• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Moni, to znám...to je humus..ale mě pomol ten tvaroh...měkkěj přikládat. Hodně to odstraňuje horkost. Takže to bylo nakonec docela rychlý...

U nás se teda s kojením moc nepředřem. Pdsávám, piju jako vlebloud po přechodu pouště a furt je to stejný. Přes den Andulína nehce z prsa skoro vůbec a v noci teda jo, ale to jak se nejkojí přes den taky asi za moc nestojí.. :frowning2:

Jinak díky za srazík, bylo moc milé vás vidět, kluci jsou prima :slight_smile: a Alče to moc sluší po zákroku kadeřnice :sunglasses:
23. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Moni : jejda, to je des....tak at je brzo dobre...drz se !!!!
ja mela anginu pred svatky a Tonik byl zdravej. Neboj Dany ma obranny latky z mlika.

Jinak, fotky ze vcerejska : http://petruna.rajce.idnes.cz/s_kvetnackama_na_Palmovce_23.2/#album

pokud nekdo nakou chcete , napiste a ja vam ji poslu meilem.
pa

vcera to bylo super, moc rada jsem vas videla....skoda ze Lena s Jendou nedorazili...snad priste....
24. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
petru, ty jsou fajn, já ty naše taky dneska stáhnu a šoupnu je na net...my bychom prosili ty s námi a s Alčou :slight_smile:Děkujem

HOnzík se právě probral z mrákot...přišel ve 4 z hospody..tak byl ve vyhnanství... :sunglasses:
24. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zánět je snad pryč, včera jsem ještě trpěla, pořád jsem odsávala i v noci a dávala tvaroh, dnes si konečně můžu na prso šáhnout a nebolí to ... i flek už mizí, tak to musím zaťukat ...
Jenom teda mám rýmu jako prase, kape mi z nosu a trochu ten krk ještě cítím, ale snad už to bude dobrý ... Dany zatím je v pohodě, tak snad má fakt obranný látky z mlíka a bude v pohodě ...

Jinak jsem mrkla na foto ze srazíku, moc hezký! Andulka je kouzelná, frajerka! :wink: Míša je už velký kluk a má nádherný oči! A Toník je taky moc krásný, zůstala jsem koukat, jak už leze na klouzačku :wink: To bude určitě co nevidět chodit!

Petru, dívala jsem se ti do albíčka a viděla jsem, že máš takové to sedátko pro Toníka do vany, jsi s ním spokojená? Od jakého měsíce jsi ho tam dávala? Já o něm taky uvažuju, včera jsem Danyho posadila do vaničku, ale ještě nemá stabilitu a tak jsem ho pořád musela držet a klouzalo se mu to ...
24. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
ahojky, moc vás všechny zdravím, fotky ze srazíku jsou krásný, všechny děti tak vyrostly!!!

Koukám, že nejsme jediní, kdo marodí, Moni, tak hlavně, že se ten zánět nějak nerozjel!a angínu jsem měla taky, někdy v říjnu myslím, a Jenda to nedostal. Tak se drž!!

Míšo a jak je tobě a co Filípek?

U nás nic moc :unamused: , mě už je trochu líp, včera to byl hnus, do toho Jenda chce fakt celej den nosit a neusne mi jinak než v kočáru venku, takže jsem včera jela 3x ven, pokaždý ho uspávala tak 30minut, bud pršelo nebo sněžilo, no a dohromady spal za celý den 1,5hodiny, no já byla hotová! v noci se budí s řevem a slzičkama, do toho ta rýma a teplotu má už třetí den, dneska už jen zvýšenou. A zub nikde!!!
24. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahoj holky, jenom hlásím, že u nás bylo hodně zle, měli jsme jít do nemocnice, což jsem odmítla, takže dneska mu byly udělaný další vyšetření a uvidí se, co bude dál...
o mé chřipce nemluvím, to už byla jen poslední kapka....
24. únor 2009 v 18:20  • Odpověz
Míšo, co to čtu, teda holka, vy si to teda vybíráte!! A je s tebou Tom doma nebo jsi na to sama? Míšo a nemůže to být z mlíka ty koliky? ale to vám asi řeknou, až budou ty výsledky vid, kdy je budete mít?to je hrůza, musíš být hrozně unavená!! Držte se kočko, bude líp!!
24. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Míšo, to je mi líto ... :frowning2: Tak se držte, myslím na vás!
Ach jo ...
24. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Míšo : co ? ach jo...Držte se !!! Si to vybírate za to super těhotenství....to je děs. Ale ten porod snad mohl stačit...ne ?
neznám nikoho, kdo byl měl vše OK.

