• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
jdu péct muffiny s banánem a s burákovým máslem, tak jsem zvědavá, jak se povedou, zítra máme návštěvu. tak zatím papa
29. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz
Medi, tak si to užijte!

Leni a kampak vyrážíte v lednu?

jinak Sázky zkus znovu, je to ale hrozné, bo člověk vytvořít strategii, celkem dost se u toho musí myslet a pak lup, smůla se ti lepí na paty... ale je to supr hra!!!!
29. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz
Leni, dávají u nás všechno - ale asi mají třeba na plenky nějaký limit, takže dopručují nějaké s sebou. to oblečení, no uvidím... se mi nechce moc brát svoje, protože nevím, jak bude velkej a tak, ale případně manža donese..
jé muffiny - mňam! i když teda jsem nějak po vánocích přeslazená a na nic nemám chuť.

zítra jdu na monitor a do poradny, tak uvidíme, jestli se to nějak od minula pohlo
29. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky,

Míšo, tak ať ti monitor a poradna dobře dopadnou. :slight_smile:
My jsme v porodnici dostali snad všechno kromě těch kalhotek. Když máte porodnici tak blízko, tak to je v pohodě. K porodu toho moc nepotřebuješ a pak ti to můžou kdykoli přivézt. Ale Filípek má ještě čas, tak se opatrujte. :dizzy_face:
My jsme Dostihy a sázky občas hrávali jako malí u sestřenice, ale já jsem byla max. bankéř nebo pokladník, sama jsem hrát nechtěla (ke společenským hrám mám trochu psychický blok, i když teď už je to lepší).

Medi, užijte si hory a nezmrzněte tam. Já jsem uvažovala, že bysme taky někam jeli, ale jestli bude mít Petr novou práci, tak nebude mít dovolenou. Máme nabídku od sestřenice, ale to je trochu od civilizace (cca 6km ze Špindlu).

Leni, no právě, večer je jediný čas, kdy můžu něco udělat, popř. být chvíli na netu (to jsem chvílema i přes den, ale to nemůžu psát nebo tam být dýl). Mišák vstává okolo 7.h (dneska v 7:40), pak spí 1x dopoledne asi 40min. (někdy jdu spát s ním) a 1x v kočárku na procházce, tak 30-40min., ale musí se jet. :slight_smile: No a jinak buď vyžaduje pozornost nebo ho musím hlídat, co vyvádí. :slight_smile: Sice není ještě zas až tak rychlej, ale když se chce někam dostat, tak už se tam dostane. :slight_smile:
Jsem si říkala, jestli nezačínáte s mrkvičkou nějak brzy a ono už bude Jéňovi půl roku. To to letí. :dizzy_face: Tak snad mu to zachutná, chce to čas. Mišák toho moc nesní. Dopoledne má 1/2-1 kelímek ovocné přesnídávky, k obědu 1/2-1 malou skleničku (střídám kupovaný a domácí) a večer kaši. Jinak několikrát denně a v noci kojení. Brzy asi zkusíme odpoledne jogurt. A taky vodu a čaj, to ještě neměl. Většinou sní tak půlku skleničky. Vešlo by se toho do něj asi víc, ale nějak ho to nebaví, začne se kroutit,... Musím to zaťukat, ale cca poslední týden celkem hezky otvírá pusinku a už mi do toho tolik nesahá. :slight_smile:

Hermi, tak uvidíte za rok, jak na tom budete. :dizzy_face:

Zatím papa a dobrou noc. :slight_smile:
29. pro 2008 ve 22:06  • Odpověz
Míšo, tak at ti to zítra dobře dopadne, dej pak vědět.

Stáni, no my jsme začali o týden dřív, chtěla jsem počkat, až bude Jendovi přesně půl roku (5. ledna), ale už se nám tak vrhá na všechno jídlo a pití co máme my a mlaská když před ním něco jíme, tak jsem to zkusili.:slight_smile: ale letí to co? šíleně!! Ty jo a Míšákovi bude skoro 9 měsíců, kde jsou ty naše malinký miminečka, který jsme si dovezli z porodnice? nedávno jsem probírala nějaký oblečky a úplně mě chytla nostalgie...
29. pro 2008 ve 22:20  • Odpověz
Leni, jojo, letí to šíleně. :slight_smile: Když vidím to pidi oblečení, který bylo Mišákovi velký. :slight_smile: Za ten 1. rok udělají děti největší pokrok a nejvíc vyrostou. :slight_smile:
Mišák nás taky sleduje u jídla a pití a dal by si taky, ale když na něj dojde, tak u toho dělá blbosti. :slight_smile: I když teď už to snad začíná být lepší. :slight_smile: Skoro při každým jídle se při první lžičce zašklebí, jak kdybysme mu dali citrón, ale pak baští. :slight_smile:

