• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
holky, tak leden 2009 není zrovna nejveselejší téma - už 3 holčiny nám tam potratily... ach jo, to snad nemá konec.... :frowning2:
16. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahoj míšo, tak jak jsi dopadla v pátek? javascript:addEmoticon(':frowning2:','vBody')
javascript:addEmoticon(':frowning2:','vBody')

No to je drsný...ta moje kamarádka odsud, co je po IVF taky už je po revizi dělohy. Je mi to děsně líto...
16. čer 2008 v 09:44  • Odpověz
Tak se tím hlavně nestresuj...
My jdem kupovat brejličky pro Honzíka...tak držte palce, ať ho neutluču.... :sunglasses:
16. čer 2008 v 09:45  • Odpověz
Míšo, hlavu vzůhu...bohužel se to děje celkem často :frowning2: Nesmíš si to hlavně připouštět! Jak to vidíš s tím naším setkáním?
16. čer 2008 v 09:50  • Odpověz
Medi, popis je na předchozí stránce :wink:
díky za povzbuzení, ale po tom špinění mám fakt strach - měla jsem jít dneska na UTZ, kdyby to nepřestlo, ale mě to včera přestalo, tak jsem tam ráno nešla a teď si nadávám... jenže odpoledne nemůžu, jedu do té školy a to jí (sestře) budu těžko vysvětlovat, když jsem na neschopence...

Alčo, do čtvrtka se učím, takže bychom mohly po té zkoušce, ale nevím, jak na tom budu - ale můžeme se předběžně domluvit, nevím, v kolik přijdu na řadu... to bych ti dala vědět... nebo to nechat na příští týden..
16. čer 2008 v 09:53  • Odpověz
Míšo, a teď bys tam ještě nestihla zajít (na utz) ?
A s tím srazem uvidíš - jak se ti bude chtít. Já budu klidně počítat už s tímto čtvrtkem, ale klidně se sejdeme až příští týden (zatím mám něco jen ve čtvrtek). Tak se pak ještě domluvíme...

Medi, dobře pořiďte s brejličkama :wink: a netluč ho, stejně to nemá smysl...
16. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
Alčo, no oni mě hned nevezmou - to tam musím zavolat a ona mi řekne, ať přijdu odpoledne a já jí řeknu co? že jedu do školy? ... mě pěkně vyfakuje a už mě nevezme vůbec.... :angry: baba jedna jedovatá

a co v práci? už je toho míň?

Medi, netluč ho, to nemá smysl... :grinning:
16. čer 2008 v 10:22  • Odpověz
tak mám přijít zítra v 8:15 na UTZ... chjo, snad to bude v pořádku... teda to jsou nervy.... :(
16. čer 2008 v 10:39  • Odpověz
tak já jedu do té školy - mějte se tu pa :wink:
16. čer 2008 v 11:29  • Odpověz
Tak se nakonec návštěva z vyšších míst nekonala, odvolali to. :slight_smile: Bohužel ale máme jako vždy při pondělku dost práce. :frowning2: Už se těším příští týden na dovču... :dizzy_face: To jsem vám psala, že jedeme do Prachatic..? :confused: Já už ani nevím, co jsem psala a co ne. :sweat_smile:

mysojc: Ať seženete nějaký slušivý brejličky. :wink: Jinak s tím sázením mám celkem štěstí, obvykle to odhadnu celkem dobře. :slight_smile: A popravdě řečeno jsem našim fotbalistům ani moc postup nepřála, podle mě si to prostě nezaslouží s tím stylem jaký hrajou. Tak se omlouvám, ale moji favoriti jsou ty Nizozemci. :sweat_smile: :dizzy_face:

urbi: To já taky nemám ráda, když padají, naštěstí to bylo teď v sobotu celkem dobrý, padalo málo koní, akorát jeden pád byl takovej děsivější, ale nakonec to dobře dopadlo, teda pro koně, jezdec se zranil, ale ne nějak vážně. Když já zvířata prostě miluju a na dostizích jsem byla poprvý, tak jsem si to užívala. :dizzy_face: Vždycky chodíme akorát na parkurový závody nebo tréninky, ale tohle je něco úplně jinýho, fakt doporučuju. :wink: A zbytečně neplaš, uvidíš, že ten UTZ bude v poho!!!
16. čer 2008 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem automaticky najela na beremese a pak mi došlo, že musím za vámi sem. :grinning:

Máme se celkem fajn, jen mi teda chybí net - hlavně vy. Mišák okolo 11.hod. usnul, tak snad chvíli vydrží, abych vás stihla dočíst. :slight_smile:
16. čer 2008 v 11:54  • Odpověz
Míšo jasně že to zítra dopadne dobře!!!!!
Díky za optání, v práci je toho míň..ale domů tedy rozhodně normálně nechodím (tzn.ve 4 tak jak bych měla) - sedmá to jistí. Ale je to už klidnější, sice teď budou ještě nervy s předáním, ale to jde částečně mimo mě (jen stále posílám pozvánky na různé přejímky, zaškolování, rozesílám soupisy vad...