Moni : sedátko je fajn, ale když vidim alba jinych holek, děti mají bez sedatka, tak nevim jestli nejsem pres prilis ustrasena matka...ale mě pride, ze by tam Tonda radil a ze by si proste kazdou chvili lokal...

zacla jsem ho tam davat, kdyz zacal sedet v klece a na lehatku atak....jeste se neumel sam posadit a dat nohy dopredu, ale vsude jinde nez na zemi uz sedel pekne.

Medi : fotky poslu zitra...
24. únor 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ahoj,
Míšo, držím pěsti dnes na vyšetření! Ať je vše v pořádku :wink:

Jinak teď jsem volala dětské dr., Dany to chytil ode mě ... v noci začal šeredně kašlat a chrochtá, je plný rymý :confounded: Tak snad kapičky na kašel pomůžou, mám prý koupit kapky nebo sirup Stoptusin, tak snad zaberou

Petru díky ohledně sedátka, já mu ho objednám, on teda ještě sám ani nesedí, spíš jenom s oporou, ale když už mu bude teď o víkendu 7 měsíců, tak ho můžu na chvilku posadit, ne?
25. únor 2009 v 08:04  • Odpověz
ahoj holky, dík za podporu...

Moni, dneska už na žádné vyšetřeční nejdem, teď se čeká na výsledky - hodně zvažují, že to vypadá na nějakou alergii a proto ten průjem - plus k tomu má vyrážku - a tím průjmem se mu zhoršily koliky, nemůže z toho všeho spát (v noci jsem spala např. 2 hodiny a přes den třeba půl hodiny).. takže už jsme byli všichni na palici, do toho ta moje chřipka a už jsem fakt nemohla... takže jsme museli vymyslet nouzový režim, abychom nemuseli do té nemocnice a vyšetření se dělali ambulantně, tak jsem přes den u našich, kde mám babičku a dědu, kteří mi malého vozí a on pak spí venku a já si můžu odpočinout....

je mi líto, že je blbě i Danymu, to je fakt naprd, když ty malé něco trápí, tak ať je brzy fit!!!