Jak jsme byli u P. rodičů, tak našli fotky, když byl Petr mimčo, a Mišák je celej Petr. :slight_smile: Taky měl velký tmavý oči. Když to viděla švagrová, tak říkala, že otec je narozdíl od matky jistej. :grinning: :slight_smile:

Tak teď už doopravdy dobrou noc. :slight_smile:
29. pro 2008 ve 23:47  • Odpověz
dobré ránko!
tak já jsem už skoro fit, až na rýmu, ale chytil to manža - tak jsem zvědavá, s čím přijde z práce, protože ráno nemohl ani polknout...
já za hodinku vyrážím, tak teď jdu dát snídani a zkulturnit se - jsem viděla tady na koňovi fotku z poradny v Motole, to je hukot§!!!! úplně narvaná čekárna!!! se mi udělalo mdlo - já minule čekala 10 minut a už jsem z tho byla nerovzní :grinning:

Stáni, matka nejistá :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý :grinning: já jsem dneska poslední den 37. týdne - to už byl Mišák na světě co? :dizzy_face:

já bych tak vyrazila na brusle nebo lyže... jak vidím ten mráz a tady u nás zasněžují sjezdovku.... tak za rok :wink:
30. pro 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahojky,

všechny vás jen zdravím! Sice sem vás poctivě přečetla, ale nějak nevím, co bych vám na příkrmy napsala, neb nemám zkušenost :grinning: :sunglasses:

Míšo, držím palečky na monitor a dej vědět, jak se to hýbe/nehýbe :dizzy_face:

Pusu všem!
30. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky,
zas jsem dneska v práci (ale stačilo mi jít na 9,00, tak jsem si aspoň trochu pospala), zatímco manžílek je na Lysé na běžkách :angry: :grinning:

Míšo, tak šupšup balit :grinning: Ale je fakt, že pokud máš maminku tak blízko (ona dělá v nemocnici?), nemusíš být tolik připravena :grinning: Manželovi je 32, to už by měl mít věk na děti :slight_smile:, ale jak správně píšeš, zatím to brzdí kvůli svým aktivitám (a já sama nechci mít děti, když studuje, protože ve zkouškovém by mi nic nepomohl a měla bych ho jako druhé dítě :grinning:), ale když asi před rokem zjistil, že chodím na koníka, říkal, že pokud po miminku hodně toužím, nějak bychom to zvládli.Je fakt, že postoj k dětem se mi změnil během posledních pár měsíců - dřív jsem měla mateřské touhy jen kolem ovulace (hromony působí, no - HA neberu), a teď to se mnou cloumá furt :zipper_mouth: Ale manžela tím zatím nezatěžuji, má teď dosta starostí okolo školy a diplomky. Tak co kontrola? Doufám, že Filípek na svět moc nespěchá!

Medi, užijte si to na horách, bude tam teď krásně!

Stáni, taky jsem v Dostizích byla nejraději bankéř :grinning:

Jaji, kam se chystáte na Silvestra?
30. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
Tak jak Míšo??? nenapínej nás kočko :dizzy_face:

Hermi, a kdy vlastně má manžel tu školu dokončit?
30. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
Tak ta Míša furt nic? Míšooo! :grinning:

Jaji, s manželem je to složitější - letos končí Ing. na ekonomce, má teď přerušenou filosofii, na které bude příští rok dělat Bc. Láká ho ještě víc studia, ale chce si dát na chvilku pauzu - jednak na oddech, jednak na děti :slight_smile: Docela ho obdivuji - ráda se dozvídám nové věci, ale zkoušky pro mě byly vždycky docela velký stres, který už nechci opakovat, tak si studuji jen sama pro sebe.
30. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
ahoj kočky! koukám, že už se tu Hermi a Jájinka shánějí - jste zlatíčka :dizzy_face:

nebojte, jsem OK, jen jsem pak frčela rovnou k našim a teď jsme dojeli dom.... dopadla jsem dobře, už se to teda začalo trošku hýbat, ale rodit bych ještě neměla - i když sám doktor tajuplně říkal: Kdo ví.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jen teda mě štve, že ten můj doktor - primář - má zrovna od 17. ledna dovolenou!!! tak mě to mrzí, že mě nejspíš nebude rodit... tak teď nevím, jestli přemlouvat Filípka, aby vylezl dřív, aby mu pomohl na svět tenhle hodný pan doktor... nebo ho teda přemlouvat, aby zůstal do termínu :grinning: Hamlet by měl ze mě radost :grinning:

jdu se navečeřet :wink:
30. pro 2008 v 17:13  • Odpověz
No Míšo, tak to je bezva, že kontrola OK :dizzy_face: To je hezký, když ti řekne Kdo ví.... ale má pravdu, to nikdy nikdo neví :grinning: Hele koukám, že jsi rozpolcená osobnost, co se termínu porodu týče, že? Ale ať chceš, jak chceš, on si stejně Filípek vyleze, až jemu se za chce a ty se můžeš na hlavu stavět, ale jeho jen tak nepřemluvíš :grinning:

Já sem si teď uvařila mňamku - čínu s rýží, tak tu u toho sjíždím, co je kde nového...

A co ty Petru, už si nás dočetla?
Nevím jestli by ses raději na to dočtení neměla vyprdnout, protože takhle ti vždycky utečem a už nás nikdy nedoženeš a budeš pořád jen dočítat... :sunglasses: A mezi námi, myslím, že nic tak světaborného a zajímavého jsme tu nenaplkali :grinning:
30. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
Alčo, nekaž mi poslední naděje co se výchovy týká :grinning: já si totiž říkájm, že mě prostě poslechne a hotovo! :grinning:

jé, teda ty jsi šikula, takhle si vyvářet - mńam :dizzy_face:

Alčo, teda ale já náhodou psala samé světaborné příspěvky, takže mě ať Petruna pěkně dočte :grinning: to by mě jako nas... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. pro 2008 v 17:58  • Odpověz
Hermi, krásný PF - díky :dizzy_face:
30. pro 2008 v 18:07  • Odpověz
Míšo, tak to jsem ráda, že jste OK! Rozpolcená nebuď, aby se Filda pak nerozmýšlel až moc a Tys nerodila až v únoru :grinning: (jsem škodolibka, co? Ale zle to nemyslím).

Ech, přišla jsem teď k počítači a zjistila, že jsem tu ráno nechala otevřenou právě naši diskusi :astonished:, doufám, že si ji manžel nepřečetl, když ho zrovna tak přetřásám :sweat_smile: Jojo, to mám za to :unamused: :unamused:

Dneska jsem dostala od kamaráda zajímavou nabídku - jeho brácha má nahrávací techniku, tak jsme spolu nahráli písničku (jednu z těch, co jsme hrávali v naší kapelce) - takovým tím "profi" způsobem po jednotlivých stopách a nebylo to úplně nejlehčí - ale problém byl spíš v tom, že už teď tolik nezpívám...

Máme tu kamaráda, mějte se hezky :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz
Holky, máte tu teda dneska veselo...m jsme byli na výletě na Jizerce a já jsem jela nahoru autem...po ledu. Cestou nahoru mi to nejelo, takže mě museli tlačit a cestou zpátky jsme dostali v zatáčce potmě prima smyk..se mi klepaly nohy a fakt jsem se bála s Andulkou vzadu, která ječela, že ji bolelo bříško...

Teď nahoře ječí. takže tam budu muset...tak holky pa.
30. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
holky, ja to asi vzdavam....ja kdyz mela na vas cas, tak tady nebylo nic moc nakrafano...pak jsem se cca 2 dny nekoukla a od te doby nestiham...jako nemuzu rict, ze bych vas uplne ignorovala, ale vzdy jsem vas jen prelitla nebo si precetla jen posledni prispevky, ale uz jsem nereagovala...a diky svatkum mi toho uteklo hodne...tedy hlavne detaily, zbezne jsem jakz takz cetla...
takze se vsem omlouvam, hlavne Mise a Stane, ze si nedoctu jejich romany...leda bych tu nekdy byla sma a nudila se...s Tondou ted posledni dobou nemam sanci...on nema rad, kdyz jsem u PC a kdyz byl kolem svatku cas, tak jsem radeji volny cas venovala peceni nebo uklidu nebo tak...tak se fakt omlouvam...

taky jsem byla casto po navstevach nebo navstevy u nas atd....
dnes jsme byli na vylete v Litomericich, uz jsem tam sice jednou byla, ale je to moc hezky mesto !
Stavovali jsme se v Terezine, ale chtelo by to tam celodenni vylet....na rychlo to tam nema cenu.

