• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
AHoj holky, jen hlásím, že žijeme. Byli jsme na vážení a přibrali jsme 235g, takže máme 6.360g, takže dobrý, přibíráme.
Pak jsem jela k babi a večer byla cvičit bosu..no to je šilenost na půlmíčích, na kterých se balancuje...mě asi bude fakt bolet ouplně vše. Myslím, že zalezu do hajan... :wink:
28. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky!
díky za pochvalu foteček :slight_smile:
Petru, souhlas, že je ten náš mimin úplně jinej než byl... hlavně nevíme, kde vzal najednou ty vlasy :grinning: on je měl i po porodu ale teď jich má prostě víc - tak nevíme, jestli jenom ztmavly a nebo má nějaké rychlorostoucí, či zda si je v nestřeženém okamžiku nechal nastřelit :grinning:

Medi, to je prima, že Anička přibírá

já zase od včerejška půl kila dole :wink:

co máte na dnešek v plánu? mě štve, že je tam tak ošklivo, to zas budeme moc na prochajdu jen na chvilku a to je o ničem, protože mimin usne, ale při vyndavání z kočáru se probudí...
29. led 2009 v 10:07  • Odpověz
ještě jsem si vzpomněla, že jsem vám nenapsala k tomu porodu, jak to bylo po tom a jakou jsem tam měla přezdívku - dvě hodiny po příchodu na pokoj mě vzala sestra do sprchy a říká: musíte na mě reagovat, jinak vás proplesknu... a já, že jasně, že jsem OK a pak jsem jí přestala odpovídat, tak mi dala ještě jedno varování, ale to už jsem se začala valit k zemi, tak mě ze sprchy vytáhla nahou na chodbu, položila mokrou na dlaždice a začala mě křísit - naštěstí byla dost robusní, tak to zvládla :grinning:
no a ráno jsem šla do sprchy s mamkou, že jako už v pohodě a ve sprše zase to samé, tak mě tam křísila mamka - takhle 2x za sebou :grinning: no a v podstatě se to opakovalo furt dokola - tak jsem byla nucená jíst čokoládu po kilech, hodně pít a tak... takže Filípka jsem u sebe neměla - no a výsledek? odpo šla ségra za mnou a taky za kamarádkou, která porodila ve stejný den jako já a ta jí říká: tvoje ségra je ten chudák, jak se tu furt válí po zemi? :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 10:38  • Odpověz
tak a ještě jeden příspěvek, abyste samy zhodnotily, jestli existuje něco mezi nebem a zemí... to, že jsem se moooc přála datum 21. jste věděly... že to nakonec vyšlo, i přestože se na to malý sám nechystal, ale zasáhl asi někdo z hůry a vyřešil to za něj... a výsledek? Filípek je dědovy neuvěřitelně podobnej! a to není jen můj názor, ale všech, kdo dědu znali...
nevím, co je nebo není někde nad námi, ale vím, že děda by byl šťastnej! a já mám úžasnej pocit uspokojení, když si na to takhle vzpomenu... že se prostě kousek té milované bytosti vrátil! :dizzy_face:
29. led 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Míšo : :grinning: :grinning:
ty sis fakt uzila vsechno se vsim vsudy, co ?
ja jsem poprve ve sprse sla taky k zemi, ale neomdlela jsem. Ja jak si poprve stoupla, tak jsem najednou mela pocit, jakoby se mi vratili vsechny vnitrnosti na sve misto a hlavne si vybavuju neuveritelny tlak na plicich, fakt jsem mela pocit, ze se mi ty plice sesedly...ble hnusnej pocit.
Tonda byl po porodu u sester v inkubatoru, ale rekli mi, ze za nim muzu chodit, ale ja chodbu nepresla, aniz bych neomdlivala (ale vzdycky jsem to nakonec ustala). Vypadala jsem jako smrtka (sice trochu obezni smrtka :grinning: , ale byla jsem uplne bila)
29. led 2009 v 10:52  • Odpověz
Míšo, to s tím dědou to je fakt zvláštní, že se to všechno takhle sešlo.....

