• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Medi, dík za optání, je mi fajn :slight_smile:. jinak včera na tom monitoru už byly kontrakce :slight_smile:. tak to byla asi ta dohra či co...

haha, ty fotky jsou fakt super! jsem právě přemýšlela, proč jste tam tak zlité :grinning:
9. led 2009 v 09:53  • Odpověz
A se mnou spát si problém neměla Míšo???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak vás zdravím, četla jsem, ale už sem nějak nereagovala...

Retro fotky všech jsou úplně supeeer!!!!! Taky bych mohla něco takového stvořit...ale kdy? :grinning:

Leni, jsem ráda, že mamka je realtivně OK! Snad bude vše v pořádku.

Pižla - no hezkej je, ale asi jsem na jiný typy... :sunglasses:

Stáni, jsem ráda, že petr sehnal práci!!! Můžu se zeptat jakou?

A víc fakt nevim, tak se nezlobte, jo?
9. led 2009 v 09:54  • Odpověz
Alčo, copak jsme spaly? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 09:57  • Odpověz
Trochu určitě, ne?
9. led 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Míšo , to úplně chápu. Já si taky myslela, že se nebudu chtít vybavovat a nakonec jsem byla ráda, ale já jsem jiná povaha (nemám takovou potřebu soukromí), takže tím neříkám, že změníš názor jako já. Jen konstatuju, že jsem měla podobnou představu jako ty, ale až tak mi na tom soukromí nezáleželo, takže jsem nakonec šla na normál a nelitovala. My byli na pokoji 3.
Já ale třeba nepotřebovala mít klid na kojení a nevadilo mi být s Františkem na chodbě. A taky nemám problémy se spánkem a nevadil mi řev druhých dětí. Taky jsme měly záchod a sprchu dohromady s pokojem vedle (takže 6 lidí) a taky to šlo.
Z těch 6 dní mi dvě maminy až tak neseděli (vystřídalo se jich u mě 6 :grinning: ), ale kupodivu mi to až tak nevadilo. Já to brala jako letní tábor :grinning: , i ta buzerace (stran sanitářek) tam byla :grinning: , ale z toho jsme s holkama měli srandu, fakt jsem se v porodce hodně nasmála.
Ale každej máme jiný potřeby, vždyť už jsme se kolikrát bavili, že ty bys třeba nejela pod stan (nebo se pletu?) nebo někam, kde je špatná možnost hygieny apod...a to mě třeba nevadí( já jsem prase) :grinning: , v tomhle jsem podobný typ jako třeba Herminka.
Ale to neznamená, že bych si o tobě myslela, že jsi fajnovka :wink: Máš jen ráda jiné věci :sunglasses: :slight_smile:

hele a on se ten pokoj neda nejak rezervovat, jako ze kdo si ho rezervuje prvni, tak ho bude mit, kdyby jste nahodou rodili stejne ? ja vim, je to komlikovany tim, ze clovek nevi, kdy porodi, ale i tak...
9. led 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Medi : tak tatinek Ital jo ? tak proto je takovej peknej :grinning:
9. led 2009 v 10:09  • Odpověz
Petru, rezervovat se to nedá... to leda bych si ho musela zaplatit třeba na celý měsíc.... ale stejně by to nešlo...

já pod stan jezdila, to mi vadí míň než spát v nějaký špeluňce - já mám prostě problém se spaním - musím vědět, že to, na co si lehám, je čisté... takže lepší stan, kde to je moje, než nějaká špeluňka, kde je to zatuchlé a tak... ale je to dané tím, že mám extrémně čistotnou mamku, takže jsem v tomhle od mala cepovaná a sama to tak taky mám...
a přiznávám, že prostě v některých věcech fajnovka jsem... :wink:
9. led 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
alčo, Míšo : co jste v Bohdanči vyváděly ? :grinning: :grinning: :sunglasses:
9. led 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Míšo : jo jo výchova dělá hodně. Mě máma ani tak nevychovávala k čistotě jako k pořádku (věci na svém místě atd.) a to mi taky zustalo...nekdy jsem az uchylna, jak musim mit vse na svem miste :sweat_smile:
mam rada prehled a nesnasim treba bordel v suplikach nebo tak...
9. led 2009 v 10:13  • Odpověz
Petru, tak to mě zase nevadí mít ty věci v šuplíku naházené, ale prostě musí být čisto! proto denně vysávám, nesnesu na podlaze prach a špínu :angry:
Petru, ani se na tu Bohdaneč neptej :grinning:
9. led 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Míšo : ja taky casto vysavam, ale utirat prach me nebavi, takze prach ten mam :grinning:

Bohdanec = Sodoma Gomora ? :grinning:
9. led 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám vás dočíst ... jen nakukuju, zda je Míša ještě v celku :grinning: Míšo, ty jsi teda dílo ... co jsem to tady četla???? :sweat_smile: Chudák Filípek :slight_smile:

Včera jsem byla s Danečkem na očkování, byl statečný, jen zakňoural při včeličce a jinak ani neplakal, až v čekárně při strojení, což je normál. :sweat_smile: Od 1.ledna už jezdí ve sporťáku, protože se mi nevejde s fusakem a kombinézou do korbičky :unamused: , strašně mi tam řval ... tak je ve sporťáku, sice sem tam taky řve, ale po stranách jsou taková okénka, tak kouká ven a trochu ho to zabaví, snad na jaře to bude lepší
Bojujeme pořád se stroupky, šupinkami v hlavičce ... už to jsou snad 3 měsíce a vůbec mu to nemizí, má to takové celé podrážděné, červenou kůžičku, ale dr. říkala, že je to normální, že to má spojené i s ekzémem, tak máme mastičku a mastíme a mastíme ...

A ještě jsem tady zahlídla ohledně množného čísla u dětí ... tak já jsem si říkala, že tak nikdy mluvit nebudu, jako ťeď spinkáme, kakáme atd. :grinning: Ale už kolikrát jsem se přistihla, že ta někdy mluvím, asi jak to jako máma s tím prckem prožívám ... ale není to pravidelně :sweat_smile:
Ale včera jak jsme byli u té dr, tak sestřička se mě ptala: "A kolik vám je paní Kvochová" a já jsem to vůbec nepochopila, že myslí jako Danyho, ale pochopila jsem to tak, že někdě dopisuje můj věk do papírů a tak jsem se jí zeptala "myslíte jako mně?" :grinning: :grinning: :grinning: no trapas ... samo myslela Danyho ... :grinning:

Leni, jsem moc ráda, že je maminka v pořádku! :wink:
9. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Petru, Medi ty retrofotky jsou super! :grinning: Taky zkusím něco takového vytvořit ... :grinning:
A Petru Toníčkovi ofinka moc sluší! :wink: Fešák :sweat_smile:

Ohledně nadstandartu v porodnici ... já ho měla a strašně jsem to pochvalovala. Chtěla jsem být taky sama, ale hlavně i kvůli tomu, že tam mohl Martin za mnou chodit kdykoliv. U nás jsou totiž návštěvy od 15-17hod a ani žádná spol.místnost tady není, a jelikož M. dělá do 16hod v Pce, tak domů jezdí kolem 16:30hod a vůbec by nás neviděl, takhle byl skoro pořád u nás ... a mohla jsem si návštěvy i tak nějak naplánovat, že se mi tam nesešlo x-návštěv najednou ... a taky mi teda hodně moc vyhovovala samostatná jenom moje sprcha a záchod ... prostě to soukromí
9. led 2009 v 11:07  • Odpověz
moni :slight_smile: tak to je Daneček šikula, že to tak zvládnul. My jdem příští týden, tak jsem zvědavá...

My máme prima šampon, kterej by měl bejt i proti těm šupinkám...hledám odkaz. Je z Tilia Nobilis
http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=835
Tak ho třeba zkuste.

