• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
zdar děvčata,

Petru, retro fotky jsou super!

Míšo, z tý váhy si fakt nelam hlavu!!! herminka má pravdu... jsem ráda, že kontrola byla jinak v poho!!!

Hermi, to je fajn, že jste si s manželem "vyjasnili" to mimčo. Jen se tě zeptám, co že to používáte jako ochranu...? Nic mi ten název neříká, tak ať se taky trochu poučím a rozšířím své obzory :dizzy_face:
Jinak já mléko nepiju vůbec :grinning: A vápník je v brokolici a v květáku ? to je pro mě dobrá zpráva...

Medi, taky si dost dobře neumím představit, že bys nekojila celou noc...jak to ta doktorka myslela prosím tě? vždyť to by pak sice Andulka třeba neměla prdíky (možná), ale zas by nespala z hladu... :confused:
6. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jaji, Pharmatex je spermicidní přípravek - buď ve formě krému nebo globulí. Nejsem si teď 100% jistá, ale měl by být spolehlivý skoro jako HA (můj dr. tvrdí, že už z podstaty to možné není, ale přisprávném použití je vysoce spolehlivý - víc než kondom). Nějaké info třeba zde:
http://www.lekynainternetu.cz/pro-zeny/-pharmatex-vaginalni-globule-10-ks/prod_1216.html
http://www.lekynainternetu.cz/pro-zeny/-pharmatex-krem-72g-aplikator/prod_796.html

Já právě taky mléko jako takové nepiju vůbec (nikdy mi nechutnalo - a to mi mamka nutila kakao skoro do dospělosti, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale sýry a jogurty mám ráda, nicméně se je snažím omezit.

Medi, taky to s tím nekojením nechápu :fearful: Vždyť je ještě malinká na nějakou večerní kaši nebo něco jiného, co by ji zasytilo na celou noc.
6. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Míšo : neblbni, vždyť si i krátce před porodem štíhlá a jsi jedna z těch šťastných co má jen bříško.
Proč z toho máš depku. Nevěřim, že si myslíš, že bys to neshodila. :wink:
Si myslím, že se buď dr. spletla nebo si to opravdu přibrala, ale nevidím v tom problém. Ke konci děti přibívají víc. V březňačkách jsme se shodly, že jsme nejvíc přibraly právě ke konci. Já taky přibírala kolem 1-2 kil týdně.
První trimestr jsem nepřibírala vůbec, dokonce jsem i kilo zhubla, ale třetí trimestr měl grády.... :sunglasses:

hermi : o tyhle antikoncepci jsem v zivote neslysela, juknu na to....zni to zajimave.
ja mam mliko rada, ale nejak si pres den nevzpomenu si nalejt...casto se mi nechce otvirat krabici kvuli sklenici mlika, aby se pak nezkazilo, takze kdyz mam nezvladatelnou chut na mliko (fakt ji obcas mam), tak si koupim to v te lahvi.

dekuju za pochvalu fotek, bylo by super, kdyby se vam taky chtelo neco spachat....me hrozne bavi prohlizet cizi fotky, obzvlast ty z minulosti...
jedna breznacka tam dala super fotku ze spartakiady, jsem se fakt pobavila....vypada na ni starsi nez ted :grinning: a pritom ji tam je 16 a ted 34.
6. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahojky holky, moc se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, je to ho nějak moc s Jendou a do toho všeho je ještě mamka v nemocnici, dneska ráno jela vlakem k nám, vezla dárky a dort pro Jendu k půlroku a udělalo se jí hrozně zle a z Plzně jí vezla záchranka do nemocnice. Hned jsme za ní jeli, holky vypadala strašně, to bylo hrozný jí takhle vidět, mamka je zdravá, tatka je pořád marod, ale u mamky jsme si vůbec nepřipouštěli, že by jí něco mohlo být, tak o to to byl větší šok, já pořád hrozně brečim, nemůžu se z toho vzpamatovat. Snad to nic nebude, dneska jí dělali CT hlavy a další vyšetření cév a tak zítra budeme vědět víc. jdu spát, omlouvám se, nedočetla jsem, zítra snad napíšu víc.moc vás všechny zdravím!!!
6. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky,