Tady je dneska tak krásně!!!!!!!!!! No a my nemůžeme ven, neb nejezdí výtah!!!!!!!!! To je fakt k pos..ní!! Jenda aspon chrupe u otevřenýho okna, ale já jsem se těšila na procházku!
29. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
Joo a taky jsem četla Medi popis porodu, hele s tím epidurálem to fakt přehnali ne? ze te tam nechali na nej takhle dlouho cekat, zmetci!
29. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
AHoj holky, já jdu jen pozdravit a zalízt do peří, Honza si vzal Andulku ven, mě je nějak nedobře, škrábe mě v krku a v nose, mluvím jako po propařeným víkendu.. :frowning2: Tak to snad rozdejchám. Zatím ted nic moc.

leni, no to jo...ale nakonec přišli s epíkem :slight_smile:

Míšo, teda ty taky musíš mít všechno, i omdlívání...já teda asi jsem silná povaha..chtěla jsem jít i po porodu po vlastních ale přemluvili mě. A do sprchy to šlo docela v poho. Bez mdlob :wink:

Jinak to naše dítě se nechce zas točit..jen když jí trochu pomůžu...ale o to víc žvatlá..to má v takovejch vlnách. Buď se hejbe nebo mluiví.. :sunglasses:
29. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
Petru, tak znáš, jaký to je co? já se bohužel kácela všude tam, kde bylo hodně lidí :grinning:

Leni, u vás bylo krásně? tady bohužel ne, ale stejně jsme šli na chvilku ven...
a vy máte výtah? vždyť jste v přízemí? :sweat_smile:

Leni a víš co? už jsme ukazovali Filípkovi knížku a vyvalil oči a kouká na to!!!!! fakt to vidí! i za tím otáčel očička!!! to je super! dali jsme ho do lehátka a ukazovali mu to a povídali mu k tomu, a líbilo se to! takže super hračka!

Medi, tak ať je ti brzy líp, teď to všude řádí, bacily neřádi...
29. led 2009 v 16:30  • Odpověz
Míšo to je super s tou knížkou! Jenda se s ní fakt zabavil, vždycky na ní brejlil docela dlouho :slight_smile: No sice s v přízemí jsme, ale jen z jedné strany baráku, tam máme tu zahrádku, ale když chceme vyjít z baráku, to je na druhé straně, tak jsou tam schody a docela dlouhý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Medi, teda at je ti líp, at to není nějaká chřipajzna!!!

Mě teda vezli po porodu na vozíku, bych to fakt nedala dojít sama, jak jsem byla zesláblá, ale pamatuju se, že jsem se nemohla asi 2 dny pořádně nadechnout, jak kdyby mě někdo seděl na hrudníku, úplně jsem lapala po dechu a chodila jsem shrbená, to bylo asi z toho tlačení, nevím.
29. led 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Míšo : já jen tuším jaký to je....nikdy jsem neomdlela uplne...jen jsem cejtila jak to na me jde, tak jsem si rychle sedla a preslo to...v sprce jsem se sesunula teda uplne, ale byla jsem pri vedomi...

a to s tvým dědou je uzasny...hele matne si vzpominam, nerikali jste ze mu je podobnej uz podle 3D :slight_smile: ?
je to fakt hrozne hezky, ja na tyhle veci verim...
29. led 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
s tim omdlenim (myslim v porodnici), v zivote jsem omdlela 2x.
29. led 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
v sprce =ve sprse..posledni dobou mam silene preklëpy a vynechavam pismena... :sweat_smile:
29. led 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
medi : po porodu sama ? ty jsi divoska ! me teda vezli na posteli a na postel na sestinedeli me z ni vyklopili :grinning: , na vozik bych si teda nesedla. ja si nemohla bez kruhu sednout 14 dni... :sweat_smile:
29. led 2009 v 17:40  • Odpověz
petru: NO jasně, drsná žena jsem :slight_smile:

míšo, to je suepr s tím tvým dědou, tak to má být, že jeden odejde a další se narodí :slight_smile: Stejně jako to, že do rodiny se narodí to, co tam chybí...u nás ta hoka fakt chyběla..a u Honzy do rdoiny tuplem . Dneska jsme roznesli po rodině přidělaný fotky :slight_smile: tak měli všichni radost (teda vrazila jsem to Honzíkovi) :sunglasses:

je mi nic moc...cejtím hořet tváře, ale nemám teplotu. A jsem teda jako praštěná pavlačí a začínám kašlat..ach jo.
29. led 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky,

tak zase v noci. :dizzy_face:
Četla jsem vás přes den a včera, tak už si nějak nepamatuju, na co jsem chtěla reagovat, tak se omlouvám. :slight_smile:

Míšo, moc hezký fotky Filípka, je kouzelnej. :slight_smile: S tím omdlíváním to je nepříjemný, co? Ale je jasný, že jsi po tom náročným porodu byla zesláblá.
Já taky nevím, co je a není mezi nebem a zemí. Ale hned, jak jsi po kontrole nečekaně psala, že půjdeš na vyvolávačku, tak jsem si říkala, že to vypadá, že tomu někdo shůry pomohl, aby se Filípek narodil 21.1. :slight_smile:
Jo a mimča vždycky vědí, kdy je nejlepší se po... nebo počůrat. :grinning: Samozřejmě, když jsou úplně oblečení a někam se pospíchá. :grinning:

Já jsem byla po porodu cca 2 hodiny na sále, pak mě na lehátku převezli na pokoj a hned z toho lehátka jsem vstávala a sestřička mě odvedla do sprchy. A naštěstí to bylo v pohodě. :slight_smile:

Petru, na návštěvu rádi přijedeme. Ale teď má Mišák trochu rýmu a nechci moc cestovat MHD, když teď hrozí ta chřipková epidemie. No snad to brzy přejde. :slight_smile:

Medi, neboj, Andulka se za chvilku bude přetáčet jak o závod. :slight_smile: No jen je pak někdy zajímavý přebalování. :grinning: A jak je? Snad se to moc nerozjede a budeš brzy zdravuška. :slight_smile:

Hermi, jak je manželovi? Už je to lepší?

Tak dobrou noc. :slight_smile:
29. led 2009 ve 23:46  • Odpověz
autor
medi : to je pitomy ze ti neni dobre...tak snad se ti brzo ulevi..
ja uz konecne nekaslu (asi po trech tejdnech) tak jsem rada.

stano : jasne, doraz klidne az budete fit a az se nebudes bat do MHD....budu se tesit... :wink:
nechapu jak si mohla jit do sprchy hned. Me dovezli na pokoj, spolu s holkou co rodila ve vedlejsim boxu a obe jsme dost dlouho jen lezeli, psali sms, telefonoval a spali a az po docela dlouhy dobe prisla sestra, ze jako zkusime sprchu...
ja jsem asi morbid, ale ja hrozne rada vzpominam i na tohle...byla jsem tak plna zazitku jako nikdy a ta bolest mi vubec nevadila...jako bylo to neprijemny, bolelo to, bylo mi blbe, ale to stesti to totalne prebilo.
30. led 2009 v 00:23  • Odpověz
Petru, no já ani nevím, prostě mi řekli, že zkusíme sprchu, tak jsem šla. :slight_smile: Já už jsem se ani na tom sále necítila nijak špatně. Jen jsem byla nevyspalá, ale ty hormony štěstí to nějak přebily. :slight_smile: No a neměla jsem porod nijak dlouhý, takže mě to asi ani tolik nevyčerpalo. :slight_smile:
30. led 2009 v 00:42  • Odpověz
HOlky, jak to , že v půl jedný v noci žvaníte? Obludy :slight_smile:

No, je mi trochu líp než včera v tom smyslu, že ví, co mi je...takže mám plnej nos a sesouvá se to na průdušky, takže jdu na hedelix :slight_smile:

včera jsem padla jako podťatá. Taky jsem začala psát Andulce deníček :slight_smile: Abchom to všechno nezapomněli. Chybí mi tam teda Vánoce, ale jinak jsem to snad shrnula dobře.

