• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Míšo : tak já to včera dostala po dvou letech....slyšela jsem, že to nemusím mít tak dlouho když kojím, i když kámoška taky kojila dostala to hned po šestinedělí.

no a všude jsem slyšela, že když to člověk dostane poprvé po delší době od porodu, že to je šíleně moc. Myslela jsem si , že mě to mine, protože jsem to nikdy neměla nějak moc...fakt spíš hoooodně málo, ale to co mám te´d to fakt neznám...hotový jatka :astonished:
omlouvam se, ze jsem nechutna....
fakt sileny a trapne jsem na to nebyla venku pripravena...teda byla, kdyz jsem to dostala uz vecer, ale ne dostatecne....fatk hruza....
3. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
jinak co se ty MS tyce, tak teda nevim jak bych to udelal kdyz bych chtela druhe po roce...kdyz jsem to dostala az ted..To bych musela prestat kojit ?
3. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
leni : to s tema kockama je desny, ale na druhou stranu, jak kockam vysvetlit, ze nekam nesmi chodit ? :sweat_smile:
a mit je porad zavrene to je asi blby, kdyz maji moznost jit ven a umi se vratit domu. Kazdopadne uplne chapu ze te to stve, jen me nenapada jak by se to dalo resit :unamused:
3. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem totálně hotovka...unavená, byli jsme na badmintonu a v tý hale bylo snad 40 stupňů, takže Andulka byla rázem přehřátá a blindila mi špenát od oběda, chudinka...tak jsem ji šupla do kočáru a šla s ní ven. Ale i jsem si zahrála...se ségrou. Jsou v badmintonovým klubu a choděj hrát a hrála jsem s ní jeden set 21: 18, to je docela slušný, ne?

Leni, s kočkama toho moc nenaděláš, tak leda si pořídit psa, aby tam nelezly... Jinak teda nevím, když vidím naši kočičku...naučit ji, že nesmí Anduli na deku byl skoro nadlidskej výkon...a stejně to zkouší, kouká po mě, co já jako na to...potvora.

Moni, Daneček to dožene, ještě budueš koukat, jak bude honit baby. HOlky jsou rychlejší a ta naše je asi zrychlená...

Petru, já bych tak šla do ZOO...co podniknem s tou ohrádkou? Mám vzít do auta tu kolíbku a dovézt ti ji a vyměnit za ohrádku? Jinak zítra je u nás jarmark, doraž, pokud máš čas :slight_smile: Je to do 17 hod. Myslela jsem, že Jítě na stánek dohodím nějaký náušnice, ale už se domluvila s někým jiným...takže mám smůlu...sice mi top původně nabízela, ale co, nějak na to asi zapomněla.

Míšo, já měla MS jednou a teď nic a teď čekám na další, co jako bude....si říkám, že to je ještě dost rozházený po porodu...teda doufám :wink:
3. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Medi , hele zeptam se frantiska jestli by se mu nechtelo na jarmark a kdzy jo, tak ti ohradku dovezem a nalozime kolibku, jo ?
jeste napisu sms.
3. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že všechny jste užívaly sluníčka, co? :wink: U nás včera super den, odpo si mladou vzala Dana (tchýně) a byla s ní 2,5 hodiny venku a dneska zas, takže jsem to odpoledne zalomila a dvě hodiny spala. Pak mě vzbudila kamarádka, že jim malá blbě spadla z postele mezi postel a kolíbu a bála se, co je jí...a tak jsem je vezla na Bulovku do nemocnice, aby ji zrentgenovali a tak. No snad dobrý, má ji co dvě hodiny budit, aby ji zkontrolovala a ráno v devět tam jedem na kontrolu. Káťa je dobrej plašan, byla chudák hodně vystrašená, ale lepší vystrašená, než laxní, ne?
My v noci nic moc, Honza spal zase v obýváku, rozjela se mu alergie na břízu (přestože je nafetovanej zyrtecem..:frowning2: ) a Andule se lekala smrkání a navíc večer začala kňourat a dvakrát hysteráček ze spaní..asi zasejc zubáky nebo co. Tak jsem ji měla u sebe v posteli, prdelku.

Snažím se na FCB nahrát video, je to dobrá průzkumnice, válí sudy, otvírá zásuvky... :sunglasses: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahojky holky!! počasí už je super co? teda v sobotu bylo až moc horko, včera už to bylo o dost příjemnější a dneska taky. jaký jste měly víkend??