jen v rychlosti hlásím, že jsme v pořádku, jen trochu nestíhám. Teda psát, průběžně vás čtu. :slight_smile: Mišák se zlepšuje v plazení,... a taky to vypadá, že se mu klubou 1 nebo 2 horní zoubky. :slight_smile: A pořád toho moc nenaspí. :slight_smile: Ale chválím ho, snad to nezakřiknu, že začal hezky papat. Hezky otvírá pusinku, nesahá mi do toho a sní celou malou skleničku / kelímek. :slight_smile:
A včera se nám ho podařilo hezky rozesmát. Máme z toho krátký video, jen nevím, kam a jak ho dát, abyste se na něj mohly podívat. :slight_smile:

Leni, s mamkou je mi to moc líto. Moc na vás myslím a držím palečky, ať je brzy v pořádku. :slight_smile:
A dodatečně Jéňovi vše nejlepší k půl roku. :slight_smile:

Hermi, já mám mléko a mléčný výrobky ráda, ale taky jsem slyšela, že dospělý člověk z toho nemá zas až takový užitek, že na to nemá uzpůsobený trávení (teda na mlíko, třeba jogurty a sýry už jsou zpracovaný,... ty si myslím, že jsou dobrý) a že jiní dospělí savci taky mlíko nepijí. Nejdřív jsem tě ale taky nepochopila, protože to po Médině příspěvku, že nemá v noci kojit, vyznělo, že je nezdravý mateřský mlíko. Přitom ty jsi reagovala na to, že Méďa uvažuje, že nebude jíst mléčný výrobky. :slight_smile:

Petru, ty fotky jsou dost dobrý. :dizzy_face: Třeba se k něčemu takovýmu taky někdy dostanu... :dizzy_face:

Míšo, s váhou si teď nelam hlavu. Třeba je nepřesná váha nebo zadržuješ vodu,... to je jedno. Filípek si řekne, co potřebuje. A už to bude jen chvíli, pak to půjde dolů. :slight_smile: A užívej si, že teď můžeš bez výčitek přibírat. :grinning:
Hlavně, že kontrola dopadla dobře a Filípek je v pořádku. :slight_smile:
A postýlka je moc hezká. :dizzy_face:

Medi, chudinka Anička, tak snad se to brzy zlepší. :slight_smile: Taky mi přijde divný, že bys ji neměla celou noc kojit, vždyť bude mít hlad. Mišák teda na noc kaši dostává, ale stejně to nepomáhá a baští v noci několikrát. No někdy je to spíš zvyk než hlad, ale nějak nemám sílu ho to odnaučovat. :slight_smile:

Dobrou noc. :slight_smile:
6. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
Míšo, ještě k tý tašce. Tak si udělej hromádku věcí, který denně nepoužíváš. A pak seznam věcí, který posbíráš, až "to" začne. :slight_smile: Já jsem taky balila narychlo a zapomněli jsme jen na oddací list. :slight_smile: No a stejně, jak si mě tam nechali, tak jsem si měla nechat jen nejdůležitější věci a ostatní Petr odvezl domů, že mi to má přivézt další den. A jak přijel hned po porodu, tak to stejně znovu odvážel, že mi to má přivézt až přijede na odpolední návštěvu až budu na pokoji. A doporučuju, pokud máš obrázky z UTZ v těhu průkazce, tak si je vyndat. Průkazku ti vezmou a obrázky by ti nemuseli vrátit. Já jsem si teda ofotila i průkazku. :slight_smile:
A teď už fakt dobrou. :slight_smile:
6. led 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jé Leni, tak to na tebe moc myslím, ať to s mamkou není nic vážného!!!!!!!!!!!! Držím palečky a dej vědět kočko.

