• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky vsem....
stihla jsem jen zbezne neco docist...

Miso: To je super, ze ste doma! Filipek je nunisek :slight_smile: Moc na vas myslim a at jde vse dobre. to chapu, ze si uplne rozsekana.. ja bych byla taky :slight_smile: Moc pozdravuj Filipka a Toma.

Lenni: no to jsou uzasne zpravicky:slight_smile: Uz se tesim az vas uvidim! :wink:

tak ja zase letim.. prave jsem dodelali tesneni na jednom okne :slight_smile: ... a musime jet nakoupit neni tu nic k jidlu..
zatim pa a snad se tu brzy zase ukazu

Pozdravuji mooc a moc a moc vsechny!!!
25. led 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
ahooooooooooooooooooj Míšo a Filípku !!!
Ty jo, tak to mě mrzí, že byli při porodu problémy. jsem zvědavá na podrobnosti.
A přeju ať se brzy zlepší ty noci !!!

ahoj Anninko, holka zatoulaná :wink:
25. led 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
Míšo : uplne se tu dojimam, kdyz ctu tvoje prispevky...jo jo privest na svet miminko je tak krasny a plny emoci....
porad na ty prvni spolecne chvile vzpominam....bylo to tak krasny a je to porad moc hezky :dizzy_face:
25. led 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojky Míšo! Tak nejdřív strašně moc velká gratulace Tobě a Tomovi k narození Filípka :sweat_smile:
Je kouzelnýýýýýý, moc se vám povedl! :slight_smile: Mrzí mě, že jsi měla u porodu problémy,ale tak hlavně že jste už doma a bude určitě líp a líp! :sweat_smile:

A jinak jak píše Petra, taky mě dojalo, jaké pocity prožíváš teď, když jsi se stala maminkou ... je to krásný pocit a sama na to hodně vzpomínám, na ty první společné chvíle s miminkem, potom jako rodinka doma a teď co to miminko umí vše nového, jak se mění, roste .... :slight_smile:
25. led 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Leni : Jéňa je nádhernej !!!! krásny novy fotky. A je to fakt sikulka, jak uz si seda a zveda rucicky v lehu. A ty jeho cokoladovy oci a usmev, k sezrani.... :dizzy_face:
25. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
hezký večer všem,

Leni, hezký fotky Jendy - je roztomilej, jak se pořád směje... :dizzy_face:

Míšo, super fotky z odchodu z porodnice! A co první den doma? Odpočala sis trošku, když Filípka mohl pohlídat i Tom?
25. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
Míšo, krásný fotky, hlavně ty z opalovačky jsou nádherný a z profilu je fakt jasný, že je celej maminka!!! jak ti je, jaké to dnes bylo, první den doma?

Holky, díky za pochvalu fotek, Jenda by se úplně červenal. :sweat_smile:
25. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak jsem dala fotky do alba :wink:
musím omrknout vaše albíčka a dočíst vás a reagovat, ale předpokládám, že před sebou máme zase náročnou noc, tak uvidíme
Ali, jj odpočala, Tom je úžasnej, běhá tady kolem něj, zkouší přebalovat a tak :wink: - dokonce už jsme koupali a dobrý :dizzy_face:
jdeme pomalu spát, noc bude dlouhá a je třeba využít každé minutky

mějte se prima, kočky! :wink: a díky za pochvaly toho našeho pokladu :wink:
25. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky, máme zas návětěvu´, Honza vysvětluje jednu hru, tak jen krátce...

Míšo, hlavně, že výsledek je tak parádní...to máme za to skvělý těhotenství, co :wink: Jste šikovní, určitě se to brzy sŕovná a prťousek bude spinkat jako andílek :slight_smile: Moc vám ještě jednou gratuluju.

Leni, to jsem ráda, že jste v poho doma :slight_smile: Zatím jsem na fota neměla čas, ale snad zítra...uvidíme, mám tu ségru.

Ani, to je fajn, že ses stavila, tak se stav častějc, jo? Doufám, že je líp.

Tak já jdu pařit, dneska je snad vyklepnu...

