• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky
jaký jste měli den a víkend?
my fajn, já se dneska supr vyspala, Tom měl "službu" a já si dala špunty do uší a spala 2x3 hodiny v kuse a pak další hodinku, takže jsem byla jak znovuzrozená...
pak jsme jeli do nákup. centra, Tom jezdil venku po Jihlavě a já vzala obchody útokem :grinning: a mám tři nová trička, svetřík, kosmetiku a nějaké blbiny, tak mám radost :slight_smile:.
15. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj matky a nematky :slight_smile:

Jsem si prívě uklidila po česko-moravsko.švédském odpoledni. POzvala jsem holky, co s nima drandím venku s kočárama..jedna je moje kolegyně z práce, má 2 měsíční holčičku Emmu a jsou s mužem v Uherskýho Brodu, druhou znám z MK, ale bydlí tady u nás a její muž je Švéd...tak to bylo fakt prima.Děti střídavě kňouraly a smály se a mužský si v kuchyni pokecali u raclette a my je pak vystřídaly.

Jinak se máme fajn, rýma snad na ústupu. Tenhle týden nás čekaj 2 doktoři a rehábka, ale snad na vás najdu víc času..

mmch, Míšo, já dneska spala do deseti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to prima, když maj chlapi službu, co?
15. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahojky holčiny,

Stáni - fotky Mišáka jsou naprosto úžasný - je už tááááák velikej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Míšo, jsem moc ráda, že sis odpočala a taky si udělala radost nakupováním :wink:

Holky, mějte se moc hezky, nejpozději v pátek jsem zpět o hor, tak se pak nějak ukážu :slight_smile:
Pa
16. únor 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj, tak koukám, že jste se přesunuly na diskuzi o srazíku, co? :wink: :wink: :wink:

U nás vše ok, dneska jsem byla s mladou 2 hodiny venku a přišla jsem znrzlá jako psí h.... :grinning: :grinning: :grinning: A teď večer byl teda řev, nechce spá, potvorka...

Zítra nám držte palce, jdem na neurologii.. :sunglasses:
16. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky, ohledně chalupy Budín ... termín je plný v tom dubnu a je obsazený i květen, volný víkend je od 5-7.6.08, předběžně jsem to zamluvila a do zítřka mám dát vědět, zda se nám to hodí ...
Tak co myslíte?
16. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
jo to já asi můžu... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
no super! Tak to jsme už tři! Tak honem, honem ... kdepak máme zbytek? :slight_smile:
16. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahojky, já se taky hlásím, my taky nejspíš můžeme. :slight_smile:
16. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
Zítra máme návštěvu, bývalé kolegyně z práce (už tam pracuje jen 1, další dala nedávno výpověď a další 3 už tam nepracujou dýl). Tak jdu patlat nějaký pomazánky. :dizzy_face:
Ale ještě sem večer kouknu. :slight_smile:
16. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahojky holky, tak jdu dohnat i tuto diskuzi.

Medi, tak at vam to zitra na neurologii dobře dopadne!! a proč tam přesně jdete?

A novinky od nás - dneska jsem nás s Jendou přihlásila na plavání, budeme chodit od dubna, už se těším! A Jenda si začíná sedat - stojí na kolínkách a jakoby si sedne, zatím na bok, ještě se tam neudrží a jsou to první pokusy, ale za poslední měsíc udělal hroznej skok!

Alčo, užij si hory!!!!!!!!
16. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahojky,

Medi, tak ať vám kontrola dobře dopadne. :slight_smile:

Leni, tak ať se Jéňovi plavání líbí. Kam budete chodit?
A je to šikulka, jaký dělá pokroky. :slight_smile: Mně taky přišlo, že Mišák na podzim moc pokroky nedělal, nebo jen takový menší postupný, a pak v lednu se najednou rozjel. :slight_smile: Mišák se posadit umí, ale skoro to nepoužívá. Většinou se někam doplazí a tam si klekne nebo stoupne. I si hraje v kleče. Když ho posadím, tak se udrží, někdy se tam dostane i sám, ale třeba, že by si v sedě hrál, to ne. :slight_smile:

Alčo, tak se měj na horách hezky. :dizzy_face:

Petru, Toníčkovi bylo v sobotu už 11 měsíců, viď? To to letí... :slight_smile:
16. únor 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
stano : jo jo...11 mesicu....a za mesic ROK !!!!
se z toho picnu.... :grinning:
17. únor 2009 v 00:37  • Odpověz
ahojky, tak jsem napsala do diskuse... tak jsem zvědavá, jak to dopadne...