Stáni i ostatní zdravím... letím teď na poradu vedení, bude to hukot, oznámí nám tam spoustu nepříjemných věcí, já už část slyšela včera od náměstka...někteří se budou asi hodně vztekat :unamused: a možná i dávat výpovědi :frowning2:
7. led 2009 v 07:42  • Odpověz
Leni, co to tu čtu?... moc mě to mrzí! myslím na vás i maminku, hlavně, aby to nebylo nic vážného! doufám, že ne!!!! kočičko, drž se!
7. led 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Leni, to je hrozný !!!Chápu že jsi z toho hotová. Tak hlavně ať to byla jen nějaká banalita !!!

jo jo Stáni, doufám, že taky uděláte nějaký retro, jsem zvědavá.
Stáni, já dávám videa na youtube, je to docela snadný a ted tam je i cestina....
mam tam sice jen 3 videa, nestiham, ale chci tam postupne dodat zbytek. zkus tam Misaka dat, at se pokochame... :wink:
7. led 2009 v 08:17  • Odpověz
jinak Hermi, jsem se zvážila i doma a je to hodně podobné... takže ta váha fakt takhle rychle se vyhoupla... o to, že bych to neshodila, mi ani nejde, spíš mi to přijde divné, že to najednou takhle letí.... no kašlu na to, včera jsem nějak depkovala... ale zkusím se míň cpát

a už jsem to pochopila s tím mlíkem, já taky nejdřív pochopila, že píšeš, že mateřské mléko není zdravé!!! tak teď už chňápu :grinning: já teda mléko a mléčné výrobky miluju - denně mám jogurt, sýr a kor teď v těhu teda mám chuť na mlíko, takže si často naleju skleničku nebo si prostě cestou kolem lednice mlíka cucnu... tak asi Filípek potřebuje....

teda, jak jsi psala o tom, že by ženská mohla toho chlapa ohledně miminka oklamat, to se mi ouplně udělalo blbě při té představě, že bych to udělala... to je hnus, to se mi úplně příčí... ale zaujal mě taky ten Pharmatex, až to bude aktuální, ještě se tě přeptám jo? tak jsem zvědavá, jak s vámi konec roku zatočí :grinning:

haha Lennonky :grinning: já měla jedny sluneční :grinning:
7. led 2009 v 08:23  • Odpověz
Stáni, to video určitě někama dej, moc ráda bych se podívala! a Míša je šikulka, jak hezky jí :wink:
a s tím ofocením průkazky to není špatný nápad, aby pak člověk mohl porovnávat v druhém těhu co? :wink:
7. led 2009 v 08:26  • Odpověz
jinak jsem včera byla se ségrou a dětma u doktorky - brala obě, tak jsem jí je na střídačku hlídala a holky, to byl hukot! některé matky teda, to je šílené, furt si chtěly povídat a po půl hodině hlášek v tom plurálu typu: no my trpíme na prdíky, to ale hezky přibíráme, to tam zase budeme křičánkovat... jsem se málem okotila :grinning:
no uf, co já jsem to za matku!!! :grinning:
7. led 2009 v 08:29  • Odpověz
Alčo, dej vědět, jak ta schůze dopadla!!!!
7. led 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Míšo : ta váha opravdu nemusí znamenat problem. Ke konci se pribira vic nez za cele tehu..... :wink:
a neverim, ze ty by ses cpala.... :slight_smile:

taky jsem mela slunecni lennonky, hrozne jsem po nich touzila :grinning: tebe si v nich teda nedovedu predstavit, narozdil ode me jsi takovy moderni typ, ja chodila jako hastros, obleceni ze sekace (nemela jsem prachy a nasi mi nic nedali)

znam par holek, co si fotky z UTZ zapomnely v prukazce, to fakt zamrzi....
ja mela prukazku taky ofocenou a ja blbka tu kopii pak odevzdala na Pojistovne MV, kdyz jsem tam cerpala nejaky prispevek pro tehotny...., nedoslo mi, ze to je moje jedina kopie :sweat_smile: :angry: :frowning2:

Míšo, já se v čekárně u dětské dr. taky moc neangažuju v hovorech a taky mi je trapny pred ostatnima nejak komunikovat s Tondou....Proste je mi trapny s nim pred lidma nejak blbnout nebo se s nim nuchat....si pripadam ze jsem divna, protoze vsechny ty maminky s tema detma porad mluvej a zapojujou do debaty i lidi okolo a ja tam vzdy sedim jako pecka, s Tondou na kline a mlcim... :sweat_smile: :sweat_smile:
ja mu to pak vynahradim vzdycky doma :grinning:

a musim priznat, ze se teda taky nekdy pristihnu, ze mluvim v mnoznym cisle. neni to porad, ale obcas mi to ujede. Myslim, ze to ujede obcas kazde matce, ale treba budes zase vyjimka :grinning:
Ted si nemuzu vzpomenout na situaci, kdy mi to ujede, ale vim ze jo... :sunglasses:
7. led 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
jaji : drzim palce, at tech spatnych zprav z porady je co nejmin.... :unamused:
7. led 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Míšo : a co vase diskuze ? uz se tam asi rodi ve velkem, co ? U nas se hodne rodilo pred terminem, ale vetsinou v nasem mesici, o mesic driv rodil malo kdo.
Az bude Tonda mit rok, tak si prectu diskuzi v miste, kdyz jsem rodila...uz jsem si ji jednou cetla. Je to uzasna nostalgie....Ja myslim, ze Tondovi prvni narozeny budu hodne prozivat.... :dizzy_face:
7. led 2009 v 08:41  • Odpověz
Petru, ale když to ujede, tak to je jasný, to je normálka, ale někdo fakt nemluví jinak... a to je pak hrůza!!! a abych nevypadala jak studenej čumák, tak já tam blba i s Áďou, protože byl nevrlej a Lucka se Sandrou uvnitř, tak jsme blbli u zrcadla a tak a on se řehtal... ty "svoje" děti si poňuňám a klidně si na ně zašišlám či co... ale mluvit takhle s ostatníma matkama, to je děs! jsme si s holkama z ledna kdysi říkaly, co nebudeme nidky dělat a dokonce si to holky někam psaly! tak to musíme vytáhnout, abysme věděly, jak jsme pak na tom!

mě furt jenom napadalo, že pohybovat se mezi těma, co tam byly v té čekárně, celé roky, tak po mateřské můžu jít dělat maximálně za pokladnu....
lennonky jsem měla na základce! to frčely :grinning:
jj u nás se rodí! už máme 13 miminek!! a teď o víkendu je úplněk a spousta musí jít na vyvolání a tak... takže to bude miminek jak blázen - mám obavu, že po půlce ledna tam budu sama.... fakt tam moc holek nezbyde pak, ty, co měly termíny po 20. lednu, tak většinou mají nějaké problémy a půjdou dřív... ale taky tam máme dvě expertky, co přenášejí už od silvestra :grinning:
7. led 2009 v 08:48  • Odpověz
a ohledně narozenin... to je jasný, to je nostalgie! mimochodem - Sandra je má dneska! jsou jí 3 :dizzy_face:
7. led 2009 v 08:49  • Odpověz
Jen jsem to přeletěla a nestíhám reagovat na víc (snad odpo):
Leni, moc na vás myslím!!! Snad mamince není nic vážného!

Míšo, pobavilas mě s tím množným číslem, snad taková jednou nebudu - zrovna včera jsem psala do jiné diskuse dvě perly:
"volam sestre a rikam ji, ze v 11,30 pravidelne spime a pokud ne, tak jsme desne protivni, pac chcem spat"
a
"rikam, ze na nocnik chodime, ale pouze obleceni, svleceni na nem jecime jak pominuti"
...a vidím tu maminu, jak sedí oblečená na nočníku a ječí :grinning: :grinning:
7. led 2009 v 10:26  • Odpověz
Hermi, to je přesně ono!!!! šílenost co? manža to naštěstí nesnáší ještě víc než já, takže kdyby náhodou hormony zapracovaly natolik, že sebecenzura přestane pracovat, mylsím, že mi to rychle připomene :grinning:
7. led 2009 v 10:31  • Odpověz
hodila jsem do alba aktuální fotku břuchu ale teda nevím proč, ale vypadá tam menší než před týdnem :grinning:
7. led 2009 v 11:27  • Odpověz
holky něco jsem dočetla, ale stejně mi přijde, že jsem mimo :slight_smile: mamka je snad dobrá, dneska chodí po vyšetřeních, ale už je jí líp, tak snad to nic nebude, jsem včera probrečela celej den, jak jsem z toho byla vyřízená.

