• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Petru, to je bomba, jak Toník leze na gauč a z gauče!!! a s tím chodítkem teda jede jak blesk!!! :grinning: tak to vám určitě uteče roku, vid? :slight_smile:

a s tím chodítkem, myslíš, že je to dobrá věc? a ještě jsem viděla, že máte takový ten nafukovací válec, měla ho myslím i Stáňa, k čemu to je?

v sobotu už má Toníček narozeniny vid? těšíš se? co dort, jaký bude?

Petru, přesně, bez vojtovky, já vždycky když Jenda udělá nějaký pokrok, tak si vzpomenu na tu pani doktorku, jak rikala, ze s tim bude mit Jenda velky problem.:slight_smile:
8. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
ahoj holky!

je to tak neuvěřitelný, co ty dětičky se během roku naučí... když vidím to naše miminko, které se už během těch 6ti týdnů taky změnilo k nepoznání, ale zároveň vidím ty vaše šikuly... to je úžasný! krásná videa!

Leni, co Anninka, jak se má?

Petru a jak se chystáte na oslavu? budete ji mít doma?

my tu měli včera kamarádku, dneska tchánovce a švagra a zítra mi přijede teta Alenka :dizzy_face: tak se na ní moooc těšíme, snad bude Filípek mít lepší den než dneska, kdy mu bříško teda docela vyvádělo, chudina náš malej... ale třeba včera mu bylo celý den dobře a to bylo spokojený mimi. Teď má nejlepší zábavu plastovou hrazdičku, ta se mu fakt líbí a kecá si tam s hračkama a směje se na ně...
8. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tý jo ty videa nemají chybu!!!!
Leni, to je neuvěřitelný, jaké Jeník dělá pokroky! To Dany je teda hodně pozadu ... když vidím, jak Jeník péruje na kolínkách a vůbec, jak rychle leze ... fakt šikulka to je! :slight_smile:
Dany se teprve teď začal přetáčet na břicho konečně i z druhé strany a nazpátek to vůbec ještě neumí a ani se o to nesnaží. Tak já nevím, že je tak líný ...

Petru, úplně jsem zůstala koukat na Toníčka ... jak vyleze v klídku na gauč, jak se tam postaví a zase si v pohodě sleze :grinning: Je to už velký chlap! A jak krásně vyloženě "lítá" s tím chodítkem ... to určitě uteče roku! :wink:
Tohle chodítko je prý super, lepší než to klasické chodítko ... my máme půjčené to klasické, ale moc do něho Danyho dávat v budoucnu nechci ... uvažujeme taky o koupi tohodle co máte vy ...
A co dortík pro Toníčka, už máš promyšlený jaký budeš dělat?
8. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Míšo, je super, že jsi se mohla sejít takhle s doktorkou, která maminu uklidní, podrží a pomůže :wink: určitě se vše brzy spraví!

Jinak Dany byl v pátek na kontrole, už je bez antibiotik, ale ještě dobírá sirup na kašel, ale poslech byl už dobrý, sem tam ještě kašle, už řádí, tak se cítí dobře ... :slight_smile: Ven máme chodit zatím po chvilkách.
Včera jsme byli celý den doma, bylo šeredně a dneska jsme byli na obědě u tchánovců, a potom na skok u známých na návštěvě, Dany byl celý den moc hodný, jen ho asi začínají trápit zoubky, moc nechtěl jíst v poledne, ani si nechtěl ovoce odpoledne, a vyloženě silou si dere dásničky ...
8. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
Moni, ale ale, copak mi tady "pomlouváš" mého oblíbence Anthonyho :angry: :grinning: to je náhodou borec! :dizzy_face:

a jsem ráda, že už je Danymu líp :slight_smile:. jsme se teď bavili s Tomem, jak by se jmenoval případně náš druhý syn a shodli jsme se taky na Danym :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, to je fajn, že ses mohla sejít s tou doktorkou, že vás uklidnila. Tak snad už to bude jen a jen lepší. :slight_smile:

Moni, to je dobře, že už je Dany zdravuška. :slight_smile:

Leni, týjo, to to Jenda vzal rychle, ty pokroky. Taky si vždycky vzpomenu na tu Dr., co vám říkala, že to Jendovi bude trvat dýl. Fakt je Jenda šikulka. :dizzy_face: A taky koukám, že leze, když ho něco zaujme, třeba mobil. :grinning: Takhle to měl Mišák s plazením. Pak už se plazil obstojně a hezky lézt začal až teď tak poslední týden, 14 dní. To je vidět, jak je každý mimčo jiný. :slight_smile: To klidně může Jéňa začít chodit dřív než Mišák. :slight_smile:
Ten válec je k tomu, že na něj mimčo může lézt a "válet" se po něm. Takže když se Mišák plazil a stoupal si na kolínka, tak se o něj opíral rukama,... no teď už ho to taky moc nebere, spíš ho zajímají ty míčky uvnitř. :slight_smile: No ale u vás by to už asi nemělo smysl, když Jéňa leze. :slight_smile:
Mišák umí paci paci, ale už to nedělá tak často, jako když se to naučil. No a nic dalšího se nechce naučit. Nebo že bych to flákala? :slight_smile:
Jak jsi psala, že Jéňa nechce jíst kousky - jak velký mu je dáváš? Mišák mi začal tolerovat kousky až tak posledních 14 dní. :slight_smile: No ale u jídla teď taky celkem blbne, ho to asi nebaví. :slight_smile:

Petru, tý jo, Toníček už teda válí. :slight_smile: To za chvilku bude běhat sám. :slight_smile:

Medi, gratulujeme Andulce k 6ti měsícům. :dizzy_face:
A dodatečně Jéňovi k 8 měsícům a Danymu k 7 měsícům. :slight_smile:

My jsme byli o víkendu doma. Nic zvláštního, jen teda nevím, po kom je Mišák nespavec. My bysme oba spali pořád. Mišák včera vstával v 6:15, pak teda přes den spal skoro 3hod (2x vstával, ale ještě usnul, je to snad jeho rekord spaní přes den) a dneska vstával v 5:30, přes den spal 2x40min. a večer usnul až po 21.h. :slight_smile:
A dnes máme s Petrem 7-leté výročí. :slight_smile:

Pa a dobrou noc. :slight_smile:
8. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
ahoj holky,
Moni : to je fajn, ze uz je Danymu lip...tak snad to vydrzi.

Miso : s tou doktorkou je to super.....nedivim se, ze ti to pomohlo. Moc bych vam prala, aby tech dni kdy jste s Filipkem oba spokojeny bylo co nejvic.

jinak, no nevim, jestli Tonik utece roku, uz ma jen posledni tyden cas :grinning:
jestli utece, tak to bude o fous.
:slight_smile:
slavit budeme v sobotu u nas doma, primo v den narozenin spolecne s tchanovci a se svagrem a v nedeli mozna se segrama a jejich rodinama, ale to jeste neni domluveny...s nasima, asi az tam pojedem.

s dortem jsem porad nevedela, menila svoji predstavu podle toho, jak se mi darili 3 dorty s mandlovkou co uz mam za sebou a vysledek je takovej, ze udelam asi dvoupatrovej. Spodek piskoty a tvarohovej krem, vrsek mramorovej korpus a slehackovej krem , cely pomatlat maslovym kremem s pudinkem, aby se dala na nej dat mandlovka...no a na mandlovce asi jen kyticky atak...a nahore nejspis figurka cmeldy ze vcelich medvidku nebo koupena figurka (nez se nervovat)
no uviidm...

jinak ja choditko nechtela, takove to jak se tam sedi se vsude nedoporucuje...nejenom kvuli zadum, ale ze se v nem deti i casto prevrhnou atak...a ani to co mame jsem moc nechtela, prislo mi to zbytecny. rikala jsem si, vsak on se nauci chodit i bez toho, ale na ruznych navstevach jsem zjistila, ze Tonicka hrozne bavi chodit kdyz se neceho drzi a tohle choditko mi nabidla jedna breznacka. Normalne stoji kolem 700, to bych asi nedala, kdybych dopredu nevedela, jestli si s tim bude hrat, , ale ona ho prodavala za 300, takze jsem ho vzala a nelituju. Tonda je z nej uplne hotovej...jak kvuli chozeni, tak i kvuli zvukum co vydava...takze treti zvukova hracka co mame doma..

valec jsem koupila protoze ho mela neter a dost si s nim vyhrala. Ma to pry podporovat lezeni nebo co....jenze na obalu psali, ze to je od roka, tak jsem mu to chtela dat k narozkam a jedna breznacka mi psala, jestli uz na valec neni pozde, tak jsem mu ho dala driv a uz bylo pozde...moc si s nim nehraje...
ale vim, ze neteri se hodne libil...ale je fakt ze byla mensi...

leni : video Jenicka je super, ani jsem ti ho snad nekomentovala....Jena dela fakt uzasny pokroky...uz to taky neni miminko, co ?

