• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, si vás tu dočítám u televize :slight_smile: jsem dneska docela unavená, byla jsem u našich a pak ještě na chvilku u tchýně. U našich byla na návštěvě babička a teta se strejdou a Andulka dokonce seděla tátovi na klíně :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: a neřvala , ale smála se!!! Byla to pusina :sunglasses:

Petru, ten jarní dort je moc prima, jsi fakt šikula.

Hermi, ty náušnice jsou super, mě se zase nejvíc líbily ty bílý a pak ta červená souprava,taky bych si u tebe něco objednala, kdybys měla čas :slight_smile: Já ty náušnice nějak nestíhám fotit..teĎ jsem dělala soupravu se zelenejma kuličkama :slight_smile: tu jsem vám vyfotila, tak to vrhnu na stránky, jo?

Moni, vy máte super draka :grinning:

Stáni, on se osamostatní, až budem nerady, že to t mrňousci dělaj...to uteklo jako voda, ten rok, co?
21. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Míšo : Filípek je den ode dne hezčí a hezčí...kam až to půjde ? To už snad víc ani nejde. Ta fotka s čepicí je boží a hrozně hezky se směje.
Nejsem si jistá, ale příde mi, že se Toník ve 2 měsících nesmál tak hezky a často.

A ten pocit, že je tu Tonda odjakživa mám taky. A měla jsem to taky v době, kdy jsme ho měli jen chvíli. přesně jak píšeš. Nepředstavitelný, že jsme někdy byli bez něj.

Jako občas jsem slýchávala, jak dítě od základů změní dosavadní život a že má člověk smůlu se svýma zálibama a svým životem atd (vesměs to bylo myšleno negativně) a já teda nevim, ale já to, že máme Tondu beru vesměs pozitivně. Jako, že nám to změnilo život k lepšímu, vše je daleko zábavnější, o co jsem přišla mi nechybí, naopak mám mnohem víc atd...
Vsadím se, že to máte stejně. :dizzy_face:

Moni : mám ohromnou radost, že si Dany karneval užil a tím pádem i vy. Hrozně ti to přeju, po tom, co jste si s Danym užili. Fakt už to teď bude jen a jen dobrý. :wink:
Jdu kouknout na fotky.
21. bře 2009 ve 23:36  • Odpověz
autor
Moni : fotky super. Danymu to moc sluselo.
On je opravdu hrozne hezky dite. Takovy uplne ukazkovy, fakt akhle hezkych deti moc neznam.
A jak pise Misa, ma byt po kom. Ty i TM jste moc pohledny lidi. TM to na ty posledni fotce hrozne slusi a tobe taky.
Kdyz si vedle vas predstavim sebe s Francem, tak se musim smat....jak Homolkovi vedle Jolie a Pitta... :grinning:
21. bře 2009 ve 23:51  • Odpověz
autor
Medi : ty tvoje nausnice atak, to je fakt nadhera....sem si rikala, ze mi tam jsou jedny povedomy :grinning:

fakt hrozne hezky, klidne bych u tebe s chuti nakupovala....kdy uz budes prodavat na fleru ? :wink:
Ale znam to sama, ja kdyz neco delam, tak se mi nechce do toho jit nejak verejne....vetsinou mam cas tak tak na darky pro kamaradky...
21. bře 2009 ve 23:57  • Odpověz
Ahoj holky, mám dotaz...dneska noc hrůzy, Andulka se otáčela ze spaní na bříško a vždycky se vzbudila. Takže jsem byla do půl 5 vzhůru ( kromě hodiny do půl druhý, kdy mě nechala spát)... Ve výsledku jsem jí dala na boku stočenej polštář mezi nohy a ruce, aby se neotočila a usnula na hodinu a v půl šestý jí vypadl dudlík...takže zas řev. Jsem úplně mrtvá...
Nemáte s tím někdo zkušenost a radu? Mám ji nechat, ať se otočí a zkusí usnout? To jsem vydržela asi 5 minut a pak byl tak strašnej řev...že jsem to vzdala

