
27. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
naše vánoční fotky
http://www.jelinci.estranky.cz/fotoalbum/jena-mezi-nami/vanocni-jenda

Petru, moc hezký fotky!!!!! Toníčkovi to ve vánočním ohozu moc slušelo!!!!! :slight_smile:

Míšo, brzo se uzdrav!!
27. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že vás choroby klátí...tak jim dejte vale a buďte na Nový rok zdravé, jo? My dnesak byli u našich,. měli jsme nadílku se ségrou a její rodinkou a teď si tu děláme raclette, co jsme dostali od švagra :slight_smile: Mňam.

Jdu jíst...
Andulí je nastydlá, takže spí jako na vodě... :frowning2:
27. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
leni : super fotky. Vsem vam to moc sluselo. Jenik je sladoch...a krasne se smeje !!!
a ten vas bytecek, to je proste sen....
27. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
Leni, Jéňa v čepici je úúúža :slight_smile: doufám, že břicho už nebolí...to muselo být fakt hnus. Právě čekám, až se mi dopeče lopatička se sýrama.. fuj, takhle večer, to je zhůvěřilost...:grinning:
27. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
Medi, já myslela včera, že je to moje poslední hodinka, jak mi bylo zle a ještě dneska dlabu suchý rohlík s hořkým čajem a jsem úplně bez energie, zesláblá jak moucha. No ale hlavně aby to nechytil Jenda. a copak je Andulce?
27. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
ahoj holky!
zkoukla jsem všechny fotky a teda to je tak krásný, když jsou ty dětičky u stromečků :dizzy_face: mooooc krásné fotečky!

Leni, jak je? tahle tvoje viroza, to je moje noční můra, to je šílenej hnus.... tak snad už je ti líp, kočko!!!

mně už se naštěstí spustila rýma, takže krk povolil a teď se jen dusím :grinning: - dneska v noci to šlo, ale noc předtím se to FIlípkovi evidentně nelíbilo, asi byl chudák přidušenej a co vyváděl celou noc, to bylo neskutečný - jsem spala dohrfomady tak dvě hodiny - mazec....
včera jsme měli takové velké rodinné setkání v Praze, bylo to super! neuvěřitelné, jak velké množství lidí se může narvat do malinké místnosti k babičce a kolik rozruchu může jedna rodina způsobit v restauraci :grinning: :grinning: :grinning: ale bylo to moc fajn, i když po tom nočním Filípkově mejdanu jsem toho odpo měla plné zuby a v autě zpátky jsem to zalomila dřív než Sandra :grinning:
28. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
krásnou neděli přeji!

taky jsem koukala na fotečky - krása :dizzy_face: Děti jsou prostě děti :grinning:

Leni, doufám, že už je dobře!

Medi, jaký byly raclette??? :grinning:

Co máte v plánu na silvestra?
28. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po vánočních svátcích, doufám, že jste se měly všechny fajn a že jste si Štědrý večer užily! :slight_smile:
U nás to bylo v pohodě, Dany je ještě prcek, tak mu to bylo ta nějak šumák :grinning: , myslela jsem si, že ho budou zajímat aspoň světýlka na stromku, ale koukal jenom chvilku a nějak ho to nenadchlo. :sweat_smile: U večeře s námi chvilku vydržel sedět v židličce, dárky všechny ocucal a byl spokojený :grinning:
TeĎ mi chrupe v kočárku na balkóně, včera skoro vůbec nespal, tak snad bude dnes dospávat. Taky je u vás tak krásně? :slight_smile:
Přihodila jsem pár nových vánočních foteček Danyho. :sweat_smile:

Leni, doufám, že ti je dnes už líp. Já se těhlech viróz úplně děsím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když si vzpomenu na střevní virózu v těhu, co mě postihla ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2008 v 10:49  • Odpověz
Moni ahoooj, ten váš daneček je tedy fešák !!! Moooc roztomilej klouček a už to taky není takový mimčo - holt ty děti rostou strašně rychle... A že mu byl štědrý večer celkem fuk je jasný, myslím, že děti to stejně nejvíc prožívají kolem toho 3 - 5 tého roku... to je teprve sranda u stromečku a hlavně ta jejich upřímná radost :dizzy_face: Nádhera...
28. pro 2008 v 18:31  • Odpověz
Moni, krásný fotečky!!! :dizzy_face: Anthony :grinning: :grinning: (fakt myšleno jen v dobrém, ale on mi ho prostě tak připomíná, kor zase, když jsem ho včera viděla v Seznamte se, Joe Black) je čím dál hezčí :dizzy_face: Daneček opravdu vypadá o hodně starší, má takovej rozumnej kukuč... krásnej klučík :dizzy_face:
když tak vidím ty vaše míma, tak jsem tak strašně zvědavá, jak ten náš pařmen bude vypadat :wink: Pařmen mu říkáme od včerejšího nočního mejdanu, kterej si evidentně užil a my se teda máme na co těšit :grinning: po té noci jsme se zcela navážno dohodli, jak bude vypadat režim a střídání stráží... nicméně jsme dospěli k tomu, že teda tohle mu trpět nebudem a tvrdý režim nastane jemu - žádné afterparty se konat nebudou :grinning: :grinning:

dneska bylo tak krásně! jsme byli na prochajdě a bylo to supr - parádní dvě hodinky chůze a jako bonus jsem vyhrála dvouhodinnovou hru v Sázkách :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra přijede ségra a budeme rovnat věci podle velikosti - nejen, že mi to vyprala, vyžehlila, ale ještě mi to bude třídit :grinning: :grinning: :grinning: ale ona se v tom vyžívá, takže proč si nenechat pomoct že? a hlavně většinu věcí zná, tak ví, jak je to s reálnou velikostí, protože jak mi zkušené maminy potvrdí, není 62 jako 62 že? :wink:

jsem stáhla fotky z Vánoc a výsledek je ten, že my s Tomem jsme z 98 fotek na asi 3, zatímco Sandra na 90 :grinning:

tak jdu vytáhnout další dívčí román, ať to do porodu všechno stihnu pročíst.... tu Sophii dám spíš pak než teď v těhu... teď bych měla pocit, že z toho Filípek má trauma, kdežto pak už to bude jen na mě.... ale hrozně se na ni těšim, jsem ji četla asi před 4 lety, tak je ideální čas pustit se do ní znovu :wink:
dobrou a hezký start do posledního týdne roku a prvního týdny toho roku nového!
28. pro 2008 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky,

tak hlásím, že u nás byly Vánoce taky moc hezký. Na Štědrý večer jsme povečeřeli s našima a pak jsme si s Petrem dali dárky. A 25. jsme byli u P. rodičů, tam to bylo taky fajn. :slight_smile:

Máte všechny moc hezký fotečky a všem vám to tam moc sluší. :dizzy_face:

Leni, Míšo, tak snad už je vám líp. Na Petra taky něco leze, tak snad to nebude nic vážnýho a nechytne to Mišák.

Jaji, na Silvestra asi budeme doma. Možná přijdou kamarádi (2 páry a 1 mimčo), ale ještě to není jistý.

Míšo, to máš pravdu, že vel. 62 není jako 62. :grinning: Mišák by teď měl mít velikost 74 (6-9 měsíců) a nějaký 74 už mu jsou dávno malý, nějaký 74 mu jsou naopak velký a třeba nějaký bodýčka už má 86. No a někdy jsem vytáhla věc, kterou jsem měla zařazenou do urč. velikosti dle cedulky a už Mišákovi nebyla. A to není žádnej obr. :slight_smile:
Myslím, že ty antibiotika ti stihnout dát, 4h - to by byl super rychlej porod na prvorodičku (i když člověk nikdy neví). :slight_smile: Já jsem ty testy neměla hotový, takže jsem při příjmu do porodnice dostala antibiotika preventivně. Možná jsem měla pak dostat ještě další kapačky, ale to už se nějak nestihlo. Pak ještě dělali Mišákovi nějaký testy, jestli je v pořádku a něco nechytil, a naštěstí to bylo v pořádku. :slight_smile:
Jsem zvědavá, jakej bude Filípek divoch. :slight_smile: A určitě bude hezkej - po vás. :slight_smile:

Každý ráno, když nejsem schopná se probrat, si říkám, že půjdu večer brzy spát. No zase mi to nějak nevyšlo. Chudák Mišák. :slight_smile:
Dobrou noc. :slight_smile:
28. pro 2008 ve 23:53  • Odpověz
Ahoj holky,
přes volno jsem na vás vždy jen nakoukla (jestli třeba Míša nerodí :grinning:), ale pak mířila návštěva k nám nebo my někam, tak jsem toho napsat moc nestihla :sweat_smile: Dnes jsem ovšem už v práci (od 8 do 18, brr) a nehodlám se moc předřít :grinning:

Míšo, pořádně se kurýruj, ať jsi na příchod Filípka jako řípa :wink:, tak jsem na toho vašeho klučinu zvědavá! Máš zlatou ségru :wink:

Petru, moc pěkné Toníčkovy vánoční fotky, těším se na další! A Tobě to na nich taky sluší, je poznat, že jsi zhubla, hlavně v obličeji. Teď se do hubnutí pouští manžel - u kamarádů viděl krásnou digitální váhu, tak na ni stoupl (já jsem ho varovala, ať to nedělá - o Vánocích a ještě večer, když jsem věděla, že se celý den nacpával :grinning:) a ukázala mu 99.5 (při výšce 193 - takže trošku nad limit to je, ale žádná hrůza), načež se zhrozil a rozhodl se nasadit přísný režim. Na druhý den jsem ho donutila zvážit se nalačno a měl "jen" 96, ale protože je zvyklý na váhu kolem 92, drží se. Myslím, že mu to nezaškodí :slight_smile:

Leni, doufám, že se už cítíš dobře, tyto břišní příhody dovedou pekelně potrápit :frowning2: Jéňa je krasavec!

