• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Petru, včera jsem si ten pytel na spaní taky objednala ... :wink:
Až to doperu, tak vám to vyfotím ... zase jsem ráda, že jsem nebláznila a nenakoupila vše tohle sama ... že se to prostě sešlo od známých ...
17. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz
moni: já mám takový stoletý flanelový po klukách ( po Honzovi a švagrovi od tchýňky), ale myslím, že to poslouží stejně... :slight_smile:
17. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
Medi určitě poslouží ... vždyť v tom stejně mimi jenom spinká ... já to, co jsem koupila, tak mám převážně z mimibazaru po někom ... říkám, že z toho stejně prcek hned vyroste ...

Lenni, to je mi líto, že je tlak zase nahoře ... ale jak píše Medi, pusť si nějaký filmík a odpočívej ... věřím, že být ve špitále je nic moc :unamused: Tak držím pěsti :wink:

Petru, držím pěsti na kardiologii, ať to dobře dopadne :wink:
17. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz
právě si na mě ustlala kočka...tak mám volnou jen jednu ruku :grinning: :grinning: to je potvora :sunglasses:
17. čer 2008 ve 12:05  • Odpověz
medi a co miminko u ségry? je hodný? :slight_smile:
17. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz
Lenni, nemám za tebou přijet? bysme si poplakaly a zanadávaly na ten zas...ej život :grinning: :grinning: - pusť si nějakou komediii nebo romanťárnu - ale přijde mi, že je jasný, že když se toho bojíš, tak ti vylítne tlak... mě kdyby ho dneska měřil, když jsem ležela na tom lehátku a on tam hledal ultrazvukem, tak bych měla tak 200/180 - kolik jsi ty dneska měla?

Mončo, no právě, úplně parádně se s nima jezdí, já právě nevím, asi se ho už nevzdám.... :grinning:

Medi, tak že držíme Honzíkovi palce!
Petru, držím palce na kardiologii!!

no já jdu konečně na to učení....
17. čer 2008 ve 12:09  • Odpověz
Leni, to mě mrzí, ale na tvým místě bych radila to co Méďa, lehnout, odpočívat, relaxovat, bavit se u dobrého filmu, dát si nějakou mňamku a hlavně se nestresovat, aby ti ten tlak ještě nestoupl. Hlavně vydrž, za pár týdnů nebo dní už to budeš mít za sebou!

Míšo, taky se nedivím, že tě to neuklidnilo. :confounded: No ale třeba to opravdu nic neznamená, tak hlavně neplašit zbytečně, snaž se být v pohodě (vím, že to je asi těžké), aby se ta pohoda přenesla i na mrňouska a ono se to třeba zklidní. Škoda, že si teď nemůžeš dát pohov od školy a vyrazit na nějaký relax pryč z Prahy... :unamused: Tak zkus to co jsem psala Léňe, odpočíva, relaxovat atd. :wink: Stres miminku určitě nepomůže, tak ať jsou na tebe všichni hodní nebo si na ně z holkama počkáme a to teprve uvidí! :grinning: :wink:
17. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz
No, už je to lepší, dávaj mu ten Sap Simplex, tak se trochu vyprdí a kouká...moc nechce spinkat, ale když kouká přes dena spí v noci, tak to moc neva... Jinak je to teda fakt slaďouš k sežrání. :sunglasses:
17. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz
Medi, takže dá se říct také hodné miminko? :slight_smile: Ty kapičky Sap Simplex jsou prý vynikající, kamarádka, co má prcka na ně nedá dopustit ...
A už chystáš výbavičku a to vše okolo pro mimčo?

Amorous, to je fajn, že jedete na dovču! Určitě to tam bude moc fajn :wink: Kdy odjíždíte?
17. čer 2008 ve 12:15  • Odpověz
moni: No, podle mě to chvilku trvá, než to zabere...
No jasně, že chystám, dala jsem kus vyprat mamce domů...a nakupuju jako zběsilá už dloooouho... :grinning:

Honza tu zjkoušku neudělal..chudák...no jo, ale taky se učil jenom včera..no, co se dá dělat. Dalši termín je 30.7. a prej mu dá jen ty otázky, co neuměl...debilního Brechta...bel. Německá literatura je fuuuj :confounded:
17. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz
autor
lennik : drzim palce, at jsi az do porodu doma... :wink: Ty jo 37 tyden...to uz Stana rodila, co ? :grinning:

Moni : ja toho taky dost dostala. Urcite to vyuzijes na druhy mimco, kdyz ne na Danecka, aspon to nebudes mit seprany apod. nebo to budes moct nekomu pujcit. Ja si udelala sesit na pujcovani oblecku a dvoum kamaradkam uz postupne pujcuju to, z ceho jsme vyrostli, s tim ze to mam poznacene a jeste zapsane v sesite, aby se mi to vratilo na druhy mimco.