petru :grinning: No jo, jedny by ti povědomý bejt měly :grinning: A děkuju za pochvalu...škoda, že jsem nevyfotila ty, co jsem dělala k šedesátinám, to bylo fakt povedený, měla jsem ze sebe radost. :slight_smile:
22. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
ahoj holky! nemám ještě dočteno, vy jste toho od pátku nakecaly :slight_smile:

my jsme měli vcelku akční víkend, včera 2 návštěvy u nás doma a dneska jsme vyrazili k našim do Klatov navštívit tatku do nemocnice, zítra jde na operaci, a pak jsme vzali Jendu do bazénu!!! no.... na začátku se mu to vůbec nelíbilo a řval a to tam nebyly žádné děti, měli jsme celý ten bazének pro sebe, ale asi se bál té vody, nevím, tak asi 20 minut to trvalo, pak už nebrečel, ale moc nadšenej z toho nebyl, měl takovej výraz "tak když mě tady chcete koupat, tak to teda vydržím" :slight_smile:

tak ted bych chtěla postupně na něco reagovat....

Medi, mě to Jenda někdy dělá, že se v noci přetáčí na břicho, pak se budí a řve, já ho vždycky přetočím a čekám, jestli usne, někdy k němu vstávám třeba hodinu a přetáčím než usne. Na břichu ho nenechávám, to by se uřval. Jinou radu bohužel nemám. :unamused:

Moni, krásný fotky Danečka piráta, to je super, že jste si karneval užili všichni!!!
22. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
Stáni, na plavání budeme chodit do Holmes Place na Smíchově, je to v podstatě fitko, takže tam není žádná herna, kam bychom mohli jít potom, což je škoda, a voda tam prý má 29 stupnů, no uvidíme.
22. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
Míšo, krásný fotky Filípka, jak se pořád tak směje, to je úžasný! Ta fotka v "tankistický" čepici je super!! :slight_smile: chuděra, že pořád tak trpí s tím bříškem!!
22. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Moni, všimla jsem si na fotkách, že Daník už sám sedí!!!! to je super!!!
22. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Holky, já dneska nejsem schopná vyplodit nic delšího, jsem kaput a musím jít brzo spát, to nevyspání mě úplně dostává, já jsem byla víc vyspaná, když byl Jenda miminko, to spal krásně. Ted mám občas úplně návaly únavy, že je to téměr na sirky do očí, v pátek jsem šla na procházku a normálně se mi chtělo za chůze spát, jsem přišla domů a v bundě jsem si lehla na gauč a okamžitě usnula, no Jenda spal 20 minut :slight_smile: on už moc nespí ani přes den, 3x denně ho jezdím ven uspat a někdy dá třeba půl hodky, takže spí za den hodinu a půl, dřív spával třeba 4 hodky, to byl luxus! a v noci se ted budí po 2 hodinách, takže taky nic moc, no snad se to zase zlepší!!!
tak já to jdu zalomit, mějte se krásně!:slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky,
Petru :grinning: , to jsi mě teda pobavila Homolkovi a Pitt, Julie .. :grinning: :grinning: :grinning: Hele vtipálku, ony ty fotky hodně zkreslují :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, mrkla jsem na nové fotky Jeníčka, on je teda kouzelný! A já úplně žasnu, jak je velký a i nä těch fotkách jaké dělá pokroky ... když si vezmu Danyho, který je jen o měsíc mladší ... tak ten nedělá fakt ještě nic, lenoch jeden :sweat_smile:
Dneska jsem si pouštěla video Jeníčka, jak leze a jak říká bááába ... Danyho jsem měla na klíně a měla jsi ho vidět, jak koukal, když Jeník žvatlal ... :grinning: vypadal u toho strašně komicky, seděl, ani se nehnul a měl strašně vykulený výraz na Jeníčka ... :grinning:

Jinak co se týká spaní ... my měli strašnou noc taky :confounded: Já to nechápu, ale u nás to je Leni úplně stejný, dřív Dany spal krásně v noci a fakt jsem se i vyspala, vzbudil se jenom tak 2x na kojení a hned spal, potom bylo období, kdy byl vzhůru třeba 2-3hodiny v noci a chtěl si povídat, naštěstí to trvalo asi jenom 14dní a zase se to vrátilo a bylo to dobrý ... a od té doby, co byl Dany nemocný, tak to je strašný ... nejhorší to je snad teď tak týden, to ho nakojím v 19:30hod, jde spát, na další kojení se budí před půlnocí, někdy dokonce už po 2hodinách :frowning2: no a na dnešek se vzbudil ve 23:30 - 00:30 - 1:30 - 4:30 a byl už vzhůru :confounded: prostě on už neusnul a za se celý den mi usnul na 30minut ... jsem úplně k.o. :unamused: Vůbec nevím, proč tak špatně spí, ani ho nechci dávat pořád při každém probuzení k prsu, jenomže on začne hned strašně brečet, spíš se až vztekat a já si to v bytovce nemůžu dovolit ho tak nechat a snažit se ho v klidu zase uspat bez prsa :rolling_eyes: V tom našem baráku je slyšet úplně všechno, tak se snažím ho hned dát k prsu, aby byl klid ...

Dany mi chrupal tak zpět dva měsíce krásně i během dne, dopoledne vytáhnul tak 1,5-2 hod a odpolko taky ... a teď včera nespal za celý den vůbec a dneska těch 30minut ...
Dany už sice sám sedí, ale musím ho posadit já, sám se neposadí ... a jinak zatím vůbec neleze a vypadá to tak, že se na to zatím ani nechystá ... on je to fakt takový pohodář, lenoch :slight_smile: Na zemi leží jako žába, překulí se na břicho, nazpátek to neumí, tak za chvilku začne brečet ... takže pořád funguju jako obracečka :sweat_smile:
22. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
Medi, mrkla jsem na tvoje výtvory, moc hezký! :wink:
Koukám, že ty naše dětičky nám dávají zabrat v noci, co? Bohužel neporadím, protože Dany se nepřetáčí v noci na břicho, leží na boku
22. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem vam zase projela fotky a teda musim rict, ze mate fakt krasny deti..

leni, mam pocit, ze jsem dlouho nepochvalila Jenicka. On je to taky cim dal hezci klucik, ma krasny oci a na fotkach uz je takovej velkej kluk, jak kramari atak....
doufam, ze bude brzy nejaky sraz. pride mi, ze jsme se naposled videli, kdyz kluci byli mimina. Ted uz by si spolu treba trochu pohrali.
Pride mi, jakoby kluci Tondu dohnali a jejich dovednosti se uz vyrovnali.
23. bře 2009 v 00:02  • Odpověz
Ahoj holky, jak to tak poslouchám, tak vzpomínám na ségru, která měla to samý...nakonec mladej skončil u nich v posteli a Štěpa na gauči v obýváku...zkus Moni nekojit, dát je vodu, nemá hlad, je to jen potřeba prsa....ségra to nakonec vydržela, informovala sousedy a překlepali to a teĎ se budí tak na dudlík, max mu dá napít vody...

Zato my teda máme draka, naučila se otáčet zpátky a válí sudy, sháním ohrádku, našla jsem ji v pátek poté, co jsem si šla odskočit v půlce obýváku..čili o 2 metry jinde... :sunglasses:

Dneska jsem jí dala na noc do postýlky velkýho mědvěda, takže se k němu přitulila, ale nemohla se otočit a na druhou stranu měla taky místo leda tak na bok...takže to šlo. :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
a-oj -olky, Jenda mi rano sko-il na no-ebook a ne-im jak -o udelal, ale nefunguje nekolik pismen, -oz uz asi -idi-e ne? :grinning: jsou -o do-ela dulezi-y pismena, -akze -am -ed nejakou dobu asi psa- nebudu.....jinak by -o -ypadalo asi nejak -ak-o.... az -o nejak spra-ime -ak se zase oz-u....
23. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
kdyby -reba rozbil q,w, nebo y ze?
23. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se sem o víkendu nedostala a vy jste toho napsaly,...

