• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Medi, tak hlavně že jste v pořádku docestovali domů. Aničku zlobí bříško?
Já s tím mám zkušeností až až, když byl Dany menší tak jsme si užívali do 3.měsíce ... to bylo strašný, vůbec jsme nevěděli co s ním.
Ale osvědčilo se nám dát sáček s rýží ohřád do mikrovlnky, zabalit do plínky a dát na bříško, to potom byly střelby :dizzy_face: Mázání Pupíkem nám moc nepomohlo, cvičení sem tam, že jsme přitahovali nožky k bříšku, rektální trubička taky jak kdy ... ale až když Dany začal pořádně sám kopat nohama, pást koníky, víc se sám hýbat, tak si vždy pomohl od prdíků a bublinek sám :sweat_smile:
31. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
Leni, neboj, jak psala Míša, každé dítě je fakt jiné ... hele Dany nedělá skoro nic ... až přijde ten správný čas, tak na to prckové přijdou sami ... a myslím, že je to docela neobvyklé a hodně brzy, aby dítě v 5 měsících válelo sudy ... to je rychlík ... :sweat_smile:
Tak vy jedete na SIlvestra do Pardubek? Tak to budete kousek od nás! :wink:
31. pro 2008 v 11:22  • Odpověz
Jáji, to je super, že máš od firmy studium angličtiny ... já teda vás taky obdivuju a to ani nemluvím o manželovi Herminky, je super, že vás to baví a že chcete dobrovolně studovat ... :dizzy_face: Já bych se k tomu už asi nedokopala ...
31. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
Petru, üž dvě dobrovolné těhule v březnu? Tý jo ... ale švagrová jak má dvojčátka, tak starší Verče je 2,5roku a dvojčátkám dva měsíce a zvládá to super! Verunka je taková velká pomocnice, pořád nasazuje holkám dudlíky, pomáhá přebalovat, oblékat, pořád je hladí po tvářičce ... je to strašně hezký pohled :sweat_smile:
Taky dostala Verča k Vánocům panenky-dvojčátka, tak je i kojí ... obě najednou, tak jako maminka její sestřičky :grinning: :grinning: Ty děti obkoukají fakt všechno :sweat_smile:
31. pro 2008 v 11:28  • Odpověz
Petru, teď jsem ti mrkla do albíčka ... Toník je úžasný! a zůstala jsem koukat, že už má 6 zoubků !!!! :slight_smile: A jakýho dostal krásného houpacího koně! :sweat_smile:
31. pro 2008 v 11:35  • Odpověz
No nic, jsem si tady pokecala ...
Tak holky užijte si Silvestra a do nového roku jen to nej-nej! :wink:
Pááááá
31. pro 2008 v 11:37  • Odpověz
Moni, koukám, že ses pěkně rozjela :dizzy_face: no aspoň o tobě zas slyšíme.
31. pro 2008 v 11:38  • Odpověz
Jé a koukla jsem na tvé nové fotečky a tedy ta poslední s těma sestřenicema je úžasná :grinning: Samý princezny okolo něj.
31. pro 2008 v 11:40  • Odpověz
ahoj Moni!!!! Daneček je fakt bombastickej, jak už jsem psala, takový jiný mimi.... :dizzy_face: tak držím palce, ať máte dneska aspoň v rámci možností klid!
