• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky - my měli dneska trága noc, kdyby byl malej nějaké lehké miminko, tak se snad vznáší nad postýlkou... probiotika zabraly asi taky jako voda :confounded: jenom ta nestojí 5ml 650,- :angry:

Moni, a co jsi zkoušela od toho Karpa? mně by totiž zajímalo, jak to je u takhle plačících dětí - u našeho malého v podstatě stačí jen např. zavinutí nebo syčení či přístorje, které vytvářejí šum (fén, vysavač) ... ale u takhle plačícího dítěte by to asi chtělo přesně těch 5 zásad bezvadně zkombinovat... přijde mi škdoa, že maminám nikdo neporadí - člověk aby si sám studoval a hledal, na což ale, když má doma brečící dítě, není čas... např. tohle mi přijde, že by měl znát každý pediatr a měl by umět poradit - není to žádná světoborná novinka nebo teorie a věřím, že může být hodně účinná
a navíc on tam opravdu píše, že takové děti jsou, nejde říct, proč takové jsou a vůbec to není chyba rodičů - záleží na temperamentu dítěte a paradoxně takové dítě, až bude starší, může být hrozně fajn - může být temperamentem bystré, zvídavé, přátelské... :wink:
jak říkám, ta knížka mi moc bodla a to jsem ji, upřímně, vlastně moc nepotřebovala...ale možná jsem ji nepotřebovala proto, že jsem ji četla dost brzy a většinu zásad začala hned používat, takže malej se vlastně ani nestihne moc rozbrečet..

jinak s výchovou.. to je fakt těžký, věřim, že každý dělá tak, jak nejlíp umí.... snad se nám to bude dařit :wink:

aaaa mimin je vzhůru, tak mu jdu dát najíst a jedeme nakoupit :wink:
20. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
Míšo, achjo :frowning2: A už máte výsledky těch alergií, nebo pořád hledáte, čím by to mohlo být?
20. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojky,

Leni, na plavání ještě chodíme. :slight_smile: 1 lekce trvá 30min. Máme teplou vodu asi 30-32st., ale když je někdy trochu chladnější, tak těch 30min. bohatě stačí. A i jinak je to tak akorát. Mišák se zezačátku tvářil neutrálně, pak 1 nebo 2 lekce brečel a teď už vypadá celkem spokojeně. Cáká atd. A po plavání si tam pohraje v herně, je mezi dětma,...
Teď ve středu ho musím pochválit - bylo to poprvé, co nebrečel ani v šatně, ani když jsem se šla sprchovat. Zalíbila se mu tam uklízečka, tak se na ni smál. :slight_smile:
Jestli mu to něco dává, to se asi uvidí až časem. Ale snad jo. :slight_smile:
Nevzdávejte to hned na začátku, pokud se to Jéňovi nebude líbit. Přecijen je to něco novýho. No uvidíte. Jsem zvědavá, jak se to bude Jéňovi líbit. A kam budete chodit?
Jak jsi psala, že vyvařuješ - škoda, že nebydlíme blíž, bysme chodili na oběd. :grinning: Můžu se zeptat, co vaříš? Tak pro inspiraci... :slight_smile: Jsem Mišákovi 2x zkoušela dát kuskus a nějak mu nejede... Ale jinak baští celkem hezky, jen u toho blbne. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Míšo, chudinka Filípek, snad ho to bříško nebude trápit moc dlouho. :dizzy_face:

Moni, Mišák je taky vzteklounek. Jak jsi psala ty situace, kdy Dany brečí... Než ho vyndáme z kočárku - to je s brekem snad vždycky (a to ho vyndaváme dřív, než se zouváme,...kočár necháváme dole u našich). Když odejdu, tak taky hned spustí. Ale co leze, tak nebrečí, ale vydá se za mnou a brečí, až když chce vzít. Teď se mi vždycky postaví u nohou a já se bojím, aby mu to neuklouzlo a nespadl (v kuchyni máme dlažbu), tak ho radši vezmu. Pak brečí u svlíkání, když chci, aby na přebalováku ležel na zádech, když mu něco vezmu...
No už tak 10 měsíců si říkám, že ho to snad přejde... :slight_smile: A k Petrovi taky moc nechce, ale jak kdy, podle nálady.
Se zubama naštěstí problémy neměl, možná byl vzteklejší, ale to fakt nepoznám. Teď mu roste 5. zub (horní jednička). A jak tady někdo psal, že se mu mimčo leká, tak to Mišák celkem ne. Včera už mě naštval, jak se zase vztekal, tak jsem asi metr před ním bouchla o zem nafukovacím válcem. Bouchlo to víc, než jsem čekala. No lekl se, ale ani se nerozbrečel, prostě lezl dál...
Jinak si hezky hraje, když sedím u něj. Ale jakmile zjistí, že jsem pryč, hned leze za mnou a stoupá si mi u nohou. Včera si nechtěl ani sám hrát, to po mně pořád lezl. Ale dneska ho musím pochválit, skoro se nevztekal, hrál si,...
No prostě někdy je zlatíčko, ale vztekat se umí. Tak si vždycky říkám, že se hold nemůže pořád smát, že taky nemusí mít náladu, že může vyjádřit, že se mu něco nelíbí - jen to hold každý mimčo vyjadřuje jinak hlasitě a jinak často. :slight_smile:
No ale když to tak vezmu, je to lepší než to bývalo. :slight_smile: A když se pak směje, tak je kouzelnej. :slight_smile:
Dneska ho Petr unosil ke spánku asi v 18:30, už byl 2x vzhůru, ale zase usnul. Tak jsem zvědavá, v kolik bude ráno vstávat. :slight_smile:

S tou výchovou jsem na nás taky zvědavá... :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Petru, ještě k tomu dortu - je fakt nádhernej. Jsi šikulka. A teda tě obdivuju, že ti stačí spát tak málo...
Kdyby ti to nevadilo, tak já bych tě na dort ráda využila. :slight_smile: Akorát bude mít Mišák narozky na Velikonoce, tak nevím, jestli někam nepojedete. Ale ještě nevím, kdy to budeme slavit. :slight_smile:

Prosím, nemohla bys mi ještě jednou dát odkaz na to odstrkovadlo? A není těžký? Přecijenom pak často procházky dopadají, že máma nese v jedný ruce dítě a v druhý odstrkovadlo... :grinning:
A kde jsi kupovala ten bazének s balonky? O tom taky uvažujeme. :slight_smile: Moc díky. :dizzy_face:

Tak zatím dobrou noc a hezký víkend. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
Leni, Jéňa je teda s pokrokama šikula. To bere hopem, co? Jestli takhle pojede dál, tak bude chodit dřív než Mišák. :slight_smile:
Dívala jsem se na fotky a už taky hezky krámuje, co? A jak sedí s nataženýma nožkama, to je moc hezká fotka. :dizzy_face: Mišák si takhle vůbec nesedá. Hraje si v kleče, sedí na zemi mezi nožičkama. :slight_smile:

Medi, taky moc hezký fotky a Andulka je ti fakt podobná. A je fajn, že je na oslavách takový sluníčko. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
Míšo, tak my jsme zkoušeli od Karpa přesně to, co píšeš, co jsem vyčetla na netu ...
Takže když Dany spustil a fakt nebyl k utišení, tak jsem ho zavinula do rychlozavinovačky jako larvičku, sedla jsem si, dala jsem si ho na kolena, se kterýma jsem lítala doprava-doleva a u toho syčela ... nebo jsem s ním byla v koupelně a pouštěla vodu ... hodně nám pomohl fén, to vždy aspoň na chvilku byl potichu a koukal ...
Je pravda, že je velká škoda, že neporadí třeba doktorka, sestřička ... člověk je úplně bezradný a to už vůbec nemluvím u prvního dítěte, kdy je vše nové, neznámé ...
Vím, že mě strašně vytáčelo, když mi každý říkal, že každé mimi přeci brečí, že je to normální, a potom když ho slyšeli, jak brečí, tak každý valil oči, nikdo ho nechtěl v náručí, protože byl každý jak na trní ... :pensive: A nejlepší bylo, když potom člověk slyší,že tohle ještě nikdy v životě neslyšel a zda mu něco není, zda je zdravý atd ... :zipper_mouth:
No tohle období je naštěstí za námi a teď je to zlatíčko ... sice sem tam se vzteká, ale beru to, že je to normální a že to prostě k dítěti patří ... dneska byl úplně miliónový, pořád se culil celý den, dělal paci-paci, úplně mu zářili oči ... :sweat_smile: A dneska nebyl už ani takový mamináček, byl fakt spokojený ...

