• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, frgály a sníh nejsou fakt nějak extra :grinning:
3. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
ahoj holky, jste se docela činily, tak vás pak dočtu...

kontroly tak celkem naprd - výsledky ještě nejsou, takže víme kulový, měřila ho tak, že se vztekal a měl skrčený nohy :sweat_smile: , váha teda snad odpovídá: 5120... no je to kus chlapa

a kyčle... no to byla taky příhoda - jednu má ok, druhou nějakou míň vyvinutou... jeden dotktor se tam teprv zaučoval a ten tam tu stříšku neviděl vůbec, no mě se udělalo zle.. tak tam přišel druhej, mě už tam málem omejvali a dohadovali se tam, co s tím teda budou dělat... pak k tomu sednul ten, co to dělá už dlouho a podle toho je to ok - tak ale nevím, jestli to teda byla chyba toho doktora či co.. naštěstí si mamka s tím doktorem tyká, tak se ho pak šla znovu ptát - tak prý tam stříška je, jen trošku mín vyvinutá - takže poctivěji balit naširoko.. což je pro to jeho bříško nic moc, ale OK, mohlo to dopadnout hůř, tohle se přežije :wink: nicméně odpoledne zabitý a to jsem na kyčle šla hned, mamka mě tam vzala zadem, jinak se tam čeká několik hodin... jsem pak unavená šla na pudink do Mlíčňáku a už ho neměli... tak jsem to zkusila zajíst marokánkou, ale pudink je pudink :grinning:
3. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
hermi : sníh a frgály jsou nahodou super a basta !!!! :grinning: :grinning: :wink:
koupili jsme jeste rodicum Frantiska, nasim (daji se zmrazit ? jedeme tam az o vikendu) a nam domu, ale vcera jsem si dala posledni kousky....dneska uz jsem si dala zakaz a drzim se....
dnes je proste prvni den noveho sebezapirani....snad to vydrzim dyl nez jen 2-3 mesice.... :sweat_smile:

moni : jo jo je to velka vyhoda, ze Tonikovi od malicka nevadi kocarek ani cestovani autem , ani spani nekde jinde. nedovedu si predstavit, ze bych byla jen doma nebo jen ve meste....
uvidis, az bude jaro....myslim, ze to bude fajn....mate neco v planu jeste pred nasim spolecnym vikendem ?

a taky jsem rada, ze ma Tonda rad navstevy a kdyz jsme nekde v centru, v detskem koutku nebo tak....protoze me to motivuje se vic hejbat, jinak bych sedela jen doma na gauci a kynula....
zrovna ted mam v poslednich dnech tolik srazu, ze nevim co driv....proste nechi byt doma, aby mi visel na teplakach...
dnes je ale hodnej, byli jsme na kontrole kvuli tomu selestu, tak srdicko je OK (i kdyz tam selest porad je) a mame prijit, az mu budou 3 roky.
U dr. vubec neplakal, ani na EKG atak....a hrozne jsem se tam dojimala, sem si vybavila, kdyz jsme tam byli poprvy, jaky to bylo maly pricmoudly miminecko a ted uz tam lezel velkej klucik sama ruka sama noha....
a kdyz mu poslouchala srdicko a bouchala na celou ordinaci, tak mi to zas pripomnelo kdyz mi dr. daval v tehu poslechnout ozvy...no fakt se ted porad dojimam...

Hermi : mas pravdu, Frantisek je takovej hodne pecujici tatinek...a starostlivej...casto vic nez ja
:grinning: :sweat_smile:
taky se mi hodne libi, jak se Tondovi venuje a neni to jen o tom hrani si, ale dokaze ho obstarat se vsim vsudy uplne sam....opravdu nemuze jen kojit, jinak uplne vsechno udela bez problemu, dobrovolne a rad a jeste se u toho s Tondou mazli, blbnou atak...
jsem za to fakt rada....
3. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
urbi : to byl teda den.... :sweat_smile: , fakt si "uzivas" koukam.... :unamused:
3. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
leni : to me mrzi, ze mate takove prblemy s jidlem...rikas ze to trva tyden ? snad to jsou fakt jen ty zoubky, kdyz nechce ani dobrou kasicku...a jogurty taky odmita ? me kdyz Tonda obcas nechtel obed nebo kasi, tak jogurt skoro vzdycky (krom tech 3 dnu, kdy ho boleli zuby, tao fakt taky nechtel nic)

