• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky,

tak se zase hlásím v noci. :slight_smile:

Leni, Mišák taky nechtěl moc jíst. Neotvíral pusinku, sahal do jídla, chtěl si lžičku držet sám, nesnědl toho moc,... Přikrmujeme od 2. poloviny října a až poslední týden baští hezky, ťuk, ťuk, ťuk. :slight_smile: Takže to zkoušet a zkoušet, nenutit a vydržet. :grinning: :slight_smile:
Cestovní postýlku máme, ale ještě jsme ji nepoužili, takže ani nevím, jaká je v ní matrace. Ale předpokládám, že nějaká tenká molitanová.
Ještě co se týče jména, tak mně se víc líbil Honzík. U bráchy mi přišlo divný, že malýmu říkaj Jenda, ale zvykla jsem si, ale někdy stejně používám Honzík. Ale u tebe jsem si prostě zvykla na Jéňu a Honzík mi přijde divný. Ale myslím, že si zvykneme. :slight_smile:

Medi, moc hezký fotky. Andulka taky roste jako z vody, co? A řekla bych, že je podobná tobě. :dizzy_face: A jak jsou na fotce jako eskymáci, to je s Martínkem?

Míšo, hezký bříško. Řekla bych, že trochu větší je a hlavně, jak už jsi psala, tak je níž. :slight_smile:
Už se na Filípka moc těšíme. Já bych si tipla, že se narodí 18. nebo 14. No uvidíme. :slight_smile:
Občas nahlídnu do vaší diskuze a myslím, že jedna holčina rodila 30.12. v Motole a že psala do diskuze Motol, že porodila asi ve 13:30 a ten den byli 21. porod. My, jak jsme přijeli do porodnice těsně po týdenní uzávěrce, tak jsme se naštěstí návalu vyhnuli. :slight_smile:
Já taky někdy používám plurál. Je to takový nějaký automatický. :grinning: No ale ne pořád, ani ne moc často. A někdy teda upřesním, že teda jenom Mišák, že já ne. :grinning: No a naše Dr. má zvlášť hodiny pro poradnu a i zvlášť čekárny pro nemocný a zdravý děti a nějak se nás tam nikdy moc nesešlo. Ale máš pravdu, že některý maminky to "přeháněj". :dizzy_face:

My jsme dnes byli na plavání. Petr byl s námi - podívat se a jako fotograf. No a Mišák, aby se předvedl, tak celou tu půlhodinu prořval. Párkrát se teda tak na půl minuty uklidnil a jel nanovo. Takže jsme ho ani nemohli potopit, protože by se asi utopil. Ale jinak odpoledne byl zlatíčko. :slight_smile:
Leni, úplně tě chápu, Mišák taky vyžaduje pozornost a moc nespí, takže nic nestíhám. :slight_smile: I když někdy je to už lepší. Přes svátky to bylo fajn, jak byl Petr častěji doma. :slight_smile:

Omlouvám se za román a dobrou noc. :slight_smile:
8. led 2009 v 00:01  • Odpověz
autor
lennik : a netroufla by sis na navstevu ? ze bys prijela se svyma retro fotkama a ja bych ti je naskenovala. :wink: Blby je, ze bydlim pro tebe daleko, ale zase ty casto jezdis autem, ne ?

Míšo : ja na Tondu taky nekdy sislam a nucham ho porad, ale presne jak pises, nemam rada kdyz se tak mluvi mezi dospelymi. A teda na verejnosti s tim teda dost setrim...Neni to proti mymu presvedceni, jen se na verejnosti stydim sislat a projevovat city...tedy myslim tak, jak je projevuju doma... :dizzy_face:
Nejsi zadnej studenej cumak :wink: vim jak si to s tim pluralem myslela...Herminka to vystihla tema prikladama...to je fakt des...
to ze obcas ujede : trapi nas prdy je jeste pohoda... :grinning:

ten papir s tim co nikdy nebudeme delat je dobry napad. Uz ted zjistuju, ze jsem v nekterych predsevzetich polevila , ale v nekterych jsem naopak dostala slibu :slight_smile:

Leni : taky mame obdobi (nakej mesic to bude :sweat_smile: ), kdy se od Tondy nemuzu hnout. Ale mam vyhodu, ze ho nemusim tahat, protoze si za mnou doleze...takze se mnou pravidelne chodi na zachod apod...doufam, ze z toho jednou nebude mit nejaky trauma, ze maminku vidi pri velke potrebe apod... :grinning: , ale nechci ho nechavat zbytecne rvat v ohradce apod. navic ji ted mame rozlozenou , protoze je misto ni stromek.
Jinak, neboj, az Jenicek bude lezt nebo se plazit, tak uz nebude tolik brecet ze se nudi. U nas to tak teda bylo. Tonik mel taky fazi, kdy si nevydrzel hrat sam a hrozne rychle se nudil a jakmile se zacal plazit tak se to o dost zlepsilo...no ale i tak je radsi, kdyz si s nim hraju nez aby se nejak dlouho zabavil sam...je to jak kdy a dopoledne jsou lepsi nez odpoledne.

Medi : Tonik by ve svem veku mel uz zase spat celou noc a taky se mi kolem 1-2 hod. porad budi na kojeni...rozhodne se nespokoji s dudlikem. vsude radi, nedat mu, vydrzet to a kdyz vydrzim tyden, mel by zacit zase spat celou noc. Me spal celou noc od 2 do 6 mesice a rada bych se k tomu vratila :sweat_smile:
taky jsem cetla, ze v jeho veku je to buzeni o ujistovani se, ze tam je maminka a ne ze by mel hlad...tak nevim, jestli to psychicky zvladnu, nechat ho brecet a uspat ho bez mlika...
zkusim to az bude v lednu Frantisek 4 dny na bezkach....protoze kdybych to zkousela kdyz je doma a vstava do prace, tak by me asi zabil...navic je mekkci nez ja... :sweat_smile:
ja jsem na Tondu daleko prisnejsi...on ho rozmazluje... :sunglasses:

Medi : mate super slovnik :grinning: tohle se mi hrozne libi. Ja nemam rada, takovy to mluveni jako je na MMB. :wink:
8. led 2009 v 00:38  • Odpověz
autor
jo lenik : me se vic libi Jenicek nez Honzik, ale co nadelam :grinning:
8. led 2009 v 00:39  • Odpověz
ahoj holky!
tak koukám, že už se tady scházejí tipy na datum porodu :grinning: Tom tipuje 19., ale já vím, že to bude 21. :dizzy_face: dneska se mi zdálo o dědovi, moc bych si přála, aby to na ty jeho narozeniny vyšlo!!!!! to bych fakt byla hrozně ráda!

Medi, Anička je fakt krásná!!!!! ten úsměv je dokonalej! jů a ty vánoční šatičky... víš jak :grinning:

Stáni, to je pech s tím bazénem, přesně mi to připomíná situace, kdy se člověku doma něco rozbije, tak to neseš na opravu a oni to tam pustí a ono to běží jako by nic....

a Stáni, ten 21. porod toho 30. to je šílenost!!!! u nás se rodí tak jedno dítko denně, takže tohle je pro mě úplně sci-fi :grinning:
´Medi, super slovník, přesně jak píše Petru, to se mi líbí, to je to, o čem jsem psala, že prostě je jazyk té vaší rodiny! a to je prima! to nemá nic společného s tím, o čem jsem psala. My zase používáme hlody, které říká Sandra - ale jak to máme zažité, tak to používáme i s Tomem a celá naše rodina - takže místo slova hotovo říkáme autoho :grinning: a místo stůj říkáme tůjs (Sandra to takhle komolila a teď si z toho sama dělá srandu). a nebo u jídla se tváří děsně vážně a furt opakuje: hm.... dobrý..... a my všichni sedneme ke stolu a všichni: hm... dobrý... :grinning: ale to je psina, to se mi hrozně líbí :grinning:

co Alča, ta se tu po včerejší poradě už neukázala, tak snad nám přijde poreferovat dneska!
8. led 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Míšo : no jo vlastne, ten tvuj deda...to by bylo uzasny, kdyby to vyslo na jeho narozeniny, podle toho cos pslaa....