My jdeme zítra na dětský karneval, jsem na Danyho zvědavá, je to na vesnici u Martinových rodičů, tak se tam mrkneme třeba jenom an chvilku, uvidíme, jak se mu tam bude líbit, a jinak půjdeme na kafíčko ke tchánovcům. Máme tam sraz se známýma a jejich dětičkama, tak se těším :slight_smile: Dany jde za piráta ... :grinning: :sunglasses:

Míšo, to je mi Filípka líto, že ho to bříško tak zlobí ... a že ty homeopatika nezabrala :unamused:
Co ještě zkoušíš na bříško? Danyho hodně pomohl dát sáček rýže na momentík do mikrovlnky, zabalit do plínky a přiložit na bříško ... Taky vzít do klubíčka, sednout si na balón a pohupovat se a nožičky lehce tlačit k bříšku ... a taky koupací kyblíček s teplou vodou, aby to bříško bylo potopené, krásně se nahřál a taky to pomohlo :slight_smile:
20. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
A tady je odkaz na toho Karpa, odkud jsem čerpala info: http://ruzne.net/index.php?text=2-nejstastnejsi-miminko-podle-harvey-karpa
20. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
Moni, to jste si fakt museli užívat. No hlavně, že to přešlo a teď už je Daneček sluníčko. :dizzy_face:
Jo to si pamatuju, že nám občas pomohl vysavač, když nebyl Mišák k utišení.
Tak si užijte karneval. Těším se na fotky. Jsem zvědavá na Danyho - piráta. :slight_smile:
Máte moc hezký fotky. Ta fotka s dvojčátkama je kouzelná. :slight_smile:
20. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Stano : s dortem by nemel byt problem. na velikoncoe byvame v Praze. rada ti pro Misaka neco upecu....ted jsem treba pekla dort pro kamaradku Misu.http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=42057&user=86138

tak kdyby se ti libil, muzu udelat stejny nebo podobny.

ted jsem delala tri dorty, dalsi jsou tady

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=42056&user=86138
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=42052&user=86138

projed treba MMB a promysli si, co by se ti libilo a ja ti reknu, jestli bych to zvladla nebo ne. Asi bych teda nechtela delat znova ten co byl pro Tondu. To byla fakt prace na tri skoro cele noci a to bych nechtela znovu podstupovat. :slight_smile:
Jedna figurka taky neni zadny problem...nebo i vic, ale muselo by to byt jen o figurkach a uz pak zadny vyrezavani obrazku jako u vecernicku...
no to bychom se domluvily ustne. :wink:

odstrkovadlo je lehky. Teda aspon mi to tak pride.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16507323&tab=0

videla jsem ho na MMB i levneji z druhe ruky..pouzivane jen mesic, tak koukni na MMB

holky doctu vas zitra...
dobrou
20. bře 2009 ve 23:25  • Odpověz
autor
Stano : bazenek jsem kupovala pres internet, ale uz si bohuzel nepamatuju kde. Ale hodne internetovych obchodu ma tyhle veci s krtkem...myslim, ze i Sparkys atd....ja vse hledam pres google. Takze kdyz zadas mazenek s krtkem nebo tak...

balonky jsem koupila nedavno v Tescu. Jej jich tam myslim 100 a stali 199. Chci koupit jeste jedny, bazenek jima neni zaplnenej a me se libi kdyz ty deti v tech balonkach muzou plavat :slight_smile:
Tondovi se oboji moc libi....akorat jsem si predstavovala ze ten bazenek bude mit nafukovaci dno, nevim, kde jsem vzala tu predstavu a ze tam bude jako na matraci, ale dno nafukovaci neni, takze je tvrdy...skoda.

no jdu, vic budu reagovat zitra
20. bře 2009 ve 23:30  • Odpověz
autor
Moni : ja myslim, ze ted uz to budete mit jen a jen fajn.Proste uz to pujde k lepsimu.

To ja si zas rikam, co ceka nas, kdyz to na zacatku bylo super :sunglasses: U nas to muze byt jen k horsimu :sweat_smile:
Jako to o cem pises se Stanou u nas vubec nebylo. Tonik byl k neutiseni jen prvni mesic jednou denne kvuli brisku. Docela casto jsme meli dny, kdy nezabrecel ani jednou. Hysteraky bych taky spocitala na prstech. Je mi to fakt uplne trapny, ze jsem ty zacatky mela tak jednoduchy. :sweat_smile:

Uvidime, jak to bude dal....treba az budou Tonikovi dva, tak vam tady budu psat o malem vzteklounovi.A tesknit po dobe, kdy byl kojenec.