Miso : moc na tebe myslim a moc se tesim na cerstve miminecko...a hlavne na zazitky z porodu :grinning: :grinning:

hermi : dekuju za krasne PF ! Jestli pojedeme k Ance, tak se urcite ozvu !

jinak, jak slavite Sivestra ? Ja ho nikdy neslavila, tak jako asi vetsina naroda, uz nekolik let se schazime s prateli (takova nase particka z kostela - z dob, kdy jsem byla krtena, takze kamaradi z 90 let) u nekoho doma, vetsinou u jedne kamosky, co bydli realtivne v centru a ma velky krasny byt...jednou to bylo i u nas...
kecame, nekdy hrajeme hry (loni treba activity), ale bohuzel me hry bavi ze vsech nejvic a ne vzdy chteji ostatni neco hrat, pak samozrejme jime, pijeme a nekdy blbneme (prevleky, trsani...podle nalady)
Letos budeme mit jakoby africky vecer, s africkou hudbou a mozna na sebe neco navliknem v africkem duchu, protoze je v Cechach kamoska, ktera ted byla rok v Cadu a pak rok v Kongu, s Doktory bez hranic...

A za 14 dni jede do Jemenu...ona je takova dobrodruzna povaha...ale docela jeji rodice lituju, jeji bracha je vojak a ma jet do Afghanistanu... :sweat_smile:

my u te kamosky budeme i s Tondou, budeme brat cestovni postylku a prespime tam.

jinak, od novyho roku se zase musim oprit do hubnuti...do Stedryho dne to docela slo, ale pak jsem si povolila uzdu :sweat_smile:
sem tam cukrovi (ktery normalne moc nemusim :sweat_smile: - asi abstak po sladkem), pak vanocka s maslem, pizza....., jen slaby vycet mych prohresku...bohuzel jsou kazdy den, takze mam asi 1,5 kg zpatky, ale s tim jsem pocitala....
nahoru to jde desne rychle....dolu mi to slo ryhcle jen prvni mesic...pak zaclo peceni cukrovi, uzdibovani testa a pak hreseni, takze za prosinec uz jsem pak moc nehubla....
leden to jisti....nemam strach, ze bych to nezvladla...nebude tolik pokuseni....
30. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz
autor
moni : koukala jsem na vase fotecky....Danecek je prekrasny miminko...a pusobi tak dospele.
Jak je velkej a kolik vazi ? pridou mi s jenickem od Leni stejne stary....Vubec nepusobi jako benjaminek kvetnacek....(myslim z chlapu)
ja mam vsechny vase kluky zazity ze jsou oproti Tondovi miminka a pak vidim fotky a nestacim se divit, jak uz ho dohani....
Nebo Misak....mesic utece hrozne rychle a me se nechce verit, ze je Misak stejne starej jako Tonik nedavno :grinning:
uz sedite ? lezete ? kolik mate zoubku ? a kolik Misak vazil v 8 mesicich ?
Tonik si sedl s nohama dopredu a stoupl poprve prave v 8 mesicich a je desne zubatej (zubatou fotku mam v albu)
30. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
autor
Stani : musim ti vycinkat....co takhle zaktualizovat album !!! Mas tam fotky briska a me by tak zajimalo jak Misak roste a jak vypadal v jednotlivych mesicich....
sup sem s fotkama Misaka !!!!
30. pro 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
jo Míšo : profi fotky máte moc kráááááásný ! závidim, ze jste fotogenicky a ze ja nejsem vhodny objekt k foceni a Frantiska by nikdo nedonutil...
a Tonika to je ted taky orisek ho vyfotit...bud ke me leze nebo se nepodiva nebo se neusmeje...ale nejhorsi je ho fakt presvedcit, aby se koukl na fotak...vzdycky ho neco zaujme a je jak hluchej...
30. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky,
tak sem přes den nakukuju, ale ke psaní se dostanu až večer.

