• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky!
Stáni, pěkné foto :wink: Říkala jsem si, že s těma kleštěma to možná bude tak, že když dítě uvízne v porodních cestách, pomůžou mu. Mívala jsem z porodu strach, teď už nemám, ale kleště mi pořád připadají hrůzostrašné :sweat_smile: Díky za info o polštářku - zkusím se na něj v DM mrknout, ale asi si ho spíš v sezoně udělám, máme několik třešní (jako stromů), tak nač ho kupovat (a akutně ho nepotřebuji). Jsem ráda, že Petr našel práci poměrně rychle, tak ať se mu tam líbí!

Petru, jasněže chápu :wink: Na Ivetku u Krause mě včera upozorňovala jedna paní, co se známe z biřmování, chci se na to mrknout online. Film jsem neviděla - stojí za to?

Míšo, jsem si říkala, proč tu strašíš tak brzo (kdybych nemusela do práce, jsem v 8 ještě v posteli :grinning:). A co se zajet někam do hor jen projít a pokochat?
10. led 2009 v 10:42  • Odpověz
Hermi a do kolika jsi v práci?

jsem strašila už od šesti... ale vzala jsem si ještě knížku...
do hor určitě nikam nepojedem - nevydržím v autě, takže to nic a už bych se celkem bála, že bych začala rodit... takže to ne, ale ani nikam jezdit nemusíme, máme tu sněhu dost - jsme přes 500 nad mořem - manža je zrovna na běžkách - nazul je hned před barákem :grinning: a někde tu lítá po polích a lesích
a na procházku určitě půjdem :dizzy_face:
10. led 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

hermi, to je super, že jsou ještě slušný lidi, taková pozitivní zpráva :slight_smile: Ale tu pracovní sobotu ti teda nezívidím. Ty pecičky stojí 79,- a je to fakt super třeba do postele nebo i na záda a tak. Šikovný.

Míšo, tak to nepřežeňte na prochajdě...ať vdržíte do toho 21 :wink: Taky jsem vstávala brzo a nemohla chrnět...teď bych spala, až bych brečela. Ale dítě je v 8:15 vzhůru a nedá nám dospat. Dneska tahala Honzu za vousy :grinning: jsem se musela smát, pak mu začala žvatlat do ucha..a on jí chytil ruku a vesele spal dál...Šípkovej Růžena

Honza včera přišel hrozně zklamanej, že ta písemka byla neskutečná (výrazy jako nechat něco u ledu, den D apod..., který měli překládat) a že prej se i holky, který jsou na jedničky stěží skrz prohrabaly se trojkama a museli jim pomáhat a hledat půlbody, kde se dalo...ale zřejmě proto, že Honza není jedničkář, tak to neukecali. Tak Rakušanka prej posílala souborkovou písemku svým kolegům z germanistiky a prej by skoro všichni neprošli...no, nějak se asi zbláznili na tý katedře.Ale vypadá to, že bude mít kompletně uzavřenej index a tak zkusíme jestli se nedá přerušit..kdyby jo, tak by to školný snad bylo jen za ten měsíc, kd státnicuje...aspoň u nás to tak bylo v HK.

Za chvíli - teda až se Andulka vzbudí ¨- jedem za babi, tak jsem na to zvědavá. Mám trochu pocit, že je poslední dobou maličko mimo :frowning2: Snad je to jen věkem....

Jinak mě včera Honza vyhnal na volejbal, že prej jsme ještě nikde večer sama nebyla a že se potřebuju vymlátit :slight_smile: Bylo to prima, hrála jsem se samejma chlapama, ale myslím, že docela obstojně na to, že jsem neměla víc než rok balon v ruce...:slight_smile: Akorát mám modřiny po celých rukou a bolí mě záda..ale takovej pruh cca od lopatek po boky.. :grinning: :grinning: Jo, tělo si zvyká...ale kdybyste viděly ty obětavý zákroky. S přihrávkama to nebylo zatím nic moc,ale celkově myslím dobrý :sunglasses:
10. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
zdravím v neděli!

jak se máte? Já jsem vyžehlila asi tak po 3 týdnech prádlo....pořád jsem to tak jako odkládala, ale už nebylo zbytí :sunglasses: a teď se jdu na chvíli vrhnout na anglinu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže bezva neděle...