Jo, dneska tu byli naši abylo to v poho, žádný komentáře, jak bylo nebo nebylo uklizeno. Pustili jsme jim raclette, měli jsme naložený maso, brambory uvařený ve šlupce a spešl raclette sýr..je moc dobrej...táta dělal, že drží dietku, ale nakonec se pěkně napucnul..pak si vzali Andulku na prochajdu, takže jsme měli chvilku na sebe :sweat_smile: :dizzy_face: Což bylo taky moc fajn.

Zítra snad bude víc času, tak se tu skusím zastavit a dočíst :slight_smile:
Pa a dobrou.
25. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
Leni, ještě jsem mrkla na fotky a fakt nádhera!!! to je úsměv, to je jak do reklamy :grinning: :dizzy_face:
Leni a první den doma? asi jako u všech - štěstí, že jsi doma, první nerušený spánek po týdnu!!! a trochu nějakých emocí a tak.... teď jsem zvědavá na první noc, ale moc od ní neočekávám, snad jen to, že tu bude manžel a nebude tu takový hluk jako v porodnici
25. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
jo a ještě mě napadlo, že mám dvě krásný videa, kde byste mohly vidět toho našeho prcka v reálu - přeci jen fotky těch malinkých dost zkreslují. ale nevím, jak je poslat či kam je dát.... jsou z foťáku ale veliký...

tak dobrou, už fakt jdeme :wink:
25. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
Míšo, to je super se trochu klidu vyspat vid? já nespala v porodnici 10 dní a bylo to šílený, tak at se Filípkovi to spaní už otočí a začne pěkně spinkat v noci. A jak dlouho s tebou bude Tom doma?
25. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
Míšo, vítej zpět a ještě jednou moc gratuluji Tobě i Tomovi ke krásnému synkovi :dizzy_face:

Leni, Jéňa je roztomilý a mám velikou radost, jaké pokroky udělal! Petru má pravdu, bude to lamač dívčích srdcí :grinning:

My máme víkend celkem naprd, manžela dnes zase odrovnala migréna :cry: Zítra asi navštívíme doktorku, nechá si napsat neschopenku (trpíval na migrény před cca 10 lety a když ho to takto chytne, může se to vléct i celý týden a mohl by si nadělat spoustu mínusových hodin, které by už neměl kdy dodělat) a objednám ho někde na neurologii (doktor, který ho léčil tehdy, je po smrti).
25. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
Míšo, videa můžeš dát na youtube, to ti poradí Petru, nebo na blogger, tam je dávám já. určitě se rády koukneme na fešáka! :slight_smile:
25. led 2009 ve 21:38  • Odpověz
Medi, to je super, že si rodiče vzali Andulku na prochajdu a měli jste chvilku pro sebe. Taky musíme někoho přesvědčit na kočárkování. :wink:

Hermi, teda, to mě mrzí, že má manžel takové problémy s migrénou, já jsem na migrény trpívala v pubertě, tak vím o čem to je, tak snad mu doktoři pomůžou, ted už existují snad nějaké injekce nebo alepson jsem to někde četla.
25. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky, snad se tu ted budu ukazovat casteji.....a jeste jednou se omlouvam za mou dlouho nekomunikativnost, ale nejak jsem nemala silu moc komunikovat, snad se to lepsi :wink:

Peto: koukam poctive na vase fotecky..moc vam to cele rodince slusi!
Ty Tonickovi kukadla me uplne odrovnaly! :wink: :wink:

Urbi: Dneska jsem pul dne premyslela, jaky to musi byt zvlastni a uzasny pocit najednou byt doma ve trech s tim malinkatym uzlickem stesti :wink: Tak at mate co nejklidnejsi noc a zitra se krasne probudite do noveho dne. Ty jo prvni koupani, to musi byt neco :slight_smile: A je uzasny jak ti Tom pomaha!

Lenni: no to je bozi, videla jsem fotecky, jaky honzik udelal pokroky, je uzasnej, jak se smeje!

