• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, dneska očistec...ve 2O:15 jsme to odnesli do postýlky a odcházela jsem z ložnice ve 22:15...no prostě se smála, plácala rukama, brečela, flusala dudla...taky jsem jí zkoušela číst...no tak to zabralo asi tak na 5 minut, jinak vůbec nereagovala, jen pokračovala v čertění. Tak teď mizím do postele. Jsem dneska dobře dobitá...

Jo, ještě jsem vám chtěla naspat story z nemocnice...tchánovi mají vyndat tu tracheotomii. Je to fakt děsná nemocnice, ta Bulovka. Přijali ho v úterý, ale neodoperovali, protože měli moc lidí a tak jako že dneska. Tak dneska se mu podívali do krku zevnitř, aby vůbec zjistili, jestli to můžou zavřít a že teda jako uviděj zejtra...ale zas něco jinýho řekli jemu a něco jinýho tchýni...no prostě nevíme, jestli ho budou zítra operovat nebo ho propustěj nebo obojí...Já se picnu.
Taky jsme měli jet na víkend na chalupu do Jizerek. Já to odpískala kvůli Andulčinýmu očkování, ale Štěpa (je to chalupa jeho rodičů) beztak padnul, takže mě ségra "vyšoupla" z Úval od našich, kam jsem se chtěla nasyslit na víkend, aby to od něj Marťas nečap, poněvadž maj taky očkování příští tejden. No zmatky.
Ale dneska jsem měla prima odpoledne s Jíťou v cukrošce :slight_smile: A Andulka mi spala 2 hodiny a pak ještě hodinu v kočáře venku. Jen doufám, že jsem jí spíš nepřitížila. ALe když nemá teplotu a jen trochu nudliček v nose...tak snad ne. Možná proto nechtěla spinkat teď večer....

No nic, sorry za román, jdu chrnět :wink:
6. únor 2009 v 00:16  • Odpověz
autor
Medi : vy si taky uzivate :pensive:

jinak, dnes mam spoustu novinek. Tak za prvy, Tonda spal asi po 7 mesicich celou noc bez prestavky (budi se 1-2 na mliko) do 6:30. Vylejzali jsme po 7.
a od vcerejska dela prvni znak !!! jsem nadsena. zacal delat znak pro svetlo. Vcera vecer nekolikrat na lustr a dnes rano na lampicku. :dizzy_face:

a pak mam super dukaz mamademence. Zapslaa jsem si na kus papiru : prvni znak - 5.1. a pak se vydesila, ze jsem zapomnela na tatovi narozky...mel 55. docela me polilo horko, protoze nase rodina si na to potrpi, obzvlast z tatovy strany a jeste k tomu 55. Tak jsem si rikala, musim hned zavolat a vymejslela jsem vymluvy jak jsem mohla zapomenout. ("mel " je jakoby vcera....)
No a pak jsem si nejak vybavila fotku, kde s tatou slavime narozky a zjistila jsem , ze je unor a ze jsem mu darek davala uz pred mesicem...
dobry ne ?
6. únor 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky,
mám nějakou nestíhačku, tak aspoň zdravím a oznamuji, že žiju :grinning:

Petru, pěkná historka :grinning:
6. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
Petru, viděla jsem tě dnes na Muzeu... vystupovala jsi z metra C (jela jsem tím samým vagonem, ale pokračovala jsem dál...) :dizzy_face:

Hermi, ahoj!

Medi, tak co tchán???

Já jdu dnes s kamarádkama na tancovačku, tak se těším, že si to snad hezky užijeme... :sunglasses:
6. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
jaji : je tancovacka, se mas.... :slight_smile:
jo jo jela jsem s Ergem za kamoskou, ma v baraku schody bez vytahu a vubec by to bylo s kocarem narocny... :slight_smile:

ahoj Hermi, uz jsem se bala co s tebou je. Psala jsem ti uz, kdy prijedem ? Zapiš si 26.2. - 2.3. :wink:
tak bychom se mohli videt treba v nedeli v kostele a pak prochazka nebo vylet nebo tak...domu se vracime az v pondeli dopoledne, protoze se z takove dalky bojim jet v nedeli vecer a taky abychom jeste v nedeli mohli neco podniknout. Si napisem do IP jake mate plany vy a jake my a snad dame nejakou spolecnou akci. :wink:
uz se tesim
6. únor 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhačka, jen zdravím, jdem ke tchánovcům na oběd (mmch mu tu kanilu nechali, více příště)

