• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
jo a co Léňa? včera se tu vůbec neukázala.... kočko musíš se nám tu hlásit :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: doufám, že je ti dobře!
19. čer 2008 v 08:19  • Odpověz
nazdár paníííí
hele do kolika dneska pracuješ? resp. v kolik bys mohla odejít - já to mám od 4 - je nás tam prý asi 10 - zkouší asi 15 minut - zkusím taktiku "přednostní pokladna" - jsem těhu, tak bych měla jít první :grinning:
19. čer 2008 v 08:20  • Odpověz
jaji: No akční...jak kdy ...začínám být v tomto směru na baterky...vždycky jen chvilku a pak dobít... :grinning: Co mi zbývá, ne?

Míšo, tak okolo 16 hod držím ty palce, to už volant držet nebudu :slight_smile:

Taky čekám, kdy nás přesunou...třeba ještě není admin v práci :wink:
19. čer 2008 v 08:23  • Odpověz
Medi, dík, to dám - přeci nevyhodí těhotnou - Tom mi včera říká - hlavně ráno nechoď na velkou, ať máš vidět břicho :grinning:
19. čer 2008 v 08:24  • Odpověz
míšo: No jo, vem si něco vypasovanýho...a vyvaluj pupík :grinning: To dáš, nikdo nepochybuje... :sunglasses:
19. čer 2008 v 08:26  • Odpověz
Medi, no né že bych to uměla, ale něco tam snad vyplodim - na 3 to musí stačit ať dostanu jakoukoli otázku, je tam pár, které se dají dobře okecávat a pak pár informačních, ale na 3 bych měla dát všechny :wink:
19. čer 2008 v 08:27  • Odpověz
ty jo holky, mě se začalo nějak natahovat - no to by mě nasralo, kdybych začala v 10. týdnu blít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu to rozdýchat
19. čer 2008 v 08:35  • Odpověz
míšo, nedovedu si představit, že umíš na 3... :wink: To bude v poho... :grinning:
Míšo, no já to fakt neumim odhadnout, třeba včera sem si myslela jak vypadnu v pět a byla jsem tu do sedmi...ale dneska je tu zatím klídek, a ani by se podle mě nic dít nemělo, takže klidně po tý čtvrtý pátý můžu vypadnout...prostě až skončíš, tak mi brnkni nebo napiš, ju?
A vymysli, kde se sejdem :grinning: já toho moc pro těhotný neznám :grinning: asi nějakou cukrárnu, ne? :grinning: :grinning:
Alčo, no já taky žádnej podnik neznám - mě napadlo jít na nějakou mňamku - třeba palačinku nebo tak. ale myslim, že třeba v nějaké pizzerce taky nebude nahuleno ne? :wink:
Medi, já chci trojku, já žádnou nikdy nedostala :sweat_smile: - naši by měli radost :grinning:
19. čer 2008 v 08:38  • Odpověz
míšo: No to jsou mi požadavky... to já jich měla dost a dsot... :grinning: :grinning: :sunglasses:
19. čer 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,
Medi, máš šikovného Honzíka, že se pěkně postará :wink: Doufám, že jsi dobře docestovala pro vaničku :slight_smile: To hledání správné adresy jsem v Praze nesnášela :frowning2:

Míšo, Herminka neblázní trošku, ale pořádně :grinning: Abych byla upřímná jsem ráda, že v tom nejsem sama :wink: Když jsem to řekla manželovi, byl trochu naštvaný, že se takovými obsesemi nechávám ovládat, ale copak bych spala, kdybych tam nejela? :slight_smile: Moc držím palce na zkoušku - a žádná trojka nebude, tytyty :wink: Tyjo, snad tě nevolnosti nepostihnou, zrovna dnes cestou z města jsem na Tebe myslela, že si na ně nestěžuješ.

Petru, to je fajn, že sis ten film tak užila :dizzy_face:

Tlapi, jojo, pamatujii si na Tebe a občas tě zahlédnu v některé diskusi i tady :wink: Jo, a všechny zatím maminky nebo těhulky nejsme, jen 6 z 10 :grinning: (jestli dobře počítám).