Jenda chrní, tak mám chvilku. O víkendu byl hrozně hodný, v sobotu jsem byla u kadeřnice (dost mi to zkrátila a mám fakt super střih, už jsem to potřebovala jako sůl, sice dost krátký, ale jde to i do malinkýho culíku) a pak jsem si ještě zašla nakupovat, no kluci byli sami asi 5 hodin a zvládli to skvěle a v neděli jsme byli u našich, tak jsme vzali Jendu zase do bazénu a pak jsme byli na zahradě. máme nějaká videa ze zahrady a z bazénu, tak se kdyžtak mrkněte
http://jelinci-jelinci.blogspot.com/

Medi, Láda taky trpí jak zvíře, Zyrtek vůbec nezabírá, ale on ještě od září chodí na nějaký vakcíny, který by mu měli tu alergii dost zmírnit a má to snad horší než loni, tak tu včera nadával, že tam chodí úplně zbytečně. Tak snad to s kamarádky malinkou dopadne dobře a nic to nebude. jenda má za sebou taky jeden pád z postelel, ale chytla jsem ho včas, tak se binknul jen malinko, naštěstí.

Holky tu MS vám nezávidím, já zatím nic, tak snad to ještě chvilku vydrží až do léta, to asi vysadím HA.

tak já tu jdu ještě poklidit, po obědě čekáme návštěvu, kamarádka s holčičkama 4 a 2 roky.
6. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky!
To byl víkendík,co? :sweat_smile:
My byli v pátek se známýma se projít zámeckým parkem ve Slatiňanech a v sobotu jsme vyrazili do ZOO do Dvora, bylo to moc fajn, Dany byl úžasný, moc hodný ... bylo teda teplo někdy až moc, hotové léto ... a neodhadla jsem to a chudinka se mi celý obsypal potničkami :unamused: , bylo mu teplo. A v neděli jsme byli na koních a ustrojila jsem ho míň a zase mám strach, že mi nastydl, dneska rýma, pšíká ... nemám nějak odhad, jak ho mám obléci ...
Ale co je hlavní novinka! Na dnešek jsme měli noc nic moc, Dany se pořád budil zase každou hodinu, nevyžadoval pořád prso, ale dudlík jo ... tak jsem chodila nahazovat a ráno na mě čekalo překvapení !! Dany má první zoubek !!!!! :sweat_smile:
A taky jsme byli v poradně na 8-měsíční prohlídce a váží 8470g a měří 72cm :sweat_smile: Říkala jsem dr. že ještě vůbec neleze, a tak mi říkala, že se uvidí v těch 10 měsících na další kontrole a že kdyby se to vůbec nezměnilo ani do 9.měsíce, tak že mám přijít a chodili bychom na rehabilitaci. Ale že prý zatím to je v pohodě, že motorika je v pořádku, že spíš bude pohodlný ... tak snad jo a doufám, že brzy lézt začne sám :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Leni, to video je super! :grinning: Jeníček se krásně řechtá :grinning: :grinning: :grinning: To by člověk nevěřil, co takového prcka rozesměje, viď? :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahoj holky, chtěla jsem vám napsat, jak jsme se měli o víkendu, ale nějak to nestíhám... víkend byl fajn, byli jsme na Moravě, taky na hradech.. a dneska jsem tu měla kamarádku, co přijela z Anglie, tak to bylo moc fajn a mimin má zase další kousky do garderoby :grinning:
zítra se snad najde čas, abych se stavila - nějak jsme celé dny venku, malej moc nechápe, že má spát, přeci se spí jen v zimě.. takže to teplo nějak nechápe :grinning:
6. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky,

jen vás zdravím, nějak nestíhám. :slight_smile:

Leni, nádherný videa. :dizzy_face: To je sranda, co je někdy rozesměje. Mišáka taky někdy rozesměje nějaká kravina, ale když to zkouším příště, tak už to nezabere. A Jenda je šikula s těma pokrokama. :slight_smile:
To je dobře, že se mu líbí v bazénu. :slight_smile: Ještě k plavečkám. Jednorázový vyrábí buď Huggies, 12ks stojí okolo 200,- a taky je mají v DM pod jejich značkou Babylove, 11ks 89,-. Ty z DM jsme už koupili, ale ještě jsme je nepoužili, ale holky na plavču je mají.

