• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky,
Leni, vše nej nej k tvým dnešním narozkám! :slight_smile:

Jinak u nás ... včerejšek byl celý katastrofa ... Dany byl úplně hotový, měl horečku a já ho pořád nosila na rameni, jenom koukal, na nic moc nereagoval a strašně rychle dýchal ... tak jsem ho změřila a měl 39,6. Tak jsem rychle volala doktorce a dávala jsem zábaly ... dva za sebou a srazilo se to o 4 stupně, Dany nechtěl moc pít ode mě, tak jsem mu dávala vyloženě nuceně čajík z lahve a museli jsme pořád sledovat horečku, kdyby to zase šlo nad 39, tak do nemocnice
Naštěstí šla teplota pomalu dolů, večer už byl lepší, dokonce se zase usmál a začal si hrát, měl teplotu už jenom 37,8 a v noci teda mu to vylítolo zase na 38,5 ale dneska ráno má 36,8 a vypadá i líp, jenom ten hnusný kašel, to brečí vždy, když zakašle ... ale snad dnes už zaberou antibiotika a bude to zase náš usměvavý Dany
Ale je to strašný ta bezmoc, kdy prostě může člověk dělat cokoliv, maximum ... a když člověk vidí, jak je ten prcek hotový, že ho to bolí a nemůžete nic ... no pobrečela jsem si, když jsem viděla na teploměru těch skoro 40, tak jsem volala Martinovi, aby přijel z práce ... jsem byla sama doma a úplně vyplesklá, že je to první dítě, tak člověk neví vůbec nic ... nebo aspoň já ne
27. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
Moni, tak se držte!!!!Snad ty antibiotika zaberou!! Chudák Dany!! musí to být hrozná bezmoc, já si to nedokážu vůbec představit!!! mě stačí, že ted Jendovi leze víc zubů najednou (asi 5 sem jich napočítala) a už 5 od pondělka nechce skoro jíst a jsem z toho vyřízená. Tak at je lépe!!!

Míšo a co Filípek, je to lepší? máte už nějaké výsledky testů?

Díky za přání k narozeninám. Ted jsme dorazili z večeře, bylo to opravdu fajn odreagování!!

Krásný víkend holky!
27. únor 2009 ve 22:37  • Odpověz
Moni, chudáček Daneček. Snad brzy zaberou ty antibiotika a bude mu líp. A věřím, že je to pro tebe taky hodně náročný. Tak snad se to brzy zlepší, moc na vás myslíme. :slight_smile:

Leni, tolik zubů najednou? To bude Jenda zubatec. :slight_smile: Teď má zatím 2?
Věřím, že ta večeře byla fajn. Taky bych si dala říct, ale nějak si to u nás nedokážu představit.

Papa a hezký víkend. :slight_smile:
27. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahojky,

Moni, tak jak bylo dneska? Doufám, že už líp. :slight_smile:

Míšo, a co Filípek? :dizzy_face:

Včera, když jsem sem psala, tak jsem si říkala, že to musím zaťukat, že je Mišák zatím zdravej. :slight_smile: Poslední týden měl trochu kašel, ale doktorka říkala, že to nic není. A už skoro nekašlal. Dneska v noci byl asi 2x hodinu vzhůru, ale vypadal celkem čile. A vstával v 6:30. No ale zdál se mi celkem horkej, tak jsme ho změřili a měl 37,6. Během dne to stouplo na 38, tak jsme uvažovali, jestli nepojedeme na pohotovost. No ale jinak mu celkem nic nebylo, jen byl unavenej (dopol. spal 3 hod a pak ještě 2x20min.) a trochu mrzutej. A večer to spadlo na 37,3, tak doufám, že z toho nebude něco vážnějšího. :slight_smile: I tak byl Mišák celkem horkej, takže Moni, těch skoro 40 muselo být děsný...

Dobrou noc a hezkou neděli. :slight_smile:
28. únor 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holkÿ,
tak Dany se už zase usmívá, sice ještě má trochu teplotu, vždy k večeru nebo v noci mu to vyleze k 38, ale už to není skoro těch 40, začíná si hrát, zase péruje na nožkách ... tak snad to bude už dobrý.
Jen ten kašel ho budí v noci a má strašnou rýmu, kterou odásáváme v noci taky, aby vůbec mohl dýchat a taky aby mohl baštit. Včera se mu vrátila i chuť k jídlu, snědl obídek a potom ke svačině celou ovocnou přesnídávku.
Nejhorší je do něho dostat antibiotika, to už brečí, jen co vidí lžičku, potom kapky na kašel a taky jen co vidí odsávačku ... to mi vždy rve srdce, ale musíme, je to pro jeho dobro, aby mu bylo už dobře ... zítra mám volat doktorce, jak jsme na tom ... tak doufám, že budu budu mít samé dobré zprávy ...
1. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
Stáni, ta teplota může být i k zoubkům, neroste Mišákovi nějaký?

