• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
zdravím v novém roce!!! :wink:

hlásím úspěšnou mrkvičku, asi 3 lžičky snězené, udělala jsem domácí a to Jendovi jelo, takže jak se říká - jak na Nový rok tak po celý rok, tak doufám, že to bude platit.

Doufám, že jste si všechny včera užili silvestra! u nás lítaly petardy, ale Jenda spinkal jak zabitej.
1. led 2009 v 15:35  • Odpověz
Moni, jojo, byli jsme včera kousek od Pardubic, ale vraceli jsme se odpoledne, dokonce jsem i rano přemýšlela, že bych ti zavolala, ale pak byl Jenda dost protivnej, tak jsme jeli i z navstevy kamaradu driv domu.
1. led 2009 v 15:41  • Odpověz
taktéž zdravím v novém roce a taky doufám, že oslavy proběhly v klidu a dle představ.

my jsme tu měli ségru s rodinkou a naše, takže takový klídeček, v poho :slight_smile:. Adámek otestoval Filípkovi postýlku, tak aspoň tu už máme složenou, jen ji ještě půjdu nafintit.... akorát teda toho našeho prcka brzo obíráme, protože chudák nebude mít u postýlky ani žádný obrázek na stěně, jak máte holky vy... prostě se mi do té naší ložnice nic nehodí :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, tak supr, první lžičky se podařily!
Medi, tak jak jste to nakonec zvládly/i?
Alčo, doufám, že splín nebyl moc velký a přesně jak psala Méďa - každý konec je proto, aby mohlo něco fajn začít!!!! však víš... :dizzy_face:
1. led 2009 v 15:53  • Odpověz
Stáni a tobě se teda podařilo napsat v parádní čas :grinning:
1. led 2009 v 15:54  • Odpověz
tak jsme zkusili dát na postýlku ta nebesa a okolníček a přestože já na tyhle věci moc nejsem (už jsem tu o tom psala, že nemám žádnou záclonu apod.), tak je to klásný!!!! :dizzy_face: ještě nebesa musím vyžehlit, ale je to fakt pěkný - tak aspň nějakou výzdobu malej má :dizzy_face:

jsem slíbila, že dneska zabalím do porodnice co? sakra... se mi nechce
1. led 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj holky, všechno jsme včera zvládli, Andulka se vzbudila pět minut před půlnocí, tak jse si dole vzala 2 skleničky se šampaňským a šla si připít s Honzíkem a Andulkou nahoru :slight_smile: Js,e byla dojatá, páč vloni jsme touhle dobou ještě nevěděli, ale tušili:wink:

Jinak jsme už doma, cesta v poho, teď jdem uspat a pustíme si nějakej film. Záda bolí, ale snad to brzy přejde.

Míšo, koukej balit :slight_smile:
Leni, to je super, že baštil.. :slight_smile: Je to kluk šikovná

Jdu uspávat, kdyžtak se jještě stavím, dovolí -li situace :sunglasses: :slight_smile: :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky,

doufám, že jste to včera hezky oslavili a dneska hezky strávili 1. den. :slight_smile:

Míšo, já jsem chtěla psát asi o čtvrt hoďky dřív, ale Mišák se vzbudil. A než jsem ho uspala a dopsala příspěvek, byla půlnoc. :dizzy_face:
Dneska Mišák vstával v 6:30, ale jak jsme šli pozdě spát, tak jsme byli hotoví. Usnul až v 10h, tak jsme šli spát s ním, naštěstí až skoro do 12h. No ale pak odpo už vůbec nespal až do 20h, ani na procházce. Ale jinak byl celkem hodnej. :slight_smile:
Dneska poprvé baštil v jídelní židličce (je na kolečkách, tak jsme drandili po kuchyni :grinning: ) a taky poprvé dostal jogurt. :slight_smile:

Leni, to je dobře, že Jéňovi začíná chutnat. :dizzy_face:

Míšo, my na zdi u postýlky taky nemáme žádný obrázky. V postýlce se Filípkovi určitě bude líbit. :slight_smile:

Dobrou noc. :slight_smile:
1. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
dobré ráno holky!

Stáni, tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo Filípka o obrázky ošidí :grinning: ale snad to ti naši kluci přežijou co?