Míšo : to me mrzi, ze Filipkovi na to brisko nic nepomaha.

Moni : tesim se na Danyho jako pirata. A mas hezkou fotku v pase. Ja kdyz vidim Danyho na fotkach, tak ti vubec neverim, ze tak plakal. Na fotkach vypada jako pohodovy miminko, co se porad smeje. Jsem rada, ze uz se to u vas zlepsilo.
Nedovedu si predstavit, jak by to vnimal Frantisek, kdyby Tonda takhle hodne plakal. On byl ze vseho vyplesklej a to byl Tonda fakt zlatej...
21. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Hermi : ta technika Tiffany je moc hezka, jsem zvedava na tvoje vytvory. :wink:
21. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
Petru, tý jo ... já jsem včera večer šla okukovat dorty na MMB a našla jsem si tě :sunglasses: no já úplně čučím ... ty jsi fakt šikula, takových dortů !!!! A naprosto dokonalých, úžasných !!!
Máš krásná vykrojovátka těch kytiček na tom oválném dortu! Kde jsi je prosím koupila? Jsi vážně šikula :wink:

Dany je teď úplně zlato oproti tomu jaký byl, od včerejška je úplně v pohodě, začal se smát i nahlas, nebo si povídá ... dokonce už můžu zase v klidu odejít z místnosti, aniž by spustil ... a pořád dokola žvatlá "baba" ... tak to bylo asi nějaké chvilkové špatné období. On je jinak fakt v pohodě, jenom poslední dobou jsem byla nějaká k.o. z toho že se budil v noci každou hodinu snad a potom to vztekání ... ale fakt to k těm dětem asi patří.
Jsem na něho na tom karnevalu zvědavá, za chvilku vyrážíme ... od rána ještě nespal, tak snad to vydrží i na karnevalu ... uvidím, jak bude reagovat na hluk a dětičky :slight_smile:

Petru já jsem vždy hltala a hltám fotky, když se mrkám k tobě do albíčka, jaké výlety podnikáte s Toníčkem a že je to úplně v pohodě ... že mu jedno, kde spinká a tak ... je vidět, že je to Tonda pohodář :sweat_smile: Nemyslím si, že by měl přijít nějaký velký zlom ... myslím, že prostě je Toník pohodář a hodné mimi od narození :wink:

Tak já jdu, venku je krásně, co? Tý jo ... to sluníčko mě tak už chybělo ... copak máte v plánu o víkendu?
Tak pááááááááá, už letím :slight_smile:
21. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
Petru, jsi borka, nechápavě tady kroutím hlavou :astonished: Jsi vážně úžasná a dřímající talent :wink:

Moni, u nás tedy krásně není :frowning2: Dneska musím pofackovat úklid, upéct čokoládové sušenky, na které jsem si právě udělala těsto a večer jdeme na oslavu třicetin kamarádky. A zítra opět oslava - narozeniny mého tatínka. Raději bych vyrazila někam ven...
21. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
Moni, pěkná nová fotka s Danečkem :dizzy_face:

Dala jsem na rajče nějaký ty své výtvory:
http://svakovi.rajce.idnes.cz/Dilka/
21. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
holky, dekuju za chvalu dortů.
Moni : ta nejvetsi kyticka je ze sady plastovych vykrajovatek, ktery byli hodne levny...a ty mensi jsou takovy vypichovace na kopretiny, ty jsou dost drahy, jedno vykrajovatko kolem 100 kc :sweat_smile:
ale me to stalo za to, protoze kopretiny miluju a budu je delat casto.

koupila jsem to v cukrarsky firme Fiala. maji webovky s e-shopem, ale ten mi moc nefungoval, tak jsem tam zajela osobne, protoze maji velkoobchod s moznosti osobniho prodeje v Praze na Smichove.

Nechala jsem tam za pomucky nekrestansky penize :grinning:
ale bez tech pomucek bych nevytvorila to, co bych chtela, takze tak.