Tonda ted gauc a postel desne miluje...sice umi slezt, ale jak tam obcas skace, tak je blizko tomu to neodhadnout a spadnout, takze ho stejne porad hlidam...kdyz jen sedi ahraje si tam s hrackou, tak i neco delam, ale jakmile si tam zacne stoupat, tak sedim u gauce a jistim....
on je na sebe hrozne opatrnej, ale nekdy neco neodhadne...
9. bře 2009 v 00:06  • Odpověz
Ahoj holky, jsem brzda a nestíhám vás....U nás vše ok, mám druhej zub, Andulka se točí okolo pupíku jako korouhvička, pořvává na nás bababa a je teda omrněná a ukňouraná.
Včera byla další rodinná oslava...Honzík a tchýně narozky, švagr a jeho slečna svátky. Tak jsme si toho řevu užili požehnaně. U jiných než u mě vydržela chvilku a pak začlo mááááááááááááám máááááááááááám...jako mámo, kde jsi, tys mě tu nechala cizím napospas.

Dneska mám program se ségrou, veze sem k mýmu automechanikovi auto a pak je musím odvézt do Čelákovic. A odpo chci jít s holkama ven,t ak to snad klapne :slight_smile:

Videa jsou super, jsou to šikulové...Leni, jsem ráda, že tě intuice nezklamala a že Jéňa jede jako drak s temi pokroky. :slight_smile:

Všechny zdravím, prckům pusu a letím za tím kňouradlem :grinning:
9. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky
tak jsem tu měla celý den Alču a bylo to super!!!!!!! a to uznal i Filípek, bo se mu Alča hrozně líbila a smál se na ní a byl u ní totálně šťastnej... :dizzy_face:
9. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
Helou girls !!!

hlásím, že jsem dočetla, ale mám v hlavě jen krasavce Filípka, takže jsem vše zas úspěšně zapomněla....
registruji pokroky u dětí - holt to jsou šikulové, nemoci už jsou taky na ústupu, což jsem mooooc ráda, tak snad se máte všichni fajn.
9. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
ahoj holky,

alco, Miso , tak to je fajn, ze jste si to uzily... :wink: Alca je hodna ze dorazila.

jinak, ja se vratila z rocni kontroly. Tonik ma 10, 1 kg a 80 cm. Je to čahoun.
Dr. se libil, dela vse co ma, je zdravej, hezky ji, hezky spi atd...fakt si nemam na co stezovat :dizzy_face:
zatim pa
10. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahojky!!

tak my dneska taky byli na kontrole. :slight_smile: Jenda ma 9,3kg a 73cm. Moc jsme si toho s Dr. neřekly neb Jenda řval jak tur. Čekali jsme v čekárně asi 45 minut, byl ospalej a do toho tam řvalo dost dětí, tak z toho byl úplně hotovej a měl hysteráček. Nevím, jestli je to tím, že není moc zvyklej na malý děti, ted mi to dělá dost často, když jsme někde a jsou tam děti jeho věku, tak než se rozkouká, tak řve, je to takovej můj citlivka....no ted se bude muset trochu otrkat na tom plavání. Má už druhý zub a lezou mu další spodní, tak je zase uplakánek. :frowning2: Noci máme ted docela děsný, budí se kolem 23, pak v 1, pak kolem 3, pak třeba někdy ještě v 5 a v 6 vstává, doufám, že je to jen tima zubama.

Dneska tu mám naše, tak jdu vařit plněný papriky k večeři! mějte se fajn!
10. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky, gratulka k úspěšným kontrolám!

