• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
tak holky, důkaz toho, že náš mimin je opravdu nespavec, je dnešní den - za celý den - od osmi od rána do osmi do večera, spal dvě hodiny!!!! jako mazec, se mu divím, musí být utahanej... ale byl hodnej, když jsem mu ulevila od prdíků, tak se furt jen koukal a byl spokojenej... ale spánek? co to je?

Petru, s tou druhou chatou to byla legrace :slight_smile:)). mě nejde o to, že bych to sama s prckem nezvládla, spíš jde o to, že bych na vás asi neměla tolik času... ale to se fakt uvidí, jakej bude za 3 měsíce, ale on fakt není spavec a tím pádem bych na vás neměla asi čas... ale uvidíme...

Petru, s tím mlíkem, já teda ani nemůžu spát na bokách, protože jak se prso zmáčkne, už to leje... mlíka je fakt dost :grinning:
10. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
míšo, to teda jsi dobrá výrobna mlíka :grinning: To u mě to bylo jako u petru..taky jen ze začátku a pak bez vložek do podprdy. To je teda hladovec...ale aspoň přibere...teď váží jako Andulka při porodu :wink:

Já se teda ještě Honzy neptala...ale on mi dneska leze na nerv, takže radši až zítra

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=4840
Kdybyste nám chtěli přdat bodíky, budem rádi...taková zábava zářijovek, klidně taky přidejte miminka :slight_smile:
10. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
Manžela jsem se na víkend neptala, ale spíš by asi nejel a já mám i raději takové akce sama :wink:

Medi, jak často se tam může hlasovat?
10. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Míšo : jasne, vyznelo to asi blbe, myslela jsem tim, ze bys jako casem zvladla venovat se nam i Fildovi, ze by jako treba vic spal nebo tak...proste uvidis za ty tri mesice, jeslti bude porad takovy nespavec.
Ale urcite by me osobne Tom nevadil, i kdyby byl jediny chlap na akci. On zapadne asi ze vsech nasich chlapu nejvic. I kdyz Meda ma taky komunikativniho chlapka.
Co jsem mela moznost Toma trosicku poznat, tak mi pride, ze nema problem komunikovat s lidmi co nezna, natoz s zenskyma a treba by byl super chuva i pro nas ostatni :grinning: :grinning:
Nebo jeste lepe, mohl by nam varit ! :grinning: :grinning:

Míšo : já teda mlikarna fakt nikdy nebyla. Prsa na prasknuti fakt jen prvni tydny. A ja zas vubec nevim, jake to je mit dite pres den bdici. (myslim tim novorozence)
Tonda byl fakt Sipkova Ruzena, na vetsine fotek spi, prospal vsechny prvni navstevy, teda k veceru uz tolik nespal, to nastavala doma boleni briska....
Ale je super, ze i kdyz je Filipek vzhuru, ze nebreci. Hlta svet plnymi dousky. :slight_smile:

Medi : nektere breznacky zase jedou v diteroku.cz :grinning:
10. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
medi : odhlasovano....Anicka ma fakt neuveritelne hezkej usmev. Je to fakt slunicko.
a jeste se mi libila ta nahta holcicka v nohach tatinka...moc hezka fotka...
10. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
Čauky holky!
Tak Dany nejenom že byl vzhůru na dnešek 3 hodiny v noci, ale on mi spal jenom hodinu dopoledne za celý den !!!! To nechápu, z něho je fakt takový vejr ... :sunglasses: doufám, že dnešní noc bude lepší ... je u něho poslední týdny fakt pravidelností, že je minimálně 2 hodiny v noci vzhůru, většinou to bývá od 2-4 nebo od 3-5hod :unamused:

Ještě ke kojení ... já vlastně kojím taky kdy si Dany řekne ... kdykoliv kňourá a nevím co s ním, tak ho šupnu k prsu a nevím, zda dělám správně, určitě ne, ale já ho mám naučenýho že i u prsa vždy usíná ... i když vím, že se mu chce spát, tak ho nejdřív strčím k prsu a většinou přenáším už spícího do postýlky nebo kočárku, tak si tak říkám, že si na to zvykl a třeba neumí ani usnout sám bez kozenky ... no nevím
Já přes den ani už kolikrát v noci nenesím vložky do podprdy, není potřeba ... buď se už tvoří jen tolik mléka, kolik malý vypije, nebo ho mám málo ... těžko říct.
Holky a jak dlouho kojíte? Jak vám dlouho trvá jedno kojení? Mě přijde, že Dany pije krátkou dobu a to od porodnice ... nejdřív mi vydržel u prsa jenom tak 5 minut, a teď je tam těch 10 minut ...
10. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
Petru, spícího, klidného Toníka ti závidím ... že se vracím ještě k těm hysterákům ... já jsem o tom ani asi moc nepsala, ale první tři měsíce byly u nás doma strašný ... nechtěla bych to vrátit zpět a kolikrát mi i přijde líto, že jsem si Danyho jako maličkého vůbec neužila, protože jsem se modlila za každý další den, že už třeba to hysterčení přestane ...
On měl takové hysteráky, že i dr. nechápala ... věřím, že hodně lidí takhle brečet mimino neslyšelo. Protože za Danyho by se vůbec nemusel stydět operní pěvec ... do teď vůbec nevím, proč to tak bylo. Možná kojenecká kolika, nevím ... dr. ho vždy prohlídla a nic na něm neshledala.
On byl třeba v klidu v náručí, spal a najednou strašně zařval, ale tak, že jsem ho jednou mále leknutím upustila, nebo ho měl Martin spícího na rameni a on zařval tak, že jsme si mysleli, že se na něco napíchnul ... fakt strašný ... bydlíme v 1.patře a byl slyšet po celé bytovce. Začal třeba v 19hod a skončil ve 23hod ... několikrát jsme málem jeli na pohotovost, že mu něco musí být ...
Hysteráky přestaly být pravidelností někdy ve 4.měsíci, nikdo nám ho nechtěl ani pohlídat, do teď ho nevozila ani jedna babička v kočárku, protože když ho to chytlo, tak jeho prostě neuklidnilo nic, ani kozenka, ani náruč ... :unamused: A můžu říct, že to jsou fakt asi dva měsíce zpět, kdy brečí tak jako normální miminko, taky si sem tam pobrečí hodně, ale je to pláč dítěte ...
10. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jinak chata úžasná, fakt super! :wink:
Já bych si taky klidně vzala Martina s sebou ... on jehodně upovídaný a nedělá mu problém se seznámit nebo se bavit s cizíma :grinning: Jen nevím, zda by chtěl jet on ... :grinning: kdyby tam měl být sám chlap, tak asi ne, ale kdyby tam bylo tatínků víc, tak možná by jel taky
Jen nevím, zda nevyhraje tentokrát u něho víkend na kolech, že bude rád, že může vypadnout ... :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
Medi, Andulka je krásná, už jsem dala bodík :wink:

Míšo, teda Filíápek krásně roste! Dany měl tuhle váhu v měsíci :slight_smile:
Někde jsem četla, že děti třeba špatně spí, když je venku vítr a tak ... a nevím jak u vás, ale u nás je tady tajfun
10. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
Brý večír holčiny,

tak jsem vás poctivě dočetla a poctivě jsem vše zapomněla... tedy skoro všechno... nesmíte se na mě zlobit, ale já ty miminí záležitosti nedokážu nějak udržovat v hlavě... :sweat_smile:
Mám radost ze všech pokroků vašich dětí, všechny fotky jsou naprosto úchvatné a i kontroly dopadají dobře, tak to je fajn!

Téma sraz - já jsem samozřejmě všema deseti pro - jen já tedy na 100% bez chlapa, a možná bych zvážila ještě lokalitu, aby např. Herminka nemusela nějak moc složitě cestovat... a Monča s Míšou taky (i když, kdyby obě vzaly manžely, tak by asi jeli autem a problém by nebyl).

Tak a já sem zas v jednom kole, nějak se nám to teď nakupilo v práci, investor si objednal spoustu dodělávek a vše se bude dělat během následujících dvou týdnů, tak jsem v jednom kole na nějakém jednání, co kdy a jak (no ale s pracovním nasazením na jaře loni se to stále srovnávat nedá, ale aspoň už se něco děje).
No a příští týden jedeme od pondělí do čtvrtka do Rakouska na lyže. Už se moc těším, ani jsem nemyslela, že bych se letos dostala na lyže a zatím to vychází víc než dobře. :dizzy_face:
Jo a děkuji za reakce na můj diskotékový zážitek... :sunglasses: jen škoda, že to nebyl nějakej chlap :grinning: :sunglasses:

Tak se mějte krásně a já se zas ukážu!
10. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
monisek : Toník je sice i ted docela spac, ale slovo klidny uz k nemu dlouho nepasuje. Dnes tu byla kamoska a byl jak z divokejch vajec, Hrozne se pred ni predvadel, takhle jsem ho videla jen jednou. Hrozne jancil, blbnul, skakal, pistel, kecal atd atd......az mu pak total dosly baterky a usnul o pul hodiny dirv nez je zvykem a to do vteriny po polozeni do postylky... :grinning:

ty detske nocni mejdany maji ted nektere breznovky , taky se to tam resi....

jinak, ja taky nekdy prsem uklidnuju. Kdyz je Tonda protivnej a uz taky nevim, co chce, tak mu dam napit a sklidni ho to. Ale u prsa uz neusnul ani nepamatuju, jen v noci.

jinak, ja prvni dny kojila v rozmezi pul hodiny ai 45 minut. Ale to mi v porodce rekli, ze nemam kojit dyl nez 30 minut, ze si znicim bradavky a ze si dite pak uz jen cumla. Tonik byl linej i na sani...on mi u prsa hrozne usinal, musela jsem ho stouchat do tvaricky nebo tahat za nozicku. Nikdy nebyl takove to dite co hlta, mlikem se skoro zalyka apod. Fakt se s tim desne s....
Jsem zavidlea holkam, co meli nakojeno za 5-10 minut.
Ted uz pije jen chvili. Mliko uz ma jen na zizen a navic ho rozptyluje od hrani si apod. On fakt nikdy nebyl klasickej mlikar, kolikrat jsem si rikala, ze kdybch mu nenabidla, tak si nerekne.
Dlouho pije jen v noci (ale to je taky hlavne proto, ze to je v polospanku) a pak nekdy kdyz mu jakoby vyhladne (treba neni nekde moznost dat mu najist)

jinak, k tem hysterakum...ty jo :astonished: tak to te uprimne lituju, to jste si s martinem museli uzit. :sweat_smile: To si vubec nedovedu predstavit. ja jsem dost netrpeliva a ze vseho vyjukana a fakt jsem s Tondou v tomhle smeru nemela vubec problemy, protoze kdybych je mela, tak se asi zhroutim.
Me sousedi neverili, ze uz jsme nejakou dobu doma, protoze " ho pry neni vubec slyset"
On prvni mesic brecel jen jednou denne vecer a nejdyl hodinu, vetsinou tak pul hodiny a to kvuli prdum.
Takove to, breci a uz nevim co s nim, jsem zazila asi jen dvakrat.
A potom co jsme zacli davat v mesici kapky na prdy, tak uz nebrecel skoro vubec. To se nechlubim, jen konstatuju. Takhle spavej a nebrecici byl prvni pul rok, pak se to zlomilo, ale ani potom to nebylo nejak tragicky...
A pride mi, ze cim je starsi, tim je "zlobivejsi".
Tak u vas to bude naopak. Breceni coby miminko a zlaty batole. :wink:

Uplne se desim druheho ditete, si to asi pekne vyzeru, kdyz s Tondou v tomhle smeru nebyli vubec starosti.
10. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
jaji : tu chatu ma Misa s MOniskem nejbliz.
10. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahojky,

Míšo, to je dobře, že Filípek tak hezky přibírá. :slight_smile: A že je mlíka dost. :dizzy_face: Mně to taky teklo jen do doby, než se to tak nějak upravilo.
No a až bude srazík, tak uvidíš, jak na tom budete. Třeba bude spát Filípek celou noc. :slight_smile: Mišák je taky nespavec. Jako novorozenec spal dost, ale celkem brzy ho to přešlo. Takže si myslím, že k dětem budeme večer a v noci odbíhat všechny. Ale je jasný, že by ses s Tomem cítila líp. Já jsem zvědavá, jak to bude Mišák zvládat spát jinde, zatím jsme byli jen na chatě, když mu byly 3 měsíce.