a Leni, protože nevím, kdy máš přesně ty narozky, tak přeju vše nej!!!!
25. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
no a Petru, úplně teda nevím, jak jsi myslela to, že jsem měla supr těhotenství :confounded:
já si nestěžuju a nejsem stěžovací typ, ale super těhotenstvím bych to nenazvala - I. trimestr hrozící potrat, z těch léků mi bylo tak blbě, že jsem omdlívala a nemohla nic, než spát, pak ta štítná žláza, o zádech a žáze nemluvím, hlavně se zádama jsem si užila své.... nevím, nejsem ten, kdo by s každým prdem si stěžoval, tak to tak na tebe možná působilo.... já si na těhu nestěžuju, ale to, že jsem ho měla supr a tudíž teď si to můžu vyžrat, bych to nenapsala... to není nic proti tobě, jen jsem to uvedla na pravou míru :wink:
25. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
Moni a zrovna vidím nové fotky§!!! jako vždy nezklamaly, Anthony je prostě boží :dizzy_face:
25. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
jo a ještě abyste věděly, jakého mám žrouta, tak od pátku do včera přibral zase přes 200 g :astonished: :grinning: - ale je to prý tíjmj, jak ho bolí břicho a není mu dobře, tak si to vyhodnotí jako hlad a proto chce furt jíst... má už přes 4,8 kila
doktorka říkala, že Filípek ¨je krásnej, že vypadá jak reklama na zdraví a já jí na to odpověděla, že já zase jak reklama na hřbitov - ani nic nenamítala....
25. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Míšo : myslela jsem to tak, ze jsi byla hodne aktivni, coz na me úpusobilo tak, ze nemas az tolik fyzickych neduhu.
Na vse, cos psala si pamatuju, ale jsi to nejmenovala tak casto jako treba ja (porad jsem vam psala o paleni zahy a ke konci o bolesti kycli a trisel)
Ja neverim na to, ze kdyz ma nekdo neco dobry, ze to pak ma blby....jen se to tak rika :wink:
ja jsem taky porad poslouchala , ze mam hodny spavy dite, protoze jsem si to vyzrala v tehotenstvi. Neverim ze to tak funguje, tak promin, ze plkam.
25. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Míšo : tobe primo hrozil potrat ? to ti rekli dr. ? ja myslela ze spineni nutne neznamena hrozici potrat. Znam hodne lidi co v tehotenstvi spinilo a nikdo jim potratem nevyhrozoval...tak to jsem asi taky spatne pochopila... :sweat_smile:

uz radsi mlcim....nebo zase neco reknu spatne... :sweat_smile:

za chvili vyrazim do solny jeskyne. Doufam, ze by mi to mohlo pomoct od chronickyho kasle, tak uvidime. Cetla jsem ruzny diskuze, ze to lidem na prudusky fakt pomohlo.
25. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
Míšo, věřím, že tohle je fakt na palaci ... tak se drž!
A Filípek vám hodně pláče? Já mám před sebou našeho Danyhy, fakt ... když mi přes den vůbec nespal a měl tu koliku ... je dobře, že můžeš být u mamky a taťky a že pomůžou, to je strašně velký plus!
A myslíš, že by jako Filípek mohl mít alergii na něco v mateřském mléku?

Jinak díky za pochvalu Anthonyho :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem teď měřila Danymu teplotu v zadečku a má 37,95 ... je to už horečka nebo ještě dobrý? Ach jo, on má tak strašný kašel ... a uslzený očička z rýmy ... je mi ho strašně líto ... :frowning2:
Kdy se dává Nurofen? Od jaké teploty?

Petru, užij si to v solné jeskyni, jsem zvědavá, co na to budeš říkat. Jdeš sama nebo s Toníkem? Tam asi budeš muset chodit ale pravidelně, ne, aby to pomohlo? Ale na chronický kašel by to mohlo pomoct, taky tady ve městě máme solnou jeskyni, ale já tam ještě nebyla ...
25. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
Moni, myslím, že při měření v zadečku se musí odečíst 0,5 stupně. A Nurofen jsem dávala i při zvýšené teplotě, ale spíš na Jendovo bolest zubů, na teplotu jsem mu dávala čípek Paralen. Tak snad mu bude líp, chuděrka!! :frowning2: Nové fotečky jsou krásný, Dany se tak krásně směje!!!!!

Míšo, tak at máte brzo ty výsledky, at už konečně víte, co to může být a Filípkovi se uleví, no a tobě taky, to musí být šílený takhle nespat! tak se držte!!! to je super, že jsi u vašich, ještě že je máš takhle blízko.

Petru, o té solné jeskyni jsem to slyšela taky, kamarádka tam chodí, měla pořád záněty průdušek a zlepšilo se jí to!
25. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Míšo, díky moc za přání k narozkám!!!! :slight_smile: :slight_smile: mám je ted v pátek.

A Filípek krásně přibírá, tak aspon něco pozitivního!!! :wink: :wink:
25. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky kočky,

omlouvám se, že vás zanedbávám, ale mám toho nějak moc a nálada na bodu mrazu - pracovně... :unamused:

Koukám, že hodně marodíte vy i dětičky, tak ať jste všichni brzy fit!