jinak teda to bude mazec, tam budete mít už taková šikovná miminka... to náš Filípek bude proti nim dobrej cucák

jé Leni, to je prima, že budete chodit plavat - to vám závidím, tady nic takového není, byl tu klub, ale bohužel paní už děti odrostly a tak se na to vyprdla... chjo...

jak máte sníh? tady už napadlo tak 20 čísel, to ani nebudeme moc ven, včera jsem vyrazila do knihovny, brodila jsem se ve sněhu a můžu potvrdit, že náš kočár je do terénu supr! to byl křest sněhem :grinning:

půjčila jsem si v knihovně nějaké knížky, jednu jsem si koupila přes aukro a už používám nějaké chytré rady - např. od Harveyho knížka Nejšťastnější miminko v okolí - takže dneska v noci jsem najela na nový režim a kupodivu mládě usínalo bez dudla a sám!!!!!!!! :dizzy_face:
17. únor 2009 v 08:18  • Odpověz
Míšo, poděl se o nějaké chytré rady z knížky, třeba se nám budou taky hodit!!!! :wink:

Sněhu tady máme taky mraky!!

Medi, vše nej k dnešním narozeninám!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holk, byli jsme na kontrole v 5 měsících na neurologii, paní dr říkala, že je báječná, že má z ní radost. Drbali jsme tam s ní asi hodinu :slight_smile: byla děsně fajn.

Leni, děkuju, za chvíli razíme ke tchánovcům, něco tam na mě ukuli..tak jsem zvědavá. Už jsem dostala novou raketu na badminton a čokoládový pralinky a nový tričko ...jo a dort Schwarzwald od nás z cukrošky...naprosto nepřekonatelnej...Jo a dostanu pneu na auto..ty co mi čmajzli.

Plavčo máme taky v plánu, ale zatím jsem nic neobjednala. Teď nás čekaj 3 prevenary...to je taky darda. :unamused: :unamused:
17. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Medi : vse nej k narozkam...chtela jsem ti psat uz rano, ale pak jsem zdrhla na sraz ke kamosce a byla cely den v luftu a vzpomnela si az ted !!!!!Toz si to uzij !!!!!!!!!!
17. únor 2009 ve 22:48  • Odpověz
Medi, opožděně vše nej k narozeninám!!!
prima, že jste dopadly tak skvěle na té neurologii!!! Andulka je šikula

a co na tebe ukuli tchánovci?

Leni, to mi ale připomíná, že ty taky máš narozeniny ne?

jinak jsem založila další album, tak můžete mrknout :slight_smile: mimochodem Petru dík za fotky, parádní, Toníček je fakt krásnej :dizzy_face:
18. únor 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky,
Medi, vše nej k narozeninám! :wink:
Copak jsi hezkého dostala?

Míšo, krásné nové fotečky Filípka! Už je takový vyloupnutý, ale je fakt hodně podoný na tebe mi přijde :slight_smile: A přijde mi už takový veliký!
18. únor 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
jo Medi : blahopreju ke kontrle na neurologii. Super. Anicka je krasna zdrava holcicka...
18. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Míšo : fotky Filípka jako vždy super. Přesně jak píše Monča, už je to takove miminko, zadny novorozenec. A je teda hodne fotogenickej...No povedl se vam...se tu vzdy uplne rozplyvam. :dizzy_face:

Vcera jsem byla v Tescu (zase jsem tam rozhazovala za naky Cherokee a kupovala jsem Tonickovi anglicaky, ktery na vsech navstevach miluje a pak jednu zvukovou hracku, pac zadnou doma nemel - koupila jsem hraci zelvicku asi za 160 :grinning: ) a bylo tam cerstvy miminko v autosedacce v takovy hnedy chlupaty medvidkovi kombineze....a spinkalo...no proste nadhera...uplne jsem se u nej zasekla anemohla jsem z nej spustit oci, divim se, ze se me jeho maminka nebala :grinning:
Docela me mrzi, ze Tonik takovej nikdy nebyl....kdyz si ho vybavim nebo vidim fotky, tak on opravdu minul takove to novorozenecke obdobi...myslim vyzazi....uz v porodnici mi holky rikaly, ze vypada jako mesicni....
a kdyz jsem videla miminka na Bulovce, tak to byli takovy drobny krehky miminecka a Tonda byl proste kus mimina...

