• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
no, mozna bych ty narozky mohla oslavit jeste se segrama a jejich detma....

segra na prvni narozky netere (te mladsi) mela oslavu jen se svagrem a synovcem, tak nevim....ale ona byla asi lina neco pect a varit :grinning:
19. únor 2009 ve 23:56  • Odpověz
autor
tohle kolovalo na breznackach...jako ja mela taky velky bruch a byla jsem cela monstrozni, ale tohle sand ani neni hezky :astonished: :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1727491

kouknete na jeji cele album, fakt sem takovyhle tvar bricha jeste nevidela, vzdyt si do nej musi kopat :grinning:
20. únor 2009 v 00:56  • Odpověz
ahojky holky,

tak co Míšo, jak to vypadá s Filípkem???

Petru, to břicho je teda fakt děsivý, takový hrozně dolu, no prostě divný!! :unamused:

Nám vychází oslava Jendovo narozenin na neděli, což je tady dobrý, mě docela láká oslavit to i s kamarády, udělat párty na zahradě, ale přesně, říkala jsem si, že všichni prostě nejsou tak odvázaný z toho, že bude Jendovi rok :slight_smile: (teda on mu bude rok až v červenci, tak se omlouvám, že tady s tím otravuju :slight_smile: ) My bychom mohly udělat i nějakou grilovačku a tak. Což mi připomíná, že až se udělá trochu hezky, tak navrhuji srazík u nás a můžeme si udělat piknik na zahradě, co vy na to?? No když ted koukám na naši totál zasněženou zahradu, tak to si bohužel ještě počkáme...

Včera jsem vařila Jendovi králíka (domácího) s mrkví a jabkem a jak si dneska pomlaskával, nechala jsem mu tam i malinké kousky masa a jedl to, musí si zvykat. Zbytek jsem mu zamrazila a mám tu ještě spoustu dalších receptů, tak to chci vyzkoušet, aby nejedl furt jenom ty skleničky.

Jo a dneska začal kroutit ručičkou, jako když by dělal "nenene" nebo takovéto "tak tak všelijak" (to myslím říkají na Moravě), je to hrozně srandovní, kouká si na tu ručičku a kroutí s ní a směje se u toho. :wink:
20. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím z kontroly:

udělala F. výtěr, v PO budou výsledky, viděla jeho stolici, která se jí nezdála ... no a k tomu to blití natráveného mlíka hned po kojení... tak se uvidí, co z toho vyleze.. a sama když viděla jeho břicho (které se mi zdálo zrovna měkké, ne jak odpoledne a večer), tak sama pro
20. únor 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Leni : jasne piknik u vas bude :dizzy_face: uz ted se moc tesim :wink:

no kdyby byl Tonda narozenej v lete a dalo se to slavit na zahrade, tak bych asi taky udelala nejakou grilovacku (zvlast pokud mate prostory) nebo party na Petrine jako slavim svoje narozky...ale musela bych to pojmout jako setkani pratel u prilezitosti Tondovyho roku....a ne primo jako Tondovi narozeniny...presne jak Leni pises, vsichni nejsou tak odvazany jako ja :grinning:
asi bych i lidem psala, ze nemusi nosit darek, aby nemel milion hracek atak a lidi si s tim nedelali hlavu. Stejne by nekdo neco prines, ale nevadilo by kdyby ne...
zase na druhou stranu, slavila bych to asi s prateli, co treba Tondovo narozeni prozivali, tak snad by jim neprislo divyn, ze delam velkou akci...fakt jeste nevim.

uplne te chapu, ze o tom premyslis i ted, ja Tondovi narozky taky docela prozivam...teda ani ne tak narozky, ale to ze uz to bude rok, co je na svete :dizzy_face: Ten prvni rok je proste tak hezkej....a je co slavit :slight_smile:

Jinak, dnes jsem utratila asi 1200 v knihkupectvi za knizky pro deti...to je fakt mor. Jestli Tonda nebude na knizky, tak jsem nahrana... :sweat_smile: jako ja mu kolikrat koupim neco na co jeste nema vek, protoze se bojim, aby to za par let jeste meli.
Dnes jsem mu koupila 4 leporela s krteckem , jedna knizka jedno rocni obdobi, pak synovci knizku o dinosaurech (ma na ne uchylku) a pak tohle :

http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/katalog/detail/tituly-G-GAS-Gaston__chlapecek__ktery_se_porad_ptal.html?show=stranky#aditional-info

jsem z toho uplne hotova a se sgrou se u toho dojimame :grinning:
fakt uzasny...ja uz se tak tesim, az budu moct Tondovi cist, pohadky, pribehy, ukazovat obrazky...
zatim ho to nebere :frowning2:
20. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Míšo : doufám, že Filípkovi neni nic vaznyho...Je to des, mit takovyhle problemy s tak malym miminkem :frowning2:
20. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, držím palečky, ať to není nic vážnýho. Chudinka Filípek, snad mu bude brzy líp. :slight_smile:

Leni, na piknik u vás se moc těším. :dizzy_face: No já jsem taky přemýšlela, jak a jestli dělat oslavu Mišákových narozenin. Kdybych chtěla slavit se všema, tak by to muselo být navíckrát, najednou se k nám nevejdem. A taky nevím, jak to koho zajímá... Ale rodinná oslava snad bude, jen ještě přesně nevím kdy, protože Mišákovy narozky vycházejí na velikonoční neděli. Tak uvidíme... :slight_smile:

Mišák si včera udělal škrábanec na nose a dneska měl nehodu a má ještě bouli na čele. Stál na naší posteli u postýlky a nějak to neustál (držel se jednou rukou a druhou si hrál s knížkou) a spadl na vedlejší židli a jak strčil do postýlky, ta odjela a on chudáček ještě spadl na zem. No lekla jsem se strašně. Ale vypadá to, že je v pořádku. Ještě jsme se stavovali u Dr., kvůli něčemu jinýmu, tak ta říkala, že takových boulí ještě bude... no doufám, že to zůstane maximálně u těch boulí a modřin. :slight_smile:

Petr si u nás pouští film, tak jsem u našich, ale už běžím zpátky. Tak dobrou noc a hezký víkend. :slight_smile:
20. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky...nestíhám, jen regeruju...

petru, jestli přemýšlíš o odstrkovadle, tak ho hodně odsoudila ta neuroložka, že to dětem nepmáhá,ale brzdí v rozvoji, že se jim ani moc nemaj podávat ruce, ale že se maj zvedat podél nábytku a nechat, aby s zase dostaly samy na zem...že se jim rozvíjí i motorika rukou, jak se chytaj skříněk jinak než stolu atd...a týhle pamí já věřím. Hodně na to nadávala...

Jinak my jsme ok, včera strašlivá noc, od půl jedný do 3 byla vzhůru. Dneska to šlo.

Jo a víte co to je já a 11 chlapů...jsem byla včera na volejbale...kdbyste viděly ty moje ruce....ale super!!!Řve to tu. jdu se tmu věnovat.. :wink:
21. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že mi to včera odeslalo půlku příspěvku... ach jo...
tak jen pro doplnění: doktorka sama prohlásila, že teda Filípek má totál zabetonovaný bříško prdama... že si asi užíváme a popřála nám pevné nervy... jinak je to zlatý dítě, ale to bříško ho fakt trápí...

no a i přes ty střevní potíže přibral za 9 dní 400 g- takže už má přes 4,6 kila...

a příhoda: po cestě se mi rozbil kočár - jsem se zastavila s kámoškou a asi se mi dostala voda do kotoučové brzdy a zamrzlo to a já už to přední kolo nerozjela - takže jsem jela k doktorce po zadních!!! a pak do obchodu s kolama, kde mi to spravili... no veselo...
21. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
Petru, tý jo, to je hustý to břicho!!!!!!!!!!!! br, to se mi teda nelíbí...

tý jo Leni, taková grilovačka na zahradě... hm, to zní víc než lákavě!

holky, to je krásný jak plánujete oslavy narozenin!!! Filípek má dneska taky jedny - taky ty první - ale první měsíc :grinning:

Leni a toho králíka bych si dala taky :grinning:

Petru, průjem se pozná tak, že je to vodový a hlavně zelený.... (pardon těm, které zrovna obědvají :grinning: )

Stáni, jé, tak první nehoda!!! hlavně, že to dopadlo dobře - boulí fakt ještě bude... tak ať zůstane jen u těch boulí jo?

