• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
leni : v patek je jdu vyzvednout. ja uz je obcas pouziju i ted...s fusakem. Me vadi si hledat nizkopodlazni spoje a vytahy atd....
11. únor 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Míšo : ta fotka s Toníčkem je super. Filda je fakt chlapák :slight_smile:
11. únor 2009 ve 22:58  • Odpověz
Petru, já taky uvažuju o golfkách, právě kvůli MHD. Nebo jestli to zvládneme s tím naším sporťákem... Je fakt, že třeba na plavání bych to ocenila, tam mi nízkopodl. busy zrovna nenavazujou. Neposlala bys mi, prosím, odkaz na ty, mezi kterýma se rozhodujou březňačky? :grinning:
Dort je nádhernej, jsi šikulka. No já bych si na to netroufla. Sama možná jo, ale s Mišákem teď neudělám nic, co trvá trochu dýl. :slight_smile:
A co se týče Toníčků, tak já znám osobně 3 (nejčastější jméno v našem okolí) a nějaké další z doslechu.
A celkem mě překvapilo, že je i dost Rozárek. A slyšela jsem o 3 párech (vč. vás), kteří měli vybraná jména buď Toníček nebo Rozárka. :slight_smile:

Tak jsem chtěla jít dneska brzy spát a zase mi to nějak nevyšlo. A to jsem ani skoro nebyla na netu. :dizzy_face:
Dobrou noc. :slight_smile:
11. únor 2009 ve 23:36  • Odpověz
autor
stáňo, zeptám se jedné breznacky , at mi da odkaz na ten druhy. ja mam jen na ten jane.

S temi jmeny je to zvlastni. ja fakt do doby nez jsem si je vybrala o nich skoro neslysela. A fakt mi neslo o to byt originalni (jmeno Tonda uz jsem mela vybrane 10 let), ale zase aby se tak jmenovala skoro kazde druhe dite, to by me mrzelo....
Pokud se z Rozarky stane jmeno jako je Natalka, tak ji nedam....Uz kdyz jsem ji vyplnovala na papiry do porodnice, tak jsem o ni pochybovala...

momentalni kandidati jsou (byt jsou caste) : Vojta, Matej, Eliska, Maruska...ale to se jeste urcite stokrat zmeni.

I tady na MK narazim na Tonicky...Je to zvlastni, ze se lidem to jmeno tak zalibilo. V mem okoli (rodina) z nej moc nadseny nebyli.
12. únor 2009 v 01:54  • Odpověz
autor
Kdyz jsem byla tehotna, tak k nam do prace nastoupili dva novy chlapi. jejich manzelky byli tehotny...a aniz by vedeli o mych jmenech, tak jeden kolega dal 4 mesice pred nama Tonicka a druhy kolega mesic po nas Rozarka... :grinning:
se fakt picnu... :grinning:
12. únor 2009 v 01:56  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se s první nemocí - Filípek má asi střevní chřipku - jsme oba KO - chudinka, hrozně ho bolí bříško, všechno zvrací... nemůžu spinkat, budí ho bolesti - a jen na mě smutně kouká... teď jsme jeli do lékárny pro lék, tak v kočárku usnul, snad bude aspoň chvilku spát... je mi ho líto, prcka malýho...
tak snad se máte líp...
12. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky...
petru, ty jsi ve dvě ráno ještě při smyslech???No to teda nevím, kdy spíš :wink:

Jak je u vás? U nás slunce :slight_smile:
12. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Míšo : to je mi líto :frowning2: takhle brzo první nemoc. Tak at je Filipek brzo fit.

Medi : dyk ja porad rikam, ze je mi to vuci vam trapny mit spavy dite a jeste byt nocni ptak :sweat_smile: ..... ja spat skoro nemusim...jako rano se mi z postele nechce (nastesti nikdy nevstavame pred 7), ale vecer a v noci jsem nejzivejsi.... :sweat_smile:
Muj osobni zivot zacina po desate vecer :sunglasses: :grinning:

jdu vyzvednout neter, do zitrka ji hlidam. Asi pujdem do pizzerky na Palmovce, doma by mi ze dvou deti hrablo, ale musim si hold zvykat :grinning:
kdyby jste se nekdo chtel na Palmici srazit, budu rada....budu tam tak od 2.
12. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
Míšo, chuděrka Filípek, tak at je mu líp!!!!!!!!!!
12. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
12. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
holky, dík za přání lepšího zdraví pro Filípka - už nebleje, ale má zelenej průjem a prostě ho bolí bříško... to ho ruší od spaní, takže je unavenej... ale i přesto se snaží a není moc uřvanej... zlatíčko..

