• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Petru, ten dort je nádhernej!!! to mi neříkej, že jsi ho dělala sama... to snad ani neni možný - fakt úžasnej!!!!!!!
14. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
míšo : jo jo smaa....byla to piplacka...diky za pochvalu.... :wink:
14. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
Petru, fakt je neuvěřitelný, jsi hrozně šikovná!!!
15. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
Petru, ten dort je fakt bombastickej!!!!!! By jsi ty dorty mohla dělat na zakázku :slight_smile: snad už je Toníčkovi líp. Těším se na fotky z oslavy!!

Míšo, Jenda se v noci jen vzbudí, chce napít (jinak brečí) a zase usne většinou, někdy se pořád přetáčí na břicho, sedá si a nemůže zabrat. Asi budu muset vyzkoušet mu prostě v noci nedat napít a nechat ho brečet, podle mě hlad nemá, je to jen ze zvyku, že chce být u prsa.

Medi, to je dobře, že Andulku takhle učíte usínat. U nás zabírá plínka přes obličej.

Ted jsem Jendovi dovařila jatýrka s porkem, mrkví a bramborem, tak jsem zvědavá, co na to zítra řekne, ale zatím mi snědl všechno domácí, ted jí docela dobře, kupovaný skleničky zeleniny už jíme jen když někam jedeme přes oběd, ale nechci to zakřiknout, kéž by mu to vydrželo. a ted jdu do vany a spát. mějte se krásně!
15. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky,

trochu jsem nestíhala...

Petru, dodatečně přejeme Toníčkovi vše nejlepší k narozeninám. Ať jsou ty další roky stejně skvělý jako ten první. :slight_smile: Včera jsem na vás myslela celý den, ale byli jsme u P. rodičů a vrátili jsme se pozdě.
Ten dort je nádhernej, fakt před tebou smekám. Jsi šikulka. :dizzy_face:

Leni, Mišák spal celou noc asi 3 týdny v září, od tý doby se budí různě, ale většinou tak 3-5x za noc. Většinou chce taky jenom napít. A je to jen zvyk, ale nějak nemám sílu ho to odnaučovat. Vydržel by brečet dlouho. A jak jsem na něj většinu času sama a přes den moc nespí, tak jsem ráda, když zase brzy usne. :slight_smile:
Teď spí líp přes den, tak 1x 1-2hod., ale usíná až tak okolo 21.h a vstává v 6-6:30. No dneska bysme mohli slavit. Probudil se v 5:15 a v 6:30 a vypadalo to, že už spát nebude. Ale podařilo se mi ho ještě uspat a spal do 8h a pak ještě do 8:30. No ale už jsem z toho tak zblblá, že jsem nemohla usnout já...
Leni, můžou děti vnitřnosti? Toho pórku bych se taky asi trochu bála, ale je fakt, že ve skleničkách je taky. To jsi dobrá, že Jéňovi tak vaříš. Já si taky říkám, že budu vařit častěji, ale přes den nic neudělám a večer už nějak nemám sílu. A taky někdy musím na net. :grinning: :slight_smile:

Medi, tak jak bylo na horách a oslavě?

Míšo, snad se to Filípkovi dá brzy všechno do pořádku. To to pak bude to nejhodnější miminko. :slight_smile:

Moni, vy si s těma nemocema užíváte. Už je líp? :slight_smile:

Omlouvám se, ale četla jsem vás průběžně, a už si nepamatuju, na co všechno jsem chtěla odpovědět. :dizzy_face:

Tak se mějte moc hezky. :slight_smile:
15. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:

Petru, Toníčkovi dodatečně vše nej k narozeninám :slight_smile: a vám oběma, aby ty další rok byly taky tak fajn a dělal vám jen samou radost. A halvně, žejste si to užili.já chci taky vidět dort, kde je?