Leni, to je pak řetězová reakce co? řve jeden, tak řve druhej... škoda, že není častěji v kontaktu s jinýma dětma... ale stejně si myslim, že pozná, že to je stres a prostě reaguje...
ty zuby, to je děs.. nejdřív koliky, pak chvilku klid a pak hned zuby... je to boj, ale krásnej ne?

u nás - musím potichu - je už dva dny trochu líp - zjistila jsem, že prostě musí přes den hodně spát, asi mu tak to trávení líp funguje... je to jinak zlatý mimino, vůbec neřve, když ho to bříško nebolí... to jen kouká, směje se, "povídá"... a přestává být to malý chovací miminko, chce se pomazlit, ale pak zase položit, aby měl lepší rozhled...

jo a včera jsem zapomněla napsat, že jsem napsala příspěvek do diskuse o srazu, tak tam mrkněte... jsme se s Alčou shodly, že vlastně nevíme, jestli Monča platila nějakou zálohu a jak to vlastně s penízkama udělat... :wink:
10. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
leni : jenik je fakt macek, tolik kg mel Tonda v 10 mesicich. To je drsny, ze u dr. cekate tak dlouho. Ja obcas taky cekam, ale jen chvili a dnes prede nama bylo jen jedno mimino, takze pohoda.
Drzim palce, at se zlepsi noce.
:wink:
10. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že žijeme.
Dneska jsem šla zamluvit plavání, takže od 9.dubna plaveme, se těšíme. Jinak naše prdelka začala zvedat prdelku a snaží se hodit si nožičky pod sebe. Trochu jsem teď flákala Vojtovku, tak to budu muset napravit, aby na nás nekoukala ZOja zle.

Gratuluju k úspěšným kontrolám. My se osypali čímsi na bříšku, ale teplota není a žádný fleky v obličeji taky neměla, tak snad to není nic vážnýho a zmizí to. :unamused:
10. bře 2009 ve 23:45  • Odpověz
Ahoj ženy, jak se dneska máte? Po dlouhý době jsme ráno doma a nikam se neženem ...až v poledne, jdu na návštěvu do školy :slight_smile:
11. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
Míšo, no asi by potřeboval kontakt s jinýma dětma jeho věku, ale zatím nějak není kde. Máš pravdu, že je to krásnej boj :slight_smile: dneska v noci Jenda brečel a koukal na mě tima svýma ubrečenýma kukadlama a řekl "máma", jako on asi ještě nemá tu spojitost, ale je to krásný!!! :slight_smile: To je super, že je Fílípkovi trochu líp, držím palce, at to vydrží!!!

Petru, no u té doktorky to bylo včera hustý, v čekárně před nám 5 dětí a 2 po nás, malinká čekárnička, se fakt nedivím, že ty děti řvaly. V poslední době je tam takhle narváno, když jsme tam chodili na začátku, tak to byla pohodička, maximálně 1 dítě v čekárně, jsem z toho byla nadšená a chodila jsem tam ráda,ale tohle co je tam ted je děsný, tam příště půjdu úplně s hrůzou jak dlouho tam budeme zase čekat.

Medi, tak snad bude Andulka v pohodě a z vyrážky nic nebude. Tak to Andulka určitě brzo poleze vid? Taky budeme plavat od dubna, to jsem na ty naše dítka zvědavá, jak se jim to bude líbit.
11. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky,
už jsem písla na diskusi o chalupě, tak mrkněte :slight_smile:

Jinak aby toho nebyl u nás málo, tak jen co jsem vyléčila zánět v prsu, angínu, Daneček je fit už ze zánětu průdušek, tak mě a Martina postihla střevní viróza ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: V pondělí večer mě začalo být špatně od žaludku a celou noc jsem lítala na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechutný, ale já nevěděla, co dřív strčit do mísy :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Trvalo to tak celou noc a začal i Martin ... jsem se jenom modlila, aby to nechytil Dany. Dneska byl Martin ještě doma, měli jsme oba i teplotu, ale už je to mnohem lepší, i když jsme pořád na piškotkách.

Dany měl včera i dnes ukňourané odpoledne, já nevím, asi zuby ... pořád si něco strká do pusinky a brečí ... měl i zvýšebnou teplotu, tak jsem mu začala dávat na prořezávání zoubků homeopatika, zdá se, že pomáhá, už chrupká v postýlce. Za celý den spal jenom hodinku, tak mi po koupání už usínal na přebalováku.

Já se už tak těším ven, do soboty jsme neměli chodit ven, že dobíral antibiotika a od té doby je venku hnusně. :unamused: Mně už tak chybí sluníčko ... doufám, že zítra už budeme moct vyrazit s kočárkem aspoň na chvilku.