Já tu simuluju spánek venku,větrám si zimu do bytu a Andule se pokouší spinkat :slight_smile:

Já byla nakonec na nadstandartu, ale prozože byl stopstav a měliobsazený všechny pokoje..tak jsme na jednolůžáku byly dvě,ale měly jsme telku, vlastní sprchu a bylo to prima.. :sunglasses:
9. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
Kdyby nadstandard v Podoli nestal 2500,- na den, tak jsem tam byla taky :slight_smile:, my meli sprchy a zachody na chodbe a chodilo tam cele oddeleni sestinedeli, takze dost husty, ale dalo se to prezit.

Moni, tak vy už jste ve sportáku? ty máš Quinny vid? Já se tomu pořád bránim, Jenda mi v tom hlubokým dobře spinká, i když je tam už šíleně narvanej, tak pokrčený nožky nemá, ale asi už to taky zkusíme, až přejdou ty mrazy.

Medi, já simuluju spánek venku každý den :slight_smile:, jedu ven uspat a pak Jenda spí v kočárku v pokoji, kde je otevřený okno, aby nemusel spát venku v tom mrazu.
9. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
třeba se vám to bude hodit : http://www.varime-detem.cz/
9. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
Leni, to já bych musela po schodech....to je docela nepraktický :wink: Tak jsem ji zababušila do dek a uspala na hrací dece...jen vždycky zapomenu odstranit všechna cingrlata a ono to pak cinkne, když nejmíň potřebuju...

Fuuuuuuuuuuuj luxování blééééééééééééééééé :confounded: :confounded: :confounded: Nenávidím. To radši budu celej večer žehlit. Naše mamka byla magor na uklízení a já to teda nezdědila. Spíš naopak. Sice se snažím udržovat jakýs takýs pořádek, ale třeba lux je výsadou MM...
9. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
Medi díky za odkaz, zkusím to ... i teď si pořád drhne hlavičku a to mu to pořád mastím ...
Leni, no jo jsme už ve sporťáku, mám Quinny, mně začal Dany hodně právě vyvádět v korbičce, tak jsem ho už dala ... je tam víc spokojený i když taky někdy brečí ... mám takový jakoby fusak k tomu Quinny a do něho dám ještě normální fusak, takže tam je nabalený stejně jako v korbičce

Jo a ještě jsem zapomněla na váhu ... tak Dany v 5 měsících váží 7010g. A dneska jdeme na první mrkvičku ... sice mu ještě není 6 měsíců, ale jelikož kojím každé 1,5-2hod přes den, tak mi to dr. odsouhlasila, že můžu začít ... tak jsem na Danyho zvědavá

Tak to u nás stojí nadstandart 350,-Kč na den ... tý jo 2500 to je teda hustý ... :confused: to si teda asi může dovolit málo kdo ...
9. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
Moni, ahoj! to jsi hodná, že ses přišla podívat...
tak to je Daneček šikulka, že neplakal.... haha s tou doktorkou a věkem to musela být sranda :grinning:
no a hohledně toho nadstandardu -to je přesně to, o čem píšeš... Tom pracuje dlouho a to by nás ani neviděl... no jsem na to zvědavá, jak to dopadne.... třeba mi to vyjde!

Medi, dík za IP - no, co k tomu říct... :pensive: snad je OK :wink:

Leni, 2500? to je fakt hustý!!!!!§ tady stojí 200 na den
9. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tak Honza to o 3 body nenapsal...to ho chci na jaře vidět....a hlavně kdo zaplatí to školný??? :angry: :unamused:
9. led 2009 v 15:13  • Odpověz
Medi, teda to je pech!!! a kolik je školný?
9. led 2009 v 15:25  • Odpověz
Jé Medi, to je mi líto.... :frowning2: takhle o fous mu to uniklo :frowning2:
9. led 2009 v 15:30  • Odpověz
míšo, 10 000,- teď nám ho odpustili, ale podruhý asi těžko... :frowning2: Prej to zadával nějakej trouba a ta Rakušanka se ho pokoušela přesvědčit, že tam některý věci se daly uznat...a taky tam prej měl spoustu zbytečnejch chyb...ach jo. Jsem si říkala, že bude mít to nejhorší za sebou...
9. led 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Medi, mrzí mě, že se to Honzovi nepovedlo, achjo, to je smůla :frowning2: Fotky jsou skvělé, pobavila jsem se :wink: Ano, Petru má pravdu, jsi čím dál hezčí :wink: Taky bych měla někde vyhrabat fotky s obrovskýma brýlema a tak :grinning: Co je prosím Tě zač ten pytlík se šlupičkama z DM a kolik stojí? S Pižlou máš určitě pravdu, že nemá ten příklad. Díky za IP - je toho teď nějak hodně, se mi zdá :unamused:

Míšo, věz, že bych byla schopna udělat totéž - vůbec by mi nanapadlo, jaké to může mít důsledky :confused: Hlavně už se šetři! Ještě štěstí, že tu teď nemám lidi, nad "se všichni 1. května činili" jsem vyprskla :grinning:

Stáni, taky na Skypu slyším, ale mikrofon nebere, poklikala jsem už všechno a nemůžu přijít na to, kde ho zapnout.

Petru, tak říkáš, že jsi podobné prase jako Herminka, jo? :grinning:

K nám konečně taky dorazily ty mrazy - včera to během dne kleslo o 10°C, cestou domů jsem myslela, že umrznu. Ale jinak je pěkně, je inverze, takže na horách by mělo být i tepleji. Manžel jde zítra na běžky, zatímco já budu trčet v práci, ale v neděli chceme někam vyrazit dspolu :slight_smile:
9. led 2009 v 15:38  • Odpověz
Medi, no to je nepříjemný ty prachy teda... jejej, to mě mrzí..

Hermi, tak ta věta o tom praseti mě taky pobavila :grinning:

jé a ty bys byla taky takový trdlo jako já? to jsem ráda, že nejsem sama takovej blázen - teda ty máš dneska den co? prase a blázen :grinning:

jé, půjdete běžkovat? manža taky plánuje :wink:
9. led 2009 v 15:43  • Odpověz
tak máme dalšího ledňáčka, ale teda chudinka, přenášela už od silvestra a malej fakt nechtěl ven - brali ho kleštěma a byl v bezvědomí.... už se ale přisál, tak snad je v pořádku... teda holky, to je maso... chudinka...
9. led 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky! Před chvílí volal chlapík, že našel manželovu peněženku (prý pomáhal vytahovat nějaké zapadlé auto, jestli jsem to dobře vyrozuměla, a při tom mu vypadla), poctiví lidi ještě existují, hurá! Tak jsem mu dala číslo, aby se pro ni manžel mohl vrátit,doufám, že nedojel moc daleko.

Míšo, tyjo, to je drsné :astonished: Myslela jsem, že kleštěma se snad už ani nerodí, že když je to zlé, jde na řadu automaticky císař :confused:

Jojo, blázen, prase :grinning: - někdy se tak tituluju sama, tak už mi to ani nepřijde :grinning:
9. led 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky,

Hermi, to je dobře, že tu peněženku našel poctivý pán. :dizzy_face:
Co se týče kleští při porodu - když už je mimčo v porodních cestách, tak snad už císař nejde (teda aspoň myslím), a buď používají kleště nebo vakuovou pumpu nebo jak se to jmenuje. Kamarádčin klučík už se klubal ven, ale měl uzel na pupeční šňůře. Byl volný, tak to bylo OK, ale jak kamarádka zatlačila, uzel se utáhl a mimčo začalo mít problémy, takže ho museli rychle vytáhnout kleštěma. Ale malej je v pořádku, jen ho radši pořád sledujou, jestli to nemá následky. :slight_smile:
Na skype máme nový mikrofon, ale stejně to nefunguje...
Ten polštářek z DM je s třešňovýma peckama a dá se nahřát (možná i zchladit) a pak dlouho hřeje. Mám ho, ale ještě jsme ho nepoužili a už ani nevím, kolik stál.