Amorous, dovolená Ti určitě vyjde, to Ti ji přece nemůžou jen tak zrušit! Ale přesčasy Ti tedy nezávidím :frowning2:
19. čer 2008 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem fakt dorazila a vcelku bez problémů...bylo to sice trochu jinde, než jsem si myslela, ale nakonec to dopadlo dobře...jen ta cesta z Břevnova domů...Letná je rozkutaná, tak jsem jela Chotkovejma sadama...tam to bylo zase ucpaný...no prostě děs...

Teďjsem si to vynahradila, koupila jsem si mražený borůvkový knedle.. :grinning: Fuuuuj, zhůůůvěřilostě.... :grinning: :grinning: No, je mi sice trochu šoufl, jak jsem se přejedla, ale to spraví chvilka v posteli... :wink:
19. čer 2008 ve 13:06  • Odpověz
Hermi, mě to manža celkem trpí... on má fakt svatozář.. no nevolnosti se mi zatím vyhýbají, ale dneska mi to teda natahovalo.... hlavně nesmim mít práznej žaludek, to je pak zle :slight_smile:

Medi ty jsi šikula, žes takhle dojela - mnam, knedle bych dala taky :wink: - já si dneska udělala kuřecí plátek s medovou omáčkou - zapečný s broskví a sýrem - a k tomu rýži :wink: - byla to mňamka mňamozní :grinning: - jako já celkem asi vařit umim, když mě to taaaaak nebaví :grinning:

no a teď jdu vyžehlit sáčko a jedu do školy - trošku brzo, ale nechce se mi už tady učit a ve škole už určo někdo bude - já už se takhle před těma zkouškama nemůžu do těch poznámek ani podívat... :grinning:

tak pak dám vědět :wink:
19. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz
Medi, tak sláva :slight_smile: Knedle jsem dělala v sobotu tvarohové s jahodama, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: (slintám)

Míšo, pošli prosím recept na medovou omáčku, tu neznám :slight_smile: Mě vařit baví, horší je vždycky vymýšlet, co :unamused: Můj manžel má taky svatozář a trpí mi kdeco, ale obsese tedy ne :frowning2: Držíííím palce! :wink:
19. čer 2008 ve 14:42  • Odpověz
Petru, tak co, nevypuká u Tebe závislost na Fleru? :grinning: U mě tedy propukla na celé čáře - kromě nějaké bižuterie jsem teď koupila tohoto oslíka: http://www.fler.cz/zbozi?id=24076 (pro synovce nebo nějaké jiné dítě - tak dlouho jsem se tam na něj chodila dívat a nikdo ho nekupoval, až jsem ho vzala :grinning:) a teď uvyžuji o této kabelce: http://www.fler.cz/zbozi?id=27673 (jedna se mi totiž rozpadá a manžel se na to už nemůže dívat a slíbil mi novou k svátku). A to se krotím :grinning:
Medi, říkala jsem si, že Ty jsi taková kreativka, že bys tam mohla i nějaké své výtvory prodávat :wink:
19. čer 2008 v 15:53  • Odpověz
ahojky holky, hlásím, že jsem ještě celá.:slight_smile: dneska jsem byla trochu rozběhaná, měla jsem tu návštěvu kolegů z práce na oběd. můj malý tyran :slight_smile: mě nenechá vůbec sedět, asi se mu to nějak nelíbí, tak kdykoliv si sednu k počítači, tak do mě kope tak dlouho, až se prostě zase zvednu. takže si vás dneska asi nedočtu....moc všechny zdravím!!! :wink:
19. čer 2008 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím trapně, ale za 1 - ale fakt to nebyla moje vina, ale ten učitel prostě chtěl - když viděl ty moje známky (samé 1), tak že mi ji prý chce dát - a přestože jsem to měla furt na dvě a furt mi dával otázky, abych to vytáhla na 1, tak já to furt nevytahovala a on mi ji přesto dal, že prý mi ji chce dát :grinning: - hned jeho první otázka byla: nevím, jestli mám špatnou pamět na obličeje, ale vás jsem nikdy neviděl" :grinning: no tím mě rozesmál, tak jsem se mu přiznala i s tím, že klidně chci 3 a odejdu spokojená a celou dobu se mi chtělo strašně smát, nevim proč, prostě mi to celé přišlo nějak vtipné
no a s Alčou jsme šly na vínko (já na zázvorovku), takže to byl príma den :wink:

Leni, fajn, že ses ozvala, jsme si s Alčou říkaly, copak s tebou je.... tak se držte!