Leni, gratuluju k úspěšné kontrole u dr. :slight_smile: , Jeníček je kus chlapáka :sweat_smile: Já tohle čekání taky úplně nesnáším ... když jsem tam byla v čekárně a Dany měl ty horečky a teď úplně narváno, děti brečely snad všechny, my maminy nervózní ... no zlatě když se nemusí čekat ...
A jak Jeníček baští, zlepšílo se to, nebo jsi se na to ptala doktorky? Mně Dany teď taky jí hůř, včera nechtěl ani ovoce ke svačině, což je co říct ... ¨

Petru, taky super, že jste zvládli kontrolu na 1* :wink: Koukám, že tu čahounů budeme mít asi víc :sweat_smile: Kolik má tak cca dítě cm v jednom roce?

Medi, to je super, že jdete plavat, jsem zvědavá, jak se to bude Andulce líbit :slight_smile: My se chystáme až na podzim. Možná se Andulka obsypala po prášku na praní ... určitě to nic není, když to má jenom na bříšku a brzy to zmizí. A je to teda šikulka, že se snaží už o lezení ... Dany to začal sem tam taky dělat, hlavně když je nahatý, tak nadzvedá prdelku a dává kolínka jakoby pod sebe ... :wink:

Míšo, to jsem ráda, že je Filípkovi už líp! :wink: Dívala jsem na fotečky, je to fešák, moc hezký hošíček! :wink:
11. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
ahojky holky,
Mončo, teda vy si to taky umíte vybrat co? a krásný fotky, to je krasavec, ten bude mít ctitelek :slight_smile:

Medi, teda Andulína už poleze jo? to je mazec, nedávno mimino a teď už velká šikovná holka

Leni, jééééé to muselo být krásné!!!!! a řekkl to jako první slovo?

no a vyšetření - záklopku ještě nemá vyvinutou, budem zahušťovat nutritonem,ale není to nic patologického, alergie taky ok, ale na UTZ bylo vidět, jak moc je nafouklej a zaplynatělej... a to ani nebrečel, takže to takk hroznýž ještě nemohlo být... má prý ta střeva ještě nezralá, do toho tenkrát chytnul asi virozu a ta mu rozjela tyhle stavy... těžko říct, kdy se to ustálí... přechod na UM by nic neřešil.. on nemá hlad (naopak se přepíjí), takže ten ho v noci nebudí, budí ho to bříško... a to by prý měl i po UM...

tak jsem ráda, že je zdravej, snad mu ta střeva brzy začnou pracovat tak, jak mají... ale zase jsem si načechrala brka, bo tam z něj byli poprděný, jak je krásnej
11. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dneska se nám dítě posadilo v kočáře. Bylo to sice jen z pololehu, ale pak seděla docela dlouho....byla jsem ve škole pro nějaký papíry a šup, už seděla :slight_smile: Je nějaká zrychlená...asi to byl jen výkřik do tmy :slight_smile:

Jinak vyrážka trvá, zkusila jsem to potřít čajem, tak uvidíme, jestli to něco pomůže.

Leni, to je super!!! Bylas dojatá? Já jsem vždycky, když Andulka řve Méééém... :slight_smile:

Holky, byla jsem zase na bosu a dneska mě teda bolí úplně všechno. Zejtra jedu k babi do Úval na návštěvu, tak snad budem oK. Je to nahoru - dolů jak kdy, jak se vyspí. Teď zkoušíme uspávat v postýlce, aby usnula prakticky sama, tak to je takový podivný to spaní...no, snad to půjde.

Moni, zánět prsa...no fuj, to znám. A kde jste přišli k tý střevní chřipce? Chudáčci. Je mi vás líto :unamused:

Míšo, je to fešák, ten váš mimin :slight_smile: naprosto chápu...taky se dmu, když někdo chvál,í Anduli. Dneska rozdávala úsměvy na všechny strany na všechny mý kolegyně a kolegy...tak z ní slintali :sunglasses: :sunglasses:
11. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz
Medi, teda pár týdnů a Andulka bude běhat... to je šikovná opice

my byli dneska zase v mat. centru a odpo několik hodin na prochajdě, teď šel mimin spát a teda byl totální zlato - to je tak pohodový dítě, když je mu dobře... jen teda koliky se stupňují, takže prostě bez rourky a mé pomoci vydrží tak max 3 hodiny, v noci je to ale katastrofa, ráno ho budí takové bolesti, že už ani nebrečí, jenom píská bolestí... ale jinak ho člověk neslyší brečet, když mu ulevíme.. a mrkněte na fotky, jak se umí smát :dizzy_face: bych ho zežrala :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2507574&vReferer=%2Fphotos%2Furbi
12. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
12. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Medi, Andulka je šikula s tím sezením!!! :wink: to je super, že dělá takový pokroky! Medi a jak zkoušíte uspávat v postýlce, necháváte jí vybrečet?