kdyz ma Tonda den, kdy u jidla dela kraviny, u nas to je tim, ze ho jidlo zdrzuje od zabavy , tak mu taky poustim TV :sweat_smile:
u kase ted pravidelne kouka na Vecernicek :sunglasses:
3. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Stani : jak mel Tonik tri dny 38,5, tak jsem mu dalvala leky, nenechvala jsem to jen tak, s tim ze to jsou n¨jen zuby....
davala jsem bud Nurofen pro deti nebo Panadol baby....
podle me mu rostli stolicky a proto horecky, ale radsi se zeptam doktorky. TO mi pripomina, musim Tondu prihlasit k zubarce a vubec nevim kam :sweat_smile:
nedivim se, ze jste jeli na pohotovost, kdyz by bylo Tondovi neco, co bychsi nebyla jista, tak bych taky jela. Lepsi prijet nekolikrat zbytecne nez jednou pozde...
nevite jak se pozna zanet str. ucha ?
3. bře 2009 v 18:11  • Odpověz
Míšo, tyjo, to jste měli den :rolling_eyes: Filípek je ale už kus chlapa :wink:

Petru, jasně, frgály můžeš klidně zmrazit - my jsme je postupně vytahovali z mražáku ještě pár měsícú po svatbě :grinning:
3. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
Ne měsícú, ale měsíců :grinning:
3. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
hermi : však mi víme, že to byl jen překlep :grinning: :grinning: :wink: :wink:
3. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
však MY víme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak jsme dnes byli s Danym na kontrole, tak poslech ještě nemá čistý, chrčí a ten kašel má pořád hodně velký, tak mu předepsala dr další kapičky na kašel a v pátek máme přijít na další kontrolu. Tak snad to už bude lepší. Dostali jsme pochvalu, že jsme to tak zvládli, že jsme nebyli hospitalizovány ...
Dany dnes už byl v pohodě, sice sem tam má záchvat kašle, tečou mu slzičky ... ale jinak už zase řádí :sweat_smile: Dneska začal dělat paci-paci ... to je tak krásný, on se teda netrefí ručičkama na sebe, ale jakoby tleská a strašně se u toho směje ... no to je slaďoch :sweat_smile:

Petru, určitě se s Danym chystáme ještě před srazíkem někam vyrazit. Ono je to těžký ... protože ze začátku byl Dany prcek, když bylo hezké počásko a taky jsme měli to ubrečené období, no a potom už byl podzim a zima ... takže snad teď na jaře to už bude lepší, jak pro nás, tak pro Danyho
Včera jsem objednala cestovní postýlku, tak ji snad brzy vyzkoušíme ... rádi bychom v dubnu nebo v květnu na Šumavu, ale nejdřív ještě vyzkoušíme zatím víkend než pofrčímě někam na víc dní

Leni a co zavolat doktorce? Třeba by poradila ...

Míšo, tý jo ... to je síla ... tak věřím, že už vše bude v pořádku
tou marokánkou jsi mi normálka uděla chuť ... tu bych si dala ... :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy jste se činily...

Včera byl asi celkově nějakej divnej den...Andulína v noci od půl jedný brečela ze spaní, tak jsem si ji vzala k sobě do postele. A to jsme jí večer dali panadol...no a v pět ráno kamistad na zuby, tak to na chvíli zabrala, ale dovedete si představit, jak jsem dneska vypadala.

Stáni, z čeho má vyrážku?
Míšo, teda to je psycho s těma doktorama, co?
Petru, frgály závidím...mňam. Taky bych si dala.
Moni, tak hlavně, že je líp. To je teda kluk šikula, když dělá paci paci, jestlipak jsi ho za to nějak odměnila?