Nová fota
http://hazlbauerojc.webgarden.cz/anicka

Jo a kdybyste chtěl někdo udělat stopičky do keramický hlíny, ozvěte se, mám kamarádku, co to dělá :slight_smile: Viz fota
7. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Medi : fota jsou super, Andulka je fakt hezka holcicka.
Ja bych o ty stopy mela zajem. Ze bych to nechala udelat az bude Tondovi rok, to je takova fajn prilezitost udelat neco na pamatku. Rok mu bude 14.3. tak bychom se pak nejak ndomluvili jo ? ze bychom treba jeli s MM autem a pri te prilezitosti ti ulevili od kolibky.
7. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
ahoj holky, tak snad to nezakřiknu, když řeknu, že teď snad mám chvilku času napsat

jednak nám přišel obývák, takže jsme to tu dávali dohromady - vypadá to skvěle! jsme fakt nadšeni, super investice!!! a také jsem furt v jednom kole -hodně chodíme ven a přijde mi, že ten den má tak 5 hodin - a do toho různé návštěvy a tak - dneska jsme tu měli kamarády z Prahy, tak to bylo super a Filípek se předvedl jako nejhodnější miminko - byl šťastnej, že si ho tetky furt chovaly a tak spal a spal... no prostě zlatíčko... zato teď měl tři dny takové náročnější - teda spíš pro mě - vypdá to, že už si prošel prvním růstovým spurtem - prostě jsem ho měla furt u kozy :grinning:

snad se mi podaří přihodit další fotky a taky fotky obýváku na střechu :slight_smile:.

teď je Tom na volejbale, já se snažím uspat mimina, tak uvidím, jaký budu mít úspěch, přeci jen se za to odpoledne vyspal až až - na to, že napřl. převčírem spal za celý den 2,5 hodiny :grinning:
7. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
Medi, fotky fakt krásný!
a stejně tak ostatní, fakt se nám ty dětičky povedly!!!

Petru, mě přijde, že je Tonda podobnej tobě :wink:

Hermi, koukám, že jsi taky v jednom kole :wink:

Ali, jak sis zapařila? to je moc dobře, že jsi šla§!!!!!!

Petru, ta mamademence je fakt super :grinning:

Stáni, Míša je šikulka!
7. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky, mám tu pařící kroužek, hrajou deskovku, já se ukryla s miminem, nějak mi plave mozek v mlíce a oni jsou moc počítací....tak jsem to dneska vzdala.
Jinak jsme byli u tchýně, bylo to moc fajn, dokonce se jí podařilo přemluvit Andulku, aby spala, to se zatím kromě nás nikomu nezdařilo (včera večer jsem šla na volejbal a Honza uspával přes hodinu...a řvala jako protržená.A jí jen kníkala a pak vytuhla...nechápu :slight_smile: )

Děkujem za pochvalu Andulky, já zase nekoukala na fota, ale shlédnu je příští tejden, až nám připojej rychlej net.

petru, to by bylo super, zkusím se s Romanou domluvit :slight_smile:

Už dohráli, tak je třeba ještě přemluvím na Walhallu..no uvidíme :slight_smile:
Opatrujte se a zas se ozvěte :slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hezký večír dámy,

tak nejprv musím pochválit fotečky jak Andulky - roste do krásy, kočka :dizzy_face: , a taky Filípka - je sladkej a už se těším, až si ho zas pochovám :sunglasses:

Medi, tak doufám, že si společnost přemluvila a hrajete to, co tě baví (mmch. tydle hry vůbec neznám :sweat_smile: :confused: )