Míšo, jojo, na konci 37.tt už jsem měla Mišáka u sebe. :slight_smile:
To je dobře, že je u vás vše v pořádku. Já jsem byla na kontrole v úterý, měla jsem CS1 (Mišák naléhal hlavičkou, ale to už asi 2 měsíce), na porod to nevypadalo, no a v noci z pátku na sobotu už jsme jeli do porodnice. :slight_smile: Takže to se fakt nedá říct. Neboj, on se Filípek přihlásí až se mu bude chtít. :slight_smile:

Hermi, i kdyby si to manžel přečetl, tak by to snad nevadilo. Vždyť jsi o něm nepsala nic ošklivýho. :dizzy_face:
S tím zpíváním to zní zajímavě. :dizzy_face: A neuvažuješ, že by ses k tomu vrátila?

Medi, buďte opatrní.

Jaji, a ty ještě nepřikrmuješ? :grinning:

Petru, jojo, s fotkama jsem ostuda, stydím se. :slight_smile: Já jsem ráda, když večer stihnu napsat něco sem, popř. nějaký mail, na fotky nějak není čas. Chtěla jsem i rodičům dělat kalendáře, ale nějak to nevyšlo. No uvidíme časem, snad se polepším. :dizzy_face:
My jsme o něco pomalejší. :slight_smile: Mišák má 2 zoubky. Teď zdokonaluje plazení. Ještě není zas až tak rychlej, ale když se chce někam dostat, tak se tam dostane. :slight_smile: Nejvíc ho samozřejmě baví kytka a hrabání v hlíně, v čemž se mu teda snažím bránit. :slight_smile: A asi 3x už se dostal do šuplíku s ponožkama. :slight_smile: Taky se umí dostat na kolínka, ale to teď trochu fláká. Sedět umí buď s oporou nebo třeba mně na klíně, ale sám se ještě neudrží, ani si neumí sám sednout. Ale už trénuje nožky na stání. Přitahuje se za opěradlo židle nebo mi stojí na stehnech, když spolu blbneme,... A nevím, kolik vážil v 8 měsících. Jak jste u nás byli (22.11.), tak to měl 7600g, tak teď tipuju něco přes 8kg. Ale už se celkem pronese, zvlášť když ho potřebuju nést v 1 ruce. Na vážení jdeme až okolo půlky ledna. :slight_smile:
S tím hubnutím tě obdivuju. Já se v lednu taky budu muset začít hlídat, ale jak se znám, tak to nevydržím. Přes svátky jsem se vždy tak najedla, že už jsem nechtěla jídlo ani vidět, ale brzy mě to zase přešlo. O sladkým ani nemluvím...

Tak dobrou noc. :slight_smile:
30. pro 2008 ve 23:35  • Odpověz
Hermi, to zní opravdu zajímavě s tím zpíváním... kdyby se ti chtělo a měla si pak tu písničku v mp3 formátu, tak mi jí třeba pošli, ráda bych si to poslechla...
A manžílka obdivuju, jak ho bav studovat! Já jsem ráda, že nemusím absolvovat ty zkoušky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale studiu se věnuju taky - teď momentálně tedy angličtině :dizzy_face: a zkouška mě z ní vlastně čeká - ale naštěstí mám nejzašší termín až červen 2010 (mám tu anglinu od práce a za to, že to za mě firma platí, tak musím do 2 let absolvovat zkoušku. Je několik stupňů - KET, PET, first certifikate atd.(od nejlehčí k nejtežší), tak mě čeká ta PET...)

Stáni - dokrmuju - ale SEBE :grinning: :grinning: :grinning:
A myslím, že je úplně jedno, že je Mišák trošku pomalejší oproti "standardu". Ale myslím, že ty to neřešíš. Ono každé dítě je jiné. Vidím to u dětí manželovy sestřenky - první chodila v deseti měsících, druhá v roce a nejmladší syn začal chodit až v 15 měsících. O mluvení ani nemluvím, tam ty rozdíly byly ještě markantnější. A teď už všichni krásně chodí i mluví :grinning: To, že si třeba později stoupne, nebo začne později lézt je myslím naopak pro matku jedině výhra :grinning: :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 23:49  • Odpověz
autor
Stani , ja nemyslim, ze by byl Misak nejak pomalejsi.....Tonda je v necem (sezeni, stani, lezeni) zas zrychlenej (i kdyz dost breznatek je jeste rychlejsich), ale jak pise Alca, je to spis na skodu :sunglasses: a navic se ty deti fakt hrozne brzo vyrovnaji...
a Alca ma pravdu i v tom, ze ty nejsi ten typ matky, kterou by to nejak trapilo. neni proc.
Ja se z kazdeho pokroku hrozne raduju, i kdyz mi prinasi vetsi praci nebo tak a kdyz je v necem Tonda pozadu, tak me to taky nijak netrapi. Tonik treba hrozne dlouho nepasl kone...a jiny deti uz davno.
Kazdy dite je fakt original a jedno treba leze driv, ale zase pozdeji mluvi nebo je v necem jinym pozadu...
fakt je to tak hrozne ruzny...v breznatkach je to dost videt....kazde dite uplne jine a nicemu to nevadi... :slight_smile:
a navic, Misak je preci o mesic driv, takze ma narok si na nektery veci pockat :wink:

jaji : to je fajn, ze vam firma plati anglinu. To je nejaky kurz primo od zamestnavatele nebo sis mohla vybrat a on ti to jen proplati !
Ja jsem desne nestudijni typ a obdivuju vsechny, co studujou ! at uz je to cokoliv..

jinak, v breznu uz mame 2 tehotny !! obe dobrovolne :grinning:
31. pro 2008 v 00:37  • Odpověz
teeeeda holky, vy jste toho včera nakrafaly!! :wink: my měli včera návštěvu, chlapečka o dva týdny mladšího než Jenda a bylo zajímavý je pozorovat, Jenda ležel a ten chlapeček tu kolem něj válel sudy jak o život, Jenda je taky trochu pozadu bych řekla, ale snad to dožene, lézt se mu nechce, na břiše začal řvát a nechce tam bejt, zato si začal sedat, i když nevím, jestli je to dobře. Dneska jedeme na návštěvu do Pardubic za kamarády, co mají o měsíc starší holčicku.

jinak Jenda vstává už asi 7 dní po sobě v 5 ráno, tak už je ze mě pochodující mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani mi nepřijde, že je dneska silvestr, nějak mě to nikdy nebralo to slavit.
zatím pa, večer si vás dočtu!
31. pro 2008 v 07:08  • Odpověz
ahoj holky, přeju fajn poslední den v roce! zítra je tu leden!!!!!!!!!!! teda, to to uteklo!

Hermi, tak snad to manža vzal v poho a hlavně! nic špatného jsi o něm nepsala, tak snad neva, kdyby si cokoliv přečetl! no jsem na tebe zvědavá, holka jedna, jak to s tebou, hormonama a dětma dopadne! :wink: a klidně mi únoráčka přej, stejně ti to nevyjde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechají mě přenášet max 10 dní, takže do posledního ledna :grinning:

jééé a ta písnička by mě taky víc než zajímala!!! tak kdybys chtěla a měla jí teda v nějaké posílatelné podobě, tak si to ráda poslechnu - co jste hráli za styl a tak?

Petru, no vidíš, jak ti to hezky jde! tak jen houšť :grinning:

Stáni, tak jsme s Filípkem nechali Míšovi jeho prvenství, to jsme ale hodní co? co bychom pro vás neudělali :dizzy_face: :grinning: :grinning: a oceňuju, že neplašíš s tím, že Mišák neumí to a to, je to fakt individuální a ti, které mají děti naopak zrychlené, asi rády vzpomínají na to, když děti ještě neběhaly a tak.... taky to srovnávání nesnáším, např. naše Sandra by podle tabulek měla být asi hloupá či co, protože mluví fakt hodně špatně - ale že nemá už snad od roku a půl pleny a chodí sama už dobu na velký záchod bez cizí pomoci, v tom je zase napřed - a aniž by ji to někfdo učil, sama si pustí počítač, otevře dokument s fotkama, najde si ty, které potřebuje a prohlíží si třeba hodinu fotky - sama! takový dvojklik apod. není pro ní naprosto problém... takže fakt srovnávání ať jde do háje!

Leni, mi taky nepřijde, že by byl nějaký silvestr, bralo mě to, jen když jsme jezdili na hory, ale jinak teda fakt ne a hlavně! nesnáším petardy a různé ty světlice apod., co se pouští z domovů a tak - bych vraždila!!!!
31. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Alčo, jen hezky šprtej anglinu - od ledna tu budeš psát v rámci tréninku jen anglicky jo? :grinning: :grinning:
31. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
Jů, tak tu máme poslední den roku!
Tento rok byl pro nás všechny plný velkých změn :dizzy_face: Tak si ten poslendí den užijte podle svých představ!

