• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
jaji : diky za zpravy...

hele a proc vlastne sla Misa na vyvolani, kdyz teprve vcera mela termin, tudis neprenasela. Ja teda vyvolavacku chtela az jako posledni moznost. Misa nema prerostly mimco jako jsem mela ja a ani neprenasi, tak fakt nechapu proc vyvolavat. :astonished:
Nebo to je kvuli tomu tlaku ? nevedeala jsem, ze kdyz je blby tlak, ze mimco vyvolavaji.
kazdopadne ji moc preju aby ji to postupovalo rychle a bolelo co nejmin...
nemuzu se dockat, az bude Filipek na svete.
21. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
Petru, z té první SMS, co tu přepsala Jaji jsem vyrozuměla, že právě kvůli tlaku. To je nějaká ta preeklampsie, ne? Nebo to pletu? A ještě jsem vyčetla na ledňáčkách, že měla nějaké problémy s močí a museli ji cévkovat (to ale nevím, jak souvisí).
21. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
Anni, jestli myslíš, že jste jen vy dvě bezdětné, tak to ne, ještě já :grinning:

Míšo, kočko, už to určitě budeš mít brzo za sebou!!!
21. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak jako na potvoru nám nejde net. Tak jsem na chvíli u našich, abych se podívala, jak Míša pokračuje. Tak snad ji Filípek moc netrápí a bude brzy na světě. :slight_smile: Moc na ně myslíme. :slight_smile:

Mišák se mi mele na klíně, mučí kočku a ta se mi plete na klávesnici. Tak jdu zpátky k nám. Taky by třeba to naše zlatíčko mohlo na chvíli usnout, když jsme vstávali v 7h a po plavání spal asi jen 20min. :slight_smile:
21. led 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
hermi : me taky cevkovali, to nemusi byt problem, jen plny mocak prekazi mimcu...teda aspon ja to tak mela.
jo jo o preklamsii vim, ta je nebezpecna, ale nebrala jsem to tak, ze ji Misa ma.
21. led 2009 v 15:22  • Odpověz
Stáni, pošli mi do IP telefonní číslo, pošlu Ti SMS :wink:

Petru, taky si nemyslim, že Míša preeklampsii má, ale že s ní tlak souvisí, ne?

Je to napínavé, furt sem nakukuji, sem tam raději i do ledňáčků, a furt nic...
21. led 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
hermi : jo to souvisi.....ale prave, jestli Misa nema preklampsii, tak nechapu, proc ji vyvolavaji....Podle me to souvisi s tim talkem, ale nevedela jsem, ze by sam o sobe tak vadil.....
21. led 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak zrovna nám net funguje, ale vypadává.
Tak nakukuju, jestli je něco novýho. :slight_smile:
Pochopila jsem to, že Míše to vyvolávali kvůli tlaku a že neměla v pořádku moč. Ale ona nám to pak určitě napíše sama, proč to tak bylo. :slight_smile: Hlavně, aby byli v pořádku. :slight_smile:

Mišák spal nakonec s jedním vzbuzením skoro 2 hoďky. :slight_smile:

No ale neslyšela jsem, že mi zvonil tel. Měla jsem zmeškaný hovor od mamky a když jí volám zpět, tak je nedostupná. Tak doufám, že se jí nic nestalo.
21. led 2009 v 17:52  • Odpověz
Ještě nic? Letím od našich a rovnou na net ... :slight_smile:
21. led 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
ja jsem tak rada, ze jsem rodila jen 9,5 hodiny....nedovedu si predstavit rodit cely den....
zajimalo by me, jak na tom ted Misa je. Jestli uz ji to boli, nebo jeste porad pohodicka....doufam, ze jeji prah bolesti udela sve a bude stejne jako ja do posledni chvile v pohode.
pro me bylo fakt nejhorsi to tlaceni a pritom se rika, ze to je to nejmensi....
21. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Hola hola, jdu s další zprávou...je ze 4 odpoledne, ale nebyla jsem u netu...tak se omlouvám, že vás napínám...

zastavily se kontra, muselo se jet znovu, ted uz kontra zase jsou, ale jestli se zastavi, mam do zitrka smulu

Chuděrka, takže se to protahuje :frowning2: ještě má tři hoďky, aby stihla toho vysněného 21., ale nevim nevim tedy... jdu jí napsat, jak je na tom...

Anni, ahój ... musíš mě a herminku sem chodit podporovat častěji :wink: Už jsme zbyly jen tři...
A napiš jak se ti daří!!! A mimčo třeba neplánujete???
21. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
jééé, chuděra ... :unamused: já myslela, že už mají možná Filípka v náručí a ono se to zastavilo ... tohle vyvolávání já mám nemám ráda ... ale asi nebyla jiná možnost ...