já si chvilku taky lehla, ale stejně jsem jak přejetá, snad mu léky zaberou a brzy mu bude líp a budeme se moct oba vyspat, potřebujem to jeden víc jak druhej :wink:
12. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem totál groggy...byli jsme nakoupit. Večer s Andulkou to stálo za to, normálně chodí v půl osmý spinkat, ale nechtělo se jí v tom kočárku... no, nakonec vytuhla. Ale musela jsem ji vzbudit, abych ji oblíkla a brečela skoro ze spaní a volala mééé ( to je podle mě zkrácená verze mámy). Teď už spinká v postýlce, ale jak jsme přijeli domů, tak nejdřív ještě chvilku chrupala v autosedačce, ale musela jsem ji vzbudit, páč jsme ji museli svlíknout....do toho Honza zjistil, že nám kočka pochcala půl bytu...ach jo...pardon, ze ten vulgární výraz...

Dneska jsem byla s kamarádkou u kamarádky, co dělá ty stopičky...kdybyste někdo chtěl. Já mám ty naše už doma. Vyfotím a pošlu :slight_smile: :wink:

Míšo, to je mi líto, prdelka maličkej, tak mu dej za nás hudláska... :unamused:
12. únor 2009 ve 23:11  • Odpověz
Míšo, chudinka Filípek, tak držím palečky, ať je mu brzy líp a oba se vyspíte. :slight_smile:

Leni, díky za ty odkazy. :dizzy_face:

Petru, mně se zas celkem dlouho líbí Natálka a najednou jich bylo spoustu. Ale řekla bych, že ta vlna už trochu přešla. Teď mi přijde, že je víc Aniček, Kačenek a Terezek. :slight_smile:
No ale stejně je to jedno, třeba mi přijde, že Renáta není časté jméno a u nás v práci se sešly 4. A kdyby jich bylo stejného jména víc ve škole, tak to taky zvládnou, stejně jako za nás Zuzky, Katky, Petrové, Lukášové,... :slight_smile:

Mišák dneska vstával v 5:50. Pak usnul už v 10 na 1,5hod. a odpo ještě v kočárku na 30min. Večer jsem byla cvičit, tak hlídat Petr a mamka. Chvílema brečel, ale jinak byl spokojenej a hrál si. :slight_smile:

Dobrou noc. :slight_smile:
12. únor 2009 ve 23:23  • Odpověz
A Mišákovi je dneska 10 měsíců. :slight_smile: Jsem na to nějak zapomněla a připomněl mi to až Petr. :slight_smile:
12. únor 2009 ve 23:52  • Odpověz
autor
Stani : jo jo to si pamatuju, ze jsi chtela natalku. Ale u Anicek, Kacenek a Terezek mi to nevadi, protoze to je klasika...Ani u Honziku a Filipku a Kubiku mi nepride divny kdyz je to casty. Je to proste proto, ze to jsou bezna oblibena jmena. Ale pak jsou nektery jmena, ktery jsou proste z nejakeho duvodu zrovna in, treba originalnosti, znamou osobnosti apod. a pak to v nejakych vlnach dava kazdej. A i mi pride, ze nektery jmena davaji urcity typy lidi.
Jinak, gratulu Misakovi k 10 mesicum...me pride, jakoby Tondu vzdycky dohnal a pak mi dojde, ze je Tondovi zase o mesic vic...vzdyt 10 mesicu mu bylo nedavno !!!
Musime se fakt videt, kdyz uz nam nedodavas fotky. SI Misaka porad predstavuju jako mimino :sweat_smile: a nedochazi mi, ze uz je to velky kluk jako je nas Tonda.
13. únor 2009 v 00:09  • Odpověz
Petru, Mišákovi taky bylo nedávno 9 měsíců. Strašně to letí. :slight_smile: Jinak to pořád je takový mimino, jen už trochu živější, větší a šikovnější. :slight_smile:
Máš pravdu, že některý jména jsou oblíbený pořád a u některých je to ve vlnách. :dizzy_face:

Už fakt musím jít spát. Se vždycky u netu proberu a ponocuju a pak si celý den nadávám a začínám pít kafe, abych přes den neusínala. :slight_smile: Dobrou noc. :slight_smile:
13. únor 2009 v 00:15  • Odpověz
autor
Me Tonda pripada spis jako malej chlapecek nez mimino uz od 8 mesice. A v 10 mesicih jsem ho strihala a to byl uplne malej kluk , tak by me prave zajimalo jak vypada Misak... :slight_smile:
13. únor 2009 v 00:26  • Odpověz
Čauky,

zas jen prolítávám...nějak nestíhám :frowning2:

jen sem zaregistrovala, že je Filípek K.O. .... doufám, že už je mu lépe Míšo a střevní potíže jsou fuč :wink:

Holky, ta diskuze ohledně srazíku je dobrá, ale chodíte tam všechny???? Taková Míša, Monča ani Méďa tam zatím nic nenapsaly... :confused:
13. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahojky holky, tak konečně jsem se sem dostala!!

