• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
a protože jsem ostuda a vůbec nemám v albu nic z oblečení pro Filípka, tak jsem vám vyfotila aspoň ty včerejší úlovky z Nextu - tak to jdu stáhnout :wink:
4. led 2009 v 10:41  • Odpověz
tak to máte v albu - Filípek bude fešák :dizzy_face:
a já jdu něco dělat.... :wink:
4. led 2009 v 10:48  • Odpověz
Teda Míšo, a nechceš vyžehlit i moje prádlo????? Já tu mám toho na žehlení spoustu, ale ten akt stále odkládám.... :grinning:
No a vysát bys tu taky mohla :grinning:
No a Filípek bude tedy fešák!
Jaký byly řízečky???? Já měla rizoto, ale bylo mňam...
4. led 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky...
Tak Honzk určitě nejde ani na klauzuru, včera mu napsal kamarád - učitel z VŠ, že už to kontrolujou a bez toho zápichu smůla...takže se bude snažit dohnat tu němčinu a už tu 2 hodiny hledá potvrzení z Německa ze studia, aby mu uznali jeden předmět...a nemůže to najít...to je fakt na pevný nervy.
A Andulka dneska byla taky výživná....tak to je prostě prima den. Byla jsem za mamkou v Úvalech a šly jsme na prochajdu a ona mi začala kázat, že co že to mám za nemožnýho chlapa, proč jsem s tím nic neudělala...a tak.

No lidi, jdu dokoukat du detektivku...Honza tu sedí jako oukropeček a je z toho hotovej.. :unamused:
4. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska první, jo?

U nás noc na prd, Andulka pořád kňučela, bolelo ji bříško, takže jsem od 3 s ní nespala, držela jí nohy nahoře, aby aspoň usnula, ale zkuste spát v týhle poloze...

Už zas hejká, musím k ní... :frowning2:
5. led 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky, zdravím v novém, už totálně nesvátečním týdnu!

Medi, je mi to líto ohledně té Honzíkovi školy...
a co ostatní? nějak se nám zase vytratily...

já dneska zabalím tu tašku.... už mi kleslo břicho a už to poznalo o okolí, tak už se Filípek chystá, tak já musím taky :grinning: postýlka už je na místě, tak vám ji dneska vyfotím... takže poprvé jsem spala s postýlkou vedle sebe.... no holky, ono je to snad vážně reálné, že budeme mít miminko!!!!
5. led 2009 v 09:36  • Odpověz
Medi, teda vy si s tím užijete... co na to říká doktorka, neexistuje na to nějaká pomoc?

Alčo, tobě přeju fajn pracovní den po delší době :dizzy_face:
5. led 2009 v 09:38  • Odpověz
Míšo, tak už máš zbaleno??? :grinning: a jak je?
Jinak díky za přání! je tu fajn... akorát jdu za chvíli na jednání na centrálu k nějakýmu výrobně technickému řediteli...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Medi, to si tedy užíváš :unamused:
5. led 2009 v 11:27  • Odpověz
Alčo, nemám... dala jsem prát pračku, vyluxovala, sklidila vánoční výzdobu a suším včerejší prádlo - a taky jsem si uvařila maliník a lněné semínko, tak teď popíjím a těším se, až mi trošku slehne a dám si řízek :grinning:

chtěla jsem jít koupit pantofle do porodky, ale je tam tak nějak hnusně, tak asi nepůjdu... se mi do toho nechce... jinak je mi fajn! od té doby, co mám sprej do nosu, tak spím dobře, četla jsem v noci jen hodinu, takže paráda! akorát teda ten nos mě trošku děsí, jakmile si po 5ti hodinách nestříknu, začnu se nehorázně dusit... asi je to nějaká alergie či co a zhoršuje se to.... ale prostě smůla, stříkám ten sprej, přestože by se měl stříkat jen pár dní - ale přeci se neudusím!!! budu to řešit až po porodu. Ale jinak je fajn :wink:
jéjej, jednání, tak ať ti dobře dopadne!
5. led 2009 v 11:53  • Odpověz
ach jo, zas druhá stránka... :frowning2:
kde se všechny couráte????