Medi : no ono tech moznosti ted moc neni, pac jedeme na prodlouzeny vikend (ve ctvrtek rano) a pak na dovolenou (ke kamaradce)
Takze kos je k dispozici : zitra odpoledne (tak do 18:30, pak jdu do kina, ale popr. by ti ho dal sam Frantisek), no a potom az v pondeli kdykoliv.
Pokud se ti to nebude hodit, tak ti ho hold dam az v cervenci...
Pro me by bylo idealni to pondeli...to jsem cely den doma, staci rict kdy prijedes.

musim si jit namalovat oblicej, dokud Tonik spi.
17. čer 2008 ve 13:19  • Odpověz
petru: No tak v pondělí někdy dcopoledne? Odpoledne jdu na kurz vázání šátků...ale dopo kdykoliv:slight_smile:Super.
17. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz
autor
mysojc : kurz vazani satku ? je a kam ? a mohla bych jit s tebou ? :sweat_smile:
17. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
medi : ja satek mam a protoze uz Tonda udrzi hlavu a do babyvaku se za chvili nevejde, tak uz ho chci pouzivat. Ale uvazy neumim...mam knizecku a jsou na netu, ale lepsi je naucit se to na kurzu....
17. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz
je to v pondělí od 17 - 18 v studiu pro ženy nebo jak se to jmenuje ve Vodičkový...zkus tam zavolat. Je to ne netu...
Kurz vázání šátků
16. 6. a 23. 6. 2008 ve Studiu pro ženy, Vodičkova 20, 2.p. od 17:00 - 18:00. Instruktáž k jednotlivým úvazům, použití šátku, význam a výhody nošení. Názorná ukázka a nácvik. Možnost zakoupení šátku přímo v kurzu. Cena 150,- Kč. S sebou si vemte panenku, medvídka nebo vlastní děťátko.
Přihlášky, tel.: 222230794, 602757031.
17. čer 2008 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, to je dobře, že je všechno v pořádku, moc jsem na tebe myslela. Ale toho strachu se už bohužel asi nezbavíš. Já jsem se taky pořád bála, aby bylo všechno v pořádku. A teď se bojím taky, takže už z toho asi nevyjdeme. :slight_smile:
Já jsem krvácela v 16.tt a nakonec to dobře dopadlo. A moje kamarádka krvácela hned ze začátku a teď už je ve 34.tt, tak snad u tebe taky všechno dobře dopadne. Někdy to špinění může být v době, kdy měla být MS - něco jako spádové krvácení kvůli hormonům. A taky jsou víc prokrvený sliznice - s tím souvisí i to krvácení z nosu. To jsem taky měla, i když to přímo neteklo. :slight_smile:

Leni, tak už se to blíží, co? Hlavně, aby bylo všechno v pořádku. Petru má pravdu, ve 37.tt jsem rodila, ale až na konci (36tt+5). :slight_smile: Moc na tebe myslím. Jen doufám, že neprošvihnu tvůj porod, když se na net dostanu tak málo. Radši už budu držet palečky každý den. :slight_smile:

Moni, já jsem využila i oblečky 56, ale ne moc. Docela brzy jsme přešli na 62, tu máme do teď. Mišák ani nebyl tak velkej, ale jak je tam plína, tak ten obleček musí být větší. Já jsem dost věcí dostala od sestřenice. V těch menších velikostech jsem využila hlavně overálky, protože Mišák nemá rád převlíkání. Tak jsem ho nechtěla mučit. Overálků jsem střídala hodně, i vel. 62, jen mu to bylo větší, ale to nevadilo. A když už jsem mu začala dávat bodýčka, tak radši větší, protože je celkem boj ho do toho dostat. Přes hlavu už jsem se to naučila a tou se nebrání, ale dostat mu ruce do rukávů... :grinning:
A co se týče kojení, tak vyhrnuju trička. Rozepínací mám jen noční košile. A to vyhrnování je asi i lepší, protože vršek prsa je schovaný v tričku a zbytek zakryje mimčo. Při rozepínání je venku celý prso a je vidět hlavně ten hořejšek.
My jdeme na svatbu na konci srpna (žení se Petrův brácha a Petr je svědek). Chtěla jsem si vzít šaty, ale jak Petru připomněla, na kojení je to blbý, tak to musím vymyslet jinak. :slight_smile: No uvidíme, jak tam budeme s Mišákem dlouho a jak to zvládneme. :slight_smile:

Amorous, užijte si dovču. :dizzy_face:

Fotky Mišáka snad časem dodám. Jsem ostuda, ale jak nemáme net u nás, tak je to trochu komplikovaný.

Tak zatím papa, musím pověsit prádlo a trochu poklidit, přijde nám návštěva. A určitě se za chvíli přihlásí i Mišák. :slight_smile:
17. čer 2008 v 15:33  • Odpověz
Uff, dneska je tu zas blázinec, tak jen probíhám...

