• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Míšo, tak přejem, aby něco :wink:

my včera dvě hodiny uspávali, miláček se rozhodla, že nebude spinkat...ach jo...tak se rozhoduju, jestli ji nezkusit nechat uřvat...ale jestli bude jako její tatínek, tak bude řvát celej tejden...jak říkala tchýně. Ach jo...to je těžký rozhodování. Ještě jí dám asi dneska šanci...ale aby mi usínala v 10 a v půl 2 se vzbudila, že jako hlad...na to nemám...a to je po UM...a stejně se vzbudí. Jen první noc spala do 4...potvůrka mrňatá
20. led 2009 v 09:38  • Odpověz
Míšo, dobře pořiď na kontrole! A šupšup Filípka vyvolávat, ať se narodí v ten "správný" den :wink: Mimochodem, sice jsem Ti přála jeho narození na toho 21., ale nějak v skrytu duše jsem si myslela, že porodíš dřív...

Manžílek šel dnes konečně do práce, ovšem zase jsem jaksi ochořela já :frowning2: Dnes to tu snad zvládnu (ale jsem až do pěti, fuj) a zítra si vezmu volno, ať se z toho nějak dostanu.

Asi jako všude i u nás je obleva a nějaká ženská si zaparkovala auto (Volkswagen, vypadal docela zánovní) pod střechou naší budovy (v práci) a spadl jí na něj sníh ze střechy. Naštěstí ho nebylo tak moc, ale prý má střechu dobře promáčlkou, chudák :frowning2:
20. led 2009 v 09:39  • Odpověz
hermi..teď jedna holky řeší na zářijovkách, že jim ve 4 ráno, když vykládali nákup spadla ledová kra na auto a zničila haubnu...no tak nevím...jestli jí někdo něco zaplatí....chudák. říkala, že jejich pojišťovna si počítá 10% spoluúčasti (myslím finanční). Jim teda nezávidím... :unamused:
20. led 2009 v 10:49  • Odpověz
tak mám zprávu od Míši: Tak si me tu mozna nechaji, mam spatnej tlak, tak lezim a cekam na premereni a pokud to bude stejne, nechaji me tu a zitra budou vyvolavat. Nalez uz pokrocil, tak by to uz slo. Tak jsem z toho cela diva. Dam vedet, jak to dopadlo.

Tak na Míšu moc myslím a až budu vědět něco dalšího, dám vám vědět!!!!! nebo nám sem třeba napíše sama, pakliže tlak bude OK. :dizzy_face:
20. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jejda, taky na Míšu hrozně myslím, Míšo, drž se!!!
20. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak Míšo, držím moc pěsti! :wink: Těším se na další zprávu! :slight_smile:
20. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak další sms :

Mam za sebou prijem, tlak mi lita, cekam na vysledky a rozhodnuti doktora....
20. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jaji, díky za zprávy!
Pokud budou zítra vyvolávat, je pravděpodobné, že bude mít Filípka zítra u sebe, že?
Míšo, určitě to bude OK :wink:
20. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
ty jo Míša už je v porodnici a já nic nevím !!!
zÍTRA JE TOHO 21.1 ? nĚJAK NEMÁM PŘEHLED CO JE ZA DEN A KOLIKÁTÉHO. tO BY BYLO BEZVA, KDYBY TO TEDY mÍŠE S TÍM DATUMEM VYŠLO, ALE HLAVNĚ AŤ JSOU OBA V POŘÁDKU !!! uŽ SE TĚŠÍM NA ZPRÁVY A NA PODROBNOSTI.
Omlouvám se, za caps lock, vsimla jsem si az ted....
20. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
Petru, jojo, zítra je 21. :wink:
Kopíruji z ledňáčků:"Tak psala Urbi, že ráno jí začnou vyvolávat porod! "
20. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jů...tak to je super, přeju jim, aby to klaplo na toho 21.1. To by bylo příznačný...my měli posledni MS na dědovy narozky... :wink:

Jinak jsem byla dneska venku s kamarádkou, co má měsíční Emmu...no to je drobeček, dala mi ji do ruky..nějak mi přijde, že Andulka nebyla nikdy takhle malinkatá.