My byli dneska na rehabilitaci, Andulka se předváděla, přehazovala si hračky z ruky do ruky, otáčela se, jak jsme chtěly, tak to bylo fajn :slight_smile: Zoja ji konečně viděla pořádně v akci. Začínáme dělat "letadlo" tak pak se prej vzepře na nataženejch rukách, hodí si nožky pod prdelku a šup na lezení :grinning:

Jo, s tím alkoholem...tady ve Kbelích bydlí holčina, co ji znám z MK a její manžel je Švéd ( a víte, jak ti to maj s alkoholem...zákazy a prohoibice) a jeho ségra jí říkala, že dělali výzkum ( Švédi) a že se alkohol nedostává do mlíka, že je to nebezpečný hlavně kvůli manipulaci s mrnětem. A taky že po víně je mlíko nakyslý, ale pivko je naopak doporučováno, hlavně černý, prej irský maminky ho maí takřka předepsaný od lékaře :slight_smile: Tak jsem se podle toho za řídila měla v pátek 3 ( malý, ale motala jsem se hezky cestou dom :grinning: :grinning: :grinning:)

Dneska jsem taky potkala jednu známou, čekaj druhý mimino a představte si, že jim před Vánocema řekli, že je mrtvý, po Vánocích, že dobrý. PAk jim blbě udělali screening a posílali je do Gennetu...no, naštěstí je mimino naprosto zdravý, ale to musí bejt teda psycho. Zlatej můj pan doktor.

JDu se pomalu připravit na spánek, uvidíme, jestli mě prdelka nechá trochu vyspat. Dala jsem jí nemléčnou kaši...no, spíš jsem zahustila Nutrilon, tak uvdíme. JE to nemléčná od Beby a fakt jí chutná. Je dobrá, taky jsem ji chutnala. :wink:

Jo a s prdama...Míšo, kupte probiotický kapičky. Sice jsou drahý, ale my po nich měli absolutní pokoj. A to široký balení je sice blbý, že nemůže tak kopat nohama, ale zase má tepý na bříško a to je dobře. Držte se.

Sorry za románek :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz
Medi, my romány rádi. :grinning: A na Petru nemáš. :dizzy_face: No a já taky nejsem zrovna stručná. :grinning:
No to právě nevím, z čeho má Mišák vyrážku, jestli to má souvislost s těma horečkama nebo ne... Snad to nebude nic vážnýho. :slight_smile: Dneska jsme se sice k doktorce vydali, ale jak jsou jarní prázdniny (což mi nějak uniklo...), tak je tam jen dopoledne. Takže zítra šupajdíme znovu. :slight_smile:
To je Andulka šikulka, taky dělá pěkný pokroky. :dizzy_face:
S tou známou je to drsný. No hlavně, že to zatím vypadá dobře. :dizzy_face:

Moni, to musí být úžasný, jak dělá Dany paci-paci. Mišák to začal dělat, myslím, až v lednu. Jak se to naučil, tak to dělal často, ale teď už tím šetří. A dělá to, jen když chce on. I když občas se mu to povede, i když mu někdo řekne. :slight_smile: Nic dalšího se mi zatím nepovedlo ho naučit. :slight_smile:

Míšo, s doktorama jste si teda pěkně užili... A Filípek už je pořádnej chlapák. :slight_smile:

Petru, k zánětu stř. ucha napíšu víc zítra, ale právě mi to přišlo takový nejasný...
Prosím, ještě ke golfkám. Co se týče velikosti, jsou větší (prostornější) než sporťák? Sice jsem je viděla naživo, ale nějak si to neuvědomuju. :dizzy_face:

Dobrou noc. :slight_smile:
3. bře 2009 ve 23:59  • Odpověz
autor
Medi : Andulína je sikulka.... :dizzy_face:
s tou znamou je to teda sila... :sweat_smile:

stani : golfky jsou samozrejme min prostorny, navic dite v nich jeste roste....ale vejde se tam i s fusakem a to je hlavni. a taky je tam mensi kosik....takze zadne velke nakupy... :sunglasses:

dnes jsem trochu unavena, tak zadne romany nebudou....
dorou
4. bře 2009 v 00:48  • Odpověz
Petru, díky. Já jsem si myslela, že jsou menší nebo přibližně stejně velký, tak mě překvapilo, když mi kamarádka psala, že se pojedou podívat na golfky, protože malá je s fusakem ve sporťáku nacpaná (mají taky Roan).
No občas kočár vypadá jak náklaďák, když jedeme z nákupu. :grinning:

K tomu zánětu stř. ucha. V knížce píšou, že příznaky jsou: neklid, pláč, dítě si sahá na bolestivé ouško, bolest v uchu budí dítě ze spánku, ucho je citlivé na dotyk, dítě na postižené ucho špatně slyší, rýma, vysoká teplota, další příznaky spojené s katarem horních cest dýchacích (bolest v krku, bolest při polykání, zvětšení krčních mízních uzlin).
Doktorka mi říkala, že takhle malej by si na ouško možná ještě nesahal, ale že by byl neklidnej a plačtivej. Což jsem se bála, jestli poznám, když je Mišák celkem vzteklounek i normálně. :slight_smile:
A v Motole mi ještě Dr. říkala, že většinou děti nechtějí pít.

Dneska jsme byli u Dr. Když jsem jí řekla, že měl Mišák 2 dny horečku a pak už v pohodě, tak se zeptala, jestli nemá vyrážku. Já že jo. Tak že je to učebnicový průběh nějaký virový infekce - 2 dny horečky a pak cca 4 dny vyrážka. Tak léky žádný a do soboty máme být doma v teple. :slight_smile: A na plavčo ještě příští týden chodit nemáme, tak snad to Mišák za 3 týdny nezapomene. A někdy si to budeme nahrazovat.
A ještě Dr. říkala, že během tý vyrážky bude Mišák asi trochu vzteklej, tak jsem odpověděla, že to je normálně. :slight_smile: Že je zlatíčko, ale vztekat se umí. No ale je pravda, že je teď mrzutější ještě o něco víc, zvlášť, když je unavenej. Dneska už jsem měla celkem dost. Tak snad se to zlepší. :slight_smile:
Jinak Mišák už se staví celkem v pohodě a už celkem obstojně leze, čím dál líp a rychleji. Občas se ještě plazí, ale už ne moc často. :slight_smile:

A po cestě domů jsem se poprvé stavila v dětským sekáči (měly by to být věci z Anglie), co tu máme. Už jsem hodně dlouho nic nenakupovala, hodně jsme toho zdědili. Sháněla jsem svetr a košili. A nakonec jsem koupila 2 trika s kr. rukávem, 3 trika s dl. rukávem, kalhoty, 2 svetry a 2 košile, celkem za 880. Ještě je to Mišákovi větší, jsou to velikosti tak od 1 do 2 let. Ale do toho doroste. :slight_smile:

Zatím papa. :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky
Stáni, tak to je dobře, že vás doktorka uklidnila ohledně Mišáka - je to šikula, počkej, ten se brzy rozběhne...

Medi, fakt je to pravda s tím alkoholem? ti nevím... probio kapky nemám, ale dávám mu Nutrolín B, což je údajně stejné složení, jen to není ta drahé...
a Andulína je šikovná co? paráda!

Moni, to jsem ráda, že je Danymu už líp... je to hnus tyhle nemoci...

já dnes byla u kadeřnice, mamka hlídala, takže paráda! jen teda mládě má zas bříško jak šutr, už se zase neusmívá.. :((((((((
4. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
stani : tak to doufam, ze bych zanet poznala...tohodle se docela bojim, ze neco nepoznam a zanedbam....