Míšo, jaká byla oslava včera? A jak je?
11. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
také zdravím!
Alčo, tak to sis teda navrhla neděli... no což, aspoň máš teď na pár dní vystaráno...

oslava byla fajn - taková normálka :wink: a je mi fajn, na porod nevypadám :grinning:

Medi, to je prima, že sis šla zahrát!

To u nás měl sportovní víkend manža - včera dopoledne běžky, navečer spinning a večer dvě a půl hodiny volejbal a dneska dopoledne lyže :grinning: a odpoledne už jsem si ho zabrala já a dali jsme prochajdu - teda paráda, sníh, sluníčko, mráz - supr! a i jsme toho teda dost ušli, tak jsem přišla zničená, ale bylo to moc prima

no a teď se manža vrhnul do malování obýváku - zatím to natírá penetrací - holky, upřímně, mám z toho trochu strach, ta barva, co jsme vybrali, je víc než výrazná :grinning:

no a jinak u ledňáčků se rodí o stošest :wink: ale teda holky ty naše kluky totálně převálcovaly - i ty, co nevěděly, co čekají, tak většinou se jim narodila holčička...
11. led 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Míšo : v březňátkách je taky víc holčiček.

me se asi vratila angina, hrozne me boli v krku...ach jo...mela jsem na tyden hodne planu, tak je asi budu muset zrusit...
11. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
Petru, tak šup do postele!!
tak dneska už máme 4 nová miminka!!! úplněk zafungoval skvěle! :dizzy_face:
11. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
hermi : no Ivetka a hora je zajimavy dokument, ale asi nic extra...nevim...ja to mam od kamarada, jinak bych to asi nepotrebovala mit ve sve filmotece...
11. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Míšo : kdyz ja musim videt "S tebou me bavi svet" :sweat_smile: , i kdyz jsem to videla stokrat.... :dizzy_face:
11. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
Petru, já koukám na Rebely - to zase musím vidět já :dizzy_face:
11. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Rebelové jsou taky fajn, to jó :dizzy_face:
11. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahojky holky!! u nás víkend fajn, včera nákupy a byla jsem u kadeřnice a dneska jsem byli u našich na Šumavě. Jendu jsme šupli do sporťáku a je to supr, hlavně je ten kočár lehčí a Jenda tam má spoustu místa, jsem nadšená. Já jsem se bála, že mi tam nebude spinkat a jen jsme vyjeli, tak chrněl. Tak doufám, že tam bude hodný i v dopravních prostředcích.:slight_smile:
Taky koukám na "S tebou mě baví svět.:slight_smile:

Petru, teda angína jo? tak se kurýruj a at je brzo líp!!

No všude je víc holčiček, tak to tady v květňačkách holt musíme dohánět no!! :grinning:
11. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky, u nás teď byly dvě hodiny uspávání, jekotu a kňourání...to bříško jí pořád bolí...jsem z toho ouplně hotová

Já jsem si byla dneska zazpívat Rybovku u nás v kostele... :slight_smile: Andulka spala i při "trouby zněte hlučně dnes" za kteým je nástup trubek a pozounů :grinning: Ale odpoledne to začlo pokňouráváním a teď večer vykrizila...chudinka moje pusinečka...

:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

My koukali na Midsomer :slight_smile: u toho řvaní jsme se střídali a vprávěli si, co se stalo, když to ten druhej neviděl... :grinning:

U nás v zářijovkách je myslím o chlup víc kluků...
11. led 2009 ve 22:35  • Odpověz
ahojky!

tak jsem zde v dalším dni v plné polní :grinning: jeden tip (Stáňa?) tu byl na dnešek, tak holka smůla - dneska rodit nebudu :grinning:
a zákaz je až do 16. - se mi nelíbějí ty datumy - hlavně teda 13. - tzn. zítra ho nepustím :grinning:

holky, tak máme natřenou jednu stěnu v obýváku a to je mazec!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je barvička, že z toho zrak přechází... tahle stěna je boční, tak je to OK, ale až namalujeme tu za televizí, tak teda nevím nevím... :grinning: no případně to přetřeme zase na bílo že.... ale teda je vidět, že barviček se opravdu nebojíme :grinning:
12. led 2009 v 09:53  • Odpověz
teď čekám na opraváře kotle - blbne nám teplá voda - tak se modlím, ať je to něco většího, protože to by si platil majitel, jestli to je nějaká menší věc, tak si to platíme sami - a to se mi fakt nechce, platit za starý cizí kotel... no uvidíme
12. led 2009 v 09:54  • Odpověz
Míšo, dneska jsem tipovala já! a 12. takový krásný datum!!! :grinning: :grinning: hele ale do večera pořád času dost ne? :slight_smile:

a jakou barvičkou malujete???