Zdravím¨po dlouhé době Aninku! Jak se máš? Co nového? Taky by mě zajímalo, jak se daří atd, atd, ... :slight_smile:
21. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
Achjo :frowning2: Doufám, že se to zas zdárně rozjelo, moc bych jí přála, aby už měla Filípka u sebe!
21. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jéé, to je škoda, že se to Míše zastavilo, už to vypadalo nadějně. Tak snad to vyjde napodruhý. :slight_smile:
Jáji, díky za info, těšíme se na další. :slight_smile:

Petru, já si taky nedokážu představit rodit celý den. Ty holky, co mají silný kontrakce dlouho a pak třeba stejně skončí na císaři,... chudinky.
No já si na svůj 6,5 hod. trvající porod taky nestěžuju. :slight_smile: Navíc kontrakce byly jen 3,5 hod. :slight_smile:

Anni, taky jsem ráda, že ses ukázala. A jak se máš? :slight_smile:
21. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
Táááááák:
tak jsem na světě! po náročném boji jsem se narodil 21.1. v 19:47, mám 3580 g a jsem nádhernej. filipek urbanek

Hurááááááááááááááááááááááááá
21. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
Míšo, moc a moc ti gratuluju a přeju, aby vám dělal Filípek jen samou radost a aby se mu na světě líbilo a dařilo !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
nemám ale číslo na herminku a Moniska :frowning2: vám ostatním jsem to pro jistotu poslala...
21. led 2009 ve 21:26  • Odpověz
Míšo, to je skvělý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc gratulujeme a přejeme Filípkovi jen to nejlepší. A ať vám hezky roste a dělá vám jen samou radost. :slight_smile: To je super, že vám vyšlo vaše vysněný datum. :slight_smile:
Těšíme se na fotky a na "zážitky". Se z toho celá chvěju. :slight_smile:

Jáji, díky za SMSku. :dizzy_face:
21. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jáji, na Moniska a Herminku taky číslo nemám.
21. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
holky, ted jsem se to dovedela obklikou....tak sem hned bezim....ty jo, tak to nakonec slo rychle, ne ?

moc moc gratuluju !!! supeeeeeeeeeeeeer
21. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
jaji : aha tak to pipnuti sms bylo od tebe, ja myslela ze to byl telefon Frantiska...
ja to vim pres ICQ , psala to tam jedna breznacka, ze to psala na kone jina breznacka, co je z Pelhrimova... :grinning:
21. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
Petru, jakou obkliku myslíš??? taky jsem ti posílala sms, jako všem holkám, na které mám číslo...
No nevím, jestli porod skoro 13 h je rychlý (tedy počítáno od tabletky)...to spíš posoudíte vy, maminy, ale mě to přišlo dlouhý.
21. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
myslim, ze mam cilso na herminku, jdu ji napsat
21. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
Petru bezva, diky!
21. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
jaji : me to prislo rychly v souvislosti s poslednima zpravama..ze to vypadalo na zitrek a ze se nic nedeje atak....(jak se zastavili kontrakce), proste jedna zprava : ze zatim nic a pak zprava ze je na svete.

13 hodin je prumer...Rika se, ze u prvorodicky je normalni 10-15 hodin. :slight_smile:
21. led 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jo Petru, já sem sem psala se zpožděním o těch zastavených kontrakcích :sweat_smile:
No a díky za info ohledně délky porodu, moc se v tom neorientuju :sunglasses: zatím.
21. led 2009 ve 22:52  • Odpověz
Čau ženské, tady manžel od Míši Urbánkové. Ta jen potvrzuji finálně a oficiálně, že vše dopadlo dobře a filípek je na světě apod. Co se týče samotného porodu, Míša vám to asi popíše sama, ale náročné to bylo. Jak už tady Alča psala, narodil se v 19:47, 3,58 kg a má se hrozně čile k světu a zážitek. BTW, fotky budou neprodleně, něco už máme, ale ještě něco nafotíme a hodím to sem. Tak se všechny mějte a Míša vás všechny pozdravuje a už se těší na další "slet čarodejnic" :grinning: tedy chci říci dámskou jízdu :grinning:
21. led 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jé ahoj Tome!!!! a jaký to bylo z tvého pohledu???? Moc se těším na fotečky toho vašeho mrňouska!
Btw. dík za info i od tebe!
21. led 2009 ve 22:59  • Odpověz
Petru, tak jsem si myslela, že se uvádí délka porodu u prvorodičky 8-10h, ale radši jsem vytáhla knížku, a tam píšou, že 1. doba porodní 10-12h a 2. doba porodní 1-2h. No ale že to samozřejmě může být kratší i delší.
No u Míši taky záleží, za jak dlouho začala působit tabletka a jak dlouhá byla pauza mezi zastavením kontrakcí a další tabletkou,... No každopádně je to vždycky vyčerpávající. A Míša nám to, doufám, brzy poví, jak to probíhalo. :slight_smile:
Moc se těším na fotky Filípka. :slight_smile:
21. led 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj Tome, to by mě taky moc zajímalo, jaký to bylo z tvýho pohledu. :dizzy_face:
Díky za info a Míšu moc pozdravujeme. :slight_smile:
21. led 2009 ve 23:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.