:unamused:

Míšo : kadernika zavidim, taky bych potrebovala, ale chodim k hrozne drahy a ted na to nemam....musim zmenit kadernici , abych mohla chodit casteji.

jinak u nas jsou ted docela novinky. Tonik se naucil vylezt na gauc (udelal to asi 3x) a umi konecne i slezt. Obcas mu to ale musim zduraznit, ze se musi otocit...rikam mu : jak se slejza ? takhle ne, tak hle spadnes, jak se slejza ? a vetsinou se otoci a zacouva dolu. Obcas mu ani nemusim rict, tak jsem rada, nektery breznatky uz to umi davno a je to fakt o starost min.

taky se v Roznove parkrat pustil a chvili stal bez drzeni, ale to bylo fakt jen par vterin. Dnes uz to delal vic....neumi si stoupnout v prostoru a stat, ale obcas se pusti u konferencniho stolku a stoji bez opory..

no a na zaver....asi 3x udelal 3 krucky bez drzeni...kdyz se pustil nabytku a sel ke me...ale vzdy to bylo jen , ze se zapomnel....je na sebe hodne oppatrnej a vzdycky radsi doleze nez by zkousel chodit...je to sranda.
4. bře 2009 ve 23:37  • Odpověz
ahojky!!

Stáni, to je dobře, že není Mišákovi nic vážného! a jak mu vůbec jde plavání, už se potápíte?

Petru, to je super, jaký dělá Toníček pokroky!!! musíš natočit nějaké video, at to taky vidíme!! :wink:

Medi, Andulka je fakt šikula!! a pořád ještě cvičíte tu vojtovku?

Míšo, mám kamarádku na Floridě a ta měla podobný problémy s mimčem, blinkal, měl hrozný koliky a zjistili mu alergii na kravské mléko, ale prý je to u takhle malých dětí neprůkazné, ty testy se musí opakovat, když jsou starší, no ale u nich má tu alergii tatka, tak to má po něm. No ale začali dávat UM a malej spokojenej, kamarádka pak ještě kojila asi do 3 měsíce párkrát denně, ale ten malej fakt po tom jejím mlíku blinkal, i když nic mléčnýho nejedla, tak toho pak nechala. No tak uvidíte, jak vám dopadnou ty testy. Ale koukám, že už je Filípka kus! :slight_smile:

Moni, tak to je fajn, že už je Danymu lépe!! no a to pacipaci musí být krásný!!! :slight_smile: je to šikula!