Včera jsme tu měli návštěvu - 2 páry, jedni mají 4-letou holčičku a 1,5letýho kluka. Bylo to moc fajn. Mišák byl ze začátku v pohodě, pak trochu vzteklounek. Ale jak přišly děti, tak byl sluníčko, na Filípka se hned sápal... Pak si s nima sice nehrál, ale hrál si sám a byl zlatíčko. Večer už byl teda unavenej, tak to brečel, ale jinak to bylo v pohodě. No asi se doma nudí a budeme muset jezdit na návštěvy nebo návštěvy k nám. :slight_smile:
On třeba i když vidí děti v PC, tak se na ně směje a povídá jim. :slight_smile:

Medi, já vím, že mi pak bude chybět, až na mně nebude Mišák tak závislej, ale teď bych si taky někdy ráda odpočinula a hlavně něco doma udělala. Mišák měl i světlejší chvilky, ale jinak je to teď ve stavu, že se rozbrečí, jakmile si ho Petr vezme. Někdy se ho povede na chvíli uklidnit, někdy ne, no každopádně si ho Petr nebere na dlouho. Když jsem vedle něj, tak si hraje, ale jak zmizím, chce hned za mnou. :slight_smile: A na ostatní se třeba směje, když je u mě, ale jakmile si ho vezmou, rozbrečí se.

Leni, to je Jéňa šikula. :dizzy_face: Ale psát můžeš, my máme rádi luštění. :grinning:
Nám už Mišák taky několikrát v PC něco rozhodil, takže ke klávesnici ho pouštím, jen když je PC vypnutý. :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za pochvaly :dizzy_face:, ale budu vás muset zklamat - všechno jsem dělala na kurzech a nemám na to vybavení, tak to byla spíš jednorázovka. Ta Tiffany technika mě chytla, ale za vybavení bych musela dát tak 10 tis. (je toho na ni potřeba hodně - řezáky, kleště, bruska, pájka, cín, pásky...), na což fakt nemám :frowning2: Ale třeba časem :wink:

Moni, s Danym to muselo být fakt náročné - nebyl třeba i to důvod, že se o něj Tvoje mamka moc nezajímala? Že byla z toho breku nesvá? Tyjo, ty řeči o tom, jestli je zdravý atd., moc nepřidají :angry: Ale hlavní je, že se to teď už lepší! Jé, Danymu to jako pirátoví hrozně sluší! A připadá mi na těch fotkách, jako by mu byl už aspoň rok.

Petru, dívala jsem se na všechny Tvé dortové fotky na MMB a vidím, že sis na to pořídila spoustu nástrojů, bez nich by se to asi dělalo špatně, že? To malování na bodyčka je skvělý nápad, určitě bys měla na Fleru odbyt, promysli to :wink: Co jsou to za řeči o Homolkových, prosím Tě? :angry: :grinning: A Toník je taky nádherné dítě, ten byl vždycky můj favorit!

Míšo, to jste měli fajn sobotu :wink: Ukážeš nám obraz? :grinning: To je dobře, že Filípek nemá alergii na mléko, byť ta intolerance asi znamená v tuto chvíli totéž. Doufám, že ten ekzém bude jen krémem, nepřála bych ho ani nejhoršímu nepříteli! Filípek opravdu roste do krásy!!! To je tak sladký a roztomilý klučina, třeba na té fotce v čepce, co prý vypadá jak z tanku, je neodolatelný!

Medi, moc krásná tvorba! :dizzy_face:

Leni, Jeník Ti už pěkně kramaří, co? :grinning: To psaní bez některých písmen je fakt jak křížovka :grinning: Jo, a nezmáčkl Jeník jen něco nějak? Třeba NumLock?