Ahoj Stáni, nebudou nějaký nový dotečky toho tvýho fešáka?

A co Léňa, dneska se ještě nenahlásila...doufám, že je vše OK :wink:
16. čer 2008 v 15:15  • Odpověz
Stáni, samozřejmě bych ráda fotečty :grinning: ( a né dotečky ) Mišáka :dizzy_face:
16. čer 2008 v 15:16  • Odpověz
ahoj holky, jsem zpět ze školy - jen to zaťukání jsem uspíšila, zase jsem začala špinit... :frowning2: mě už z toho fakt klepne, vim, že se nervuju, ale to se prostě nedá se nenervovat, když jdete na záchod a tam tohle... :frowning2:

no nic,jdu spát, jsem unavená - a pak se učit aspoň že mám zábavu, fakt jsem ráda, protože jinak bych se nervila, takhle budu pátrat v trestním zákoně ...
16. čer 2008 v 16:17  • Odpověz
no holky, vy ostudy, jakto, že nic nepíšete? Méďo, kde se touláš? Lenni, dneska jsi o sobě nedala nic vědět, totéž platí pro Petru - vás tu zhulákám na jednu hromadu :angry: :grinning: :grinning:

tak mi něco napište jo, ať mám co číst... zatím čtu zápisy z přednášek, na které jsem nechodila - resp. nečtu, ale luštím, bo je mám ofocené od spolužačky a její písmo je někdy podobné hieroglifům :grinning:
16. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz
jo a ráno v 8:15 na mě myslete.... snad vám přijdu říct pak jen samé dobré zprávy.....
a co Monča, jak se rozloučila v práci a jak užívá volna... hele holky, laskavě jako nakráčejte sem jo? :grinning:
16. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz
autor
urbi, jsem tu, ale zase jdu pryc :sweat_smile:
porad si rikam, ze nekdy pujdu spat s Tondou a pak chytnu druhy dech a cumim tu do jedny, dvou ....
zitra budu drzet palce !!!!!!!!!
16. čer 2008 ve 23:19  • Odpověz
Dobré ránko! :slight_smile:

Míšo, držím palečky, ať je vše OK a pak nám přijď podat reference, budeme na tebe moc myslet!!! :wink:

Tak dnes by mělo být v práci volněji, doufám, takže bych se tu objevovala častěji.. :sweat_smile: :slight_smile: Akorát se mi dnes nechce vůbec pracovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně jsem ráno vstávala do azurové oblohy se sluncem a přijela jsem do práce a tady je hnusně. Přitom je to jen 25 km od nás a je tu zataženo, mlha a sluníčko nikde. :angry: Jak máte holky v Praze? :confused:

Holky těhulky a maminky, doufám, že se máte dobře, vy ostatní také a snad vám mamky nezlobí vaše ratolesti... :dizzy_face: :wink:
17. čer 2008 v 07:39  • Odpověz
Míšo, tak drřím palečky a těším se na dobré zprávy!!!!!!!!
17. čer 2008 v 08:15  • Odpověz
Amorous, v Praze zatím azúro :sunglasses: konečně...včera bylo opravdu hnusně....tak snad už bude zase hezky!
17. čer 2008 v 08:16  • Odpověz
Ahojky holky!
Já peru a peru a žehlím a žehlím ... tady svítí sluníčko, tak jsem ráda, protože to vůbec neschlo, mám narvaný balkón, ale málo kolíčků, tak vždy musím čekat, až to uschne ... mám tohu na Danečka nějak moc a to peru pořád velikost 0-3měsíce.
Jinak si mateřskou zatím užívám ... práce mi fakt nechybí. Včera jsem byla nahlásit prdelku u dr., tak ho vezme, byla moc hodná a sympatická, tak snad budeme spokojený.

Míšo, moc držím pěsti! Ať je vše v pořádku a mimčo se tě drží o 106! :wink:

Lenni, copak je s tebou? Dlouho jsi tu nebyla ... :slight_smile:
17. čer 2008 v 08:43  • Odpověz
jajinkaa: Tak v HK už se to pomalu taky vybírá, jsem zvědavá jak dlouho to sluníčko vydrží... :sweat_smile:

monisek: Já včera taky prala a uklízela, ale ne pro prcka, samozřejmě. :grinning: V sobotu razíme na tu dovču tak jsem se snažila všechno udělat, abych měla klid až se vrátíme. :sunglasses: Kolik toho ještě musíš zařídit nebo sehnat pro Danečka? :confused:
17. čer 2008 v 09:13  • Odpověz
ahoj holky, díky za držení palečků

mimi je v pořádku, srdíčko buší, dokonce se dneska hýbalo :wink: - dostala jsem další nějaký lék - za týden tam musím znovu - prý to normální není, ale snad to bude dobré...prostě musí!!! bohužel vůbec nedokáží říct, čím to je a zda to vydrží být OK - u někoho prý jo, u někoho ne.... (mamka ještě volala primáři u nás v PE a ten jí vlastně řekl to samé...) - holky ach jo, já už chci mít klid a užívat si to - tohle jsou fakt nervy

i když nevím proč, ale nějak mě to neuklidnilo, mám v sobě takový divný pocit, obavu... nejradši bych přetočila kalendář o měsíc a aby bylo vše v pořádku...
17. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
holky tak teď jsem spočítala - denně beru 12 prášků!!!! - většina jsou vitamíny, ale stejně je to mazec, furt jenom něco polykám....

já se dneska budu hodně učit, tka tu moc nebudu - přeci jen čtvrtek se blíží a nechci to zanedbat - ale na tu trojku to snad pěkně vyjde :slight_smile:

Amorous, jedete na týden? tý jo, závidím -já si chtěla udělat volno příští týden - být u našich, Tom bude celý týden pracovně na Moravě - ale musím v úterý zase na UTZ a ve čtvrtek na zápis - těhu průkajdu a milion možných odběrů a vyšetření... tak mám po volnu... - ale jestli to bude vše v pořádku, tak je mi to jedno :wink:

Moni, takže toho máš hodně jo? ono je těžký to odhadnout co? kokala jsem na tvůj kočárek - jaké má rozměry ta korba? já s tím bojuju, o víkendu jsem se projela s X-landerem a jiný prostě nechci, parádní jízda, ale ta šířka té korbičky mě trošku děsí - na zimní mímo asi v pohodě... proč neudělají ty korby větší!!!

Alčo, zatím s tím čtvrtekm počítám, uvidíme dle situace jo? :dizzy_face:
17. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
to je škoda, že tu nikdo neni.... - blbá nálada se mě drží a tak se mi nechce učit.... no nic...
17. čer 2008 v 11:12  • Odpověz
Ahojda, mě se sem nedařilo dostat....:frowning2:
Včera jsme měli veselý den, páč jsme byli vybrat brejličky...ani nebylo třeba ho tlouct, docela spolupracoval :grinning:
A vybrali...holky ony stáoly jen 1670,- včetně skel...ta paní je fakt zázrak.

No a pak se Honzík učil a já si jela konečně pro ten živnosťák, kde na mě byla sice trochu nepříjemná úřednice, ale odzbrojila jsem ji nevinným úsměvem :grinning: :grinning: :grinning: No a odpoledne jsem šla s kamarádkou na prochajdu a pak jsem ještě večer jela s třešněma za ségrou. Ten jejich dáreček je fakt k sežrání. Už moc neřve...teda doufám, že to nezakřiknu, ale jde to...prej :sunglasses:

Dneska je Hnzík an zkoušce a furt se neozývá, tak nevím... :unamused: snad dobrý.
Co budu dělat odpoledne nevím, lákají mě od 5 kolegové a kolegyně z práce do hospody, tak se mlžná nechám..

Míšo, jsem ráda, že je mimísek Ok, opatruj se a zaměstnávej jen hlavu, tělo nech odpočívat, ať jsi brzy Ok a užíváš si to plnými doušky.

moni: A kolik že těch oblečků máš? Já to teda zatím moc nehrotím, asi budu spíš dokupovat průběžně... :sunglasses:
17. čer 2008 v 11:29  • Odpověz
ahojky!!
Míšo, moc na tebe myslím a držím palce a neboj, za chvilku si to už budeš všechno užívat a všechno bude dobrý!!! všechno dobře dopadne! hlavně nečti nějaký hrůza-story na koníku!!

Míšo, já jsem schválně přeměřila můj kočík, tu korbu, a je dlouhá 77cm a široká 33cm, je to malý, vím, že s tím budu možná v zimě bojovat, jestli budu mít nějakýho dlouhána, tak už se tam prostě nevejde, ale to jsou všechny tyhle typy kočárků, bohužel. A to jsou ještě menší korbičky. Ty jsi ale v pohodě, v zimě se ti tam malý mimi s fusakem krásně vejde a v létě pak taky, protože už nebude tak navlečený.to je výhoda zimních miminek. :wink:

Moni, chtělo by to sušičku co? :wink:

Stáni, to je mi tě líto, že jsi bez internetu, já když jsem bez něj jeden den, tak jsem nervozni!!Tak snad na tom brzo nějak zapracujete a budeš ho mít i u sebe nahoře.