Jinak u nás pořád bojujeme s jídlem, včera u toho měl 2 hysteráky, dneska trochu lepší, aspon snědl pár lžiček k obědu. začala jsem mu dávat znova jen mrkev a vezmeme to od začátku, tak uvidíme, jak to půjde, když mu dám něco, kde jsou kousky, tak začne zvracet, no asi si ještě užijeme.:slight_smile: bude asi nežerka po mě. :slight_smile:dneska je Jendovi 8.měsíců.:slight_smile:
5. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahoj holky, Leni, já na to seru (pardon), jdu dneska pro nutrilon a prostě mu ho zkusím na noc trochu dát a uvidím... já už fakt nemám kde čerpat, v noci nespí, ve dne nespí.. kroutí se, blije.. a větu typu že to musím vydržet už fakt nevydýchávám...
5. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
jinak holky pardon, že sem teď moc nepíšu, nebo nereaguju.... ale prostě nějak nemůžu... :confounded:
5. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jeee, Míšo, já jsem to nemyslela nějak špatně, jsem asi něco blbě napsala....... já si taky myslím, že není nic špatného, když zkusíte UM, nejsem zastánce kojení za každou cenu a když bude Filípek spokojený na UM, tak proč ne!
5. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
Leni, právě, žes to napsala dobře!!! mě právě vadí, že já bych mu UM klidně dala, myslím, že to potřebujem oba být trochu víc v klidu, ale každej mi nadává, ať to nedělám a ať vydržím!! ale nikdo už mi neřekne jak!!! takže dík, žes mi potvrdila, že to třeba jinde pomohlo.. prostě dneska ten nutrilon koupím a zkusím to...
mlíka mám dost, dám mu, teď vyloženě vysílen usnul - vzbudí se za 10 minut, ruce nacpaný v puse a pláč... do toho to blití, průjem, nespaní.... nervy na pochodu...
já bych zkusila mu třeba večer dát trochu toho UM a pak dopít ode mně a uvdiíme, jestli třeba vydrží víc spát.. aspoň pro začátek...
5. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
Leni a ty testy... přesně to mi říkala kámoška, že jim to taky vyšlo, že je to ok, ale přitom to prý byla alergie.. zjištěna až později - dneska přišly první výsledky - imunoglobiny a to je ok.. po víkendu teprv budou ty alergie... ale např. včera jsem měla trochu kulajdy - mi to nedošlo - a zase blití, koliky... mi přijde, že je to jasné...
5. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
Míšo, nenech si od nikoho rozhodit!! je to jenom tvoje věc a nikoho jinýho! určitě bych mu to zkusila dát, za to nic nedáš, přece nemá cenu se takhle dál trápit!
5. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
no tak naše dokrmení UM dopadlo neslavně... vyplival to a byl natolik rozčílen, že se skoro nanajedl ani odemně... Medi, jak andulka prvně na UM reagovala?
co máte v plánu na víkend?
5. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky.
tak máme druhej zub a aby to bylo spravedlivý, našel ho tatínek. Dneska jsme byli na návštěvě u babi v Praze a pak u kamarádů skoro do sedmi, byla zlatá, hrála si, pérovala, otočila se zpět, ale asi nechtíc...jenže pak nám vytuhla kočáře a nechtěla usnout doma...tak jsem ji nakonec uspávala v objětí v posteli (tak poslední dny párkrát v noc spala, když ji braly ty zoubky) a trnu, kdy se znova probudí.

Míšo, vím, co to je, když ti všichni tvrděj, že to přejde. Nevím, co je ten Nutritin nebo jak jsi to říkala, ale ségře třeba zabraly laktobacily,. Baštíš je? Zkus to, nejlepší Laktobacilus acidofilus a pro mrňavky Lacidofil (třeba už zase jsou v prodeji). jinak Andulce míko chutnalo, ale vím, že v zářijovkách pár holek přikrmovalo dost brzo a stídaly všechno možný, a většina z nich skončila u Sunaru. Možná si zkus v lékárně říct, jestli nemají vzorky (kamarádka je dostla od svýho kámoše lékárníka), abys to vyzkoušela, co ti bude baštit. Hlavně prď na všechny kolem. Děláš co můžeš. Já si třeba hrozně vyčítala, že nekojím už plně, když bych měla...ale pak jsem si řekla, že co , 4 měsíce jsem kojila a ty mlíka jsou kvalitní, tak to nej jsem jí dala.
A třeba až se mu bříško uklidní, bude zase chtít mlíčko od tebe. :slight_smile:
5. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz
nazdar ženský!
hlásím se s mnohem lepší náladou - ráno jsem jela do nemocnice po opět šílené noci - na "pohovor" s jednou pediatřickou... s doktorkou jsem mluvila skoro hodinu, bylo to hrozně fajn, konečně jsem měla pocit, že mě někdo poslouchá (tím myslím nějakého odborníka, jinak v rodině a kambarádech a ve vás mám těch oušek naštěstí hodně). Hezky jsme si promluvily, ona mě hodně podpořila a naštěstí vynechala rady typu, ať to vydržím, neříkám, že mi dala nějaké zázračné rady, ale poslala ho ještě na další vyšetření - např. reflux, takže ve středu tam půjdem. Spíš má pocit, že se přepíjí a má hodně nezralý střeva a to všechno bylo ještě podpořeno nějakou virozou a to jeho trávení to všechno nezvládá... uvidí se dle těch výsledků a podle toho se dohodnem - jestli třeba nějak to zkombinujem s UM nebo zkusíme něco jiného... konečně někdo uznal, že těch jeho 1,8 kilo za 5 týdnů je fakt celkem dost a že má fakt velký bříško.. prostě mě to hodně zklidnilo, sama říkala, že do všeho je třeba dávat rozum a ne něco lámat přes koleno jenom proto, že je to dobré... že potřebujeme být v klidu a ne se takhle trápit.... zkrátka to bylo moc fajn, dala mi na sebe i mobil!!!!, že se jí můžu ozvat, kdykoliv budu cokioliv potřebovat... prostě konečně někdo, kdo mi k tomu něco řekl odborně ale zároveň lidsky a nezlehčoval to komentáři typu, že je to běžné a že se to spraví... ˇ