Hermi, ta kabelka je úžasná! do té fakt jdi!
19. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz
holky, takže index uzavřen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
19. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz
Míšo, moc gratuluju, jsi šikulka. :dizzy_face: Takže už "jen" diplomka a státnice?

Hermi, ta kabelka je fakt moc hezká. Ty stránky - to lidi prodávají svoje výtvory?

Leni, to je dobře, že je všechno v pořádku. :slight_smile:

Medi, ty jsi teda aktivní. :dizzy_face:

Petru, to je bezva, že to Toníček tak dobře zvládl. :slight_smile: A ta deformace je dobrá, co? Jsem zvědavá na sebe, až někdy někam pojedu bez Mišáka. :slight_smile: Ale zatím moc nejezdíme, tak ani nemám mít z čeho deformaci. :slight_smile:
Mišák většinou spí tak od 21h a vydrží tak do jedný nebo druhý hod.(to je jeho nejdelší spánek).
Včera jsme byli na procházce - se spolužačkou ze ZŠ a její měsíční Eliškou. Je to princeznička. Má asi 3,5kg. Neřekla bych, že Mišák hodně vyrostl, ale proti ní byl obřík, takže fakt asi roste. :grinning: Už si ani nedokážu představit, že byl taky tak malinkej. A ještě jsme potkali jednu kamarádku (manželku spolužáka) se 7měs. Toníčkem a ten už je fakt velkej. To je nepředstavitelný, jak ty mimča rychle rostou. :slight_smile:
Mišák zase dneska ráno a dopoledne vyváděl. Až už se ve mně probouzely agresivní sklony - jako s ním zatřást,... no udržela jsem se. :slight_smile: A odpoledne a večer už byl zlatíčko - koukal, baštil, "povídali" jsme si, "hráli" si, křičel jen chvíli (i když pořádně) a celkem v pohodě usnul, když padla jeho 21. hod. :slight_smile: I na bříšku vydržel o něco dýl, než se začal rozčilovat - nelíbí se mu to. :slight_smile:

Tak už taky musím jít, ať se aspoň trochu vyspím a nemám agresivní nálady. :grinning: :slight_smile:
19. čer 2008 ve 23:19  • Odpověz
Bré ránko!! Mladej mě doslova "vykopal" z postele, tak jsem tu. :wink:

Míšo, tak to gratuluju k tomu poslednímu zápočtu!!!! Jsi šikulda! :wink: no a s tima tvýma vedlejšíma účinkama, no to je fakt něco! No hlavně, aby ti to ted pomohlo a ustálilo se to, držím ti palce a myslím na tebe!

Hermi, to je dobrý, s tou obsesí, ale myslím, že nejsi zdaleka jediná :wink:, já mám to samé co Míša se žehličkou, pravidelně když jsme s manželem chodili společně do práce a on zamkl dveře a byli jsme na odchodu, tak jsem zahlásila "já nevypla žehličku", takže musel znova odemykat a vždycky byla vypnutá a to bylo snad obden. Jo a ta kabelka je supeeer!!

Stáni, no já se ti nedivím, že se v tobě probouzely agresivní sklony, já si sebe nedokážu představit, až mi dítě bude řvát delší dobu, ale myslím, že to se mnou taky bude cloumat. Nejhorší asi je, když víš, že je nakrmenej, přebalenej, nic mu nechybí a stejně brečí. A jak to noční vstávání zvládá manžel? Budí se nebo už to neslyší? Já jsem na to zvědavá u nás, protože tady není kam odejít.