Míšo, jsem ráda, že ráno to dopadlo dobře!!!

Leni, večer na tebe budu myslet!!

Ostatní moc a moc zdravím a zas letím.... :frowning2:
17. čer 2008 v 16:08  • Odpověz
Tak Leni, držím palce, dej nám pak hned vědět jo? tak tfuj tfuj a pěkně z nemocnice domů kočko!!!

Alčo - klasika viď? nestíhačka :grinning:

Stáni, není to ani od případné MS - už to trvá týden - ani to prý nemá souvislost s tím krvácením z nosu... těžko říct, čím to je.... tak vy jdete na svatbičku jo? to jsem zvědavá, jak to Míša zvládne - ale to už bude kus chlapa :wink:

jinak učení mi moc nejde, bo jsem u toho 2x usnula, ale neva, čtu si to, tak mi snad z toho něco v hlavě zůstane - jinak bych plašila a teď je mi to úplně šumák....
17. čer 2008 v 17:58  • Odpověz
Tak holky, jsem doma! Uff, to jsem si oddechla. Jinak mám nález CS 7, doktorka říkala, že "je to tam už krásně připravený" :slight_smile: a že by porod měl být v pohodě, až na ten můj tlak, že se může stát, že tím adrenalinem a tím vším okolo porodu mi může ten tlak vyletět na maximum a tak abych byla připravená na možnost akutního císaře během porodu, že se to často stává. No hlavně, že bude Jéňa v pořádku, tohle už je mi jedno. Dostala jsem i nějakou vodičku na rozpoznání plodové vody, když by mi odtekla a nebyla bych si jistá, jestli už je to ono. Takže Jéňa se už evidentně připravuje ven, no já ho tipuju na příští týden.Tatínek si přeje, aby vydržel do konce června, příští týden má něco hodně důležitýho v práci a bude i dost často mimo Prahu. Ale já jsem tak ráda, že nejsme v nemocnici!!!!Jupí, jupí, jupí!! :wink:
17. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz
Stáni, já jsem dneska 36tt+2, tak uvidíme jestli předhoníme Mišáka :wink:
17. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz
Peti, jak jste dopadli na té kardiologii??
17. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz
Lenni, to mám radost, že jsi v pořádku - tak Jéňa už se nám chystá - tý jo!!!! jak ty se cítíš? připravená?
17. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz
jinak teď jsme se vrátili z hodinové procházky a totálně mě to vyčerpalo... jsem fakt lemra.... :frowning2:
17. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz
lenni, tak super! Moc jsem držela pěsti a hned co jsme přijeli s manželem domů, tak letím na pc na koníka, jak jsi dopadla :grinning: Tak možná příští týden už budeš mít Jeníka v náručí ... to je dobře, že se to takhle všechno krásně připravuje ... CS7 to je hodně dobrý, nanejvýš je CS10, ne? :slight_smile:
17. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz
Míšo, cítím se docela v pohodě, i když připravená bych to nenazvala :slight_smile:, spíš se o tom porodu snažím už moc nepřemýšlet, stejně nic nevymyslím :grinning: hlavně si říkám, že se musím udržet v psychické pohodě, což bude u mě výkon! :wink:
17. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz
Moni, díky!!! Doktorka říkala, že se to hezky postupně připravuje, což je dobře. Jj, máš pravdu, nejvíc je CS 10. Fakt to tipuju na ten příští týden. :wink:
17. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz
tý jo, já tomu stejně nemůžu uvěřit, že už to bude.... no, asi uvěřím, až tebe a Jéňu uvidím naživo :slight_smile:

:wink:
17. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz
Míšo, mě se tomu taky nechce věřit, že už je to tu, hrozně to uteklo!!
17. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz
Moni, no ale hlavně po mě už jsi na řadě ty! :wink: :wink:
17. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
ahoj holky,
ja o vikendu nebudu na netu a pak od pristi stredy az do zacatku cervence taky ne...date mi vedet sms, kdyby Lena rodila ? :wink: Je ja se tesim, to se zase dojmu :grinning: , no ale u kamosky kde budeme maji PC, tak snad nebude moc nespolecenske, kdyz si tam PC zaberu, abych to tu s vama mohla prozivat. :grinning:

na kardiologii vse v poradku. Delali Tondovi sono srdicka a on u toho "kecal" a usmival se....doktorce i sestricce se moc libil...
Srdicko ma v poradku, jen tam ma neco (to uz nedokazu zreprodukovat) co zpusobuje ten selest...pry to obcas deti maji a casem to vymizi a neni to povazovano za vadu. Na kontrolu mame jit v unoru 2009
A zvazili ho tam. Takze ve trech mesicich mame 6110 g :slight_smile:
17. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.