Jo...a na fcb jsem založila prima skupinu, petru, připojiš se? :wink:
30. led 2009 v 11:24  • Odpověz
ahoj holy,zdravím od kojení :wink:
30. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj kočky, já zdravím z práce :sunglasses: dokonce tu mám celkem dost práce... tak papapa
30. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
holky, s tou postelí - mě z kozy přendali rovnou na mojí postel, kterou mi tam zeshora dovezli - takže jsem rovnou ležela na mém polštářku. to bylo takový milý
a do sprchy jsme šli asi 4 hodiny od porodu

Stáni, jak se líbí Petrovi v nové práci?

jinak já vzpomínám ráda na všechno, co se dělo od doby, co se mimin dostal na svět - i to šití, jakkoliv hrůzné s množstvím stehů všude, už bylo fajn - byl tam Tom, mamka, doktor už vtipkoval... a ta bolest? to už bylo naprosté nic proti tomu předtím... jen teda Tom má jeden z hrůzných zážitků ještě to, jak asi po 1/4 hodině 4. doby porodní přišla PA a promáčkla mi břicho - to prý nechápal, že zajela tak hluboko a udělalo se mu z toho zle :grinning:

Ali´, máte práci? to je fajn

Medi, tak to leze na průdušky jo? tak se brzy uzdrav!

Leni, mám na tebe dotaz - v IP jo? :wink:
30. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
my dnes byli na úřadech - změnit trvalé bydliště a zařídit nové občanky, teď ještě zjistit, kde všude se to musí hlásit... někde totiž si to stahují z registru, někde ne...¨

co Hermi, ta tu pár dní nebyla... snad je jejímu manželovi líp..
30. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
Míšo, s tim, kde musíš hlásit nové trvalé bydliště neporadím :frowning2: Já si matně pamatuju, že např. na VZP to už věděli, že jsem vdaná a bydlím jinde, když jsem to tam šla nahlásit, ale jinak jsem to v bance, v práci nahlásila sama. Všechny účty (byt, elektro, atd.) měl na sebe H., tak nevim...

Jo a práci sice mám, ale stále na starém projektu... trošku jsem si tu práci musela vybojovat, dělám teď naplno ty reklamace, zavedla jsem do toho trochu systém, třeba jsme doteď vůbec neevidovali vydané reklamace na naše subdodavatele...takže jsem teď dva dny dělala tabulku a přepisovala tam data z formulářů....grrr.
takže tak, lepší než drátem do oka...

Medi, ať jsi brzy fit!!!!!

Ahoj Petru a Stáni a Leni!

Hermi, co manžel????
30. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
ahoj holky, v rychlosti se hlásím, nějak dneska nestíhám, furt dneska peru, bud posranýho nebo od mrkve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jendovi leze druhej zub, tak je příííííjemnej jak víte co....:slight_smile:

Alčo, tak lepší nějaká práce než se fakt nudit, aspon ti to v práci utíká vid.

Míšo, v IP nic nemám :confused: kdyžtak mi to písni do mailu. Jo a jak jde kojení??

Já ted taky s Jendou nikam nechodím, když je ta chřipková epidemie, radši to neriskuju.
30. led 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme to dneska jakž takž překlepali až sem...a večer se uvidí. Teď jsme ji 50 minut uspávali, potvůrku, nechce usnout, kňouře a hejká, ale zavřít oka, to ne....