Petro, zaměstnavatel nám dal na výběr dvě jazykové školy, se kterými spolupracuje. A máme každý určitý kredit na školní rok a když ho vyčerpáme, tak si "zbytek musíme doplatit z vlastního... no uvidím, zatím mě to celkem baví, asi mám štěstí na lektorku. ostatní si na lektory dost stěžují, ale já myslím, že máme s kolegyní štěstí (chodíme ve dvou). tak uvidím.
A Míšo, to bych si tu s vámi moc nepokecala :grinning: Mám velmi chabou slovní zásobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, tak to tě lituju, že Jenda vstává pořád tak brzy :frowning2:
Jo a jak si tu nedávno psala, že mu všichni říkají Honzíku apod., tak jestli bys neměla taky, abys mu nemotala hlavu. myslím, že mu tím tu hlavu rozhodně motat nebudeš a naopak Jenda, jeníček apod. se mi mooooc líbí. A přesně jak psaly holky, kdybys napsala něco o Honzíkovi, nevěděla bych o kom píšeš :grinning: prostě máš Jendu a basta :grinning:
31. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit, manžel jel na nákup, Dany spí a tak mám chvilku ...
Dneska to byla noc strašná ... Dany začal, nevím proč, vstával v noci... ve 2:30hod jsem ho šla nakojit a byl vzhůru do 5hod, nebrečel, ale pořád žvatlal, ječel a tak jsem si ho vzala k sobě do postele, a stejně nechtěl spát ... a v 6hod se probudil zase, to teda naštěstí po kojení usnul, ale já jsem úplně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to se už takhle v noci probudil na dvě hodiny asi před 2 dny :confounded: No potěš jestli to bude pravidelností ...

Jinak Míšo to je super, že kontrola dopadla OK a že doktro řekl "kdo ví" ... :slight_smile: To by už mohlo být i co nevidět, já byla před porodem na kontrole v úterý, na porod to nevypadalo a ve čtvrtek jsem rodila :sweat_smile:
Už se těším na to čerstvounké miminečko! :wink:

A jak jsi Míšo psala, že má Dany takový rozumný pohled ... je to zvláštní, už ale už jsi druhá osoba, včera mi to řekl táta jedné kamarádky, že má prý takový rozumný dospělácký pohled :grinning: Tak teda nevím, co nám z Danyho vyroste :grinning: :grinning: :grinning:
A Míšo fotky od profi úžasnýýýý! Moc vám to tam sluší!!! :wink:

Petru Dany je docela takové asi drobné mimčo, mně teda přijde už jako kus chlapa, ale ve čtyřech měsících měřil 63cm a vážil 6,3kg. Zítra mu je pět měsíců a zkoušela jsem se s ním vážit a vychází mi to kolem 7kg, ale teď v lednu jdeme do poradny, tak ho převáží. :slight_smile:

A my máme jinak asi pěkného lenocha ... jak nechtěl vůbec pást koníky, tak ty už teda pase krásně, ale jako že by se přetáčel a tak to vůbec. Sice sem tam se jakoby na bok dostane, ale to je všechno ... nikam asi nespěchá ... jenom začal dělat mosty a včera na srpnu mi jedna holčina psala, že by je dítě dělat nemělo, že snad kvůli tomu, že namáhá svaly na zádech ... no tak nevím, ale jak bych ho to měla odnaučovat, že jo :dizzy_face: , když na to přišel sám ...
31. pro 2008 v 11:10  • Odpověz
Jo a Silvestr nám k dnešnímu dni padnul, měli jsme jet ke známým a bohužel mají střevní virózu, tak budeme doma, jsme se tak těšili ... ale co se dá dělat ... tak snad příště
Jen se děsím být doma, nad námi bydlí ty sousedi-magoři, už jsme na nich byli x-krát, chovají se fakt jako zvířata, zrovna minulý týden, jsem čekala, kdy se k nám propadnou do obýváku ... a tak představa, že si pozvou pár lidí a dětí a budou trávit Silvestra doma, mě fakt děsí ... :unamused: Nechápu že někdo dokáže být tak bezzohledný :angry:

Petru, ten váš Silvestr zní super ... africký ... :wink: To je super, já mám takovéhle sleziny strašně ráda a převlíkání a hraní her a tak ... prostě doma v klídku s přáteli ... užijte si to! :sweat_smile:
Je super, že Toník takhle vše absolvuje s vámi, že je zvyklý na lidi a tak ...
31. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.