Míšo, chudák holka, to si užila. No hlavně, aby bylo mimčo v pořádku. :slight_smile:
Dívala jsem se na stránky Motola, tak tam nadstandart stojí 1000 a když tam chce manžel přespat tak 2500.

Medi, to je mi líto, že to Honzovi takhle o kousek uteklo.

Moni, Daneček je šikulka. A co mrkvička? :slight_smile:
Mišák je ještě v hlubokým kočárku, ale je polohovací, takže je to takový polosed. Ještě se tam vejde i s fusakem, ale taky už to nebude nadlouho. :slight_smile:

Jaji, Petr bude elektrikář - údržbář. :dizzy_face:

Petru, díky za odkaz na recepty, časem se to bude hodit. :dizzy_face:
Já dávám Mišákovi buď kupovaný skleničky nebo někdy kuchtím. To toho ale udělám víc a zamrazím to. Už mi docházej, tak mě to zas někdy čeká. No víc má Mišák asi těch kupovanejch. :slight_smile:
Dáváš už Toníčkovi potraviny s lepkem?

Snad jsem odpověděla na všechno, jestli jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám. :dizzy_face:
My jsme byli celý den doma, Mišák byl zlatíčko. Jen teda po 2. spaní už byl rozmrzelej. Plazí se čím dál líp, sedí bez opory a na gauči se staví u polštáře. :slight_smile:

Zatím papa. :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Hermi : :grinning: ted to po sobe ctu.....jiste nemusim vysvetlovat, ze to bylo mysleny na to, ze nam nevadi jet na dovcu, kde jsou stizeny podminky pro hygienu atak...
vsak vis :grinning:

medi : to me mrzi s tou zkouskou. Mate fakt pech.

Moni : dobra story s tim vekem...horsi by to bylo naopak :grinning:
Danecek je sikula, ze to tak hezky zvladl a tesim se na zazitky s mrkvickou a hlavne na fotky. Jestli ti do toho bude taky tak sahat jako me Tonda...

Stano : super, ze ma petr novou praci, tak hlavne at ho to bavi !!!!

Miso : to je drsny s tou holcinou, snad je mimi vporadku. Ja bych tyhle hruzy uz nemela cist (diskuze o smrti mozku apod) protoze se z toho leda zacinam bat druheho tehotenstvi a porodu (ne bolesti, ale komplikaci)
pride mi ze se to deje nejak casto (smrt miminka pred terminem porodu nebo smrt po porodu), ale asi je to jen tim, ze holky, co se jim to stalo se nekde na netu schromazduji a pak to vypada, ze se to deje hrozne casto. Clovek uz pak nevidi ty houfy holek, co maji zdravy mimi...

hermi : videla jsi film Ivetka a hora ? Ivetka dnes byla u Krause. ja ten film mam doma, kdybys mela zajem.
10. led 2009 v 01:51  • Odpověz
ahoj holky
Hermi, teda to je supr s tou peněženkou, že ještě existují lidi, který ji nešoupnou do kapsy, ale vrátí! prima!!!

Stáni, to je bezva, že Petr našel tak rychle novou práci!

Petru, přesně tak, jak píšeš... ty holky se víc koncentrují a hledají lidičky s podobným tématem, takže to vypadá, že jich je hodně.... ale pořád to jsou veliké vyjímky a náhody a musíme věřit tomu, že nám se nestanou!!!

my máme dneska oslavu Sandry narozenin... dostane kolo, tak se na to těšim, ale jsem unavená, noc stála za prd - jedni sousedi ponocovali, druzí naopak vstávali v šest.... do toho se mi zdálo, že jsem malého nechala doma a zapomněla mu dávat najíst....

teď koukám na panoramu na ČT2 a ten sníh!!!!!!!!!! bych jela na hory až bych brečela.... :pensive:
10. led 2009 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.