Míšo, díky za optání, zapařily jsme naprosto dokonale - nejdřív vínečko, pak tanyny ve Zlatejch časech a pak pro nás přijel přítel tý jedný holčiny a ve dvě už jsem byla v pelíšku :sunglasses:
Akorát mám tedy zajímavý zážitek z tý diskotéky, normálně tam po mě "vyjela" (to asi není úplně správný výraz...) nějaká holka. Nejdřív po mě pořád koukala, a pak když jsem k ní stála zády, tak mě začala přejíždět rukou po boku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jo, bylo to fakt nepříjemný... tak jsem ucukla a rychle zmizela tancovat do jiného rohu tanečního parketu :sunglasses:
7. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz
ahoj holky,
jaké máte počasí? tady je bílo, sněží jak blázen a já jsem naštvaná, protože včera bylo nádherně a my tu měli návštěvu, tak jmsme nebyli venku - jen dopo nakoupit a dneska měli naplánovanou velkou procházku - grrrrr

Ali, teda to je zážitek :grinning: :grinning: :grinning: sorry, že se směju, věřím, že to muselo být nepříjemný, ale jak jsem si to představovala... :grinning:
vidíš, jak jsi žádaná :grinning: a ty jsi nechtěla? :grinning:

jinak náš mazlík je zlatíčko, až na ten apetít teda.. v noci by si ty intervaly klidně mohl prodloužit... buzení po dvou hodinách je občas na provaz :grinning: ¨

přidala jsem pár nových fotek, tak můžete mrknout, kdo chce...

no a teď se s ním Tom zvážil a váha ukázala, že má 4,7 kila :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky, tam se nám asi začaly prořezávat zoubky, večer byl řev, bolavej, se slzičkama, vždycky usnula a zas...tak jsem dneska jela do lékárny...a prodala mi Kamistad sensitiv...nemáte s tímn ěkterá zkušenost? Příbalovej leták je drsnej, ale tady jsem koukala do diskuí a prej to zabírá (aby ne, když je tam lidokain...).
Jinak máme kašel a rýmu...no prostě super, Navíc Marťásek má 40 horečky a chudák se ségře celelj zeblil (prej poblil našim pohovku, ona se jela k našim schovat před nemocným Štěpou, ale neutekli tomu :frowning2: )...dostal chřipku od svýho táty...no tak doufám, že ji neměl už ve středu, když byli u nás...a my máme jít ve středu na očkování, no to jsem na to zvědavá... :unamused:

Míšo, to je kousek...ale to měla Andule skoro porodní :wink: Jinak tady po sněhu ani památky, ale chřipková epidemie řádí...Tady prší..teda krápe.

jají, no fuj...:grinning: :grinning: Mě jednou balil na diskotéce nějakej Arab a sáhnul mi na holý záda a já myslela, že mu jednu střihnu...taky ble.
8. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
holky, ahoj, jsem zpět z Moravy, všechno jsme to pěkně zvládli, Jenda překvapil a nebrečel v autě.:slight_smile:

jdu vás dočíst a budu postupně reagovat.

Medi, dneska je Andulce 5 měsíců vid? teda to to letí!! :wink:
8. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Míšo : fotky jsou jako vždy moc krásný. Filípek je vážně povedený miminko a ta fotka jak jste tam spolu, je prostě úžasná !

Leni : tak to je fajn, že Jéňa cestu zvládl a nemuselas mít stres.

Alčo : dobrej zážitek z diskošky :grinning:

JInak, já byla dneska u tchánovců na obědě. Bez Františka (je pořád na běžkách, ale večer se vrátí), bylo to fajn. Výborný oběd, pak procházka a pak kafíčko a drbání Františka :grinning:
ale mluvili jsme o něm v dobrém. Kecaly jsme o tom, že jsem ho ze začátku nechtěla a čím si mě získal. Byla to sranda.
8. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
Míšo teda Filípka už je kus co? pěkně od maminky papá. :slight_smile:Jenda myslím ve dvou týdnech teprve dohnal svojí porodní váhu, no ale pak začal přibírat velice rychle. :wink: růstový spurt si pamatuju jeden a to bylo něco, jsem kojila snad nonstop asi týden.:slight_smile:
8. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
brý večír dámy :slight_smile:
Medi, tak Andule už bude zubatka jo? tak ať se jí vyklubou s co nejmenší bolestí a s co nejmíň slzičkama :slight_smile:

Leni, tak paráda, že Jeníček byl hodnej - a jak cestovní postýlka? jak se mu tam leželo?

a kde jste vlastně byli?

