• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
hermi : jo jo mas pravdu. Na veku az tak nezalezi, asi bych byla ustrasena i jako mlada, ale myslim, ze o neco min. Kdyz si sebe vybavim treba ve 22 tak jsem za vsim nevidela katastrofy jako ted. Ale kdovi jaka bych byla kdybych v te dobe mela dite, protoze ja tu svoji ustrasenost apod. vnimam hlavne od te doby co mam Tondu.
Pred tehotenstvim jsem se treba tolik nebala jizdy autem a ted jsem uz skoro chorobna (kdyz jede Frantisek na vyjezd nebo kdyz jedme daleko)
Myslim, ze kazdy se s ditetem stava trochu ustrasenejsi, ale jde o to to udrzet na uzde, coz se me nekdy moc nedari. :unamused:

zrovna tedka ta zprava o tom maniakovi jak vrazdil v jeslich v Belgii...kdyz clovek slysi takove zpravy, jak se pak nema bat ? :frowning2:
ach jo.
23. led 2009 v 19:07  • Odpověz
Petru, to jsem slyšela od více lidí, že s otěhotněním roste ustrašenost a ono není divu. Já jsem vlastně od každého kousek - na jednu stranu katastrofik, na druhou bych byla schopna skákat po jedné noze jak Míša a podobných vylomenin :grinning:
Zpráva o tom vraždícím maniakovi v Belgii mě taky vyděsila. A taky o tom spadlém stromě ve Zlíně - manžel mě u té zastávky občas vysazoval.
A teď jsem zase nervózní z manžela - asi po 2,5 hodinách v práci (šel tam po té zkoušce) se vrátil se strašnou migrénou. Tu teď mívá nějak často, musím ho poslat k pořádnému doktorovi.
Míša už by pomalu mohla jít z porodnice domů, co? Jestli se tedy u nich propouští o víkendu (u nás jo).
23. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky, nemám dočteno, až trochu poběží net, tak to napravím.

Jinak Filípek je teda super fešák, úžasnej, krásněj a všimly jste si, že Míša vypadá úžasně i po porodu? Já byla oteklá...a ona se v klidu culí do foťáku... :slight_smile:

zítra jdem mna volejbalovej turnaj, tak jsem zvědavá, jak to Andulka zvládne, snad se nějak vystřídáme a bude to dobrý...mám z toho trochu obavy, ale uvidíme.

Dneska byla ukňouraná...tak jsme byla skoro 2,5hodiny venku, aby trochu spala v kočáře.

A na neděli se mi pozvali rodiče, tak jim uděláme raclette...aspoň nebudu muset vařit. Jen nakoupíme potřebné a bude... :wink: :wink: :wink:

Hermi, petru..no to je děs...Jinak Hermi, pošli ho, kdyby nic, tak aspoň bude vědět, co se děje. A ty taky. Mám jednoho kamaráda, kterej když má migrénu, musej ho hospitalizovat..není schopnej an i chodit. Ble...nemám rád migrény. :unamused:
23. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
Helou girls!

zdraví vás výletnice :sunglasses: udělala jsem si malý výlet - hádejte kam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jasně, že do pelhřimova za Míšou a Filípkem. Musím konstatovat, že live je ještě krásnější ňuňací miminko :dizzy_face:
Filípkovi se dnes trošku rozjela žloutenka, tak nevím, ale když bude vše OK, tak by snad měli jít v neděli domů.
Později dodám i nějaké další foto :sunglasses:

Hermi, tak manžílkovi gratuluju k poslední zkoušce a hodně sil na diplomku :dizzy_face: No a taky, ať je mu dobře po zdravotní stránce...

Medi, máte tedy naplánovaný perný víkend, tak to všechno zvládněte v pohodě. A nepsala jsi, jak jste dopadly na kontrole...!!!

Mějte se krásně :wink:
23. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jaji, téda, Ty jsi výletnice a správná tetka :wink: Doufám, žes je pozdravila a fotky sem dáš brzo!

