• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Medi : koukala jsem, obe holky byly vyborny...
30. led 2009 ve 23:54  • Odpověz
ahoj holky,
jak trávíte víkend? já zrovna kojím, pěju ódy na kojo polštář, ruce mám volný a Fipi (Sandry slovník) v něm leží hrozně rád i normálně - Leni, a ta knížka! to je fakt bomba, teď u ní vydržel asi půl hodiny - otáčí za ní nejen očíčka, ale i hlavičku! je u toho celej vykulenej

za včerejšek má 1 s hvězdičkou - spal celý den, večer byl vzhůru od šesti do půl deváté - bez pláče a pak spinkal celou noc!!!! tak čekám, že si to dneska vynahradí :grinning:

jsem ho dneska navlíkla do dupaček - nemám je ráda, Tomovi se naopak dřív líbily, že to prý k miminku patří - tak jsem mu dneska dala takový komplet oranžovo béžový - tričko s dupačkama a na tom je myška -jako není to špatný, ale je mu to takový široký a tak a sám Tom uznal, že mu to nesluší :grinning: :grinning: :grinning: tak snad budu mít od dupaček pokoj :grinning:

Medi, já tu Kočičkovou nemám ráda... ale nekoukala jsem, tak nemůžu posoudit...

tady sněží... blé... já chci sluníčko!!! a procházky!!! dneska se sejdem všici u našich a trošku Filípka zapijem :slight_smile:.

a co vaříte? Tom dneska dělá králíka, jsem ho neměla už aspoň 5 let :wink:
31. led 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky,

Medi, no tak snad vám ty penízky odpustí...!!!!

Míšo, tak to je super, že byl Filípek včera hodnej a prospal v podstatě celej den :dizzy_face:
Tady taky sněží.... A vy dnes budete mít králíka, jo?????????? Tak to dobrou chuť :wink: Já si zapeču brokolici se sýrem, šunkou a smetanou :sunglasses:

Jinak všem přeji pohodový víkend, jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože tam mám prádlo ještě z minulého víkendu, no a už se mi pere další pračka... nemám ráda tyto práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Míšo : to je fajn, že je Filípek takový zlatíčko. Já taky dupačky skoro vůbec nedávala :grinning: , taky se mi moc nelíbí.
Když jsem byla s Tondou poprvé v práci, tak měl lacláče a mikinu a jedna starší kolegyně se podivoala nad tím, že už dnes ty děti nejsou oblečený jako miminka :grinning:

Králíka neumim, tak ho mám jen u našich. Tom je šikula. hele a takový blbý dotaz : vaříš někdy ty ? :grinning:
jako teď ti Tom pomáhá to je jasný, ale co takhle píšeš, tak mi příde že vaří jen on i v době před Filípkem :slight_smile:
František taky uvaří, ale umí jen pár věcí, s tím by nás živit nemohl.

Mě včera bylo zase trapně. František přišel z práce, vyluxoval, umyl nádobí, uspal Toníka, pak opravil skříň a pak šel vyndat prádlo z pračky :sweat_smile: ...a já seděla na koňovi :sweat_smile:
Ale jemu to tak prostě vyhovuje, nevydrží sedět na gauči a tupě zírat na televizi (jako já :grinning: )
Ale není to tak každý den, že bych se já flákala a on makal. :wink:
31. led 2009 v 10:42  • Odpověz
Petru, nevařím :grinning:
vařím jen pro sebe v týdnu - ale to se odbývám - vařím rychlovky a 2x týdně si chodím pro oběd do jídelny, dávají toho hodně, tak mi to zbývá i na druhý den - Toma vaření hrozně baví, má to po tátovi, vydrží hodinu koukat do kuchařky a vymýšlet, co uvařit.. a on je masař, připravuje rád maso, já naopak, syrové maso nesnáším - jeho úpravu a tak - takže já dělám ráda různé těstoviny a zeleinová jídla a tak, ale to nemůžu připravit pro něj, nemá to rád... tak vaří k oboustranné spokojenosti on, do kuchyně mě nerad pouští :grinning:

já dělám vše ostatní - baví mě uklízet a tak
31. led 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Míšo : tak to máš fajn, že Tom takhle vaří. A kde se to naučil ? sám od sebe ? nebo jako malej koukal rodičům přes rameno ?
a máte to dobře rozdělený. :wink:

já vyrážím s Františkem na sraz s kamarády (ti co přišli o miminko ve 36 tt :frowning2: ) jsou v Praze na pár dní, tak jdeme do pizzerie na Palmovce s tím dětským koutkem. Děsně dobře tam vaří. :dizzy_face:

tak se tu mějte !
31. led 2009 v 11:07  • Odpověz
hollky, kde berete ty chlapi, co dělají domácí práce sami od sebe????? :grinning: u nás to nehrozí.