Holky, my byli včera na oslavě těch šedesátin naší pí prof. z katedry Hv...no bylo to úža. Honza asi v devět šel s Andulkou spát a já jsem se vrátila na pokoj v půl druhý...hrálo se, tančilo, zpívalo...pilo a jedlo. My jsme měli nacvičený překvapení v podobě tří písní a jedný taneční choreografie...až se to ke mě dostane, hodím to na facebook, neb to bylo skvostný. Jenčková tam měla pozvaný všechny možný známý a přátele...mmj taky p. Pavla Šmoka ( bývalho tanečního mistra z Národního) a P. Zenkla ( ten zase píše odborný hudební publikace) a spoustu dalších zajímavejch lidí. A nás se nakonec sešlo asi deset, strašně ráda jsem všechny viděla, zase jsme se navzájem dobili a trošku ukojili ten absťák po sobě...strašně mi ty lidi chyběj. Andulína byla zlatá, HOnza ji půjčoval na lpochování, skoro na všechny se smála, takže jí fotili ( já neudělala ani jedinou fotku, zapomněla jsem a pak jsem se nechtěla hrabat pro foťák, ale snad se ke mě nějaký fota dostanou) :slight_smile:

JInak všem marodům přeju, aby se už to zdraví vylepšilo, abyste byli fit na to jaro ( co zase trošku odloží příchod, má být hnusně tenhle tejden)
15. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
ahoj holky, dekujeme moc za prani a za pochvalu dortu.
Nakonec jsme meli dve oslavy. Prvni s tchanovci a druhou s mejma segrama.
Bylo to fajn. Tonik je sice nemocnej, ale myslim, ze i tak si to uzil. Treti den ma vysoky teploty a kasle, takze zitra pujdu k doktorce.
fotky jsou tady : http://zida.rajce.idnes.cz/Tonickovi_je_1_rok_-_oslava_prvnich_narozenin/

Leni : nektery breznovky to tak udelaly, ze proste v noci nedaly napit, dite treba tyden , i vic rvalo, ale pak prestalo a od te doby maji klid a deti jim spi....
Tonik se budi jen jednou, takze mu napit dam, nevadi mi to, ale kdyby se budil vickrat, no nevim, jestli bych dokazala byt tak radikalni...
no ted se ale budi tim jak mu neni dobre. Vcera i dneska se budil s placem a k ranu palce i docela dlouiho...
skoro bych rekla, ze to jsou zuby (stolicky), ale kasle, tak nevim....

jinak, kdyby jste pro deti chteli dort, klidne vam ho upecu :wink: kdyz mi reknete jak by mel priblizne vypadat (jen bych asi podruhe nedala tak slozity jako Tondovi (dva dny jsem sla spat kolem 5 a treti den jsem nesla spat vubec :sweat_smile: )
je to tim, ze jsem hold mela cas az kdyz sel Tonda spat a byla to fakt piplacka (figurky, vyrezat Vecernicka apod.)
ale pokud byste chteli treba jen jednu figurku, tak neni problem. I to vyrezani neni problem....
proste jen by nemel byt tak slozity jako ten Tonduv :wink:
chtela bych jen penize na ingredience, za praci ne, mam to jako zalibu a jednopatrovy dort s jednou figurkou bych zvladla i za jeden vecer.

no proste pokud byste dort nechteli delat sami a nechtelo se vam utracet za dort v cukrarne, jsem k dispozici :wink:
16. bře 2009 v 01:05  • Odpověz
autor
Medi : ta oslava musela byt super. Verim ze sis to moc uzila, to ti preju !!!
16. bře 2009 v 01:24  • Odpověz
autor
leni : je tak koukam, ze Jenik uz pekne papa...tak at to vydrzi. Vidis, mozna to precijen bylo zubama....
16. bře 2009 v 01:26  • Odpověz
Ahoj holky!
Opožděně přeju Toníčkovi vše nej-nej k jeho krásným prvním narozninám!!!
Už jsem zkoukla fotky, nádherný, oslavenci to moc slušelo a věřím, že si svoje první narozeniny užil :wink:
Petru, ten dort je úžasnýýýýý! Jsi vážně šikulka! To je jako od profíka, mohla by jsi se tím živit! Hele čím barvíš ten marcipán? A děláš dle tam toho receptu? A ty figurky ... tý brďo, to musela být piplačka ... :confused: :sweat_smile:

A ať je brzy Toníček fit! :wink:
16. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj děfčata :slight_smile:

Petru, fotky z oslavy jsou nádherné, je vidět, že si to Toník i přes nemoc užil :slight_smile: S tím dortem jsi fakt borka, vypadá jak od profíka! Až si tu zase někdy budeš stěžovat, že nejsi tvůrčí, pošlu Ti na něj odkaz :grinning: Jsi sice noční pták, ale vůbec si nedokážu představit to ponocování a piplání :astonished:

Medi, to musela být skvělá akce :wink:

Leni, mám velikou radost, že Jenda tak pěkně papá, tak ať mu to vydrží!