Herminka: teda to je trapeni s tema migrenama.. snad to bude brzy ok! pak dej vedet co rekl neurolog... Petr totiz taky dost trpi na migreny... Jo a promin, uplne jsem na tebe nejak pozapomnela, ze vlastne nemate taky jeste baby, ja jsem mela za to, ze jen ja a Jajjinka. Tak je super, ze jsem jeste tri :wink:

Jajjinka: jak se mas, jak je? psala si ze mas nejakou spatnou naladu, uz je to lepsi?

Medi: diky moc... uz si myslim, ze opravdu zacina byt lip, tak jsem rada! A pozdravuj roztomilou jmenovkyni :wink:

Moni: moc vas zdravim. Moc vam to na foteckam slusi. A Danecek vypada kouzelne...

A nerikam to jen tak ze slusnosti, ale mate vsichni mooooooc krasny deticky!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
A jsem na ne nalezite pysna jako teticka :wink:

Jen neco v rychlosti o me abyste nerekly, ze ja nic nepisu. Od poloviny unora bych mela nastupovat do nove prace, ale jeste to nechci zakriknout. Trochu s obavama samozrejme po tom vsem, ale snad to bude dobry :wink:
Jinak s Petrem se mame fajn, ted jezdi dost casto na hory, abych se trochu nadejchala cerstveho vzduchu a poradne si provetrala mozek :grinning: Ve zrekonstruovanem byte, z kteryho sme opravdu nadseny, zijeme ted s moji maminkou dokud ji neco nenajdeme. Takze je to nekdy narocnejsi, ale jinak je zlata. Ale je fakt, ze s Petrem ted moc chvil spolecnym povidanim nejak netravime, protoze je to takovy blby. Nekdy si clovek chce rict neco o samote a maminka kdyz si neco vypravi tak to chce taky slyset.... takze na tohle je to trochu blbe. Ale nastesti ji ma Petr rad a ona jeho. Tak to jde.
25. led 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Míšo : videa jdou krásně dát na youtube. Existuje i verze v češtině (což jsem ocenila hlavně já)
tak je tam zkus dát, a´t se pokocháme. :wink:
25. led 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Míšo, koukala jsem na fotky a řikala jsem si, jak ti musím napsat, že je Filípek celej ty, halvně tou pusinkou a bradičkou a najednou si to tam sama psala u jedné fotky :slight_smile:
je fakt nádhernej a má moc krásný oblečky. Taky je sranda, jak je Tom celej jeho táta. :slight_smile:

Medi : tak to je fajn, ze jste s Honzou meli cas jenom pro sebe. A zavidim navstevy. my ted byli s frantiskem nemocny, tak uz mam dost abstak po nejake navsteve nebo srazu...
Kdyz mi bylo nejhur, tak jsem tyden nevylezla z bytu a to je s Tondou docela narocny...on se doma nudi a obcas je protivnej. Do toho ho dva dny trapili zuby , mel 38,5 , prujem a byl hodne plactivej. nastesti se to nacasovalo tak, ze ja uz byla bez teplot, takze jsem to jakz takz zvladala.

Anni : moc rada te tady vidim. Doufam, ze se budes mit uz jen dobre a ze to klapne s novou praci a budes tam spokojena !!! :wink:
Je fajn, ze si Petr s maminkou rozumi, ale i tak, bydleni s rodici neni to pravy orechovy. Clovek potrebuje svoje soukromi. Tak at mamaca neco brzo najde.

Hermi : s migrenama mam taky vlastni zkusenosti....neznam nic horsiho....i velke MS bolesti mi pridou snesitelnejsi nez poradna migrena, kdy jsem zvracela, videla rozmazane apod...fakt hnus. nastesti to nemam nejak extra casto , ale rozhodne casteji nez me kamaradky, takze si s tim taky zkusim.
Snad tvymu manzelovi pomuzou, taky jsem jednou uvazovala ze si s tim enkam zajdu, ale jak rikam, nemam to az tak hrozne casto a kdyz uz tak jen den nebo dva dny.

holky, jeste amorous nema dite....kocka se taky neukaze, tak jste ji asi nepocitali.
25. led 2009 ve 23:10  • Odpověz
Dobré ráno všem!