jo jo tyhle interni humory jsou super...my jsme nedavno s MM blbly a komunikovali jsme spolu na zpusobn Tondy...proste jsme honapodobovali v mluve i chovani...byla to sranda... :grinning:
8. led 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky, jsme rádi z kontroly kyčlí a musíme tam ještě jednou, po čtvrté!!!! v dubnu. Kolikrát jste tam byli vy? mě to přijde už trochu moc.
s tím jazykem rodiny, tak u nás jsou taky zažité výrazy od té doby, co byli malé ségry děti nebo ještě my se ségrou, třeba pantofle jsou tasesá a takové různé zkomoleniny, ale nikde jinde než doma s rodinou bych to prostě neříkala. Jinak jak jsem psala, že v čekárně u doktorky nekomunikuju, tak to proto, že jsem celkově neseznamovací typ a nerada se takhle bavim s cizíma lidma. jen jednou jsem tam s Jendou musela blbnout, protože byl protivnej, ale nebylo mi to moc příjemný před tima lidma, ještě mi připadalo, že na nás všichni koukali a poslouchali.

Míšo, já mám tajný tip 12.ledna, když už jsme teda začaly tipovat. :slight_smile: jo a musíš nám slíbit, že nám budeš aspon jedné psát z porodnice smsky, abychom o tobě věděly jo? :slight_smile:

Petru, já si taky myslím, že kdybych vydržela, tak Jenda bude spát celou noc, ale já na to ted nějak nemám ho nechat vyřvat, na začátku jsem byla víc přísná a proto nám krásně usíná od 8. týdne bez uspávání, nechali jsme ho skoro 2 týdny každý den večer vyřvat, až si vyknul, ale ted jsem hrozně vyměkla a nechce se mi ho nechat brečet. Jinak ty fotky mi asi naskenuje ségra, ale díky za nabídku!

Stáni, teda to je smůla s tím plaváním!!!!

Jdu mrknout na Medi fotky.
8. led 2009 v 11:41  • Odpověz
Medo, Andulka je celá ty!! je boží a jak se krásně směje!!!
8. led 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Medi : jukla jsem na stranky a bezva uvod v materskem pluralu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Anička je fakt boží a připojuju se k holkám, že je celá ty...
8. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
a je fakt desne hezka...uplne radost pohledet. A bradicku ma jak od Zmatlikovy, to se mi na detech hodne libi.
A tobe to taky sekne, moc se mi libi svetr u vanocniho stromku a strejda Pižla taky neni k zahozeni :grinning:
8. led 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Omlouvám se za informační šum s mlékem - měla jsem, jak jste pak pochopily, na mysli, že za zdravé se nepovažuje mléko kravské, nikoli mateřské.

Urbinko, bříško mi taky připadá menší a fakt viditelně kleslo - holka, máš to za pár :wink: Tak já Ti datum tipovat nebudu a budu Ti přát toho 21., ju? :wink: Ten příklad "mateřského plurálu", co jsem sem dala, jsem vytáhla z jednoho příspěvku tady na diskusi :grinning: Jak píšeš, jak člověk nese něco pokaženého na opravu a tam to funguje - u nás v práci to taky tak bývá - někomu něco nejde, zavolá šéfa a už to jde :grinning:

Petru, taky mi připadá divné se nějak vybavovat s dítětem třeba v té čekárně - něco podobného jsem zažila u doktora nedávno, tam se maminka bavila se svým synkem o besídce ve školce, bylo na tom poznat, že to dělá, aby bylo vidět, že s ním mluví (nebo tak něco - vyznělo to na mě trochu násilně), ale kluk stejně odpovídal jednoslabičně nebo vůbec a ona si odpovídala sama :grinning: Tak bych nechtěla dopadnout. Taky nejsem studený čumák, ale raději se tak projevuji v soukromí. Synovec taky chodil se ségrou i na WC, je to asi normální :grinning: Jojo, stejda Pižla mě u Médi taky zaujal :grinning:

Leni, taky mám někdy týden nevyžehleno - a to nemám dítě :grinning:

Medi, Anička je rozkošná - a jako by ti z oka vypadla :dizzy_face:
8. led 2009 v 15:23  • Odpověz
Petru, jsem mrkla na fotky Toníčka a to ofinka mu sluší :dizzy_face:
Leni, taky krásné fotky

a Leni, teda s tím 12. lednem, tos přehnala :grinning: jsem si dneska udělala soukromý zátěžový test :grinning: ale místo oxytocinu jsem skákala po jedné noze - jsem šla zkontrolovat kotel a vypnutí žehličky a už se mi nechtěly zouvat obě boty, tak jsem zula jen jednu a zabalené v bundě jsem skákala po jedné noze ke kotli a k té žehličce :grinning: a neporodila jsem :grinning: akorát se pak malej šíleně vztekal, mě bušil do všech míst, kam dosáhne a evidentně byl naštvanej :grinning:

jé holky, strejda Pižla opravdu není k zahození :grinning:

jsem byla s kamarádkou na kafču, možná posledním soukromém :grinning: a teď děláme cmundu - mňam, už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
8. led 2009 v 18:25  • Odpověz
Míšo, sorry :grinning: já ti samozřejmě přeju, at je to toho 21.:slight_smile: no ale prostě nikdy nevíš, že, ty zátěžový teste! :grinning:

mamku dneska pustili z nemocnice, prý to mohla být nějaká ucpaná céva, ale na nic nepřišli, tak se mamka musí šetřit, má přášky na ředění krve a ted bude nějakou dobu doma.

Dělám buřtguláš, jdu na něj! :sweat_smile:
8. led 2009 v 19:15  • Odpověz
Míšo, jestli chceš FIlípka udržet uvnitř ještě skoro 2 týdny, tak už raději takové testy nedělej :grinning:

Leni, je dobře, že mamce nepřišli na nic závažného!

Ahoj, manžel se jde zase učit :slight_smile:
8. led 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ráda, že se vám strejda Pižla líbí..a to je prosím nezadanej....ale troubís na ženský, škoda mluvit...

dneska jsme v noci SPALI DO ČTYŘ!!!Zato teď vrčre je výživná.........usnula mi vyčerpáním v náručí, tak píšu jednou rukou. .Honza jde zítra psát klauzuru z nj, naštěstí ta němčina klapla... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ještě aby to napsal.

Míšo a co 17.? to je super číslo... :slight_smile: ba ne, 21. bude skvělý :wink: :wink:

Leni, to jsem ráda, že to takhle dopadlo, tak snad to byla jen krize a mamka bude ok. :sunglasses:

My byly s Andulkou, Jíťou, Pepinou a Romanou dneska v Ikea na obídku, tak jsem se flákala a Andulka byla zlatíčko,

Stáni...jo, zákon schválnosti, o tom něco vím :wink: A kolik toho Petr nafotil?
8. led 2009 v 19:38  • Odpověz
tak holky, teď se něčeho podržte, abyste viděly, jaký jsem inteligent, dobrovolně se pasuji na největšího idiota tohoto serveru - si přijdu jak totální blbeček, král všech jelimanů - no posuďte samy:

jak jsem tu psala o tom mém skákání na jedné noze - tak s bramborákem v ruce jsem si šikula přečetla tady diskusi, jak se miminko oběsilo na pupeční šňůře, do toho jsem si vzpomněla, jak někdo na diskusi psal, že se nedoporučuje ani skkkání na míči, že by se miminko mohlo uškrtit... no a fantazie jely....
ale protože nerada plaším, tak si říkám, klid holka, zavolej do porodnice, udělej ze sebe blbečka - ostatní tímto výkonem jsem toho blbečka ani hrát nemusela - a zeptej se, jeslti se něco mohlo stát, ať jsi klidná... no a výsledek? jeli jsme na monitor!!!