A co u nás? Máme pěkné pokroky na stavbě, mrkněte:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=191101&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D260%26vOrderBy%3D2
16. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
monisek : koupila jsem si gelovy barvicky, jsou docela drahy, ale vydrzi dlouho a je tam vic odstinu nez u praskovych. Treba jsem potrebovala cernou, telovou atd....
mandlovku jsem delala podle toho receptu, co jsem delala poprve, je nejchutnejsi, ale figurky jsem nakonec delala z kupovaneho marcipanu od Kovandu, co maji v Tescu. Na tvarovani byl o dost lepsi nez falesna manfdlovka. Me se proste lepila na prsty, kdzy jsemdelal neco titernyho....ten marcipan byl jak modelina, takze figurky nakonec nebyli az takova piplacka jako to vypada. Slo to fakt bezvadne...Nejvetsi piplacka byl Vecernicek.
Obarvit hmotu (tu falesnou), vykrajovat jednotlivy dily a pak skladat jako puzzle...
Jako u nej sjem se fakt zapotila...nejlepsi je stejne zdobeni jen vykrajovanim..to je pohodicka...

podrobny recept mam na MMB.

hermi : me kdyz neco chytne (tvurciho) tak mi ponocovani vubec nevadi, naopak, nevim kdy prestat....den pred narozeninama jsem nesla spat vubec, ale to se hold prihodilo tim, ze jsem ty jednotlivy prace spatne naplanovala...mela jsem proste se vsim zacit o den driv, ale treba udelani korpusu s kremem (proste pripravit dort na potazeni a dat utuhnout) uvizlo na tom, ze jsem doma nemela ovoce.
Pouceni pro priste. takze jsem si trochu nadavala, ze jsem nesla spat a ze jsem tim riskovala, ze budu na oslave mrtva, ale nastesti to na me padlo az odpoledne po oslave a Frantisek si vzal Tondu ven a ja se vyspala.
No ale jak rikam, me jednou za cas vubec nespat nevadi....asi mam nejaky zalozni baterky nebo co :grinning:

na domecek kouknu pozdeji, Tonik je nejakej placitvej....
16. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
tak jsem se koukla a teda....domecek uz se krasne rysuje, co ? ale teda si maknete, to ti reknu....
po zkusnosti s rekonstrukci bytu, coz byla proti vam zivacka bych do takhle velke rekonstrukce uz nesla...ale zase kdyby byla nekde moznost koupit hezky stary domecek.....
no kazdopadne Frantiska by to urcite bavilo... :grinning:
16. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Petru, ono je něco jiného dělat v obývaném nebo v prázdném, ale na baráku toho je víc, to je fakt :grinning: Baví nás to, ale už se tam těšíme jak malí :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj znova...Petru, až bude mít Andulka rok, uděláš nám myšovej dortík, vid? Byl teda úúúža. Super, jak se Toníčkovi líbil :slight_smile:

Já jsem sama doma, tak jsem si vyžehlila, složila ponožky, pověsila další kusy....a asi se půjdu podívat do postele, jak to tam vypadá. Snad bude mimi v poho. Dneska jsem do ní ládovala kaši...mrkněte na fota na stránkách nebo na facebooku :slight_smile: jdu je tam mrsknout.
Hermi, asi se na tebe přijedem v létě podívat :slight_smile: jak stavíte...a taky chce naše babi do Rožnova do kempu do chatičky :slight_smile:
16. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
17. bře 2009 v 00:50  • Odpověz
Medi, jasně, doražte :wink: Ta Andulka je Ti tak podobná, to je neuvěřitelné!
17. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Petru, ty jsou dokonalý, ale od tebe bude ouplně bájo... :slight_smile: ještě lepčejší..

hermi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale pssst, aby si taťka nemyslel, že ji mám se sousedem :slight_smile:
17. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

jéééé ty myšky jsou boží, to je fakt bomba.. Petru, já tě obdivuju, já tyhle titěrný práce totálně nesnášim a jsem na to strašně nešikovná...