Stáni, a chodíš ještě cvičit nebo Tě Mišák "nepustí"?
23. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
Hermi, Medi, vy jste teda fakt šikulky. Fakt nádherný výtvory. :dizzy_face:

Petru, ty tvoje dorty nemají chybu. Budu moc ráda, kdybys nám mohla nějaký vyrobit. Děkuju. :slight_smile: Jsou všechny tak krásný, že nevím, jaký vybrat. Ale musím se do toho pustit, abych ti dala včas vědět. :dizzy_face:

Míšo, no já tě podpořím, taky zrovna v ničem nevynikám. :dizzy_face: Teda, co se týká těch ručních prací, tak si myslím, že taky nejsem úplně levá, pár hezkých věcí už jsem taky udělala. I mě to baví, ale nemám fantazii a hlavně na to nějak nemám čas...
Nejvíc mě baví křížková výšivka a dřív jsem hodně dělala takový ty náramky z bavlnek. Na bodyčka jsem taky chtěla zkusit malovat, i mám nějaký barvy, ale nějak mi to nevyšlo... :slight_smile:

Leni, Moni, Mišák taky není spací a nikdy ani nebyl. Jen teda ze začátku, to spal celkem dost. Ale ve dne mi pak spával tak 2x20min. Poslední cca měsíc spí přes den tak 1x1hod., takže to celkem jde, oproti tomu, jak spával málo. No a v noci se taky pořád budí. To když večer spí dýl jak 2hod., tak už se začínám bát, jestli se mu něco nestalo. A dost se budí k ránu. Jak už je dřív světlo, tak vždycky jen doufám, že ještě znovu usne. :slight_smile:

Moni, jestli správně počítám, tak se Mišák začínal plazit po 8.měs. a leze tak od 10.měs. Kamarádka má 10měs. holčičku a ta válí sudy, ale ještě se neplazí. Každý mimčo je jiný. :slight_smile:
Danymu to jako pirátovi moc slušelo. Krásný fotky. Jste moc hezká rodinka. Je fajn, že jste si karneval všichni hezky užili. :dizzy_face:

Leni, kde jste byli v bazénu? No Mišák měl ze začátku taky výraz "tak když tu musím bejt". :slight_smile:

Hermi, cvičit chodím. Petrovi se začaly střídat dopol. a odpol. směny, tak už 1x hlídala mamka a budou se s Petrem střídat. Někdy je to celkem v pohodě jen s pár slzičkama, někdy Mišák brečí víc. Ale zatím to vždycky zvládli. :slight_smile:

Jak jste tady psaly o Toníčkovi, jestli "uteče roku", tak to jsem vůbec neznala. A už jsem to slyšela od další kamarádky. :dizzy_face:
Petru, já myslím, že Toníček má pořád ještě náskok, s tím co umí. Ale postupně se rozdíly budou zmenšovat. :slight_smile:
A pro srazík bych taky byla. :dizzy_face:
A taky se snažím Mišáka naučit slejzat z postele, tak jsem zvědavá, jak mu to půjde. :slight_smile:
A nechci ho tu jen pomlouvat. Je to šikulka a je s ním i sranda. Jen je to trochu vzteklounek (asi po tatínkovi) a navíc je to podle znamení Beránek. :slight_smile:
Jak tady včera byla ta holčička, tak se mi moc líbilo, jak byla slušně vychovaná, i když samozřejmě, když se rozkoukala, tak taky řádila. Tak snad se nám to u Mišáka taky povede. :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
Musím teď Mišáka pochválit. Potřebovala jsem být chvíli na netu a on si hezky sám hraje a povídá si u toho. Šikulka. :slight_smile: Snad to nezakřiknu. :slight_smile:
23. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Stani : jasne, ze ma naskok, kdyz je starsi :slight_smile: , ale pride mi, ze ho kluci krasne dohani...ze se ty rozdily postupne mazou a za pul roku budou docela vyrovnany...
a uplne zasnu, jak se do toho oprel Jenicek...to bylo same : bude pozadu a je to teda rychlik !! :slight_smile:

Hermi : slo by to i bez nastroju, ale musel by clovek hodne improvizovat z toho co dum dal a tak...proste nektere veci by nebyli tak hezke.....treba jsem nikde nevidela tak hezke vykrajovatko na kopretiny, tak jsem koupila to drazsi a je super, jak je to vypichovac, ze to nijak nedeformuje ten vykrojeny tvar a krasne se to vyloupne na ruku..neumim to popsat.
bodycka uz mam naky obatikovany, ale mam pocit, ze o batiku uz neni takovy zajem...spis bych rada savovala a kreslila...mam na to pomucky, krom rozprasovace na savo, tak snad se do toho pustim...

holky, uz jsem vam rikala, ze kdyz si Tonik hraje s nejakym autem, ze u toho prdi pusou ? :slight_smile:
Pride mi to hrzne legracni, ze uz je to takovy ten kluk, co dela zvuk auta... :grinning:
23. bře 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
Medi : nechces ohradku od nas ? My ji prave slozily....
23. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
ze bychom si rovnou vzali zpatky kolibku...
23. bře 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Hermi : koukam, ze kazda kreativni zaliba je dost draha sranda, co ? Me ty dorty staly uz taky kolem 3000 - 4000 :sweat_smile: (vykrajovatka, valecek na marcipan, kostice - a to jsem koupila hodne levne, formy na dorty - mela jsem jen dve obyc kulate, gelove potravinarske barvy - ty jsou dost drahe, ale vydrzi dlouho, praskove barvy, mandlova esence atd atd a to nepocitam penize za mouku, cukr, suseny mliko - to je silene drahy, vajicka atd atd....
23. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
tak jsem tu, klávesnice snad funguje, jeste to chvilkama blbne, ale snad to bude dobry.:slight_smile:

Petru, Jenda taky prdí na pusu, ale ještě to nedělá u auta, jenom to opakuje po mě, když to na něj udělám a taky kroutí hlavou jak nenene a dělá to furt, je to sranda, říkám si, že když už opakuje tyhle věci, tak by mohl už začít něco znakovat, a co Toníček, už něco znakuje? jsem se nedávno dívala na to DVD co přišlo s tou knížkou a to je úžasný, jak ty děti pak můžou komunikovat a jak si můžeš pak povídat s dítětem, který ještě nemluví. Jenda dneska začal krčit nosík a funí u toho, takže hlásím Chuckyho 3, hned po Toníčkovi a Andulce :grinning:

Stáni, my máme takové ty venkovní rolety, takže my máme tmu když chceme i ve dne a Jenda se stejně vzbudí před 6 každý den.:slight_smile: jen v sobotu se vzbudil vyjímečně v 7 ráno a to jsem si říkala, jestli mu něco není. A včera v noci se vzbudil jen ve 3 a pak až ráno, tak že by mě tu četl, jak jsem si tu stěžovala a řekl si, že mě nechá jednou vyspat? :grinning: Jinak v bazénu jsme byli v Klatovech a ted v neděli ho tam vezmeme znovu, ve vaně už mu dávám chladnější vodu, tak snad to bude lepší. Stáni, k jídlu jsem Jendovi dělala:
kuře, květák, hrášek, porek
kuře, brokolice, mrkev
kuře, mrkev, jablko, květák
králík, mrkev, jablko
jatýrka kuřecí, porek, mrkev, brambor
ted se chystám i na nějaké těstoviny nebo nějakou rajčatovou omáčku.
musím říct, že mu už ty skleničky nedávám, tohle domácí je fakt dobrý a jsou tam kousky, takže se naučí i trochu žvýkat.

Medi, já jsem to už zkoušela mu v noci nedat, ale řve šíleně moc, u nás totiž dudlík nehrozí a ani flaška s vodou, to on nechce, takže ho nemám čím ošidit, tak fakt nevím, ale sám se to asi neodnaučí že? :unamused: já si ho do postele neberu, ale Láda už spí v obýváku asi měsíc. no uvidíme, třeba se to buzení zlepší.

Dneska ho asi bolely zoubky, tak byl celej den přísavka ukňouraná, nechtěl jíst a chtěl furt nosit, jinak už se docela sám zabaví, všude si doleze, ted i nabírá na rychlosti, hlavně když leze někam, kam nesmí :wink:

Taky se vám někdy stane, že dítě celý den prudí, řve a vyvádí a pak přijde tatka domů a dítě jako mávnutím proutku hodné? mě se to stalo dneska, když přišel Láda domů, Jenda se mohl zbláznit radostí a předváděl se, jak se směje a je hodnej, přitom tady na mě celý den vrčel. Jsem vypadala, že si vymýšlím.