Holky, já mám debilní náladu, jdu dneska k mojí doktorce, ted jsem si měřila tlak a mám ho šíleně vysokej,do pr..le, jestli mě zas pošle do nemocnice, tak je to v pr..li, já nechci, oni mě tam stejně jen měří tlak a pozorujou.Pardon, ze jsem sprosta.Musim se do vecera nejak vyklidnit. Já jen prostě nechci poslední týdny (týden) před porodem strávit v debilním nemocničním prostředí bez Ládi.Prominte, nechci tu sirit blbou naladu, tak ja radsi jdu, vecer dam vedet, jak to dopadlo.
17. čer 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
ahoj holky,
Míšo : to chapu, ze te to stejne neuklidnilo...ja se v tehu taky porad bala a to jsem nespinila....me se tech 9 mesicu prave proto desne vleklo...jak jsem jakoby popohanela tydny, aby mimco uz bylo o tyden starsi a tim dal od nebezpeci....uklidnila jsem se trochu az ve 28 tt - to uz se mimco da zachranit.

dneska jdu s Tonikem na tu kardiologii, tak doufam, ze to bude v poradku.

moni : podle tvyho popisu toho mas asi fakt zbytecne moc...Z tech prvnich oblecku deti rostou nejrychleji. Nejdyl jim vydrzi vel. 68. Vsude pisou, ze mas mit vel. 56 treba po 4-5 kusech (co tip oblecku)
Budes muset Daneckovi davat kazdy den jiny oblecek, aby si to uzil :grinning:

ja tech prvnich hadriku moc nemela a ani ted nemam pocit, ze by neco nestihal unosit...spis budu muset dokoupit. Mela jsem treba nedostatek overalku...ty pouzivam na spani a ve velikosti 62 mel jen dva a kdyz pak jeden procura a druhej je v pracce.....tak pak musel spat v bodycku...

jo a jestli se ti bude jako vetsi odkopavat...tak moc doporucujü ten vak na spani...mam ho v albu....na ten nedam dopusstit. Tonda se odkopava desne.
17. čer 2008 v 11:53  • Odpověz
Míšo, hlavně že je miminko tam, kde má být a že mu buší srdíčko o 106 :slight_smile: Neboj, hodně holek takhle ze začátku špiní ... tak hlavu vzhůru. Hezky odpočívej a buď v klídku :wink:

Ohledně kočárku ... korbička má myslím do 80cm, ale odhaduju to, protože ho nemám doma, je u našich schovaný ... já jsem si taky lámala hlavu kvůli korbičce, protože i mně přišla malá ... a o to víc, že prcek vlastně ten náš tam bude hlavně na zimu a oba jsme s manželem tahouni ... ale nakonec jsme ho koupili a uvidíme. Ta červená sedačka se dá použít pro děti od půl roku, koupili jsme do ní fusak Quinny, takže to jakoby nahradí korbičku, je takový bytelný, tvarovaný ... takže v nejhorším půjde Dany do toho fusaku, ale to typuju tak v únoru, teda doufám ... a potom snad už na jaře to bude v pohodě :slight_smile:
naši favoriti byli právě X-lander nebo tenhle Quinny ... jezdí se s nima suprově. Strašně mi vyhovují ty kolečka, že se otáčí o 360st

Oblečky ... no síla ... teda já jsem nečekala, že se mi jich tolik sejde od kamarádek ... takže jsem kupovala jenom málo těch úplně pidi, ale něco taky, protože jsem je prostě musela mít ... :grinning:
Takže mám takových 10 vel. 56 a těch 62 strašnou haldu ... bodíčka jsem radši ani nepočítala ... k tomu mi kamarádka půjčila nádherné podzimní kombinézky z ONO ... vanilkovou soupravu a pistáciovou, z nich jsem úplně unešená ... ale zase si říkám, že co neunosí Daneček (to snad jako mimčo ani unosit nemůže), tak snad nezůstaneme u jednoho a použiju potom na druhé ... :slight_smile:

Teď mi dorazila ta odsávačka na mléko Avent, tak to tady dávám dohromady a vypadá fakt dobře. :slight_smile:
A taky tady teď u klávesnice obědvám ... to je žrádlo holky ... mňam ... mám tvarohový knedle s jahůdkama ...
17. čer 2008 v 11:59  • Odpověz
leni: Hlavně se uklidini, pusť si nějakej prima film a lehnout...přece se tam nenecháš zavřít...kašli na všechny a mysli na sebe a na Jéňu..

petru: KDy by se ti hodilo, abych si dorazila pro ten košík? Mě je to celkem jedno...kdykoliv dopolende...třeba někdy příští tejden?
Držím palce na kardiologii. Určitě budete zdraví jako rybičky :wink:

Já furt čekám, že se Honza ozve a nic...
A málem jsem spálila roštěnky.... :grinning:
17. čer 2008 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.