Medi, Aniočka je fakt krásná!

Hermi, téda vy jste pokročili, to je ale práce co? ještě vám toho teda kupa zbývá, ale pokroky jsou vidět a to je hlavní! jen tak dál

a jak u nás? mimin se nám mění před očima, z chovacího miminka se změnil na nechovacího, chování nesnáší, protože mu tím zkracujeme čas, kdy může čučet na kolotoč nebo hrazdičku, kolotoč tak miluje, že když ho vezmu z deky, tak začne brečet, když ho položím zpátky, tak se začne smát - nejvíc miluje, když si lehnu k němu na deku a spolu ty zvířátka pozorujem a já do nich bouchám a nebo mu u toho čtu říkanky - to je šťastnej, ale nedej bože, aby se mamka chtěla mazlit - lump jeden... ale nemá to jenom u mě, ale u všech... prostě chce koukat no...
17. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak tatínek si právě užil... :wink: jsem jela nakupovat a on hlídal a mimi bylo umrněný, unavený, uřvaný a jak vidělo maminku, tak začalo hystericky plakat a vztahovat ručičky...jako kdyby ho tatínek celou dobu trápil... :wink: :sunglasses: No, už je v hajanech a snad spí...budem doufat...

Děkujem za pochvaly Andulky a na facebook jsem hodila video...boj se lžící :slight_smile:
http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#/video/video.php?v=1046397998709
17. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Míšo, to je zvláštní, že nechce Filípek chovat, ale už jsem to někde slyšela, myslím, že Moni měla to samé s Danym, ale jestli se nepletu...Na druhé straně je super, že je tak hodný. Už se moc těším, až ho uvidím, fešáka, zase jsem koukala na fotky. :slight_smile:

Hermi, koukla jsem na ten váš baráček, až to bude hotové, tak to bude moc hezký dům!! Tu práci vám tedy nezávidím, musí to být fakt makačka.

Medi, ta oslava musela být super!!!

U nás pár novinek, Jenda mi už leze po celém bytě, všechno chce prozkoumávat a tak už bylo pár karambolů, jak pořád něco otvírá a ke všemu si kleká, je s ním ted fakt sranda, dneska jsem dělala, že ho honím a on mi utíkal (rychle lezl :slight_smile: )a hrozně se smál, taky už víc rozumí, když třeba řeknu kdepak je slůňátko (má ho nad postýlkou), tak na něj hned koukne, rozumí už co je NE, někdy když trochu víc zvýším hlas, tak se rozbrečí. No a taky má nějaký divný období, všeho se bojí, když třeba kýchnu, tak brečí, včera dostal novou hrací hračku a brečel, dneska jsme jeli busem a natahoval, bojí se dětí i cizích lidí, no je to komedie. :slight_smile:

Stáni, já myslím, že děti vnitřnosti můžou občas, četla jsem 1x za 14 dní, je to hlavně kvůli železu. A ten porek dávám docela často a i trošku cibulky a Jenik je ok. :slight_smile: Stáni, já bych klidně vařila i pro tebe, vždycky toho navařím strašně moc, že se mi to pak nevejde do mrazáku. :slight_smile:
17. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
ahoj holky,
ja slýcham docela casto, ze mimco nechce moc chovat, ale vetsinou to je jen obdobi.

Medi : myšky by fakt nebyli problem. :wink:
a Andulka je fakt tvoje mrnava kopie...jeste jsem nevidela, ze by dite bylo takhle podobny jednomu z rodicu.
Na ty fotce z pizzerie, co jsem fotila, jak je tam sama to je videt hrozne moc...Vzdycky kdyz tu fotku vidim, tak se musim smat, proste mala Medvjeda. :grinning: , nejde jen o rysy, ale i ten vyraz , pohled ma tvuj.