Jsem tedka blbla s nejaky editorem videa co mam v pocitaci a jde tam udelat bud takove video s fotkama a s hudbou, a nebo tam jdou dam videa, da se k tomu hudba a je to takovy mini filmik, tak jsem udelala jedno Jendovi a zitra ho natocim jak leze, hodim k tomu nejakou hudbu a pak vam hodim odkaz jo? me tohle hrozne bavi, bych si s fotkama hrala celej den! :wink: což mi připomíná, že Míša nám slíbila video krasavce Filípka a nedodala!!! :wink:
23. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky...

petru, no to by bylo úúža, kdyby to šlo. To bychom byli rádi...já klidně dojedu s kolíbkou, vrátím ti šátek apůjčíme si ohrádku...no paráda... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:ty jsi poklad :sunglasses:

Já dneska strávila docela prima den, v Kika se ségrou a HOnzíkem, pak na prochajdě s kamarádkou a večer jsem se pokusila vyplnit daňový přiznání,...a to jsem teda nezvládla. Andulka teda dneska nechtěla moc jíst, ta mrkev s bramborem jí moc nejede...

Půjdu chrnět, jen jsem vás přišla pozdravit :wink:
23. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz
ahojky! my dneska budíček ve 4.15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám slušný kruhy pod očima :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted chrupe, ale jinak je čilej, což se o mě říct teda nedá, jdu to taky na chvilku zalomit. Holky jak se to pak dělá se dvěma dětma nechápu!! a to jsme se včera bavili, že bychom se v létě začali snažit o druhý, no nevim, nevim.....
24. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Medi : jasne, kdy se vam to hodi ? zitra ? pozitri ? jen ve ctvrtek vecer neco mam.
muzem se domluvit vecer pres ICQ.

lenni : jo jo, to znam moc dobre, ze me Tonda cely den prudi, visi na teplakach a pride tatinek a je to zase hodny chlapecek a hraje si sam apod....
Jak tu holky pisou, ze jim kluci nechtej byt moc u tatinka, tak me nekdy pride, ze je Tonik radsi u frantiska nez u me
:grinning: :grinning:
no je to spis vyrovnany, ale fakt jsme nemeli nikdy obdobi, kdyby u nej brecel. Nevim, jak je na tom Martin a Petr, ale Frantisek se o nej vecer hodne stara (vic nez ja, v podstate prebira stafetu) a o vikendu taky, tak jestli to neni tim...jako ze ho krmi, prebaluje, rano me nechaj spat a hrajou si spolu apod...
ale nevim.
kazdopadne ja jsem ta nudna matka a tatinek je Buh.....

Leni, Tonik zatim umi jen dva znaky. Svetlo a nedavno zacal dela t kacenku do vody...ale setri s tim...proste to zatim nepotrebuje...hodne jsem cetla, ze se deti rozjedou kolem roku , hlavne v dobe, kdy zacnou chodit a uvolni se jim ruce...tak nevim....znam od slyseni deti, co znakovali uz v 8,9 mesici a to u nas teda nehrozilo. Svetlo Tonik ukazal tusim v 10 mesicich.
Zatim to nevzdavam, ale pride mi, ze to Tonik proste nepotrebuje, nema potrebu komunikovat nebo co....
Taky rikaj, ze deti zacinaji znakovat, kdyz zacnou na veci ukazovat prstem...to Tonik zacal tak pred mesicem, nevim to presne a stejne zadna velka zmena ve znakovani...

Leni, zavidim ze umis s PC, me nby se neco takovyho libilo, ale ja jsem naprosty antitalent na PC... :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
jinak, o tom, kdy jsme vstavali vcera a dnes, radeji mlcim...at nedrazdim hada bosou nohou... :grinning:
24. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.