Medi, to je mi hrozně líto s Andulkou, že jí pořád trápí ty prdíky, a řekla vám něco doktorka? zkusila už jsi nejíst ty mléčné výrobky? snad vás to brzo přejde, musí to být hrozný!! tak se držte!!
12. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Leni, tak to ty jsi mi to takhle přála jo? žádný rození dneska nebude... ještě nemám dočtenou knížku... a ještě jsem nezkoukla DVD o dýchání při porodu - plánuju to zkouknout až 20., abych na toho 21. byla připravená :grinning:

malujeme zelenou - ale takovou hoooodně jasnou zelenou!!!!!!!!
12. led 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky,
vy jste toho o víkendu nakecaly :slight_smile:

Míšo, v sobotu jsem byla v práci do 11.30, naštěstí je to jen 1x, max. 2x za měsíc, to se dá. Tyjo, manžel je tedy sportovec! Doufám, že nám pak vyfotíš obývák, jsem na tu zelenou zvědavá :wink: Taky jsem se dívala na Rebely, je to fajn oddechovka. 13. je pěkné datum náhodou - to jako chceš říct, že jsem se narodila blbě? :grinning:

Medi, je fajn, že jsi na chvilku vypadla od Aničky a dala si do těla volejbalem :wink:

Jaji, ahoj, už jsem si říkala, kde jsi. Díky za IP :wink:

My jsme včera byli na těch běžkách, dali jsme asi 20 km, a ač nejsem nějaký běžkový nadšenec (celkově nemám ráda zimu), užila jsem si to :dizzy_face: Na horách bylo nádherně, ale lidí všude mraky :unamused: Manžílek byl i v sobotu, dali si s kámošem pěkně do těla, tak se mnou to měl jen takový odpočinek :grinning:
12. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jak se máte při pondělku? :dizzy_face:

Míšo, já jsem ti tipovala 18.1. :slight_smile: Ale 12. je taky hezký, ne? Teda aspoň Mišákovi se to před 9 měsíci líbilo. :slight_smile: Jojo, letí to. Už je mu 3/4 roku. :slight_smile: Už se plazí čím dál líp. Teď musím odbíhat do ložnice, kam se odplazil. Nejvíc ho tam samozřejmě zajímá koš na pleny a radiobudík. :grinning:
A na tu barvičku jsem zvědavá. :dizzy_face: Když Petr natřel u nás v obýváku tu červenou stěnu, tak jsme si říkali, jestli jsme to nepřepískli. Ale když to uschlo a dali jsme nábytek, tak je to hezký. A ložnice, než uschla, byla brčálově zelená a teď je hezky světle zelená. :slight_smile:

Hermi, 20km, to jsi šikula. Já už jsem na běžkách dlouho nebyla, ale ráda bych někdy vyrazila. No letos jedině, pokud napadne víc sněhu u nás (nesypou tu silnice, takže se dá jet od baráku). Ale na hory bych si dala říct. :dizzy_face: Jinak tady je pořád zataženo a mráz, no inverze, tak ani nechodíme ven.

Petru, tak ať se ti to moc nerozjede a jsi brzy fit. :dizzy_face:

Medi, to je dobře, že jsi vyrazila na volejbal. :dizzy_face: A chudák Anička, snad ji to brzy přejde. :slight_smile:

Leni, včera jsem se taky dívala na S tebou mě baví svět. A jako máma jsem nejvíc sledovala Matýska. :grinning:

Mišák se přeplazil do budoucího dětskýho pokoje. Tam má nejradši hračky, krabici s věcma na zašívání a šuplíky s ponožkama. Jdu ho zkouknout, taky musím dát prát prádlo a čeká nás obídek. :dizzy_face:
Zatím papa. :slight_smile:
12. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
12. led 2009 v 16:09  • Odpověz
Hermi, dík - mrknu na to
i když teda nevím nevím ,jestli nepordím hned, protože už tady mám několik hodin opraváře kotle - holky, já jsem se mu tady málem rozbrečela... nejen, že mu z toho začala stříkat černá voda, já mu vynášela těžkej kýbl, protože on to musel držet, ale voda zas.ala nejen zeď - žlutou, barvu samozřejmě nemáme, je to vymalované čerstvě, ale od té paní před námi, ale zas. celou kuchyň, záchod, koupelnu... do toho, že to oprava za několik tisíc a že minule to majitel domu nechtěl proplatit, takže ať mu to zaplatím v hotovosti a já si to vyřídím s majitelem (ten to ale minule té paní opravdu nechtěl proplatit) - navíc jde o to, že to je způsobené tím, že ten kotel nikdy nikdo nečistil - takže jsem se mu tady málem rozbrečela, řekla mu, že na to nemám nervy, že za týden rodím, to on se vyděsil, bo si prý ani nevšiml, že jsem těhotná (mám takové volnější černé tričko) - tak jsem odvolala Toma z práce, ať to jde vyřídit, že na to nemám...
tak ten chudák dojel rychle z práce, zavolal majiteli domu a jen mu oznámil, že mu pošlem fakturu ( :grinning: ), mezitím ale opravář zjistil, že to asi bude ještě větší problém než si myslel, ale že tu součást nemají skladem - tudíž na ní budeme muset čekat - takže nepůjde ani teplá voda, ani topení - tak jsem se domluvila s našima, že teď teda budeme u nich... do toho on zjistil, že možná to nebude tak horké, že to naštěstí vypadá na něco jiného... teď tady pouští kompresor, malej se toho asi bojí, protože mi skoro vyskakuje z břicha, rozárka se taky bojí a lítá po kleci... no prostě pohodička, jazz...

a do toho jsme usoudili, že tu barvu na tu druhou zeď - ta, která bude za tou novou stěnou - tam dát prostě nemůžem, takže až odjede opravář, tak jedeme do těch barev, jestli by tu sytost a křiklavost mohli nějak stáhnout...
takže mám zabordelařenej byt až na půdu... poomoooooooc... no před porodem prostě prima ne?

ach jo
12. led 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
hele Stano , nezlob a dej aspon fotky na rajce, tam je nemusis zmensovat...jako ty tvoje mimini fotky na Mk jsou teda fakt ostuda !! Chci videt misaka jako batole !!!! :grinning:
12. led 2009 v 16:22  • Odpověz
Míšo, to je fakt k posr. :astonished: Drž se kočko, nemůžu Ti nijak pomoct ani poradit, ale jsem s Tebou!

Stáni, připojuji se k Petru :wink:

Míšo, a abys věděla, že v tom nejsi sama - něco trošičku podobného se nám stalo v říjnu (to jsem vám myslím nenapsala, bylo to v době, kdy jsem neměla moc času). Byla neděle, měla jsem nějakou virózu, tak jsme byli s manželem doma, udělalo se v baráku chladno a manžel, že zatopí dřevem (jinak topíme plynem). Tož šel topit, a já po hodné chvíli říkám, že topení ještě není teplé, na což mi odpověděl, ať se nebojím, že tam pořádně naložil. Až po dalším čase se šel na kotel podívat, a najednou slyším strašné rány a syčení. Lekla jsem se, jestli se mu něco nestalo a běžím do kotelny, když v předsíni vidím, že z radiátoru stříká černá voda. V mžiku jsem z jejího proudu oddělala věci, co by se mohly zničit, a valím do té kotelny. Cestou potkám švagra, kterému se ty zvuky taky nezdály a se strachem mu říkám, ať jde se mnou, bála jsem se hrozně o manžela, jestli na něj kotel nevybuchl nebo něco. Manžel byl naštěstí ve sklepě živ a zdráv a likvidloval následky tam. Potom manžel se švagrem vyndali nacucaný koberec (do jiných místností voda naštěstí nepronikla), hadrama jsme odsávali zbylou černou kalnou vodu - bylo jí ještě asi 3 kýble a protekla i stropem do sklepa. Seběhlo se to tak, že den předtím jsme taky topili dřevem, tak manžel měl za to, že voda do topení je přepojená na kotel na dřevo, ale tchán ji přepojil na plyn (máme dost složitý systém topení - furt se nějak musí přepojovat voda a komíny, nevyznám se v tom a ani nechci, protože mám strach, aby se mi nestalo něco podobného) a ten radiátor prostě praskl. Pak jsme ještě asi 3 dny nemohli topit, než to tchán opravil. Ještě štěstí, že se to stalo v době, kdy bylo celkem teplo.
12. led 2009 v 17:45  • Odpověz
Stáni, Mišákovi gratulujeme (já a Jenda :grinning: ) k 9. měsícům!!! To je hrůza, jak to letí!! Teeeda, už ti teda pěkně leze vid? jak dlouho mu to trvalo než se rozlezl? Jenda už měsíc bojuje s tím, že si sotva stoupne na kolínka, někdy ani to ne, ted mi pořád řve na břiše, neumí se ani otočit z břicha na záda, tak nevím, jestli není něco špatně, připadá mi, že už dlouhou dobu neudělal žádnej pokrok. Ted ve středu jdeme na tu fyzioterapii, tak snad nám řeknou víc. Nechci z toho dělat žádnou vědu a zbytečně to řešit, ale člověk nikdy neví, jestli nedělá něco špatně.
12. led 2009 v 17:55  • Odpověz
tak holky, do toho všeho jsem se málem zabila - před obchodem s barvama jsem letěla ze schodů, anštěstí se mi podařilo se po několika schodech rukama chytit zábradlí! takže jsem to ustála!!!!!§ manža teda byl pekelně vylekanej, mám teď povinnost jen sedět a jíst :grinning:

teda jak by řekla moje milovaná paní herečka Dana Medřická v Takové normální rodince: "to je den, to je den" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 18:02  • Odpověz
Teda Míšo, to je fakt den. S tím kotlem je to fakt nepříjemný, snad to brzy spraví a majitel vám to zaplatí. A ty buď hlavně opatrná, Tom má pravdu, jen sedět a jíst. :dizzy_face:

Leni, díky za gratulaci. :slight_smile: Já si přesně nepamatuju, kdy Mišák co dělal. Nepsala jsem si to, že si to budu pamatovat, ale nějak to nevyšlo... :slight_smile: Ale na bříško se začal převracet ve 4,5měs., zpátky na záda se to naučil tak v 6měs, ale ne vždy mu došlo, že to umí. Bez problémů se začal přetáčet až tak v 7.měs. A na kolínka šel tak ke konci 7.měs., to se začínal trochu plazit, ale jen občas a kousek. No a líp plazit se naučil až teď v lednu, takže koncem 9.měs. Každý mimčo to má jinak. Taky mi přišlo, že dlouho nebyl žádný pokrok, ale pak to dohnal. Od kamarádky klukovi zas trvalo dýl to přetáčení, ale pak začal dřív lézt. A teď už se Mišák udrží v sedu a když se drží, tak i ve stoje. To se za ruce i přitáhne, ale sám si ještě nestoupá (jako že by dolezl k nábytku a vyšplhal se po něm). Ale je s ním sranda, klekne si buď k nafukovacímu válci nebo k hranatýmu polštáři, co máme na gauči. Lehne si na něj břichem a nohama se odráží. :slight_smile: Už je to taková malá ještěrka. A krámování mu taky jde a baví ho to. :slight_smile: Tak uvidíte, co vám řeknou na fyzioterapii, ale řekla bych, že je to v pohodě. I tím, jak je Jéňa větší, tak to pro něj může být složitější. :slight_smile:

Petru, Hermi, já vím, že jsem s fotkama ostuda. Ale s tím naším netem, to nevím, jak to zvládnu. Někdy běží v pohodě, i když rychlost nic moc, ale dost často vypadává. Tu fotku do pasu se mi povedlo dát asi napotřetí.
Uvažuju i o tom rajčeti, jen musím nastudovat, jak se to tam dělá.
Petru, uvažuju, jak jsi nabízela Léně pomoc se skenováním, jestli bych mohla tvoji nabídku využít. Ještě nevím kdy, ale skener nemáme (starší fotky snad nějaký dohledám). A popř. jestli bys mi třeba pomohla s těma videama na youtube a třeba i s fotkama do alb, když to do tý doby nezvládnu doma. :slight_smile:
12. led 2009 v 19:05  • Odpověz
Stáni, taky gratuluju Míšovi k měsíčním narozeninám :slight_smile:)). 12. by šlo, dokonce dneska slouží můj doktor - primář, pak má bohužel volno - nemá služby - až 27. Ale kdyby se Filípkovi na svět nechtělo, tak bych se s ním asi na toho 27. domluvila na vyvolání :dizzy_face:

Míša je šikulka! a Leni, ty se určitě poptej, ale věřím, že je Jéňa OK - už jsme tu o tom psaly, každé mimi je jiné, akždé umí něco dřív a něco později. ale pro klid se poptej :wink:

jinak naše akce zelená barva je horor - ta jedna stěna, kterou jsme nabarvili - to je menší příčka - tak tu necháme, ale tuhle barvu na tu hlavní zeď prostě dát fakt nemůžem - kdyzž si představíte tu nejdivočejší křiklavou zelenou, tak to je ona... tak jsme jeli do maířství, tak to budeme ředit a uvidíme... takže to pak vyfotím...

Hermi, ty jsi 13.? tak to je fajn, já totiž neznám nikoho, kdo je 13 a to číslo navíc nemám moc ráda, ale když jsi ty narozená, tak to je prima, jako blbost jo, ale mě to uklidnilo - fakt :grinning:

Hermi, dík za podporu! vaše příhoda teda taky kvalitní.... :confounded: mě nejvíc štve, že ten kotel máme přímo v kuchyni - nad pračkou, vedle linky, sporáku... a hned u obýváku, tak si dokážete představit, jak to tady vypadá.... pustili jsme se do toho... a je to mazec - to je neustále černá voda - je to všude - zdi, zem, spotřebiče... to by člověk fakt brečel... a to nemluvim o záchodu apod.... no, co se dá dělat no...

Stáni, taky bych ráda viděla fotečky :wink:
12. led 2009 v 19:33  • Odpověz
Míšo, teda, až ted jsem dočetla, tak to je teda hustý s tím kotlem, no snad to všechno opraví a bude všechno v pořádku než se Filípek vyklube a ty na sebe dávej pozor holka!!!

Já měla taky dneska den, vám to napíšu později večer, fuj úplně mám zkažený den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Stáni, jestli chceš někam dávat fotky a videa, tak můžeš i na blog, já tam mám Jendovo videa https://www.google.com/accounts/NewAccount?service=blogger&continue=https%3A%2F%2Fwww.blogger.com%2Floginz%3Fd%3D%252Fcreate-blog.g%26a%3DADD_SERVICE_FLAG&hl=cs&sendvemail=true&followup=https%3A%2F%2Fwww.blogger.com%2Floginz%3Fd%3D%252Fhome%26a%3DSERVICE_ONLY&naui=8
12. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
ten link nefunguje, tak znovu https://www.blogger.com/start
12. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Leni, díky za odkaz, až bude chvilka, podívám se na to. :dizzy_face:
A co se dneska stalo?

Míšo, já mám 13. narozenou ségru a synovce. :slight_smile: Teda ne ledna.
To věřím, že jsi z toho hotová, když ten kotel máte v kuchyni a všechno je teď špinavý. Týhle špíny se i blbě zbavuje, co? Tak hodně sil, snad to bude brzy v pořádku. :slight_smile:

No a něco od nás. Přečetla jsem si tady, jak vytekl kotel u Míši a prasklo topení u Hermínky. Odpověděla jsem. Pak jsem zapla kotel, aby byla v bojleru teplá voda na koupání Mišáka. Hraju si s Mišákem a asi za 5 minut jsem z předsíně slyšela divný zvuky. Tak jsem tam naběhla a z bojleru tekly proudy vody. Mišák se rozbrečel, když to viděl. Naštěstí táta rychle vypnul vodu, takže nakonec z toho byla jen voda na zemi, asi necelý 2 kýble vody, naštěstí čistý. No ještě, že jsem byla blízko a slyšela jsem to hned, jak to začalo. :slight_smile: A naštěstí byl Petr i táta doma a na blízku. :slight_smile:

Holky, taky máte na koníkovi tak malý písmenka? Mně to včera nějakou dobu nefungovalo a od tý doby mám pidi písmenka.

Dobrou noc. :slight_smile:
12. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.