Jo a ráda jsem vás ve středu viděla...

tak se mějte hezky!
25. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Moni : byla jsem s Tondou a jednou breznackou a jeji holcickou. byxlo to docela fajn. Urcite chci chodit pravidelne a nejak 2x tydne, aby to melo smysl. Akorat ta jeskyne kde jsme byly je desne mala. Lepsi je na Letny, ale tam je to zase o dost drazsi..

Ja myslim, ze horecka je od 38 a jak pise Lena, v zadecku se neco odecita, takze podle me ma Dany nanejvys teplotku, ale horecku ne....ale nejsem si uplne jista....
Musi to byt hrozny kdyz i kasle. Tonik byl nemocnej asi trikrat, ale vzdy mel jen rymu, jen jednou kaslal jak se mu zvedal kufr z hlenu ale to bylo jen jednu noc...ja sama kasel nenavidim, takze mam vzdycky hrozny strach, aby ho nemel....
chpau te, ze pri pohledu na nej trpis...ach jo...

snad uz budete s Misou, Filipkem, Lenou a Jendou v poradku....

Leni, ja tu v patek nebudu (nejspis budu tou dobou s Herminkou :slight_smile: , tak ti preju vsechno nej !!!Hlavne zdravi a celkovou spokojenost.

to rada slysim ze to kamosce pomohlo, ja mam prave taky kazdou chvili antibiotika na prudusky, uz me to stve...zrovna ted kaslu, ale nastesti ne moc casto...ale je to ten davivej kasel a v MHD mi je vzdy trapne.

casem dodam fotky z jeskyne...
pa pa
25. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak holky Dany už spí ... ach jo, je úplně vyřízený z toho kašle ... je mi ho tak líto, teče mu z očiček, z nosu a vyloženě se dáví tím kašlem ... :frowning2:
Brečel mi i u prsa, v postýlce taky ... tak jsem poprvé uspávala v náručí ... Dala jsem mu na noc sirup Nurofen a ještě v noci mu dám kapičky na kašel, tak kéž by to pomohlo ... čeká nás asi strašná noc, protože ho to budí ... ach jo ...
Kéž bych ten kašel měla raději já než on ... :unamused:

Leni, vše nej-nej k narozeninám! :wink:

Petru užij si srazík s Herminkou! :wink:
25. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
Petru, pozdravuj Herminku!

Moni, teda to je mi líto, ale snad ta viroza rychle přejde! já měla to samé a už je mi celkem ok... je to náročný průběh, ale snad to nebude trvat dlouho, je mi ho líto bobíška a tebe taky... držte se jo?

do solné jeskyně občas chodíme, máme tu dvě - zrovna teď půjdu s mamkou!

Moni, no právě zkoumají alergii u Filípka - např. na kravské mléko a tak - to se mu dostává z mého mléka... tak uvidíme, jak to celé dopadne -jinak on pláče jen při kolikách, ale to ani není pláč, ale vytí... má plná střeva toho průjmu ale zároveň zaplynované, takže to nejde ven... ale včera a dnesa kolia nebyla - vyměnila jsem kapky a nejedla banány, tak třeba to vydrží!!!!!!!!

Petru, jasan, jen jsem to chtěla uvést na pravou míru - jak říkám, nejsem moc stěžovací typ, tak to asi může působit jinak... jinak ad potrat - takhle mi to bylo řečeno, protože neměly žádnou příčinu toho, proč se tak děje - žádný hematom nic a to je potom pro ně "zvláštní" - jasně mi řekli, že to je 50:50. ale náš mimin to zvládnul!!!!!!

holky já tu mám takový bordel, bych potřebovala paní na úklid a žehlení asi nebo co... přes den jsem tu teď nebyla a večer už jsem unavená a jsem ráda, když si užijem s tomem chvilku oddychu... ale o víkendu to snad doženu :wink:
25. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Míšo : jo jo....stěžuješ si málo a když pak přidáš zážitky jak skáčeš po jedné noze v 7 měsíci nebo kdy, tak pak mám zákonitě pocit, že ti nic není :wink: :wink:
i přes všechny neduhy a starosti si tady vždycky působila dost pozitivně, tak to taky hrálo roli. :wink:

je mi Filípka tak líto, že má takový trápení....ach jo... :frowning2:
a pro vás to musí být taky těžký.