jsme byli v obchodě a jsem zničená... ale bolí mě od večera břicho, takže jsem nakonec jen stála opřená o vozík a manža běhal :grinning: teď mi vaří oběd, tak se jdu překulit ke stolu k polívce a pak k masíčku :dizzy_face:
31. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
No jó Míšo, holt sis to dokázala bezvadně zařídit - takovýho manžela jen tak nenajdeš, aby ti pořád tak hezky vyvařovat a pečoval o tebe. V dobrém závidím! :dizzy_face:
A opatrně, ať se nám nerozrodíš :grinning: No ale třeba byste měli první mimčo roku 2009, to mohlo bejt taky fajn :grinning:
31. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz
Jo a koukej si vyfotit břuch, joooo??? Zajímá mě, jak zas povyrostl a teď už se to podle mě moc nevyplatí odsouvat na další dny. nikdy nevíš dne ani hodiny, kdy se Filípek narodí :grinning: Tak abys měla taky aktuální fotečku bříška :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
rozkaz! vyfoceno, jdu stáhnout do PC :grinning:
31. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
To je ale krásně kulaťoučký bříško :dizzy_face: radost pohledět!
31. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz
alčo, radost? mě se ze sebe spíš chce plakat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je to dobrý pocit se pak mrknout, jak jsem vypadala dřív, když jsem si myslela, že bych jako měla něco shodit :grinning: :grinning: :grinning: teď si na těch starých fotkách přijdu jak chrtka :grinning:
31. pro 2008 ve 12:31  • Odpověz
Míšo, neboj, bříško necháš v porodnici :grinning: A chrtka budeš raz dva, seš podle mě tendle typ :dizzy_face: Tak hlavu vzhůru, moc ti to sekne!
31. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz
to byla legrace, já si fakt myslím, že dolů to půjde samo! :wink:
tak já se loučím, jedeme k našim - Tom jde bruslit - naši mají přímo pod zahradou obr rybník, takže kluci jdou na to! já mám na led zákaz - od Sandry - stačilo jí jednou slyšet od mamky, ať dávám bacha, abych neupadla a od té doby o mě hrozně pečuje, že jako nemám být na ledu, abych neudělala bác a furt mě vyhání nahoru a domju :grinning:
31. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
Míšo : taky si myslim, ze ty budes ten typ, co zhubne hned a uplne bez problemu, i kdyz budes mlsat atak...
v breznu jsme se vsechny schodly, ze v sestinedeli jsou jeste vetsi chute nez v tehu...jak clovek koji, ztraci energii a potrebuje ji nekde doplnovat. Hodne holek, co normalne sladky neji psalo, ze po porodu hrozne jedly cokoladu apod....telo proste potrebuje doplnit energii...akorat ze vetsina tech holek i tak hubla, jen ja kynula :sweat_smile:

Moni : pridavam se k tem, co si mysli, ze ma Danecek rozumny vyraz, mozna jsem to tu i psala...
a je dost podobny TM, i tebe tam vidim....vy jste oba hezky lidi a i dite mate moc krasny, fakt radost pohledet.
fotky s dvojcatkama jsou super....Dany tam je jak jejich bodygard :grinning:

jdu varit obed...chlapi spi....
31. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
to myslíš ten rybník, jak si tam jednou málem zajela autem?
Tak ať si bruslení chlapi užijou! Já jsem na bruslích nebyla snad sto let (tedy na těch ledních), ale mám takový nějaký divný respekt z těch rybníků :stuck_out_tongue_closed_eyes: to radši kluziště...
A sandra je rozkošná, jak o tebe pečuje :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, manžílek okupuje PC se seminárkou a vy zrovna vykecáváte, což si přečtu a zareaguji asi až po N. roce.
Tak to příjemně oslavte a ať se vám, manželům i dětem v novém roce daří :dizzy_face:
31. pro 2008 v 15:37  • Odpověz
Ahojky,

Moni, ty ses teda rozjela. :grinning: Daneček je kouzelnej. :slight_smile: A s tím přetáčením - jak už psaly holky, každý mimčo je jiný. Mišák nechtěl být na bříšku, až když se naučil přetáčet sám - okolo 4,5 měsíce. Ale pak mu nějakou dobu trvalo než se naučil otáčet zpět. A klučík kamarádky, který je o 10 dní mladší, se začal přetáčet na bříško asi v 6měs., zpět to uměl dřív než Mišák a poměrně brzy potom se naučil lézt. A Mišák začal lézt líp až v prosinci, skoro 2 měsíce po něm. :slight_smile:
Petru, já jsem to myslela, že je Mišák pomalejší než Toníček, který je naopak rychlejší. :slight_smile: Já si to nijak neberu. Vlastně ani nevím, co by měl Mišák umět. Teda vytáhla jsem dneska příručku a Mišák ve většině věcí odpovídá 8. měs., takže v pořádku. Něco nedělá, něco dělá navíc. On se třeba vůbec nepřitahuje za ruce do sedu, ale prý to nevadí. A nožičky si objevil až nedávno, do pusy je teda nedá, ale v té příručce psali, že si mimča hrají s nohama v 7.měs. Taky mám radost z pokroků, ale nevadí mi, že jsem mohla nechat Mišáka dýl na posteli, aniž by se dostal na kraj,... Teď už začíná být víc hlídání. :slight_smile:
Naše doktorka taky naštěstí nehraje na "tabulky". Říká, že všechny děti se tak okolo 2.-3. roku sejdou a každé jinak. O Mišákovi říkala, že je čiperka. :slight_smile:

Míšo, moc hezký bříško. :dizzy_face: A děkujeme za přenechání prvenství. :grinning: :slight_smile:

Petru, já si nedovedu představit, že bych teď měla čekat další mimčo. Teda hlavně pak mít 2 malinký nesoběstačný. Nebo mít dvojčata. No prostě se to zvládnout musí. :slight_smile: Sestřenice má taky holku a 2 a čtvrt roku potom dvojčata. :slight_smile:

K nám dnes měli přijít známí s mimčem, ale nakonec nedorazí. Tak budeme sami doma. Jsme si říkali, jestli nepůjdeme brzy spát, když ponocujeme celý rok. :grinning:

Mišák si dal svou obvyklou spací půlhodinku. :slight_smile: Teď si s Petrem posílají autíčko, tak jdu vytvořit nějakou pomazánku. :slight_smile:

Kdybych se sem už nedostala, tak vám přeju hezký večer a do nového roku jen to nejlepší. :slight_smile:
31. pro 2008 v 15:52  • Odpověz
A ještě oprava. Mišák a to mimčo kamarádky zatím nelezou, ale plazí se. :slight_smile:
31. pro 2008 v 15:54  • Odpověz
holky, jdu vám popřát, ať ten nový rok přinese každé z nás to, co od něj očekává - ať každý den máte kolem sebe lidi, se kterými je fajn, kteří umí podržet, pohladit a rozesmát, ať jste zdravé vy i vaši blízcí a ať se na každou z nás usměje štěstí v tom, v čem potřebuje - zdraví, lásce, penízkách... prostě ať je každý den toho nového roku fajn! :dizzy_face:

mám vás ráda!!! :dizzy_face:
31. pro 2008 v 17:17  • Odpověz
Míšo, napsala jsi to moooc hezky :dizzy_face:
takže se k tobě přidávám a všem nám tu přeji, ať je ten Nový rok plný naplněných očekávání - ať už se jedná o cokoliv.... a taky trošku toho zdravíčka a štěstíčka, bez toho to prostě nejde
31. pro 2008 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky,
tak manžel si vzal pracovní notebook a jsem s vámi :slight_smile: A sleduji u toho DLouhého Širokého a Krátkozrakého :dizzy_face:

Petru, na dočítání kašli :wink: Jasně, samozřejmě se ozvi, až k nám pojedete! Nevím, zda na mě máš někde číslo, pokud ne, pošlu Ti ho pak. My Silvestry slavíme podobně jako vy, poslední roky jsme se na to vykašlali úplně a šli na půlnoc na hory (ale jen sami s manželem). Letos budeme se známými ze spolča, aspoň na začátek se pomodlíme růženec a pak bude volná zábava. Ten africký večer vypadá zajímavě, doufám, že nám o něm napíšeš :slight_smile:

Stáni, anoano, taky se přimlouvám za aktuálního Mišáka :wink: Ke zpívání bych se ráda vrátila, ale v okolí není sbor, který by mně náročné vyhovoval, a z kapely jsme bohužel každý jinde :frowning2: Ale chybí mi to. U Mišáka se taky musí brát v úvahu, že se narodil dřív, ne? Je dobře, že se tím netrápíš. Sestra měla kamarádku, která měla podobně starou holčičku jako je synovec a vždycky se strašně chlubila tím, co dceruška umí a chtěla sestru trumfnout :confounded:

Jaji, kamarád mi poslal už hotovou písničku, jsem celkem spokojená - na to, že jsme ji natočili pod časovým presem (už potřebovali dát spát malého), ale ještě si musím rozmyslet, zda ji pustím do světa :grinning: Kurzy placené zaměstnavatelem Ti trošku závidím, taky by se mi to líbilo. Uvažuji o tom, že bych někam chodila a udělala si FCE nebo nějakou jinou zkoušku.

Míšo, ne, únoráčka Ti nepřeju, já jen žertovala, Ivánku :wink: Přeju Ti, aby se Filípek narodil v tu nejvhodnější dobu. Ta písnička je folková. Tyjo, Sandra je šikulka! S tím mluvením je to trošku neobvyklé na holčičku, ale ona to dožene. Manžílek je fakt poklad, hezky si Tě hledí :wink: Pupík zase pěkně porostl :wink:

Moni, Daneček je opravdu rozkošný!

Dnes se celkem flákám - jen jsem nakoupila, uvařila oběd, napekla slaný štrůdl na večer a jen si čtu.

Holky, ještě jednou vám přeji do nového roku vše nej a ať vám děti i vaši blízcí dělají samou radost :dizzy_face:
31. pro 2008 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky, sedím u Andulky nahoře, pode mnou je veselo, Štěpa a jeho rodina...a můj manžel. A já mám bloklý záda a moc se mi tam nechce. Mám nějakou depresivní náladu a navíc si myslím, že Andulka bude hnedle vzhůru, když se vzdálím :frowning2:

Jinak se přidívám se svým přáním, aby se vám vyhýbaly choroby, aby vás všichni měli rádi a nikdo vás neštval, abyste se co nejméně srážely s blbci a nechápavci, aby se nám narodila další zdravá a krásná miminka a těším se, že se po Novém roce zase sejdem. A doufám, že i s mimopražskýma, protože na vás vždycky vzpomínáme.

Děkuju všem, co na nás myslely, kdž to bylo třeba, jsem moc ráda, že vás mám. A stejně jako Míša vás mám ráda, páč jste prima :slight_smile:
31. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
holky moje, jdu vám popřát do nového roku jen to nej, at se vám vše daří a vše co chcete se vám splní, hodně lásky, štěstí a hlavně zdraví!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
Medi, hlavu vzhůru holka! Deprese zažeň a běž se veselit :dizzy_face: ona to Andulka určitě zvládne, je to moc hodná holčička.
Na deprese mám dneska nárok jenom já :sunglasses: Ale snažím se je hned v zárodcích zahánět :dizzy_face: Takže je mi vlastně fajn.

Taky vás mám všechny moooc ráda!!!! Jste fajn baby :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz
jaji...všecko špatný je začátek něčeho lepšího, ne? :wink: Tak pryč s depresema, zažeň je vínečkem, stejně už máš otevřenou nějakou prima flašku, ne? :wink: Jdu to zkusit jít dolů...snad bude pusa spinkat... :slight_smile:
31. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz
Míšo, napsala jsi to moc hezky. :slight_smile: Takže ať je ten nový rok úspěšný. :dizzy_face:

Mišák si právě připil a spinká dál. :slight_smile: Máme vás moc rádi. :slight_smile:
31. pro 2008 ve 23:59  • Odpověz
Ahoj v Novém roce!

Doufám, že jste si to všichni užili podle svých představ :dizzy_face:
1. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.