Moni, gratulujeme Danymu k 1. zoubku. :slight_smile: A ať ho ty další moc netrápí. :slight_smile:
Kamarádka má 10,5 měs. holčičku a ta se teď začíná plazit. Ale třeba pak bude rovnou chodit jako její maminka. :slight_smile: Mišák se začínal plazit v 9. měsíci a lézt v 10.měsíci. I v knížce píšou lezení na 9.-10. měsíc, takže zatím má Dany čas. :slight_smile:
Taky jsem nevěděla, jak Mišáka oblíknout. Ve středu byl v kombinéze, tak mi přišlo divný ho v pátek mít nalehko. :slight_smile:

Petru, ZOO jsi pěkně vychválila. :dizzy_face: Věřím, že je tam pěkně. Taky uvažuju o permici. Doteď jsme do ZOO moc nechodili, ale s Mišákem to asi bude jinak. A když se jde víc jak 3x, už se permice vyplatí. :slight_smile:

Medi, Andulka je šikulka. :slight_smile:

My jsme byli minulou středu na plavču. Mimo jiné cvičitelka mimča při potápění přetáčela a taky s nima udělala pod vodou kotrmelec (teda ona stála a mimča dělala kotrmelec). :slight_smile:
Ve čtvrtek Mišák poprvé vůbec nebrečel, když ho Petr hlídal (já jsem byla na cvičení). Ale jinak závislost na mně trvá. Jakmile si ho Petr vezme, rozbrečí se. Pak se dá někdy uklidnit a zabavit, ale nesmí mě vidět. :slight_smile: Dneska byl celkem zlatíčko, hrál si i sám (a kramařil). Jen teda nechtěl spát, doma přes den nespal, usnul až v kočáru okolo 16:30. A večer taky nechtěl spát, usnul okolo 21:30.
O víkendu bylo nádherně. Byli jsme se projít v lese a Tichém údolí, do Roztok, do Únětic a zpět. :slight_smile: Trochu asi Mišáka trápily zoubky, protože měl trochu teplotu a byl mrzutej. Snad už to přešlo. :slight_smile:

Dobrou noc. :slight_smile:
6. dub 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
lenik : video s Jenickem je super, ja ho prpste zeru.... :dizzy_face:

kdo byste mel chut kouknout na fotky ze vcerejsi ZOO, tak jsou tady : http://petruna.rajce.idnes.cz/se_Zuzkou_a_Klarkou_v_ZOO_6.4/#album

bylo to tam uzasny, doufam, ze tam nekdy pujdeme spolecne i s vama.

Ja tam byla vcera bruslit a na obed a na cast odpoledne jsme sly do ZOO. A pak zase brusleni. Bylo to super. tak snad se vaha zase trochu hne....mam ted docela hodne pohybu...
7. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
holky, dnes se jdeme podivat na tenhle byt....http://www.sreality.cz/byty/prodej/3+kk-praha-19-kbely-1976780974
me se moc libi a pokud se mi bude libit i na zivot, tak bych do nej fakt rada sla, ale obcas se setkam s nazorem, ze tyhle stresni nastavby nic moc atd atd...
muzete mi napsat co si o nich myslite vy ?
sly byste do takoveho bytu, kdyby se vam libila lokalita a byt uvnitr ?
jedinou nevyhodu (docela velkou) kterou vidim ja je to, ze tam neni vytah. Je to ale jakoby 3 patro (kdyz to prvni pocitam jako prizemi) a to mi nepride tak hrozny. Jako bude to zahul, ale to zrovna ja potrebuju. A poku budu moct dat kocarek nekde dole, tak snad to nebude takovy problem.
Pak me napadlo, ze bych mohla mit problemy se schody az budu znova tehotna, ale rikala jsem si, ze kdyz nebudu zvladat (schody, Tondu) tak ze bychöm mesic pred porodem bydleli u tchanovcu...