PA říkala, ať raději přijedeme, že ho natočí, abych byla klidná a nemusela si nic vyčítat - že teda nechápe, jak je mžné, že těhotná v 39. týdnu je schopná takový úkon provést, ale když už se stalo, tak ať dojedu! tímto veřejně vychvaluji pelhřimovskou porodnici, protože nejen, že mi to takhle nabídli, ale ještě na mě byli milí! natočili monitor a že kdybych chtěla, udělají i UTZ, zkoukla to doktorka a že ten monitor OK, že to by se tam projevilo, protože by se malému nedařilo.... ale jasně mě varovala, že to je stejné, jako bych teď vlezla na koně a jela... že kromě té šňůry se spíš může utrhnout placenta a to by byl průšvih... ale to že by se od odpoledne už projevilo....

no tak co byste na to řekly????? tak tady vidíte, jaký jsem tele - bože, jak já budu vychovávat dítě, to je mi tedy od teď velkou záhadou...

no a nakonec mě vlastně ještě pochválili, že je dobře, že jsem přijela! bych se propadla!

tak, jsem si říkala, že to snad tady ani nemůžu říct, ale raději se k tomu přiznám, abych byla odstrašujícím příkladem - sakra, zlatě, kdybych byla nějaká kulička, co se nemůže hýbat... mě to fakt vůbec nedošlo...
8. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
Teda Míšo, ty jsi dáreček...chudák dítě :slight_smile: No, hlavně, že jste v pořádku oba. A kdyby něco, hlavně pošli smsku, jo? Jak kdyby něco...Bych se klukovi nedivila, kdyby se rozhodl jít ven :slight_smile: Ach jo...

Já jsem dala spát Andulku a Honza se tu učí na tu klauzuru...tak zítra od devíti držte palce, jo?
8. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
Míšo, ty těhule šikulo, no hlavně, že je všechno v pořádku!!!! už bud radši pěkně v klidu a žádné velké akce. :wink:
8. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
holky, kvalitka co? tak já si jdu raději lehnout a budu doufat, že tahle story bude brzy zapomenuta :grinning:
8. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Medi : Pižla je nezadanej ? kurna, to mi ani nerikej... :grinning:
jdu docist...i kdyz cumim na bednu
8. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky,

teda Míšo, dobrej výkon. :slight_smile: Hlavně, že jste oba v pořádku. :slight_smile: No já myslím, že se to jentak nezapomene. :grinning: Vždycky se najde někdo, kdo si rád rejpne. :grinning: A taky ti přeju toho 21., to by bylo hezký, kdyby ti to vyšlo. :slight_smile:

Medi, zítra budeme držet všechny palečky co máme. :dizzy_face:

Leni, tak snad to u mamky nebylo nic vážnýho. :slight_smile:

Petr od pondělí nastupuje do nový práce. Pohovory a rozhodování bylo trochu zamotaný, ale snad už to teď bude dobrý. No snad se mu tam bude líbit. :slight_smile:
Já jsem dnes večer byla cvičit a vůbec jsem nemohla. Petr s Mišákem to doma pěkně zvládli, i když si Mišák hysteráček dal. :slight_smile: Usnul až kousek před 21.h a už byl jednou vzhůru, tak snad teď vydrží spinkat chvilku dýl. :slight_smile:
Petr zkoušel nainstalovat skype. My slyšíme, ale nás slyšet není. Asi bude něco s mikrofonem (že by v tom měl prsty, teda spíš pusu, Mišák? :grinning: :slight_smile: ) No ale P. brácha s manželkou mluvili a já jsem jim přes ICQ odpovídala. No chtělo by to umět psát rychleji. Ale i když píšu jen 4 prstama, celkem to jde. No 3 roky na diskuzi udělaly své. :grinning:
Tak dobrou noc a Míšo, už žádný testy zdatnosti. :slight_smile:
8. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Míšo : dobrá story.. :grinning: . mě by to teda nenapadlo (to skakani) i kdybych byla ke konci pohybliva jako ty, pac ja jsem zase druhej extrem : na sebe prehnane opatrna.
Ty ses takovej vecnej optimista, kterej si nepripousti katastrofy a co by se vsechno mohlo stat kdyby.... teda aspon z tebe mam takovy pocit. uplne ti to zavidim, stastna povaha, byt sobe trochu nebezpecna :grinning: :grinning: :grinning:
Fakt trochu neuveritelny, ze nekdo v 39 tt dobrovolne skace po jedne noze... :sweat_smile: :sunglasses:
hlavne ze je vse OK a uz prosim te neblbni, at se o tebe nemusime bat !!!!!!
V te nemocnici jsou teda fakt super !!
8. led 2009 ve 22:29  • Odpověz
Holky, tak jsem vytvořila to retroalbum :slight_smile:
http://hazlbauerojc.webgarden.cz/retro-me-a