Teda Míšo, ty seš aktivní :sunglasses: Hele jako s tou rýmou - já vím, že se říká, že si to smíš stříkat do nosu jen pár dní, ale... tvůj postoj schvaluju! Dejchat se musí :dizzy_face:

Já sem poradu zvládla, šlo spíš o informativní schůzku kvůli konferenci, kde bude šéfík prezentovat naší stavbu, ale protože je teď na dovče, tak jsem tam byla místo něj já... :sunglasses: No a už sem doma, přeci se nebudu vracet až do počernic, když sem byla kousek od domova, že??? Stejně práci, co jsem měla, jsem udělala dopolko... je to na nic, stále nemáme žádnou práci a ani zatím bohužel vidinu :frowning2: Ve středu máme poradu s vedením naší divize, tak z toho máme všichni trochu strach, co nás čeká... třeba snížení platů a tak podobně... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
5. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
Alčo, tý jo, no je to hustý co.... se nestaví? tak snad to nedopadne nějak blbě a práce bude... sakryš práce...

dala jsem dokupy postýlku, tak už má Filípek kde spát - teda v hromadě už byla, já ji jen "vystylovala" a dala do konečné podoby :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2229512#navigator
5. led 2009 v 15:21  • Odpověz
NMíšo, tam se bude spinkat jedna radost!!! Krása :dizzy_face:
5. led 2009 v 16:14  • Odpověz
promiň za zkomolení jména...
5. led 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak rehábka vcelku v poho, novej cvik, aby se mi nestavěla na hlavu a nezakláněla, že to je špatně. Ráno jsme dali trubičku a chudák se pokadila jako víno...no se nedá nic dělat, ale už by to mohlo přestat. Asi vysadím mléčný výrobky, mám strach aby to nebyl nějakej problém .Ségra je taky nesmí...tak ještě zkusím ty laktobacily, sice to jím, ale nic moc pravidelně.

jj, Honzík je kapitolka sama pro sebe...no škoda mluvit, natož se vztekat. Tak ten jeden zápich dostane zítra..a to nás ten "super" vyučující včera vystrašil, že na něj nemá nárok, tak mu psal, že se tak dohodli, tak mu ho teda milostivě nakonec udělí...ach jo co z toho maj...Míšo, vzpomínám na tvou diplomku a ty milý lidi..
5. led 2009 v 17:23  • Odpověz
Medi, fajn, že rehabka proběhla v poho :dizzy_face: No vidíš, to mě vlastně napadlo až teď, že když jsou velký problémy s prdíkama, tak že má maminka zkusit nějak změnit sravu, vypustit "riziková" jídla a tak... každopádně bych vám přála, aby už to co nejdřív skončilo. Musí to bejt záhul pro vás pro obě...
5. led 2009 v 18:20  • Odpověz
Jéňovi od Léni přeji vše nej k jeho dnešním půlročním narozeninám!!!! :dizzy_face:
5. led 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Míšo : krásná postýlka !!! Už ti kleslo břicho, jo ? Mě kleslo břicho už min. 2 týdny pred terminem a pak jsem jeste 5 dni prenasela... :unamused: lidi me namlsali, ze uz budu rodit a nic...to samy sestra na jednom z monitoru, jak mi rekla, ze do uterka porodim a rodila jsem v patek...
snad to u tebe nebude dlouho trvat a hlavne ti moc preju, at neprenasis, je to docela na bednu !

jaji : to me prekvapuje, ze neni prace :astonished: tak at se to brzo zlepsi..

Medi : s tou Honzvou skolou to je teda taky neco...nestacim se divit.
a boleni Andulky me moc mrzi....snad uz ji to chuderku brzo prejde....ono se rika, zkonci kolika a zacne bolest zubu, tak Andulce preju, at ji aspon ty zoubky potom netrapi, kdyz uz zkousi tolik s briskem !

leni : vse nej Jenovi k pulrocku !!! neuveritelny !!! to uz je vazne tak velkej ? :dizzy_face:
5. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
Medi, tak snad to ještě dopadne!
Alčo, dík :dizzy_face:
jé díky za připomenutí! Jeníčku, vše nej k půlroku!!!!