Moni, Daneček si užije ještě spoustu Vánoc, je ještě fakt maličký, ale taky bych čekala, že světýlka ho zaujmou. Oběma vám to s ním moc sluší.

My jsme si tedy užili s kamarády, 26. Vánoce u našich - bylo to skvělé, synovec nezklamal :grinning: Teď jsem dva dny v práci a Silvestra budeme slavit se kamarády - asi celkem 5 párů u jedněch v bytě. Moc na to sice nejsem (poslední 2 roky jsme se s manželem sami dva vypravili na nějaký noční výšlap, to se mi líbilo víc), ale snad to bude fajn.
29. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme dneska dali Jendovi první mrkvičku!!! No žádná sláva to nebyla, sice se na to vrhal, pak to všechno plival ven a nakonec bylo videt, jak se mu z toho fakt zvedá žaludek a poblinkal se, chuděrka malej. No uvidíme, jak to půjde dál, taky jsme mu včera koupili picí hrneček, ale neví, jak má tahat, to bude s ním taky komedie. Láda ted vozí a čekáme na nábytek, který nám převezou z Ikea, tak máme do večera do dělat.

Ještě nakouknu později a všechno pěkně dočtu!
29. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz
ahojky!
tak jsem nějak vytuhla - dřív, než jsem stačila napsat :grinning:
jsme tady se ségrou řádily jak černé ruky - teda ségra řádila a já jen sledovala.... ale aspoň první úspěch, mám vybrané oblečení pro malého do porodnice - prostě jsme vzali to nejmenší :wink: - tak mám první věci do porodnice... jinak tašku sbalenou nemám..

Stáni, já taky myslím, že ty antibiotika se stihnou, i když znám holky, které to nestihly - i tady je o tom diskuse... ale my to stihnem!

Hermi, tak ty takhle makáš jo? manžílek je taky v práci, nechce se mu plácat si dovču, nechá si ji na příští rok.... ale ty to máš teda dneska dlouhé...
manžílek hubne? vždyť je štíhlej ne? a jakou má hubnoucí strategii?

Leni, tak budete mrkvičku zkoušet znovu? to víš, je to pro něj šok, ale za chvilku bude papkat jak blázen....
jaký nábytek jste si kupovali?
29. pro 2008 v 16:00  • Odpověz
Leni, tak Jendovi mrkvička nesedla? :frowning2: Snad si na ni zvykne a bude se to jen zlepšovat! Asi jste dali skleničku, že? Napadá mi totiž, že synovec měl takový problém, když bylo jídlo nedostatečně rozmixované, což u skleniček asi nehrozí... Je to pro něj holt něco nezvyklého, ale jistě za chvilku bude mrkvičku milovat :slight_smile: Jé, nábytek mě taky zajímá :wink:

Míšo, na tašku do porodnice už máš nejvyšší čas, co říkáš? :grinning: Ale nakoupeno už máš, ne? Manžílek vypadá štíhle (ono se to na jeho výšce rozloží), ale má trochu bříško, a když jsem mu ho tehdy změřila, usoudili jsme oba, že je třeba s tím něco dělat. Chce trochu víc sportovat, jíst menší porce a omezit sladké. Když jsem mu říkala, že největší kalorické bomby jsou tvrdé a pivo, prohlásil, že to bude omezovat až na posledním místě (není žádný násoska, ale chutná mu to - asi jako každému chlapovi).

Jinak na těch návštěvách jsme ukazovali fotky ze stavby a většinou přišla řeč na děti, tak manžel rezolutně prohlašoval, že až bude hotovo, což jsem raději mírnila slovy, že se uvidí :slight_smile: Taky jsme se dozvěděly, že 3 manželovy sestřenice jsou těhotné - dvě stejně staré jako já čekají druhé a jedna je mladší. Když jsem to pak cestou komentovala, manžel na to řekl jen "hm". Je fakt, že se ve mně perou dvě ženské - ta "mateřsky pudová" (která se zároveň bojí, že pak budu "stará" a nepůjde to) a druhá racionální, která říká, že ještě musím popracovat v práci i na stavbě a užít si nějaké cestování a manžílka apod. Rok chci počkat určitě, pak se uvidí, čas letí hrozně rychle...
29. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
Hermi, no jsem v ledňáčkách asi jediná, které nemá sbaleno :slight_smile:)) a nakoupeno jako do porodnice? no to právě nemám :slight_smile:))). ale i když bych to nestihla, tak se prd děje - mamku mám vedle v budově, domu to je autem pět minut, tkzže není problém mi kdykoliv cokoliv přinést....

