• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ranko!

Lenni :dizzy_face: to je bezva, že jsi v pořádku doma a jak se to pěkně chystá :grinning: Jéééé já sem na toho vašeho Jendu tááák zvědavá :dizzy_face:

Petru, to je super, že má Toník srdíčko v pořádku! O tom šelestu jsem někdy už slyšela, prostě to některé děti mají a nic to neznamená...

Já jdu dneska ke kadeřnici (v pracovní době :grinning: :sunglasses: ) - je to přítelkyně kolegy, tak jsem zěvdavá, co se mnou provede
18. čer 2008 v 07:14  • Odpověz
AHoj holky,
já se zase psychicky připravuju na zubaře...nemohla jsem dospat. Tak vás jdu jen pozdravit a myslete na mě :frowning2: BLe...mám bolavej zub, tak to asi b ude hustoles. Ale nechám si píchnout injekci...než stresovat Anduli...

leni, tak to je super, za pár dní je Jenda venku :slight_smile: Tý jo, to utíká strašně rychle...

moni, no jo a pak ty a pak já....to je hnedle.

jaji: Jka dopadl kadeřník? Určitě jsi kočka :slight_smile:

petru: No taaak...hlavně, že to není nic vážnýho, Toník je šikula :slight_smile:

JDu se oblíct a namalovat nějakej obličej....ach jo. Já nechcíííííííííííííííííííííííííííí :confounded:
18. čer 2008 v 08:24  • Odpověz
Tak jsem zpět...nebyl to kaz, ale jen zduřelá dáseň, takže pohodička...jen to vyčistil kysličníkem a nic víc...jsem ráda. Další kontrola v září ....do tý doby se uvidí...:grinning:
18. čer 2008 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky, hlásí se případ z případů - já jsem fakt na pěst - jestli budou děti po mě, tak je lituji předem :grinning:

včera večer jsem se totálně zes...a - ale fakt to se mi ještě nestalo, Tom z toho byl chudák vyjukaný a byl připravenej mě odvézt na Bulovku, na netu vyčetl, že těhotný, když to takhle je silný, se mají odvézt... no já myselela, že to je moje poslední.... pak se mi trošku ulevilo a napadlo mě, že se podívám do příbalového letáku toho Ascorutinu - no a tam píšou, že při předávkování tím ascorutinem se to může objevit -takže na mě opět silná dávka stejně jako u toho utrogestanu :grinning: - a to je jen vitamín!!!§ ale je to možná i tím, že já jinak jím hodně ovoce, takže vitamínu C mám hodně a do toho to céčko z toho Ascorutinu a předávkování je na světě :grinning: - já jsem fakt případ, mě by si měli někdě vystavit :grinning: - už je mi líp, ale totálně mě to vyčerpalo, takže dnešek místo učení asi prospím :grinning: - no co... nějak bude

Alčo, tý jo, bledá závist s kadeřníkem, já už vypadám naprosto tragicky - totálně zanedbaná - čekám, až se dostanu ke kadeřnici do PE - snad příští týden, ale moje vlasy je jedna velká hrůza - stříhám to už sama a o melíru nemluvím :grinning: - no uvidíš snad zítra - nevypadám zrovna jak reklama na mateřství :grinning:
no a abych šla k tomu mému - tak z neschopenky 6000,- dávat skoro 2000, - za kadeřníka mi přijde fakt luxus...

Medi, chudinko, zubař... bleee.... přežij to - a injekce se může? to je dobrá zpráva :wink:

Petru, príma, že Toník je v pořádku, taky jsem už o tom slyšela, tak bude OK :wink:
18. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
Je Medi, paráda :dizzy_face:
18. čer 2008 v 09:37  • Odpověz
UPOZORNENI