Jinak co se týče spaní v noci, tak Mišák spal v září asi 3 týdny celý noci, jinak se budí celkem často. Někdy míval delší spaní večer, jindy k ránu. Teď usíná okolo 20.h, do půlnoci se budí tak 2x, pak taky tak 2x-3x, vstává okolo 6:30-7:30. No a někdy má taky v noci hravou, že třeba hodinu nespí a blbne.
Petru, líbí se mi výraz, že Toníka "ukozíš". Já to taky dělám. Sice vím, že se Mišák nebudí hlady, ale nemám sílu ho to odnaučovat. Jsem ráda, že spí, a myslím, že by dokázal brečet dlouho. :slight_smile:

Moni, Daneček taky pěkně přibírá, viď? A je fajn, že se zbavil těch kožních problémů. :slight_smile:
Já jsem Mišáka taky kojila častěji. Říkám si, že já taky piju častěji než 1x za 3 hodiny. Někdy si jen cucne, někdy nechce, někdy pije víc... Pokud to nevadí tobě, tak bych to ani neměnila. Teď, co baští víc, tak přes den zas až tak nechce (jak kdy), takže mlíko pije hlavně ráno a v noci. No a uvidím, jak dlouho nám to ještě vydrží. Nedokážu si představit, že bych měla za 2 měsíce přestat. A doma usne skoro vždycky jedině při kojení – to jsme na tom stejně. No uvidíme, jak to dopadne. :slight_smile:
Mišák měl taky hysteráčky, ale oproti Danečkovi to teda nebylo nic.
A to spaní se dětem prostě mění. Mišák hodně dlouho přes den spával 2x20min. Teď spí 1x tak hoďku a kousek.

Medi, bodíky jsou přidaný. :dizzy_face: Andulka se moc hezky směje. :slight_smile:

Tak se jdu ještě podívat na diskuzi o srazíku. :slight_smile:

Tady taky fouká, tak snad to do rána přejde, aby nás to při cestě na plavčo neodfouklo. :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
i kdyz tys to asi myslela tak, kdybychom menili penzion kvuli Hermince, vid ?

to je fajn, ze uz mate zase praci.
a lyze opet zavidim !!! :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jo a když byl Mišák malej, tak kojení trvalo tak okolo půl hoďky, to jsem přečetla několik knížek. :slight_smile: No a teď je to tak 2-10 min., podle hladu. A taky u toho dělá blbosti. :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahoj holky, přeju hezký zimní den - to je nadílka co? tady je snad půl metru, to už se těším, až se budem s Fílou odpoledne brodit a urvem přední kolo :grinning:

se tu tlemím, mám puštěné televarieté, to je šílenost :grinning: ti artisti a kouzelníci a tak..

já jsem krásně vyspalá, včera malej usnul až v jedenáct, kdy se nám konečně podařilo mu ulevit od bolavého břríška, tak v noci spal jak andílek - budil se po třech hodinách a kromě svých klasických trojbojů s cílem mámu poblít, počůrat a vyprazdňovat se mimo plínu, vždycky hned usnul..

holky, nemáte zkušenost s těma probiotickýma kapičkama?

zase během dne vás dočtu :wink:
11. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky!
Tak dneska byl vzhůru jenom hodinu od 2:30 do 3:30hod ... musel nám toho zase tolik říct ... :sunglasses: On teď pořád dokola žvatlá "baba" a "aba" ... někdy nahlas a někdy jenom potichu, že vypadá jako kapr ... a je u toho strašně důležitý :grinning: A už mi chrupe, tak snad nějakou dobu vydrží ... mám tady strašnou haldu prádla na žehlení a vůbec se mi do toho nechce ...

Alčo, lyžování v Rakousku ti závidím! Užij si to!
Já na lyžích nestála snad tři roky ... :sweat_smile:

Ještě jste se ptaly na ten ekzém u Danyho ... já ani pořádně nevím, co mu pomohlo ... dostali jsme na kožním samo kortikoidy, které jsem dávat nechtěla, protože sice to zmizí, ale to uvnitř do nevyléčí, co to způsobuje. ALe když byl Dany hodně moc obsypaný a měl ho zarudlé a škrábal se, brečel, tak jsem nevydržela a asi 2x mu to mázla ... dáváme i takový roztok do koupele, který by mu měl kůžičku promastit a taky se mu trochu zhoršil ekzém, když jsem zavedla příkrmy, ale to bylo tím, než si na to tělíčko zvyklo ... musím to fakt zaťukat, ale nemá teď vůbec nic ... tak kéž by to tak vydrželo. :slight_smile:

Petru, no kéž by to tak bylo, že Dany bude zlaté batole :grinning: Ze začátku jsme ¨si to fakt "vyžrali", Martin je strašný pohodář a kliďas ... a nikdy bych nevěřila, že ho něco vytočí a fakt dostane ... dostal ... a to Daneček :sunglasses: Nikdy nezapomenu na to, když jsme úplně k.o. seděli v obýváku a báli se i dýchat, aby se malý nevzbudil a nezačalo to nanovo. Tenkrát jsem brečela snad pořád ... hlavně psychicky jsem byla hotová, že se nedokážu uklidnit moje dítě a taky ze strachu, zda je v pořádku, když tak ječí ...
11. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
Leni, já myslela, že je už Jeníček spokojený v kočárku, jak má teď sporťák? Nelíbí se mu v něm? Vím, že jsi psala někdy, že kouká hezky a ven ...
Já jsem si myslela, že to bude taky lepší ve sporťáku ... jako ono to lepší je než v té hluboké korbičce, ale většinou z procházky se stejně vracíme s brekotem ... začínám pochybovat o správné volbě kočárku :confounded: Jako manipulace je super, to jsem nadmíru spokojená, jenomže ten Quinny je strašně uzounký a jak má tu kombinézu a ještě fusak, tak tam leží, ani se nehne, strašně namačkaný ... takže se mu na jednu stranu nedivím, že tam brečí ... ještě uvidím jak na jaře, až nebude tak nabalený ...

Míšo, nevím, zda nemá zkušenost s kapičkami Medi, ale nevím, zda si to s někým nepletu ... prý jsou super, holky v sprnu je používaly a byly moc spokojený
Na televarieté jsem se dívala někdy minulý týden a taky jsem se slušně bavila :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Míšo : ja na Televariete cumim docela pravidelne...ono i ti zpevaci (zvlaste zahranicni ) maji grady :grinning: :grinning:

moni : mela sis chodit casteji postezovat, taky bychom ti urcite rekly, ze nejsi neschopna, kdyz ti place..... Me to tedy vzdy pomahalo.
To jsem fakt vubec netusila, ze jsi takhle trpela... :frowning2: je mi to fakt lito, ze ses v tom tak koupala. :pensive:

ja si o sobe vzdycky myslela, ze to budu prozivat, tak jak popisujes, ale fakt jsem brecela za cely Tonickuv zivot asi jen 3x a to bud kvuli prdum nebo nemoci (kdyz mel prvni rymu, tak kaslal, az zvracel, tak to jsem orvala) Jinak fakt celou dobu klidecek, pohodicka...jako bych ani dite nemela.
Ale je to Tondou, ne moji povahou. Ja jsem nervak a vsechno si moc beru. Asi tam nahore vedeli, proc mi nadelit spavy a malo brecavy dite.... :sunglasses:
11. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky! krásné ráno, dopoledne, to je počásko co? ted jsem přijela z venku, musela jsem jít uspat Jendu a je tam teda pekelná chumelenice! Ale Jendovi se to líbí, furt chce koukat z okna a pozorovat sníh.

teda vy jste toho zase nakecaly :wink: , jenom jsem to prolítla, tak si všechno nepamatuju.

Moni, Jendovi se v kočáru líbí jak kdy, on je tam zvyklý usínat, takže když jdeme ven a ví, že jde spát, tak většinou neřve, ale jakmile se vzbudí a jsme ještě venku, tak to je jekot! Na začátku to bylo lepší, to byl takovej vykulej a koukal ven a ani nedutal, ale ted už se zase rozjel. Prostě když ho tam potřebuju dát a někam jet a on není zrovna ospalej, tak mi tam řve jak tur. Namačkanej tam moc není, ten sporták je docela širokej, ale už se taky těším, až ho tam nebudu muset navlíkat.

S usínáním to máme přes den tak, že Jenda usne jen v kočárku, takže já jezdím 2-3x denně ven. Většinou ho jen uspím a jedu domů, abych taky něco udělala, ale když je hezky, tak zůstávám venku. Někdy mi dopoledne usínal u prsa, ale to jsem musela ležet s ním, jinak se vzbudil, což mě to nevadilo, aspon jsem si chvilku pospala, ale ted už to nedělá. A večer ho jen dáme do postýlky a on usne sám, žádnej dudlík, houpání nebo tak, jen má plínu přes obličej. Já kojím tak v průměru 10 minut, někdy 5, ale v poslední době u toho dělá hrozný kraviny.

Alčo, teda lyže, to je paráda!! já byla naposledy před 2 roky a snad se nám příští rok povede vyjet aspon na pár dní.