Anni, jsem moc ráda, že už je líp a moc ti přeju, aby v nové práci bylo fajn! To je fajn, že už máte zrekonstruováno, jen ještě najít ten byteček pro mamku, že? V každém případě je moc dobře, že s Petrem mamka dobře vychází...
No a mimčo třeba neplánujete?

Hermi, dej vědět, co manžel !!!

Petru, koukala jsem na fotky Toníka, a říkala jsem si, že už je velikej, že už to prostě není takový to mimčo :dizzy_face: Holt čas nezastavíš a na těch dětech je to táááák vidět :grinning:

Míšo, tak jaká byla první noc doma?????
26. led 2009 v 08:31  • Odpověz
Holky, je to v keli, manžel skoro nemohl přes noc spát, tak je to furt stejné. Poslal mě do práce, protože mu stejně nejsem schopna nijak pomoct, a jeho doktorka je tam až odpoledne, tak ji zkusím ukecat, aby za ním zajela (on má totiž jinou migrénu - hlava ho nebolí, ale strašně se mu točí a při pohybu se mu zvedá žaludek, takže se ani necítí na to, že bych ho tam dovezla) a třeba mu něco píchla nebo s ním prostě něco udělala, ať se tak netrápí. Teď na přírodní kosmetice mi jedna holka poradila, že jí zabírají ušní svíce, tak uvažuji, že bych na chvíli vypadla z práce a zkusila to.
Taky jsem mívala migrény v pubertě a jsem hrozně ráda, že mě to přešlo (občas mívám jakoby slabý migrenózní stav, ale to je oproti klasické migréně zlaté), s MS bolestma bych ji skoro postavila na roveň, ale migréna je ještě horší, fuj. Nikdy jsem nezvracela (i když jsem občas měla namále), ale mívala jsem poruchy vidění a mrtvěly mi končetiny, brrr.
26. led 2009 v 09:06  • Odpověz
Holky, omlouvám se, že píšu sobecky jen o nás a nereaguji, ale nemám myšlenky na to číst vaše příspěvky celé :frowning2: Tady v práci toho asi taky moc neudělám, jsem furt hlavou u manžela.
26. led 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
hermi : to je jasny, ze mas ted myslenky hlavne na manzela. Myslim na vas, at je mu co nejdriv lip...
je mi ho lito a tebe, ze mas takove starosti. :unamused:

jaji : jo jo Tonda uz neni miminko...je to malej chlapecek, co mi zrovna ted vylezl na tiskarnu a hrabe v kosi, co je za ni.... :slight_smile:
26. led 2009 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se po noci, tady je tolik příspěvků a dokonce Anninka, tak mám z vás hroznou radost, jak se činíte, ale mrzí mě, že ještě nestihnu reagovat - teď jsme dali prcka zase se opalovat a já jdu zařizovat doktorku a dát dohromady domácnost - Tom tu krásně uklidil, ale nakonec jsme se rozhodli přeci jen trošku přezařídit byt a tak to tu máme neupravené....
ale mám domluveno, že během dne bude u malého hlavně Tom a já se pokusím vše dočíst, reagovat a taky vám napsat o porodu

jen teď koukám, že Herminky manžel je nemocný.... to je náročný.... tak se držte a doufám, že mu bude brzy líp

no a naše noc? NÁDHERA!!!! malej spal od půl jedenáctý do půl devátý - pouze 3x kojení a přebalení a zase spinkal!!!!!!!!!!!! a je prostě neuvěřitelně sladkej, dokonce se na nás už nevědomky usmíval a to je prostě něco neuvěřitelného, však to samy znáte. No a taky jsem teda nevěřila vlastním očím, protože jsme ho dávali odkrknout na bříško a on tu hlaviču zvedne a otočí na druhou stranu!!!!!