Medi, o těch odrážedlech jsem to neslyšela, já slyšela to, že nedoporučují chodítka... to je prý mazec pro záda a tak..
21. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
Helou děvčata,

hlásím, že žiju, na horách bylo naprosto suprově - v úterý napadlo asi 40cm prašanu a ve středu i ve čtvrtek azúro :dizzy_face:. suprově jsme si zalyžovali.

Prolítla jsem vás a koukám, že jste všichni jakžtakž v pořádku, akorát Filípek má pořád trápění s trávením :frowning2:

Můžete mi prosím dát odkaz, kde je ta pizzerie na Palmovce?

Leni, vše nej k dnešnímu svátku!!!!
Medi a Leni, vše nej k narozkám !!!!
21. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky, koukám na můj milovanej Divotvornej hrnec, Honzík mi ho stáhnul... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

petru, já myslela, že chceš koupit chodítko...že jsem tak horovala. :wink:

Jinak jsme měli dneska na návštěvě maminku, docela to vyšlo, Andulka neřvala :slight_smile: Honzík odjel ke kamarádovi na kolaudačku a snad se vrátí rozumně. Tak jsem si naplánovala žehlení, ale nechce se mi...strašně se mi nechce... :sunglasses: Takže to ještě rozmyslím...al fakt nevím... :wink:
21. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Medi : ty uz ses taky mimo :grinning: ....pises odstrkovadlo a mluvis o choditku :grinning:
choditko samozrejme nechci. Taky s nimi nesouhlasim... :wink:
21. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
21. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
petru...jsem mimo docela dlouhodobě :grinning:
Uvidíte v pondělí :grinning: :grinning:
21. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Medi : ja taky :wink:
21. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
petru... :grinning: :grinning: Chudáci děti... :wink:
21. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
a co teprve manželé..... :sweat_smile:
21. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, vše nejlepší k svátku. :slight_smile:

Já jsem taky slyšela a četla, že se chodítka nedoporučujou. No a když jsem viděla fotky od známý, jak měla v chodítku cca 5 měsíční mimčo, tak mě to docela děsilo...

Petru, to odrážedlo jsi kupovala tam, co jsi poslala odkaz? To vypadá hezky. Tak že bysme ho taky koupili. To nejspíš nezdědíme, dvojčata měli motorky, ale asi je dokázali zlikvidovat. :slight_smile:

Medi, volejbal se samejma chlapama, jo? To jsi dobrá. :slight_smile:

My jsme dnes byli doma, večer jsme měli návštěvu - švagra a švagrovou. Mišák byl zlatíčko, jen teda vyhodil kaši, ale snad to nic není a bylo to výjimečně. A já jsem teda byla děsně unavená, tak musím jít nějak slušně spát...
21. únor 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky,

doufám, že jste si všechny užily víkend :sunglasses: Já jsem odpočívala, a taky trochu pracovala...přeci jen jak jsem byla 4 dny mimo a zítra zas nebudu, tak jsem musela dohnat resty, které by do úterý nepočkaly...
Zítra tam máte sraz v kolik? V těch 12:30??? Já nevím, jestli nedorazím trochu později, na 9:00 jdu ke kadeřnici a minule jsem tam byla do 12:00... no uvidím.

Míšo, co Filípek???
22. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Stani : jo jo odrážedlo mám z toho odkazu. Je tam hodně levné. V jiných internetových obchodech bylo o dost drazsi.

Jaji : jo od 12:30, kadernici zavidim. Asi si taky nekdy zajdu, mam hodne odrostly melir.
22. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
ahoj holky,
tak co Stáni, šla jsi včera dřív spát? :grinning:
Ali! i ty jeden pracante.. kadeřnici mi sem taky pošli, vypadám jak puboška, co nemá na kadeřnici prachy :grinning: ale tento týden se taky objednám, sice už to pro tebe nestihnu, ale neva.. to budeš muset přežít...