mohla bych doufat, ze aspon to druhy si uziju jako male , lehoucke miminko, ale druhe deti byvaji jeste vetsi (pry), tak se mam na co tesit... :unamused: no hlavne aby slo porad prodoit prirozene... :sweat_smile:
18. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
Petru, to jsi mě pobavila, jak jsi psala, že jsi se divila, že se tě maminka až nebála :sunglasses: Já se teda taky zastavuju u těch úplně maličkých, čerstvých miminek ... Dany byl taky hodně maličký (3,1kg) ale je to zvláštní, ale mě tak malý jako ostatním nepřipadal, přijde mi, že maminkám ty děti přijdou takové normálně veliké ... :slight_smile: Když jsem tuhle přehrabovala oblečení po Danečkovi, ze kterého už vyrostl, tak jsem nevěřícně koukala na dupačky, do kterých se vešel, přišlo mi to jako na panenku ... a to měl ještě volné nohavičky :sweat_smile:

Copak jsi koupila hezkého od Cherokee? Mají něco nového pro větší dětičky? Já jsem pořád nalepaná na MMB, fakt to je droga, ani nic nesháním vyloženě, ale pořád tam musím čučet ... :rolling_eyes: :grinning:
18. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
Moni, taky pořád šmejdím na MMB, nejvíc ted hledám nějaké hračky pro Jendu, mi přijde, že tady v obchodech nic pořádného nemají.

Dneska už si Jenda poprvé sám sednul, jednou to zkusil a pak už to dělal pořád.:slight_smile:

Medi, to je dobře, že jste na té neurologii dopadly dobře!!!

Míšo, jj, příští týden mám taky narozeniny. :wink: Teda Filípek už je veliký!! Krásný fotky, je nádhernej!!!! a ta poslední fotka to je Filípek, jak se tam směje?? Promin, že se tak blbě ptám :slight_smile:

Včera tady byla mamka, no ale měly jsme "veselo" zase se jí udělalo hrozně špatně, zvracela a motala se jí hlava,přes noc se jí udělalo trochu líp a dneska jí doktorka řekla, že to má od krční páteře, no chuděra.
18. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska máme za sebou rehábku a taky očkování na hexu...jsem se rozhodla s tím prevenarem ještě počkat, oáč teď by nám musela píchnout 3 vakcíny a když měsíc počkám, tak jen dvě...snad to bude všeOK. Usnula, ale teď to hejklo...snad to bude jen dudl..

Jinak jsem dostala permici do fitka :slight_smile: Tak jsem denska zase šla na bosu....škoda mluvit, zase se nehejbu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Taky badmintonovou raketu, knihu Brisingr /Christopher Paolini...to je ten, co napsal Eragona..to je fantasy) a taky mňamky...pralinky... Jo a od našich dostanu pneu...tak toť vše :slight_smile:

Jdu do vany, jsem mrtvá...a pak se vrhnu na další kus Brisingra :wink:
18. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
ahojky! dneska byl náročnej den... dopo venku, ale v těch tunách sněhu to bylo teda sakra náročné a odpo byl mimin nespací... a přetaženej... a navíc bříško.. bylo mi ho líto miláčka našeho..

Leni :grinning: ne, to je Áďa :grinning: :grinning:
a rady z knih, no to už moc pro vás není, to je pro menší miminka :wink:

a děkuju za pochvaly fotek!
Petru, to musela být dobrá sranda v tom Tescu, chudák matka :grinning:
jejda Leni, chudák mamka, páteř je sviňa...

Medi, jé ty takhle sportuješ jo? šikula.... a trochu závist, taky bych někam šla.. ale neumím odstříkat mlíko a el. odsávačka se mi kupovat nechce... ale uvidíme po šestinedělí, až budu moct, třeba jí koupím... uvidíme :wink: a třeba už mimin nebude chtít jíst tak často, tak to třeba půjde.

jinak máme konečně kolotoč nad postýlku!!! ale Leni, z toho pralesa taky ne, ani mi nenapsali :angry: teda fakt jsem měla dvě špatné zkušenosti - nakonec jsem objednala jeden od Fishera a super!!!
18. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
Míšo, já jsem si to myslela, že je to Áďa, ale nechtěla jsem si utrhnout ostudu, když by to náhodou nebyl. :wink: no s tím Pralesem mám úplně stejnou zkušenost, na maily oni vůbec nereagujou, ode mě jich tam měli asi 20, kolotoč nakonec teda poslali. A jaký kolotoč máte? udělej nám pak foto. :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky,

moc děkuju za pochvalu fotek Mišáka. :slight_smile:

Taky máte všechny moc hezký fotky, fakt se nám všichni povedli. :slight_smile: Už se moc těším, až vás uvidím osobně. :dizzy_face:

Medi, dodatečně vše nejlepší k narozeninám. Hezký dárky. A co je ta bosa za cvičení?
To je dobře, že kontroly dopadly dobře. :slight_smile:

Leni, snad bude mamce brzy líp. Od páteře je to nepříjemný...
A Jéňa je šikulka. To je najednou pokroků, co? :slight_smile: Moc se mi líbí fotka, jak se může Jéňa dívat ven. :dizzy_face: A koukám, že u vás byla Anička, jak se má? :dizzy_face:

Míšo, kdybys v knížkách měla nějakou radu, jak má mimčo usnout samo a v noci se nebudit, tak sem s ní. :slight_smile:
A taky, když je unavenej, že má spát, a ne si stoupat u postýlky. :grinning: :slight_smile:
No a sníh napadl včera, tak 5cm, ale už z něj zase skoro nic nezbylo.

Moni, já jsem se taky nedávno dívala na overálek, kterej byl Mišákovi po narození velkej, a je nepředstavitelný, že byl tak malinkej. :slight_smile: My jsme většinu věcí zdědili, tak ani nic moc nesháním, ale občas bych Mišákovi taky ráda něco koupila, ale moc se nikam nedostanu. Teda tady u nás jsou 2 dětský obchody, ale tam je to zbytečně drahý...
18. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
My jsme tu včera měli návštěvu, bývalé kolegyně z práce. Bylo to fajn, ze začátku byl Mišák zlatíčko. Ale pak už byl unavenej, brečel, a když jsem ho chtěla dát spát, brečel ještě víc. Pak nepomáhalo vůbec nic, to byl hysteráček... Chvíli ho nosil Petr a když mi ho pak dal, tak se zklidnil a usnul mi v náručí. Už v 18:30. Párkrát se sice vzbudil, ale jinak spal hezky a ráno spal do 7:20 a možná by spal i dýl, kdybysme v 8h nemuseli odcházet na plavčo. No když vstávat nemusíme, tak vstává okolo 6:30-7:00... :slight_smile:
Na plavču to bylo fajn, ani se moc nezlobil při převlíkání. Ale to je i tím, že se mu nelíbí ležet na zádech, což už teď moc nemusí, protože ho převlíkám v sedě...
A měla jsem ho ještě v klokance, ale už mě z toho bolí trapéz, tak to budu muset řešit nějak jinak, jen teda ještě nevím jak...
Přes den byl Mišák v pohodě, jen později odpoledne už pak nechtěl být sám a pořád byl za mnou, klekne si a tahá mě za kalhoty. :slight_smile: A celkem začíná lézt, pokud je to kousek. Když se chce dostat dál, tak se plazí. :slight_smile:
18. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ještě pro pobavení...
Petr byl v hospodě s kamarádama a jeden z nich má 4 letýho syna. A vyprávěl, že se Tomíkovi při koupání splašil pindík a Tomík povídá: "tati, ten je velkej, to je aspoň metr, že jo?" :grinning: :slight_smile:

Dneska mám dost, pořád ponocuju, tak musím jít spát trochu dřív... :slight_smile:
18. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Moni : ja koupila jen mikinku s opisi, lvem a slonem. 12-18 mesicu....chtela jsem tam koupit jeden svetr co uz mam doma a desne se mi libi, tak jsem ho chtela i ve vetsi velikosti, ale uz ho nemeli...
a pak jsem nakoupila naky bily bodycka na batiku a savovani a kresleni....

pak jsem koupila dve hracky, co se mu libi na navstevach....anglicaky a aby mel i nejakou zvukovou hracku, tkera blika, tak jeste takovou malou zelvu, co hraje a blika....branila jsem se zvukovym hrackam, ale je fakt, ze to ma rad...jako vetsina deti...a navic byla levna...byla jsem i v Chicu a jako kupovat zvukovou hracku za 600-800 fakt nehodlam...

jinak, ja nemela novorozence ani podle rodiny a navstev...jen dve kamosky rikaly, ze je malinkej, ale to proto, ze nikdy pred tim nedrzeli maly miminko...(kjen batolata)
18. únor 2009 ve 23:00  • Odpověz
autor
koukam ze se opakuju (o hrackach jsem psala uz minule...) jsem mimo.... :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.