Ahoj kocky,
nezlobte se, ale behem zitrka vas presunu do Volne diskuse (dnes vas jeste necham tady, abyste si to alespon nektere stihly precist a pak se nedivily, kam se ztratilo vase tema). Sekce Spolecny termin tady na konikovi je pro kocky, ktere cekaji/maji miminko ve stejnem mesici, roce atd.
Diky za pochopeni
Zirafka
18. čer 2008 v 09:55  • Odpověz
OK Zirafko, snad se tam všechny najdem :wink:
my čekáme sice miminka ve stejném třeba desetiletí, ale co naplat :grinning:

tak holky, nikde nikdo, tak jdu zkusit nějakou snídani a jdu se zase předávkovat - po konzultaci s doktorem snižuju dávku a případně vysazuju úplně :wink:
18. čer 2008 v 09:59  • Odpověz
míšo: teda holka, ty prostě nemůžeš fungovat jako všichni ostatní,co? Pořád nějaký specialitky...že se nestydíš. Chudáci doktoři :wink:
18. čer 2008 v 10:16  • Odpověz
Medi, já už se právě stydim - proto jsem dnes nevolala mému doktoru, ale mamka zavolala doktorovi v PE - už je radši střídám, na jednoho to je moc :grinning:
18. čer 2008 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,

ten koník mi dneska pořádně blbne. Pořád vypadává.

Leni, tak to je dobře, že jsi doma a že je všechno v pořádku. Jsem moc zvědavá, kdy budeš mít Jendu u sebe. Já mám všude psaný, že se Mišák narodil 36+5, ale ono to bylo už 36+6, protože na příjmu jsme byli v 0:30 – to už byla sobota. Ale doktor to počítal a zeptal se, jestli jsem 36+5 a já jsem souhlasila, protože jsem to brala, že je ještě pátek. A on to asi počítal od toho mýho termínu, ale ten byl o den později, protože v tom nebyl započítaný 29. únor. Ale ten jeden den – to už je stejně jedno. J
S tím CS je to zajímavý, jak to má každá jinak. Já jsem měla CS 1 od 31.týdne a to jen proto, že Mišák naléhal hlavičkou (což si myslím bylo i tím, že mám povolený pánevní dno). Ještě 4 dny před porodem jsem měla na kontrole CS1. A při příjmu v porodnici jsem měla čípek zavřený. A cca po 5 hodinách byl Mišák na světě.
Tak moc držím palečky, ať máš porod stejně „pohodový“ jako já a Petru.
A ještě otázečka – už jsi měnila tu zdr. pojišťovnu na OZP?
Holky, prosím, můžu taky poprosit o SMS až bude Léňa rodit? Doufám, že to s váma budu moct prožívat. Taky budu určitě dojatá, to jsem už teď, když na to jenom myslím.
Zítra jedu za kamarádkou, co má termín na konci července, ale prý to hrozí dřív, tak jsem zvědavá. Míšo, budeš zítra na Ládví?

Petru, gratuluju k úspěšné kontrole. To je Toníček už kus chlapa. To se pronese, co? Já tipuju, že Mišák má něco přes 5kg a když ho nosím, už mě celkem bolí ruce, hlavně pravé zápěstí. Jsem zvědavá, kolik bude vážit na 3 měs. kontrole v červenci. Je to dobrá posilovna, jsem ráda, že jsme začínali na nižší váze a přírůstek je postupný.
Fakt obdivuju, jak je Toníček hodnej. Ale zasloužíš si to, za ty problémy v těhu i s rodinou předtím. Vždycky na vás myslím, když Mišák brečí / křičí / řve. No, myslím na tebe hodně často – dneska skoro celý dopoledne. Snad ho to časem přejde, jsou na tom jiní hůř. Holt je asi Mišák vzteklounek po tatínkovi a ubrečánek po mamince. Ale teď už asi 2 hodiny spí a v noci už je to taky lepší. Jen ty rána a dopoledne zvládám hůř, to se nějak nemůžu probrat.

Míšo, koukám, že si vybereš všechny vedlejší příznaky, co? Moc držím palečky, aby všechno bylo v pořádku. To budeš mít taky určitě hodný mimčo.
Jinak jsem na tebe vzpomínala – teď o víkendu se v areálu bohnické léčebny běží mistrovství republiky ve sprintu v orientačním běhu a náš oddíl to pořádá a máme doma mapy. Docela bych to ráda viděla, ale je to pro nás trochu z ruky (i když je to od nás vidět, cesta je tam dlouhá).

