• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
holky , ja na MMB moc nechodim, protoze bych tam nechala pulku matersky....

leni : gratuluju k sezeni :wink: :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
jinak, ja ted na MMB chodim jen na recepty. Jak jsem ted pekla ten dort, tak jsem am sbiralal rady (i kdzy jsem pak pouzila rady z jinych webu)
18. únor 2009 ve 23:10  • Odpověz
ahoj holky, zdravím od snídaně, malej poslouchá Mozarta, už se mu ale přestává líbit, tak mu jdu hodit Beethovena :grinning:
19. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky
Míšo :grinning: :grinning: :grinning: a jak se mu to líbí? Má sluchátka nebo pouštíš před CD?

Holky, nemáte některá pro prcka tohle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7998090&tab=0
Já bych ráda koupila Danymu něco se zvukem, nemá ještě nic, narazila jsem na tohle, je to docela drahý, a tak nevím ...
19. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Moni, to mu hraje kolotoč - teď tam má zvuky pralesa - nějaké žáby, občas opice a nějací ptáci :grinning:

ten pes je moc hezký, ale vůbec netuším, nakolik si s tím prcci vyhrají - možná poradí Petra, přeci jen líp ví, jak na takové věci reaguje Toník :wink:
19. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
moni : ja znam par lidi co toho pejska maji, ale nevim...me osobne to pride zbytecny...
kde jsou jake casti tela nebo barvy apod...preci uci maminka a ne plysovy pes....

jako ja zvukovy hracky moc nemusim, ale detem se libi, takze Tonik ma ted asi dve a na navstevach si s nima hraje, ale tenhle pejsek mi pride proste na nic - hlavne za ty prachy, jednak male deti moc nezajima plysak a co se tyce zvuku, je lepsi neco plastovyho, co se da cucat (Tonda jeste porad vsechno ocucava, kouse atd) a nejlepe kdyz to i blika... :slight_smile:
Jak jsem psala, ja jsem mu nedavno koupila v Tescu asi za 160 zelvicku , ktera blika a hraje 5 melodii a myslim, ze se mu hodne libi.

ale to je jen muj nazor, treba jsou deti, ktere ten pes bavi...ale spis bych to videla na vetsi deti...
19. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Míšo : ten vas kolotoc zni slibne....kolik stal ? bych ho brala pro druhy dite....
19. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
moni : zeptam se kamosky, co ma rocniho kluka, jak na toho psala reaguje. Dostali ho...
19. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
psala =psa :grinning:
19. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
Petru, je od Fisher Price - i s poštovným vyšel na nějakých 1300,-

http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/kolotoc-nad-postylku-fisher-price-rainforest-2

holky, je to možný, že to naše dítě prostě přes den vůbec nespí - teď nespí už od 7 od rána... :pensive:
19. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
Petru díky, právě že stojí docela dost, tak mám strach, aby neležel někde potom v rohu a nic ... zítra se stavím v Pce v Tescu a zkusím se tam podívat po té želvě, kupovala jsi ji teď někdy? Je fakt, že Dany vše cpe do pusy a cucá ...

Míšo, Dany nespal přes den jako novorozeně vůbec ... byla jsem ráda, když spal tak 2x přes den hodinu :slight_smile:
A ten kolotoč teda zní skvěle, to jsem ještě ani neslyšela, že něco takového existuje ... Já jsem měla pro Danyho ten kolotoč s těma plyšovýma moltýlkama nebo co to bylo: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9853649&tab=0 , svítilo mu to na strop a lítali tam motýlci a tak, taky to hrálo, ale Dany ho úplně ingnoroval, tak jsem ho prodala ...
19. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
Moni, psa máme a je zavřenej ve skříni a vyndala jsem z nej baterky neb mě děsně irituje!!!!! On totiž nejde vypnout a tak pořád mele pantem, třeba půl hodiny nic a pak se najednou ozve "Obejmi mě"!! Jendovi se to moc nelíbí, teda už jsme ho dlouho neměli puštěnýho, tak to možná zase zkusím, třeba už do toho dorostl.

Ted jsme dorazili ze srazu s kamarádkou, má 4 měsíční holčičku a ta je tak malinká!!! jsem se úplně rozplývala. No ale byly jsme v nákupním centru na Andělu a tam v celým centru se dá přebalit jen na jednom místě a tam fronta jak prase, žádný dětský koutek, no šílený!!! a to jsou všechny tyhle centra, je to fakt debilní, nevím jaký by byl problém, tam někam umístit přebalovací místnost pro maminky, kde se dá případně i nakojit.
19. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
My jsme toho psa dostali, jinak bych ho taky nekupovala...
19. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
my máme tady toho slona, dostal ho od ségry k Vánocům a ten se mu moc líbí, bereme si ho hlavně do auta, hraje takový krátký písničky, ale jenom melodie, nezpívá to jako ten pes, a na chobotu má celou stupnici, tak tam jde zahrát i nějaká písnička a má šustící uši a tlapky (teda nevím co má slon, asi tlapky, když je malej ne?:slight_smile: )
http://www.malvik.cz/Detske-hracky/hudebni-hracky/Lamaze-Sloni-kapela
19. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahojky,