Míšo, to je super, že je Filípek takhle hodnej, to ti spinkal celou noc bez probuzení? jestli jo, tak je to paráda! Já chci taky sluníčko, tahle zima mě nebaví. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a my máme novinku, Jenda nám řve už asi 14 dní v autosedačce, nechce tam být, ani tam už moc nespí. Příští víkend jedeme na moravu, jízda 2,5 hodiny autem, už se těším! :confounded:

jdu uklízet a musím žehlit (Alčo, taky nesnáším žehlení!!) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

krásný víkend!
31. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
a ještě jsem vám chtěla napsat, včera jsem byla nakupovat nějaké oblečení pro Jendu, jako sehnat bodýčko velikosti 86 nebo 92 to je nadlidský úkol, nakonec jsem sehnala 2ks v CaA a koupila jsem mu čepici velikost 12-18měsíců a je mu malá!! já fakt nevím, kdo vymýšlí ty velikosti na cedulkách!!!!
31. led 2009 v 15:03  • Odpověz
brý večír

Petru, Tom se naučil sám - na koleji se naučil vařit těstoviny a od té doby, co spolu bydlíme, tak se do toho pustil :slight_smile: - má na to talent, jde mu to!

Leni, a čím to, že se tam Jenčkovi nelíbí? to je prekérka co? kam jedete na Moravu?

no s těma velikostma, to mi povídej - teď tu mám např. overl newborn od Nextu, ale velikostí je tak na 4 měsíční dítě...

my dneska slavili u našich, byli na prochajdě, bylo to fajn - teď je Tom na volejbale, já uspala draka (ukojila jsem ho ke spánku). Přes den je to někdy mazec, jedl by klidně po půl hodinách... když spí, tak vydrží i 4 hodiny

spí teď ale teda hodně neklidně, tak to vidím na delší uspávání..
31. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Míšo. hezky to máš zařízený :wink:Ale já musím říct, že teda Honza taky uvaří, když má náladu, nakládá masíčko, dělá salsu k nachos a jiný mňaminky a není línej si uvařit o půlnoci.. :wink:

My byli dneska u tchánovů na chvilku a pak u Honzových prarodičů...Docela to aspoň uteklo. A Andulka předváděla, jak se umí otočit...dneska se otočila na bříško i na druhou stranu :slight_smile:

Leni, to máte teda velkýho brouka...my ještě pořád nosíme ty bodýčka od vás a jsou nám přepychově. Andulka teď děsně slintá, tak jí dávám jedno bodýčko s krátkým a před něj tričko, aby nebyla v mokrým..,
Jinak my teda nosili dupky hodně, ale spíš proto, že díky tý dečce nenosila kaťátka, aby jí to netlačilo v pase. A tak že se jí vyhrnovaly, jak to měla mezi nožičkama stažený.Takže Andulka byla miminkovatý miminko :slight_smile:

Já jsem si žehlení odložila na zejtra, páč jsem žehlila včera denně to není zdravý :wink: :wink: :wink:
31. led 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
urbi : ja jsem se nad oblecenim od nextu taky pozastavoala. presne jak pises, mela jsem par vecicek nexborn a byli Tondovi (jak byl vetsi) skoro 5 mesicu. Nekdo mi rikal, ze Next ma vsechny mimini veci oznacene nelogicky newborn...