Jinak Pižla je úplně oužasnej tvor, ale má nějak na ty baby smůlu. Jinak je milej, vtipnej, fakt kamarád, je na něj spoleh...no prostě fakt nechápu. Máme ho jako druhýho bráchu...Honzova mamka ho tak trochu adoptovala, chodí k nim na Vánoce a tak...je to fakt úža chlap. :wink: Letos jsme od něj dostali 2 lístky na 3 dny na Folkouvou růži do Jindřichova Hradce na léto.. :slight_smile:
8. led 2009 ve 23:26  • Odpověz
ahoj holky!

tak tele se hlásí do nového dne :grinning:

Medi, teda jsem se nařehtala u fotek - to je paráda! a jako první fotka? bych řekla, že tam je vyfocená Anička blbým foťákem :grinning: fakt neuvěřitelná podoba!!!!

ty jo, moc tady pižlu nevychvaluj, nebo se tu o něj pohádáme :grinning:

Stáni, prima, že má Petr tu novou práci! a s tím skypem to máme stejně - taky nám to blbne.... nechápu proč, bo Mišák nám tu asi neřádil :slight_smile:

Petru, jako mě by fakt nenapadlo, že se to nesmí! jsem se prostě nechtěla zouvat no...a je to blbě zařízený, že mi to vůbec moje tělo dovolilo! neřád jeden... no manža nejdřív koukal, co to jako výmýšlím ale pak byl rád, že jsme jeli a že neplaším pořád, že by se z toho zvencnul.... není na to zvyklej no... mě vidí furt s koštětem, vysavačem, tuhle před návštěvou jako že mi obuje boty, tak jsem se zeptala proč, když si je obouvám sama... jako já fakt žádný omezení nemám a dělám kraviny no.. a on si asi neuvědomuje, že ostatní to mají jinak a že plaší podstatně víc než já... jako ode mně v životě neslyšel žádné plašení ohledně porodu a tak, protože já se zatím bojím jedině toho, že mi nedají nadstandard.... takže na jednu stranu asi dobrá povaha, na druhou stranu přesně jak píšeš, dost nebezpečná - jako sama, ať se klidně přizabiju, jen mi asi musí začít docházet, že už nejde jen o mě, ale mám odpovědnost za dítě....
9. led 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Medi : uz o Pizlovi nemluv, to je sen..... :grinning: ja nebejt zadana, tak mam teda fakt chute :grinning:
a cim to je, ze ma smulu ? ze ho zensky vyuzivaj? ze je narocnej a nemuze najit tu pravou? nebo je "jestli on, jestli se vas plachej" (pro plachy mam slabost)
S jeho vzhledem neuveritelny, zvlast kdyz je i fajn.