Medi, anoano, jak jste dopadly u dr.?
23. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
Hermi, jasně, že jsem je od vás všech pozdravovala :wink:
Fotky dodám, jen co je stáhnu...musím nejdřív schrastit čtečku na kartu....
23. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jaji..já vím, už ses jednou ptala..jsem lempl...no, máme 100g nahoře, což je dolní hranice, aby to bylo Ok...Takže m áme přikrmovat po každým jídle. Což je teda někdy docela dost nátřeas...hlavně naše kočička, když vidí flašku, nechce prso...no tak ji vždycky musím do pokoje propašovat. Příští středu máme další převážení.
Jinak kojení trochu lepší, snad se to trošku rozjelo, musím si zas koupit ty homeopatika, ale u nás je neměli v lékárně...a docela na mě koukala jako na blba, na co jako že to chci.
23. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
jaji:No tak to je super, těšíme se na fokty i na Míšu. A věděla o tobě? Nebo jsi byla překvápko? :wink:
23. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
Medi, tak to je dobře, že jste na kontrole dopadli celkem OK. Jak jsme ti psaly s Míšou, hlavní je se nestresovat, že máš třeba míň mlíčka, Aničce to UM neuškodí :wink: samozřejmě mateřské mléko je lepší, ale když není... snad chápeš, jak to myslím :wink:
Jo jo, Míša věděla, že přijedu, bavily jsme se o tom včera, když jsme spolu mluvily.
23. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak jsem vám nahrála ty fotky .... tak se můžete kochat :dizzy_face: některé jsou méně kvalitní, ale to musíte omluvit :sweat_smile:
23. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, Filípek je hezoučkej. :slight_smile: A moc vám to všem spolu sluší. :dizzy_face:

Jáji, díky za další fotky. Filípek je fakt nádhernej. :dizzy_face: A jak je Míše?

Medi, tak víkend hezky zvládněte. To je fajn, že to u Dr. dopadlo celkem dobře. :slight_smile:

Hermi, manželovi gratuluju k posl. zkoušce. :slight_smile:

Petru, Hermi, já se taky bojím o ostatní, aby se jim něco nestalo,... Nevím, jestli je to horší s věkem, ale u mně je to spíš o povaze. :slight_smile:

Dobrou noc a hezký víkend. :slight_smile:
23. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
jaji : diky za fotoreportaz z mista cinu :grinning: , krasny fotky a tobe to s miminkem teda dost sekne.

Medi : vydrz prdka vydrz, snad se to kojeni zase nejak rozbehne, verim ze ano a kdyz ne, tak opravdu zadny stres. Uzij si to na volejbalu.
23. led 2009 ve 22:59  • Odpověz
koukám, že tu je naprosté mrtvo.... asi si všechny užíváte víkend s rodinami. Tak jen houšť!
24. led 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
jaji : ja tu jsem, ale az ted... :slight_smile: byli jsme cele odpoledne na prochazce, abych vybehala pytlik zelatinovych zizal :slight_smile: dneska bylo hezky.
a co Misa ve strucnosti rikala na porod ? ja vim, ze nam to bude pak vypravet podrobne, ale aspon nejaky zazitky bys mohla ne ? :slight_smile: :wink:
24. led 2009 v 18:38  • Odpověz
holky ahoooooj!!!! tak jsem tady!!!!! jen jsem prolítla tuhle stránku a koukám, že Alča byla za Míšou!!!!! tak Alčo, Petru má pravdu, musíš nám píchnout nějaké detaily, jaký byl porod a tak, jak se cítí, víš jaké jsme zvědavky!! :grinning: Fílípek je nádhernej a přijde mi, že je dost podobnej mamince.