Leni : ja byla nedavno v tescu a zavidela jsem Mise, ze ma novorozence, jaky tam melo Cherokee krasny oblecky pro nejmensi (kdyz jsem tam nakupovala tehtna, tak tam teda takhle krasny veci jako ted nemeli). Bohuzel koncili vetsinou na 3 mesicich, vyjimecne na 6 mesicich, jeste vyjimecneji na 9 mesicih a pro Tondu tam toho bylo jako safranu... :frowning2:
no ale koupila jsem mu krasny triko s dlouhym rukavem s opickou a spaci pytel - byla jsem nadsena ze maji i na nej, ten prvni je mu davno malej a on se desne odkopava.
tak aspon neco...ale ty novorozenecky....proste krasa a jak je u Cherokee zvykem, ani ne moc drahy.
31. led 2009 ve 22:53  • Odpověz
ahoj holky!
malinkej se mi tady opaluje, tak mu k tomu pouštím relaxační hudbu - moc se mu ta opalovačka nelíbí... tak tu u něj sedím a tak mám čas na PC, Tom si jel zalyžovat, vypadá to na jednu z posledních možností

PEtru, fakt mají hezký věci? jenže tam já se teď nedostanu - a upřímně, těch pidivěcí mám tolik, že každý den musím dávat něco nového, abychom to vůbec užili - to spíš pak ty větší věci nemám... tam už se přeci jen bude hůř po Adámkovi dědit, protože větší věci už se víc zničí a taky už se kluci minou ročním obdobím - Aďa letní, Fífa zimní mímo...

Medi, Tom zase vaří klasiku - na experimenty on není, to spíš já... on nejraději řízky, vepřovou a tak, to ho baví vařit... prostě českou klasiku

a Andule je šikulka!

Petru, tak jsem se po přečtení té krásné diskuse o facebooku kriticky zhlédla v zrcadle a představ si, že mám odrostlý melír asi tak o 2 cm - hnus co? :grinning: :grinning: :grinning: je mi jasný, že od teď na procházky nemůžu a zítra hned volám kadeřnici :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
Petru, bez spacího pytle nedáme ani ránu, Jenda ho má asi od 3 týdnů a je super! Máme z Nextu, tam mají snad do 3 let. Ještě ty velikosti v Nextu - dřív měli všechno do 1,5 roku označeno Newborn, ted už tam mají Baby a k tomu připsané velikosti, ale třeba bodýčka 6-9 jsou Jendovi malý.:slight_smile: Cherokee má krásný věci, ale přesně jak říkáš, skoro všechno tak do 6 měsíců.

Jenda mi nejvíc rostl mezi 1-4 měsícem, tam jsem ty věci vyřazovala snad jednou za 14 dní, ted už mu to vydrží o hodně dýl, takže ty malinký věci má hodně zachovalý, skoro nový. Jo a dupačky jsme taky neměli.

Holky, Jenda se dneska vzbudil ve 4.15 a už neusnul, dala jsem ho do postýlky a měl šílenej hysterák, pak mi na chviličku usnul u kojení, ale už nezabral, já jsem úplně hotová. Já nevím co mu je, ale tohle nevydržím dlouho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, kde opaluteje Filípka, máte nějakou tu UV lampu?
1. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky..to naše mimiko asi dneska odpoledne nebude spát nebo co...teď tu už 2 hodiny čertí, odkopává se a zlobí :slight_smile:

Jinak se máme dobře, vy se opatrujte a jási jdu číst mám rozečtenou historickou dedektýfku :slight_smile:
1. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit :wink:
Tak nám dneska Dany spal pouze 2x po 20 minutách, to je nářez ... jsem úplně hotová ... a už třetí den je vzhůru v noci od 3-5hod ... vůbec nevím proč ... povídá si, ale za chvilku začne brečet a tak si ho dám k nám do postele, tam je dvě hodiny vzhůru a potom přenáším zase do postýlky ... a vstává v 7hod ...

Dany teď začal nosit velikost 74, i když některá bodíčka třeba má už velikost 80, vůbec se to oblečení nedá brát dle toho, co tam uvádějí. Ale jak píšete, tak Cherokee má nádherné věcičky ... bohužel fakt spíš ty pidi, což už pro Danyho je pasééééé :dizzy_face:
Já jsem Míšo taky měla strašných věciček těch pidi, dávala jsem každý den něco jiného, abych to nějak prostřídala, když ono to maličké je tak roztomilé, že jsem neodolala :slight_smile:

A jinak se přidávám taky k vařícím manžílkům ... holky se musím přiznat ... já skoro vůbec doma nevařím, vaří manžílek a vynikající dlabance!!!! Fakt je stašně šikovný v kuchyni, vaří dá se říct vše ... no a taky uklízí, ale o to se už teda dělíme :sweat_smile: , ale není pro něj problém sám od sebe vyloxuvat, utřít prach, umýt nádobí ... tak jsem za to strašně ráda ... no kdo by nebyl, že :grinning:
A žehlení taky nesnáším ... :rolling_eyes:

Dneska jsme byli na oslavě u našich, taťka slavil narozky, ale jak Dany nespal, tak byl takový ukňouraný. Ale měl dnes poprvé hrušku a strašně moc mu chutná ... je slaďounká, tak se oblizoval ... :sweat_smile:
A teď ho jdu vykoupat, nakoujím a snad bude chrupat ... :sweat_smile:
1. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
Míšo a co Filípek? Jak to zvládáš? Co kojení, jaké máte noci a tak? :slight_smile:
Do kdy máš doma manžela?
1. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
holky, teď jsem si prožila nejhorší chvíle mého života
v životě jsem neměla takový strach

při koupání jsme zjistili, že má Filípek nahoře na hlavě bouli - Tom dojel pro naše, aby se na to mamka podívala - jeli jsme do nemocnice - nikomu bych nepřála, aby tohle musel někdy zažít a čekat na ortel doktora...

podle všeho to vypadá, že jde o kefalhematom - většinou to mají děti hned po porodu - výjimečně se může stát, že se to objeví až takhle později - to bude asi náš případ - ja se při porodu tlačil tim mym oteklym spodkem, tak mu tam asi něco prasklo ale vylilo se to až teď...

ve středu ještě půjdeme na ultrazvuk, abychom měli klid - ale je fakt, že i kdyby měla sebemenší podezření nebo nejistotu, tak by nás nepustila domu....

nikdy jsem netušila, že lze mít takový strach, když Tom jel pro naše a já tu zůstala sama a oblékala ho po koupání a on byl strašně hodnej - jindy většinou brečí - asi ze mě cítil, co se děje...

holky moje, doufám, že tohle už nebudu muset nikdy zažít, já se všeho, co se týká hlavičky, hrozně bojím - a najednou to bylo tady... neumím ani vyjádřit, jak mi bylo a ještě pořád je... vyčítám si, co jsem to za mámu, že jsem to nenašla já, ale Tom... a já děsně zpanikařila, Tom dokázal jednat.. ale to je asi úděl matek....

nevím, jak teď zvládnu ho nemít na očích... říkala, že kdyby se nám něco nezdálo, ať dojedeme... vím, že ho nemůžu pozorovat, ale mám pocit, že musím....
1. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
urbi : uplne te chapu, ja asi podobny chvile zazila, jak jsem Tondu jednou nemohla vzbudit, jestli si vzpominate....
Ted uz se na to snazim nemyslet, ale kdyz si na to vzpomenu, tak mi je jeste ted zle. Musela jsem behem te chvile zesedivet. To byli zase moje nejhorsi chvile v zivote, pritom v podstate o nic neslo..

V breznu mame jit na kontrolu se srdickem kvuli tomu selstu, tak doufam, ze to bude dobry. A taky ma porad hodne velkej hemangiom na brisku :unamused:
je to des, ten strach o zivot a zdravi deti....ale kdyz je clovek chce mit, musi tohle proste nejak vydrzet.
ja jeste ted chodim Tonicka kontrolovat, jestli dejcha :sweat_smile:

Verim, ze je Filipek v poradku. A drzim palce at UTZ dopadne dobre.
1. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
Dobré dopoledne,

všem se omlouvám, že moc nereaguji, nějak nemám teď dostatečnou mozkovou kapacitu :frowning2: ale pročítám, a na všechny myslím!!!!