no proste jsem z toho cela diva....fakt by se mi tam moc libilo, ale nechci se ukvapit.
Neznate nekoho kdo v takove stresni nastavbe na cinzaku bydli ? (Medä myslim jo) a jaky ma s tim zkusenosti. je spokojenej ?
7. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Petru, já mám kamaráda, ten bydlí v nástavbě na paneláku a je spokojenej. Ten váš byt vypadá krásně a za dobrou cenu! uvidíte ještě jak moc limitující budou ty podkrovní pokoje, někdy to může ten byt pekelně zmenšit, ale to uvidíte, jsem zvědavá, jak se vám to bude líbit, já osobně bych do bytu bez výtahu nešla, jedno patro možná ještě jo, ale nedokážu si představit tahat děti a nákupy a taky s kočárkem je to složitější, třeba nemůžeš spící dítě zavézt domů, když ti usne na procházce, ale spoustu lidí takhle bydlí a jde to. Asi důležitější jsou ty výhody, lokalita, dostupnost. Tak dej pak vědět, jak se vám to líbilo!!!!!!
7. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
jo a jako v nástavbě jako takové bych problém neviděla, záleží kdo to stavěl a jak kvalitně.
7. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj holky!
tak dneska byl den jak vymalovanej... tak jsme toho využili a byli od 9ti od rána do 6ti do večera venku - v kuse... objeli jsme kamarádky, obešli celé město, když mě přepadl hlad, koupila jsem si něco brutál nezdravého, mlasala zmrzku a prcka jsem při potřebě venku nakojila... paráda!

jen teda jsem příšerně opálená přesně dle trička, svlečená vypadám opravdu komicky :grinning:

Petru, ten byt je moc hezkej!!! jen se přidávám k Léně, já teď tahám věci do prvního patra a je to blbé v tom, že když přijedu z prochajdy, musím vynést korbu nahoru pěšky a často se malej při tom vzbudí, je to něco jiného, než když tam máš výtah... a s tvým kočárem by to vlasntě nešlo vůbec... ale to jsou všechno asi drobnosti, jinak to vypadá moc hezky!

Leni, super video!!!!!!!! je to šikula...

náš mimin už taky projevuje svojí povahu - když je s náma sám, je veselej, roztomilej, jakmile je tu někdo cizí, zaboha se neusměje a všechno si strašně prohlíží a je důležitej... tchánovcům dokonce v kočáru řval, jakmile zjistil, že ho vozí oni a ne my... furt nás hledá, když je u někoho cizího... no asi trošku závisláček... a je to lenoch, někteří ledňáčci se už začínají přetáčet a s ním to ani nehne :grinning:
7. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Moni, gratulace k prvnímu zoubku!!!!!! kdo ho našel?
7. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
a ještě rychle k víkendu - byli jsme na Moravě a bylo to moc fajn, bylo super počasí, i když v sobotu až moc vedro... ale byli jsme v mých oblíbených Boskovicích - na hradě a tak... a v neděli taky na hradě Veveří! paráda! počásko, pivečko na hradě, mimi v kočárku, co víc si přát? :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky, jen rychle dočítám, vůbec nestíhám....