Dneska to docela šlo..teď teda mám pocit, že mi něco sedí na hrudníku a nechci kašlat, když to konečně spí...ach jo. Honza byl dneska venku, já šla jen na poštu a domů a měla jsem toho až dost. Měla jsem tam dopis od policajtů, že odkládaj případ "pneumatiky", protože nemaj podrzřelého. A Honzovi přišlo školný..11000,. dobrý ne? Ale můžou to odpustit, když se narodilo dítě v období měsíců před splatností...což se narodilo, takže uvidíme, jestli to i podruhý projde.

Přišla nám návštěva...jdu se jim věnovat. Zatím pa.
30. led 2009 v 18:20  • Odpověz
Alčo, já vím, že jde o ty reklamace, ale aspoň něco... to je fakt na palici, když práce není..

Leni, tak další zubák? a ten první už je dobře vidět? a kde je?

už jsem ti tu IP napsala...

Medi, to uspáváte celkem brzo - náš mimin se teprv v 18 h vzbudil - dneska prospal celý den, tak jsme zvědaví, co bude následovat v noci :slight_smile:)), ted zatím ještě nespí, baterky má dokořán ale zatím je klid
odpo jsme jeli na návštěvu za ségrou, tak to tam zase celé prospal - si budeme muset zvát návštěvy až na pozdní večery, aby viděli, že má oči :slight_smile:))

hele to by bylo fajn, kdyby vám to školné odpustili co?

tak já vypínám PC, chtěla jsem koukat na film, ale už mi kus utekl... tak uvidím, jestli to ještě chytnu a jak to bude s drakem :slight_smile:

jo Leni a kojení zatím Ok, jen mě teda už třikrát v noci přepadla zimnice a hrozná slabost a píchání v prsu.. ale přes den zase OK, tak to jsou asi spíš hormony nebo únava nebo tak... nějak jsem kromě neděle si během dne nešla zdřímnout
30. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Míšo : jo jo...kdyz mi po porodu jedna starsi sestra ranarka (jedna z tech pitomych) prohmatalvala delohu, tak jsem taky uplne vyjekla a chytla ji za ruku a ona me sprdla ze se branim (to bylo jeste na slae) a ja na to : nezlobte se, ale me ta ruka proste vystreli sama v pudu sebezachovy...
to bylo fakt hodne neprijmeny a i par hodin po porodu, kdyz mi kontrolovali jestli se mi deloha zatahuje tak jsem se musela drzet, abych se nebranila...des :unamused:
30. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Míšo . taky jsem jednou mela zimnici, myslim ze prvni den doma...a az nedavno jsem zjistila, ze to bylo z kojeni...zaclo mi to totiz po kojeni...mela jsem pocit jakoby do me pres prsa vesla zima...bylo to desny..
ale fakt nastesti jen jednou.
Pry je to z toho kdyz se vyplavi az moc prolaktinu do tela.

ty taky musis mit fakt vsechno co ? :sunglasses:

medi : snad vam ty prachy odpusti a budes brzo zdrava.
ja teda s Tondou chodim ven. Asi jsem nezodpovedna, ale nechci aby se doma nudil a ja s nim taky nechci bejt porad zalezla doma. Takze jsem byla i v tescu, v pizzerii na Palmovce apod..
ale neni to kazdy den.
30. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
Holky, nekoukáte na Českýho lva - nominaci...ta Kočičková je superprdlá...

Já tu čekám, až dorazí Honza s kamarády z volejbalu, Katka sem navezla hromady jídla - tříkolovou šunku a knäckebrot a Malého Kaleho a vajíčka a další..tak jsem zvědavá, kolik toho vydržíme.
A jinak teda nic moc...začínám kašlat. Tak jsem na to zvědavá, co bude v noci. Beru ten hedelix, ale zatím to teda nic moc nedělá. Jsem zvyklá na mucosolvan a nic moc jinýho na mě nezabírá....ach jo.

Míšo, to je divný, že ti je u kojení takhle úzko...no snad se to vylepší. A máš mlíčka dost? A jak pije, brouk?
30. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.