Mějte se krásně, jdu pracovat.
2. únor 2009 v 09:46  • Odpověz
Míšo, to je strašný zážitek ... tak držím pěsti, ať ultrazvuk dopadne dobře, ale určitě jo!
Já do teď mám pod Danečkem monitor dechu ... sice je už velký, ale zatím ho tam mám ... kolikrát se i teď v noci probudím a první kam se podívám je monitor, zda bliká ...
ten strach o ty dětičky je strašný ...
2. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Míšo, drž se kočko, bude to dobrý, ten UTZ bude určitě v pořádku!!!!!!!!!!!!! To musí být hrůza ten strach, drž se!!!
2. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, držím palečky, ať je na UTZ vše v pořádku. To věřím, že ses musela strašně bát.
Já se o Mišáka taky hodně bojím, no a myslím, že tohoto strachu už se za celý život nezbavíme. :slight_smile: No ale to holt k mimču patří. :slight_smile:
Já taky ještě chodím Mišáka kontrolovat při spaní. :slight_smile:

Leni, jak jsi psala o těch oblečkách. Já jsem sháněla overálek a v tom obchodě taky měli hezký věci tak do 6 měsíců a pak zas až na větší děti. My jsme toho teda dost zdědili, ale stejně bych mu občas ráda něco koupila nebo když je něčeho málo...
No a s těma velikostma - Mišák má některý bodýčka 86, 1 overálek 92 a naopak mikinku 62, no ale jinak většina jakžtakž odpovídá věku (to u Jéni nejde brát podle věku, viď?) a to Mišák není žádnej obr. Jen mám teda pocit, že u bodýček nepočítají s plínou.
Jo a u toho Nextu, tam bylo vždy Newborn, což znamenalo asi dětskou řadu, ale z druhý strany cedulky nebo na jiný cedulce byla velikost. Jak psala Léňa, tak teď už to snad přejmenovali.

Leni, to vstávání ve 4:15, to je děs. No a s tou autosedačkou - Mišák už v ní taky skoro nespí a někdy vyvádí, když ho tam dáme, ale většinou se uklidní. Už jsme koupili novou, tak ještě nějakou dobu počkáme, a pak jsem zvědavá, jak se mu v ní bude líbit.

Moni, Danečkovi vše nejlepší ke včerejšímu půl roku. :slight_smile:

Míšo, jak ses ptala na Petrovu práci, tak úplně spokojený tam nebyl, zrovna v pátek dal výpověď. Asi by tam vydržel, ale ozvali se mu ještě z jiný firmy, tak ode dneška je tam. Tak snad se mu tam bude líbit. Je taky údržbář - elektrikář, ale je to v nový budově a hlavně na Dejvický, což je od nás asi 13min. busem. Časem asi bude dělat na směny, ale to snad nebude tolik vadit.

A ještě novinky od nás. Minulou sobotu jsme konečně vytáhli sporťák. :slight_smile: Když do něj Mišáka dám, tak stejně brečí, ale pak se většinou uklidní a kouká kolem. No ale když jedeme dlouho, tak ho to přestane bavit, začne se vrtět a brečet. No asi se mu taky nelíbí, jak je nabalenej.
A v posl. době spí 1x denně, ale tak 1-2 hoďky, což je lepší než jak hodně dlouho spával 2 x 20min. :slight_smile:
A nějakou dobu už se stavěl třeba o mě nebo se vytahoval na okolní věci. A o víkendu se asi 4x postavil sám - stál na naší posteli a přitáhl se za postýlku, co je hned vedle. No ale šikula se klidně jednou rukou pouští, tak se obávám, kdy slítne, když ho třeba zrovna nestihnu zachytit. Jinak po bytě se zatím plazí, kleká si k poličkám a krámuje. :slight_smile: Někdy je zlatíčko a hezky se zabaví, jindy se vzteká,... no znáte to. :slight_smile:
A v jedný knížce jsem četla, že děti baví házet z postýlky nebo ze židličky,... věci dolů a sledovat jejich dráhu letu a kam dopadnou. No tak to Mišák splňuje. A je sranda ho pozorovat, jak ty věci schválně hází. Nejvíc ho to baví na přebalováku. No přebalit ho je celkem náročný. Ležet na zádech vydrží tak vteřinu. No ale jak kdy. :slight_smile:
A teď má teda ještě rýmu, tak snad to nebude nic vážnějšího. Ani mu neteče z nosu, ale párkrát za den ho musím odsát. A jsem spokojená s tou odsavačkou na vysavač. Mišák se brání a nedokážu si představit, že bych ho měla držet, strkat mu hadičku do nosu a ještě odsávat.