no a opět neuvěřitelná pochvala o Toma - pereme se o přebalování, oblíkání, odkrkávání :grinning: :grinning: :grinning:

tak já už musím, ale moc se těším, až si o vás všechno dočtu!! jsem zvědavá, jak se všechny máte a ještě jednou - Anni, jsem ráda, že jsi zpátky!!!! :dizzy_face:
26. led 2009 v 09:42  • Odpověz
no a ještě doplněk: vlezla jsem na váhu a v porodnici jsem nechala 10,5 kilo, takže zbývají 4,5 kila, ale to asi mají ty moje obr kozy :grinning: , bříško se krásně stáhlo, žádná jizvička... tak i tohle mě těší, i když je to asi malichernost, ale znáte to....
:dizzy_face:
26. led 2009 v 09:45  • Odpověz
no tak jsem ještě viděla album Daníka... teda Moni, to jsou taky bomba fotky, Anthony je prostě k sežrání :dizzy_face:
26. led 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky!
Hermi, tak to je mi moc líto, že je manželovi tak zle ... tak ať mu je brzy líp! :wink:

Míšo, tak to je super, že jste se i vy krásně vyspali jako Filípek první noc doma! Tak jen tak dál! Dívala jsem se na fotky a musím souhlasit, Filípek je hodně na maminku hlavně podle té bradičky! Je to krásný chlapeček! :sweat_smile:
A je super, že ti Töm takhle pomáhá!

Anninko ahóóój! Jsem ráda, že tě tady vidím! :sweat_smile: Určitě přijď častěji a ať se ti líbí v nové práci!

Leni, to je super, že Jeníček dělá takové pokroky! Je šikula, jak si už sedá! A má krásný tmavý oči ... slaďoch! A řekla bych taky celá maminka! :slight_smile:
Takže už začal tak hezky papat, jo? Dany taky baští o 106, teď o víkendu měl poprvé maso ze skleničky a taky mu moc chutná. Vaříš Jeníčkovi, nebo kupuješ? Já zatím kupuju, ale chci zkusit i mu vařit doma, jen mi dr. říkala, že pokud chci doma, tak že mám kupovat bio zeleninu. Jak to děláš ty? A už jsi zkoušela ovoce? Já se mu chystám zkusit dát jablíčko koncem týdne, tak jsem na něho zvědavá.

Petru, mrkla jsem na foto Tondy, je to frajer, má krásnou čepičku! A krýsný úsměv! :slight_smile:

Medi, pomohlÿ ty homeopatika nebo ne? A co bříško Aničky, je to lepší?
26. led 2009 v 09:52  • Odpověz
Míšo, díky :grinning: :grinning: :wink:
Tak to je super, že jsi už teď takových kil nechala v porodnici! Hele to máš za chvilku svou původní váhu a když kojíš, tak to půjde samo! Filípek tě vycucne! :sweat_smile:
26. led 2009 v 09:53  • Odpověz
Holky a ještě k těm podobám ... mně přijde, že tady většina kluků je fakt podobná na maminku ... ať už vezmu Jeníčka, Toníčka, Filípka ... tak to náš Dany je celý tatínek, fakt a čím je větší tím mi přijde víc a víc ... vždycky když s ním někam jdu, tak mu hned každý říká "Martínku" ... :grinning:
A já si myslela, že když jsem tmavá a tak, že bude mít i něco po mně a ono ne :sweat_smile:
26. led 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Míšo : jé to je fajn, že jste měli první noc doma v pohode. :dizzy_face:
A Tom je fakt borec. František byla je taky takovej :dizzy_face: Někdy mám pocit, že přebaluje častejš než já :sweat_smile: , když jsme teda oba doma.

Míšo : já v porodnici taky nechala kolem 10 kilo (přibrala jsem ale mnohem víc než ty) a bohuzel jsem to pak v sestinedeli a v dalsich mesicich skoro cele zpatky nabrala :sweat_smile: , ale hold jsem nebyla ten pripad, co hubne i kdyz se nehlida a ji sladke.
U tebe je jasny, ze to budes mit vsechno dole hned a nenaberes to zpatky. Spis bych rekla, ze budes ten pripad, co bude mit diky kojeni jeste min nez pred tehu a moc ti to preju a v dobrem zavidim. :wink:
26. led 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
moni : no nevim, jestli je Tonda podobny me. Vsichni rikaji ze je jednoznacne po Frantiskovi. Pry ma moje oci, ale jinak je cely frantisek, rikaji to i lidi co ho znaji jen z fotek.... :slight_smile:
26. led 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.