Holky ani nevíte, jak jste mi chyběli, Alčo, Petru díky za sms info o Míše!!! já jsem byla bez internetu jak bez obou ruk! :grinning: jdu vás dočíst....
24. led 2009 v 18:52  • Odpověz
teda vy jste toho nakecaly, dočetla jsem jen kousek.... já myslím, že Míša měla to samé co já, mě měli vyvolávat porod kvůli vysokému tlaku, když bych neporodila, tak v den termínu bych měla nástup na vyvolávání, aspon mě tak strašili. Ta preeklampsie souvisí s vysokým tlakem a pozná se, že je bílkovina v moči a to pak hrozí odloučení placenty a to je hrozně nebezpečný, tak asi proto nechtěli nic riskovat. Jsem moc zvědavá, až nám to Míša bude líčit.
24. led 2009 v 19:19  • Odpověz
ještě budu reagovat na nějaké věci, ale u nás jsou také velké novinky! Jenda nám dělá velkou radost a po tom co nám řekla ta doktorka, že mu přetáčení, lezení a tak bude dlouho trvat a buhvi jestli, tak se Jenda ted v pondělí přetočil z bříška na záda a od té doby válí sudy jak šílenec! skončilo řvaní na bříšku a je ted takovej klidnější a hodnější, koulí se po zemi a je miu fajn. Holky, já měla šílenou radost!!! a taky když je v polosedu, tak už si sám sedne a sedí, ted pořád se klátí na strany, ale chvíli už se krásně udrží sám. Taky začal mít náznaky lezení, dává dopředu nožicku a snaží se odstrčit. Taky jsme tu vojtovku konzultovali s jednou fyzioterapeutkou, co se stará o mojí ségru a ta nám řekla, at to necvičíme, že by to pro Jendu bylo naprosto zbytečné. Jo a taky už docela dobře papá, sní půlku malé skleničky, ale konečně otvírá pusu!! Nejvíc mu chutná jablíčko a kuře se zeleninou s jablkem. :wink:
24. led 2009 v 19:26  • Odpověz
Jé ahoj Leni! Tak to je fajn, že máte tolik novinek :slight_smile:

Petru, dneska bylo hezky, tak procházku závidím, já byla u našich a pak jsem uklízela, prala a tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky nezlobte se, ale ona vám to Míša napíše sama o tom porodu... ona do toho vloží své pocity, kdežto já bych jen předávala info a to se mi nechce, snad chápete :sweat_smile:
Ale myslím, že se mají dobře, včera už se jí začalo dělat mléko, malej zatím dost spinká (spíš přes den :grinning:), ale co je to brečení a řev Míša zatím neví :dizzy_face:
24. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak Míša by snad měla jít zítra domů, Filípek má tu žloutenku hraniční, ale snad je pustí :dizzy_face:
24. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Leni : je to je super, mam radost za tebe, tolik pozitivnich novinek :dizzy_face:

jaji : tak teda jo :wink: , ale ja se proste nemuzu dockat, az Misa bude povidat, snad bude mit cas napsat co nejdriv. :slight_smile:
24. led 2009 ve 22:19  • Odpověz
Alčo, díky za zprávy o Míše! my tě nemít! :wink: jeeee, tak snad je pustí, Jenda měl hraniční žloutenku taky, tak nám pořád říkali, že nás další den pustí a pak mi sedmý den v porodce Jendu vzali na svícení. Moc jim přeju, aby je pustili, snad bude žloutenka dobrá. ještě jsem zkoukla fotečky v albu u Míši a moc jim to tam sluší jako rodince, Míša vypadá moc dobře. Já vůbec neměla odvahu se fotit po porodu, vypadala jsem příšerně!
24. led 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
lennik : ja z porodnice taky moc fotek nemám a ty co mám bych neprezentovala. Jsem se v porodnici třeba ani nemalovala, takže jsem byla fakt hrozná. Míša vypadá jakoby byla nalíčená, ale třeba takhle dobře vypadá i bez řasenky. To se o mě říct nedá. Já bez řasenky nedám ani ránu. Nešla bych ani z košem :grinning: , ale v porodnici jsem se namalovala až úplně poslední den. Tak nějak mi bylo blbý se tam líčit, ale když jsem pak viděla fotky některých březňaček, že se líčily i v porodnici, tak jsem zalitovala, že jsem to taky nedělala. :grinning:
24. led 2009 ve 22:57  • Odpověz
petru, já mám z porodnice asi tři fotky (teda když nepočítám ty hned po porodu, kde brečím dojetím :slight_smile:) a jak jsem měla popraskaný žilky v obličeji a též nenamalovaná, tak jsem vypadala fakt hustě. :grinning: moje mamča mi pak říkala, že se mě úplně lekla, když mě viděla. :wink:
24. led 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
leni : neverim....ty ses tmavsi typ, tmavy oci a tak a takove holky jsou hezky i nenamalovany :wink:
ale chapu, ze ses tak necitila...
ja byla vyblita, natekla, nenamalovana, do toho bedary a po celem tele pupinky z lozniho pradla nebo z ceho....
mam asi dve fotky od tchanovcu, kde jsem fakt priserna...mohla bych je poslat do meilu, ale je to fakt des a hruza....vymenim za nejakou tvoji :grinning:
24. led 2009 ve 23:32  • Odpověz
Petru, tak jo, tak vymenime, poslu ti ji do mailu. :grinning:
25. led 2009 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky!!!! jsme doma!!!!!!!!!!!
no vypadalo to všelijak, naštěstí doktorka prišla až v poledne a my malého stihly pár hodin nasvítit, tak trošku zesvětlal, tak nás pustili - hurááááááá