jé, vy máte zítra srazík - fňuk fňuk fňuk... já chci takííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí , tak my ráno sedáme na bus a jedem - ať se Filípek zocelí :grinning:
jsem teď sežrala celé bake rolls - jsem prase... ale nějak jsem musela doplnit energii za toho našeho nemocnýho mazlíka... no, je to náročné... až budu zítra vědět výsledky toho výtěru, dám vědět...
22. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
ahojky holky! my jsme s Jendou nemocný!! a Jendovi do toho asi leze zub, no dneska to byl den!! já se ráno probudila s náznakem na rýmu a do večera se mi to rozjelo a Jendovi taky. Jenda má teplotu a dneska byl takovej apatickej, ale zároveň ubrečenej, pořád si něco cpe do pusinky a u toho brečí, chudáček malej a mě je taky pěkně blbě a já už jsem si říkala, že jsme tu zimu přežili skoro bez nemoci :frowning2:

takže zítra nepřijdeme :frowning2: :unamused:

a děkuji za přání k svátku!
22. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
leni, ach jo...ja se na vas tak tesila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak at jste brzo fit.
22. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
Petru, ja se taky hrozne tesila!!!!!!!!! Fakt me to stve!!!!!!! ale neudelam nic :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jé Leni, to mě mrzí, že jste nemocní :frowning2: Tak ať je vám oboum brzy lépe!

Míšo, jasně - sedni na bus a doražte :grinning: třeba to Filípkovi prospěje :grinning: (promiň dělám si legraci...víš jak to myslím, že?). A myslím, že přežiju naprosto s přehledem, že jsi nestihla kadeřníka :wink: I když, mohla by ses kvůli mě hodit do gala :grinning: :grinning: :grinning:

Medi, Petru a Stáni - moc se těším, že vás i vaše dětičky zítra zase po dlouhé době uvidím !
22. únor 2009 ve 23:50  • Odpověz
ahoj holky, tak jdu volat na výsledky, ale aby to náhodou nebylo moc jednoduchý, tak k tomu všemu jsem dosti nemocná, rýmu mám takovou, že na filípkovi musím mít plínu, protože mi leje z nosu při kojení, kejchám, on se leká a budí... do toho mě bolí hlava, jsem jak po mejdanu... a malej už kejchá taky...

mě už fakt jebne, čím jsme si to zasloužili, že během měsíce stihneme bouli na hlavě, střevní potíže, které mimochodem naprosto neustávají, koliky jak prase, vyrážku a teď ještě tohle..

Ali, vypadá to, že to budeme muset přesunout... mě to tak sere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leni, koukám, že jste na tom stejně... :confounded:
23. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Míšo : to znam, ja byla prvni mesic po porodu porad nemocna...mela jsem rymu a kasel a nejvic me stvali zachvaty kasle u kojeni, to se Tonik bud pustil nebo mel mala zemetreseni...
a do toho pri kasli inkontinence :sweat_smile: fakt desny....pak zanet mocaku, ze jsem ani nedosla ani do kramu, abych se nepocurala...
me v podstate od Tondovyho narozeni je kazdou chvili neco....pred svatky angina, mezi svatky chripka....
jsem nikdy nebyla tak nemocna, jako tenhle rok...to kojeni a porod asi cloveka fakt nejak vycuca....

no ale musim to zaklepat, ze Tonik zatim nemel zadny vetsi problemy, jen 3x ryma .
V tom to mate o dost horsi, ze mate nemocny i prcky :frowning2:
Clovek vse nejak preklepe, ale kdyz neco trapi deti, to je des ! :unamused:

Moc na vas myslim, at jste s lenou a klukama brzo v poradku....uz aby bylo jaro, co ?
me zima nevadi, ale je fakt, ze tech nemoci je proste vic...
23. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky,
to je v pytli ... mám od soboty nejspíš angínu, bolí mě v krku jako čert, naštěstí už nemám teplotu, jsem včera byla úplně vyřízená, bolelo mě úplně všechno ... a aby toho nebylo málo, mám zánět v levém prsu ... :frowning2: :unamused:
Poprvé od porodu ... prsa se nemůžu ani dotknout, mám na něm i takový zarudlý flek ... takže odstříkávám, nahřívám, Danyho často přikládám ... no strašný :unamused:
23. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak teď koukám, že nás je nemocných víc ... tak holky, ať jsme všechny brzy fit! :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.