Míšo, váhu neřeš, vždyt už jsi v posledním tažení :grinning: a máš poslední možnost neřešit, kolik vážíš :grinning: může to být jen voda a to stejně necháš v porodnici, tak bud v poho, vždyt jsi stejně hubená těhule :grinning: jinak s tím co s sebou do porodnice, tak já byla ráda, že jsem měla s sebou svůj polštář (teda prásknu se, že jsem měla dva polštáře :grinning: ), protože ty nemocniční polštáře stojí za prd, ten jsem využila hned po porodu, jak jsme tam leželi s Jendou, tak jsem měla hned pohodlíčko. A taky balzám na rty, protože po tom dýchání jsem měla úplně rozpraskaný rty. Jo a takovou tu vodu v rozprašovači, to bylo super na osvěžení obličeje.:slight_smile: Já si myslím, že Filípek vykoukne o chvilku dřív, nevím proč.:slight_smile:

Taky občas mluvím v množným čísle, ale spíš vyjímečně :slight_smile: a je spoustu věcí, který jsem si říkala, že nikdy dělat nebudu a dělám je, taky občas šišlám, ale ne nějak přehnaně, ale nekomolim jméno, jo když už jsem u jména, tak Jenda už je Honzíček, nějak jsem mu tak přes Vánoce začala říkat a už mu tak říkají skoro všichni, ale když píšu, tak je to pořád Jenda.:slight_smile:

tak co jsem to ještě chtěla napsat, jooo, Petru ty retro fotky jsou super!!!!!! jak jsi naskenovala ty fotky, máš doma skener? já to taky udělám, ale nevím, kdo by mi to naskenoval. :unamused:

Medi, s tím mlíkem můžeš mít pravdu, moje kamarádka to měla taky tak, že prcek jí šíleně řval a mysleli, že jsou to prdíky a pak vysadila mlíko a je to v pohodě. Zkus to, za to nic nedáš. Chudáci, to si teda užíváte, snad to brzo přejde. Myslím, že když mimčo pije dostatečně přes den, tak kolem tich 4 měsíců už v noci jíst nepotřebuje a že se většinou děti budí, že jsou tak zvyklí, aspon na Jendovi to tak vidím, ale nemám sílu ho nechat vyřvat, aby si zvykl, že se v noci nevstává.

Jinak my zkoušíme ty příkrmy, zatím teda nic moc, Jenda se bud dáví, dělá hrozný ksichty nebo má zavřenou pusu a vzteká se, zatím měl mrkev, mrkev s bramborem, jablko s hruškou, jablko s banánem, a avokádo, no nemůžu teda říct, že by mu něco vyloženě chutnalo, jsem ráda, když do něj dostanu pár lžiček, moc velkej jedlík to asi nebude, v tom bude jasně po mě!! :slight_smile: zatím to má domácí, uvidíme jak dál. S Jendou je to ted hukot, nechci si vůbec stěžovat, je úžasnej, směje se a pořád žvatlá, ale nesmím od něj odejít na minutu, jinak řev, holky já tu mám takovej bordel, nevyžehlený prádlo snad týden, nestíhám s ním vůůůbec nic, přes den už toho taky moc nenaspí, tak mám utrum.:slight_smile:

Ještě jsem něco chtěla napsat, ale ted nevím, tak já zase objevím večer.
7. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky...

Leni, doufám, že mamce se projevila jen nějaká chvilková slabost a bude ok...držím palce

petru...fotky super a soihals s Hermi, ty lennonky jsou parádní. Taky něco takovýho vyrobím :slight_smile:

hermi, míšo...nemám kojit tak často v noci jsem myslela. Andulka mi dřív spala od osmi do 2, 3 hod...a teď se o půlnoci budí a brečí. dneska jsem zkusila tu vodu a dala jsem do ní ten probian(to jsou laktobacily) a to byl řev...nakonec jsem vydržela do jedný a nakojila. Ale včera večer se konečně pořádně a sama posr...:slight_smile:

a dneska nevím, prdí, ale bolí ji to, snažím se jí pomáhat jen maloučko, aby se naučila sama tlačit...teď mi vytuhla na klíně, to je pusa. Píši jednou rukou, tak omluvte překlepy...