Dneska musím poslat tu příhlášku na tu novou zdravotní pojištovnu. No a jestli se Jéňa narodí někdy koncem příštího týdne, tak ho prostě k té nové pojištovně nestihneme přihlásit, včera jsem to zjištovala, protože bez rodného čísla mi ho nepřihlásí (vygenerování rodného čísla trvá 6 dní). to bude ještě zajímavý.

Tak holky, krásný den!
:wink:
20. čer 2008 v 07:09  • Odpověz
ahoj holky - Leni, taky ranní ptáče - já šla spát v půl jedné a od půl sedmé nespím - tak jsem vstala a předpokládám, že tak kolem 9. zase půjdu spát :grinning:
díky za gratulaci - nebyl to zápočet ale zkouška :wink:
no a jak to vyřešíš s tou pojišťovnou? to teda bude mít automaticky tu tvojí ne?

stáni, já se ti taky nedivím za agresivní sklony, toho já se taky bojím, když jsem nevyspalá, tak to je se mnou špatný... no uvidíme jednou - tak se drž a pozdravuj Míšu - těším se, až ho zase někdy uvidím - byla jsi nakonec na tom Ládví?
20. čer 2008 v 07:18  • Odpověz
Dobré ránko! :slight_smile:

Míšo, gratuluju, jsi proště dobrá no. :wink:

Jinak ty přesčasy nám bohužel nařídit můžou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , naštěstí jsou tedy placené, ale stejně, zrovna v létě, nikomu se nechce... :rolling_eyes: :frowning2:

Dnes to bude v práci asi opět hektický, ale pokusím se tu ještě objevit odpolko, a pak asi až 30.6., to půjdu do práce po dovolený.. :slight_smile:
20. čer 2008 v 07:41  • Odpověz
Ahojky,

Míšo, máš email.... jinak díky za hezké popovídání, jela jsem nakonec rovnou domů (z Karláku) a manžel domů vůbec nedorazil...nakonec spal někde u kamaráda...ještě že jsem za nima nešla

Leni, ráda tě tu vidím! No to mi přijde taky divný, že by ti ho jako k tý pojišťovně nevzali, jak se tam jako přihlašujou děti narozené třeba na konci července, v srpnu a tak...? to by mělo u novorozenců jít kdykoliv, ne? chápu, že třeba u dospělých mají přehlášení omezené jen na nějaké termíny, ale u novorozenců snad né - to by šli sami proti sobě...no nerozumím tomu :frowning2:
A jak ti je?

Hermi, ta kabelka je naprosto úžasná!
20. čer 2008 v 07:52  • Odpověz
Alčo, a cos dělala večer? pokračovala jsi ve vínečku? :wink:

já už dala prát jednu pračku a jdu přeprat pár kousků v ruce - některé tam mám už asi dva měsíce :grinning:

holky já jsem tak nas... představte si, že všechny knihovny v Praze zavírají teď koncem června - včetně národní knihovny v Klementinu - to mi přijde teda dost neskutečný... :angry: - takže já teď budu muset naklusat do knihoven a dodělat věci do diplomky - jenže nevím kdy - příští týden tu budu mít ségru se Sandrou a to už je pak konec června :angry:
20. čer 2008 v 08:17  • Odpověz
Míšo, jak jako zavírají knihovny? Jako na celé léto??

Jáji ,no s tou pojistovnou je to složitější. Já mám ted pojištovnu, kterou nemá ta naše dětská doktorka...takže se potřebujeme přehlásit k jiné. No a to jde ze zákona jen jednou za 1/4 roku, takže ted k 1.7. nebo až potom k 1.10., takže pokud se Jéňa narodí úplně ke konci června, tak ho nestihnu přihlásit k té mojí nové pojištovně a bude mít automaticky tu mojí starou, se kterou nemá smlouvu ta doktorka, no prostě je to na pytel, museli bychom za ty kontroly asi platit, tady ta doktorka je totiž u nás v ulici a je skvělá a já ho jinam dávat nechci, no jeste dneska budu volat na tu pojistovnu, zda by nam to nejak proplaceli nebo jak by to šlo udělat.