Petru, s tou zvukovou hračkou, to jako bys psala o Mišákovi. :slight_smile: Plyšáci ho zatím nezajímají. A ideální je, když ta zvuková hračka je plastová, aby se dobře cucala, má ucho, aby se dala dobře držet a mlátit s ní, a blikání se mu taky moc líbí. :grinning: :slight_smile: Mišák 2 hračky dostal k vánocům a teď ještě 2 zdědil. No ale zajímá ho to jak kdy. :slight_smile:

Leni, ty hračky jsou všechny moc hezký. :dizzy_face: My jsme toho dost zdědili, ale do budoucna uvažuju, že bysme koupili stavebnici - dřevěný kostky a takový ty vkládačky tvarů. A myslím, že nějaký "zatloukání" jsem viděla na stránkách Ikey.

Dneska jsem byla cvičit. Tak tady Mišák Petrovi asi hodinu brečel, až ho Petr unosil do spánku. Spí asi od 18h (1x už byl vzhůru), tak uvidíme, jestli už je to noční spaní, a taky, v kolik bude vstávat... :slight_smile:
19. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
Leni, nejvíc se mi líbí ti dinosauři. :slight_smile:
19. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Míšo : ten kolotoč je fakt super.
Hele ale tobe Filipek kdyz je vzhuru nebreci, ne? Tak to nevadi ze nespi. Znam deti, co spanek proste nepotrebvoali, ale maloktere pri bdeni jen koukalo.

moni : kupovala jsem ji pred par dny. Meli jeste sneka a housenku. Zelva se mi libila nejvic. Cenou si nejsem jista, ale drahe to nebylo. Tech zvukovych hracek tam meli vic, ale bud byli na me moc drahe nebo zbytecne velke. Tohle je takovy obyc a Tonik si s ni ted fakt casto hraje, umi ji sam pustit, aby hrala.
19. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
leni : ty hracky z tvych odkazu jsou na me silene drahe, ale jsou opravdu pekny, s nima by si Tonda nejspis hral. Ja bych za hracku nedala vic jak 300. Myslim za takove ty hracky jakoby navic...
Za to , co povazuju za nutnou klasiku dam i vic...(houpaci kun, odrazedlo - to me ale stalo kolem 300, loutky - ty chci koupit az bude starsi atd atd)
Kdyz se kouknu na Tondovi hracky, tak nejdrazsi byla asi za 600 takova drevena Noemova archa se spoustou latkovych zviratek, ale ted si myslim, ze by se bez ni za tu cenu obesel....

jinak, v Tescu jsem videla podobne zatloukani a fakt jsem ho malem koupila. Jak Tonik porad do neceho mlati a rad, tak jsem si rikala , ze by se mu to mohlo libit, ale pak jsem si rekla, ze by to jeste nepochopil, ze ma tim kladivkem mlatit na urcite misto a pak jsem si ho predstavila, jak s tim kladivem mlati do televize, do nas, do lednicky a preslo me to... :grinning:
19. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
Petru, já bych mu taky všechny nekoupila, chtěla jsem třeba jednu, aby měl změnu, taky si myslím, že je to fakt hodně peněz, my jsme mu zatím koupili snad jednu hračku, všechny zatím dostal dárkem, ale ted už my připadá, že ty chrastítka mu přestávají stačit, jak začíná sedět, tak potřebuje změnu. Jenda má oblíbenýho Klokana od Lamaze a když jsem viděla, že stojí 400,-, tak jsem šla do kolen. Nejlepší by bylo, když by člověk mohl otestovat, s čím by si to dítě hrálo a pak to koupit :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
Míšo, mě taky Jenda málo spal, když byl malinkej, pamatuju si, že jsem ho hodně nosila, jinak brečel, bud ráda, že je Filípek hodnej a jen kouká. Jenda začal spát 4-5 hodin pres den tak kolem 2 měsíce.
19. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
AHoj holky, nějak nestíhám vás dočíst...musím zase pádit na nákup...ale k těm hracím hračkám...no hudební varují,m že ty hračky, co hrajou falešně, můžou "kazit" hudební sluch, tak na to bacha..ale jinak s tím souhlasím. Adnulka má jedny hrací klíče a fungujou.

Jinak se opatrujte a snad zítra...

Jinak ti zmetci nám za ty překlady dali jen 2800,- tzak sjem trochu naštvaná.