Moni, gratulace k zoubku!!!!!!!!! no konečně co?????
7. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Moni, já ted taky vůbec nevím, jak Jendu oblíkat, když jedu ven jen v tričku a je horko, tak už ho odpoledne dávám do kočáru jen v bodýčku s dlouhým rukávem a je v pohodě, je teploučkej, ani žádnou deku nemá, je docela otužilej. Dany má pěkný míry, je stejně dlouhej jak Jenda, ale náš otesánek má o kilo víc. :slight_smile: Moni a válí už Dany sudy? já myslím, že to prostě přijde, přesně jak píše Stáňa, Mišák taky začal lézt až později, nebo třeba to přeskočí a začne rovnou chodit a všem vytře zrak! :slight_smile:
7. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
Míšo, to je super, že můžete s Filípkem takhle courat, je krásný jak píšeš "mimi v kočárku, co víc si přát!" to já vůbec neznám, ten náš prevít mi kočár bojkotuje, toleruje ho jen na spaní a ted už toho přes den moc nenaspí, dneska jsme si vyjeli na procházku do lesa a ječel skoro celou cestu, až na konci jsem ho nesla, ale já se nedám, pořád doufám, že si zvykne. Takovej krásnej kočár má, drahej jak pes, asi mu koupím nějaký levný golfky, třeba se mu v nich bude líbit. :grinning:
7. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
Petru, krásný fotky ze ZOO!!!!! Toníček má super parťačku co? moc jim to tam spolu sluší!!! je super, že máte zoo takhle blízko a můžete tam vyrážet, ta permice se fakt vyplatí!
7. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
Stáni, my jednorázové plavečky používat nemůžeme, prý ty jednorázovky vypouštějí něco do vody a pak se to špatně čistí, no tak musíme mít normální plavečky, které jsou těsnější okolo stehýnek a případné hovínko zachytí :slight_smile: no doufám, že se nám to tam nestane. :slight_smile: jak se připravujete na oslavu narozenin Mišáka? copak hezkého dostane? :slight_smile:
7. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz
To počasí je úplně paráda!!!! Jenda mi pořád zdrhá na zahradu, jakmile otevřu dveře, už tam leze. Venku máme deku s hračkama, ale ještě potřebujeme slunečník, celý den nám sem pere sluníčko. zítra jedeme na oběd s tetou Aničkou :slight_smile: Co plánujete na Velikonoce? My jsme s Jendou v sobotu sami doma, tatku máme na Moravě na koštu. Napadlo mě, že bychom mohly u nás udělat srazík, ale to je opravdu hodně na poslední chvíli a vím, že Stáňa asi nebude v sobotu moct.
7. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
Petru, tak co byteček??????
7. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz
tak jsem si pokecala :grinning: a jdu spát, dobrou!
7. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
holky, tak byt jsme videli a jdeme do toho... :dizzy_face:
a sranda nejvetsi...kdyz jsme s pani realitni stali na balkone, tak jsme dole videli medvjedi rodinku :grinning:
podrobnosti zitra, az pani zavolame, ze to berem... :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz
autor
jinak , k vytahu....jo jo je to nevyhoda, ale me treba u Tondy nikdy nevadilo, kdyz se mi vzbudil driv...ted se nam casto budi uz jen tim jak cinkne vytah..fakt se nam ted pravidelne budi ve vytahu, takze je jedno jestli se vzbudi chuizi do schodu nebo jizdou ve vytahu...ad nakupy...vetsinou nakupuje frantisek a jednou za cas vytahnout tezky nakup mi za ten vzhled bytu a lokalite stoji...
neni to tak, ze bych na tuhle nevyhodu uplne kaslala a byla zaslepena, ale oproti tem vyhodam je tpo proste druhorady...
vic treba zitra...
mimochodem je to vlastne treti patro...oni to pocitaji jako cvrty protoze prvni je prizemi (neumim to vysvetlit) a taky jsou mezi patry "odpocivadla"...no snad to nejak pujde no... :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 23:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Dany měl v noci teplotu 39 :unamused: a zase se mu vrátil ten kašel, se fakt picnu ... teď jsme se vrátili od doktorky, tak zatím antibiotika nemá, uf ... v noci jsem mu dala čípek a zatím je bez teploty, tak kéž by to bylo dobrý ... teď chrupe ...
Já vůbec nevím, kde zase k tomu přišel, i když celá čekárna dětí kašlala, tak fakt něco ve vzduchu ... no doufám, že antibiotika mít nebude, vždyť je měl koncem února ... Martim spí už dvě noci v děcáku a já mám Danyho vedle sebe v posteli, je tak klidnější a líp spí
POkud nebude mít teploty, tak můžeme ven, jinak být zavřený doma ... se fakt picnu ... no ale hlavně aby byl v pohodě ...

Leni, sudy zatím Dany neválí ... on fakt leží na břiše, dělá letadlo, nebo leží na zádech, když chce nějakou hračku, tak si po ní hmátne, ocucá a je v pohodě ... ale včera jsem ho položila na koberec a začal se na břiše otáček dokola za hračkou nebo hlavně za mobilem ... věřím, že na to přijde, sice dýl, ale je fakt každé dítě jiné. Včera jsem se potkala na procházce s maminkou, má taky Danyho a ještě o něco málo staršího a nedělá zatím taky nic, tak jsem se trochu uklidnila :sweat_smile: Možná jsem si to udělala i tím, že jsem pod něj dávala peřinu, jak bydlíme v 1.patře, tak je tady studená podlaha ... no nevím, dr. mi říkala ho nemít ani na naší posteli, tak fakt asi úplně tvrdou zem

Petru, to je super!!!! Byteček vypadá úžasně!
8. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Míšo : mě jde z kočárku taky oddělat korba. A golfky jsou hrozně lehký, ale tím fakt neřikám, že chybějící výtah nevadí.
Je to blbé i vůči známým a rodině, že jako k nám musí do schodů, ale ségra takhle bydlí, kámoška taky a dá se to....ségra i kámoška bydlí v krásném bytě v krásné lokalitě, tak to prostě člověk zkousne, no....
8. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.