Moni, to je super, že je Danymu líp!! tak at už se to jen lepší!!!

Míšo a co Filípek, už je mu líp? a tobě?

Petru, jak bylo na Moravě, teda jestli už jsi zpátky. Chtěla jsem se tě zeptat na ty tvoje golfky, jestli jsi spokojená.

Jinak my máme ted trápení s jídlem. Jenda od pondělka vůbec nejedl zeleninu s masem o obědu, to nechce vůbec, trochu jí přesnídávku, ale to do něj dostaneme pár lžiček a končíme, trochu si kousne banánu a když mu rozkrojím jabko, tak si do něj kouše a trochu sní a to je tak všechno, je to hrozně malinko, na to co už jedl. V pátek jsem volala doktorce, tak říkala, že ho mám dva dny jen kojit a pak znovu začít, tak uvidíme, protože už mu to moje mlíko evidentně nestačí, dneska měl hlad a pořád se na mě vrhal, jenže já už tolik mlíka zase nemám, tak brečel hlady. Pořád ho trápí ty zuby, tak je to určitě k tomu, ale ještě nevylezl ani jeden!! Zatím má jen ten jeden přední, vedle toho už týden bouli jako blázen, ale ještě pořád neprořezaný, a pak ještě nateklou celou horní dáseň, takové 4 bouličky, tak já nevím, jestli z toho něco bude. :unamused:
1. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky, co to tady čtu? Samý katastrofy... :frowning2:

Moni, to je prima, že je malinkýmu už líp, je to hrozný, když jim člověk nemůže pomoct, co?
Stáni, držte se :slight_smile:

U nás je první zub prořezaný...předevčírem :slight_smile: :sunglasses: A já ho našla, takže prej musím dostat na šaty :slight_smile:

Jinak včera zas návštěva u našich, která začala děsně, ale nakonec to šlo. Táta byl nepřijemnej a já se nějak neumím na ně v poslední době těšit, vždycky předvídám nějakou nepříjemnost, Andulka to cítí, vždycky chvilku ječí, já se snažím eliminovat všechny témata, který by mohly být nebezpečný.... A navíc mi nějakej debil objel klíčem dveře a okno u auta u spolujezdce :unamused: :confounded:

Ale jinak jsme zdraví, zejtra nám přijdou přidělat znova satelit ( už tam visí, byli tu v pátek, ale udělali to blbě, takž easi budou vrtat znova) a pak jedu ségře por kytaru, co jsme jí objednali ke třicetinám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je prek úžasná :slight_smile:

Holky, snad se tu přes tejden zjevím častějc, opatrujte se. :sunglasses:
1. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
holky potřebuju poradit - dáváte některá kaši? a jakou - mléčnou nebo nemléčnou?
2. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni mně dr. říkala, že mám počkat s mléčnou kaší od 8.měsíce ... takže to by Jenda už asi teď mohl. Já prý zatím když bych chtěla dát kaši, tak nemléčnou ... tak ještě musím měsíc počkat :wink:
Myslím, že Jendovi nechutná papkat právě kvůli zoubkům ... a už vůbec, zda se mu jich prořezává tolik ... držím pěsti, ať má zubiska co nejdřív venku! :wink:

Medi, gratuluju k 1.zoubku! No a ty šaty ... to je pravda ... já šmejdím každý den u Danyho na dásničkách ... a kde nic, tu nic ... :sweat_smile: Dany nemá ani jeden.