Míšo, jak je Filípkovi??

Alčo máš pravdu, mrkněte všechny na naši diskuzi o srazu, at to nějak rozsekneme!!!! abychom pak vůbec nějaké ubytování sehnaly...

Stáni, s tím kafem to mám to samý, odpoledne si ho musím dát jak mi padá hlava....
13. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
hoj, taky jsem tu, celý den jsem nebyla doma

F. už je líp, už má jen průjem, dneska byl neuvěřitelné zlatíčko, tak jsem zvědavá, co předvede v noci :grinning:

už jsem napravila reputaci a napsala do srazíkové diskuse

a bez kafe umírám :grinning:
13. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojky,

Míšo, to je dobře, že už je Filípkovi líp. :slight_smile:

Leni, já jsem kafe skoro nepila, tak max. 1 za 2 měsíce. No ale poslední dny, jak ponocuju a Mišák brzy vstává, tak dopoledne usínám. Tak jsem ho teď měla 3 dny za sebou, ale celkem slabý. Odpo už je to v pohodě, to když můžu, tak si jdu lehnout s Mišákem (teď spává okolo poledne 1-2hod). No a večer jsem taky unavená, ale u netu se proberu a ponocuju. A pak si nadávám, že další den už to tak neudělám. :dizzy_face: No a nějak mi to nevychází. :slight_smile:

Moni, tak co Daneček? Ještě v noci nespí? Už vidím, jak budou děcka na srazíku v noci pořádat party. Mišák, kromě toho, že se budil, tak vstával ve 4:40, začal blbnout, v 5:10 se mi ho podařilo uspat, pak se ještě tak 2x probudil a v 6:40 vstával. Mu to připomenu, až nebude chtít vstávat do školy. :grinning: :slight_smile:
Jinak když je Mišák na kolínkách a potřebuje se dostat jen kousek, tak už leze. :slight_smile: Ale jakmile je to o něco dál, tak jde hned na břicho a plazením vpřed. :slight_smile:
13. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Leni : konecne jsem se koukla na Jenu jak jede. Super :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: je to borec.

Míšo : jsem ráda že je Filipkovi lip. Snad bud brzo v poradku uplne.

Moni : diky za pochvalu dortu na MMB. Dnes jsme ho meli u tchanovcu a byl vyborny, tak jsem rada a nakoplo me to dalsich pokusu :slight_smile:
A sklidil uspech, tak jsem rada :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 23:41  • Odpověz
Holky,
bouchněte šampáňo!!!!!!! :dizzy_face:
Dala jsem do alba aktuální fotky Mišáka. :slight_smile: Jsou to fotky asi za poslední měsíc, třeba se někdy dostanu i k těm zbylým devíti. :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=291174&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
A teď už dobrou noc. :slight_smile:
14. únor 2009 v 01:22  • Odpověz
Stáni, nádherný fotky!!! a přidávej je častěji, Míša je krásnej vysmátej kluk, tak ať se můžeme kochat častěji jo? fakt bomba fotky, to už prostě taky není miminko, ale už velkej kluk!

jako fakt se nám ty naše dětičky povedly co? vím, že se to píše ve všech diskusích, ale tady je to fakt pravda :grinning:

no a jinak Tom mohl včera prvně slavit - poprvé mu někdo řekl, že ve Filípkovi vidí i něco z něho :grinning: a už nás prcek obšťastnil i prvními úsměvy, těžko říct, jak moc vědomé byly (no asi nijak, ale co, už mu bude měsíc, tak už by pomalu mohly) - ale udělal je v takovou chvíli, kdy naplno koukal a já si s ním hrála a on se začal žulit :wink:

tady je nádherně, ale zatím dost mrazivo - zase bylo - 10, potřebujem jet nakoupit, ale ještě čekáme, až se trochu oteplí

jaké máte plány na víkend?