Míšo, s probiotickýma kapičkama zkušenosti nemám, já dávala ty Babycalm a ty nám fakt pomohly.
11. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Ahoj leni, to ses dobra ze chodis uspavat ven. ja uspavam pres den taky v kocarku, ale doma. :sweat_smile: Spi mi tak 3x za den (nekdy 2x) , takze dve spani doma a jedno venku. Ale to treti , co byva to venku ne vzdy spi.
Ale kocar Tondövi zapalt panbu nikdy nevadil. Jen kolem 5mesice uz se mu prestavalo libit v hlubokym,, ale jakmile jsem dala sportak, tak zase dobry.

Pristi tyden jdu koupit golfky. Chci je kvuli MHD a dovolenym apod...
11. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
Petru a jaký budeš kupovat golfky? já je chci taky, jakmile bude Jenda sedět a bude trochu tepleji, hlavně kvůli mhd, líbí se mi bud Jané Energy nebo Inglesina Zippy.

Natočila jsem Jendu, jak mi tu jezdí po podlaze, tak se kdyžtak mrkněte
http://jelinci-jelinci.blogspot.com/
dneska mi tu takhle cestuje po celym obyvaku, vzdycky se pod necim zasekne a nemuze dal :slight_smile:
11. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
Leni, Jéňa je boží :slight_smile:)))), to musí být sranda :slight_smile:

tady je fotka, kde je vidět, jak se Filípkovi daří - kluci jsou stejně staří a měli stejnou porodní váhu.... :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2381239&vReferer=
11. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
Čau kočky,

video Jéni je tedy boží a Filípek je velikej :dizzy_face:

Mojí kamarádce se dneska narodil Toníček (míry nevim, psal hrdý otec a je tak trochu free, takže takovejma blbinama on se netrápí)

A já jsem dneska v práci dělala celý den tetu - jeden kolega tam měl 2,5letou dcerku Natálku...

Všechny vás zdravím.
11. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
Holky, lokalita je docela OK, od nás se cestuje blbě skoro všude :grinning:
11. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
holky, až budete mít chvilku čas, tak jukněte sem: http://www.projekt-spad.cz/galerie.html
a nezapomeňte si zapnout zvuk, myslím, že se nasmějete a zavzpomínáte... v práci jsme tím strávili asi tři hodiny...
11. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
holky, mě asi klepne, nám přišlo, že máme doplatit na plynu za 3 měsíce 3500,-!!!!!!!!!!!!!! zálohy nám zvedli na dvojnásobek!!! jako se asi odsud odstěhujem...
11. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojky,

Leni, Jéňa je šikulka, že tak hezky cestuje po pokoji. :slight_smile: Mišák se takhle pohyboval taky. :slight_smile:
A taky je dobrý to další video, jak si baští nožičky, k tomu se Mišák nedopracoval. :slight_smile:

Míšo, tak to je dobrej rozdíl. Hlavně, že Filípkovi chutná. :dizzy_face:
S tím plynem je to nepříjemný. No se obávám, že nám přijde něco podobnýho. Loni jsme tu ještě nebyli, tak se topilo míň a byly menší zálohy. A el. bude taky zajímavá...

My jsme dnes byli na plavču a bylo to fajn. :slight_smile:
A večer usnul Mišák v 18h, tak jsem zvědavá, jestli už to vzal jako noční spaní. Už byl 2x vzhůru, ale zase usnul. No tak uvidíme, v kolik bude ráno vstávat. :slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
AHoj holky, nestíhám..jen jsem prolítla očima, až bude chvilka, přečtu to.
Děkujem za bodíky...hermi, nevím, kolikrát to jde...že bys jich dala víc?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
lennik : ja mam objednany Jane Energy (hnedo oranzovy) :grinning: ma je kamoska a jsou super. Ty druhe co pises jsou taky fajn. Breznacky vybiraji mezi temito.

jaji : dalsi Tonicek..? jako me neslo o to byt originalni, ale kdyz jsem byla tehotna, siroko daleko zadnej Tonicek nikde nebyl a ted znam osobne 2 a od slyseni nejmin 5.... :sweat_smile:
na videa kouknu pozdeji....

jo, dnes jsem v prubehu dne pekla na zkousku (dam ho tchyni k svatku) svuj prvni dortik s mandlovkou.

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=38224&user=86138

Tonda byl dnes vyjimecne samostatnej, tak to slo.
11. únor 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.