Zítra jdeme na kontrolu, teplotu od včerejška už nemá, jen chrčí ještě na průduškách, tak jsem zvědavá, co mi dr. řekne, zda ještě dostane něco na průdušky jiného ... rýmu pořád odsávám, ale už je to lepší ... tak snad už bude líp ...
2. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky,

Moni, to je fajn, že už je Danečkovi líp. Snad už bude brzy fit. :slight_smile:

Leni, my dáváme mléčnou kaši cca od 6. měsíce. Mělo to pomoct na noční spaní, což teda nepomohlo, ale Mišákovi chutná. Nemléčná se stejně myslím připravuje do um. mléka. Nebo možná i do mateřskýho, ale tolik bych teda asi neodstříkala. :dizzy_face:

Leni, taky jsme si říkali, jestli teplota nebude k zoubkům, ale žádný další jsme neobjevili. A včera se teplota vyhoupla na 38,9 - což už je na zuby moc, tak jsme si radši udělali výlet do Motola. Tak má Mišák asi něco v krčku. Ale čípky teplotu srazily, v noci ji ještě měl, dneska se pohybuje okolo 37,2-37,4. Ale jinak žádná rýma, kašel trošičku,... tak snad bude Mišák brzy v pořádku. :slight_smile:

Medi, gratulujeme k 1. zoubku. :slight_smile: Já jsem na šaty nedostala... :grinning:

Petru, jak bylo na Moravě?
2. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj Stáni,
tak hlavně, že už Míša nemá teplotku ... teď toho řádí moc ...
mně před chvilkiou přijel Martin z práce, že na něho něco leze ... se z toho asi nevyhrabeme ... nejdřív já, potom Dany a teď Martin ...
2. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
ahoj holky!

teda tady to řádí co? :confounded: to mě mrzí, hlavně,, ať už je všem dětičkám dobře!!!!! to je fakt nejhorší, když jsou ty prcci nemocní co?

u nás vše při starém - některý den je líp, někdy hůř - zítra jdeme na 6ti týdenní prohlídku a na kyčle... tak nám držte palce... už budou ty výsledky z té krve, tak jsem zvědavá, co tam vyjde... nemůžu se zbavit dojmu, že to má z mlíka, včera jsem si dala tvarohovej dort a zase měl průjem a blil.. :confounded:

ještě se nepřihlásily Petru a Hermi, jestli měly možnost se vidět...
2. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
a ještě jedna speciál pro Léňu od Filípka: :zipper_mouth: posílá velkou pusu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a že děkuje! a svou první poštu si náležitě užije! :dizzy_face:
2. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
teeeeeda, ta byla sladká!!!!! :grinning: :wink: Léňa děkuje!! a posílá taky jednu zpátky fešákovi Filípkovi :wink:

Míšo, tak držíme palce na kontrole a na kyčlích a dej pak vědět, jak vám dopadly ty testy.

Moni, super, že je už Danymu lépe!!! to je super!!

Stáni, teda, tak at je Mišák v pořádku, snad to nic nebude!!

Medi, gratulujeme k 1. zoubku!!! :slight_smile:

A co Petru, už se nám vrátila??

zítra dám Jendovi tu kaši, koupila jsem mléčnou, tak snad to bude ok, s banánovou příchutí, tak snad mu bude chutnat, já už do něj potřebuju dostat nějaké jídlo, dneska tady zase hýkal, má prostě hlad a dostat do něj jídlo, to je nadliský úkol, zase mu to nechci úplně zhnusit, on mi u toho řve, ale jak ho to mám naučit nevím. Stáni, Mišák taky začal jíst až později vid? Jenda ted sní jen půl malinké skleničky k obědu a pak pár lžiček přesnídávky, mě to připadá hrozně málo. :frowning2: tak snad se to nějak zlepší.
2. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás dneska taky docela brek...asi další zub nebo co. Byla fakt ukňouraná. Nechala jsem ji Honzíkovi odpoledne doma, přišli nám předělat ten satelit...tak fachčí, koukám na německý pořady :slight_smile:
Jela jsem ségře pro dárek k narozkám, mám třicetiny...dostane kytaru...je fakt úžasná. Seagull - kanadská, hybrid mezi španělou a jumbem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

JInak my dali dneska nemléčnou kaši...teda spíš jsem trochu zahustila mlíko, tak uvidíme, jak se bude spát. U nás se pomalu končí s kojením, sice odsávám, ale je toho mááálo. Udělala jsem ji do nutrilonu.
2. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
ahoj holky,
zdravim po navratu z Moravy...bylo to super. A s herminkou jsme se videly hned dvakrat. Po druhy jen chvilinku pred kostelem, ale jsem moc rada, ze jsme se sesly.
Slusi ji to holce.