Jinak je mi úžasně, nemít to břicho a nechodit pořád čůrat :slight_smile:, tak ani nevím, že jsem těhotná.:slight_smile:

Já jdu obvolávat lékarny v okolí, potřebuju sehnat jedny homeopatika, který jsou prý super na hojení poporodních zranění, tak abych tady nejezdila po lékárnách jak trotl. :wink:
20. čer 2008 v 08:30  • Odpověz
Leni, tak to je fajn, že ti je dobře :dizzy_face:

no fakt zavírají všechny knihovny - u nás ve škole, městskou, národní... mě to přijde neskutečný - proboha, tak ať se střídají ale vždyť lidí jako já, kteří potřebují odevzdat diplomky a pak se učit v knihovnách na státnice je mraky - a oni to všechno zavřou - to by z toho člověk fakt blil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 v 08:34  • Odpověz
Aho holky, tak jsem se sem konečně dostala. Včera jsem po návratu a knedlích vytuhla jako prkýnko a než jsem se nadála, byl Honzík doma a okupace PC....
Pak dorazil švagr, něco si stahoval, takže taky smůla, pak jsem šla vařit...a pak jsem se šla projít za nima na hřiště - Honaz šel testovat palec....prej dobrý, takže se magor přihlásil na sobotu na zápas....
A večer jsme seděli na malinovce v hospodě a koukali na fočus a pak mi Uťa přivezla nějaký barvičky..neviděla jsem ji určiět tak skoro 2 měsíce...zhubla 7 kg, páč má nějakou očistnou dietu předepsanou od léčitely ( co je jinak dr internistka), tak jí to prospívá...

hermi: Já to vždycky hnedle rozdám, to co udělám...takže bych si tam asi moc nevydělala...jen možná nějaký náušnice...nebo tak. Zrovna dělám strejdovi na tričko žlutou ponorku :slight_smile: ...

míšo, že se nestydíš, zase jedničku...no, ale my to teda všechny čekaly, nic jinýho nás ani nenapadlo..Je prima, že jste si s Alčou udělaly hezkej den, je to občas třeba jako sůl...

leni: Chduěro, to mě teda malá zatím docela v klidu (klepu na dřevo), fakt spím až do rána bílého).

stáni: Jo, agresivita...no jsem na sebe čím dál tím víc zvědavá

petru, moni, jak jste přenášely ty obrázky z papíru na zeď? Mě nic nenapadá...jen to děrování a do toho se mi moc nechce..
20. čer 2008 v 08:45  • Odpověz
Leni, aha...tak už to chápu, tedy částečně... a to když se mimčo narodí, tak má automaticky stejnou pojišťovnu jako matka, nebo si jí můžeš zvolit (co když mají třeba rodiče každej jinou???)...
Jsem ráda, že je ti dobře! Jen jsem už několikrát slyšela, že když se ti takhle udělá dobře, tak pak už je ten porod fakt blízko :sunglasses: :grinning:

Míšo, to je šílený s těma knihovnama... jo a vínko už jsem si nedala...šla jsem spát :wink: přeci jen už mám z poslední doby trochu spánkový deficit...

Medi, tak to je Honza odvaha, že už chce zas hrát :grinning: koukám, že si s ním taky užiješ :dizzy_face:
20. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
HOlky, mám na vás prosbu...

Mám kamarádku, která chce adpotovat mimi (jedno maj vlastní, ale druhý za zdra votních důvodů zřejmě nebude...je to ta moje svědkyně Jíťa)¨a tak docházejí do kojeneckýho ústavu v Krči...a tam prej mají problém s pískovištěma.. a hlavně s penězi. A tak se rozhodla, že zalarmuje kamarády a známy a pokusí se sehnat penízky na novej písek. Mají tam 6 pískovišť a dohromady je na ně potřeba 16 kubíků písku...jeden za 600,- - takže to s odvozem činí cca 13 000 Kč...tak kdybyste chtěla některá přispět, ozvěte se, penízky předám a uděláme dobrou věc por mrňousky, který tam někdo nechal...
20. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.