Zatím papa a omlouvám se za román.
18. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz
ahoj Stáni :dizzy_face: - teda ty jsi romanopisec - uvidíš, že Míša se vyřve a pak bude hodnější - já prý byla taky taková a jaký je teď ze mě andílek :dizzy_face: :grinning: :grinning:

a díky za podporu - ve dvanáct jsem snědla oběd a probudila jsem se teď .... no to asi nebudu zítra na té zkoušce vyprávět :grinning: - no nic, jdu se už fakt učit - resp. si to číst....

tý jo, ten běh to bude super, je tam náhodou fajn prostředí - no máte to fakt daleko, to jsme se přesvědčili, když jsme jeli k tobě -ale o víkendu to jde - přes den je to pakárna

zítra doma nebudu, jdu na tu zkoušku - máme jí odpoledne ,pojedu tam nějak po obědě a pak, když to zvládnu, tak jdem s alčou na "vínko" :grinning:
18. čer 2008 ve 14:23  • Odpověz
autor
Míšo : ty jsi fakt exot !!!! :grinning: Neznam nikoho, kdo by mel vsechny vedlejsi ucinky z pribalovych letaku :grinning:
ty si to teda taky vyziras....snad budes mit o to hodnejsi dcerecku :wink:

Stani : ty jo, Misak uz ma kolem 5 kil ? Tak to nas za chvili dozene a skoro bych typla, ze bude mit ve trech mesicich vic nez my ted..... :wink:
Ten plac brzo prejde, neboj....znam jen velmi malo deti, co breci dyl nez tri mesice... :wink:
pockej, az bude Misak behat, treba bude poslusny synecek a Tonda bude hyperaktivni tornado :sunglasses:

pred chvili jsem se vratila z druhe kontroly kycli (a z nakupu apod.). je to opet v poradku, takze jeste jedna kontrola v pul roce a kycle mame za sebou...To je desny, kolik clovek v prvnim roce ditete slita doktoru :sweat_smile:
18. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz
autor
holky, cejtim tu Tondovi hovna, myslite ze by mohl smrdet z predsine do obyvaku ? :astonished: :sweat_smile: Dospava v kocarku... :slight_smile:
18. čer 2008 ve 14:40  • Odpověz
Petru, já jsem fakt exot, já vím - a to přísahám, že ty příbalový letáky dopředu nečtu, takže možnost, že si to vsugeruju, není.... no snad bude dcerunka jak andílek :grinning:
ale shodli jsme se, že bude lepší, aby to byl kluk, protože to by zdědil víc vlastností po tatínkovi - hlavně teda ty nemoce.... takže chceme kluka :grinning: - další exotka jako já, to už by tatínek nezvládl :grinning:

tak to je fajn, že kyčle máte v poho - hele a platíte za ty doktory ten poplatek?
18. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz
autor
urbi : za povine vysetreni se nepalti...takze za kycle jsem zatim neplatila...ale treba za tu kardiologii uz jo....a u detsky taky neplatim, protze to jsou povinne preventivni prohlidky. Platila bych jen v pripade, kdybych tam sla treba s tim, ze ma Tonda rymu.

Jinak na tech kyclich delaji detem sono a ten doktor (nakej cizinec) s Tondou zachazel jak s kusem masa u reznika :astonished: :sweat_smile: ...Tonda byl v pohode, ale normalne jsem mu musela drzet hlavicku, pac doktorovi bylo uplne jedno ze mu visi dolu ze stolu :sweat_smile: ....zensky doktorky s detma zachazej hrozne jemne (pediatricka, kardiolozka), ale tohle bylo fakt neco...Nemuzu rict, ze bych na nej byla nastvana, bylo jasny, ze Tondovi neublizi, spis me to zarazilo a tak trochu pobavilo....Tonda tam fakt lezel jak kus masa :grinning: :sweat_smile:
18. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
urbi : to muj deda je presne ten tip, co si letacek precte a hned vsechny vedlejsi ucinky ma :grinning:
18. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Uff, tak se mi podařilo po celém dni vás dočíst a zároveň snad i odeslat příspěvek. :sweat_smile: Už ho píšu potřetí, vždycky mě buď něco vyrušilo, nebo jsem si okno přepsala jiným internetovým oknem anebo se MK zasekával. :rolling_eyes:

lennik: Tak to je super, že jsi doma. :wink: Teda mně taky připadá, že to nějak uteklo, ale teď to vypadá, že to aspoň budeš mít rychle za sebou a Jeník snad bude dělat už jen samou radost. :slight_smile:

urbi: No prosím tě, co děláš? :grinning: :wink: Holka mě z tebe jednou picne, už ty vitamíny radši neber jo? :wink: :dizzy_face:

mysojc: To mě mrzí, že Honza tu zkoušku nezvládl, ale nějaká německá literatura, to je hnus. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Určitě to v opravný termín už vyjde. :wink: Jo a gratuluju k úspěšné a klidné kontrole u zubaře, já se tam chystám už rok a nějak se tam nemůžu dokopat.. :sweat_smile:
18. čer 2008 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky holky,
běžím se na vás v rychlosti juknout, co jsem na mateřský, tak vůbec nestíhám :grinning:
Ještě peru deky, povlečení do kolébky, osušky a tak ... a zítra mě čeká žehlení pidi-věciček, teda až zaleze slunko :sunglasses: Ráno jsem byla na pokecu u kamarádky v práci a potom jsem se stavila ještě za mojí kolegyní z práce a přišla jsem domů úplně z toho tepla k.o.
Odpoledne čekáme návštěvu, tak rychle tady uklízím, co se dá a dala jsem do pečení šnečků z toho listového těsta, jak se to plní šunkou a sýrem ... já to zbožňuju :sweat_smile:

Míšo, to je nářez ... fakt mi tě je líto, že si takhle všechno "smlsneš" :unamused: , tak hlavně, že je dnes už líp! :wink: Ale že s tebou takhle zatočí i vitamíny ... :confused:

Medi, tak to je fajn, že to nakonec byla jenom dáseň ... já jsem na zubaře strašná posera ... dobu mě taky trápí dáseň, takže to léčím po domácku ... pořád si na to něco mažu a tak ... čeká mě rentgen celé tlamičky po porodu, tak se uvidí, zda tam nemám třeba mezizubní kaz a tak, jelikož teď tam zubařka nevidí nic ... ale bojim,bojim už teď ... snad víc než toho porodu :sweat_smile:

Stáni, věřím, že se Mišák zklidní a bude míň plakat, až mu bude přes 3 měsíce ... někde jsem četla, že po třech měsících dochází u dětí ke zvratu a to máš už za pár! :wink: těším se na další fotečky Mišáka, jsem zvědavá, jak je už velký. Má už teda krásnou váhu! :slight_smile:
Já mám CS od 32tt.. 2CS, tak jsem zvědavá příští týden v úterý, zda se to zvýší nebo to bude stejné. Ale mohlo by to tak hezky nějak pokračovat a připravovat se k porodu ...

Amorous, kdy jedete na tu dovču? Kdy jsi naposledy v práci?
18. čer 2008 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky,
Medi, díky za avízo o přesunu :wink:

Petru, to mám radost, že má Toník srdíčko i kyčle v pořádku!

Lenni, jsem zvědavá, jak dlouho ještě Jéňa vydrží v bříšku, ale snad si vybere správný okamžik :wink: a porod proběhne, jak má. Je dobře, že nemusíš trávit poslední dny těhotenství v nemocnici.

Míšo, achjo, Ty si fakt musíš vyžrat všechno :frowning2: Hůavní je, že víš, z čeho to máš a když snížíš dávku, bude to dobré (ale je mi jasné, že kvůli tomu špinění Ascorutin úplně vysadit nemůžeš). Nežádoucí účinky léků si už taky raději nečtu :grinning: Budu Ti držet palce na zkoušce :wink:

Holky, taky jsem exot, ovšem úplně jiný než Míša. Mám totiž problémy s nějakou obsesí - jako jestli jsem zamkla auto, jestli mám klíče a někdo mi je neukrad atd. (jsem docela roztržitá, tak se snažím u si "důležitých činností" dávat pozor, ale ne vždy se zadaří). Včera jsem byla v práci do devíti (od sedmi ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), a protože jsem odcházela poslední, zamykala jsem a kódovala budovu - u toho jsem si dávala pozor, tak jsem věděla, že je to OK. Doma jsem se umyla a už sebou plácla do postele a četla, a když jsem chtěla v deset zhasnout a spát, uvědomila jsem si, že si nejsem jistá, zda jsem v jedné místnosti v práci zhasla. Hned jsem chtěla vyskočit z postele a jet tam, ale snažila jsem se ovládnout a uvědomit si, zda jsem zhasínala či ne, ale nemohla jsem si to vybavit. Nevadilo mi to z bezpečnostního hlediska, ale proto, že některé kolegyně chodí do práce dřív než já a vypadala bych, že na mě není spoleh, když ani nejsem schopná pořádně zhasnout :grinning: Chvíli jsem přemýšlela a o čtvrt na jedenáct jsem se oblekla a jela do práce (ještě štěstí, že auto neměl s sebou manžel). Samozřejmě, že všude byla tma :unamused: Ale pak jsem měla aspoň klidné spaní :grinning: Magor, no.