jdu docist, vsimla jsem si nekolika dotazu, tak at jeste dnes odpovim...(golfky atak)
3. bře 2009 v 00:32  • Odpověz
autor
tak jsem docetla. Je mi moc lito, ze mate prcky bud nemocny nebo je trapi zoubky.
tak snad uz to bude vse OK.

leni, tak ysi myslim, ze Jenik odmita jidlo kvuli tem zoubkum. Tonik vzdycky pekne jedl a jednou mel vsechny priznaky zoubku (ale nic noveho se neukazalo, takze typuju na stolicky) a taky nechtel par dni jist, coz u nej neznam.....nechtel ani jogurt, kterej miluje.
ted obcas dela u jidla kraviny, protoze ho to zdrzuje od hry, ale jinak ji od malinka v pohode.

a kasi davam mlecnou od sesti mesicu. Nevim ze by to vadilo. Dr. mi sice rikala, ze mam ze zacatku davat nemlecnou, ale ja nikdy neodstrikala tolik mlika, abych to delala ze svyho a kupovat drahy UM , abych ho michala s drahou kasi se mi teda fakt nechtelo...
takze jedeme na mlecny (ted prevazne mlecny ovocny) a co se tyce treba nejakych alergickych reakci nebo tak, tak Tonik zatim zadny problemy nemel. (nevim, jaky jiny duvod je proto , ze by se s tim melo pockat)

Leni : golfky mam jane energy . jsou super ! mohla bych vas treba nekdy navstivti a vyzkousela by sis je... :wink:
3. bře 2009 v 01:36  • Odpověz
autor
Stani : teploty i horecky muzou bejt ze zoubku, i kdyz se zadny hned neobjevi nebo jeho naznak...(tim nerikam, ze to mel Misak ze zoubku, pises ze ma neco na krcku...) ja jen, ze trapeni kvuli zoubkum jsou i bez toho, aby se hned zoubky ukazali. Stolicky napr. rostou hodne dlouho a sem tam zatrapi, pak klid, pak zatrapi a pak nedky vylezou..Tonik mel pred tim mesicem nebo kdy par dni 38,5, byl uplne varici, ale dala bych ruku do ohne ze to bylo od zubu. Mel prujem (znamy priznak zoubku), sahal si porad do pusy, hodne slintal, mel ty tahly sliny a protom si v pohode hral, nekaslal atak...a jak jsem psala, nechtel moc jist...
asi jsem nezodpovedna, ale ja vubec nemela tendenci chtit jet na pohotovost....
:sweat_smile:
ja tezko nesu kdyz se mu spatne dejcha (ryma) nebo bych spatne nesla kasel (protoze sama ho nesnasim) - Tonik ale zatim velky kasel nemel (tuk tuk), ale kdyz ma teplotu nebo horecku a jinak mu nic neni, tak me to sice nenechava chladnou, ale neberu to jako duvod k tomu jit k dr. nebo na pohotovost. To jen v pripade, ze by to trvalo vic jak 3 dny. No ale Tonik mel velky horecky jen jednou a fakt si jsem jista , ze to byli zuby...takze jsem ani dr. nevolala :sweat_smile:

Tonda je ted docela dlouho bez nemoci...tuk tuk...tak snad to tak vydrzi...a to s nim chodim porad mezi lidi atak....(MHD, navstevy, detsky koutky...)
asi ma vypestovanou imunitu z toho, jak moc nehrotim cistotu (nesterilizuju, nemeju dudliky, nevadi mi, kdyz se vali na spinavym koberci v pizzerii apod...)
:sweat_smile:
porad rikam, ze cikanata jsou nejzdravejsi a nejodolnejsi deti :grinning: :grinning:
ba ne...tim to nebude, mame jen zatim stesti....ja jen, ze ma trochu spartanskou vychovu v tomhle smeru.... :sweat_smile:
3. bře 2009 v 01:52  • Odpověz
autor
Míšo : doufam, ze vam dopadnou vsechny kontroly dobre. A ty nebo Tom jste na neco alergicky ? ja jen jestli k tomu ma Filipek nejaky dispozice , bejt alergickej na to, co jis....pritom se rika, ze nejlepsi obrana proti alergiim je kojeni... :sweat_smile: tak jsem z toho cela zmatena....
na Tondu nikdy moc nemelo vliv co jsem jedla....
segry se vzdycky snazili nejakym jidlum vyhnout kvuli prdum a deti jim stejne rvali, tak jsem jidlo moc neresila (prvni mesice jsem se vyhejbala snad jen kedlubne, zeli atak...) a nevim o nicem, po cem by mel treba Tonik vetsi boleni nez jindy. A i kdyz jsem treba pres den mela jen "nezavadne" veci, tak Tonika vecer stejne bolelo brisko....a naopak....
jeho brisko bolelo fakt jen prvni mesic. Zachranili nas kapicky baby calm, ale ne kazdy je tak chvali jako ja...