Moni : jo jo Tonik je pohodar, asi po Frantiskovi (ale ten je v pohode az ted, jako miminko pry hodne rval)
Jsem za to rada, kvuli tomu cestovani, navstevam atak...ze mu je jedno kde jsme, kde spi, kazdy si ho muze pochovat....ala to vam ted taky nastane, neboj... :wink:
rada bych verila tomu, ze bude Tonik pohodar porad, ale se svym vrozenym pesimismem radeji pocitam i s variantou, ze to bude jen hodne mimi a zlobive dite :grinning:
No ale treba prekvapi jako prekvapil kdyz byl malej..

ja se porad pripravovala na rvouci miminko, ktere nas nenecha vyspat, na batole co se bude vztekat atd atd...proste podle toho co vypraveli kamaradky atak...a nic z toho se zatim nekonalo...za cely rok jsme meli asi jen 5 noci co jsme se nevyspali a to bylo bud kvuli zubum nebo nemoci.
Jako uz si s tim pripadam trapna, ale ja si fakt nemam vubec na co stezovat a materstvi me ve vsem mile prekvapilo.
Bylo by fajn, kdbyy me prekvapila i puberta, ktere se bojim...
:slight_smile:
21. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
hermi : jeeeeeeeeee to je nadhera....jsi fakt moc sikovna...pry ze to nemas jako na Fleru.
Ted zas nechapave kroutim halvou ja... :wink:
Budes prodavat na Fleru ? Hned bych si od tebe neco koupila. Hrozne se mi libi ty s tema kytickama, co vypadaji jako konvalinky a pak ta cervena souprava.
Davej dal odkazy, at se pokocham...

ja jsem si rikala , ze bych kreslila na bodycka atak nebo na nejaky dreveny dekorace, nakoupila jsem si barvy, stetce atd....
kreslit docela umim, ale nejak jsem se nedokopala a ted to zastinili ty dorty. :slight_smile:
Dorty mi pridou tak nejak praktictejsi coby darek k narozeninam....libi se mi, ze to ma dve funkce : estetickou a jeste si clovek pochutna :slight_smile:
No ale nausnice bych taky ve svem okoli jako darek bohate vyuzila, kamaradky maji stejny styl jako ja (nausnice a la Fler), ale na to nemam fantazii.
Jako lidi mi to neveri, ale ja mam napady jen na zaklade jineho ciziho napadu...malokdy udelam neco sveho...vetsina veci, co delam (obrazky, dorty) jsou bud kopie nebo napodobeniny, takze mi je hloupy za to sbirat chvalu.
Obdivuju vsechny, co maji originalni napad na cokoliv.
21. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
omlouvam se za romany, neumim byt strucna :sweat_smile: :rolling_eyes:
21. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
ahoj holky,
docela jste se rozepsaly, což je dobře, Tom je na volejbale, malého jsem dala spát a až poklidím, snad napíšu víc... dneska jsme měli úžasný den - jeli jsme na celodenní výlet - do Tábora - prošli si kus města, byli na pizze a pak taky v cukrárně a koupila jsem si obraz - co víc si přát :dizzy_face:
prvně jsem taky kojila na veřejnosti, dala jsem si přes sebe šátek a malej byl u toho slušnej, takže prima :dizzy_face:

a včera jsme si udělali fajn večer, pustili si 21 gramů, koupili super vínko a dostala jsem zlaté naušnice a řetížek s přívěškem :dizzy_face:

jen by tyhle fajn dny nemusely být pokažené, jsem teď naštvaná, protože MM i přes dvojnásobné upozornění, že ty probiokapky musí být v lednici, je nechal celý den v pokoji... takže je můžem rovnou vyhodit do koše a než přijdou nové, tak to zase přestane účinkovat... ( i když jsem o jejich efektu silně na pochybách...) - tak mě to štve :angry:
21. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
tak jsem zkoukla odkazy a holky, upřimně smekám a stydím se, protože já jsem na všechno takové dost levá, vlastně na všechny ruční práce jsem levá... ještě, že mám mozek, protože rukama bych se neuživila - už odmala mi říkali, že se musím živit hubou, protože ta mi jede dobře... a tak jsem jako hodná holčička poslechla :grinning:

Hermi, ty vitráže jsou nádherné, kdyby ti nějaké "překážely" a dělala jsi třeba nějaké delší naušnice dozelena :grinning: , tak dej vědět, ráda si je od tebe koupím :dizzy_face: protože jak ty, tak Petru, byste se mohly tímhle živit, jste fakt šikulky :dizzy_face:
a Alča k tomu by dělala ty krásné suché vazby..... Léňa zas úžasně vaří... Méďa a její šperky, to je taky kapitola sama pro sebe... Monča dělá nádhernou keramiku i dorty... tak snad jedině Stáňa mě v tom nenechá :grinning: Stáni, jestli se taky s něčím vytasíš, tak si mě nepřej :grinning:
21. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Hermi, výsledky jsou ok - má tedy potvrzený reflux a na mléko to není alergie, ale nesnášenlivost kravského mléka - neumí to strávit - tuhle se nemohl vyprázdnit, tak jsem si dala dvě deci mléka a za tři hodiny to v něm jen bublalo... tak snad se mu to spraví, až střeva dozrají - má je prý hodně nezralé a do toho prodělal asi virozu, která mu to celé rozhodila...

no ale dneska se mu na obličeji udělal ekzém!!!! a mě přes noc na rukách taky... tak jsem z toho byla na nervy, však sama víš... jeidné, na com jsem přišla, z čeho by to mohl mít on i já, tak je to, že jsem mu včera namazala obličej krémem od nivey - on tedy tím byl namazanej na obličeji a já si to rozetřela na ruce... takže možná příčina je snad na světě....
21. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Stáni, jak vy plánujete oslavu narozenin? už se to taky blíží.... :dizzy_face:

Filípkovi jsou dneska 2 měsíce... :dizzy_face: na jednu stranu to šíleně letí, na druhou stranu si nějak nedokážu představit, že jsme někdy byli bez něj

Moni, teda vy jste si fakt užili.... nejhorší je ta bezmoc co? ještě navíc posilovaná chytrýma kecama a připomínkama ostatních :angry: jste dobří, že jste to zvládli bez následků a váš milej klučík vám to všechno plně v dobrém vrací - koukala jsem na fotky a on je hrozně krásnej :dizzy_face: no na druhou stranu nemá být po kom ošklivej :grinning: fakt, krásná rodinka jste :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
Moni, co ten karneval? jak se tam Danymu líbilo?

jinak my děláme vše - denně několirkát nahříváme tím polštářkem z DM, při každém přebalování cvičíme, rourkujem, pokládám na bříško, dáváme kapky, bříško sprchujeme teplou vodou, houpeme na míči... prostě všechno dnes a denně... a efekt nula nula nic

Petru a s těma bodyčkama je tu super nápad! jen se realizujte holky, a já si u vás budu objednávat :grinning:
21. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tak holky karneval naprosto bomba a Dany úplně božííí ... normálka on nám dneska vstával v 6hod a vůbec za celý den nešel spát a on tam pozoroval všechny ty děti, trsali jsme spolu, no byl nadšený, tak jsem moc ráda, že se nebál hluku a že byl v pohodě ... dám fotečky, pirátka našeho
:sweat_smile:
Míšo, díky za pochvalu Anthonyho :grinning:
Dívala jsem se na Filípka ... vše nej k jeho dnešním 2.měsíčním narozeninám :sweat_smile: Mrkla jsem na foto, je to slaďoch, jak se tam culí ... :sweat_smile: A má teda krásné oblečky, fešák to je! :wink:
Ohledně toho bříška ... koukám, že děláte taky už úplně vše ... ale většinou ta bolest bříška kolem 3.měsíce se zlepšuje ... Dany začal být v pohodě až kolem 4-5.měsíce, ale většinou se píše tři měsíce ... tak snad už to bude jen a jen lepší :wink:

Herminko, ty jsi šikula ... tý jo ... moc krásný! :sweat_smile:
Petru ty bodyčka ... to je fakt super nápad! :wink:
21. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Moni, to je prima, že se Danymu líbilo :dizzy_face: a těším se na fotky :slight_smile:

a díky za pochvalu!

kdo chce mrknout, přidala jsem fotky :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2545749&vReferer=
21. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
Míšo, tak ty nové fotky jsou super! Jak tam je v té kšiltovce, jak se tam směje ... ten je k sežrání!
Na těch fotkách vypadá starší, asi to dělá i to oblečení ... fakt se vám povedl :sweat_smile: :wink:
21. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
Už jsem přidala foto z karnevalu, tak můžeš mrknout :wink:
21. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
Moni, zrovna jsem koukala, ten je úžasnej!!!!!!!! hrozně mu sluší ta červená barva!!!!!!!! jéééé, škoda, že nejsem mladší :grinning:

jj klucí se nám vyvedli co? :dizzy_face:
21. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
Míšo, to teda ... a to jsme všechny chtěly holčičky,co ... :sweat_smile:
Jsou to naši bobánci :wink:
21. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.