Jinak teď jsem byla skoro slaměná vdova, manžel měl v práci jakýsi meeting se zahraničními partnery, tak chodil domů, až když jsem spala. Dnes už jim to ale skončilo a jdeme na bazén :dizzy_face:
18. čer 2008 v 18:21  • Odpověz
AHoj holky, tak perné odpoledne je za námi :slight_smile:
Byli jsme na obědě s mým spolužákem z vejšky, bylo to moc fajn :slight_smile:, pak na kontrole s prstem a nakonce s tchýní na nákupu a u nich na kafi...a teď jsem ještě přepisovala jeden včerejší výklad kamarádce- mají problémy s příbuznýma, co bydlej pod nima... a teď večeřím ( HOnzík mi namazal houstičky a přinesl, když viděl, jak jsem v letu...)..
Uf, tak a teď půjdem vymejšlet nápisy na tričko pro strejdu, kterej má narozky ( koupili jsme mu prima plážový outfit - takový prdlý květovaný kalhoty a tílko...je to dobrej pošuk, jak ho znám, bude to nosit :grinning: )

Hermi: Taky dobrý....to nevím, jestli bych vstala...

moni: to bude Ok...určitě máš zoubky jako perličky :slight_smile:
18. čer 2008 v 19:31  • Odpověz
ahoj holky - Medi, ty jsi fakt číslo....

Monča koukám má plné ruce práce a Herminka nám trošku blázní :grinning: - Hermi, z toho si nic nedělej, jednou jsme se vraceli kvůli žehličce - už jsme byli za Prahou a máme to přes celou Prahu a jednou jsem volala paní domácí a ta se sem musela jít podívat - no a několikrát jsem se vracela z práce - to mám naštěstí kousek - ani jednou samozřejmě nebyla zapnutá...

já se pro dnešek doučila, ještě na to mrknu trošku dopoledne a půjdu na věc - snad to dám... je to zvláštní, těšila jsem se na to celých pět let - na poslední zápis do indexu a teď je to pro mě to samé, jako že třeba půjdu nakoupit.... :grinning:

tak ale jsem dost unavená, tak půjdu spát - mám ještě tak 20 minut, než začne působit noční utráč, tak třeba stihnu ještě něco přečíst nebo vyluštit sudoku - no i když.... :grinning:
dobrou holky
18. čer 2008 ve 23:18  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem dnes byla poprve venku bez Tondy...a v podstate to bylo vubec po treti, co jsme spolu nebyli dyl jak dve hodiny (pred tim byli dve prochazky tchynovcu)...bylo to takovy divny...pripadala jsem si desne dezorientovana a bezruka...proste uz me cast chybelo....A na to, ze mam mimco teprve tri mesice, tak uz jsem desne mimo...Nejdriv jsem na netu hledala do kina nizkopodlazni spoj, na zastavce jsem malem mavala na autobusaka..a porad jsem cumela kde jsou bezbarierove vstupy... :sweat_smile:
se divim, ze jsem do metra nejela vytahem.

No ale Sex ve meste byl naprosto supeeeeer !!! Kdo nema rad ten serial, tak to pro nej nema cenu, ale ja jsem se vytecne bavila...vid Anni ? :wink:
fakt relax, celej film jsem se usmivala jak mesicek na hnoji....byla to desna romantika, sranda a nechybel happy end...ty normalne na filmech, zvlast tech americkych nesnasim (mam radsi spatny konce - pridou mi realnejsi) :sweat_smile: , ale tady mi to vubec nevadilo, ze to vsechno (vsechny vztahy) dopadlo dobre...