Petru, to se fakt nedá říct, že něco je indikátorem porodu... na tyhle kecy typu kdy porodím, jsem alergická - to neví fakt nikdo a nedá se to usuzovat dle ničeho... já to psala jen proto, že už mi to přijde takové reálnější, že i já budu rodit... já se porodu nebojím, vůbec si to nepřipouštim... a tohle je taková první známka, že se něco asi začíná dít...

a když budu přenášet, tak se taky nepo.... myslím, že Filípek extra velkej neni a doktoři případně sami vědí, kdy ho vyhnat - mému doktorovi tady bezmezně věřím... takže jak řekne, tak bude :wink:
5. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
jo holky a ode dneška od 23 hodin nepůjde koník, dle info od Boba do zítřka 11, ale myslím, že se to protáhne jako vždy...
dopo jdu na monitor a do poradny, tak kdyby bylo něco akutního, což fakt nepředpokldám, tak napíšu sms...
každopádně nemám sbalenou tašku, takže ještě neporodím :grinning:
5. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Míšo, tak dobře pořiď.
Jinak to nedopadne, pokud nenajdem ten papír z Německa..takže jdu na to...do půl 10 jsem uspávala...děs běs :confounded:
5. led 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky, tak zas noc jak víno... :frowning2: Volala jsem dr. a prej nemám kojit přes noc, že si střeva neodčinou. Včera to skončilo trubičkou....Dneska přijdou z úřadu odečítat teplo a vodu...tak uvidíme ten doplatek.

Jo a ten papír jsme zatím nenašli.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. led 2009 v 11:21  • Odpověz
Baf,

tak jak Míšo na monitoru?????

Medi, holka drž se! Snad ten papír najdete. A Aničku kéž by už to tak netrápilo....
6. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Míšo : jo jo...nikdo nevi, kdo kdy bude rodit...taky ty kecy nesnasim...znam spoustu holek, co jim rekli, na porod to nevypada a jeste ten den vecer jely nebo : budete rodit do uterka (viz ja) a pak prenaseni....
no jasne, ja se taky nebala, ani prenaseni jsem se tolik nebala, i kdyz v mem pripade to riziko bylo, protoze byl Tonda hodne velkej a kdybych prenasela jeste dyl, nemusel by jit porodit prirozene (to u tebe nehrozi) doktorum jsem verila, ale jen to pro me bylo takovy narocny, tim jak jsem se uz nemohla skoro hybat a musela jsem obden chodit na monitor (vzdycky jsem pak cely den nemohla skoro chodit) a na psychiku to docela pusobi, to jak clovek nevi dne ani hodiny....je par dni po terminu, vsichni co meli termin po nem rodi....atd
ale treba budes jedina koho znam, komu prenaset nevadi :wink:

jinak, na breznackach mame novou zabavu, retro fotky :grinning:
jen kdyby to nekoho zajimalo : http://zida.rajce.idnes.cz/Tak_jde_cas/
6. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Je ja se tak tesim, az tu zase budou nejake cerstve zazitky s novorozenatkem :dizzy_face:
6. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky,
začalo se zase chodit do práce a nestíhám :astonished:

Medi, moc mě to mrzí s Honzíkovou školou :frowning2:, vleče se mu to, co? :frowning2: To vysazení mléka zkus, dneska už se stejně tvrdí, že moc zdravé není, tak možná prospěješ i sama sobě :wink:

Míšo, já se picnu, Ty ještě nemáš sbaleno? :grinning: Je fajn, že se kamarádi stěhují k vám a budete mít přibližně stejně staré děti - i to, že Filípek s Adamem budou skoro stejně staří bratranci :slight_smile: Filípek bude švihák :wink: Tak maliník nakonec piješ? Jo, a jak jsi spokojená s dýňovým olejem? Manžel ke mně včera čichal, když jsem jím byla namazaná a prohlásil, že je to jak zkažené vajíčko, bídák :grinning: Co zkusit do toho nosíku vincentku nebo mořskou ve spreji (nevím, co máš přesně za potíže, ale tímto si neuškodíš a můžeš to používat dlouhodobě)? Postýlka vypadá nádherně :dizzy_face: Tak jak monitor?