Leni, gratulace k sezení? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
holky, tohle jsou hracky, co mam pro Tonika k roku.
Ale to co je pro starsi (treba ty kostky) mu dam asi az k svatku nebo klidne i nekdy pozdeji jen tak....kostky zatim jen kouse a zubama by seskrabal ty obrazky...A davat mu je , aby je znicil, to se mi nechce. na kousani ma 4 kostky co dostal od nasich, ale tyhle dostane, az je bude stavet nebo skladat. :slight_smile:

takze tohle je k roku (ale ne vsechno je odkaz, kde jsem to koupila) :

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16965491&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20611054&tab=1

http://www.olymptoy.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=5175&level=47
tyhle kostky mam , ale z jinyho obchodu, bez vicka s otovrama. Koupila jsem to na krame a kostek tam je 100 a bylo to celkem levny.
pak jeste knížky o krteckovi a plastovej parnik s vkladackama, kterej je do vody i na pisek....

a tohle dostane pozdeji (bylo to kupovano k roku nebo k vanocum, ale jpak mi doslo, ze je na to jeste maleh) :

http://www.rappa.cz/hracky/drevene-hracky/4594-kostky-drevene-divoka-zvirata-12-ks.html/?st=2
http://www.rappa.cz/hracky/drevene-hracky/694-vlak-dreveny-s-kostkama-v-krabici.html/?st=2
19. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
leni : ja to nekdy delam tak, ze Tondu pozoruju na navstevach nebo v detskym koutku kde jsou hracky a kdyz vidim, ze ho neco nadchlo a neni to drahy, tak mu to koupim.

takhle jsem ted v Tescu koupila sadu anglicaku (taky k roku, zapomnela jsem na to)
ale s nima ho nenechvam hrat bez dozoru, precijen to neni pro maly deti...ale jemu se to desne libi....

dokonce kdyz ma v ruce nejake auto, tak s nim jezdi a prdi pusou (jako zvuk auta) :grinning:
uz je to hold velkej kluk :grinning:
19. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
Petru, do odstrkovadlo je super!!! a ten vláček je taky krásnej. Já mám hrozně ráda dřevěný hračky!! to je skvělý, žeToníček už prdí pusou na auto :grinning:, jéé už se na něj v pondělí těším!! a i na ostatní dětičky samozřejmě taky!
19. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
Petru, už plánuješ Toníčkovo oslavu narozenin? budete to dělat v rodinném kruhu, celá rodina dohromady nebo nějak na etapy? ptám se jen ze zajímavosti, nevím, jak pak pojmout Jendovo narozky, vím, že je to ještě daleko, ale začínám o tom přemýšlet.
19. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
holky, tak od včerejška je malej zlobivej, brečí, ale evidentně mu něco je... je to náročné... kor když člověk neví, co se děje... ale vypadá to pořád na něco s tím bříškem - blije, občas průjem, špatně se chytá na kojení...
budu volat doktorce...
mějte fajn noc.... uvidíme, co se bude dít u nás...
19. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
Petru, moc hezký hračky, líbí se mi to odstrkovadlo. A ten vláček, jak plánuješ na pozdější dobu... Mišák hodně podobnej má a má ho hodně rád, vyhraje si s ním. Teda nevydrží dlouho složenej. A Mišák ho samozřejmě rozkládá, složit ho ještě neumí. :slight_smile: Myslím, že jsem dávala i fotku s vláčkem do alba. :slight_smile:
A Petr má 2 angličáky a ty jsou taky oblíbený. :slight_smile:

Míšo, snad to nebude nic vážnýho. Tak ať je brzy líp. :slight_smile:
19. únor 2009 ve 23:16  • Odpověz
Jo a takovou nějakou stavebnici bych chtěla koupit... :slight_smile:
19. únor 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
holky, to odstrkovadlo maj snad vsechny breznatka. I golfky tam mame asi 5 holek stejny...no jo no, se vzdycky inspirujeme a opicime...

leni : taky miluju dreveny hracky....

Stáno : no , ja si rikala, ze stejne kostky budeš mit v tom kybliku, tak ze ten vlacek jeste pocka...pisou na nem od 3 let, ale to pisou skoro vsude, tak sjem si rikala, ze jeste chvili pockam (do svatku v cervnu :grinning: )...uvidime.

leni : jj oslvu uz planuju, ale nebude to nic velkeho. Chci to slavit v ten den, kdy to bude mit a vychazi to na sobotu, coz je fajn, kvuli frantiskovi. Ale tchanovci jezdi v sobotu k babicce, tak to bude mozna v sobotu jen my tri, v nedeli s tchanovci a pak nekdy s nasima...ale u nasich uz to nebude jako oslava, jen mu daji darek atak....

bude to jen takove posezeni s dortem, foceni Tonicka s dortem, chlebicky a darky...ani vyzdobu delat nebudu.
ja bych to nejradsi oslavila i s kamarady, ale mam pocit, ze to nikoho nezajima :grinning: , kazdej druhe ma deti a takhle malym velkou oslavu nedelali, tak to nechci nejak prehanet....chapu, ze si z myho ditete nikdo na zadek nesedne, jen proto ze ma rok a ja to desne prozivam :grinning: :dizzy_face:
myslim, ze na takove ty velke akce, kde jsou matky s detma a rezervuje se treba restaurace je jeste malej...ze to stoji za to, az kdyz si to uvedomuje. Az bude vetsi, tak bych asi rada udelala neco i s lidma mimo rodinu....
ale aby to bylo spis o programu (zoo nebo detsky koutek) nez hafo darku.....

Miso : jak se pozna u takhle malyho miminka prujem ? Tonik mel hovinka ridky (kase) do doby prikrmu, tak nevim...jako ze je to voda ?
tak at uz mu je brzo dobre !!!!!
19. únor 2009 ve 23:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.