Jinak ten papír jsme nenašli...takže to zkusí ještě jinak...měl možnost si vybrat ze dvou předmětů a vybral si Vývoj jazyka, páč si myslel, že mu to uznaj z Německa...ale než by vystavili duplikát potvrzení a poslali...to potřebuje mít do pátku...cpž nestíhá, že? Tak to zkusí uhrát na ten druhej předmět, učí to u nich nějaká mladá prima Rakušanka...tak za ní dneska jde...tak držte palce

hermi, ta antikoncepce je docela zajímavá...já si řekla, že už žádný hormony, tak to řešíme pomocí gimových přátel...ale vzhledem k tomu, jak je Honza furt flekatej a má přecitlivělou kůži doufám, že nemá alergii na latex :wink:
7. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
Leni, tak to jsou dobré zprávy! tak snad to bude pokračvoat a opravdu z toho nic nebude!!!!

a díky za tip na polštář, hned jsem ho připsala :wink: a Honíček (to mi nejde přes ruku :grinning: ) je malej závisláček jo?

jinak abyste si nemyslely, že jako nemám ráda nějaké citové projevy vůči dětem - to vůbec ne§!!!!!! ale patří to jen mě a dítěti, takže klidně na něj budu šišlat a dělat ťuťu ňuňu apod. ... ale co je moc, to je moc.... a někdo opravdu neumí mluvit jinak, přestože mluví s dospělým člověkem - a takhle nechci dopadnout! doufám, že to nezní, že si jako budu hrát na super matku, každý má něco, já zas budu mít jistě miion jiných neřestí, ale zrovna tohle mě vadí a proto si nato budu dávat bacha!

Medi, tak dej vědět, jak Honzík dopadl jo?
7. led 2009 v 15:12  • Odpověz
Míšo, tak v čekárně u doktorky si taky dávám pozor a nějak se tam neprojevuju a kontakt nenavazuju :wink: vím jak to myslíš. :wink:

Honzíček je závisláček, ale pracujeme na tom, takhle to dál nejde, ale zas ho nemůžu nechat řvát celej den, ted má třeba hrací pětiminutovku v postýlce a je hodnej, ono to půjde, jen ted má období, že se neumí vůbec sám zabavit, tak se mu musím furt věnovat.
7. led 2009 v 15:42  • Odpověz
Leni, no jo, když on je ještě moc malinkej na to, aby si zábavu našel sám co? prcek jeden okatej :slight_smile:

ještě abych to celé doplnila - nejde o to, jak člověk reaguje na dítě, ale jak se chová mezi dospělými! a to mi přijde, že právě některé matky neumějí odlišit! mě se naopak líbí, když si rodina vytvoří svůj jazyk, je to takový její poklad stejně jako rodinné tradice, šperky a tak, ale musí to mít hranici té rodiny! ale jakmile mluvím s někým jiným, byť je to třeba taky matka a mluvíme o dětech, tak tam už ten "náš" jazyk prostě nepatří...
:wink:

a já si klidně u doktorky pokecám, ale normálně!!!
7. led 2009 v 15:53  • Odpověz
Míšo, já to vidím stejně jak ty, jen jak jsem to ve spěchu napsala jen ve zkratce, tak to vyznělo asi blbě. Jo a mimochodem, tu postýlku máte moc hezkou!!!!!!!!!

Holky, chtěla jsem se zeptat, kdo máte cestovní postýlku, jakou v ní máte matraci? my jí dostali k Vánocům, ale ta matrace je tak šíleně měkká, že mi tam Jenda asi spát nebude, je tam úplně propadlej, tak nevím, jestli shánět jinou matraci nebo jestli je to prostě tak normální.
7. led 2009 v 16:31  • Odpověz
Leni, dík za pochvalu - pořád ještě nemám doma ten "tvůj" kolotoč, ale snad během ledna by měl přijít - ten bude v obýváku na kolíbce :wink:
ohledně cestovní postýlky bohužel neporadím....
7. led 2009 ve 21:53  • Odpověz
leni, my máme taky docela měkkou. Ai je to normoš.

Míšo, já jsem to viděla stejně, ale i tak se občas přistihnu, že používám plurál...ale asi proto, že to člověk s tím prckem všechno prožívá...to veselý i ta trápení...A kdybyste viděli, co my si pitvoříme za výrazy...tak třeba máme tygřeho (tygra z medvídka Pú) co vidí na hrací dece, děláme balíček přebalík, chodí k nám pan Pokaděnis, Poprděnis Počůranis a taky máme olevárky na spaní, víís? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2009 ve 22:30  • Odpověz
7. led 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.