teď jsme doma a musíme se rozkoukat, Filípek spinká v kolíbce a já vůbec nevím, co dělat... tak se tu nějak usadíme :slight_smile:.

těším se, až si to tu přečtu a napíšu vám víc o všem, co se dělo a tak. zatím jen píšu, že jsme hrozně šťastní!!!!!!!!!!! já furt bulím a kor teď, když vidím, jak tady to naše malé štěstíčko spinká. furt tomu nemůžu uvěřit.
Noci jsou zatím děs a hrůza, ale brzy se vše srovná .. do té doby vydržím - teď už to půjde, mám tu Toma, tak to všechno bude jednodušší...

to je příspěvek co? :grinning: rozharašený jako já :grinning:
25. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
jinak porod vám popíšu barvitě, až se dám trošku dohromady, ale předem říkám, že ačkoliv jsem se ho vůbec nebála a i se na něj těšila, tak bohužel to pro mě byl asi jeden z nejhorších zážitků.... měli jsme několik velmi náročných chvil, já během kontrakcí, Filípek na samotném závěru, kde nebýt PA a doktora, nevím nevím, jak bychom skončili...

takže tímto letí velká děkovačka těm dvěma, pomocí kterých se Filípek na svět dostal a největší děkovačka mému Tomovi - to, co pro mě během celého porodu dělal, to se nedá slovy popsat!!!! sama bych to nikdy nezvládla a musím říct, že ačkoliv jsem to věděla i dřív, tenhle člověk je prostě spolu s Filípkem to nejdokonalejší, co mě potkalo!!!
25. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
Míšo supeeeeer, že jste už doma!!!!!!! no to je jasný, že jsi rozharašená, vždyt je to tolik zážitků a hlavně ten uzlíček je už s vámi a ne v bříšku a je to tolik pocitů a emocí. Moc si ty první chvíle užívejte!!!!!! a moc se těšíme, až nám napíšeš, jaké to všechno bylo!!!
25. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
a ještě v rychlosti píšu, že jsem mooooc ráda viděla Alču a moc děkuju, že přijela takovou dálku :slight_smile:. Jinak jsem byla samá návštěva, tak to rychle uteklo...
malej je přes den neuvěřitelný andílek - spinká, kouká, zlatíčko... noci jsou zatím hodně špatné... nespala jsem zatím víc než tři hodiny - včera v noci jsme byli spolu vzhůru od 21. do 4!!!!! ale věřím, že se to brzy srovná :dizzy_face:
25. led 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jé ahojky Míšo, jsem moooc ráda, že vás pustili :dizzy_face: Tak si to hezky doma všichni tři užívejte :dizzy_face:
Jo a jinak nevím, jak moc jsi se tu koukala, ale udělala jsem (si) album, kam jsem nastrkala ty fotky, když jsem za vámi byla na návštěvě (mmch přijela jsem moc ráda!). Vím, že jich máte asi mraky, ale kdybys nějakou chtěla, můžu ti jí poslat v orig.velikosti....

Ostatní moc zdravím!
25. led 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.