Herminka se ještě neozvala, tak snad se mnou počítá :slight_smile:
25. únor 2009 ve 23:26  • Odpověz
Ahoj holky,
máme za sebou strašnou noc ... Danyho jsem chovala do 2:15hod, pořád kašlal a brečel, v 1hod ráno teplotu 39,2 :frowning2: , tak jsme dali čípek, ráno měl i tak 38,4. Chce pořád chovat, na záda už nemůžu, jsem ho nosila celou noc, kašel ho budil, takže pořád pláče ... Martin přijel ráno z práce a vzal nás k doktorce, má začínající zánět průdušek :frowning2: , dostal antibiotika a musíme pořád hlídat tu teplotu, musí hodně pít a kdyby nechtěl ode mě ani čaj, tak do nemocnice kvůli dehydrataci ... tak tady řvu :cry:
Teď jsem mu dala první dávku antibiotik a uhoupala ho konečně, aby chrupkal, je úplně vyřízený, uslzený očička, červený od horečky ... a má takový zastřený pláč, až chrapot ... :cry:
Je nevyspalý, tak kéž by aspoň hodinku, dvě vydžel chrupat, aby nabral síly ...
26. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
Moni, to je hrůza!!! :frowning2: :frowning2: Tak snad Danymu ty antibiotika rychle zaberou a bude líp. Držte se, myslím na vás!!!!!
26. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
Moni, to je mi líto.... dokážu si představit, jak se cítíš... si to nějak vybíráme co? drž se, Danýskovi posílám pusinku a pohlazení, ať to všechno zvládne!!!
26. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že tu máte opravdu veselo. Tak se držte, je ni jich prďolků, líto, dejte jim za mě hudláska. Doufám, že zase brzy budou mimínci pro radost a ne pro starost.

My byli dneska u Honzových prarodičů a Andulína byla jako zlatý dítě...hodná, smála se, usnula, když měla. A pak konečně dorazily lyže z Rakouska, co je švagr vdražil na ebay a ten trouba je poslal několikrát špatně..tak od listopadu jsou na cestách...atak jsme je vezli do Čelákovic, dali si s nima véču a jeli dom. Honza má prázdniny, tak je to super, že je se mnou. Teď šel na yichuan...

Jsem trochu lemplím...nestíhám vás, ale fotky ze srazu jsem dala ba fcb, tak se koukněte.. :slight_smile:
26. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že tady řádí nemoci. Tak držíme palečky, ať jste všichni a všechny brzy zdravušky. Hlavně mimískové, to je strašný, když tak trpí a člověk jim nemůže pomoct...

Jsem ráda, že jsem vás v pondělí viděla, bylo to fajn. :slight_smile:
Petru, moc hezký fotky, můžu poprosit poslat ty s námi?

Medi, na co že šel Honza? To je fajn, že je s vámi doma. :dizzy_face:
A jak se, prosím, dostaneme na fotky na fcb?
Koukám, že budete mít zcestovalý lyže. :grinning:

Já jsem dneska byla cvičit, Petr s Mišákem to zvládli v pohodě (narozdíl od minule). A pak Mišák usnul až okolo 22.hod., tak by si mohl ráno přispat, ale radši s tím moc nepočítám. :dizzy_face:

Dobrou noc. :slight_smile:
26. únor 2009 ve 23:53  • Odpověz
Moni, krásný fotky, Daneček je nádhernej klučina. A taky už je to pěknej divoch, viď? Teda když není chudinka nemocnej. :slight_smile:

Leni, přejeme Ti všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně hodně zdravíčka, pohody a sluníčka. :slight_smile:
27. únor 2009 v 00:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.