Medi, tak to je fajn, že jste Silvestra zvládli!

a hádej - mám zabaleno? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno,

tedy Míšo, ty ještě nemáš sbaleno???? Tak šupky hupky :grinning: :dizzy_face: I když máš ještě tak 14 dní čas :grinning:

Leni, koukala jsem na fotky jak Jenda baštil mrkvičku - moooc hezké! tak ať ho chuť neopouští!

Medi, tak to jste měli hezkýho Silvestra :dizzy_face:

Stáni, a jogurtík chutnal? A Míša tedy taky není moc spavec, co? Ale je super, že dokážete odpočívat s ním :dizzy_face:

Tak si ještě užívejte manžílky, pokuď už nejsou v práci. Já jdu až v pondělí...mě už to doma ani nebaví, ale jsem v jiné situejšn, že? :dizzy_face: Každopádně, jsem si dnes zaplatila na jaro kurz pro pokročilé to aranžování kytiček, tak budu mít zase zábavu. No a taky jsem začala podnikat důležité kroky v jisté záležitosti - zatím zjišťuji info ohledně financí... :sunglasses:
2. led 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj Ali, konečně někdo!

no zabaleno.... jaksi .... nemám no..... :grinning: ale už mám napsaných pár položek jako.... Tom se tlemil, mám tam: fén, žehličku, malování.... se mě ptal, jestli jdu rodit nebo na Miss :grinning:

to je paráda, že zase budeš chodit na kurz - hele holka, takové tempo.... to by v létě mohl být obchůdek.... a čeho se týká ta "jistá záležitost"?
2. led 2009 v 10:43  • Odpověz
Míšo, ta jistá záležitost se týká mého manžela....jestli chápeš :sunglasses:

A jinak s tou taškou, respektive s tím seznamem - dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2009 v 10:56  • Odpověz
Ali, no já právě přemýšlela o těch financích, jak jsi psala... jinak samo chňápu :sunglasses:
2. led 2009 v 11:03  • Odpověz
No finance stím přeci souvisí.... :wink:
2. led 2009 v 11:14  • Odpověz
jj vím vím :dizzy_face:
2. led 2009 v 11:17  • Odpověz
mám hlad... a tady to vypadá, že se manža pustil do malování a já snad budu muset vařit či co.... to je mi úroveń :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2009 v 11:18  • Odpověz
Jé malujete ten obývák??? No tak holt asi budeš muset něco jednou ukuchtit ty, noooo :grinning:
Já asi zajdu dnes pro čínu :sunglasses: jsem líná cokoli dělat...
2. led 2009 v 11:24  • Odpověz
Alčo, nene, nemáme barvy, protože měli zavřeno.... tak až v pondělí.... ale ještě doděláváme ložnici - malujeme pruh kolem dveří :wink:
2. led 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
ahoj holky, zdravím v novém roce.

My měli fajn Silvestra. Na africký večer nakonec sice nedošlo (né všichni byli akční do nějakých převleků), ale i tak to bylo fajn...Pokec, sranda, jídlo, pití....pohodička...

Toník s kamarádčiným synem (2,5 roku) si nakonec "připíjeli" s náma, protože je ve 23:30 vzbudila petarda.

No bylo to prostě fajn.

Míšo : dobrej seznam do porodnice :grinning:

jaji : drzim palce, at jista zalezitost dopadne jak si prejes. :wink:

leni : gratuluju k prvni mrkvicce..... :dizzy_face: taky jsem ji dala tesne pred 6 mesicem, pac Tonik pribiral malo a dost se hejbal, tak dr. rikala, ze uz by mohl jist zeleninu....
uz se ale tesim, az bude moct jist to co my, jen neookorenene nebo tak....ty sklenicky jsou drahy a nebavi me varit zvlast pro nas a zvlast pro Tondu :sweat_smile: , kdyz to nemam kam davat (mame hrozne malej mrazak)
Kdybych toho mohla navarit vic a zamrazit, tak v poho, ale varit jednu bramboru a jednu mrkev a pak to mixovat...to jsem lina :sweat_smile:
v tomhle jsem desna matka... :sweat_smile:
2. led 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím :slight_smile:

Míšo, jak dopadla ložnice?

petru, to my taky budem asi muset nějak řešit, protože máme taky jen mrazáček nad lednicí..to jsem na to zvědavá.