Míšo : presne, uz nejde jen o tebe a ja myslim, ze plaseni nekdy neni na skodu. Znam par lidi (osobne i tady) kterym plaseni zachranilo zivot miminka. A lepsi je plasit zbytecne a klidne byt za blbce, nez neplasit a neco nenavratne posrat.
Je fakt dobre zes do ty nemocnice jela.
A uz se fakt drz, ja chapu, ze kdyz ti nic neni a ze jsi pohybliva, tak se citis jako bys bricho ani nemala, ale nemela by ses tim nechat zmast. Ale to ty urcite vis a nemusim to tu psat. SI vubec nedovedu predstavit, ze bych ve 39 tt delala veci jako pred tehu....ja byla uplnej lempl. Ale nemyslim si, ze bych se snazila byt za chudinku. ja proste fakt nemohla ani chodit :sweat_smile: Tonda me silene tahl k zemi, strasne me boleli kycle, trisla, zada a jeste ted mam fyzicky nasledky. Mam ted jit na ortopedii s tou kostrci, obvodacka rikala, ze to muzu mit z porodu a tehotenstvi....
9. led 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Medi : uzasny vhled do minulosti. Byla jsi krasna holcicka, fakt cela Andule :slight_smile:
pobavila me skautska fotka, jak z prvni republiky...a fotky z puberty mi pripominali moje mladi (nebyla jsem skautka, ale kazdy rok po stan na tabor, vylety, cundry apod...) a fotka z plesu taky nema chybu, mrzi me, ze nemam svoje, nejak je nemuzu najit...to byste se pobavili, taky jsem mela "dobrej" model.... :sweat_smile:
a jsi teda cim dal hezci !!
9. led 2009 v 09:04  • Odpověz
Petru, asi to plašení je na místě nějak v mezích normy... prostě zlatá střední cesta, ostatně jako u všeho...
no já teda se trápím se zádama, ale to se trápím už několik let, takže si toho ani nevšímám - mám i díky tomu hodně posunutej práh bolesti v tomhle směru....

no a teď jsem naštvaná, protože jsem se dozvěděla, že další dvě holky, co mají v PE stejný termín jako já, prý najednou chtějí nadstandard... bohužel tam je jen jeden... takže to bude závod o to, která porodí dřív.... sakra! hlavně, že předtím na mě obě koukaly jako na na fajnovku, že chci nadstandard...

no zrovna to tak divně vyšlo, že teď skoro žádná miminka v porodnici nemají a na ten můj termín a obecně konec ledna tam prý mají natřísknuto... no jo, asi se všichni 1. května činili a teď to má takové následky :grinning:
9. led 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

míšo, ty draku, koukej sedět nebo ležet nebo odpočívat...já jsem byla taky myslím docela funkční, furt jsem někde drandila, na návštěvy a tak.

Dneska noc jako víno...od půl 2 do 3 jsem houpala na ruce, uspávala, páč to brečelo a vyvádělo a pak jsem dala na bříško šlupičky (to je ten pytlík, co se nahřeje v mikrovlnce a pak to z něj sálá...z DM, super věc...třeba i na bolavý záda) a ráno se probudilo usměvavý miminko, co mu žvatlalo u ucha....teď tu lezí, brouk, na hrací dece a "povídá"...a já kruhy pod očima.
HOnza šel psát tu státnicovou klauzuru, zjistil, že státnice pro nediplomkový z němčiny jsou 22.1., tak se mu ulevilo, že se stihne něco i naučit...protože pro diplomanty jsou 16.1.což je teda šibeniční tremín...

A k Pižlovi...nemá to hoch jednoduchý...narodil se bez otce (nějakej Ital, co si vyrazil s jeho mamkou) a vyrůstal teda sám s mámou a v 15 se mu narodil brácha - takže od 15 dělá tátu. Ale podle toho, co jsme vyšpekulovali si myslíme, že příčina tý jeho smůly na baby je ta, že vlastně nikdy neviděl, jak to má fungovat, co to stojí práce, takoveh vztah...a když jde s nějakou holkou na rande, tak má pocit, že to musí být rána z čistýho nebe, zamilování jako blázen...a to, jak známo (kromě Míši) nebývá..normálně se ten vztah rodí, ne?Ale on má protě takovou naivní představu, takže tý holce většinou po druhý schůzce řekne, že teda sorry, ale nic. Takhle to udělal s jednou Honzovou spolužačkou, která je fakt fajn, moc by se k sobě hodili a ona mu řekla, že teda frajere, moc si nevěř :grinning: :grinning: Tak třeba to klapne...a kdyžtak vám ho nechám v záloze, jo? On vždycky klukům říká, že se mají, že mají nás...ale on nevidí ti práci, ty hádk a nedorozumění atd. Ale fakt je jinak skvělej...a to bez jakýhokoliv přehánění...
9. led 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Míšo : no to je jasny...taky tim nemyslim, bezet za doktorem s kazdym prdem, ale kdyz si clovek opravdu neni jistej ....ona to norma je casto tezka definovat jako u vseho, kdyz chces stredni cestu. Ja jsem typ, ze bych ji klidne nekdy prekrocila - plasila zbytecne, abych mela jistotu, ze jsem pro to udelala vse, kdyby se neco stalo. A i tak by si clovek asi vycital, ze vse neudela, kdyby byl opravdu problem. Je to tezky.