Leni : Jenik je velky sikula. Fakt uzasny jaky dela pokroky, tak rada bych ho videla....
Tonik mel taky obdobi, kdy se bal kychnuti nebo smrkani, to preslo, ale i tak je spis dite - straspytel.
Cizich se zatim neboji. Necha se pochovat od vsech, na lidi v MHD se smeje o 106, ale jinak je strasnej straspytel.
Jako doted nemuze treba videt Lisku s Trojanem v reklame na Cesky lvy...to ma histerak. :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak dneska? U nás se to ráno obrátilo vedle mě na bříško a lovilo dudlík všude...i u mě ve vlasech, v očích, na tvářích atd....

Dneska nás čeká půlroční kontrola a poslední hexa, tak držte palce, ať je vše ok. Jdem tam až odpo, v půl 3 :wink:
18. bře 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky,
Míšo, mně se Dany nenechal vůbec chovat, když jsem se s ním chtěla pomazlit, tak spustil strašným hysterákem ... ale on nebyl spokojený teda ani v kolíbce ... :sunglasses: to buď ráda, že je spokojený takhle hezky u kolotoče :sweat_smile: ale ono se to změní, Dany byl úplně nechovací miminko a teď chce chovat pořád ...

Medi, Andulka je krásná a fakt ti je moc podobná! Krásná holčička :sweat_smile:
Ať dobře dopadnete na kontrole!
Medi a jak zvládla Andulka první noc mimo domov v cestovní postýlce?

Leni, Jeníček je teda šikulka!!!! To je super, když se už takhle "honíte" :grinning:
Dany se taky teď hodně bojí hluku ... tuhle jsem zapla mixér a začal hned brečet, nebo jsme byli u známých, děti mají houpacího koně a když zařehtal, tak Dany taky spustil ...

Ale my jsme dnes měli strašnou noc ... Dany byl vzhůru každou 1-2 hodiny, jsem úplně k.o., vůbec nevím proč ... vždy jsem nasadila dudlík, kojila tak 2x za noc a teď dudlík vůbec nepomohl a hned spustil ... takže jsem každou hodinu kojila, aby se sklidnil a od 5hod byl vzhůru :confounded:
Začal si hodně vynucovat věci, vztekat se ... a taky je pěkný mamánek. Martin přijel v pondělí z posilovny a to bylo poprvé co ho Dany nevítal s úsměvem, ale pořád si mě hlídal a když jsem se odešla z místnosti, tak spustil strašný hysterák ... to z toho byl taťka hodně smutný, ale asi to je normální ... ale teď na mě vyloženě visí. Jenomže on se mi vzteká i na zemi pod hrazdičkou, na dece ... jakmile odejdu, tak je to šílený, jenomže já bych ani doma nic neudělala, nemám šanci jít dát ani prádlo do pračky ... a já ho na to nechci zvykat, že on si zařve a já přestanu vše dělat a budu u něho celý den ležet ... :angry:
Objevil nový zvuk ... ječení ... a takhle spustil v noci, normálně bych ho i chvilku nechala, když to dělal každou hodinu, jenomže bydlíme v bytovce a i tak tu chvilku musel být slyšet dvě patra nad náma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak zub nikde, vždy je to jen pár dní, kdy drhne dásně a brečí, a potom je zase nějakou dobu klid, tak jsem zvědavá, kdy zubisko vykoukne ...

A taky jsme byli o víkendu poprvé pryč přes noc, koupili jsme cestovní postýlku a Dany to zvládl skvěle, dávala jsem ho do ní už spícího, vzbudil se teda asi za hodinu s pláčem, se nejspíš lekl, že je v cizím prostředí a v jiné postýlce, ale jenom jsem ho pohladila, nasadila dudlíka a chrupal ... bohužel bylo v místnosti strašná zima, takže nakonec skončil v mojí posteli, ale jinak jsme ho moc chválili, byl i na návštěvě miliónový, u babiček taky, tak to zase musíme někdy zopakovat :slight_smile:
18. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
ahojky
Moni, to jsem ráda, že máš podobnou zkušenost... ale je fakt, že ségry Adámek taky nebyl chovací, ten už ale od narození.... a kolíbka? to mě rozesmálo, ta už je v pokoji a putuje ke kamarádce do služby.... kolotoč mám na židli a mimin leží na zemi na dece.... kolíbku nemohl ani vidět :grinning:
Moni a príma, že už jste prubli být přes noc jinde ... vidíš, nakonec mu ta změna prospěla co? my jedeme poprvé přes noc příští pátek - máme kolaudačku u kamarádů, to jsem zvědavá - bojim se jen toho, že půjdem spát pozdě a to asi malej ráno nebude moc respektovat :grinning:

jinak já jdu dneska na technickou s mým podvozkem, to se teda fakt těšim :angry: bojim bojim - musim tam taky pořešit nějakou antikoncepci... fuj

Leni, tímhle obodbím si asi procházejí všechny děti co... si právě pamatuju, jak Petru psala, jak se Tonda všeho lekal... ale Jéňa je teda šikulka!