a Tonik vubec nepostrehl, ze byla maminka pryc :slight_smile: ...nakojila jsem ho v sedm a spi doted :dizzy_face:
18. čer 2008 ve 23:25  • Odpověz
jeee ahoj! jsem si vas tady vubec nevsimla :slight_smile: to je srandovni, jak uz mate vsecky nevestinky briska nebo miminka :slight_smile: netrvalo dlouho a jsme na tom vsichni stejne :grinning: gratulace vsem!!!!

pamatujete si na me nekdo? :slight_smile:
18. čer 2008 ve 23:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
tlapicka : ja jo :grinning: tusim , ze ti jeste dluzim IP ohledne voziku...musim na to juknout, ale ted uz jdu spat a pak jedu pryc...takze kdo vi kdy se k tomu dostanu....
a jak se mas ty ? zajdi casteji !!!!
19. čer 2008 v 00:20  • Odpověz
Ahoj ženy a matky :slight_smile:

Jak se dneska máte? Mě čeká zábavný výlet na Břevnc - mám tam u jedný paní vaničku z MB...za 100,- ale bude to asi drsný, jestli to najdu. SIce jsem si vytiskla mapy a popisky, ale jak se znám...nakonec dojedu:wink:

petru: No tak vidíš a jde to, ne? Musíte si zvykat oba. Já jsem včera domlouvla s paní,c o ji doučuju nj ( dodělává si SŠ), že od září zase začneme...ale jsem zvědavá, jestli to zvládnu se odpojit od mirněte...budu muset, to bych nemohla nic dělat.

Taky se chci stavit v evýtv,potřebách a koupit fantómovej fix, protože musíme nareslit ty trička a taky chci zkusit, jestli to kreslí i na zeď - na ty obrázky.

Přeju všem hezký den a já se snad zas ukážu. Minimálně odpoledne... :sunglasses:
19. čer 2008 v 07:21  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Tak jsem vás stihla přečíst, ale nic moc jiného nezvládám... Včera nám zase vyhlásili přesčasy a jsou v ohrožení i dovolené, takže musíme máknout. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Tak jen doufám, že se to bude zvládat a do těch Prachatic budeme moci jet. Já už tu dovču fakt nutně potřebuju, už melu z posledního, takže potřebuju nutně dobít baterky. :rolling_eyes: No tak já jdu volat, zkusím se tu zastavit odpolko...
19. čer 2008 v 07:38  • Odpověz
amorous: No to jsou teda dárečci...nezávidím ti to bytí v práci...
tak se drž a ať toho moc dneska není...
19. čer 2008 v 08:06  • Odpověz
ahoj holky
Tlapičko, no jasně, že si tě pamatuju :wink: - jen tu některé máme jiné nicky, ale sestava je stejná :grinning: - přijď častěji nám říct, jak tobě se daří :wink:

Medi, tak dobře tref! já jdu se sebou něco udělat - pak se ještě chvíli učit a pak na tu zkoušku - předpokládám ještě nějaký spánek, abych tam ze sebe něco vyloudila a neusnula tam :grinning:

Amorous, počkej, to snad nemůžou ti nedat dovču, jestli už jí máš schválenou.... tak ať ti to dobře jde!
19. čer 2008 v 08:07  • Odpověz
Míšo a v kolik tam jdeš? Abych držela palce...teda pokud mezitím nebudu za volantem...to na tebe budu jen myslet :wink:
19. čer 2008 v 08:15  • Odpověz
Ahojky,

Míšo, ty jsi tedy fakt exot s těma lékama a vitamínama a tak podobně...tak hlavně opatrně holka! Dneska si tu poslední zkoušku pěkně užij - já si matně vzpomínám, že já jsem z toho taky nakonec nebyla nijak zvlášť "odvařená"... člověk se na to tak dlouho těší a pak je to vlastně úplně normální zkouška...hlavně ať dobře dopadne a pak se ozvi!!!!

Medi, obdivuju jak jsi stále akční :grinning: v klidu chvilku neposedíš, co?

Petru, to je bezva, že sis vyrazila do kina! Hlídal František?

Amorous, moc nechápu jak vám můžou nařizovat přesčasy, ale budiž...máte je aspoň placené? (no já mám co říkat, ale mě je nikdo nenařizuje :grinning: , já tu jsem vždycky vlastně dobrovolně :grinning: a zaplaceno za to nedostávám :grinning: ). Snad vám dovča vyjde!

Neměly nás dneska přešoupnout??? možná později....
19. čer 2008 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.