Míšo, Filípek se krásně směje a už je tak velikej!!!!! Ale chudinka s tima kolikama, to musí být hrozný! Míšo a najeli jste na nějaký režim krmení, třeba po xhodinách, aby se nepřepíjel? tak snad se mu to brzo ustálí a bude to už jen to spokojený miminko bez bolení bříška.

U nás spaní stále katastrofa, řekla bych, že se budí už ze zvyku, ale za noc minimálně 3x, to jako miminko spikal krásně a budil se ve 3 a pak třeba spal až do 8.30, jeee, kde jsou ty časy!!! a papá už krásně, dokonce i moje domácí výtvory, jako kuře s mrkví, jabkem a květákem, teda pořád malé porce, ale evidentně mu to stačí.
13. bře 2009 v 07:49  • Odpověz
až ted jsem pořádně dočetla... teda Moni, to je hrůza, střevní chřipka, to si to teda "užíváte", tak hlavně at už jste z toho brzo venku! :wink:
13. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
Leni, režim.. spíš se snažim, aby přes den spal - tzn. chodíme hodně ven... ale mě prostě nepřijde, že by se tolik přežíral - kojim tak 5 minut z jednoho prsa! ale teď už se zabaví jinýma věcma, takže ani tak často prso nechce...
Leni, a co vyvádí jeník v noci? chce pít nebo si povídat? .... a šikulka, že už papá!

hele, už tu dlouho nebyla Petru, asi se připravuje na zítřejší oslavu
13. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky děvčata,

jsem ostuda, ale nějak vás nestíhám :sweat_smile:

Moni, koukala jsem na fotky Danečka - už je velikej :sunglasses: Snad vám je už líp a střevní chřipka je fuč!

Leni, to je dobře, že jenda už zas hezky papá :dizzy_face:

Míšo, ten Filípkův úsměv je bombastickej :dizzy_face:

Medi, Andulka je tedy šikulka....

mějte všechny hezký víkend a Toníčkovi přeji zítra krásnou oslavu 1.narozenin!
13. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, jen v letu

leni, uspávám tak, že ji položím do postýlky a sednu si, tak aby mě neviděla a dám jí ruku...začla si mastit očička dekou a usne. Někdy ani ruku nepotřebuje. Taky je fajn takovej ten mazlík - hračka - má to jen hlavu a místo těla hadřík.. Furt lepší než uspávat u nás v posteli a přenášet.

Dneska jedem nejdřív do Litomyšle a pak do Kameniční v Orlických horách. Naše HV mamka - prof. Jenčková slaví 60 a náš ročník pozvala na narozky. Tak jí secvičíme nějaký taškařice, už se těším na svý spolužáky. Honza i Andulka jedou se mnou, nabídla nám všem ubytko. Tak máme cest. postýlku a jsem na ni zvědavá, jestli tam bude chtít bejt. TeĎ mě napadlo, že tam může ještě být sníh, co? :frowning2: :sunglasses: No, uvidíme....
Držte palce, ať dobře dojedem a vše se zdaří. Děsně se těším na ty moje drahoušky. ti lidi z vejšky mi strašně chybí... :cry:
14. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Vše nej Toníčkovi k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :dizzy_face:
14. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
Toníčku, vše jrásné k narozeninám a ať děláš rodičům jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
holky, děkujeme moc za prani....
osalva je za nama, poslala jsem Frantiska s rodicema na prochazku a jdu spat :slight_smile: ....bylo to moc fajn, foto dodam az se vyspim :slight_smile:
rano jsem se u kojeni nejak dojimala, vzpominala jsem na prvni chvilky, kdyz mi ho prinesli a tak....je to proste tak skvely mit dite :dizzy_face: :dizzy_face:
byl to krasnej rok. Nemenila bych ani minutu.
14. bře 2009 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.