Petru, teda chudák František, tomu muselo hučet v hlavě :grinning:

a děkuju za pochvalu fotek, mimin je fakt žravec nejžravější, už mě celou sněd, škoda že i taťkové nemají kozy, mám pocit, že už mi musel zežrat snad i vnitřnosti :grinning:

jako tady dneska fakt sněžilo celý den, no šílenost... dneska tu byli další kamarádi -to je sranda, jak se všichni smějou, že je mi malej hrozně podobnej - dneska si ho kamarádka chovala a říká mu: tak to jsem nevěřila, že si budu někdy chovat Míšu v minimalistickém vydání :grinning:
8. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
Medi, teda už zoubky, tak at se rychle vyklubou!!!

Teda Alčo, dobrej zážitek! :wink:

Stáni, tak Mišák už měl bouli? no tich ještě bude, vid? je šikula, že se takhle pěkně snaží stoupat. Jenda začal přes víkend pérovat na kolínkách, takový to houpání dopředu dozadu, teda zatím mu to moc nejde a vždycky pak spadne bud na stranu nebo na čumáček. :sweat_smile:

Petru, to je super, že Toníček spal celou noc!!!!! tak ted aby mu to vydrželo vid? to je skvělý! ty jo, já už se tak těšim, až se vyspím celou noc!!
8. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
Míšo, krásný fotky, ta tvoje s Filípkem je úžasná a souhlasím, že je ti podobnej čím dál tím víc!! :wink:
8. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jinak my jsme byli v Pavlově, je to kousek od Mikulova, Jenda spal v cestovní postýlce dobře, usnul sám, jako usíná doma, ale v noci se budil třeba 4x a ráno vstával v 6, tak jsme tam spolu šaškovali, zatímco ostatní ještě dospávali. Včera se tam hodně pilo a já byla jediná střízlivá :grinning: , na Jendu se přišlo podívat asi 12 lidí a byl tam velkej hluk, tak jsem se bála, aby nebrečel, ale ustál to dobře, jen se nenechal chovat. Dnešní cesta zpátky byla děsná, do Brna šíleně pršelo a od Brna sněžilo a byla neposypaná dálnice, silničáři se zase předvedli, tak se jelo v jednom pruhu, bylo to docela hnusný.
8. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
Leni, tak to jsme rádi, že jste dojeli dobře zpátky. To muselo být hustý...fuj, nemám ráda jízdu na sněhu. A Jenda je teda šikula, to já si nedovedu představit, že bychom dali Anduli do cestovní postýlky. To by asi bylo řevu. Máme ji od Ježíška a zatím v ní spal jen Marťas :slight_smile:

Dneska spala naposledy v půl druhý a pak už nic, takže v sedm večer to byla teda scénička. Dokonce mi usnula u flašky...a pak v náručí asi za 2 minuty. Akorát teda docela kašle a koupila jsem jí stoptussin a on má karamelovou příchuť a jí to nechutný a tak to plive a když to nejde pusou, tak to jde nosem a koutkama... :unamused:
8. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
AHoj holky,
Míšo, mrkla jsem na fotky, Filípek je krásný! A přidávám se k ostatním, krásná fotka, jak tam jste spolu! :wink: SLuší vám to!

Leni, tak to je super, že se víkend v Pavlově vydařil a přežili jste to :grinning: Vidíš, Jenda je šikulka, zvládl to na jedničku :slight_smile:

Medi, Andulka je krásná, je to kočka! :wink:
Danyho taky nejspíš začaly trápit zoubky ... ve čtvrtek se probudil asi hodinu po večerním kojení, kdy normálně vždy spí a brečel a brečel, strkal si vše do pusinky a nebyl k utišení. Dávala jsem mu na dásničky Mundisal gel, ale málem mě pozvracel, jak ho to nakopávalo, tak jsem zkusila dát homeopatika Chamomilla vulgaris, jsou to takové kuličky, které se dávají do vody nebo čajíku a dává se to na lžičce ... jenomže v lékárně mi nebyli schopný říct, jak se to dávkuje, kolik kuličet atd ... tak jsem to hledala tady na netu, něco jsem sice našla, ale každý to píše jinak, po 3 hodinách brečení mi vytuhnul u prsa ... strašně slintá a je takový ufňukaný, tak si říkám, že nejspíš to budou zuby ...
Holky nemáte taky některá zkušenost s těma homeopatikama? Nebo co jste dávaly na zoubky?