Jaji, přeju Ti, ať jistá záležitost není moc nadlouho :wink: Tak pokračovací aranžérský kurzík? Snad to v práci nebude tak horké, jak se zdá :frowning2: Docela se divím, myslela jsem, že toho máte teď dost. Krize dolehla i na vás?

Jak jsem psala, že jsem nechala otevřenou diskusi, tak manžílek asi nakoukl - dělal sice jakoby nic, ale v jednu chvíli na mě vyrukoval s tím, že jako už toužím po miminku. Tak jsem řekla, že jo, ale že ještě vydržím.
6. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahoj holky, jenom se hlásím, že vše ok, od minula se nález vůbec nehnul, takže rodit ještě se nechystám - doktor se ale opět smál, že se klidně můžeme vidět už zítra :grinning: ,ale já mu na to řekla, že děkuji nechci.... fakt chci toho vodnáře
ale nevim, kdo vymyslel porodnici nahoře na kopci, v tomhle sněhu je to fakt chuťovka, navíc jsem slíbila Lucce pomoct s dětma u doktorky, šla s oběma a potřebovala jsem nakoupit ve městě něco do porodnice a výsledek je, že jsem ráno odešla v 9 a vrátila se teď - jsem ouplně mrtvá...

příště si normálně beru taxíka, ten kopec fakt nedám... a příště už budu poslední den 39. týdne, takže si to můžu dovolit ne? všude se valím pěšky, tak příště na to prdím, ten kopec je fakt masakr...

napíšu večer... zatím pa :dizzy_face:
6. led 2009 v 16:21  • Odpověz
jo holky a ještě si musím postěžovat - jak jsem furt nabírala tak akorát, tak dneska mi navážila od minulého týdne dvě kila navrch!!!! se mi to zdá hrozně moc!!!! je fakt že mají takovou tu starou váhu se závažíčkama a já tam šla po nějaké stokilové, tak jen závažíčko posunula a moc neřešila, jestli jsou jazíčky vyrovnané, ale nahlásila dvě kila... tak mám z toho trochu depku, protože jestli to takhle bude pokračovat, tak potěš koště... tak nevím, jestli omezit jídlo či co...
6. led 2009 v 16:29  • Odpověz
Medi, já to moc nechápu, jak jako nemáš kojit přes noc? to nebude malá celou noc jíst? to si nedokážu představit.... :pensive: a co papír, našli jste?

Petru, teda já furt byla klidná, že je Filípek tak akorát, ale teď dle toho přibírání se fakt začínám hrozit, co se tam uvnitř děje... jako mě z toho chytla depka, proč najednou tak přibírám... :pensive: no ale dneska jsem měla celkově divnej den, takže mám depku ze všeho.... bych se potřebovala pořádně nažrat, ale teda ta váha mě vyděsila :grinning: :grinning:

ty fotky, to je super! taky bych něco takového brala, tak třeba se k tomu někdy dohrabu - ale super nápad!
jinak já jakožto druhorzené dítě moc fotek nemám... klasický úděl druhých dětí...