Já jsem měla dneska skoro poflakovací den, protože mě bolej ty záda, tak byl Honzík venku s Andulkou a já sjem se válela v posteli...a četla, konečně po dlouhé době. Dostala jsem Potillu od Conelie Funke - v němčině, je to pohádková knížka o víle - královně, kterou člověk vyhnal z jejího kopcetak , že jí ukradl čepici...je to fakt super... vřele doporučuji :wink:

Honza uspává, ale dost to řvem asi ještě chvilku vydržím, než tam půjdu juknout... :unamused: Dneska máme prdíky. Včera jsem si dala pórkovou polívku a není to fakt ono. A to už mám 4 fenyklový čaje v sobě. Chuděrka... :frowning2:

Jinak jsem se včera dozvěděla, že to asi nebude tak jednoduchý s tím jeho dokončováním školy, páč je lempl a nemá toho haldu zapsanýho v indexu, čas skoro žádnej a klauzury příští týden...ach jo, co já s ním mám provést. O to nedělá schválně, fakt se nedokáže dlouhodobě soustředit... :frowning2:
2. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Medi : a to se rika, ze holcicky na prdy trpi min nez kluci....
Tonik mel pokoj kdyz mu byl mesic....
chuderka Andulka, tak at ji to brzy prejde...je to ale taky tou deckou, jak jsi psala...ono je opravdu lepsi, kdyz maji deti moznost machat nozickama.
2. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahoj holky
Petru, fajn, že se silvestr vyvedl :slight_smile:
Medi a copak máš se zádama? tý jo, ohledně té školy, to je celkem hukot ne? jsem myslela, že už bude mít hotovo... no, přeji ti svatou trpělivost no.. ale na jeho obranu, fakt toho má hodně a myšlenky mu prostě létají k těm jeho holkám milovaným :dizzy_face:

my včera byli s kamarádama v hospodě a mám hroznou radost, protože nám řekli, že čkají miminko a na jaře se stěhují z Prahy sem :dizzy_face: je to ta kamarádka, o které jsem vám určo vyprávěla, jak si nás všichni od malička pletli a my si navíc obě vzala chlapy se stejným příjmením!!! :grinning: tak mě to tak potěšilo, že jim to taky takhle vyšlo a čekají prcka :dizzy_face:
3. led 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky... :slight_smile:

Dneska zase prdíme, ale zatím bez řevu...teda jako velkýho myslím :wink: Doufám, že jsem to zase zakřikla.

Míšo, ležela jsem na těch horách na debilní posteli a taky jsem si ty záda asi nechala ofouknout...no prostě jsem v Tanvaldu vyndavala kočárek z auta a blokly se mi...přes den to jde, ale v noci, když musím vstát k Andulce je to fakt hukot. Tak jsem to trichu utlumila ibalginem, ale nic moc... :unamused: Jinak to je prima, že ti vaši kamarádi se stěhujou a čekaj..to je vždycky fajn, když máš kamarády se skoro stejně starejma dětma, Já jsem fakt ráda, že ségra má jen o chlup starší mimi...strašně nás to sblížilo a taky je to praktický...ona nakupuje, my dědíme

My jdem za chvíli na prochajdu s kamarády, co čekají v červnu... :wink: Tak se těším, máme pro ně dáraček a budu ho muset jít ještě zabalit, to jsem nezvládla doteď. :sunglasses:
3. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
jejej Medi, tak to se ti sešla blbá kombinace - nastydnutí a blbá postel... tak snad to brzy přejde a bude ti líp.
já jsem taky ráda, že máme se ségrou mimča lehce po sobě a na tu kámošku tady se vyloženě těším - nebude teda přímo ve městě, stavějí v jedné vesnici, ale snad budu mít auto nebo ona a případně existují busy.