leni : tonik ma mlecnou bananovou nejradsi..kupuju tu od Sunarky. Jakou das ty ?
apk mu hodne chutnala mlecna Nutrilonka....tyhle dve kase chutnaj i me....

ale treba kase od Hippu mi smrdi....

a Medi : gratulace k prvnimu zoubku !!!
3. bře 2009 ve 02:02  • Odpověz
autor
omlouvam se za romany, ale postupne reaguju.... :sweat_smile:

jinak, na Morave jsme se meli skvele...jen to bylo desne obzerstvi, takze bych se vsadila ze mam tak 2 kila zpatky :sweat_smile:
Frgaly jsou moje zhouba :unamused:

a Tonik si uz zacina docela slusne vyrvavat, kdyz neco chce delat a my s tim prestanem....porad chce chodit za rucicky....drzime ho tak, aby rucicky nemel natazeny, protoze to tak neni dobry, ale i tak s nim moc chodit nechci, kdyz nechodi sam...ale on jakmile se nas chytne za obe ruce, tak chce chodit...chvili tapem a kdyz prestanu, protoze nevim, nakolik uz to smi delat, tak zacne rvat...

fakt slusny vynucovacky....ale jsme drsny....vetsinou si nic nevyrve...proste ma smulu....
ale zkousi to previt :grinning:
nastesti jde brzo uklidnit nebo zaujmout necim jinym...fakt nechci byt jeho otrok...
Frantisek je v tomhle mekci nez ja..je to sranda, jak je z Tondy poprdenej...ale asi to je taky tim, ze ho nema cely dny na teplakach.... :grinning:
3. bře 2009 ve 02:07  • Odpověz
autor
jo a pride mi, ze mam ted nejak hodne mlika...skoro jako na zacatku...jakoby prsa tusily, ze chci po roce pomalu odstavovat..nebo to bude tim, ze uz se snazim pres den nekojit moc casto. Nekdy kojim jen 2-3 denne + 1x v noci.

jinak, kdyby to nekoho zajimalo, tak fotky z Moravy jsou zde :
3. bře 2009 ve 02:10  • Odpověz
ahoj holky!

Leni, to teda opravdu toho moc Jeníček nesní... držím palce, aby mu kaše chutnala! a ještě jednou díky, fakt z toho mám velkou radost a těším se, až mu to obleču - ponožky dostane hned dneska k doktorům a do toho zbytku myslím, že doroste brzy, fakt je hrozně velikej :sweat_smile:

Medi,co na satelitu dávaj? já bych brala pár programů navíc, docela mi chybí CT4 sport a CT24...

Petru, na fotky jdu mrknout, prima, že vám víkend vyšel! doufám, že nám přijde poreferovat i Herminka...

ad alergie - nene, ani jeden nejsme na nic z jídla alergičtí, mě jen občas vyskáčou fleky po alkoholu ale jinak ne...a ad babycalm - taky pěju ody, protože sab simplex vůbec neúčinkoval ale po babycalmu a vysazení banánů se to zlepšilo o 70%!!! jinak bohužel teda jídla mu to šíleně zhoršuje, takže nadýmavá jídla opravdu nemůžu - ale dělá to divy i se mnou, takže na to reaguje i on...

a já se mooooooc těším na pondělí, protože tu budu mít celý den tetu Alču :dizzy_face:
3. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
a dneska slavím!!! naše kotě po jídle v devět večer spalo do půl čtvrté!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já nemohla věřit vlastním očím!!!!!!!!! dosud se budil nejdéle po třech hodinách!!!! a pak spal do sedmi, dokonce bez dudla! a ráno se posral až na krk a když jsem ho z toho sundavala, tak se na mě hrozně smál - no kdyby nevypadal stejně, tak bych se bála, že mi ho vyměnili :grinning:
ale asi to bylo vínem, které jsem si trochu večer dala a on chtěl jíst dřív, než jsem plánovala :grinning: asi začnu chlastat :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
Petru, boží fotky, ten sníh, to je sen !!!!!!! to je taková nádhera!!!!!!!!!!!!! na těch horách to má takové kouzlo, fakt super!!!!
a ty frgály... no, slintala jsem tu jak pes od Pavlova :grinning:
3. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Míšo : jo sníh byl fajn....místní sice mé nadšení tolik nesdíleli, ale my jsme si to užili. Akorát, že v sobotu už začlo hodně tát, takže ve městě už pak zbytek dovolený byla převážně břečka.