Hermi, máte hodně práce?
Hermi, jak jsi psala Médě ohledně mléka, že není moc zdravé - jak jsi to myslela? :astonished: já jsem dneska nějaká natvrdlá co?
a sbaleno mám jen něco, mi to přijde hrozně nepraktický to balení ... stejně potřebuju ty věci (kromě plínek a vložek apod.) denně, tak nevím, co jako balit...
a maliník piju poctivě, navíc mi chutná, což je div, protože já normálně bylinkové čaje nemusím a taky si svařuju to semínko... a dýňák taky mažu poctivě, jen o svátcích jsem si mazala zase ten obličejový olej (asi 4 dny, jsem si říkala, abych o svátcích nesmrděla :grinning: ). Tak uvidíme, jak to působí... přišlo mi, že těch pár dní, co jsem to nemazala, tak se to zhoršilo, tak možná že ten dýňák fakt zabírá... uvidíme!
teda, tak ty smrdíš jak vajíčko, já jak chleba :grinning: no a ohledně nosu - tak za vincentku a mořskou vodu jsem už utratila pár set... a bohužel... mám to od té doby, co jsme se sem přestěhovali, takže spíš nějaká alergie, ale zhoršilo se mi to rapidně, jak jsem měla rýmu

Hermi a co teda manža přesně říkal? ohledně té touhy po mimi...? no jsem na vás zvědavá...

tu dlouho nebyla Léňa a Stáňa..
6. led 2009 v 18:07  • Odpověz
Míšo, z toho přibrání si nic nedělej! Jednak sama říkáš, že Tě nemusela zvážit přesně (vážíš se i doma? Tím by se to mohlo rozseknout), jednak to vůbec nemusí být sádlo - něco třeba přibral Filípek, něco může být voda a tuku jen troška :wink: A i kdyby - Ty to určitě zhubneš jedna dvě! Nedepkuj nebo Tě zbiju :grinning: Tak to jo - s tím balením :wink:, já houby rozumím, co člověk v porodnici potřebuje (krom plenek, vložek a noční košile :grinning:). Ono se o mléku píše, že to není zas takový zázrak, že zahleňuje a dost lidí (prý cca 40 %) neumí trávit laktózu - mléčný cukr. Za sebe to neberu nijak dramaticky, ale přece jen mléko omezuji (dřív jsem ho mívala i 3x denně, teď se snažím 1x). Jsou teorie, že mléko není ideálním zdrojem vápníku, vhodnější je třeba zelenina typu broklice, květák, kapusta - Japonci, kteří mléko nepijí, mají nejnižší výskyt osteoporózy. Na ten maliník jsem se ptala, protože jsi onehdy psala, že kvůli tomu streptokokovi ho vysazuješ, abys nerodila moc rychle :wink: No a s tím povídáním o touze po mimi to bylo tak, že jsme se bavili o jedné mladší kamarádce, která šla po gymplu ještě na konzervatoř a po ní chce na VŠ a já jsem se zamyslela a říkám: "Tyjo, jí je 24, to jsem se vdávala" a manžel na to něco v tom smyslu, že jsem se vdávala tak mladá a teď už toužím po miminku. No a já ani vlastně nevím, co jsem na to odpověděla - něco v tom smyslu, že jo, ale že to ještě musí počkat, nebo tak něco. A manžel pak řekl, že kdybych chtěla, můžu ho oklamat (dle teploty vždy "zavelím", zda Pharmatex ano nebo ne), ale že ví, že bych to neudělala. Tak jsem říkala, že samozřejmě ne (nedokázala bych něco takového udělat a navíc pak žít s pocitem, že jsem takto hnusně podvedla manžela), ale upozornila jsem ho, že Pharm. není 100% :slight_smile: Taky jsem na nás zvědavá :grinning: Ale tak do konce roku bych ráda vydržela netěhotná (už vzhledem k manželovým studiím), pak se uvidí :wink:

Petru, retro fotky jsou skvělý nápad! Možná se taky pokusím něco podobného spáchat, trochu problém je, že taťka dřív dost fotil na diáky (alemá na ně skener, tak by to mělo být vyřešené - teď ho ještě ukecat, aby mi dovolil ponořit se do jeho archivu :grinning:). Na té školní fotce bych F. vůbec nepoznala :astonished: A pobavily mě lennonky - taky jsem po nich toužila :grinning: (a přitom sluší málokomu).
6. led 2009 v 19:28  • Odpověz
Jo, jak píšu o mléku 3x denně - myslím tím různé mléčné výrobky, ne mléko jako takové - tu bílou tekutinu (to nesnáším, brr).

A Medi, jíš starší pečivo?
6. led 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.