A nic novýho...s kojením. Zítra jdem na převážení, tak snad bude vše OK.
20. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hezký večer,

mluvila jsem s Míšou, tak si jí opravdu nechali v porodnici, je na vysněném nadstandartu a pokud se to nerozjede přes noc samo, ráno začnou vyvolávat :dizzy_face: Říkala, že když čekala na ty různý výsledky, tak že se někde vedlo narodilo zrovna mimčo a že jak to slyšela, dostala z toho kontrakce :grinning: do té doby nevěděla co to je tvrdnutí břicha apod. :grinning: pak se to zas zklidnilo.
Všechny vás moc zdraví a jakmile budu vědět news, budu informovat :slight_smile:
Jo a říkala, že tomu najednou nějak nevěří, že už by jako měla rodit... :grinning:
20. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
No nevím, skoro mám pocit, že vás to ani nezajímá :unamused:

Ale sms vám sem opíšu (je to odpověď na můj dotaz...): Ali, kontra mam dle monitoru uz pekny, ale ja je necitim, jen zada, k porodu to neni, na to nejsem otevrena, ale mela by to rano tableta rozjet, dali mi neco na spani, abych si odpocala.
20. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jaji, díky, jsi zlatá, že nás tak informuješ :wink: Snad je to na dobré cestě!

Měla ona vůbec nachystané ty věci? :grinning: Ale je to jedno, hlavně aby to dobře dopadlo! A ideálně kdyby se porod přes noc rozběhl :wink:
Míšo, držím vám pěsti!!!
20. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jo, a manžel si tu píše seminárku a nechápe, že chci občas nakouknout na koně :grinning:
20. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
Hermi, jestli měla nakonec zabaleno dopředu nevím, ale jak jsme spolu mluvili, říkala, že odpoledne jí ségra odvezla domů pro věci a pak zpět. Ale třeba si zabalila dneska odpo :grinning: Však tu psala, že stejně polovinu z těch věcí používá každý den, tak je nemůže mít zabalený v tašce :wink:
20. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
No a na ledňáčky teď psal Tom... schálně jestli ho Míša naučila, aby napsal i nám sem :grinning:
20. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
Míšo, držím pěsti, ať se to rozjede samo! :wink: To je super, že co nevidět bude Filípek na světě !!!!!! :sweat_smile:
Myslím na vás!
20. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
No tak to sem zkopíruju tedy.... ale má u mě Tom malé bezvýznamné mínus :sunglasses: :grinning:

Ahoj ženské, tady manžel od "Urbi". Má drahá polovička byla dnes na kontrole a zjistili jí, že má vysoký tlak, tak si ji tam rovnou nechali a zítra ráno, tedy 21.1.2009 se jde na to a budu u toho a neomdlím-li, přestrihnu aj pupeční šňůru. Už má i drobné kontrakce a všechny možné příznaky, takže když to všechno dobře dopadne, zítra bude zase o jednoho víc. Požádala mě, ať sem dám vědět, že právě "vbíhá do cílové rovinky". Mějte se tu všechny hezky, jak jen to půjde, hodíme sem i nějaké fotky a podobné věci.
20. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
jů...tak snad půjde všechno rychle...držím palce...padá mi to, připojení na prd...tak kdyžtak prosíííííííííím pošlete smsku, ju?

Míšo, puso, drž se... :sunglasses:
20. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, moc na tebe myslíme, drž se. :slight_smile: Moc se na Filípka těšíme. :slight_smile:

No snad to všechno proběhne v pohodě a bez problémů a vyjde jim toho 21., to by bylo skvělý. :dizzy_face:
Jak Míša mluvila o přenášení, tak jsem ani nečekala, že tu dneska budou takové novinky a zítra bude možná Filípek na světě. :slight_smile: No, myslím, že to nečekala ani Míša, že půjde na kontrolu a rovnou tam zůstane. To na to budu myslet celou noc. A ráno máme plavání, tak to hned po návratu poběžím k PC. :slight_smile:

Jaji, moc díky za info. :dizzy_face:

My jsme dnes byli u kamarádky, tak jsme si udělali procházku s kočárkama po cyklostezce z Podolí směr Modřany a bylo to moc fajn. :slight_smile:

Dobrou noc. :slight_smile:
20. led 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
jaji : jak nezajima ? :sweat_smile:
posledni info ktere jsem cetla na porod nevypadalo, jen na vyvolani zitra, tak jsem se pak sem uz nekoukala, protoze mi bylo jasne, ze Misa bude rodit az zitra... :wink:
kdyby dnes byla zprava, ze ji prdla voda nebo ze uz ma kontrakce, ver mi ze bych tu porad sedela :slight_smile: :slight_smile:

jsem nadsena, ze ji to mozna vyjde toho 21.1. a je to takovy dojemny, dalsi cerstvy miminko...zavidim ji ty pocity, to prvni shledani atd...to bylo tak krasny.
21. led 2009 v 00:03  • Odpověz
Holky, jedu s malou k dr a pak k našim, pls, pošlete mi z netu smsku...mám Vodafouna, tak to jde...díky, abych byla v obraze, jo?

Jináš držím všechny palce, aby to dneska klaplo...s vyvoláváním mám své zkušenosti, ale u Míši to bude rychlovka, je klikař :slight_smile:
21. led 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky,

byla jsem mimo, takže sms z 8:00 :
Tak uz mam v sobe tabletu, tak snad na me bude ucinkovat. Uz aby to bylo za nama, uf uf. Noc byla priserna, vubec jsem nespala, tak snad nejake sily najdu. dneska se to tu hrozne rozrodilo, je plno! tak ja pak dam vedet, pa

čerstvější info zatím nemám, až budu něco vědět, dám vědět :grinning:
21. led 2009 v 10:46  • Odpověz
Jaji, až teď jsem si přečetla Tvou "výčitku", že nás to nezajímá - samozřejmě, že zajímá! Jsem moc ráda, že víme, co se s Míšou děje.

Medi, dobře pořiďte u doktorky!

Doufám, že se to Míše nebude moc protahovat.
21. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme doma z plavání. Dneska Mišák brečel v šatně, ale v bazénu byl v pohodě, i se smál a pořád cákal. :slight_smile: Jen teda jindy než měl. :slight_smile: A taky už umí paci paci, ale jen když se chce jemu. :slight_smile:

Moc na Míšu myslíme, aby se to hezky rozjelo a netrvalo to dlouho. :dizzy_face:
Míšo, vydrž. :slight_smile:

Medi, tak jak dopadla kontrola u Dr.? :slight_smile:
21. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jééé, já to nemysela tak zle holky, jen tu vždy večír jset a včera nikdo :wink:

takže další sms (12:35) : jde to pomalu, kontrakce po 2 min, ale v poho. Pichnou mi plodovku. Este to bude par h trvat.
21. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj Holky,
Miso, moc na tebe myslim!!!! A uplne me naskakuje husina! To je proste stejne zazrak - ten prichod noveho tvorecka!
Drzim palecky at je vse ok a vse zvladnete!!!

A jinak moc a moc zdravinm vsechny ostatni!
Jajjinko: tak ted sme tu uz jen my dve..... :wink:
21. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky!
Míšo, myslím na vás! Mám úplně husinu ... :slight_smile: Vybavuje se mi to, když šel Dany na svět ... :sweat_smile: Ty první pocity, poprvé ho mít v náručí a tak ... no je to krásnýýýýýý
Já jsem zvědavá, když přijde sms, že je Filípek už na světě ... ale to už docela je dost mít kontra po 2 minutách, ne?
21. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ale kontrakce po 2 minutách - to už je dobré, ne?

Stáni, Mišák je individualita už teď, když si dělá paci paci, kdy chce on :grinning: Je dobře, že se mu plavání líbí :wink:

Jaji, mě trochu zarazil ten smajlík, ale chápu, žes to nemyslela špatně :wink:

Jsem tedy dnes doma a rozhoduji se, zda jít zítra do práce. Včera mi bylo hodně zle (taky jsem pak naměřila 38.4 - tolik jsem neměla snad už 10 let), už se cítím líp, ale nevím...
21. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.