Omlouvám se za román, ale když jsem tu nějakou dobu nebyla... :slight_smile:
2. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ach jo, míšo, vy taky neumíte mít všechno normální, co? Držte se, to bude dobrý, jinak by vás fakt nepustili domů. Tom je šikulka, že ho pozdravujem a že mu fandíme :slight_smile: A ty si z toho nic nedělej...ségra si taky dávala vinu, že nenašla ty Mar´táskovy boule v podpaždí dřív,ale tomu byste stejně nepomohli...pokud se mu to mělo udělat, tak by se to udělalo tak jako tak.

Stáni, teda vy máte ale draka.

Andulka dneska spala ráno a v kočáře jako andílek, teď ale kňourá a já doufám, že nic ode mne nechytla. Mě už je vcelku obstojně, trochu kašlu, ale nic strašlivýho. Tak snad se udrží. Příští víkend jedem do Jizerek na lyže, tak to snad přečkáme ve zdraví, jdem pak ve středu na hexu a prevenar.
2. únor 2009 v 17:26  • Odpověz
ahoj holky, píšu v rychlosti, že jsem rozflákala počítač, takže se nenabíjí - zítra s tím půjdu do opravy, tak snad to půjde opravit, jinak nevím nevím... takže tu nejspíš nějakou dobu nebudu...
tak se mějte fajn, opatrujte se - kdyby něco, dám zprávu přes Alču

ve středu nám držte palce na ten UTZ - boule se mu přesunula víc dozadu a víc se to "rozlilo"... tak uvidíme, jinak je to ale zlatíčko největší!!!

tak pa!
2. únor 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky.
Andule má rýmu jako trám. Noc hrůzy, byla jsem co hodinu vzůru, nemohla moc dejchat, chuděrka. tak jsem zrušila rehábku na zítra a přepustila ji kamarádce... :frowning2:

Odpo jdem obtisknout stopičky :slight_smile:
3. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jendovi jsem rozložila cestovní postýlku, aby si na ní trochu zvykl, když tam bude o víkendu spát, tak si tam chvilku hraje a je docela spokojenej, ale je fakt hrozně měkká, to se mi moc nelíbí.

Míšo, tak držíme palce zítra na utz!!

Medi, teda chudák Andulka s tou rýmou! :frowning2:

Stáni, tak at se manželovi líbí v nové práci ! Mišák je šikula, jaké dělá pokroky! S házením hraček to máme taky, Jenda všechno odhazuje a kouká, kam to letí. Stáni, já už přebaluju ve dne jenom na posteli, Jendu už jsem na přebalováku nemohla udržet, lítal mi tam jak splašenej, no a dárečkem mám za to minimálně jednou denně počůranou nebo pokaděnou postel :grinning:

Také dodatečně vše nej Danečkovi k půl roku!!!!

Jenda se dneska začal stavět na kolínka, je opřenej o dlaně a stojí na kolínkách a chvilku to vydrží, ale většinou hned spadne, ale snaží se šikulka moje. Mám z něj hroznou radost, po tom, co nám řekla ta doktorka.
3. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Moni : vse nej k pul roku Danecka !!!! at se vam dari.

Leni, tak to je Jenda sikulka, v jeho veku jeste spousta breznatek nebyla na kolinkach. A pak ze je pozadu :wink:
3. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
holky Jenda leze!! ale pozadu!! normalne se odstrkuje rukama a klouze po podlaze!! je to hrozne vtipny!! ted mi prelezl celej obyvak a skoncil v kuchyni. :slight_smile:
3. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
leni : natoc to na fotak a dej na youtube, to chci videt !!!! :dizzy_face:
a on se pred tim plazil nebo to vynechal ?
to je vyhoda nekobercu, ze se dite snadneji premistuje, co ? ale az si bude stoupat , tak zas bude v nevyhode, ze mu to bude klouzat. :slight_smile:
Tak ma Jenik aspon zabavu, vid ? :slight_smile:

on ti chce proste podekovat za to, ze ho "nemucis" !!!! :grinning:
3. únor 2009 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky,
tak počítač zprovozněn a naštěstí mě to vyšlo jen na pětikilo... tak se mi ulevilo...

teď uspáváme mazlíka, tak pak se stavím a dočtu...

zatím dávám odkaz, jak nás fotili v porodnici - no, přišli hned druhý den po porodu no... ale celkem to jde :wink:

http://pelhrimovsky.denik.cz/miminka/koukame-se-na-svet-od-20-do-27-ledna-20090202.html
3. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.