no a teď jako bomba jo! náš mimin je furž žlutej a po našem phovoru jsme zjistily, že to na žloutenku svádět nebudem, ale že je to z toho, že žeru hodně mrkve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mazec co? ale je fakt, že oči už nějakou dobu žlutý nemá, ale jinak je jak ta mrkev :grinning: ale to jen potvrzuje to, že on si fakt ze mě hodně bere a je hodně citlivej, že to všechno na něj takhle působí...

no a pak jsem byla u našich, odpočinula si, on spal v kočárku, takže byl taky odpočatej, dobře naladěnej a i se na nás smál... prostě najednou jiná máma, jiný dítě... najednou má člověk pocit, že další noc zvládne... že prostě bude líp... :wink:
6. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahojky holky, zdravím při neděli :slight_smile:
jaký máte víkend?

u nás celkem v klidu, ale spustu novinek, Jenda už krásně sedí s nohama dopředu, dřív seděl, ale dost se kinklal a padal a ted už se krásně udrží, no a začal lézt!!! Konečně dopředu!! no chudáčkovi to pěkně podkluzuje u nás na té dřevěné leštěné podlaze, ale leze pěkně, teda když chce.:slight_smile: a začal si stoupat na nožičky!!
tady jsme ho natočili jak leze
http://jelinci-jelinci.blogspot.com/

Míšo, to je fajn, že jsi si mohla promluvit s tou doktorkou!!! a že jste si odpočinuli oba s Filípkem!! tak nám dávej zprávy, jak to u vás pokračuje a držím palce, aby se to co nejdříve zlepšilo!!!!!!!

Medi, gratulace k druhému zubu!!!!! :slight_smile:
8. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
holky, kde se flákáte?? :grinning:

Moni, jak je Daníkovi?

Ještě u nás další novinky, co jsem zapomněla napsat, Jenda říká "něněněněně", když je naštvanej a "mama" když něco chce. A taky dělá paci paci od včerejška a ukazuje jak je velikej. Kluk šikovná, dělá nám radost. :wink: Dnes tu byli tchánovci, neviděli ho týden a nevěřili, co už umí. Tak! konečně ho tady můžu za něco pochválit! :slight_smile: a taky už docela jí, ale někdy je to s jekotem, no prostě ho to jídlo vůbec nebere, že by se na něco vrhal, to teda ne, musím mu k tomu pustit televizi, abych ho v té židli vůbec udržela. :slight_smile:
8. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
jé Leni, moc gratuluju k pokrokum !
Tak to Jeník zacal sedet, lezt a stoupat si stejne jako Tonda. Taky se vsim zacal kolem 8 mesice.
Ale Jenik to mel ztizeny tou podlahou, tak je to fakt sikula a rychlik....
a bez Vojtovky :wink:

my mame novinky tady : http://www.youtube.com/watch?v=sNw6VX4fzds

http://www.youtube.com/watch?v=No6ZQWejpPY

jak jsem psala, ze se obcas pusti a zkousi tapat, tak vcera a dnes se pekne rozjel. Je cim dal odvaznejsi a uz udela 5 krucku, kdyz si ho posilame nebo kdyz se zapomene..Je to uzasny. Taky cim dal casteji stoji v prostoru bez drzeni....dnes jsem neco nafotila...
8. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.