Jinak jsem ráda, že Filípek tak krásně spinkal, snad tomu příde na chuť.

a o frgálech mi radši nemluv :sweat_smile: .....hlavně díky nim, mám za 4 dny 2 kila zpátky. Jsem děsná.....ale stálo to za to :grinning: :sweat_smile:
jen musím nasadit režim z listopadu....Už jsem byla tak blízko váze, když jsem otěhotněla a teď zase znova..... :unamused:
3. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
Petru, fotky jsou super!!!!!!!!! Ten sníh je úžasnej!!! a frgále.... mňam!!! :slight_smile:

Tak u nás proběhla kaše a opět bez úspěchu, pustila jsem mu k tomu televizi, aby vydržel chvíli sedět, ale opět zaťatý dásně a nacpala jsem do něj tak 4 lžičky, ale od rána je hrozně protivnej, tak to asi pořád jsou ty zuby, já už nevím holky, jsme z toho hrozně špatná, už to trvá od minulého pondělí, 3x denně připravuju jídlo jak blbec. Příští týden jdeme k dr. na prohlídku, tak ještě počkám. já jsem se na ty příkrmy hrozně těšila a malovala si, jak bude Jenda sedět ve svojí židličce a baštit, já mu budu vyvařovat, budeme už moct vynechávat kojení a nebude na mě tak závislej a zatím je to jezení spíš mučení. už jsem to ale dneska ořvala :frowning2:

Míšo, to je super, že Filípek takhle spinkal, tak at mu to vydrží!!!!!!

ještě jsem to všechno nedočetla, jdu si dát oběd, tak snad to ještě pak stihnu než se drak vzbudí...
3. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky,
s Petru to bylo hrozně fajn :wink: Viděli jsme se v sobotu na trochu dýl - dali jsme malou procházku a pak jsme seděli v hospodě a v neděli jsme se viděli před kostelem - oni, obětavci, vstali kvůli nám na mši v 8.15 (to už byla ta mše, ne, že v 8.15 vstávali :slight_smile:).

Petru, krásné fotky! Asi před měsícem jsme šli stejnou trasu (ale "až" na Radhošť) a ta cedule, co jsi s ní fotila Anku, byla ještě docela normálně vysoká. Vyšlo vám to fakt tak akorát, kdybyste přijeli až tento víkend, kluci by si asi moc nezalyžovali. Jo, a F. je sympaťák a líbí se mi, jak opatruje Toníčka :wink:

Míšo, přesně, jak píše Petru, nám ten sníh už tak romantický a kouzelný nepřipadá - ale už taje, tak snad bude brzo pryč :grinning: Doufám, že test na alergie vyjde dobře - pokud na něco bude Filípek alergický, ať to není nic běžného (jako třeba to mléko). Přečetla jsem jen předchozí stránku a připojuji se k Petru - taky mi připadalo, že jsi mělo pohodové těhotenství, jen sis sem tam postěžovala na záda, ale jinak jsi na mě působila hodně pozitivně.

Leni, mrzí mě, že Jeník nechce jíst :frowning2:
3. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni, určitě to jsou ty zoubky, proto nechce baštit ... věřím, že je to na budku, ale neboj, jen co se vyklubou, tak bude líp ... :slight_smile: Kamarádka měla u klučíka to samé ... taky nechtěl vůbec baštit a potom vylezly dva zuby najednou a byl klid :wink:

Petru, teda fotky nádhernýýý! To je sněhu ... o tom si my tady můžeme nechat zdát ... hele já ti úplně závidím tu pohodu a cestování s prckem, fakt ... my jsme s Danym ještě pořádně nikde nebyli, tak snad se to teĎ jarem změní, že je už větší a že snad bude i v kočárku a tak hodnější ... to super, že takhle můžete vyrážet s Toníkem ... je dobře, že je zvyklý od malička ...
A ty frgále bych si taky dala! :sweat_smile:

Míšo, super! Jsi se aspoň v klídku vychrupkala! :slight_smile: Jen tak dál ... hele třeba budeš mít to štěstí, že se to po šestinedlí vše změní a bude to pohodička! :slight_smile:
Hele já jsem už taky začala chlastat a zatím to moc nepomáhá, tak uvidíme :sunglasses:
3. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahojky,

Petru, nádherný fotky. :dizzy_face: Je vidět, že jste si to užili. Taky bych někam jela. Ten sníh je nádherný, ale věřím, že místní z toho zas až tak nadšení nejsou. :dizzy_face: Frgály bych si taky dala, mňam. :slight_smile:
Co se týče teploty k zubům, tak jsem četla, že zvýšená teplota může být, ale horečka (nad 38st.) už ne, že to bývá něco jinýho. A i Dr. a v Motole nám řekli, že horečka nad 38 už se má snižovat lékama. No na tu pohotovost jsme asi nemuseli, ale bylo to asi i tím, že měl Mišák horečku a teplotu poprvý. Do teď měl jen 1x rýmu a to ani ne nijak velkou (ťuk, ťuk, ťuk). I zuby mu vyrostly bez příznaků a problémů... A byl i teď takový mrzutější (což on bývá dost často, tak se těžko pozná, jestli je to k nemoci), tak jsme se báli, aby neměl zánět stř. ucha, na což mě Dr. upozorňovala...
A jinak taky nejsem zastáncem sterilní čistoty, nějak si ta mimča musí vytvořit imunitu. :slight_smile:

Leni, Mišák začal celkem hezky a víc jíst až v lednu, což zn. asi od ukonč. 9. měsíce. To začal jíst celý skleničky. Do tý doby snědl tak půl skleničky přesnídávky a půl skleničky maso-zeleniny a večer půl misky kaše. A neboj, ono to časem přijde, že bude hezky baštit a navaříš se ažaž. :grinning: A možná na tobě nebude tak závislej na jídle, ale zas bude závislej psychicky,... Mišák byl na mně závislej vždycky a teď mi někdy přijde, že je ještě víc. Jinak my ani teď nevynecháváme kojení. Většinou dávám Mišákovi napít i po každém jídle (jen k obědu zkoušíme vodu). Někdy si jen cucne, někdy se napije víc... :slight_smile:
Kaše dáváme taky mléčný ovocný. Nemléčný jsou levnější, ale zase se dávají do drahýho um. mléka. Mišák baští všechny, ale mně nejvíc chutnají od Hami a Sunarky (v posl. době nejvíc s banány na dobrou noc). Hipp mi přišla divná a od Nutrilonu mám pocit, že Mišáka bolelo bříško, ale to mohlo být i po něčem jiném. A taky jsme vyzkoušeli od Babylove z DM a ta je dobrá a stojí asi o polovinu míň než ty ostatní.

Míšo, to je skvělý, že Filípek tak hezky spinkal, třeba se mu to zalíbí. :slight_smile:
Držím palečky na kontroly. :dizzy_face:

Já jsem chtěla jít zítra k Dr. na kontrolu (máme to příkazem z Motola :slight_smile: ). Ale dnes naskákala Mišákovi na bříšku vyrážka. Tak možná půjdeme ještě dnes, jestli to stihneme. Už jsem Mišáka chystala, ale byl unavenej, že začal usínat na přebal. pultu (což se mu jentak nepovede). Tak jsem ho dala spát. Jednou už byl vzhůru, ale zase usnul a už spí skoro 2hod. (když nikam nejdeme, tak spí míň :slight_smile: ). Teplotu už od včera odpoledne nemá. :slight_smile:

V sobotu, jak mu začala ta teplota, tak ho to nějak unavilo (taky byl v noci asi 2x hodinu vzhůru) a spal dopoledne skoro 3 hod. a pak ještě 2x 30min. A jak jsme v neděli jeli na tu pohotovost, tak jsme ho chudáka 3x vzbudili chvíli po tom, co usnul (než jsme jeli, když jsme tam dojeli, než nás vzali), takže doktorce ukázal, jak se umí hezky zlobit (pěknej hysteráček) a pak je na papíru napsáno, že při vyšetření byl velmi negativistický a aktivně se bránil. :grinning: :slight_smile:

Mišák vstává, tak papa. :slight_smile:
3. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.