Alčo, to je fajn, že jste s kámoškou vyrazit zapařit :sunglasses: No zážitek musel být teda "zajímavý" :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
My jsme měli víkend plný návštěv, včera jsme zvládli s Danečkem dvě návštěvy, jednu u známých a potom ještě u tchánovců, Dany byl hodný, ani nebrečel v autě, jen celý den skoro nespal, tak k večeru už hodně kňoural ... nevím proč, ale poslední dobou se mi straště budí v noci, ani nebrečí, ale je vzhůru dvě hodiny, povídá si v postýlce, škrábe nehtíky o mantinel vedle sebe a potom začne kňourat, brečet, tak si ho beru k sobě do postele a tam si ho namáčknu k sobě a mám ho tam dokud neusne a potom zase přenáším do postýlky. Já bych se s ním v postelil asi vůbec nevyspala, spím na jedno oko a mám strach, abych ho nezalhla a tak ... a dneska jsme taky zvládli dvě návštěvy, ale to už bylo horší, 3x mě pozvracel, kňoural ... tak snad zítra bude líp, ale to jdeme zase na třetí očkování, tak jsem zvědavá, doufám, že nebude mít reakci ... jsem zvědavá, kolik bude vážit ... typuju kolem 8kg :slight_smile: a máme strašnýho dlouhána, dneska jsme ho měřili a má asi už 72cm :sweat_smile:
8. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
Moni, tak to budou zuby...Andulka si taky včera strkala do pusinky všechno možný...hlavně ruku. V lékárně nám na ty zuby dali myslím, že se to jmenuje Kamistad..ale je v tom lidokain, tak to moc nechci přehánět.

Holky, jdu spinkat, zítra budem snad mít rychlej net, tak se KONEČNĚ kouknu na malýho Urbánka :slight_smile: A děsně se těšim :slight_smile:
8. únor 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem chtěla jít brzy spát, ale zase mi to nějak nevyšlo. Mišák vstával v 6:30 a celý dopoledne jsem byla hotová. Musím chodit dřív spát. Nevím, proč ty děti vstávají tak brzy, když nemusej, když pak celej život budou muset a nebudou chtít. :grinning: :slight_smile:
Leni, taky se těším, jestli se někdy vyspím celou noc. Mišák se budí celkem často. Není to nadlouho, ale stejně jsem probuzená... Dneska usnul v 19:30 a už byl asi 4x vzhůru. Ale nevím, jestli ho nebolí bříško po kaši. A z Pá na So byl vzhůru v 1h, 2h, od 3 do 4, okolo 6.h a v 7:30 jsme vstávali. No ale někdy se budí míň. :slight_smile:

Medi, Anička je kouzelná. A Martínek je hezky vlasatej. :slight_smile: Snad budou brzy oba zdravušky. :slight_smile:

Míšo, moc hezký fotky, s Filípkem vám to tam moc sluší a Filípek je hezoučkej. :slight_smile:
Na fotky obýváku jsem zvědavá. :dizzy_face:

Leni, tak hlavně, že jste dobře dojeli. :slight_smile: A koukám, že Jéňa teď dělá jeden pokrok za druhým. :slight_smile:

Moni, to vypadá na zoubky. Ale já ti s tím moc neporadím, co na to. Abych pravdu řekla, tak jsem ani nikdy nepoznala na Mišákově chování, jestli to jsou zoubky nebo ne. V noci se budí i tak, ubrečánek a vzteklounek bývá přes den taky a do pusy strká všechno, co se mu dostane do ruky. A slintá taky pořád, hlavně, když něco cucá. No ale musím to zaťukat, že to snad snášel celkem dobře, že nebylo žádný velký brečení. :slight_smile: Dobře pořiďte u doktorky. :slight_smile:

Jáji, zajímavej zážitek, no ale věřím, že by ses obešla bez něj. :dizzy_face:

Hermi, to je dobře, že ses ukázala, už jsem si říkala, žes tu dlouho nebyla. :dizzy_face:

Petru, dobrej příspěvek s mamademencí. :grinning: To jsem ráda, že nejsem sama. :slight_smile:

My jsme včera byli na návštěvě u P. rodičů a bráchy s manželkou, tak to bylo fajn. Mišák si i pobrečel, ale převážně byl zlatíčko. :slight_smile: Ale musím být nablízku, většinou ani nechce k nikomu jinýmu. Jen teda u babičky celkem vydržel. :slight_smile:
A teď je někdy srandovní, že se Mišák plazí, z ničeho nic udělá piruetku (otočí se o 360st.) a plazí se dál. :slight_smile: A u postýlky (z naší postele) si hezky stoupá, tam teď stojí skoro pořád. No ještě musí natrénovat, jak se dostane ze stoje zpět. :slight_smile:

Jdu ještě pověsit prádlo a rychle do postele. :dizzy_face:
Dobrou noc. :slight_smile:
8. únor 2009 ve 23:50  • Odpověz
autor
holky, chtelo by to azse nejaky sraz, aspon prazsky nez bude celorepublikovy :grinning:
kdyz tady ctu o tech pokrocich a vidim fotky (Stáno, ty ty ty...takhle dlouho nám neukazat Misaka), tak bych deti hrozne rada videla a vas samozrejme taky.
9. únor 2009 v 00:01  • Odpověz
Petru, jsem taky pro srazík!!!!

Jo a úplně jsem zapomněla včera napsat, že je super, že Toníček už znakuje!!!! já jsem ted v tom znakování trochu polevila, ale musím vydržet, chci aby se to Jenda naučil.
9. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojky,

já taky souhlasím se srazíkem. :slight_smile: Taky už jsem si říkala, že jsme se dlouho neviděli. :dizzy_face:

Petru, no vidíš, na znakování jsem taky zapomněla reagovat. Toníček je šikulka. :slight_smile: Tak až se uvidíme, budu ráda, když mě do toho zasvětíte, zatím jsem o tom moc nečetla.
A taky jsem ještě nenapsala, že Mišák je na tom s knížkama stejně jako Toníček - oslintat, rozkousat, popř. do nich bouchat. :slight_smile:

Jak jsem šla pozdě spát, tak jsem utahaná. Asi si lehnu s Mišákem, ale dřív jak ve 12 asi neusne. A to byl v noci několikrát vzhůru a vstával v 6:30.
9. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky,
konečně jsem si našla čas vám napsat :slight_smile:

Míšo, Filípek je nádherný bobíšek, takový drobeček :dizzy_face: A Ty jsi kočka, vůbec neypadáš, že jsi necelé 3 týdny po porodu! Závidím, že Tom vaří :grinning: Nebo spíš - manžel taky umí vařit, ale spíš maso a podobné věci, což moc nemusím, tak vařím sama a manžel jen tehdy, když jdu v sobotu do práce a on není na stavbě. Ale vaření mě baví a navíc máme dohodu, že ten kdo nevaří, myje nádobí, a mně vaření připadá kreativnější než nádobí :slight_smile: Tyjo, teď jsem přečetla o tom, jak jste našli Filípkovi bouli na halvičce a úplně mě zamrazilo :astonished: Musely to být šílené nervy! Uf, jsem ráda, že to dobře dopadlo! Jsem zvědavá na fotky obýváku :wink:

Leni, u nás taky nehrozí, že by manžel dělal domácí práce sám od sebe - jó, opravit auto, kola, postarat se ob běžky, pro to smysl má, ale jinak mu musím o všechno říkat. Je sice pravda, že on dělá okolo těch kol, auta atd., ale domácnost vyžaduje přece jen "soustavnější" péči (a když byla stavba v plném proudu, nechtěla jsem po něm doma nic). Jéňovi koukají z očí čertíci a připadá mi od pohledu daleko starší. Je šikulka, jak se pouští do lezení :wink:

Stáni, vidím, že Petr změnil práci - doufám, že tam je spokojený! Nekřičí třeba Mišák před plaváním proto, že je mu zima? Ty jsi ale noční pták :wink:

Moni, ohledně těch příkrmů - asi bych mimču nedávala čerstvou zeleninu kupovanou teď mimo sezónu - bude to samé hnojivo a kdvíjaké svinstvo. Se sehnáním biozeleniny teď bude asi taky problém, mívají ji hodně povadlou, což by pro Danyho asi taky nebylo to pravé, a za tu cenu je škoda kupovat něco zvadlého. Tak si myslím, že mraženou nic nezkazíš - ideální by byla bio mražená, ale nevím, jestli existuje nějaká směska (viděla jsem spíš jednodruhové). To mi připomíná, že sestra krmila synovce biopotravinami docela dlouho (výhradně myslím tak do roku a půl), u nás tehdy biozelenina nebývala (jen "suché" potraviny), tak jsem jí ji vozila z Prahy :grinning: Zdá se mi, že jak jsi byla malá, nebylas na sebe moc podobná :grinning:

Jaji, tak tancovačku sis užila, ale ten zážitek s tou holkou, brr :confounded:

Petru, zjistila jsem, že manžel bez mého vědomí domluvil na ten víkend, kdy máte dojet, návštěvu ke známým do Čech :frowning2: (nebízeli jsme jim jiný termín, ale prý něco měli), achjo, hrozně mě to mrzí :frowning2: Přijedete tedy už toho 26.? Já mám pak v pátek 27. volné celé odpoledne, tak bychom mohli něco spáchat. Nebo bych si i mohla vzít volno.

Medi, doufám, že se Andulka (nebude Ti vadit, když budu psát Anička? Mně ta Andulka nějak nejde přes prsty, u nás se tak Aničkám vůbec neříká) rychle vyzdraví!

A co u nás? Nějak nic extra nového, minulý víkend jsme si dali malý výletek na hory, bylo tam nádherně, všechno namrzlé jako v pohádce :dizzy_face: A tento víkend jsem byla na výtvarném kurzu - výroba šperků z pryskyřice (pak dám někam fotky, celkově se chci zase víc vrhnout do tvoření) a manžel boural na stavbě. Včerejšek jsme strávili doma, protože bylo hnusně a navíc nám praskl kotel - tentokrát evidentní manželovou chybou, achjo.

A co tedy ten celostátní srazík, už bychom to měly začít nějak domlouvat, ne?
9. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahoj holky!
jakpak se máte?

Hermi, zdravím! děkuju za pochvalu:slight_smile:. A ohledně nádobí? to u nás myje myčka :grinning: jé, dej brzy nějaké fotky z toho kurzu a těch výrobků, to jsem teda zvědavá.... já tak závidím vám všem, které jste takhle šikovné, já jsem levoň obecný :grinning: a jéjej, zase kotel jo? sakryš sakryš, nezávidím -byl z toho bordel?

a srazík by se asi měl domluvit no.... kdopak se toho ujme a hodí první návrh?

Petru, s tím znakováním je to super co? když usilovná práce přináší první ovoce! jen tak dál!

a děkuju všem za pochvalu jak FIlípka tak mě, jste zlatíčka :dizzy_face:

Stáni, co Petr v práci? tady už je to lepší?

Petru, uááááá celou noc? já chci taky!! mě by stačily tak 3 hodinky!!! nechceš si je na pár nocí vyměnit? :grinning:

Moni, tak už zoubky... no, snad se nebude Anthony moc trápit a zubáky mu rychle vyrostou!

Leni, ta cesta musela být šílená... dokážu si to představit - bydlíme vlastně kousek od D1, vlastně v tom nejhorším úseku a fakt tu nasněžilo teda fest... tak hlavně, že jste dojeli a že byl Jeníček takhle šikovnej
9. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.