my byli na malém výletě na jedné sjezdovce se mrknout a supr! jasno, snížek - prima. a taky v nákupním centru, koupila jsem si novou žehličku - tak ji hned jdu zajet, se těšim, žehlení (kromě košil) mě celkem baví a s touhle žehličkou to jde samo - už ji mám ozkoušenou :slight_smile:. a taky jsme nechali nějaké ty penízky v Nextu, Tom si koupil kalhoty, já peněženku, naušnice a pantofle a Filípek košili, svetr a triko :grinning:
3. led 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tu dneska zas :slight_smile:
KOukám na telku a Honza mě teda dostal, protože ho nepustej k tý klauzuře...ach jo....mě z něj klepne. Tak doufám, že nebudeme platit to školný, protože bude zaručeně přetahovat o další semestr...u nás nejde fakt nic normálně... :frowning2:
3. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
Nakukuju... a jen v rychlosti... teda Medi!!!!!! to mě moc mrzí, že zas máte takový komplikace s tou honzovo školou :frowning2: a už neni žádná možnost, že by to ještě stihl? Ach jo...ty chlapy jsou někdy hrozný... nebo za to honza nemůže?
3. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
Alčo, asi může, páč je lemplík a vždycky si myslí, že to ještě zvládně a podcení toho spoustu...takže mohl mít zápočet a jít v klidu ke klauzuře..no tak půjde v květnu, to se nedá nic dělat. Ale budu ho muset asi ohlídat, on to porstě neusostředí...a nechtěl mi nic říkat, páč se styděl...pusa... :frowning2:
3. led 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
ahoj holky,
medi : to je teda pech s tou Honzovou skolou...

Miso : s temi kamarady je to super...taky jsem rada, ze mam kamosky, co zalozili rodinu ve stejne dobe jako ja nebo driv a z pratelstvi pubettacek bez chlapa jsou pratelstvi maminek s detma....
vzdykcy mi je lito holek, co treba maji deti moc brzo nebo naopak pozdeji a minou se se svyma kamoskama (tim, cim zrovna zijou)...
ja to mam nacasovany fakt vyborne :dizzy_face: kolem me je dost kamosek z mladi, co ted maji taky male deti :dizzy_face:

Medi : mi pride, ze ti je Andulka dost podobna. Hlavne mate stejny nos :slight_smile:
4. led 2009 v 00:36  • Odpověz
Dobré zasněžené ráno!

Medi, no tak to se holt nedá nic robiť :frowning2: tak ho teď hezky ohlídáš a všechno dobře dopadne :slight_smile:

Míšo, tak to je super s těma kamarádama, že jsou taky těhotný a navíc se budou stěhovat k vám! A žehlička žehlí?

Jedu k našim na obídek :dizzy_face:
4. led 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojky!
jj s těmi kamarády mám fakt radost!!!

a Alčo, žehlička super!!! jsem nadšená - já měla tak 10 let starou od Ety, ještě od mamky, která si koupila novou a tuhle mi dala- je fakt, že dřív jsem moc nežehlila... tak jsem to vždycky vyhladila a dala dospodu :grinning: , ale teď, co jsem žena v domácnosti :grinning: , tak obecně ty domácí práce nějak moc žeru no.... :grinning: a je fakt, že s miminkem se žehlí furt... a od té doby, co jsem vyprala povlečení a nebesa do postýlky a bylo to zmuchlané jak prase a moje žehlička nad tím chudák funěla... tak jsem to vzala k našim a půjčila si na to mamčinu žehličku a šup, dva dny na to ji mám doma :grinning: je suprová!!! jsem včera vyžehlila koš prádla a doslova jsem si nad tím lebedila a furt tahala Toma, ať to jde vyzkoušet, jaká je to paráda :grinning:

a to ještě předtím jsem poprvé vysála naším novým vysavačem - dostali jsme ho k vánocům od našich, ale ti blbouni v obchodě tam zapomněli přibalit nabíječku - a vzhledem k tomu, že je to bezšňůrový vysavač, tak jaksi bez toho nefunguje že... a otevřeno měli prvně až v pátek... tak jsem si včera vysála celý byt a to je taková paráda!!!!!!!!!!!!!! Tom chtěl taky, ale jsem ho nenechala.... takže jsem řekla sbohem mému koštěti, protože tohle je prostě velká náhrada :grinning:
teď tu tak na mě ten vysavač krásně kouká a svítí, že je připraven k akci, tak vám nevím, jestli se na to nevrhnu znouvu :grinning:
4. led 2009 v 10:39  • Odpověz
co máš k obědu u vašich? manža dělá řízky :dizzy_face: a pak odpo jedeme k našim, pod zahradou, kam se ráda vrhám s autem, se koná hokejový srandaturnaj :wink:
4. led 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.