tak to držím manžovi palce, ať mu to bříško jde rychle dolů.

a teda ohledně miminek je to tak, že manža je zatím radikálně proti? kolik mu vlastně je? jenže on toho má hodně co? práce, studium, stavba.... no však uvidíte, jak bude vše vypadat za rok...

holky, to je sranda, naše morče se dneska zamilovalo do Toma a hraje si na pejska, furt chodí pod gauč a šplhá se mu po noze a chce chovat :grinning: :grinning:
29. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak my máme vánoční návtěvový maraton za sebou a zítra ráno frčíme do Jizerek na chalupu ke Štěpánovi(švagrovi)....tak si aspoň Honzík zajezdí se Štepou, ten trénuje na Jizerskou padesátku.
Tak jsem dneska celý odpoledne připravovala a balila a tak podobně. Nikdy jsme ještě s Andulkou nebyli někde na víc než jeden den, tak snad nebude krizovka a bude nám, prdelka, spinkat.

Jinak holky, mimina jsou slaďouši všichni, tak si je užívejme :slight_smile:

Budu referovat z hor, jak se máme :slight_smile: Vy se opatrujte, nestonejte ( mě teče z nosu,t ak snad dlouho nebude, doufám, že se nedodělám...)
Vracíme se po NOvém roce, Honzík by se měl začít učit, jde psát 5.1. klauzuru z češtiny...ble, je mi ho líto
29. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz
ahojky, tak se hlásím. Nábytek složen, kupovali jsme dvě komody na moje věci do ložnice a poličky na cd a dvd. Hodila bych vám odkaz, ale ty komody jsou nějaká novinka a ještě je ani nemají na stránkách. Ládovi to dalo pěkně zabrat, se tu s tím modroval celé odpoledne. mě Jenda usnul odpoledne při kojení a spali jsme od 15 do 17, ted vůbec nechce spát v kočárku, jak mrzne no a taky se nám budí každé ráno kolem 5, to je drsný, zkoušeli jsme ho včera dát později spát, ale vzbudil se ráno úplně stejně, takže efekt nula. Včera mu nebylo dobře chuděrkovi a jak jsem mu dneska dali tu mrkev, tak asi ještě ten žaludeček neměl úplně v pořádku, tak to budeme zkoušet dál, koupím bio mrkev a uvařím domácí, dneska měl skleničku.

Míšo, sbal už si tu tašku! :grinning: Teda Fílípek ti tam teď pěkně řádí, co? už jsem na něj mooooc zvědavá, na lumpíka!! :wink: teda ty se máš, že ti to ségra všechno vyžehlila. Tak ty jsi ted závislačka na Sázky a dostihy jo? já tuhle hru nikdy nevyhrála, nekecám, a proto jsem jí začala nesnášet. :grinning: :grinning: vždycky jsem si hrozně přála vyhrát! :grinning:

Hermi, myslím, že k tomu musíte s manžílkem dojít sami a až bude ten správný čas, tak se mateřské pudy ozvou. :slight_smile:

Stáni, taky si každý den říkam, že jdu brzo spát, jenomže večer je prostě jedinej čas, kdy můžu doma něco udělat, že? :slight_smile:

Moni, fotečky Danečka jsou krásný!!! Jenda taky stromečku nic moc neříkal, jsou to ještě prďolkové malý.:slight_smile:

Petru, tak už jsi nás dočetla???? :slight_smile: Co Toníček, jak se má?
29. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz
Medi, tak si to v Jizerkách moc užijte, snad bude Andulka hodná. máte pro ní cestovní postýlku? my máme, ale je k ní hrozně měkká matrace, tak si říkám, jestli tam Jenda vůbec bude spát. musíme se poohlídnout po něčem tvrdším. Spíme s ním zatím jen u našich,kde má svojí postýlku, někdy mu tam spaní jde, někdy ne, ted v lednu chceme víc cestovat, tak se uvidí, jak to bude snášet.
29. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz
Míšo, dávají u vás v porodnici takové věci jako vložky, plínky pro mininka a tak nebo to musíš mít s sebou? já vím, že někde si musíš s sebou brát snad i toaletní papír. :angry: nám dali i ty sítované kalhotky, jen plenky na mimi jsme museli mít a měli jsme tam i všechny krémíky na prdelku a věci na koupání. Jen nějak nestíhali prát látkové pleny, tak jsem si musela nechat přivézt z domova od Ládi a taky jsem měla Jendu oblečeného hned od druhého dne do vlastního oblečení, ty jejich košilky byly úděsné!!
29. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.