Medi, držim palce na dnešní ontrolu - já šla včera na převážení a bylo tam tolik lidí, že jsem to zase otočila zpátky :grinning:
18. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Míšo, tak hodně štěstí na kontrole, at to máš rychle za sebou. Já měla teda první kontrolu po porodu v pohodě, ale bála jsem se toho taky.

Moni a netrápí Daníka zuby, když se takhle v noci budí? nezkoušela jsi Nurofen, ten docela zabírá na bolest, já jsem ho Jendovi párkrát dala a byl pak v pohodě. Daník je šikula, že tu noc jinde zvládl dobře, to jsi ráda vid? tak to už můžete vyrazit někam na víkend nebo tak. My se chystáme na Šumavu, až bude trochu tepleji.

Moni u nás je to někdy obráceně, že přijde Láda z práce a já přestanu existovat :slight_smile: ale někdy si mě taky pěkně vynucuje, hlavně když je protivnej, tak i řekne "máma" jen abych si ho vzala. Ted začal říkat bába, tak všechno je bába.:slight_smile:

My dneska vstávačka v 5.30, takže taky nic moc, v 8.30 už byl tak hotovej, že jsme jeli ven a ve 12 jsme byli znova, je tam tedy krásně, ale hrozně fouká vítr, jsem normálně venku jezdila s tou slídou proti dešti, jinak by tam Jendovi hrozně foukalo.

A tak už je vzhůru, tak já zas nakouknu později, ještě jsem chtěla něco napsat....
18. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky, je možné, že by se 7 měsíční mimino už vztekalo, vynucovalo a tak ??? Není to nějak moc brzy? :confused:
Dany má strašný hysteráky, že se vzteká, úplně potom zvlyká ... a to třeba jenom kvůli tomu, že ho nevyndám hned z kočárku, že si nejdřív jdu sundat boty, bundu a potom vezmu jeho ...
Nebo když ho položím z náruče na deku ... dneska je fakt den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se zblázním ... :rolling_eyes:
Já když se hnu z místnosti, tak on spustí ... ale jak ...
18. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
Míšo, ať ti dobře dopadne technická podvozku :grinning: , to mě pobavilo :grinning:
Mě to bolelo, ale bylo to díky tomu, že jsem byla zašněrovaná všude ... :sunglasses:
18. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
Leni, já právě vůbec nevím, zda by to mohly být zuby ... ale v noci to bylo strašný, vždy se probudil a žvatlal, ale teď rovnou spustí hysterák ... otevře oči a jede :confounded: Já se vždycky tak strašně leknu ...
Nurofen jsem mu nezkoušela dát ... on má období, kdy fakt dře dásně, mažeme gelem a dáváme homeopatika a čekám, že mu už vyleze a ono prd ... a potom je zase období, kdy je chvíli klid ... slintá strašně, ale že by se kvůli tomu takhle vztekal ??? No já nevím ... :unamused:
18. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
Moni, to jsou urcite zuby! Ono to trva nekdy dlouho nez ten zub vyleze, Jendovi ten druhy zub lezl 3 tydny a ted mu zase lezou dalsi, takze mame porad veselo, dneska zase nechtel moc jist, tak je to ono. Ale to je přesně to brečení v noci, kdyz ti jinak pekne spinka. Ja jsem davala Jendovi ten Nurofen, protoze je na bolest a kdyz mi pripadalo, ze ten gelik nepomaha a brecel.

S tím vztekáním to měl Jenda asi kolem toho půl roku, to se vztekal strašně moc, ale myslím, že je to jen takový období. Ale věřím, že je to na palici! :rolling_eyes:
18. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.