Petru, jůůůů supr dort! mňam- tak holka, to sis zavařila, na srazík pěkně jeden přivezeš jo?

jo a k těm jménům - v porodnici to byl samý Kubíček a Eliška a ještě Matěj či Matyáš, například takoví Filípci se tady skoro nerodí :wink: jsme se v noci bavili o dalším jménu pro kluka a překvapivě jsme se shodli na takových jménech, které se nám hrozně líbí, ale asi bychom je nedali - např. Alex :wink:
14. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, nějak vás teď nestíhám :slight_smile:

Stáni, to je super klučina!!! :slight_smile: Hezký fotky, jen tak dál :slight_smile:

Míšo, to měl radost, co? Honzík taky vždycky jihne, když mu někdo řekne, že má Andulka něco po něm :slight_smile:

Jinak holky, my se včera venčili, byli jsme na plese a pozoooooooooooooooooooooooor, vyhráli jsme v tombole soudek plzně :slight_smile: Poprvé. Hlídali tchánovci a vydrželi ( i když prej byl půlhodinovej hysteráček, ale pak vytuhla...tak se na ni chodili koukat, jestli dejchá :grinning: )

Teď ji má na prochajdě Honzova teta, tak musím něco poklidit, zejtra jsem naplánovala česko-moravsko-švédskou párty, tak se tu musí udělat trochu pořádek..Honza je na lyžích, tak asi jdu něco mejt nebo tak..lednice je např totál zaprasená a ble... :frowning2:
Snad večer..jinak máme skype, kdo máte, tak nás klidně zkuste najít podle příjmení :slight_smile: :sunglasses:
14. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
Stáni, no konečně vidíme Mišáka!!!!! Super fotky!!!! Už je tak velkej!!

víc nestíhám, budu tu zas večer
14. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
Čauky holky!
No Stáááááni, super, gratuluju, konečně vidím Mišáka!!!!! Je to krásný klučina! :slight_smile: A už je tak veliký, to je neuvěřiltený ... má krásný kukadla :sweat_smile:

Jo a holky Dany pořád je vzhůru v noci, takže se máte na co těšit, zda vyrazíme ... :sunglasses: Já jsem včera poprvé od porodu vypadla večer s holkama na véču a bylo to super, bylo nás 6 a tak jsme slušně podrbaly. :grinning: No Dany teda moc dlouho nevydržel, odcházela jsem ve 20hod a ve 23:45hod jsem byla zpátky a už se probouzel, takže byl hned u prsa a vydržel kecat do 2hod rána ... tý jo, já vůbec nevím, že teď tak špatně spí :pensive:
Když menší, tak se budil vždy nejdřív ve 2hod ráno někdy i ve 3 nebo 4hod ... no kde jsou ty časy a já bych tak chrápala :pensive:

Medi, to je super, že jste vyrazili na ples! Hele a jak ti Andulka vydrží dlouho bez mlíčka? Já bych šla taky trsat, jenomže díky tomu, že Dany teď vstává už kolem 23hod, tak by to bylo na hodně krátkou dobu ... tak snad příští rok

Petru, na ten dort na obarvení toho marcipánu jsi použila ty gelové barvy, že jo? Je totiž fakt nádherně barevný, veselý ... já ten marcipán prostě těma práškovýma barvičkama takovýhle vůbec nemám ... musím se někde pozeptat ...

Míšo, to jsem ráda, že je Filípek je už fit! :wink:
A my jsme nejdřív místo Daniela chtěli Sebastiana, ale potom jsme to hned zavrhli, protože jsme si říkali, že by jak se jmenuje řekl někdy v 5 letech a taky že nejsou žádné moc zdrobněliny a tak ...

A teď jdu ještě juknout na ten víkendík na ten odkaz ... jsem lajda, ještě jsem tam nezavítala :sunglasses:

Tak čusky, užijte si valentýna (my ho vůbec teda nedržíme :sweat_smile: )
14. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Monisek : ja to barvila praskovejma (ale gelovky jsem si objednala taky)
Na kazdou barvu padla tak pulka sacku, mozna vic.
14. únor 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
Stáno : Misák je naprosto dokonalej !!!! Je videt, ze opravdu vyrostl :grinning:
Mate fakt moc krasnyho a sikovnyho kluka. A pride mi, ze je hodne po tobe (hlavne oci)
Uz se tesim, az ho uvidime na zivo....to uz si s Tondou vyhrajou, i kdyz Tonik neni moc spolecenskej co se deti tyce, ma radsi dospely :sweat_smile:
14. únor 2009 ve 23:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.