S tim prahem bolesti to mas dobry. Myslim, ze to mam taky tak....taky me cely zivot (od mladi) boli zada, do toho hodne bolestiva menstruace, ze jsem i pomdlivala..atd atd .a porod byl pohoda.
Kamoska mi pred porodem rikala : tebe to bolet nebude, ty jsi monstrum ! :grinning:
Tak jsem zvedava co budes o porodu rikat ty, myslim, ze o nem taky budes mluvit pozitivne :wink:

a proc chces nadstandard ? v cem u vas spociva ? ze chces byt na pokoji sama? to me treba vubec nenapadlo neco takovy chtit. V tomhle jsem se nebala, ze by se na standardu postarali min nebo hur. Jako je jasny ze je nadstandard asi v necem lepsi :grinning: , ale me zrovna tohle bylo uplne sumak.
Ja jsem se treba bala, byt na pokoji s vice lidma (sem si rikala, ze nemam za potrebi krafat s nejakejma matkama), ale nakonec jsem byla rada a i jsme se tam na tom s holkama schodli. Vzajemne jsme si dost pomahaly, hodne jsme se tam nasmaly a holcina co byla sama na nadstardu za nama stejne casto chodila, protoze nechtela byt sama :grinning: ale nevim srovnani Bulovky a jinych nemocnic. Jen vim, ze treba nadstandard v Podoli by se mi libil.

to s tema holkama je pech, snad budou rodit jindy, chapu ze te to nakrklo.
9. led 2009 v 09:26  • Odpověz
Petru, nadstandard chci jen a jen kvůli jedné věci - být tam sama!!!! já si ráda pokecám apod., ale mám prostě obrovskou potřebu soukromí, a kor tohle je pro mě záležitost, kdy to soukromí chci! tzn. kojení apod. ... navíc já jsem strašně špatný spáč, takže už skloubit sebe s miminkem bude problém, natož to skloubit s další paní a miminkem.... a u nadstandartu může přijít Tom kdykoliv, jinak jen v ty určené hodiny a navíc se musí být v té společenské místnosti.... a to jako by nás tom fakt neviděl... prostě chci tam být sama, povídat si nepotřebuju a navíc tam za mnou bude hodně chodit mamka a ségra a tak.... mamka pracuje o dvě budovy vedle..
já mám prostě problém jet i s kolegyní na služební cestu a spát s ní v hotelu.... takže proto nadstandard - vůbec ne kvuli péči a tak, tu dávají všem stejnou! :wink:
9. led 2009 v 09:36  • Odpověz
Míšo, tak držím palce,ať to klapne.. :slight_smile: A jak ti je? Dobrý? Včerejší sportovní výkon nemá dohru?

petru, jo, skautské tábory byly prima roky...tohle byl zrovna jeden ostudný moment...jsme v noci na hlídce kecaly a kluci z vedlejšího tábora nám ukradli vlajky...tak jsem ráno na nástupu dostala ešus ledový vody do rukávu a v čele průvodu holek z celého tábora šla škemrat, aby nám je vrátili. Ti si na nás smlsli.. :slight_smile: A moje tajná láska tuplem :wink:
9. led 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.